Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα αγιοβασιλακια 6ου-7ου-8ου '12 περιμενουν τον Santa!ν13


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μην στεναχωριεσαι ελενη!!!!!κ εμας μας ελειψες κ σας σκεφτομασταν συνεχεια!! :-*

κοριτσια το δωματιο της μικρης κ εχω βαλει στην πορτα τους την χιονατη κ τον σπαιντερμαν για να ξεχωριζουν τα δωματια τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολισ γυρισα η μεγαλη με πυρετο την εχω στη μαμα μου το καλο ειναι οτι συνεχιζει να κανει τσισα της στο γιογιο και οσο για το πυρετουλη θα της περασει

πηρα τηλ το γιατροο και μου ειπε να μην ανυσηχω αφου δεν βγαζει εμετο αλλα σαλια και μυξες και τα κακα του το ιδιο ειναι απο τα δοντια αυτη η αντιδραση. παντως αν συνεχισει τη δευτερα μμου ειπε να του τον παω παντως σημερα δεν θα του δωσω μεσημεριανο

νενε μου τα περαστικα μου και απο εμας.... να φυγει μακρια και να μην σας ξαναβρουν ασχημες μερες... αφου ειστε σπιτι ολα θα γιανουν

ηπια την μπυριτσα μου και τον εχω στο βυζι για να κοιμηθει μπαας και ξαπλωσω και εγω γιατι εχω τρελο πλυντηριο με τοσα ρουχα απο τον εμετο του. οσο αφορα για να τον αλλαξω δωματιο δεν παιζει μιας και ξυπναει το βραδυ για βυζι 2φορες. παντως μεχρι δεκεμβρη θα τον εχω στρωσει και θα μπει αι αυτος

ντελφιν μου κουκλιτσικο το δωματιο οτι πρεπει για μια μικρη κυρια!!!!

μωρουδενια μου ναι αλεκα με λενε ή αλεξανδρα εδω στο νησι!!!!! ξεκινησες και εσυ χορτοσουπα???πως την φτιιαχνεις????

στις υπολοιπες φιλια πολλα!!!! ελπιζω να μπω και μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!

Αλεκάκι περαστικά στη Σάντυ!

Ελένη....καλή ανάρρωση στη μπεμπούλα σας, όλα πήγαν τέλεια, υπομονή τώρα να συνέλθει το κοριτσάκι σας πλήρως [smilie=love4.gif]

Μαράκι πολύ όμορφο το δωμάτιο της Αννούλας!

Και γω θα σας βάλω τώρα στην ομάδα γιατί δεν σας είχα βάλει τότε που βάζατε γιατί δεν το είχαμε φτιάξει!

Όσο για την κούνια, εγώ είμαι σίγουρη ότι δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι αν την μεταφέρω λίγο αργότερα μιας κια το μπισκοτάκι ποτε΄δεν ξυπνάει το βράδυ αλλά και όταν ξυπνάει δεν μας βλέπει λόγω της πάντας. Άλλωστε εμείς την είχαμε στο δωμάτιο και δεν είχαμε βάλει την κούνια απο την αρχή εκεί λόγω άλλης χρήσης του δωματίου!

Σήμερα πηγαμε για καφεδάκι όλοι μαζί, είχε τέλεια λιακάδα και μετά μαγείρεψε ο άντρας μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπες?!

Καλησπερα!

Μαρακι χρονια πολλααα!!!!Πολυχρονη και γερη να εισαι και να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου!

Εχετε και ακριβως μια ημερα διαφορα με τον αδερφο μου,εκεινος κλεινει αυριο τα 35.

Πες μου πλιζ,το μπανιερακι που εχετε πιο ειναι??Ταπα εχει για να βγαινουν τα νερα?Ναταλι αν το δεις πρωτη πες μου εσυ αφου εχετε το ιδιο.Εμενα ρε γαμωτο η μια δεν εχει ταπα,και η αλλη που ειναι φουσκωτη,δεν χωραει στη μπανιερα και ακομα ο μικρος γλιστραει μεσα και φπβαμαι.Χτες τον εκανα μπανιο μονη εκει μεσα,τελαθηκε,του αρεσε,αλλα γλιστραγε και αν επεφτε ξαπλωτος θα επινε νερα. :shock: (ελειπε ο αντρας)

Ελενη ολα καλα πηγαν !!Καλη αναρρωση τωρα στη μικρουλα!!Δεν θα το θυμαται πως ταλαιπωρηθηκε.. @};-

Αλεκα ο Πετραν τι να επαθε?Αν το κανει καθε φορα που τρωει μηπως τον ενοχλει καποιο φρουτακι?Αυτο με τη διαρροια και τον εμετο λογω δοντιων δεν το δεχονται πια οι γιατροι.Εκτος αν ειναι ψυχολογικο,δηλ στρεσαρονται απο τον πονο των δοντιων και τους βγαινει ετσι.

Ηρθαν οι γονεις μου τωρα και ξεχασα τι ηθελα να πω.

Στολισατε ε??Κι εγω την αλλη εβδομαδα με βλεπω.Δεν παιρνω δεντρο φετος,θα στολισω αυτο που ειχα,του χρονου θα παρω μεγαλο που θα το χαρει και ο μικρος.Χτες του εβαλα στην πριζα κατι λαμπακια και ξετρελαθηκε!

Βικακι σε ποια ταβερνα θα πατε στο Χαιδαρι?ΑΧ οταν διαβασα οτι εγραφες για Χαιδαρι κατι σκηρτισε μεσα μου!! :lol::lol::lol:

Θυμηθηκα το χωριο μου!!Παντως εχει ωραια ταβερνακια εκει.

Σας αφηνω γιατι πρεπει να κανω σκουπα.Αποψε θα παμε στον αδερφο μου που κανει τα γενεθλια τους μαζι με τα διδυμα.Ευτυχως δεν θα εχει πολλα παιδια,μονο 3.

ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια

βλεπω γραψατε πολλα

νενεν μου περαστικα στην μπεμπουλα σου!!!σιγουρα θα ταν δυσκολα..καλη αναρρωση να εχει η μικρουλα

μαρακι χρονια πολλα!το δωματιο πολυ πριγκιπικο!

ανθη μου αφου βρισκεις χρονο να μας λες γεια παλι καλα

βικακι ποσο σας ειπαν στην παλαμα;ωραιος παιδοτοπος απλα εγω δεν θελω να ναι κ αλλοι γονεις κ παιδια γιατι θα εχω δικα μου φαγητα κ δε θα μου αρεσε να μας βλεπουν να τρωμε κ αυτοι να πινουν καφε..κ εκει δεν μπορω να κανω αυτα που θελω θυμαμαι τοτε που χα ρωτησει ηταν 8 ευρω δεν ξερω εαν τις εριξαν

λεμε σημερα εαν δεν εχει γενεθλια το απογευμα να παμε σε αυτον που εχω κλεισει εσεις τι θα κανετε;

εχτες αφησαμε τα μωρα κ πηγαμε με τη σαντυ βολτα καφε φαγητο σε ενα εμπορικο ωραια ηταν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ωραια τα δωματια σας κοριτσακια!!!

Καποια στιγμη θα βαλω κι εγω,δεν σας εχω βαλει.

Αρι εχουμε το ιδιο περιστρεφομενο,βαζουμε τα τριζονια και παιρνει ο υπνος το μπαμπα μας κι εμενα,ο μικρος δε χαμπαριαζει! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!τι κανετε;

εγω σημερα ξυπνησα μετα απο πολυυυυυ καιρο 12.30 το μεσημερι! :roll: αλλα κοιμηθηκα κλασικα 1.30 λογω θηλασμου,ξυπνησε η μπεμπα 7 το πρωι,εκανε κακα την επλυνα κ μετα αφου την θηλασα κ κοιμηθηκε κατα τις 8 δε με ξαναεπαιρνε με τιποτα που συνηθως ξεραινομαι.κ ολο ελεγα μεσα μου να σηκωθω να πιω αφε με ησυχια.ε κ με τα πολλα ξανακοιμηθηκα κατα τις 9.30.ειχε παει κ ο αντρας μου λαικη με τον αντωνη κ ετσι δεν ειχα καποιον να με ξυπνησει,παρολα αυτα με ποναει το κεφαλι μου.

μαρακι μου εχεις γενεθλεια;να τα εκατοστησεις σου ευχομαι!!να σε χαιρονται τα παιδακια κ ο αντρας σου!!το δωματιο τελειο!οσο για το θεμα της τουρτας,ακομα δε ξερω,ισως ντισνευ γιατι του αρεσουν αλλα ειχα κ περσυ μικυ κ λεω παλι;ε,θα δω.

νανσυ μου το απογευμα κατα τις 6.30 θα εχω μια επισκεψη για την μπεμπα κ μετα θα βγουμε για φαγητο με τους νονους μας.αλλα αν ερθετε αν θες στειλε μου μηνυμα να σου φερω το μαρσιπο μωρε κ θα κανονισουμε να συναντηθουμε.το εχω εννοια.ναι 8 το καθε παιδακι κ επειδη θα ειναι καθημερινη πιστευω δε θα εχει πολλα αλλα παιδια.παντως περσυ κ εμεις πριβε τα καναμε.

λια μου στον ''μπεμπη''παμε κ τρωμε,εχεις φαει ποτε;εχει πολυ ωραιο φαγητο κ παμε σχετικα συχνα.καλα,βασικα πιο παλια..τωρα μονο σε καμια γιορτη! :lol: κ μου αρεσει κ το σημειο που εχει πρασινο,νομιζεις οτι εισαι εξοχη.να χαιρεσαι κ τον αδελφο σου κ καλα να περασετε!

χριστινακι μου ειδα φωτο στο φεις ειναι τελειες κ τα μωρα κουκλακια!

αλεκακι περαστικα στον πετρακο,μηπως καμια ιωση σας περιρτυγιριζει αφου εκανε πυρετο κ η σαντουλα;

μωρουδενια καλως ηρθες στη παρεα μας!το ονομα σου;να χαιρεσαι το παιδακι σου!

τσεβουλα πρεπει καποια στιγμη να παει στο δωματιο του,εγω ειμαι παθουσα κ γι'αυτο το λεω.βασικα εγω τον αντωνη τον πηγαινα απο 2 μηνων οπως η ελενα,τον ειχα μαζι στο κρεβατι μου οταν αρρωσταινε επειδη συνεχεια ξυπναγε κ δε μπορουσα να σηκωνομαι ολη την ωρα.αλλα οταν εμεινα εγκυος στην μπεμπα κ επειδη ηταν βαρυ παιδακι δεν τον σηκωνα κ ετσι εμεινε στο κρεβατι μας,οπου κοιμαται ως τωρα.κ κλεινει τα 3 σε ενα μηνα κ τωρα αντε να τον πας στο δωματιο του.κ το ειχα ξεκινησει μια χαρα.για την σομπα δε ξερω να σου πω αλλα εμεις θα παρουμε καλοριφερ λαδιου.πετρελαιο ουτε εμας μας βλεπω.

ναταλακι καλη αρχη με το φρουτακι,γιατι δεν εισαι ευχαριστημενη με την παιδιατρο;

παντως βλεπω οτι ολες σχεδον σας ξεκινησαν απο 5 μηνων κ κατι τις κρεμουλες,εγω θυμαμαι τοτε στν αντωνη απο 6 μηνων ξεκιναγαμε κ οι υπολοιπες του ποστ που συμετειχα.καλα μικρη διαφορα,αλλα λεμε.

εχεσε η μπεμπα παω για πλυσιμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη μου περαστικα στο κοριτσακι σου,υπομονη..αφου πηγαν ολα καλα τιποτα αλλο να μην σας νοιαζει.ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος,σε λιγο καιρο ολα θα εχουν ξεχαστει.κ το μωρακι σου θα τρωει πολυ πολυ πολυ! :);)

αριαδνη μου πολυ ομορφο το δωματιακι σας!

η κορη μου εχει κανει ενα ωραιοτατο συγκαμα απο τα κωλοκακα που κανει συνεχεια κ αυτο σιγουρα εγινε απο κακα που εκανε στον υπνο της.απο τη μερα που σας ειπα για τις παρενεργειες του εμβολιου ολο κανει κακα.τι κρεμα βαζω,τι σουντοκριμ,τι βουτυρα,τιποτα..κ ποναει οταν την πλενω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι τοσο πολυ συγκαηκε?Μηπως να δοκιμασεις κεραλοιφη?Δεν εχω δοκιμασει ποτε να σου πω αν ειναι καλη,αλλα ειναι πιο αγνο προιον..Η Λιλ ελεγε κατι γι'αυτο νομιζω.

Μετα το πλυσιμο να εισαι σιγουρη οτι στεγνωσε καλα το κωλαρακι πριν βαλεις κρεμα.Αλλα φανταζομαι ως δευτερομανουλα δεν περιμενεις εμενα να σου το πω! :lol::lol:

Α πηρα το περιοδικο γλυκες ιστοριες που εχει σοκολατενιες συνταγες..Λιγωνομαι και μονο που το ξεφυλλιζω.Ακομα δεν το επεξεργαστηκα αρκετα αλλα επεσε το ματι μου στα γλυφιτζουρια σοκολατας που ελεγε καποο κοριτσακι πριν μερες!Ειναι πολυ χαριτωμενα.

Οταν μεγαλωσει ο Τουλης( :lol::lol: ) θα του τα φτιαξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ευχαριστω για το καλοσωρισμα :D

λοιπον εμενα με λενε Μαρινα ...\Αλεκα γεννησα 13/05 ενα μπεμπουλινο 3700 και 53 cm υψος και ειχα ΠΗΤ 17/05!(με προκληση με εβαλε πιο νωρις)

λοιπον την χορτοσουπα την φτιαχνω πολυ ευκολα...βαζω στην χυτρα λιγο νερακι 2 κουταλιες ρυζι-2 πατατες -2 κολοκυθακια-2 καροτακια και 1 φιλαρακι σελινο και λιγο κοτσανακι για να παρει γευση.μετα αφου γινει βαζω 1 κουταλια λαδι και λιγες σταγονιτσες λεμονακι και ειναι ετοιμη!!!τωρα την αλλη εβδομαδα θα προσθεσουμε κοτοπουλακι και μοσχαρακι εναλλαξ!!!εσεις ξεκινησατε?νωρις δεν ειναι ακομα??εμεις οταν γιναμε 6 ξεκινησαμε!

λοιπον πηγαμε jumbo και ενα θα σας πω εδωσα 75 ευρω παλι!!!του πηρα φανελακια ,φορμακια,μπλουζιτσες,φορμουλες,πουκαμισακια και 1 σκυλακι που γαβιγιζει ,κινειται και τετοια.και ειχε και κατι κουνιες εξω απο το καταστημα για μικρουλια και τον εβαλα εκει αλλα φοβοτανε ...ομως καθοταν μια χαρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρίνα καλωσήρθες και να χαίρεσαι τον μπεμπάκο σου!

Στην ΕΤ1 έχει τώρα μια καταπληκτική εκπομπή με τον Νικολαίδη που μιλάει για την αυχενική διαφάνεια και προωθεί τώρα μία νέα μελέτη όπου στην αυχενική διαφάνεια θα προβλέπεται και η πιθανότητα προεκλαμψίας ώστε να δίνεται η κατάλληλη φαρμακευτική αγωγή!Ακούς Κατερινάκι-πασχαλιτσάκι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia! Simera emeis boltarame!

Pswnisa kiolas kati wraies kafe mpotes! Itan ligo tsimpimeni h timi alla o suziks ithele na mou kanei dwro giatio exoume epetio simera...prin 3 xronia kaname politiko gamo!

Hrthe kai apo ta Next ena tzin patelonaki pou eixa parei sti mpempa!

Nene mou perastika kai kali anarrwsi...tha deis pou se liges meres tha petaei h mpempoula kai ola tha einai kala!

Aleka extes diabaza gia ta dontia se ena biblio pou exw parei kai ola auta pou epathe o Petran einai sta sumptwmata dontiwn...kala otan ta diabaza den pisteua oti ta sumptwmata gia dontia einai toso tragika! pwpw ti exoume na perasoumeeee.

Perastikoulia kai sti Sandy!

Delphinaki teleio to dwmatio! Kai to xali mou aresei alla kai auti h terastia petalouda ston toixo!

Ari piga mothercare kai mou edikse auto to formaki pou mou edikses alla kai allo ena flisenio...alla ekeini tin wra kopike to reuma kai den ginotan sunallages kai o suziks den ithele na perimenoume giati leei mporei na kanei kai 1 wra na erthei to reuma kai fugame...alla den pirazei giati auto to flisenio pou sou lew oti mou edeikse pou einai kai auto arketa zesto mas to ferane dwro proxtes kai einai polu wraio.

Lia an eperna egw auto to biblio tha eixa ftiaksei twra 2-3 gluka :lol: Ase polu gluko...simera feugontas apo ti bolta stamatisa se ena zaxaroplasteio kai pira 4 pastes....3 ferrero kai 1 sokolatina! Mou leei h gunaika, na ta tuliksw gia dwro? Tis lew, nai, tis kanw dwro ston eauto mou! :lol:

Marina kalws irthes kai pali! Me geia ta pragmata!

Emeis ws twra mono rizaleuro ksekinisame.

Koritsia eseis pou trwte rizaleuro ti posotita trwne? Emas mas eipe na ksekinisoume apo 40ml nero kai na prosthetoume kathe mera 20 ml alla den mou eipe pote na stamatisw na prosthetw??? Min ftasw sta 300 :lol:

post-4025-13873939857435_thumb.jpg

post-4025-13873939857572_thumb.jpg

post-4025-13873939857708_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα συτη την ηλικια τα μπεμπακια μας πρεπει να τρωνε 150-200 μλ.εγω της δινω 150 μλ. δεν της αυξανω αλλο τη δοση!!

ρε αρι!επρεπε να το πεις στο σκαιπ για την εκπομπη!εδω σπιτι ημουν.θαθελα πολυ να τη δω! ο αδερφος μου ηταν ενα χρονο στο λοντον για μεταπτυχιακο και πηγαινε στην κλινικη του νικολαιδη και εκανε μαζι του (παρακολουθουσε) ιατρεια του!

νενε - ελενη μου περαστικουλια σας!να ειστε γερες!κ μακαρι αν θηλασετε τωρα!

τσεβουλα εγω τη βαλερια την εχω απο 3 μηνων στο δωματιο της!

πολλα φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια στα γρηγορα σας διαβασα...σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!!!!!!!

λια ναι ειναι με ταπα η μπανιερα της..στερεωνετε στο χειλος της μπανιερας κ δεν χρειαζεται να σκυβω..μετα βγαζω την ταπα κ τελειωνουμε στο πι κ φι..τωρα ιδιως που καθεται ειναι ακομα πιο γρηγορο το μπανιο!!!!

ελενα μαζι εχουμε παρτι δηλαδη?να τα εκατοστισετε κ να ειστε παντα ευτυχισμενοι οικογενεια!!!!!!!!!!!! :) ξεκινα με 40 κ στην πορεια θα δεις..ενα πιατο γεματο κανω πλεον με το ματι..η πεταλουδα τζαμπο ειναι!!!!!!!!

μαρινα ευκολη ειναι η σουπα!!!

κικιτσα κ εγω τοσο την κανω το ρυζαλευρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω μια απορια..γιατι δεν κανει η περπατουρα κ στα κοριτσια?αντε για τα αγορια λενε οχι..γιατι κ στα κοριτσια?ποιο θα ειναι το προβλημα αν εχει περπατουρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας στελνει πολλα φιλακια η κατερινα(πασχαλιτσακι)!!εχει τα πεθερικα της κ δεν μπορεσε να μπει σημερα!!!

να ευχηθω κιολας στις κατερινες μας ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ να ειστε παντα ευτυχισμενες με τις ομορφες οικογενειες σας!!!!!!!!! :) οτι επιθυμειτε,υγεια-ευτυχια-κ αγαπη!!!

πηρα το περιοδικο tv24 και ειχε εξτρα ενα βιβλιο πως να κανετε ζαχαροπαστα βημα βημα!!πολυ ομορφες τουρτες εχει!!!

σας καληνυχτω!!!φιλια πολλα πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia kouklitses mmou simera apo ta xaramata sikwthikame...

marinaki k pali kalws irthes... megia ta pragmatakia...

katerinaki pasxalaki k kangouro xronia sas polla na eutixsmenes me tis oikogeneis k tous filous sas oti epithimeite....

ari k maraki polu wraia ta dwmatia k emena mou arese i petalouditsa k i kounoupiera sto krevati...

ari auto me tin mini sentoni einai polu mou arese...

nene mou perastikoulia k kali anarwsi euxomai ola kala apo dw k pera teleiwsan ola...

alekaki ti epathe o petran kalutera einai? persatikoulia k sti santy...

lia egw den kserw apo pou einia giati mou tin xarisan alla nomizw einia apo jumbo... k tin exei polu wraia i maria etsi emena den mou xoraei na to valw etsi k to vazw panw sti toualeta....

skeftomoun na valw skamnaki stin mpaniera k na to vazw panw alla den kserw kata poso asfales tha einai...

proxthes anakalupsa kati magazia biotexnies stin balaoritou pou exei edw me bebe rouxalakia k polu poiotika k ftina k egw to zwwn epsaxna toso kairo magazia na tou parw rouxalakia kathimerina gia mesa sto spiti vamvakera.... apo kei tha psonizw twra....

k episis to paidi mou exei polu euaisthito dermatakki k mallon ton epethizei oti den eina vamvakero proxtes pou tou evala tsinaki kokkinisan ta podarakia tou erethistikan k twra skeftomai mipws tou vazw apo mesa kaltsonaki k kollan gia na tou ta foraw k na min erethizete.... alla ama pw ston antra mou gia kaltson tha me krazei...

maraki tin idia aporia exw k egw giati den kanei i perpatoura mou to exoun pei k emena....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααα!!!!!!!!!!!ξυπνησαμε στης 8 εφαγε το μικρουλη κ ξανακοιμαται!!!

ναταλια αν τον πεις τον αντρα σου οτι επειδη ειναι ευαισθητος στα σκληρα υφασματα γι'αυτο θα τον βαλεις καλσον..ουτος η αλλος το πολυ μεχρι να χρονισει θα του τα φορας τα καλσον..δεν θα καταλαβει τιποτα ο μικρος.. ;)

η μπανιερα απο τα τζαμπο ειναι κ ειχε αν θυμαμαι καλα 12ε..το σκαμνακι ναταλια το ψιλοφοβαμαι..

σημερα γιορταζει η ανηψια μου κο γαμπρος μου αυριο κ θα γιορτασει κ τους δυο μαζι σημερα κ θα παμε..

χρονια πολλα κ παλι στις κατερινες μας,πολυχρονες κ παντα ευτυχισμενες!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

ελεναρα να τα χιλιασετε κ μεις μονο τον πολιτικο γιορταζουμε γιατι τοτε ξεκινησε η κοινη μας πορεια στον θρησκευτικο ειχα ηδη παιδι..

κοριτσακια περπατουρα εχουμε κ εμεις δεν κανει για τα ισχια τους ειτε αγορακια ειτε κοριτσακια η παιδιατρος μου που της ειχα πει οτι ειχα μου χε πει να την βαζω λιγο για να χαιρεται οχι πολυ ωρα..ετσι κ αλλιως δεν καθονται πολυ..δεν μου ειχε πει καθολου απλα οχι πολυ ωρα.

εμεις δεν πηγαμε εχτες παιδοτοπο θα παμε σε λιγο..

παω να ετοιμασω ενα ενα τα παιδακια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Pasxalitsaki-Katerinaki kai Kagouraki-Katerinaki Xronia sas Polla!! Na xaireste to onoma sas kai tis oikogeneies sas!!

Kikitsa kai Delphinaki euxaristw gia tis plirofories...Kikitsa extes ftasame sta 140ml alla den to efage olo...akoma den to exei sunithisei toso polu. Trwei peripou ta 100ml ante 120 me to zori.

Delphinaki na xairesai tin anipsia sou...kai mena giortazei h anipsia mou alla den menei konta :(

Nansouita s'euxaristw. Nai kai gw exw akousei auto gia tin perpatoura.

Rwtiste kai tin paidiatro.

Koritsia na sas pw ena kainourio pou kanei h Ebelina????? Lia kai Tony...na sas pw????? Pernei pipila! :lol:

Ksekinise edw kai 3-4 meres...to bradu pou ti nanourize o antras mou kamia fora den ta kataferne kai tin ebaze sto relax kai tis edine pipila...tin kratouse ligi wra kai meta anakalipse oti den ti ftinei kai nanourizete moni tis!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egw stin arxi nomiza oti itan tuxaio h oti to mperdepse me to stithos...alla to kanei kathe bradu pou ksupnaei...kai simera ksupnise stis 6 kai etsi tin ksanakoimisame! Opote anti gia stithos tis dinw pipila kai etsi euelpistw na stamatisei na ksupnaei bradu argotera!

Sas lew prepei na dokimazete sunexeia diafora pragmata kai an den ta dexontai twra den simainei oti den tha ta dextoun argotera!!!

Twra skeftomai oti an sinithisei tin pipila tha parei siga siga kai mpoukali argotera...alla den thelw na to dokimasw akoma kai tis pesoun oles mazi oi allages!

Auta koritsakia filakia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα ευχαριστω..να χαιρεσαι κ εσυ την ανιψια σου!!!!πηρε πιπιλα?μπραβο στο κοριτσακι μας!!!με λιγη επιμονη ολα σιγα σιγα θα γινουν!!!!!

νανσυ καλα να περασετε στο παιδοτοπο!!!επειδη δεν θυμαμαι καλα εχεις καροτσι διπλο?η πατε με τα μαρσιπος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...