Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τα νευρα μου......μου ειχε μπαστακωθει τοση ωρα ενα βλακας και με επριζε.ελεος....

εμενα τρωνε πολλες ποσοτητες αλλα επιλεκτικα....ο ιασονακος τρωει σχεδον τα παντα...εκτος απο πρασινη παπαγια...χαχαχαχα!!!!!

αργυρω μου ειπα 2500 καθαρα....δεν ειναι καλα;;;για φορολογηση μου ειπαν 25% περιπου οταν εχεις παιδια.....τεσπα δε ξερω....το σκεφτομαι πολυ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ημουν σιγουρη πως θα ειναι πανεμορφο μωρο!!! :D:D:D Θηλαζει καλυτερα ή ποναει???

Την επαιρνα αλλα μαλλον ηταν aπασχολημενη!

Καλα,δεν συγκρατησα ακριβως τι τρωει το καθε παιδακι αλλα ποσο σας καταλαβαινω...και

ποσο ανακουφισμενη νιωθω για τη διατροφη της τωρα...!!! :D:D:D Ελαχιστα φαγητα(απο αυτα που μαγειρευω) δεν τρωει.βασικα...ολα τα τρωει εκτος απο παπαγια :P ,κουνουπιδι,μαρουλι :o ,σαρδελες,πιπερια αψητη....νομιζω αυτα.... :?:?:? Α!Και οτι εχω μαγειρεψει και ΔΕΝ τρωγεται!πχ νομιζα πως δεν τρωει μοσχαρι(πχ με κριθαρακι) αλλα απλα δεν γινοταν να το φαει αφου το εκανα σαν μαστιχα,...τελευταιες 2 φορες το πετυχα κ το εφαγε!Μεχρι κ μπαμιες ολοκληρη μεριδα εφαγε!Τι χαρα!!!

Σορρυ που τα γραφω αλλα χαιρομαι μωρε κ εγω η δολια μανα που ηταν τοσο αφαγη κ τωρα αλλος ανθρωπος!!! :D:oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALE TI SORRY???????γραψε να χαιρομαστε..θα ξεχασω εγω την πρωτη μερα ποιυ εφαγε η μικρη και μαλιστα ενα μπολ ρεβυθια??????? :o:o και μονη της???????? :o:o:o θυμασαι που ειχαμε κουφαθει τοτε??????νομιζω και τυρι.. :? δεν θυμαμαι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αααααχ εγω λεω να σταματησω να τον πεισω να φαει λαχανικα και φρουτα και να συγχιζομαι αδικα..να του δινω αυτα που θελει να τελειωνουμε..δηλ. σουπες μακαρονια οπου μπορω να κρυβω και τελος..

γνωμες??λετε μετα να μην τα θελει ξανα καθολου??? :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία εγώ δεν την είδα να θηλάζει πάντως τη μια ώρα που έμεινα εκεί... :-w:-w:-w:-w Λες να μου λέει ψέματα και να μπουκώνει το παιδί με μπιμπερό;;;; :-?:-?:-?:-?:-w:-w:-w:-p:-p:-p:-p

Δε νομίζω, είδα κάτι επιθέματα medela εκεί... :roll::roll::roll::roll:

Τα βυζιά της τεράστια.... 8-)8-)8-) Και της λεω ρε "πως έχουν γίνει έτσι;;;;" :lol::lol::lol: και μου λέει "αυτό είναι το φυσικό μου...πιάσε να δεις δεν είναι καθόλου πρησμένα...." :?:?:?:?:? Και τα έπιασα :oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol: και όντως δεν είχαν πρηστεί... :roll::roll::roll:

Μου είπε ότι χθες η μικρή ήθελε να πιπιλάει συνεχεια και ότι δεν μπορεί να την αφήσει να την κάνει πιπίλα... :roll::roll::roll::roll: Και της είπα ότι κι εμένα έτσι έκανε η Μαρτίνα και στις 7 μέρες της έδωσα πιπίλα... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Της είπα βέβαια ότι λένε-λετε ότι δεν κάνει, αλλά εγώ έδωσα στην δικιά μου... :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol: Και μου είπε ότι έχει την εντύπωση ότι και η Βίκυ έδωσε στον Λεω αλλα δε θυμόμουν... :?:?:?

Επίσης, χθες η μικρη έβγαλε την πρώτη της γουλίτσα... [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] Που σημαίνει ότι τρώει καλά... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Η φίλη μας θεά...Κορμάρα με μια κοιλίτσα μπροστά λες και είναι 5 μηνών έγκυος... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Χθες πήγε να τη δει η Χαριλινα και της λέει "μαμά δεν το έβγαλες το μωρό;;;;" :?:?:? Της είπε η Σίσσυ ότι το έβγαλε και τη ρώτησε η μικρή γιατί η κοιλιά της είναι έτσι φουσκωμένη... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):))

Ήταν πολύ ευτυχισμένη και συγκινημένη...Μου περιέγραφε τον τοκετό και ήθελε να βαλει τα κλάματα.. :x:x:x:x:x:x:x Το ίδιο και ο Παναγιώτης....Μου είπε ότι αν και δεν έφτασαν στο τέλος ήταν μαγική εμπειρία... :x:x:x:x:x:x:x

Τους είπα θα το ζήσουν ολοκληρωμένα στο 3ο.... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):))8-}8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενακο τι να σου πω...

εγω πλεων το πηρα αποφαση..δινω..και οτι φαει..δε θες..μη τρως..

ειναι φορε ςπου ανοιγει το ψυγειο..

μαμα θελω να φαω..

τι θελεις παιδι μου..

να φαω..τι θελεις να φασ..κατι,..τι κατι...κατι..

αντε τωρα βγαλε ακρι...

αλλα φτιαχνω οτι του αρεσει...αμα ζηλεψει κατι δικο μασ..που δεν υπαρχει τετοια περιπτωση,,.του δινω και δοκιμαζει...

Ενω ο Ζαν..φαταουλακι..τρωει σχεδων τα παντα...

μα παιδια..δηλαδη ειναι σκετη απολαυση να τν βλεπεισ να τρωει...αυτο το παιδι ειναι η χαρα τησ ζωησ..Λιονταρη παιδι μου..ιδιος εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε θα τη σκισω ρε!!!Ακους εκει δεν μπορω να την αφησω να με κανει πιπιλα!!!ΤΙΠΟΤΑ δεν εχει συγκρατησει απο εδω μεσα???? :twisted::lol::lol::lol:

Πολυ χαιρομαι που ειναι τοσο ευτυχισμενη!!!!!!! :D:D:D Αντε Γωγουλα κ στα δικα σου once more! :P:D

Βενετια αποκλειεται να εδωσα ρεβυθια με τυρι! :P:P:P αφου ειχα τρελλα τοτε ρε με τον σιδηρο!Που ειχαμε κανει εξετασεις κ ηταν χαμηλα κλπ!

Αλλα ναι!Τρωει το πιδι'μ!!!! :D:D:D:D:D Κ οταν τη βλεπω να τρωει ποσο τητες απο καλες τροφες(πχ 1,5 μεγαλη τσιπουρα-πελαγισια Νατασα :lol::P ),τις βρωμες,αυγακλπ...Ηδονη!!!!! :lol::oops:

Ρε συ σιγα σιγα...στον παιδικο δε δοκιμαζει οτι κ τα αλλα????

Εγω πχ μπαμιες της ειχα δωσει αλλα λιγες...5-6...μετα απο λιγες μερες της εστειλα μαζι της...οταν τις ειδε ξυνισε...μετα την βαλαν διπλα σε ενα αγορακι που ειχε κ εκεινο μπαμιες κ τις εφαγε ολες!!!

Οκ δε λεω πως πεταει τη σκουφια της για ολα αλλα τα παει πολυ καλα!

Μη σας πω τα κιλα της!Μια ζωη αφρατο θα ειναι το γυναικακι μου... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τους είπα θα το ζήσουν ολοκληρωμένα στο 3ο.... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):))8-}8-}8-}8-}8-}

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πιπίλα? στις 7 μέρες? :o:o:o:o:o:o:o:o

όχι ρε, όχι πες της να ΜΗΝ δώσει....τόσο μικρούλα....τι θα πει πιπιλάει?

πρέπει να παράγει γάλα και να μην μπερδευτεί με τις θηλές!!! :!::!::!:

πωπωπω τι λέμε τόσο καιρό?????? :lol::lol::lol::lol:

καλέ τις έδωσες τα χαιρετίσματά μας? :?::?::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενακο τι να σου πω...

εγω πλεων το πηρα αποφαση..δινω..και οτι φαει..δε θες..μη τρως..

ειναι φορε ςπου ανοιγει το ψυγειο..

μαμα θελω να φαω..

τι θελεις παιδι μου..

να φαω..τι θελεις να φασ..κατι,..τι κατι...κατι..

αντε τωρα βγαλε ακρι...

αλλα φτιαχνω οτι του αρεσει...αμα ζηλεψει κατι δικο μασ..που δεν υπαρχει τετοια περιπτωση,,.του δινω και δοκιμαζει...

Ενω ο Ζαν..φαταουλακι..τρωει σχεδων τα παντα...

μα παιδια..δηλαδη ειναι σκετη απολαυση να τν βλεπεισ να τρωει...αυτο το παιδι ειναι η χαρα τησ ζωησ..Λιονταρη παιδι μου..ιδιος εγω

σες ακριβως τα ιδια μου κανουν και μενα.....τι θες;;;κατι;;;τι κατι;;;;κατι!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ θα κάνω πίτσα τελικά σήμερα, με έτοιμο φύλλο :oops::oops::oops:

αλλα δικά μου τα από πάνω :P

καλά η Ρ. δεν θα φάει ..... ζήτημα να φάει ένα κομμάτι!!! :(

ψηλή είναι δεν έχω παράπονο, αλλα....

Γιώτα ήθελα να σου πω...αν έχετε την ευκαίρια, οικονομική, κάντε και ένα ταξιδάκι στο Μόναχο να δείτε πώς είναι......και αν μπορείτε να ζήσετε εκεί.....γιατί υπάρχουν πολλοί που πάνε έξω και τελικά δεν τους ταιριάζει και αναπολούν την πατρίδα του πολύ γρήγορα .... Αναστ. homesick :P ..... και στο τέλος δεν περνάνε καλά!!!

όλα εξαρτώνται και από του πού θα μένετε....εμένα μου αρέσει πολύ, πάντως, το Μόναχο και γενικά η Βαυαρία!!!

επίσης έχουν τα καλύτερα σχολεία της χώρας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia oxi re ston paidiko το μονο που εχει δοκιμασει ειναι κοκινιστο με ρυζι..ειχε και σαλτσες στην μπλουζα :lol::lol::lol::lol::lol: περηφανη μαναεκεινη την μερα :lol::lol::lol::lol::lol:

μπαμιες ετρωγε..οχι με χαρα αλλα ετρωγε..απο τοτε που μπηκε η φουλ διατροφη εχει γινει λιγο ζαβο.. :?:?:?:? και ας μην τρωει τιποτα καινουργιο..μονο γαλα στην βρωμη βασικα και περιστασιακα κασερι..και μοπσχαρι αντι κατσικι..λετε να του φερνουνε φουσκωμα..??? :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα τα χαιρετίσματα σας δεν τα έδωσα, αλλά της είπα ότι ΟΛΕΣ μας ανυπομονούμε να γυρίσει.... :x:x:x:x:x:x:x:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Α, και της είπα και το σκηνικό το δικό σου τη μέρα της γέννας που μίλησες με τον "αδερφό" της και είχαμε πέσει κάτω από τε γέλια.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και δεν μπορούσε κιόλας η γλυκούλα μου να γελάσει με την ησυχία της γιατί την πονούσε η τομή... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Αλλά γενικά γελάσαμε πολύ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πιπίλα της είπα ότι κανονικά δεν κάνει, αλλά εγώ έδωσα στη Μαρτίνα... :oops::oops::oops::oops::oops:

Αναστασία πάρτην τηλ να τη βρίσεις... :lol::lol::lol: Α, μου είπε ότι μετά το πιπίλισμα πονάνε περισσότερο οι θηλές... :?:?:?:? Αλλά ντράπηκα να της πω να μου τις δείξει... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Α, επίσης η καισαρική της εμένα προσωπικά μου φάνηκε απολύτως δικαιολογημένη... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria γαι το ποσιμο κολλαγονο ειχα δει μια εκπομπη ποπυ ελεγε πως πρεπει να μην το πειρνουνε οι γυναικες απο μονες τους αλλα μονο οταν λεει γιατρος πως υπαρχει αναγκη..και για μεγαλες γυναικες..σε εμηνοπαυση..τα ελεγαν σε μια εκπομπη του μεγκα με υγεια..

ρε συ εινα ιπολυ μικρο για πιπιλα... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ πότε βγαίνει να πάει σπίτι της? :D

Βένη μην απορρίπτεις τις τροφές.....κάνε ενα διάλλειμμα και μετά ξαναπρόσφερε γιατί πολλά παιδάκια και εμείς φυσικά αλλάζουμε γεύσεις!!! π.χ εγώ κάπου κάπου προσφέρω φακές αν και η Ρ. τις θέλει με φέτα, ακούς Αναστ. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν την έχω πάρει ακόμα :oops: αλλα έμπλεξα

Μετα απο 5 χρονια αποφάσισα να αλλαξω παροχο σε τηλέφωνο και ιντερνετ απο βιβοντι σε φορθνετ ....εύχομαι να μην το μετανιώσω.....

Γιώτα δεν ξέρω τι να σου πω ....λογικά αν μάθει και οβαντρας σου την γλωσσα και πιάσει δουλειά θα πετάτε .....μπορεί να μην ζητεί πλουσιοπαροχα αλλα καλυτεραβαπο εδω και με περισσότερη βοήθεια στα πάντα απο το κράτος.

Εμένα ο Μ τρώει

γαλα, φετα μετεντα, φετα μέλι, φετα ταχινι, γιαουρτακια χρωματιστά με κατι σε μπαλάκι απο πάνω (είτε τα είμαι είτε του βάζω εγω σταγωνες σοκολατας σε γιαούρτια λιτρου) κοτόπουλο πάνε, ψάρι πάνε, μπιφτέκια (πια με.το.ζόρι) ρυζογαλο, κορν φλειξ, βρωμη (σκέτη με το κουτάλι) ,μακαρόνια σκέτα με τυρί η σκέτα εντελος, τυροπιτακια, γιατάκια μόνο με τυρί,αυγο ομελετα η αυγοφετα χχωρις αυγο (χαχαχα μαμά η αυγοφετα έχει αυγο ? Οχι αγόρι μου δεν έβαλα, ωραια μαμά θα φάω!!) Χαχαχαχα

Χθές είδε το φαγητό του Π (μακαρονακια αστεράκια με.καροτο και μπροκολο) και μου λέει "μαμά αυτο το φαγητό δεν το τρώει άνθρωπος "!! "Γιατι αγόρι μου? " "έχει καρότα, τα καρότα τα τρώνε τα ποντίκια!! " χαχαχχχα

Το κακό είναι οτι αρχίζει και ο Π να βλεπει και να αντιγράφει ...τι ο Μ τρώει νόστιμο γιαουρτάκι και εγω την σούπα με το μπροκολο ,χάζι είμαι θα κάνω φασαρία!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...τι κανετε?εμεις καλα...κοιμησα τα μωρακια μου κ παραλιγο να κοιμηθω κ εγω :lol:

Μαρια εμενα μου αρεσε η ιδεα σου πολυ...εννοειται θα θυμηθει πολυ αλλα ειναι κατι που αγγιζει καρδιες....

Γιωτα πηγαινε κ οταν σταθεις καλα ερχομαι κ εγω....κ εγω του αντικειμενου ειμαι....κ εμεις σκεφτομαστε γενικα για εξω απλα εγω δεν θελω γιατι φοβαμαι ενα ξενο μερος μονη...εδω δεν εχω ταξειδεψει ποτε εξωτερικο που να παω να μεινω κ μονιμα?

Εμενα ο μικρος μου τρωει τα παντα εκτος απο γιγαντες...το πρωι θα πιει γαλα μετα θα φαει καμια φετουλα με μελι κ το μεσημερι το φαγητο του....μην φανταστειτε ποσοτητα αλλα πιστευω οτι ειναι ικανοποιητικο....το απογευματακι φρουτακι κ το βραδυ κατι θα τσιμπολογησει απο φαγητο κ μετα γαλα....ευτυχως δεν ειναι δυσκολος στο φαγητο..εμενα ειναι 17 κιλα...πιστευω οτι ειναι καλα....παντως δεν τρωει γλυκα κ δεν ειμαι της αποψης να τρωει βλακειες για να περνει βαρος(το εχω ακουσει κ αυτο),γιαουρτακια δεν τρωει...

Κ μενα περασε φαση να μην θελει να φαει αλλα με υπομονη δικη μου αρχισε σιγα σιγα να τρωει...θυμαμαι 2 ετων καλοκαιριατικα επερνα τα φρουτα στην παραλια ή φαγητο κ οταν επαιζε τον ταιζα μπουκιτσες...

Γωγω εγω πιπιλα εδωσα νωρις..δεν θυμαμαι ποσο ακριβως μαλλον καπου 2 μηνων...συγχισει δεν επαθε απλα δυσκολευτηκε να την παρει.....το στηθος αμα το μαθει δεν το ξεχναει με τιποτα :lol: τωρα αυτο ειναι πολυ μικρουλη...κ μενα οι θηλες μου εγιναν χαλια οταν γεννησα την μπεμπα κ οταν εκανε γουλιες εβγαζε αιματακι(λιγο) εγω θυμαμαι οτι χεστηκα απο το φοβομου οταν ειδα αιμα αλλα ευτυχως ενημερωθηκα απο τον παιδιατρο κ ηρεμησα...υπαρχει δηλαδη εξεταση αν το αιμα ηταν δικο μου η της μπεμπας....απ τεστ λεγεται....ευτυχως επουλωθηκαν κ γρηγορα οι θηλες κ ολα καλα....εντωμεταξυ εβαζα κ κρεμες για να προετοιμασω το στηθος απο τον 7ο μηνα κ βλακειες ηταν για μενα τελικα....τζαμπα τα λευτα που ειχα δωσει....μαρεσει που ειχα διαβασει κ για το θηλασμο ενα σωρο πραγματα...στον γιο μου παντως δεν ηξερα τιποτα για το θηλασμο απλα τον εβαλα στο στηθος κ αυτο ηταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name='"Argi"

ή σουβλάκι 8-) έτσι το τρώει γιατί της αρέσει το καλαμάκι!!! 8-)8-)[/quote']

σε καλαμακια το κανεις? :o:o:o:o:o

εμεις σε ξυλακια :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμενα δοξα το θεο τρωνε τα παντα εκτος σπανακι κ πιπεριες..τα αλλα τα τσακιζουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...