Μετάβαση σε περιεχόμενο

stravismos


annak.

Recommended Posts

koritsia kalispera!!Thelo na me voithisete, oso mporeite...Exo 1 moro 8.5 minon kai to deksi tou mataki ''fevgei''. O paidiatros mou eipe na ton pao se ofthalmiatro ligo prin xronisei. Mou proteine ti Xrousou, alla mou eipe oti einai akrivi kai na ton pao sto ''Paidon''. Mipos gnorizete poso kostizei i episkepsi sti Xrousou? Kai na mou sistisete kapoion kalo giatro sto ''paidon''. Kai kati allo...to ''paidon'' kaliptei EOPPY? efxaristo ek ton proteron!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα παρόμοιο πρόβλημα με την κόρη μου.Τελικά μου είπαν πως αυτό είναι φυσιολογικό στα παιδάκια,μέχρι να κλείσουν τα 3 έτη.Όντως το ματάκι της έφτιαξε.Τώρα αν εσάς είναι έντονο το πρόβλημα,καλύτερα να το δείτε.Στο παίδων θα πρέπει να πάρεις να κλείσεις ραντεβού με οφθαλμίατρο και φυσικά εκεί πας με το ταμείο σου.Για την οφθαλμίατρο που λες..δυστυχώς δεν τη γνωρίζω...αλλά για μένα καλύτερα να το πας το παιδάκι στο Παίδων.Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλαησπερα,οντως εχω ακουσει γι ατην συγκεκριμενη.ειναι πολυ καλη.να σου πω δεν ξερω ακριβως τιμη αλλα επειδη ειναι σε εναν οφθαλ.κεντρο που ειναι και ο δικος μου οφθαλμιατρος ξερω να σου πω οτι αυτος παιρνει 100 ευρω επισκεψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...