Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

βέβαια η μαμά σου μπορεί να μην είναι τόσο ευαίσθητη όσο εγώ :lol::lol::lol:

αλλά αφού λες ότι ακόμη δεν μπορούν να πάνε στο σπίτι, άρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιώτα το Μόναχο είναι πολύ όμορφη πόλη, εγώ θα ήθελα να ζω εκεί!!! :D;)

επίσης μου αρέσει η προφορά των Βαυαρών!! :roll::roll:

αλλά είναι πολύ ακριβή!!!!

τα ενίκοια ακριβά, γενικότερα η ζωή πολύ ακριβή......

όταν λες σου παρέχουν σπίτι τι εννοείς? πληρωμένο ενοίκιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα και ο σύζυγος?? Υπάρχει κάτι και γι'αυτόν?

Αργυρώ εδώ μου έφευγαν εμένα δάκρυα χτες..

Καλά ο παππούς ένας κούκλος :x Φωτογραφίες στρατιώτης με αφιερώσεις και ημερομηνίες από το 1948 έως το 1954 :lol::lol::lol: τον ατελείωτο είχε αυτός ο στρατός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μου πληρωνουν το ενοικιο....η ζωη ειναι πιο ακριβη απο εδω;;;;ποσα θελει δηλαδη μια οικογενεια για να περναει ανετα;;;;

ο αντρας μου τιποτα...δεν εχει καποιο πτυχιο...

δε ξερω ρε κοριτσια το σκεφτομαι πολυ σοβαρα...θεωρω οτι ειναι μια καλη ευκαιρια.....αλλα εχω πολλες ερωτησεις.....αλλα ειναι και πολυ νωρις...αφου η ολη διαδικασια θελει σιγουρα εξι μηνες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

γιωτα καλο ακουγεται...το σκεφτεστε??

μαρια πολυ ωραιο δωρο αλλο οχι στα γενεθλια..και εγω θα εκλαιγα..δωστο λιγο αργοτερα που θα εχει αρχισει να το δεχεται..γιατι για να μην ερχεται στο σπιτι..καποιο λογο θα εχει..εγω δεν ηθελα να παω στο σπιτι της γιαγιας μισο χρονο..μονο που σκεφτομουνα θα παω και δεν θα ειναι εκλαιγα..φαντασου να ητανε μανα μου και να μου δινανε τοσες αναμνησεις..πωπω να και τωρα δακρυσα.. :(:(:(:(

γωγω να μου φιλησεις την σισιω!!!! :x:x:x:x:x

τι αλλο?

ααα αναστασια..ρε και ο φιλιππος αργησε πολυ με τα κακα οποτε δεν ξερω τι να σου πω..αλλα νομιζω με πιεση δεν θα τα καταφερει..και εμενα πανα ζητουσε να τα κανει και μετα το εκοψε μονος του..δεν θυμαμαι πως ομως.. :oops::oops::oops::oops::oops:

ειχαμε παρει και ενα βιλβιο για την τουαλετα..το διαβαζαμε ενα χρονο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο θέμα της Αναστασίας θα συμφωνήσω με τη Ζωή.

Δες το εσύ χαλαρά κι έτσι θα πιάσει το μήνυμα και η μικρή.

Θα το βρει μόνη της. Όσο αγχωνόμαστε εμείς, τόσο αυτά το καταλαβαίνουν και θεωρούν ότι κάτι πολύ σπουδαίο πάει να γίνει, κάποια τεράστια αλλαγή και κάνουν λίγο πίσω ;)

Αχ κορίτσια δεν ξέρω τι θα κάνω, θα σας πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το σκεφτομαι.....

οντως πανε πολλοι ελληνες στη γερμανια για δουλεια σε νοσοκομεια....

η κολλητη μου ειναι στη φαση να φυγει και αυτη για γερμανια.....

ρε κοριτσια ειναι να μην το σκεφτεσαι.....ειδικα καθε που ανοιγεις τη τηλεοραση και ακους ολα αυτα εισαι ενα ακομα βημα να φτιαξεις βαλιτσα και να φυγεις......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

Τι κανετε;;;;

Εμεις καλα…

Φραν ο Φο εχει σκαμπανευασματα στο θεμα φαγητο..τοσο που πλεων δεν ασχολουμε..

Είναι μερες που δεν τρωει απολυτως τιποτα..και μερε ςπου μπορει να φαει μισο κιλο μακαρονια…

Κουμπαρα..δεν αμφεβαλα..εισαι πολύ κυρια για να κανει ςτετοια..πφφ..γινε ρε λιγο κατινα…χαχαχα

Να την χαιρεσαι βρε…χαχαχα…

Αχ…σε καλο μας

Ρε Γωγω…ωρες ωρες εχω την εντυπως ότι εισαι ακομα μαθητουδι..μα..ειναι λεξιλογιο αυτό…χαχαχ..

Τασια ντιαρ..χαιρομαι που πατε καλα στον παιδικο..μα γιατι θες ρε να ξεβρακωνει η Αννυ τα οικογεννιακα σας..οχι ντιαρ..δεν ξες ποτε τι μπορει να ξεστωμισει ένα παιδικο στομα..εχουν πολύ μεγαλη φαντασια τα σκατουλακια..ακου με..αμα σου πω τι εξει ξεστομισει ο Χανς Κριστιαν Αντεροσν..εχμμ φοφος..δε θα ξες που να κρυφτεις…

Γιωτα μπηκες και εσυ στο εορταστικο κλιμα ε;;;…να δεχτεις την προταση..δεν είναι κατι τρομερο η γλωσσα…

Μαρια..εγω δεν θα ξερω πως θα ανυτιδρουσα…βασικα εχουμε και εμεις ένα καρο φωτογραφιες…η μαμα μου μια φορα τςι ξεδιαλεξε…και δωρισαμε πολλες στο Ιδρυμα Ποντιακου Ελληνισμου..ηταν φωτος από τον ποντο πριν την εξορια..

Μετα δεν ξερω..ισος να κρατησω ,ερικες..και να δωρισω και εγω τις υπολοιπες…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!(γιαααα να δουμε!τι ωρα θα το στειλω?)

Πρεπει να διαβασω αγγλικα...εχω τεστ σημερα...ευχομαι να μην πατωσω παλι! :lol: Απ'την αλλη εγραψα καλη εκθεση προχθες! :D

Γιωτα περαστικα στο παιδι!Δες τα ολα προσεκτικα και μακαρι να πατε κ να βγει σε καλο!

Αργυρουλα μου ευχαριστωωωω!!!Αααχ τι κοριτσι εισαι εσυ!!!

Τωρα δε μου στελνεις κ μια παπαγια να δοκιμασω?! :lol::lol::lol:

Βενετια πολυ γελασα που το διαβαζατε 1 χρονο!Καλο κουραγιο μου δινεις ρε! :lol::lol::P:P

Γωγουλι γτ σε χωσαν ετσι αγρια?ενεκεν η επικαιροτητα που τρεχει ε?γ@μω τα τσιου μας μεσα! :lol::lol:

Σας εχω πει πως το σιχαινομαι αυτο το σαχλοτραγουδο?δεν ηθελα να το ακουσω αλλα με αναγκασαν εκεινη την κυριακη που δεν ειχα φωνη! :P:P Αλλα με τρελαινει οταν το τραγουδαει η Α κ στραβωνει με γλυκα το κεφαλακι! :x

Κοριτσια...Φοβαμαι...Για την Α κ την ψυχολογια της....αντιδραει περιεργα...τι της εχουμε κανει γμτ? :(:(:( Την μια κλαιει σπαρακτικα κ θελει το μπαμπα της,την αλλη ουτε να τον φτυσει...μετα κολλαει(οσο ποτε) πανω μου,με φιλαει με παθος κ ασταματητα,θελει ολη μερα να ειμαστε αγκαλια κ επειτα πηγε σχολειο κ ειπε πως την χτυπησα... :o:?:?:? Ουφ θα σκασω...Προσπαθω παντα να ειμαι ηρεμη,να της ζηταω ομορφα κ με τροπο να κανει κατι(αν πχ δεν θελει)...καμια φορα ομως ανευ αιτιας ξεφευγουμε....μηπως τα παρασκεφτομαι επειδη νιωθω περιεργα με την οικ. μας κατασταση?

Μαρια μου κ εγω συμφωνω με τα κοριτσια...δωστο αλλη μερα!

Ρε σεις τι υπομονη να κανω με τα κακα?να βαλω παμπερς εννοειτε κ να κανω υπομονη?Δεν περναω λαθος μηνυμα?Μια ετσι μια αλλιως.τελος τα παμπερς,παρε παλι παμπερς.κακα στην τουαλετα,κακα ξαπλα στο πατωμα με τουρλωμενο κωλο! :lol::?

Απ'την αλλη αν δε βαλω...ποσο σκ@το να καθαρισει κανεις? :P:lol:

Χρυσουλα :lol: εχεις δικιο αλλα ρε συ δε φτανει που δε λεει τα καλα,λεει κ ψεματα!

Μα να πει πως τη χτυπησα?κ μαλιστα στο γαμπρο μου!Αδικο θα εχει μετα ο Σωκρ. να της απαγορευσει να με βλεπει? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα..τασια ντιαρ..το ιδιο κανει και ο Φο..ειναι αναλογα με τα κεφια που θα

"τσιπνισει"

μπορει να ουρλιαζει η μαμα η μαμα..η μπορει να μου πει..φυγε μαμα..θα ντισω μονοσ μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Αναστασία δλδ τώρα τι μας περιγράφεις? κρισάρες που περνάνε όλα τα παιδάκια

εσύ τα νομίζεις αυτά όπως σωστά είπες λόγω της κατάστασης..

μη στενοχωριέσαι. Μια χαρά φυσιολογικά μεγαλώνει η Α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα να πει πως τη χτυπησα?κ μαλιστα στο γαμπρο μου!Αδικο θα εχει μετα ο Σωκρ. να της απαγορευσει να με βλεπει? :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστ. εγώ νομίζω ότι τα ΠΑΡΑαναλύεις όλα :? ......χαλάρωσε και απλά ζήσε τις στιγμές με την κόρη σου και άσε την ψυχολογική ανάλυση κάθε κίνησης της Α.!!! ;)

είναι μικρούλα, δέχεται πολλά ερεθίσματα καθημερινά από το σχολείο κ.λπ!!!!

μπορεί να μιμείται και τα άλλα παιδάκια......

ΧΑΛΑΡΩΣΕ!!!

και [smilie=icon_study.gif] [smilie=icon_study.gif] [smilie=icon_study.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια κ Αργυρω ευχαριστω!Βριστε με ρε σεις λιγο!

Μα το ξερω πως ετσι αντιδρουν τα περισσοτερα παιδια που μεγαλωνουν σε "φυσιολογικες" (κατα τα φαινομενα) οικογενιες....αλλα...με πιανει η ανασφαλεια του Κριου! :lol::oops:

Γελασα πολυ με το βιντεο του κανακη!Τη μενεγακη την εβλεπα λαιβ χθες :oops: κ εκνευριστηκα με την κουφη-χαζουλα που προσπαθουσε να μιλησει! :P

Διωξτε μεεεε!Παλι βαση θα γραψω στο τεστ! 8-)

Γωγω πες νεα απο Σισσυ+μπεμπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σηγα μι σε διωξουμε..χεσε μασ..θα σκισεις πλαη..αλλη φυτουκλα απο κει.. :lol::lol::lol::lol:

Ενταξη παιδια..μη ξενατε πως αξια στους ανθρωπους δινουμε εμεις..

εγω δεν βλεπω τιβι..μπουχαχαχα

αντε πουλακια τσιου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία ρε συ δεν κατάλαβα κάτι!:

όλα αυτά τα αναμνηστικά και τις φωτό θα τα δώσεις στην μαμά σου? και η άλλη η αδελφή?

πρόσεξέ το .....βασικά δεν θα ήθελα η αδελφή μου να πάρει κάτι αναμνηστικό και εγώ τίποτα!!! :!::!::!::!:

Γιώτα, ακριβά είναι τ αενοίκια, το φαγητό έξω, τα καταστήματα ρούχων, τα μπαρ.....τώρα για τα ΣΜ πιστεύω ότι οι τιμές είναι λίγο πολυ ίδιες....επίσης δεν ξέρω για τα εισητήρια ΜΜΜ...καλά συγκριτικά με την Ελλάδα είναι πιο ακριβά εδώ...π.χ για να πάω κέντρο, 5χλμ , 2ο λεπτά δρόμος από το σπίτι μου, με λεωφορείο είναι 2,50ε μονή διαδρομή!!

τώρα αυτό που λέτε για τους γιατρούς, εδώ οι γιατροί παραπονούνται ότι δεν πληρώνονται καλά.....δλδ ο μισθός του νομίζω ότι φτάνει μόνο 3.000ε ενώ στην Σουηδία πολύ περισσότερο και οι γιατροί εδώ μεταναστεύουν στην Σουηδία!!! :?

νοσηλευτικό προσωπικό δεν θυμάμαι.....αυτοί που είναι στα ασθενοφόρα πληρώνονται καλύτερα!

όταν λες καλός μισθός τι εννοείς? περί τα 2500ε? και αυτά είναι καθαρά ή όχι? γιατί αν δεν είναι καθαρά στο τέλος τα καθαρά θα είναι περί τα 1800ε...η φορολόγηση του μισθού είναι μεγάλη!!!.....

τα 1800ε για μια 5μελής οικ. στο Μόναχο δεν είναι πολλά!!! :?

όσο για την γλώσσα, αν αρχίσεις από τώρα σε ένα φροντηστήριο σίγουρα θα την μάθεις σε 6 μήνες!!! ;)

Ιουλία ήθελα να σε ρωτήσω, τι έγραψαν τελικά οι μαθητές σου για το ντύσιμό σου? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα κορίτσια έχουν πει στους γονείς μου και στο σχολείο ότι η μαμά (εγώ) βάφεται και ο μπαμπάς σκουπίζει και σιδερώνει :o:o:o:o

είναι καλό αυτό τώρα?? :lol:

Επίσης ένα παιδάκι που είχε η αδερφή μου της είχε πει ότι τις νύχτες η μαμά φωνάζει γιατί ο μπαμπάς της τραβάει τα αυτιά :o:o:o:lol::lol::lol::lol:

Ένα άλλο πάλι πήρε τ αερωτικά γράμματα που αντάλλαζαν οι γονείς στη σχέση τους και τα πήγε στο σχολείο να τα δείξει.

Κάποιο άλλο πήρε την καινούργια γραβάτα του μπαμπά και τις καινούργιες κάλτσες με τις ετικέτες και τα πήγε στην αδερφή μου πάλι να τα δείξει. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοφοσ..Κυλια Ηλω...εγω οπηγα βολτα με τν μαμα..και μετα..εγω ετλεκσα..και με πατησ εενα τελαστιο φολτιγο..και ετλεχαν παντου αιματα..και μετα η μαμα με πηλε και πηγαμε στο νοσοκομειο...και γυλισαμε σπιτι να κανουμ εμπανιο τον Ιοαννακι..που ειναι βλομιαλησ

Φοφος..ααααααα..

μαμα...τι εγινε χριστοφορακι μου;;;..

ο μπαμπαθ με χτιπηθε....

γιατι σε χτηπησε ο μπαμπς;;;..γατι..με χτηπιθε θτον ποπο..κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ :lol::lol::oops::oops::oops: Νταξ' μωρε!Φευγω! :P:-*

Χρυσα :lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))

παρολαυτα ουτε αυτο με βοηθαει γτ ο Χ εφτιαξε ταινια χολυγουντ!Η ξενερωτη η κορη μου πηγε να κλαφτει στον ΓΑΜΠΡΟ μου! :P:lol::lol:

Αντε φιλια!Βασικα εδω καπου θα ειμαι γτ χρειαζομαι το ιντερνετ για το λεξικο!

Ναι ναι Μαρια!!!Μας επεισες! :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια μη γελατε με την πράσινη παπαγια! Δεν ειναι κατι ελιτιστικο, εδω ειναι ενα απο τα κυρία συστατικά της κουζίνας. Την ώριμη παπαγια την τρώνε για φρούτο κ την πράσινη την μαγειρεύουν σε πολλα πιάτα..Ειναι σα να λέμε να σας πουν εσάς οτι τρώει τα παντα ενα παιδι αλλα δεν του αρεσει η μελιτζανα..

Ουτε μένα μου αρεσει η παπαγια πάντως..Και σημερα ξανά ρώτησα τη δασκαλα κ επανέλαβε πως το σεμπινι μου τρώει τα παντα εκτος την πράσινη παπαγια :oops:

Και σημερα οταν ηρθε σπιτι, έφαγε 5 κομμάτια ψάρι παγκασιους- δηλαδη ενάμιση ολόκληρο- κ ήπιε κ πορτοκάλαδα..

Αναστασία δεν σε " πιάνω". Πρώτον για τα κακά κ εμεις το ιδιο εχουμε αλλα οπως σου είπα δεν με νοιάζει, δεν αγχωνομαι - εγω οπως βλέπεις έχω αλλα αγχη- θα γινουν όλα..

Ομως βρε συ κ μένα λεει κουφα το σεμπινι..πχ μου δείχνει μια γάτα απο ενα παιδικο κ λεει σε ολους πως η γάτα τον χτύπησε, ή η μάγισσα...και τον πιάνουν κρίσεις αγάπης κατα καιρούς...

Και εγω αγχωνομαι διοτι δεν βλέπει τον πατερα του συχνα κ δεν ξερω τι είδους οικογενειακή ζωη εχει ο καημενος κ τι πρότυπα, ετσι που μετακομιζουμε συνεχεια κ μας επισκέπτεται καθε 2 μηνες..

Κατι ήθελα ακομα να πω αλλα το ξέχασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...