Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

Διαφωνώ κάθετα με την άποψή σου!!!! :!::!::!::!::!:

δλδ εσύ μεγαλώνεις τα παιδιά σου με 1002 δυσκολίες, αγωνίες και έρχεται στο μέλλον ένας ξένος και του λέει "όχι δεν θα δεις την μάνα σου"!!!!

τι λες ρε? σοβαρά?

σαφώς και έχει κάνει καινούργια οικογένεια, αλλά η ΜΗΤΕΡΑ είναι πάντα ΜΗΤΕΡΑ...ποτέ μην το ξεχνάς αυτό!!!

τώρα είναι άλλο θέμα τι θα έπρεπε να πει στην μάνα του ο σύζυγος.....ότι θα έπρεπε να της μιλήσει ναι συμφωνώ...θα έπρεπε να της πει να προσέχει πως μιλάει και πώς φαίρεται στην γυναίκα του....συμφωνώ....και εκείνη ας είχε τις τυπικές σχέσεις.....αλλά ξαναλέω ΟΧΙ να απαγορεύσει να δει την μάνα του ..... έλεος δλδ!!...

εκτ΄ςο και ο ίδιος το αποφασίσει αυτό, που και για μένα πάλι είναι λάθος!!! :!::!::!:

για την διαστολή άστο, είναι άλλο θέμα....ας πει και η Νατάσα την γνώμη της, που στις δικές τους περιπτώσεις το έχιε ψάξει καλύτερα (εννοώ την VBAC)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας διάβασα μεχρι να φτάσω στο ποτε γέννησης η σισσυ! Να της ζήσει και ελπίζω και εγω να τη δω απο κοντα οταν έρθω ελλαδα!

Δεν έχω γνώμη για τη καισαρικη. Πάντως εγω έκανα 26 ωρες να γεννησω, χωρις φάρμακα κ βοηθεια...

Αναστασία ο Σεμπ σαν την αννυ...κακά μονο στην πανα, με τιποτα χωρις. Εγω δεν σκάω. Στο σχολείο τον στέλνω χωρις πανα αλλα δεν κανει ποτε εκει! Στο σπιτι μολις θελει κακά ζητάει παμπερακι. Του βάζω, κάποια στιγμη θα το κόψει. Ετσι έκανα κ με τα τσισα, δεν τον εκπαίδευσα, καποια στιγμη την έβγαλα, ζήτησε τουαλέτα κ αυτο ηταν, ουτε άγχος, ουτε ατυχήματα...Γενικα εγω με αυτα δεν τον πιεζω ουτε αγχωνομαι. Μόνος του θα τα κανει όλα, στο ρυθμό του. Ετσι έκανα κ με τα αλεσμενα, τα οποια έκοψε μόνος του 19 μηνών...δεν με ενδιαφέρει τι κανουν τα αλλα παιδια, εγω το αφήνω να ειναι εκείνος έτοιμος.

Θουλη σε διαβάζω κ νιώθω τύψεις που δεν έχω κοιτάξει ακομα το μενού στο σχολείο του Σεμπ! Ουτε έχω ρωτήσει ποτε αν τρώει, μου το είπαν στη συνάντηση οτι τρώει τα πανα εκτος απο πρασινη παπαγια...

Σημερα δεν τον πήγα σχολείο. Ηταν λιγο κουρασμένος, τον κράτησα να ξεκουραστεί. Μου φαινεται οτι εχει αδυνατησει κιόλας, η μάνα μου λεει οτι ειμαι τρελή κ πως το παιδι ψηλωσε κ ειναι μια χαρα, αλλα εμενα μου κόλλησε.οταν πάμε αθηνα θα του κανω γενική αίματος, δεν εχει κανει κ ποτε, μια φορα μονο οταν ηταν 16 μηνών. Πάντως σημερα καλα ηταν, κ έφαγε κανονικοτατα, ισως ειμαι τρελή..Αν σου μπει η ιδέα ομως...

Ιουλια πολυ άγχος, βρε συ κ εγω στα 34 σχεδον γεννησα...δεν είσαι μεγαλη, εμένα ιδανική διάφορα ειναι τα 5 χρονια, αν έχεις ακομα αντοχές βεβαια για δευτερο...

Γωγω συμφωνώ με αργυρω. Εγω δεν θα απαγόρευα ποτε στον κ να επισκεφθεί τους δικούς του επειδη εγω δεν τους παω,η επειδη δεν με πανε αυτοί. Απλα εγω δεν θα πήγαινα. Εχει μια οικογενειακή φίλη που αντιπαθω τραγικά- αμοιβαιο συναισθημα ειναι- ε παίρνει τον Σεμπ κ παει κ τη βλέπει μόνος του. Έχω γιατι να του απαγορεψω? και γενικα εγω, δεν εκφερω γνώμη στα οικογενειακά του.

Ακομα κ οταν λεει αυτος άσχημα για τους γίνεις του, εγω τους δικαιολογώ κ τον επαναφέρω στην τάξη. Εχει δίκιο αλλα δεν θα τους κρίνω εγω. Εχουν συμβει πολλα σκηνικά, και με τον Σεμπ, οπως πχ η μάνα του που του έδινε φαγητο απο το στόμα της - για να πω το πιο αθώο- αλλα το αντιμετωπίζω με τροπο, βρίσκω τρικ να τα αποφεύγω χωρις να μπλέκεται ο κ κ χωρις να κανω θεμα. Και αλλες φορες που με ρωτάει αν θα δωσει χρηματα στους γονείς του, διοτι υπαρχει ενα θεμα και εχουν χάσει το σπιτι τους, οχι επειδη τους χτύπησε η κριση, αλλα επειδη έφαγαν τα λεφτα τους κ δεν πλήρωναν τα ενοίκια κλπ, εγω του είπα να μην με ρωτάει καν. Να βοηθήσει οπωσδήποτε κ εγω δέν εχω καμια δουλεια να πω οχι. Στην πορεία ανακάλυψε οτι με τα χρηματα αντ να πληρώσουν τα χρέη, αγόρασαν αυτοκίνητο αλλα κ παλι λειτούργησα ως πυροσβέστης στο θεμα. Τωρα μένουν στο σπιτι του Κ στη Δανία διοτι τους πέταξαν εξω απο το δικό τους....κ ετσι εμεις δεν πάμε Δανία τα Χριστούγεννα γιατι δεν χωράμε..

Γενικα εγω διαφωνώ με αυτο το παντρεύεσαι κ έχεις αλλη οικογένεια. Οχι, έχεις δυο οικογένειες και οφείλεις να είσαι σωστός. Έχεις τα παιδια σου, αλλα έχεις κ εκείνους με τους οποίους ζουσες όλη σου τη ζωη. Εγω δεν τους βάζω σε δευτερη μοίρα, αν θέλεις όλα μπορουν να συνδυάστουν σωστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνώμη αν γράφω λίγο επιθετικά, αλλά τσαντίστηκα σήμερα γιατί έχασα 2.000.000ε και 25δολλάρια :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

σε ένα παιχνίδι του iPhone :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μην νομίζετε κιόλας ότι έχω 2.000.000ε!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αρτζι κι εγώ δε θα απαγόρευα στον αντρα μου να τους δει, αλλά στα παιδιά μου θα είχα λόγο...Όχι να μην τα ξαναδει, αλλά θα τα έβλεπε όσο συχνά θέλω εγώ....

Συμφωνώ μαζί σου ότι η μάνα είναι μάνα, αλλά πρέπει να ξέρει τα όριά της ρε....Λατρεύει το παιδί της, αλλά πρέπει να σέβεται και την επιλογή του/γυναίκα του.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Εγώ με αυτά που εχει κανει ο πεθερός μου σε σχέση με τα παιδιά, ούτε από φωτο δεν θα έπρεπε να του επιτρέπω να τα βλέπει :twisted::twisted::twisted::twisted: , αλλά σέβομαι το γεγονός ότι είναι πατέρας του άντρα μου.... :roll::roll::roll::roll:

Φραν ρε δεν τους πας/δε σε πάνε, αλλά δεν σε βρίζουν, δε σε αγνοούν, δε σου φέρονται ΟΟΟΟΟΤΑΝ τους συναντήσεις λες και είσαι ανύπαρκτη..... :roll::roll::roll::roll::roll: Και σε σέβονται..Εννοώ το χώρο σου, τη ζωή σου κλπ.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! όσο για το Σεμπίνι να ακούσεις την μαμά σου, είμασι σίγουρη ότι έχει δίκαιο διότι είναι ελληνίδα μητέρα και οι ελληνίδες μητέρες συνήθως είναι υπερβολικές οσον αφορά στο φαγητό και στο ύψος κ.λπ!!! ;)

είμασι σίγουρη ότι είναι μια χαρά το Σεμπίνι :x

γωγώ είμαι της άποψης ότι ο καθένας, ακόμη και τα παιδιά πρέπει να τα αφήνουμε μόνα τους να κρίνουν τους ανθρώπους και τις καταστάσεις, όχι να τα επηρεάζουμε....αν τα παιδιά δουν ότι οι παππούδες κάνουν κάτι κακό στους γονείς σίγουρα θα υποστηρίξουν τους γονείς τους!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και σχετικό παράδειγμα έχω με την αδελφή μου, τα πεθερικά, τον άντρα της και τα παιδιά!

που στο τέλος τα παιδιά αποφάσισαν υπέρ των γονιών φυσικά!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν κι εγω όταν ο Γ. λέει για τον μπαμπά του δε μιλάω.... [smilie=angel12.gif][smilie=angel12.gif][smilie=angel12.gif][smilie=angel12.gif][smilie=angel12.gif][smilie=angel12.gif][smilie=angel4.gif][smilie=angel4.gif][smilie=angel4.gif][smilie=angel4.gif][smilie=angel4.gif][smilie=angel4.gif][smilie=angel4.gif] Του λέω "ελα μωρέ..Μπαμπάς σου είναι...Δεν είναι κακός, απλώς λίγο παράξενος..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά στο οικονομικό αν είχαμε την άνεση κι εγώ θα "δάνειζα", αλλά όχι τώρα να στερούμαι εγώ, να δουλεύω σαν την π....@ για να τα δίνω στους γονείς του λόγω λανθασμένης διαχείρισης οικονομικών..... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε καλα γωγω μη το δενεις κιόλας οτι με σέβονται ....καταρχάς εγω δεν τους αντιπαθω τους γονείς του Κ, αυτοι δεν ξερω να σου πω την αληθεια :lol: και γενικα ουτε το γιο τους σέβονται και μου εχουν πει κατάμουτρα οτι ειμαι ηλίθια μια φορα επεδη δεν ήξερα κατι...αλλη φορα σε ενα εστιατόριο έπαιζα με τους κοκκους απο το πράσινο πιπέρι γιατι νόμιζα οως ηταν διακοσμητικό κ δεν το τρώμε κ ο πατέρας του μπροστα σε ολους, μου φώναξε κ με ειπε αξεστη κ βρωμιαρα - στα αγγλικα :x ...ξέρεις ποτε εινε αυτο? στο τραπέζι μετα τον πολιτικό γάμο..χεχε..ασε δε τι άκουγα για τα κιλά κ το φαγητο οσο ήμουν έγκυος...και πολλα όμορφα...αλλα γενικα ειμαι ανθρωπος που αποφεύγω τις συγκρούσεις κ προτιμώ να αγνοώ πολλα κ ουτε στον Κ τα είπα,,Σε πολλα ειμαι κ αναισθητη βεβαια κ δεν με νοιάζει τι λενε κ συνεχίζω σα να μην μίλησε κανεις. :mrgreen:

Ασε που γενικα αν καποιος με βρίσει κατάμουτρα δεν το συνειδητοποιώ εκείνη την ωρα :|:roll: πρεπει να το σκεφτώ μετα κ πολλες φορες ρωτάω, δηλαδη τωρα με έβρισε αυτος :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω δεν ειναι θεμα άνεσης κ οχι δεν εχουμε την άνεση να τους παραχωρεί το σπιτι του κ να πηγαίνει σε ξενοδοχείο διοτι εκείνοι θελουν τον χώρο τους, να τους δινει χρηματα - η αδερφη του με μεγαλύτερη άνεση απο τον Κ δεν δινει ποτε - κ να ξεχρεωνει..Οχι δεν εχει τετοια άνεση διοτι συντηρει επισης αλλα δυο σπίτια. Και περις τα Χριστούγεννα που ειχαν ξεμείνει αλλα ήθελαν να αναλάβουν το χριστουγεννιάτικο δείπνο που ειναι παράδοση στη Δανία κ κόστιζε ενα σκασμο λεφτα, ο Κ τα πλήρωσε κ εγω του είπα να πει στους γονείς τους πως δεν το ξερω για να μη νιώσουν άσχημα. Αλλα τι να πω? να κόψουν τον λαιμό τους? να πουλήσουν τα ασημικά? οι άνθρωποι εχουν ενα θεμα κ φταίνε αποκλειστικά , αλλα αν δεν τους βοήθησε θα βρεθούν στο δρόμο, δεν το αξίζουν το ξερω αλλα ναι, προτιμω να κόψει κάποια αλλα έξοδα κ να στερηθω πχ διακοπες η κατι αλλο, παρά να του πω πετα τους στο δρομο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Φραν πως το καταφέρνεις αυτό;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o

Σε λένε άξεστη, βρωμιάρα και ηλίθια και το προσπερνάς;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted:

Και δεν τους αντιπαθείς;;;;;;; :o:o:o:o:o

Μωρή πως το κάνεις;;;;;; :?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol:

Θέλω τη συνταγή όταν έρθεις Ελλάδα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ περιττό να σου πω ότι θα τα είχα κάνει όλα π@@%@#$^.....Μια φορά σε καβγά με τον πεθερό παραλίγο να τον στείλω νοσοκομείο...Τον έπιασε η καρδιά του και έκλαιγε.... :?:?:?:?

Κι εγώ ήμουν έτσι.... [-([-([-([-([-([-([-([-([-([-([-(:lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης μια και βγάζω τα οικογενειακά του Κ στη φορα- χεχε τον ξεφτιλισα απόψε- να πω οως εχει και μια μεσαία αδερφη που ειναι ψυχικά ασθενής με διάγνωση, εχει κατι σαν σχιζοφρενεια αλλα ειναι λιγο επικίνδυνη...πχ εχει κυνηγήσει τη μάνα του με μαχαίρι...ζει με το επιδομα του κρατους που τηςπληρωνει το ενοικιο κ της δινουν κ ενα βοηθημα, αλλα λιγα..οταν ήμουν έγκυος με έκρυβαν να μην το μάθει διοτι φοβόταν ο Κ πως αυτη μπορεί να μου τη στήσει κ να με χτυπήσει ..εγω δεν συμφωνουσα..τελικά με πέτυχε τυχαία με το Σεμπ νεογέννητο στο σπιτι κ θυμάμαι την έβγαλαν εξω διοτι ήθελε να αρπάξει το μωρο...τραγικές καταστάσεις. Αυτη μου στέλνει κατα καιρούς γράμματα κ μηνύματα να της δώσω λεφτα..την λυπάμαι κ έχω πει στον κ μήπως μπορούμε να κανουμε κατι να τη βοηθήσουμε αλλα αυτος δεν θελει ουτε να την ακούσει..Δνε ξερω τι εχει γινει, δνε μου λεει...ομως τη λυπάμαι κ ξερω πως η μάνα του κ της έδινε χρηματα παλια...

Χαμός κορίτσια...ειναι να μην σου τύχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα γωγω νομίζω πως επειδη μου τα είπαν κ αγγλικα δεν μου χτύπησε τοσο,,δηλαδη αλλο να το ακούς στη γλώσσα μου, είσαι ηλίθια, κ αλλο are you stupid? εχει διαφορα!

Δνε τους αντιπαθω διοτι εχουν κ εκείνοι τα θέματα τους κ ειναι κ μεγάλοι άνθρωποι...κ σου είπα, ειμαι κ λιγο αναισθητη σε πολλα..δεν ειναι επειδη ειμαι καλός ανθρωπος, οπως λεει κ η αδερφη μου, ειναι που είσαι στα αρ@ σου σε πολλα...κ ετσι κανεις δεν θελε να τσακώνεται μαζι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν όπως λέει και ο Γιώργος για πλάκα ακούγοντας τέτοιες ιστορίες "παλιοκαταστάσεις".... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ να ξερατε τι γράφω και είμαι ακόμα στη δουλειά.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ντρέπομαι που γράφω αυτό που μου ζήτησαν.... ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν ένα θα σου πω....

Πουλάκι Τσίου.... [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω γραφεις για τ συγκεκριμενο πουλακι ...το γνωστο ασμα η γενικα για πουλακια παντως ειδους και γι αυτο ντρεπεσαι...αν χρειαστεις βοηθεια....θα σου την δωσουμε με χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ εσύ μεγαλώνεις τα παιδιά σου με 1002 δυσκολίες, αγωνίες και έρχεται στο μέλλον ένας ξένος και του λέει "όχι δεν θα δτι λες ρε? σοβαρά?

.και δεν κατάλαβα δλδ όλα τα χρόνια που εγώ τα μεγαλώνω, τα καθαρίζω, τους μαθαίνω πράγματα και τα όμοια και θα έρθει κάποια ή κάποιος ξένος να τους πει να μην με ξαναδούνε και θα το δεχθούν???

Αργυ δε μιλάμε για ξένο

αλλά για τον/ την άντρα/γυναίκα της/του και μάνα ή πατέρα των παιδιών.

Λοιπόν εγώ λέω πώς καιρός είναι να σοβαρευτούν κι αυτοί γιατί κι εμείς μωρά δεν είμαστε, έχουμε την οικογένεια μας και όλα μας τα προβλήματα και θα έχουμε στο κεφάλι μας τη λόξα του καθένα και θα πρέπει να τη δεχόμαστε και να τη δικαιολογούμε συνέχεια? Για πόσο? Μέχρι να τα βγάλουμε κι εμείς στα δικά μας παιδιά?

Εγώ θα σας πω πως φυσικα και ΔΕΝ έχω απαγορεύσει στο Γ να παέι στη μαμά του, να πάρει τα κορίτσια και να πάει να τις δει, και μάλιστα τον έχω παροτρύνει ότι μια επίσκεψη δεν είναι κάτι σπουδαίο και ότι θα έρθω μαζί ΑΛΛΑ δε θέλει. Δεν κατανοεί και δεν δέχεται το γεγονός πώς η μάνα του περιφρονεί και αδιαφορεί για τα παιδιά του, είδε με τα ίδια του τα μάτια πώς φέρθηκε η μάνα που τον γέννησε φυσικά στη γυναίκα που γέννησε τα παιδιά ΤΟΥ (καλή ώρα σαν της Βίκυς την περίπτωση-κακιά είναι η ώρα τέσπα) και πήρε τις αποφάσεις του. Εγώ δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο.

Με ικανοποιεί για να είμαι ειλικρινής που τα βλέπει μόνος του όλα και ενοχλείται πρώτα αυτός για μένα πριν από μένα.

Αν γινότανε αυτό που έπαθε η Βίκυ, είμαι σίγουρη ότι ο Γ δεν θα ήθελε να πάμε επίσκεψη.-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι το έλαβα το μηνυμα της Σίσσυς. Πολύ χάρηκα :D και μετά έπαιρνα τηλ αλλά δεν απάντησε.

Δλδ ρε κορίτσια αν σας πούν οι μανάδες σας ότι οι γιαγιάδες σας και πεθερές τους, τις μιλούσαν άσχημα, τις πρόσβαλλαν ή δημιοργούσαν προβλήματα στην οικογένεια δε θα σας πείραζε να τα ανέχονται όλα αυτά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μας ζησει το νεο πριγκηποκοριτσο!! :D:D:D:D:D

νονακα καλη λοχεια,να χαιρεσαι τα στολιδακια κ τον αντρουλη σου κ σε περιμενουμε συντομα κοντα μας!! :D:D

κοριτσαρες...σας χιλιοευχαριστω για ολα! ;):) δεν ξερετε ποση βοηθεια ηταν για εμενα που τα εβγαλα ολα απο μεσα μου!ειλικρινα..ξελαφρωσα..μηνες τωρα ειχα ενα μπουκωμα κ τρεις κ λιγο δακρυζα...ηρεμησα τοσο πολυ που ξεβρακωθηκα δημοσια! :lol::lol::lol:

ζωιτσα..εισαι θησαυρος! :-*:-*:-*:-*

αναστασακι..εχεις δικιο γαμωτο...κ για του λογου το αληθες..θα παρω τη μουτζα μου σε 2 εβδομαδες..γιατι ο χ. μου εκατσε σημερα τελικα :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ..αλλα κ εγω πιστευω οτι με το αγχος μου,υποσυνειδητο πολλες φορες..τα πάω ολα πισω...!!τεσπα!αισθανομαι ηδη καλυτερα!

εμενα μου φαινονται κουλα ολα οσα λετε για πεθερες..

η δικια μου ειναι θησαυρος..

αλλα..η γιαγια μου η Ιουλία...ηταν απαισια πεθερα..δε φανταζεστε...δε φανταζεστε σας λεω τί τραβηξε η μαμα μου...μα δε φανταζεστε...κ ο μπαμπας μου δηλαδη..αυτα που γραφετε..δεν ειναι τιποτα μπροστα τους...

εμενα με λατρευε...

οταν αρχισα να καταλαβαινω..αρχισα να της τα χωνω..η μαμα μου ποτε..εγω μαλωνα με ολο το σόι αλλα κανεις δε μου κρατουσε κακια,μεχρι που μεγαλωσα πολυ κ επηλθε η ρηξη με καποιους θειους εξαιτιας οσων τολμουσα να πω..τεσπα!

θελω να καταληξω πως..οσο κ αν φαινεται περιεργο..κ εγω δεν μπορω να το εξηγησω..τη γιαγια μου τη λατρευα :oops::oops: ..ηξερα,ενιωθα ποσο με αγαπάει..θυμωνα που φεροταν ετσι στη μαμα μου κ γενικα σε ολη την οικογενεια μου..αλλα την αγαπουσα..οταν πεθανε τον γεναρη ενιωσα πολυ περιεργα..πάρα πολυ..

ειναι περιεργες καταστασεις αυτες...δεν υπαρχει κανονας...αλλο η καρδια,αλλο η λογικη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρώει τα πανα εκτος απο πρασινη παπαγια....

:o:o:o:o αααα κακώς!!! δεν τρώει πράσινη παπάγια?

τσ τσ τσ!!! :wtf:

δύσκολο το Σεμπίνι στο φαγητό ε??

:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία κι εγώ ξέρω ότι η μαμά του Γ τα αγαπάει τα κορίτσια, το νιώθω κάπως ρε παιδί μου, απλώς βάζει τον εγωισμό της πάνω από αυτή την αγάπη :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ πηγες τελικα στην πεθερα;;;τι.εγινε;;;;;για τσιου συγκεκριμενα εγραψα...αχαχαχα

Μαρια το να αγνοουν τα παιδια μου ουτε εγω θα το συγχωρουσα ποτε....η γιαγια μου απεναντι σ

η μανα μου ηταν αισχρη...γενικα σαν ανθρωπος ειναι κακος...απο μικρη της αντομιλουσα κ ποτε δεν την ηθελα γιατι το εβλεπα...ο μονος λογος που τσακωνονταν οι γονεις μου ηταν η γιαγια μου...δεν ηθελε τη μαμα μου επειδη ηταν απο φτωχη οικογενεια λες κ αυτη ηταν πριγκιπισσα...μεγαλωνοντας μου ειπε η μαμα μου τι της ριχε κανει...δεν αλλαξε κατι μεσα μου γιατι απλα δεν την χωνεψα ποτε...δεν την αγαπω,δε με ενδιαφερει,ην επισκεπτομαι οταν παω στο χωριο μου αλλα μεχρι εκει...ειναι στο νοσοκμειο εδω αθηνα σχεδον 2 εβδομαδες...δεν εχω παει να τη δω..δε με νοιαζει...

Η μανα μου δεν της αντιμιλησε ποτε,δεχοταν παντα τις μαλακιες της...τα ακουγε ολα μετα ο μπμαμπας μου..χαχα...κ ομως ρε κοριτσια το πιστευετε οτι ακομα η μανα μου την προσεχει;;;;την επισκεπτεται σχεδον καθημερινα οταν δεν ειναι εδω,πηγαινει τις ψωνιζει,την πηγαινει οπου θελει....πως μπορει;;;βεβαια τωρα κ αυτη πινει νερο στο ονομα της μανας μου αλλα τι να το κανεις.τωρα....βεβαια η μανα μου εξακολουθει να μην τη.θελει αλλα την λυπαται.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια σαν τη δικια μου γιαγια....κ εγω ημουν η μονη που παντα τα εχωνα...με τη διαφορα οτι δεν την αγαπω...δε νιωθω τπτ για αυτην...

Κ επειδη ηταν σκυλα αυτη ελεγα.ποτε δε θα.αφησω πεθερικα να μου φερθουν ασχημα...θα τους ξεσκισω...οπως κανω αλλωστε...η πεθερα μου κ εμενα ειναι καλη,την αγαπω αλλα εχει καποια ελαττωματα σοβαρα που μου τη δινουν απιστευτα...θα σας εξηγησω αλλη φορα...αλλα ποτε δε με εχει κατηγορησει, με εχει σαν κορη της..πριν κανω την ιω με τον πεθερο τα πηγαινα τελεια αν κ ειχαμε τριβες επειδη εχει αποψη για ολα...πλεον δε θελω να τον βλεπω γιατι με αγνοει κ δε με.σεβεται σαν μανα...κ αυτα τα λαθη πληρωνει τωρα κ θα τα πληρωνει για παντα....δεν ειναι κακος...ειναι φιλοτιμος κ μας αγαπαει αλλα καποια.πραγματα δεν μπορωνα του τα συγχωρησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...