Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

Θου πες τίποτα ρε.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χρυσάνθη δεν έχω χειρότερο από το να βλέπω μαμάδες-γιαγιάδες-νταντάδες έξω/παιδική χαρά να κυνηγάνε τα μικρά για να τα ταίσουν.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Μου έρχεται να πάω και να τις πλακώσω στις φάπες.... :twisted::twisted::twisted::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε δεύτερο παιδί και ενώ είχες εμπειρία από το πρώτο, δυσκολεύτηκες στο θηλασμό;;;;; :o:o:o:o:o Μη μου λες τέτοια και αγχώνομαι... :?:?:?:? Λες να μην τα καταφέρω;;;;; :roll::roll:

Στάσα για πες πόσα κιλά είναι η Άννυ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Βένι μπράβο ρε στο Φιλιππάκο... :lol::lol::lol: Άντε εχεις μια ακόμα επιλογή... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αφροοοοο πωπω μίζερος με το φαί και ο Μανώλης.... :roll::roll::roll::roll:

Εμένα οι δικές μου τρώνε τα πάντα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Κυρίως η Μαρτίνα.... :lol::lol::lol::lol: Η Ιωάννα πλέον δυσανασχετεί με πολλά, αλλά της αρέσουν δεν της αρέσουν, τα τρώει... :?:?:?:lol::lol::lol::lol: Τρελαίνεται όμως με μακαρόνια, πατάτες και τραχανά... 8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οταν λεω τρωνε τα παντα εννοω οτι μαγειρευω..κ μαγειρευω κ χαλια

χαχα

αναλατα κτλ

αγκιναρες μπαμιες πρασοριζα κτλ δε τα καν ουτε γω να τα φαω

αναστασια μια χαρα τρωει ρε η αννυ..τελεια

βενι μπορει να βαρεθηκε τα ιδι κ τα ιδια ρε..δωσε οτι τρωει...

γωγω εσας βλεπουν τηλοραση?κρεμα τι κρεμα δινουν?

ρε αφρο κσετη βρωμη?μπλιαχχχχχχχχχχχ//μα πως?μπραβο

εμεις καλα...αχ τι καλα που ειδες το μωρο της σισσυς..αχ ψυχακι μουυ

καλε αφηστε το να πιπιλιζει να κατεβασει γαλααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη όχι αλλά η πρώτη σκέψη που μου περνάει από το μυαλό όταν τις βλέπω (που πραγματικά συφιλιάζομαι :evil::evil::evil::evil::evil: ) είναι ότι καλά σας κάνει και σας πηδάει το κακομαθημένο σας έτσι όπως το έχετε μάθει.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Έχω δει την πεθερά μου να ετοιμάζεται να πάει παρκο με τη μικρή και να βάζει σε τάπερ φρούτα και της λέω "Για που το ετοιμάζεις το τάπερ;;;;", μου λέει "θα τα πάρω μαζί στο πάρκο"...Της λέω "Μην τολμήσεις.... :twisted::twisted::twisted: Σπίτι τρώμε, όχι έξω στη γύρα..." :twisted::twisted::twisted:

Ξέρω μια γιαγιά που ΚΑΘΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙ παίρνει το παιδί και το τάπερ με το φαγητό και πάνε πάρκο για να φάει.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη κρέμα Γιώτης λογικά...Αυτή που φτιάχνουμε με τα φακελάκια...Αλλά δε με νοιάζει... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) Μια φορά την εβδομάδα που τρώει εκεί κρέμα,σιγά το κακό... ;););););) Εξάλλου, παλιά έπαιρνα κι εγώ και της έφτιαχνα... :lol::lol::lol: Αλλά πλέον η δικιά μου δεν την τρώει... :lol::lol::lol: Σπάνια... 8-)8-) Α, και μπορεί να τους δώσουν και ρυζόγαλο... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τηλεόραση όποτε βλέπουν μου το λέει η Ιωάννα...Μέχρι τώρα 2 φορές μου έχει πει να έχουν δει τηλεόραση. τώρα τελευταία, όταν ξυπνάνε....Μια Ντόρα και μια Μικυ.... :lol::lol::lol: Αλλά μας είπαν στη συνέλευση που έγινε προχθες ότι τους βάζουν που και που και έχουν και dvd με national geographic... :roll::roll:

Να σου πω την αλήθεια όταν το άκουσα δεν μπυ πολυάρεσε, αλλά η Ιωάννα έχει μάθει τόοοοοσα πράγματα στο σχολείο της, ασχολούνται τόσο πολύ με τα παιδιά οι 2 δασκάλες της που πραγματικά δε με ενοχλεί να βλέπει μια στο τόσο...Εδώ, εγώ σπίτι της βάζω κάθε μέρα... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Το πρωί που ξυπνάει πριν φύγουμε για σχολείο και ενώ ετοιμαζόμαστε, βλέπει Ντόρα... :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.imommy.gr/nipia/anaptiksi/ar ... gontas-iq/

Ο φοφος εχει το 1 και το 6

ο Ζανουλησ μου το 5 και το 7...

Γωγω χεσε μασ..

κατσ ενα σου βγει ο γιοσ κακομαθημενο αφαγο..και ελα να τα πουμε μετα πουλακι τσιου... :lol::lol::lol::lol:

Μη λες μεγαλα λογια...

και εγω δεν κουβαλαω φαγητα μαζι μου..αλλα οταν ενα παιδι δεν τρωει τιποτα..ε ασ φαει ετσι..

και σε αυτο διαφωνω καθετα με τον παπαβεντση...

σηγα μην αφισω το παιδι νιστηκο για να μαθει να τρωει..

καποια στιγμη θα φαει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μην λες μεγάλα λόγια γιατι έρχεται ο γιος και μπορεί σε αυτον να τρέχεις και στον όλυμπο να φαει! Χαχαχχχα

οχι αν και έχω θέμα με ον Μ ποτέ δεν θα τον τάιζα έξω Στις κούνιες .....και εμένα μου την "σπάει " σκάσω οχι για κανέναν άλλον λόγο αλλα γιατι δεν μπορώ να ακούω "γιαννάκο ελα φαε μια κουταλιά!!!! " χαχαχα θέλω ηρεμία .

Στο πάρκο μόνο μπιστοτα θα πάρω.

Έβγαλα απο την κατάψυξη αρακά που είχα κανει και δεν τον ειχε φαει ο Π πριν μήνα ....τωρα τον έφαγε, εντελος αλεσμένο ....ειχε και μοσχαρακι μεσα του έβαλα κεφαλοτυρι τριμενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου..παντως μη νιωθεις περιεργα ρε...

και στον δικο μας παιδικο..τις ιδιες βλακιες δινυν για προιονο..απλα εγω εχω και την επιλογη...να πηγαινω το φαγητο που θελω εγω...

και..να πω την αμαρτι αμου τις περισσοτερες φορες ο φο προτιμαει να φαει το γιαουρτι με τις βλακειουλες..παρα ψωμι με μερεντα..

χτες πχ ειχε γιαουρτι με φυτρο συταριου, καρυδια, ροδια και μελι...

σημερα του εβαλα βρωμη σταφιδες λιναροσπορο και μελι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω εκλαιγα στο μεαιυτηριο που μου ματωσε το στηθος ελεγα στον γιο μου δεν ηξερα κ τωρα που ξερω παθαινω ολα αυτα?....εντωμεταξυ ζητησα αποκλειστικο οπως στον γιο μου....οι μαιες μου λεγαν τις βλακειες μεχρι να επουλωθει δωσε ξενο κ μετα οκ....την ημερα που εφυγα απο το νοσοκομειο πηρα θηλαστρο γιατι φοβομουν που καταπινε αιμα(παλλινδρομει το αιμα) μην παθει τιποτα το μωρο κ ελεγα οχι θα το θηλαζω απο το ενα στηθος κ το αλλο θα το βγαζω κ θα το πεταω...ευτυχως μεχρι το βραδυ εβαζα γαλα επανω αεριζα την θηλη,μετα εβαζα καθαρα οινοπνευμα(λενε οτι δεν κανει) κ γλυκερινη κ επουλωθηκε....λογω της ναρκωσης που εκανα δεν επινα κ δεν εφαγα τιποτα την πρωτη ημερα....πρωτογαλα ειχα την ημερα που εκανα το χειρουργειο κ την αλλη μερα παθαινω σοκ αφου το στηθος δεν ειχε ουτε σταγονα,εγω την μπεμπα την ειχα στο στηθος κ 2 ωρες μεχρι να σταματησει αυτη...εκλαιγα κ ελεγα γιατι δεν εχει τιποτα μεσα?πηγαινα κ εκανα κομπρεσες με καυτο νερο για να βοηθησω την κατασταση....ευτυχως ηρθε ο γιατρος μου κ μου εδωσε το οκ μαζι με το φαγητο να κατεβασω κ μια μπυρα κ το βραδυ πηγαινα κ ζητουσα το μωρο να μου το φερουν γιατι το στηθος ετρεχε.....γενικα σε αυτο το μωρο εχω περασει πολλα :lol:

πριν 40ντισω επαθα μαστιτιδα....ειχα τοσο γαλα αφου μπορουσα να ταισω διδυμα :lol:στο τριτο λεω θα ειμαι φουλ οργανωμενη :lol: οσες γνωσεις κ να εχεις ειναι πως θα τυχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη μόνος του ήθελε να φαει βρωμη !! Και εγω απόρησα .....

Σε μας στον παιδικό δεν δεινουν κρέμες και ρυζόγαλα ...τιποτα γλυκό και έχουν πολύ καλό πρόγραμμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε χρυσα εμενα ειναι τοσο φαγανας που οπου παμε λεει πειναω..κ το ταιζω πρωινο πριν παει σχολειο κ παλι τρωει του σχολειου

εγω θυμαμαι ουτε χρονων στο θοδωρη θα πηγαινα δουλεια..κ δε ετρωγε..σε παρκα σε εμπορικα κουβαλουσα το φαι για να φαει..ποοοοοοοοοοοοοοσα νευρα ειχα..εκλαιγα..

σκεφτομουν θα παω δουλεια κ τι θα τρωει..οτι να ναιιι

χρυσα μα ροδι καρυδια κτλ/?καλα για το σαντουιτς πεθανα στο γελιοοοοοοοοοοοοοο

αφρο εσενα ετρωγε κ κνορ :shock::shock::lol::lol::lol:

χρυσανθη κ συ νοσηλευτρια ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου άλλο μωρή να παρεις μια μπανάνα και να τη δώσεις στο παιδί να τη φάει μόνο του και άλλο να ετοιμάσεις τάπερ με όλα τα φρουτα και να το κυνηγάς με το πιρούνι για να φάει.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Δεν ξέρω, μου "χτυπάει" πολύ άσχημα.... :roll::roll::roll:

Δε λέω μεγάλα λόγια ρε κορίτσια...2 παιδιά έχω κάνει και τα δυο τρώνε....Γιατί επιμένω από την αρχή... :roll::roll::roll::roll: Και μη μου λέτε..Πιστεύω ακράδαντα "Το παιδί σου και το σκυλί σου όπως το μάθεις..."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω εγω δεν τον πιεσα ποτε....απλα δεν ετρωγε τιποτα ειχαμε κ θεμα με τις αλλεργιες....σε παιδικη χαρα δεν τον εχω ταισει αλλα στην παραλια το εχω κανει οταν μεναμε ροδο....ππηγαιναμε 3 ωρες κ ελεγα κατι θα φαει....ε ετρωγε απο ενα φρουτο το μισο....εχω δει κ εγω που ταιζουν στην πλατεια τα παιδια κ στην παιδικη καθε μερα....εγω το εκανα ενα μηνα για να του ανοιξει λιγο η ορεξη....δεν ετρωγε τιποτα κ εγω στεναχωριομουν αλλα δεν το πιεσα ποτε....κ τωρα τρωει μεριδουλα μινιατουρα :lol:

θουλη κ τα δυο θηλασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε γωγω...με τα βρωμικα χερια θα του δωσεις να φαει τη μπανανα;;;..και εανειναι η ωρα του φαγητου και του κοψει την ορεξη..

ασε ρε στριντζο τους ανθρωπους να κανουν οτι θελουν...

και εμενα δ εμου αρεσει..αλλα ΟΚ..δεντο βρισκω παραλογο...

τυωρα τωρα..κατσε να κανεις τον γιο..και ολα θα τα λουστεις μαρριιιι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρυσανθη γιατι ετσι ρε...

κριμα παντως...

καλα εμενα ο δευτερος με σακατεψε..δεν αντιλεγω..αλαλ ΟΚ...

Ρε Θου και με τη ρε να του φτιαχνω σαντουτσ;;;..αφου δεν τρωει κρεασ..σαλαμια..

το καλοκαιρι του εβαζα διλαδελφια, μαρουλι, τριμενο καρυδι μεσ αστο σαντοιτσ...

αλλες φορες εφτιαχνα κρεμα κατι στιλ χουμουσ απο ρεβυθια η απο φασολια και του εβαζα..

τι να του βαζω..

ας ετρωγε κρεασ και θα του εφτιαχνα κατι σαντουιτσαρες...μνιαμμμ

Θου χαρτονενιο ρε ..θα μου πεισ 10 ευρω...εδω τα πεταμε σε αλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε μενα δεν περνάνε αυτά αγάπες...Εσείς που είστε ευαίσθητες ταίστε όπου θέλετε μη σας μείνουν νηστικά και λιμοκτονήσουν.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η ξαδερφη του Γιώργου όταν η μεγάλη της ήταν μωρό και δεν ήθελε την φρουτόκρεμα, δεν της έδινε...Την άφηνε και της έδινε άλλα πράγματα...5 χρονών πλέον η μικρή φρούτα δεν τρώει.... :shock::shock:

Όταν έκανε τη δεύτερη της λέω "η μικρή τρώει φρουτόκρεμα;;;;" μου λέει "ναι ευτυχώς"...Της λέω τι φρούτα της βάζεις και μου λέει "παίρνω έτοιμη φρουτόκρεμα σκόνη γιατί τα φρούτα τα φρέσκα δεν της αρέσουν..." :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Της τα κατεβάζεις τα καντήλια ή όχι;;;;; :evil::evil::evil: Το παιδί φταίει ή η μάνα;;;;;Ε, μα έλεος.... :evil::evil::evil:

Και μενα η Μαρτίνα όταν αρχίσαμε φρούτα, μαι ώρα την τάιζα...Σφράγιζε το στόμα και έκλαιγε...Αλλά έλεγα "δε θα σου περάσει..Χτυπήσου κάτω φρούτα θα μάθεις να τρως..." Μας πήρε 1,5 μήνα να τα συνηθίσει, αλλά τα κατάφερα... Και τώρα δεν την προλαβαίνω...Πεθαινει για φρούτα... 8-)8-)8-)

Χρύσα στρίντζο δεν είμαι... :evil::evil::evil: Όχι, αλλά το ευχαριστιέμαι που της βλέπω να τα κυνηγάνε και αυτά να μην τρώνε....Καλά τους κάνουν και τους πηδάνε...

Και όχι αγάπη μου...Ούτε ο γιος θα με κάνει έτσι...Θα του τα αλλάξω τα φώτα...Σε μενα δεν περνάνε αυτά... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω αμα δεν εχει φαει φαγητο η φρουτα δεν θα του δωσω μπισκοτα στο παρκο..προτιμω να φαει ενα μηλο παρα μπισκοτα απλα για να μην τον κυνηγαω..και στο παρκο δεν τα κυνηγας τρωνε πιο ευκολα.. :lol::lol::lol:

και δεν ειναι θεμα πωςτο μαθεις το παιδι μην λετε χαζα :evil::evil::evil: ειναι καθαρα θεμα παιδιου :?

δεν σας ετυχε για αυτο μιλατε :(:(:(:(:( και να μην φανε ειναι μια χαρα ανεπτυγμενα..ας ειχατε κανα σαμιαμιδι μια σταλια και μια χαρα θα δινατε στο πρακο και στην βολτα και παντου.. :(:(:(:(

εγω ταιζα τον φιλιππο σε καρεκλακι παντα..δεν τον ταιζα ουτε με τηλ.ουτε στο παρκο.. :?

το παιδι δεν ειναι σκυλι εχει προτιμησεις :?

αα και εμενα βλεπει ντορα το πρωι πριν το σχολειο και μπομπ σφουγγαρακι και εχει μαθει και αγγλικα απο τον ντιεγο :lol::lol: μετραει μεχρι το 10 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα αν είναι ώρα φαγητού, παλουκώνεσαι σπίτι, ταίζεις το παιδί σου και μετά το παίρνεις και το πας παιδική χαρά.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Επίσης, την μπανάνα την κρατάς με τη φλούδα..Όχι σκέτη... :twisted::twisted: Αλλά και σκέτη να την κράταγε με τα βρώμικα χέρια, όταν κυλιούνται κάτω και γλέιφουν το πάτωμα ή βάζουν χέρια στο στόμα ή παιχνίδια, σιγά μη φοβηθώ τα μικρόβια αυτά... 8-)8-)8-)8-)

Βένη ο Φιλιππάκος είναι άλλη περίπτωση...Είχε θέμα με αλλεργίες.... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ασε γωγωκααααααα και εμενα ετρωγε φρουτοκρεμα 300μλ και βαλε και οτι ηθελα εβαζα μεσα και καρπουζι μετο πιρουνακι και τωρα δεν ακουμπαει τιποτα απο φρουτο.....εγω φταιω?η ετσι το εμαθα????

αστα ρεαυτα μετην αλλεργια με τσατισες τωρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μην με καλοπιανεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol::-w:-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ λιωσει στα γελια με τα καλαμακια και τα ξυλακια....

χαχαχχαχα

Γωγω...μη λες μεγαλα λογια ....γιατι καθε παιδι ειναι διαοφρετικο!.να σε δω τι θα κανεις αν σου βγει κακοφαγο η σου πιπιλαει τις θηλες καθ οτι αγορακι....αχχαχχαχα

προσεχε τι λες γιατι ολα τα εχεις λουστει....μη σε δω με ταπερ να ταιζεις φαγητο ...και οχι φρουτα...!

και ΟΧΙ δεν ειναι οπως το μαθεις...ειναι και θεμα παιδιου...!

επησις...οχι ακοαμ πιπιλα...εγω εδωσα στο 10ημερο αλλα ...ημουν εμπειρη στο θηλασμο.

απο αυριο που θα κατεβει το γαλα να δει πως θα πριστουν τα βυζια της...αυριο να πας να τα πιασεις1

Αφρο χαχαχχαχα με το τοστακι

λες να χαλασει και ο Π. στο φαγητο?

Μαρια....και εγω θα το σκεφτομουν να το δωσω την ημερα των γενεθλιων!

Γιωτα...προσωπικο νοσοκομειων ζητουν στο ντουμπαι....και γενικα σε εκεινα τα εξωτικα μερη!

αν δεν ειχα παιδια...ανετα την εκανα....!

συμπεθρα τι μισθοι ειναι αυτοι...εμενα εινια 3ψηφιο το νουμερο και δεν το κοβω να γινεται ποτε 4ψηφιο!

κουμπαρα ...μα σαντουιτσ με καρυδια?

Η Μ-Ι τρωει τα παντα ...!

μου εφερε φωτο απο τον παιδικο...καλη!

μα τι αχρηστοι να μην μας πουν οτι θα γινει φωτογραφηση...

12 ευρω...δεν τα λες και λιγα!

εφερε και μια με ολη την ταξη...η πιο ομορφη ειναι ...κουκουβαββαββαβα!

επησις εφερε το ποιημα για την γιορτη των χριστουγεννων...

θα ειναι ο ΟΚτωβριος

"Ο Οκτωβριος θα βαψει

κιτρινες τιις φυλλωσιες

κι οπωςδηποτε θάφησει

αδειες τις χελιδονοφωλιες"

γμο το σκυλι την Γωγους ...αφηστε να ποσταρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...