Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

ρε γωγ εισαι στενοκεφαλη..αν δεις τι μεριδαρες ετρωγε ο φιλλιπας κ τωρα ν το κυνηγας :twisted:

το πιστευω οτι το παιδι το μαθαινεις αλλα εχει κ αυτο αποψη ρε..

δηλ θες να με πεις οτι η μαρτινα τρωει φρουτα γτ τη πιεσες?σκατουλες δε το πιστευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γωγω μου κ εγω ειμαι τις ιδιας αποψης οταν ειναι ωρα φαγητου θα πρεπει να φαει....ο ακης μου 2 χρονια ετρωγε συγκεκριμενα πραγματα γαλα,μηλο-αχλαδι,κοτοσουπα κ το απογευμα ξανα κοτοσουπα(τον πειραζε κ η ειδικη κρεμα) κ μετα γαλα....η αλλεργια του κρατησε μεχρι 2,5 ετων που εινα σπανιο....εδω θελαν να βαλουν το παιδι να κανει κωλονοσκοπηση γιατι η αλλεργια ηταν ανθεκτικη....σοκολατα εφαγε πρωτη φορα κ επαθε γευστικο σοκ.... το καλοκαιρι εκεινο ειχα χασει το μωρο κ δεν ημουν καλα....ο γιατρος μου ειπε αν δεν του περασει η αλλεργια θα κανει κωλονοσκοπηση κ αν δεν τρωει δεν ειναι καλο....με ειχαν κατααγχωσει...ευτυχως ο γιος μου απλα ειχε βαρεθει τις αηδιες που ετρωγε κ γιαυτο δεν ετρωγε...μολις του περασε η αλλεργια θυμαμαι 27ιουλιου στην γιορτη του του εδωσα φρεσκο γαλα κ δεν τον πειραξε κ περαγα απο την χαρα μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε γωγω...προσεξε μαρι...εδω ειμαστεεεε..

Θα σε χορευει ο γιοσ

και εγω πιστευω πως ειναι θεμα παιδιου..

πολα πραγματα δεν ειανι οπως το μαθεις...

βλεπω τον Ζαν ποσο διαφορετικο παιδι ειναι απο τον Χ σε πολλα πραγματα..

και τα δυο εχουν την ιδια αντιμετωπιση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε αφηστε με...Θα μου κλάσει ο γιος.... :twisted::twisted::twisted:

Εδώ δεν μου τα εκαναν οι κόρες, θα μου τα κάνει ο γιος...Εσείς ίσως θέλατε ανέκαθεν αγόρια και γι'αυτό σας χορεύουν στο ταψί....Εγώ ήθελα περισσότερο κόρες, οπότε δεν έχω θέματα να τον κακομάθω... 8-)8-)8-)8-) Και αυτό το αναφέρω επειδή λέτε συνεχεια για τον ΓΙΟ και για τον ΓΙΟ...Δε με χέζετε και εσείς και οι γιοι σας... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτό είναι θέμα διαπαιδαγώγησης...Οκ, είναι και γούστου, αλλά αν δεν επιμείνεις, το παιδί δεν πρόκειται να φάει ποτέ... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Θέλει να φάει το φαγητό που έχω μαγειρέψει, καλώς...Αλλιώς ας μείνει νηστικό... :twisted::twisted: Δε θα κάνω όπως κάνει η πεθερά μου στον γιοκα της που 33 χρονών μαντράχαλος αν δεν του αρέσει ένα φαγητό, θα του φτιάξει άλλο για να φάει... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Έτσι μεγαλωσε εμάς η μάνα μου κι έτσι μεγαλώνω κι εγώ τα παιδιά μου... 8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ξερεις παντως κυρια μου...πως εαν ενα παιδια δεν θελει να φαει καποιο φαγητο...ειναι και πολλες φορες γιατι τον πειραζει..

για'υτο καλυυερα να μην επιμενει ςπολυ...

το τι θεωρουμε εμεις σωστο..πολλες φορες δενε ιανι και το καλυτερο για ενα παιδι..

πχ...ο ΖΑν δε γουσταρει να πινει γαλα..

δεν υπαρχει περοτρωση να επιμεινω ποτε στη ζωη μου να φαει..

και ο Φο που δεν τρωει κρεασ....

δεν επιμενω...

μεγαλονωντασ ολα τα παιδι ααλλαζουν..και προτιμισεις και γευσεις...

:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-B:-B:-B:-B:-B:-B

Α ρε νατασα που εισαιιιιιιιιι

ο Ζαν λατρευει πορτοκαλι..ξηνο ξεξινο..το τσακιζει..ο φοφοσ ουτε να το μυρισει..ε και..χεστηκα..μη τρωει χιλια χρονια...χαχαχα...

Βικυυυυυ....ματσ μουτσ...δαγκωσε μου το ποπο του Λεωνιδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re sy gvgv δεν ειαν ιθεμα καλοπιασματος..εσυ αμα δεν θες να φας μπαμιες θα πρεπει αν μεινεις νηστικια μεχρι να θελησεις????? :shock::shock::shock::shock:

οκ ειπαμε αλλα..ολοι εχουμε προτιμησεις.. ;)

επισης δεν εινα ιθεμα γιου η κορης..ειμαι θεμα εαν εχεις λιγοφαγο παιδι που σου βγαζει την πιστη..και αν αφησεις πχ τον φιλιππο νηστικο χεστηκε..θα φαει κανα μπισκοτο...καμια φετα ψωμι..δεν τον νοιαζει δεν ζηταει δεν καιγεται για φαι απλα θα ειναι κακοκεφος...το εχω δοκιμασει..και η παιδογαστρενετρολογος μου ειχε πει πως δεν εινα ισωστο να μενουνε νηστικα γιατι κλεινει τοστομαχακι τους..δεν εχουνε ολα τα παιδακια καψα για φαι..μερικα απλα χεστηκαν αν θα φανε ή οχι..αυτα τα παιδια εαν τα αφησεις θα φανε ελαχιστα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα η μπεμπα για να φαει φρουτεκρεμα εκανε 1 μηνα....αλλα δεν εκατσα καθε φορα που δεν την ετωγε να της δωσω γαλα....το ευκολο ειναι δεν φτιαχνω φρουτοκρεμα κ της δινω γαλα....την εμαθε κ την τρωει...ξερω πολλες μαμαδες που δωσαν φρουτοκρεμα κ αφου δεν την εφαγαν με την πρωτη τους δινουν γαλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα κ δε θα κανω καθημερινα 2 φαγητα αλλο για μενα κ αλλο για ατ απαιδια..θα τυχη ισως(που δε το κανω)αλλα οχι γτ δε το θελουνν..χεστηκα αυτο ειναι κ αν θελουν..

αλλα ενα παιδι που ειναι εκτος καμουλης ναι κ γω θα το κυνηγουσα...εσυ γωγω εχεις νταρντανα τη ιωαννιτσα γιαυτο μιλας...ο φθλιππακος ειναι παιδι σανιδα...να δω τι θα εκανες...

χρυσανθη σε ηλικια μηνων κ γω δε θα το εκανα...αν το γευμα λεει φρουτα τελος..αλλα σε ηλικια 4 χρ κ με θεμα στη αναπτυξη ναι θα το εκανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη εμενα τωρα εφαγε φρουτοκρεμα η μπεμπα....6μηνων που αρχισαμε δεν ηθελε με τιποτα...αλλα τωρα ευτυχως την τρωει....ειναι δυσκολο με τις παλιοαλλεργιες γαμωτο...

ασχετο πορτοκαλι ποτε δωσατε στα παιδια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα τραβηξα μεγαλο λουκι στο μεαιυτηριο με το θηλασμο....η μπεμπα ηταν κολημμενη με το βυζι ενω ο γιος μου ερωγε κ ολα καλα..βεβαια χασαν 350γρ κ τα δυο αφου δεν ετρωγαν συμπληρωμα....θυμαμαι στην μπεμπα ερχεται ο παιδιατρος κ μου λεει το μωρο χανει συνεχεια αν δεν παρει αυριο δεν θα σας δωσουμε εξητηριο....κλαματα εγω...ολη νυχτα την ειχα πανω στο στηθος για να μην μας κρατησουν μεσα...ευτυχως πηρε την επομενη 30γραμμαρια....γενικα με την μπεμπα αγχωνομουν κ μου εβγαιναν ολα οσα περασα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη εμενα τωρα εφαγε φρουτοκρεμα η μπεμπα....6μηνων που αρχισαμε δεν ηθελε με τιποτα...αλλα τωρα ευτυχως την τρωει....ειναι δυσκολο με τις παλιοαλλεργιες γαμωτο...

ασχετο πορτοκαλι ποτε δωσατε στα παιδια?

μαλλον δεν το εγραψα καλα κ δεν καταλαβαινετε.....απλα με τις αλλεργιες αργουμε να βαλουμε πραγματα....δηλαδη η μπεμπα τα γευματα της τωρα τα εχει τελειοποιησει...ανα 15μερες βαζουμε πραγματα οπτε καθυστερουσαμε ολα τα γευματα....δεν τα εβαλα ολα μπαμ κ κατω,επισης η σινλακ η κρεμα η ειδικη την πειραξε 6 μηνων που την ξεκινησα κ μετα δεν της εβαλα για 10μερες μεχρι να καθαρισει τιποτα....

κοριτσια θελω να αλλαξω τα καθισματα των παιδιων...θελω για την μπεμπα κατι σε κατηγορια 2 αφου τωρα θα φτασει τα 9κιλα.... κ για τον ακη μου ενα καινουργιο κατα προτιμηση να εχει δικες τους ζωνες αν κ δεν εχω βρει κατι μιας που ολα δενουν με την ζωνη του αυτοκινητου...στο εξωτερικο βρηκα αλλα δεν ξερω αν ειναι καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι στο παιδι τελος....

το καθε παιδι λειτουργει διαφορετικα...

και οχι οπως το μαθεις...

Η Μ-Ι αργησε να φαει...επησις κρεας εχει κανα 6μηνο που τρωει...

ο Λεο ..αν του δωσεις κανα κοψιδι ανετα θα το φαει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι στο παιδι τελος....

το καθε παιδι λειτουργει διαφορετικα...

και οχι οπως το μαθεις...

Η Μ-Ι αργησε να φαει...επησις κρεας εχει κανα 6μηνο που τρωει...

ο Λεο ..αν του δωσεις κανα κοψιδι ανετα θα το φαει!

ακριβως! δωστου καλε να παρει γευσεις.. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχχαχχαχα σωστα...τωρα που βρηκα ευκολο παιδι...!

ειμαι σιγουρη οτι οταν το κρατα η αδελφη μου τον ταιζει διαφορα...οπως μπισκοτακι...επησις ανακαλυψα στο ντουλαπι της βρεφικη κρεμα .....!

και εχει και την απαντηση... "μου ζητησε με τα ματια"

χψααααααααααχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name='"Argi"

ή σουβλάκι 8-) έτσι το τρώει γιατί της αρέσει το καλαμάκι!!! 8-)8-)

σε καλαμακια το κανεις? :o:o:o:o:o

εμεις σε ξυλακια :lol::lol::lol::lol::lol::lol:..[/quote']

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλαμάκι=ξυλάκι :lol::lol::lol::lol:

αλλιώς θα έλεγα " αυτό που΄ρφάν" :lol::lol::lol::lol: έτσι Μαρία? 8-)

Θούλη τι θέλεις να αγοράσεις από το λιντλ? γιατί βγάζει την κεντρική σελίδα :?

Γωγώ κοίτα, όπως εμάς μας αρέσουν μερικά φαγητό ή δεν μας αρέσουν έτσι και τα παιδιά....π.χ εμένα δεν μου αρέσει η μπανάνα ούτε να την μυρίσω....ε δεν μπορείς να με πιέσεις να την φάω γιατί πολύ απλά ίσως και να την μισήσω ακόμη πιο πολύ....το ίδιο και τα παιδιά, αν επιμένεις σε κάτι αυτά μπορεί - ίσως - και από πείσμα να το μισήσουν!!! :roll::roll:

η Μαρτίνα ήταν στην αρχή της δοκιμής,τα περισσότερα παιδάκια κλείνουν το στόμα στην αρχή !....τρώει τα φρούτα, όχι επειδή την πίεσες εσύ, αλλά επειδή της άρεσαν τελικά!!! ;)

απλά πιστεύω ότι δεν πρέπει να απορρίπτουμε κάποιο φαγητό, αλλά κάποια στιγμή αργότερα να το προσφέρουμε πάλι γιατί οι γεύσεις αλλάζουν!!! ;)

π.χ εμένα δεν μου άρεσε το μάνγκο στην αρχή, μετά που δοκίμασα πάλι μου άρεσε και τώρα τρώω!!! ;)

όσο για το πάρκο-φαγητό και εγώ διαφωνώ!!!.....μια μπανάνα όμως θα πάρω!! :)

πάντως Γωγώ γενικά είσαι πολύ δημοκρατική ρε!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

όμως σε ένα έχεις δίκαιο και συμφωνώ: στο όπως μάθεις το παιδί, έτσι θα κάνει!!!....θα το μάθεις π.χ. να τρώει στο κρεβάτι, εκεί θα τρώει πάντα.....θα το μάθεις να μαζεύει το πιάτο του και να το πάει στην κουζίνα, θα το κάνει πάντα, κ.ο.κ!!! :!:

Χρυσάνθη και εγώ δυσκολεύτηκα στην αρχή στον θηλασμό με την κόρη μου, δεύτερο παιδί.....με τον γιο μου όλα πανεύκολα ήταν, κανένα απολύτως πρόβλημα!!! :!::!:

Συμπεθέρα μεγαλοι μισθοί, αλλά πληρώνεις και πολύ φόρο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης διαφωνώ και με κάποιες μαμάδες που αφήνουν το παιδί να πιεί το βραδυνο γάλα μπιμπερό στο κρεβάτι του ξαπλωμένο!!!!.....

εμένα μου αρέσει:πίνουμε το γάλα, πλένουμε τα δόντια και μετά κοιμόμαστε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πού ειστε;θελω παρεααααααααααααααα....

εχω κατι νευρα..γυρνωντας απο σχολειο,περασα να παρω τον γιωργο!η μια δασκαλα του μου ειπε ολα καλα,απλα οταν δεν εχουν καποια δραστηριοτητα,δε την ακουει κ ενω εχι απαγορευσει να βγαινουν εκτος ταξης,στους διαδρομους,ο γιωργος με μερικα πολυ ζωηρα παιδακια,ετσι μου ειπε,τρεχουν ολογυρα...

φυσικα της ειπα να τον μαλωνει κ μαλιστα επιμονα κ φυσικα κ ακουσε τον εξαψαλμο απο εμενα ο γιωργος..

γυρναμε σπιτι κ βλεπω ολο το κεφαλαρι του κρεβατιου της κρεβατοκαμαρας μας,ασπρο δερμα,οχι δερματινι,αλλα δέρμα,ε!,μουτζουρωμενο με μπλε στυλο! :twisted::twisted::twisted::shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

το εκανε το πρωι που εμεινε με τον χ.,οταν ο χ.ηταν τουαλετα! :twisted::twisted::twisted:

κ εμενα παρελειψε να με προετοιμασει κ επαθα απανωτα εγκεφαλικα! :twisted::twisted::twisted:

το τί αακουσε ο γιωργος...ετριβα ποση ωρα κ εβριζα,εβριζα κ φωναζα..κ δε το μετανιωσα που του φωναζα τοσο..

συγγνωμη,αλλα δεν ειναι μωρο πια..στην ηλικια που ειναι οφειλει να ξερει οτι δε μουτζουρωνουμε τα κρεβατια!κ ναι..του το εχω ξεκαθαρισει..εεε οχι!!!του φωναξα τοσο που κοιμηθηκε μεσα στα κλαμματα..

αλλα κ παλι δε στεναχωρεθηκα.. :oops::oops:

ξυπνησε πριν λιγο κ ειναι μια χαρα....

αναστασακι δεν εχετε κανει τιποτα τραγικο στην αννυ!ξεκόλλα!!απλα αυτο που ειπες..εχεις στο νου σου την ολη κατασταση κ με καθε αφορμη,το μυαλο σου φευγει εκει..

για τα κακα..χεσε μας ρε αναστασακι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πώς εγραψες σημερα;

για φαγητο δεν ξερω δεν απαντω!εγω,παρα το οτι ο γιωργος ειναι μια χαρα σε κιλα κ σε υψος,αν δεν φαει,πιεζω!οταν μεγαλωσει,ας μην τρωει αν δε θελει..οσο μπορω γιατι να μη ταιζω παρακαλω;

οταν ειμαστε εξω δεν κυνηγαω,απλα επειδη βαριεμαι :oops:

το κανει η μαμα μου κ σεληνιαζομαι! :twisted::twisted::twisted:

αλλα..νομιζω οτι συμφωνω με τη γωγω! :o:o:o:o

απλα..οι πραξεις μου δε συμβαδιζουν με τα πιστευω μου! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::geek::geek::geek:8-)8-)8-)8-)8-)

θα επανελθω λέιτερ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία :o:o:o:o:o:o:o

βασικά ο άντρας μου α το έβλεπε θα πάθαινε 800 εγκεφαλικά :lol::lol::lol: εγώ όχι τόσο!!! ;)

θεωρώ άλλα πράγματα πιο σπουδαία στην ζωή....αλλά συμφωνώ μαζί σου!!!

δεν είναι μικρά τώρα!!!

είχα δει ένα ρεπορτάζ πώς να αφαιρείς μπογιές από τοίχο, δεν ξερω αν ισχύει και για τα κρεβάτια!!! :roll::roll:

βάζεις λίγη λακ και μετά το περνάς με ένα βρεγμένο σφουγγάρι και ....βουαλά!!! φεύγουν!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ioylia... εγω μαζι σου!

και εγω θα αντιδρουσα οπως εσυ...

βασικα το ιδιο ακριβως ζω!

καθε φορα που παιρνω την Μ-Ι απο την ζωγραφικη και τον χορο μου κανουν παρατηρηση...οτι μιλα πολυ και φυσικα κανει παρεα με τα πιο ζωηρα παιδια!

την επομενη εβδομαδα δεν θα την παω ζωγραφικη...για να δω τι θα κανει!

αντιθετα στο σχολειο ειναι αγγελουδι!

εχω καμια εβδ. που με βασανιζει κατι...

ειναι σχετικα με τα ανηψια μου...

ουφ...!

αλλα και τι να κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθρ´ρα πες μας στο κρυφό για να σε βοηθήσουμε, αν θες!!! ;)

Καλά και εγώ συμφωνώ με την Ιουλία!

Εμείς έχουμε απαγορεύσει ττ´τοις πράγματα στο σαλόνι

Ε δεν έχουμε και τόσα χρήματα να αλλάζουμε κάθε μήνα έπιπλα!!!!

Ο Χ όμως δεν του είπε τίποτα;;;; :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλά τόοοοοοσο σκανταλιάρης είναι ο Γ;;; :o:o

Αυτό με την δασκάλα δεν ξέρω αν θα το έλεγα! Δλδ να του φωνάζει!!

Την νυφούλα μου μια χαρά την βρίσκω !!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω δεν ειπα να του φωναζει η δασκαλα,αλλα να του κανει παρατηρηση κ μαλιστα επιμονα,να τον μαλωνει...ε σιγα μη τον αφηνει να αλωνιζει κιολας!

ο χ. λέει οτι τον μαλωσε,δεν ημουν κ μπροστα ομως..

αυτο με το μουτζουρωμα,δεν περιμενα να το κανει..

ολο συγγνωμη ζηταει εδω κ ωρα,αλλα ξερω οτι δε το εννοει :roll:

αααχ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειπε και στη δασκαλα...διοτι της εχει παρει τον αερα και οχι μονο ο Γ.

συμπεθερα...να σου την στειλω ασυνοδευτη κανα μηνα να αλλαξεις γνωμη?

το απογευμα επαιζαν οτι εχουν καφετερεια...

ερχεται με ρωτα τι θα παρω λεω εναν καπουτσινο με γευση φουντουκι...

παει το λεει....

ερχεται πισω και μου λεει "δεν εχουμε"

καλα λεω...βαλτε μου με καραμελα...

παει μεσα(στον ανηψιο) ...της λεει δεν εχουμε ουτε καραμελα...

και του λεει ψιθυριστα

"φτιαξε εναν απλο και θα της ριξουμε μεσα μια καραμελα...δεν θα το καταλαβει...!...δεν ξερει και πολλα απο καφεδες..."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

μολις γυρισα απο το νοσοκομειο...ο γιωργακης εχει πνευμονια......μας εδωσε δυο αντιβιωσεις και αν δε πεσει ο πυρετος μεχρι την κυριακη θα κανουμε εισαγωγη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...