Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα αγιοβασιλακια 6ου-7ου-8ου '12 περιμενουν τον Santa!ν13


Recommended Posts

καλημερα κ απο εμας!

χρονια πολλα στις κατερινουλες μας!!να χαιρεστε τις οικογενειες σας κ να ειστε γερες κοριτσια μου!

εμεις σιγα σιγα ετοιμαζομαστε να μας βγαλει η αδελφη του αντρα μου.

ελενα μπραβο για πιπιλα κ με γεια οσα πηρες!

λια θελω κ εγω αυτο το περιοδικο κ ολο ξεχναω να το παρω.

μαρακι να τους χαιρεσαι κ καλα να περασετε!

σας φιλω ολες,καλη κυριακη!

α,σημερα μαλλον θα στολισουμε.αλλα εχει ηλιο κ δεν εμπνεομαι. :D

post-16404-13873939857844_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xρονια πολλα στις Κατερινες μας και στις οικογενειες τους!!!

Ελενη πολυ χαρηκα με τα νεα σας!!! Καλη αναρωση!!! Ευτυχως που ειναι μικρα και ξεχνανε γρηγορα...Με το φαγητο πως πατε??

Ελενα πιπιλα η μικρη ....Εχεις δικιο οτι πρεπει να δοκιμαζουμαι διαφορα.

Κοριτσια εγω πολυυυυ αιμα στην περιοδο... μωρουδενια και εγω ετσι ηξερα μακαρι να μην ξαναπονεσω ετσι, και να ετυχε..

Χαιρομαι που σας αρεσαν τα στολιδια!

Αλεκακι περαστικα σας ευχομαστε! Με τα δεντρακια που θα στολισουμε , αντε να μπαινουμε σιγα σιγα στο κλιμα να αλλαξουμε διαθεση....

Σταυρουλακι πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Κατερινάκι-πασχαλιτσάκι και Κατερινάκι-kangaroo, χρόνια σας πολλά, ό,τι επιθυμείτε, με υγεία για σας και την οικογένειά σας!!!

Και σε όλες όσες έχετε κάποιες που γιορτάζουν, χρόνια πολλά!

Έλενα, φοβερό!Πολύ καλό που πήρε πιπίλα!Και έχεις πολύ δίκιο γι αυτό που λες, ότι δεν πρέπει να τα παρατάμε και ότι κάποια στιγμή μπορεί τα μωράκια να δεχτούν κάτι που δεν ήθελαν πριν.Απλά θέλει υπομονή και επιμονή...που πολλές φορές απο την κούραση δεν την έχουμε.

Βικάκι καλά να περάσετε!

Κικίτσα, δεν σκέφτηκα να το γράψω στο skype για την εκπομπή :(

Χτες...βγήκα.. ;) Δεν πήγα οδοντίατρο!Πήγαμε σε μια εκδήλωση με μια φίλη μου δασκάλα που ήταν για να μαζεύτουν χρήματα για φιλανθρωπικό σκοπό.Είχε είσοδο με ποτό και περάσαμε πολύ ωραία!!Ο μπαμπάς έκανε baby sitting ;)

Και κάτι άλλο ευχάριστο...Εδω στη γειτονιά μας έχει παιδική χαρά που ήταν ψιλοπαρατημένη..Και σήμερα έιδαμε φορτηγό του Δήμου που έστρωνε αφρώδεσ υλικό κάτω και έφερε ένα σωρό καινούργια παιχνίδια και είμαι πολύ χαρούμενη γιατί την ανοιξη θα πηγαίνουμε εκει με το μπισκοτάκι :D

Καλή Κυριακή σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά σας ευχαριστω πολυ πολυ καθε μια ξεχωριστά για τις ευχές σας!!! :D

Να είστε όλες καλα και ευτυχισμενες με τα μωρουλινια σας.

Δεν έχω καταφέρει να σας διαβάσω αργότερα όμως θα ξαναμπω.

Φιλακια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μουυυυυ.

Μου λείψατεεεεε. Μουτς μουτς. Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο. :-*:-*=((=((

Πέρασα μία εβδομάδα χάλια. Πολύ βαριά γρίπη δεν περνούσε με τίποτα. Σήμερα είμαι καλύτερα και γύρισα επιτέλους σπίτι μου.

Εννοείται ότι περίμενα ότι θα έχετε αλλάξει θέμα αλλά να φτάσετε κιόλας 9 σελίδες?

Αν έγινε κάτι συνταρακτικό που θα πρέπει να μάθω Please στείλτε μου μηνυματάκι.

Αλεκάκιιι welcome back επιτέλους ξεκινάνε τα θεματάκια μας πάλι με την λιστούλα μας. Καλορίζικο το νέο μας ποστάκι και καλές γιορτές να έχουμε.

Τελικά αποφασίσαμε να πάμε Λαγκάδια Αρκαδίας. Κοντά στην Βυτίνα-Στεμνίτσα-Δημητσάνα για όσες δεν ξέρουν ακριβώς.

Πάω να διαβάσω ότι προλάβω από το καινούριο μας ποστάκι. Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ησυχια εχουμε σημερα βλεπω τσουπρακια μου.. ;)

ωραια περασαμε,καθισαμε εξω απλα ειχε πλαστικο διαφανο γυρω γυρω για να κοβει λιγο την ψυχρουλα,ηταν πολυ ωραια κ τα φαγητα κ ολα κ η μπεμπουλα μου κοιμοταν μεχρι κ που εφαγα. ;) μετα πηγαμε κ πηραμε γλυκα απο max perry κ μου πηρε ειδικα για μενα η κουνιαδα μου παστα σοκολατινα να την φαω οταν θα εφτανα σπιτι.

οταν γυρισαμε επεσαν ξερα τα αντρακια μου,ειδικα ο αντωνακης μου ηταν μεσα στη γκρινια στον γυρισμο,τον κερασαν ενα μπισκοτο εκει στο ζαχαροπλαστειο κ του επεσε κατω κ εσκασε απο το κλαμα ο καημενος,αλλα ηταν απο τη νυστα κ μαλλον ηταν κ ματιασμενο.

νανσυ μου ξερεις τι ωρα ειδα οτι με πηρες;οταν γυρισαμε!δηλ 4.30 περιπου!κ φυσικα δε σε πηρα εκεινη την ωρα λογω ωρας.υποθετω ησουν παιδοτοπο ε;απο οτι ειδα κ εδω που εγραψες.οταν με πηρες δεν χτυπησε το τηλ αλλα μου ηρθε μηνυμα οτι ειχα κληση απο σενα κ εκιενη την ωρα θηλαζα,λεω θα το δω μετα κ μετα φυσικα ξεχαστηκα. :?

αριαδνη τελεια που θα σας φτιαχνουν την παιδικη χαρα παλι!εχει να κανει κατι χαρες το μπισκοτακι..!!! :D ωραια που βγηκες,ξεφευγεις λιγο κ ανανεωνεσαι πιστευω.

κ εγω πονουσα παρα πολυ στη περιοδο κοριτσια πριν την πρωτη γεννα.μεχρι κ εμετους εκανα κ μια φορα με πηγαν νοσοκομειο κ μου εκαναν παυσιπονη ενεση,πολυ χαλια ημουν.αλλα μετα τη γεννα μου περασαν ολα.θελω να δω τωρα με την μπεμπα πως θα ειναι οταν ερθουν παλι,αλλα πιστευω καλα θα ειμαι.ευχομαι να ειμαι καλα παναγια μου.

μαρακι ναι δεν ηθελα να στολισω με ηλιο,μου κανει αναποδο!τελικα ειπαμε αυριο γιατι το απογευμα θα παμε στην κουνιαδα μου παλι οποτε αυριο με ησυχια.αλωστε ο αντρας μου εχει αδεια μεχρι σαββατο οποτε εχουμε λιγες ακομα μερες.

λεω να σας βαλω κατι φωτο με τη μπεμπα.απλα ειναι απο κινητο κ βαριεμαι που κανουν μια ωρα.

μαλλον θα παρουμε κ φωτ.μηχανη τωρα που θα πληρωθουμε ε κριμα ειναι,με την μπεμπα δεν εχω καμια ωραια σαν μαμα με κορη ενω με τον αντωνη πολλες κ θελω μεγαλωνοντας να μην νιωθει ριγμενη. ;) κ γενικα χρειαζεται,να μεθαυριο εχουμε τα γενεθλεια του αντωνη,μετα η γιορτη μας κ ολο κ θα χρειαστει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε βουλα μου!καλως ηρθες κ παλι!!κ εμας μας ελειψες κ ωραιες σου ατακες! :D

ευτυχως που εισαι καλυτερα;ο στρατουλης σου;κολησε;

τελεια εκει που θα πατε,εχω παει πριν παντρευτω με τον αντρα μου.τελεια.καλα γενικα λατρευω πελοπονησο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα καλωσήρθες!Περαστικά και σιδερένια!Μα έλειψες πολύ πολύ πολύ [smilie=love4.gif]

Βικάκι κυρία η μπέμπα, σε άφησε και να απολαύσεις το φαγητό σου!Μπράβο που περάσατε ωραία! Οπωσδήποτε να πάρετε μηχανή, έχουν πέσει οι τιμές τώρα και τα Χριστούγεννα βγάζουν ένα σωρό προσφορές!

Εμεις πήγαμε το πρωί για καφεδάκι και τώρα χαλαρώνουμε μέχρι να κοιμηθεί η μπέμπα γιατί μετά έχω διάβασμα :? Σε 2 βδομάδες ακριβως πρέπει να παραδώσω την εργασία και μόνο το υλικό έχω συγκεντρώσει και τίποτα αλλό :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι χρονια σου πολλα

ναι βικακι σε πηρα μηπως δεν ειχατε κανονισει τιποτα να ερχοσασταν..

μαρακι εχουμε δυο διδυμοκαροτσια αλλα μονο αυτο που αγορασαμε εμεις χρησιμ.το αλλο μας φαινεται πολυ βαρυ κ θα το παμε στο χωριο να υπαρχει εκει

εστε καλωςηρθες κ περαστικα σου

σημερα βαριωμασταν εκτος απο τον παιδοτοπο δεν καναμε τιποτα αλλο..ειδαμε κ μια ταινια

αυριο ειχαμε να παμε σε γενεθλια της κορης της φιλης μου αλλα δεν θα παμε γιατι εχει κ τις δυο κορες της με υψηλο πυρετο παροολα αυτα δεν τα ακυρωσε γιατι εχει κανει την τουρτα αλλα εγω δεν το ρισκαρω να παω εκτος απο τα μωρα η σαντυ κολλαει οτι κυκλοφορει σαν βεντουζα..κ να θελα να παω η μανα μου εχει να παει σε γιορτη για να μου κραταγε τα μωρα αλλα κ παλι δεν θελω να αρρωστησει παλι η σαντυ..κριμα βεβαια γιατι ηταν μια εξοδος κ αυτη :lol::lol:

αριαδνη ξεφυγες κ εσυ τι ωραια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια γυρισαμε...

να πω στα γρηγορα χρονια πολλα στα Κατερινακια μας..παντα με υγεια..

Ελενη περαστικα στην μικρουλα σου..ολα καλα απο δω κ περα..

Σταυρουλα περαστικουλια σου κ παλι...

αυριο θα τα πουμε καλυτερα.........

φιλακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυτρουλα μας, καλως ηθες και περαστικουλια. Ο Στρατουλης ευτυχως που δεν κολλησε....

Αριαδνη εισαι τυχερη που με την κριση κανουν και τετοια! Θα περνατε πολυ ομορφα νε το μπισκοτακι!!!Ολο βολτιτσες μου εισαι!

Βικακι και εσεις περασατε ωραια...Αχ μωρε του επεσε το γλυκακι...Ο καημενουλης...Βλεπως πως καμια φορα ξετρελενονται τα παιδια με τοσο μικρα πραγματα....

Και εμεις βγηκαμε και εχθες και σημερα με το μικρο πηγαμε στο mall με τους κουμπαρους μας που εχουν και εκεινοι ενα αγορακι...περασαμε πολυ ομορφα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou olo voltes mou eisastan vlepw... egw epitelous estrwsa xalia xthes k skeftomai mes tin evdomada na stolisw kiolas varethika na perimenw ama tha metakomisoume k pote to polu polu na metaferoume stolismeno dentro... elena ksexasa xthes na sou euxithw gia tin epetio sas na zisete na eiste panta eutixismenoi...

k se osous eixate pou giortazan na tous xaireste...

este mou gurises eutuxws tin glitwse o mikroulis polu vasano i maska eee den thelw na tin thimamai...

emeis arxisame na trwme milo alla den mas trelenei k idiaitera efage miso milo ne to zori alla to miso to riksame panw mas.. toulaxiston arxise psilo na trwei ston ksipnio tou to gala k eimai polu xaroumeni...

elena pire pipila eides me epimoni k upomoni ola ginontai siga siga....

ari ti wraia pou sas kanoun parko konta k emeis exoume ena edw konta alla einai polu xalia k den kserw pou tha to pigainw....

xthes vgikame voltoula to vradi alla o antras mou den ithele to karotsi k ton pire me to marsipo trelathike o mikros..

den thimamai alla twra sunxwreste me.... paw na kanw kamia doulitsa oso koimountai filakia polla

oles oi upoloipes pou eiste?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγαπες μου χθες ευτυχως περασαμε ενα ησυχο βραδυ αλλα προχθες ηθελε να κοιμαται μονο επανω μου καταλαβαινεται τι υπνο εκανα εγω!!!! τελος παντων αφου χθες κοιμηθηκε μια χαρα να μη παραπονιεμαι!!!!

εδω παλι ηλιο εχουμε μπας και τελεισει ο αντρας μου την ταρατσα σημερα.... φυσικα μετα το ταισμα του μικρου εχουμε καφεδακι και να παρω τη μεγαλη σπιτι μιας και η μαμα μου ετοιμαζεται να ανεβει πανω για τις γιορτες. εμεις παντως εδω στο νησι θα περασουμε τις γιορτες

παω να σας διαβασω και επανερχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια μου μη μου το θυμηζεις με τον εμετο... αν και εχεις δικιο δεν το παραδεχονται οι καινουργιοι γιατροι, ο παιδιατρος που εχω απο το τηλεφωνο που του ειπα τα συπτωματα κατευθειαν αυτο μου ειπε και ειχε δικιο μια μερα ηταν και περασε. η σαντυ στα δοντια ηταν διαφορετικη δηλαδη εκανε διαρροια με πυρετο αλλα οχι εμετο απλως καθε παιδι αυτη τη φαση την περναει διαφορετικα

μωρουδενια μου καλως ορισες και επισημα στη παρεα μας!!!! ετσι την κανω και εγω απλως στη κορη επειδη ειχαμε προβλημα δυσκοιλιοτητας ειχα ξεκινησει με σπανακι-σεσκουλο-βλητα. ειπα δυο μερες να μην του δινω μεσημεριανο και αυριο που θα του ξαναδωσω θα του βαλω μονο πατατα καροτο και λιγο ρυζι μπας και δουμε αλλαγη στα κακα του. εμεις ξεκινησαμε στο 5μισο τις τροφες ολοκληρο γευμα γιατι ηδη στο 4ο τρωγαμε ρυζαλευρο λογω που ενα βυζι μου ειναι κομμενο και επειδη ο γιατρος στο 4ο μου ειχε πει δωσε συμπληρωμα και δεν ηθελα αλλαξα το ενα γευμα με ρυζαλευρο

κικιτσα εγω δεν κοιταω καν ποσο ρυζαλευρο του φτιαχνω. εγω βαζω 4 γεματες κουταλιες δοσεις απο τη μεζουρα του και μετα ριχνω οσο νερο εγω νερο γιατι ο σκατουλης τα τρωει πηχτα! αν δω οτι συνεχισει να πειναει του κανω αλλες δυο κουταλιες και αυτο ειναι δεν τρει μετα αλλο και ας πειναει ακομη!

βικακι για το συγκαυμα τελειο ειναι η ΚΕΝΑΚΟΜΠ αλλα πρεπει να ρωτησεις το παιδιατρο αν μπορεις να την χρησιμοποιησεις. εγω παντως στη σαντυ που ματωνε η κακομοιρα με αυτη σωθηκα

ντελφιν δεν κανει περπατουρα γιατι ατονουν τα ποδια εκτος οτι ειναι ακρως επικυνδυνη και εχει απογορευτει σε πολλες χωρες.

κοριτσια σας αφηνω πρεπει να ταισω το κουραμπιε και ερχομαι φιλακια στα αγγελουδια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις τον τελειωσα και περιμενω τη μεγαλη ναρθει σπιτι αλλα δεν θα με αφησουν σε ησυχια να σας διαβασω αφου μολις χεστηκε και ο μικρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia kai kali ebdomada!

:-*

Euxaristw Nataly!

Aleka kalitera o Petran? Pwpw den iksera oti to pernane toso baria kapoia paidia....h ola? Diladi na perimenw ta xeirotera e?

Exei bgalei kanena donti ?

Lioumpa esena otan ebgaze ta dontia den mas anaferes pureto kai tetoia mono gkrinia den eixe??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσουδια

Εγω οπως σας ειχα πει πηγα στο σπιτι μου το σκ..κ θελω να σας πω οτι δεν ξαναπαω με τιποτα μεχρι να μεγαλωσει ο μικρος....εκλαιγε ολη μερα κ ολη νυχτα..δεν κοιμηθηκα καθολου ταλαιπωρηθηκα απιστευτα..ο κυριος ηθελε το γνωστο του περιβαλλον...δεν μπορουσε να ηρεμησει.. :cry::cry::cry: δεν το περιμενα αυτο βρε κοριτσια..βεβαια κ η κορη μου μεχρι 10 μηνων ειχε το ιδιο προβλημα δεν ηθελε ν'αλλαζει περιβαλλον δεν μπορουσε να κοιμηθει ηθελε το χωρο της κ το κρεβατακι της..ετσι κ ο μικρος.

Μαρακι μου πολυ ωραιο το δωματιο της Αννουλας σου..κ γω το πηρα το περιοδικο με την ζαχαροπαστα..πολυ ωραια πραγματα εχει.

Αρι κ το δωματιο που εκανες για το μπισκοτακι σου μου αρεσε πολυ πολυ..τι καλα που σας φτιαχνουν κ παιδικη χαρα..θα μπορει να παιζει ημικρουλα εκει μολις μεγαλωσει...καλα εκανες κ βγηκες εξω..ξεσκασες λιγακι.να το κανεις οταν εχεις ευκαιρια..το δοντακι σου πως ειναι :?::?::?:

Μαρινακι εμεις τα χουμε ξαναπει..καλωσηρθες στο παρεακι μας..κ μεγεια τα πραγματακια σας..ο μικρος πως παει με το φαγακι :?::?::?: του αρεσει :?: εχεις μειωσει θηλασμους :?::?:

Λιακι πως περασατε στον αδερφο σου :?::?: ωραια τα γεννεθλια :?::?:

Βικακη πως ειναι το πωπουδακι της μικρης..εγω εχω κεραλοιφη κ βαζω αλλα αν υπαρχει η συγκαμα δεν κανει κ πολλα πραγματα..ρωτα παιδιατρο να δεις τι θα σου πει..τι καλα που περασατε χθες..κ η μικρη σου κυρια...

Ελενα μου πηρε πιπιλα ε..μπραβο το Εβελινακι..κγω πεοσπαθω συνεχεια με την πιπιλα αλλα τζιφος κ τωρα που πηγα στην μαμα μου προσπαθησε κ κεινη αλλα παλι τιποτα..την αδερφη μου εβαλα να δοκιμασει το μπυκαλι αλλα παλι τιποτα..δεν θελει αλλα δεν εγκαταλειπω την προσπαθεια συνεχεια προσπαθω..οταν τα καταφερω κ αν θα σας πω...

Νανσυ βγηκατε κ σεις λιγο εξω κ ξεσκασατε...καλα κανατε..

Καλωσηρθες Βουλακι ..κ παλι περιμενουμε νεα σου..

Αλεκακι ζοριζετε ο μικρος με τα δοντια εε.πω πω ελπιζω να συνελθετε γρηγορα..η Σαντυ ειναι καλυτερα??

το καθε παιδι το περναει διαφορετικα το θεμα με τα δοντια...

Λιλακι κ σεις περασατε ωραια το με τους κουμπαρους σας ωραια..

Ναταλακι καλυτερι ο μικρος με το γαλατακι..αχ τι καλα..δεν του αρεσε το μηλαρακι..μπορει μετα νατου αρεσει οταν προστεθουν κ αλλα φρουτακια..

κ γω σημερα στολισα..κ εχω κ εχω ακομα πολλες δουλειες τα λεμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοκονα και του χρονου!Εμεις δεν στολισαμε ακομα...

Ελενα χρονια πολλα για την επετειο σας να ειστε παντα ευτυχισμενοι και να χαιρεστε τη μικρουλα σας!Σου εστειλα και mail...

Μωρουδενια καλως μας ηρθες.

Ναταλακι, εσεις μετακομιση κοντα στις γιορτες εχετε?

Πως τα περασαν οι εορταζουσες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikaki k emena exei polu sigkama ton evaza melani alla den eida k megali diafora k twra vlepw pali xalia einai mallon tha ksanavalw melani... dokimasa twra mia krema ama den kanei tha valw pali..

kokona mou den ithele allou, ax mwre exoun mathei sto xwro tous k meta einai duskola.... elpizw na allaksei megaluteros...

lil mou kanonika itan idi na metakomisoume alla den exei erthei o noikokuris tou spitiou akoma k exw arxisei na tsatizomai.... apo panw tha pame apla einia megalutero to spiti....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα χρονια πολλα για την επετειο σας...ξεχασα να σου πω..να ειστε παντα ευτυχισμενοι..κμαζι..

Λιλακι με το καλο να στολισετε κ σεις...

Ναταλακι που μενει ο ιδιοκτητης σε αλλη πολη :?::?: γι αυτο δεν ηρθε ακομα :?::?: πωτηστε τον παιδιατρο για το συγκαμα..κ η μελανι νομιζω μπαινει σε συνδυασμο με μια αλλη κρεμα..απο μονη της δεν κανει κ πολλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχως που δεν θα εχετε και την αποσταση...υπομονη κοριτσακι.... φανταζομαι δουλειες που βγαινουν...

Ναταλακι σου ειπα και εγω για αλοιφη που μας ειπε ο παιδιατρος του περασε πολυ γρηγορα και εγω ειχα τρομαξει ηταν το ποπουδακι του κατακοκκινο :oops: Δεν ξαναειδαμε κοκκινιλα και ειναι μια χαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Re koritsia simera itan h prwti mera froutou, milo+axladi...tis to eftiaksa kai stin prwti koutalitsa ekane kati gkrimatses ksinilas kai meta tis erxotan emetos kai den mporesa na tis to dwsw :(

Kai extes den ithele na faei oute to rizaleuro tis...exw tin entupwsi oti tha mou einai kakofagi :(

Ksexasa na sas pw! Xtes stolisame kai emeis to dentro! Tha balw fwto kapoia stigmi!

Ari polu wraio to dwmatio tou cookie!! Exoume to idio peristrefomeno :D

Tony den tou arese tou mikrou e? Talaipwrithikes kaimeni... Kai mena h Ebelina oses fores exoume paei mono gia episkepsi olo mourmourizei les na einai autos o logos? Euxaristw gia tis euxes!

Kai egw tosous mines prospathousa me tin pipila alla tipota...twra ti tin epiase kai tin pire den kserw...alla mi fantasteis mono to bradu pou einai polu kourasmeni tin exei parei...ti mera den tis tin exoume dwsei apo tote pou tin pire...de thelw kai na ti sinithisw oli mera me pipila...mono gia upno.

Euxaristw polu Lilaki mou...tha paw na to koitaksw twra to mail!

Koritsia gia to sugkama eixame kai emeis polu pio mikri kai tin eplaina meta apo kathe allagma kai thelei stegnwma polu kalo kai ebaza kremoula, alla oxi apla na tin balw, tin ekana kai masazaki na tin aporofisei to dermataki...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...