Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 με κοιλιά,τόλμη και γοητεία!!!Επ.36


Recommended Posts

gyrisa απο δουλεια

ξαναλεω -ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑΑΑΑΑ

μην αγχωνεστε με τις ιωσεις

ειναι μανικι αλλα ολα περνανε

εμας 2 μηνων κολησαν γαστρεντεριτιδα που τα ταλαιπωρησε τα κακομοιρα 1 μηνα - εμας με τα νευρα τσανταλια και των 2 απο την απνια - εμμετους αφαγιες χεσε μεσα

και αυτο γιατι η γιαγια ηρθε να μας επισκεφτει ενω την ιδια μερα το πρωι ειχε παει να δει το αλλο εγγονακι που ηταν ααρωστο με γαστρεντεριτιδα και μου λεει - μα εγω δεν κολλησα;

ε τι να πεις τωρα

γιατι να το μισισει το αδερφακι;

στα δικα μου παντα λεω την αληθεια - μην αυτο γιατι ο μπεμπης θα πονεσει και δεν κανει ή το αλλο

στην αρχη τους κακοφανηκε καμια 2 φορες μεχρι να συνηθισουν στην ιδεα οτι θα ερθει μωρακι στο σπιτι αλλα πλεον προσεχον αρκετα και οταν τους μαλωνω οταν πχ πανε να κατσουν στην κοιλια μου δεν τσαντιζονται ουτε λενε κατι

σντιθετως λενε οτι θα το αγαπανε το μωρο

σωσω 3 μηνες θηλασα με τις τελευταιες 2 βδμ να κανω σταδιακη διακοπη για να μην χρειστουν χαπια

καλα πηγε απλα καποιες φορες μπεδρεοταν -θελανε μπιμπερο - γενικα το μια μπιμπερο -μια βυζι δεν απεδωσε σε εμενα τυλαχιστον καλα

γι αυτο θα αρχισω αποκλειστικο και βλεποντας και κανοντας - δεν θα σκασω ομως αυτο θελω να πω

μπραβο βρε νανα που δεν ηταν τιποτα

ευτχως τολαχιστον δεν ειναι πετρα - δεν σου εδωσε τιποτα;

στην προγουμενη μαζεψα αμμο στα νεφρα απο το ασβεστιο και μου εδινε μπουσκοπαν για να ηρεμω

ψωμοτυρι τα ειχα τα μπουσκοπαν τελικα :lol:

σε αυτη την εγκμοσνη φτου φτου ολα ρολοι

χρυσουλα χαθηκες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι ρε παιδια..την αβαρια αρρωστια φοβαμαι!!

μην χρειαστει να νοσηλευτουμε..και μυξες λογικα θαεχουμε κια απολα..

απλα δεν θελω να νοσηλευτουμε..

καλα θα δουμε!!

φοτυ!μη το πολυ συΖηταμε..

πηρα παιδιατρο και ξερετε τι μου ειπε;;

να το σταματησω το παιδι και να το ξανα παω του χρονου..

για το εμβολιο δεν ιεναι και πολυ υπερ!!

η τελος παντων δεν καιγεται αμα δε το κανουμε!!

παο την αλλη ολο ιστοριςες ακουω ρε γαμωτο με νοσηλειες παιδιων που τα πμεγαλα πηγαινανα σχολειο..

τεσπα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oi παιδιατροι εχουν δικιο

σου λεει να το προστατευεις οσο το δνατον περισσοτεροαλλα πρακτικα πολλες φορες δεν γινεται

οταν τα πηγαμε 1 ετους παιδικο ολη την ωρα ελεγε να μην τα πηγαινουμε πολλες ωρες - να μην τα πηγαινουμε ψιλοκρωμενα - γενικα να μην τα παμε

αλλα ποιος θα δουλεψει; και πως θα σε πληρωνουμε ρε φιλε εαν δεν δουλεψω και μεινω σπιτι;

ποιος θα τα κραταει; για γυναικα δεν εχω λεφτα

θελω να πω -εαν μπορεις να την κρατησεις κρατα την -καλα θα κανεις

εαν ομως δεν μπορεις ή νιωθεις οτι δεν μπορεις να ανταπεξελθεις τι να κανουμε ας παει και παιδικο και ας κρυωσει το μωρο -δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα

στο νοσοκομειο εμεις δεν ξερουμε κανενα παιδακι να εχει παει απο μεγαλυτερα αδερφακια που πανε σχολειο

ο ξαδερφος του κωστα εχει 4 παιδια

το 4ο ειναι τωρα 3ων σαν τα δικα μας - οταν γεννησε τα μεγαλα ηταν τα 2 δημοτικου και το 3ο νηπιο - τιποτα δεν επαθε το μωρο

ενι γουει - εγω στη θεση σου επειδη θα εχεις και βοηθεια μεχρι να αρχισει παλι δουλεια ο λευτερης θα εχεις ουσιαστηκα μαλλον θα την κρατουσα στο σπιτι τουλαχιστον μεχρι να ξαναδουλεψει ο αντρας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ξερω παιδια..θα φρικαρω και ω και αυττη μεσα στο σπιτι νομιζω χειμωνιατικα..

ειναι τυχη..και αν σου κατσει;;;

ειναι τζοκερ..

ειτε το πας ειτε οχι..τεσπα!!

πηγαμε για καφε....καλα ητανε..

αυριο παλι φασολαδα και γεμιστα...

αλθεια περιμενω να σου φταιξει ξανα σαπουναι ο αντρας σου χρυσουλα να μου πεις...σημειωσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ μην τρελαινεσαι

το πρωι θα την παιρνει βολταρια ο λε

εσυ με το μωρο σπιτι νταντεματα

μετα απο κανα 2ωρο θα γυριζει - θα μαγειρευεις και θα ασχολειτε ο λε και με τα 2 οσο ειναι δυνατον

μεσημερι υπνο εσ με το μωρο - ο λε δουλειες

το απογευμα σε κανα σπιτι θα την πηγαινει παλι ο λε - εσυ παλι με το μωρο νταντεμα

μετα απο κανα 2ωρο παλι πισω α ασχολησει λιγο μαζι της και ο λε με το μωρο

ηρθε η ωρα για υπνο η Μαρθα -θα την βαζει ο λε ή εσυ αναλογως ποτε εχει φαει το μικρο

μετα μενετε 2 με 1 μωρο και οτι προλαβετε

δλδ ο Λε θα κανει πολυ δουλεια :lol::lol::lol:

θα παρακαλαει να γυρισει στη δουλεια - θα μετακομισει αθηνα που ειναι ανοιχτα ολο το χρονο τα ξενοδοχεια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα!!!οχι ρε..ο λευτ δε παει πουθενα..εινα ιτου σπιτιου..δεν ειναι σα και μενα σβουρα!!

χαχα..

τδακισαμε παμι πιτσα λιντλ!!ε τον ατοιμο οτ λιντλ!!χαχαχ...

και οταν λεμε 2ωρο σοτ ηρκαλειο ειναι ...1 βολτα σε ολο το κεντρο ροτυ ηεακλειου..εχεις μπερδςεψει τα 2ωρα της αθηνας με της επαρχιας..αχαχα...

πολυ γελιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω ρε Σωσω εφτασαν οι μερες!!

οπως και να εχει μια χαρα θα ειστε οι 4 σας!!!!

Νανα καλα που δεν εχεις παλι πετρεσ στα νεφρα!

τι κανει ο ερωτιαρης σου;;;

καλα εγω σημερα θα τον σκοτωνα τον αντρα. παλι.

εψαχνα ως τις 1:30 τη νυχτα να βρω φωτο οικογενειακες για την ταξη του Σπυρου που θα μιλουσαν για οι κογενεια, τις εβαλα σε σακουλα μεσα στο τσαντακι του αντρα και τελικα.... ξεχασε να τις δωσει στη δασκαλα γιατι στο σπιτι ο Σπυρος δεν ηθελε να ντυθει κλπ και τον νευριασαν λεει και σκεφτοταν να μην τους ξαναπαει παιδικο!!!!!! χελόουυυυυ!!!!! υπαρχει κανεις εκει πανω ή ειναι ακατοικητο;;;;;

το τι ακουσε....

αυριο θα πω στη δασκαλα οτι θα το βαζω μεσα στην τσαντα του παιδιου οτι μας εχουν πει να φερουμε, να το παιρνει μονη της... αν θυμαται οταν τα παιρνει τι του λενε οι δασκαλες!

τι πινει ωρες ωρες και δε με δινει!!!!!!!

Ελενη ηρεμισες καθολου;;;; μηπως να ξαπλωνεις σε πολλα μαξιλαρια για τις καουρες οπως λεει και η ΜΑρκερ;;

Α, να σας ρωτησω κατι...

ενας συναδελφος, που ευτυχως αυριο εχει ρεπο, πηρε τηλ και ειπε οτι ο μικρος γιος του , παει, δεν παει ακομα δημοτικο δεν ξερω, εχει μια παιδικη αρρωστια.... κισακι, κασοκι, κατι τετοιο κινεζικο παντως, με βηχα και εξανθηματα και τρεχουν σε νοσοκομεια και κανουν αιματολιγικες κλπ. η κοπελα που βγαζουμε μαζι υπηρεσιες, θυμοταν οτι ειναι παλια παιδικη αρρωστια που τα χρονια που πηγαινε σχολειο ειχε γινει επιδημια και συζητιωταν σαν τον Η1Ν1. ειπαμε στον αστυνομο και συμφωνισε να του δωσουμε 2-3 ακομα μαζεμενα ρεπο μεχρι να δουμε τι συμβαινει, μη μας κολησει τιποτα και τρεχουμε ολοι...

ξερετε κατι για τετοια ασθενεια;;;

δεν ξερω και το σωστο ονομα να ψαξω και στο ιντερνετ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

τι να σου πω ρε Βαγκ... δεν κατάλαβα για ποια αρρώστια λες...

ο ερωτιάρης μου είναι καλά!

δεν έχω καμιά εξέλιξη από τους έρωτές του... χαχαχα!!!

Βαγκ, πραγματικά... δε θα τον άντεχα τον άνδρα σου!!!

αν ήταν στο χέρι του θα έβαζε τα μωρά σε γυάλα και δε θα τα έβγαζε ποτέ!!!

κι ο δικός μου είναι μέσα στην ιδιοτροπία κάθε πρωί πριν πάει σχολείο.

δεν του αρέσουν τα ρούχα του, τα παπούτσια του, δε θέλει να βάλει ζακέτα, δε θέλει να πάει σχολείο, θέλει να τον πάει ο μπαμπάς του και όχι εγώ...

όλα αυτά τα ωραία και άλλα πολλά... χαχαχα!!!

σε όσα μπορώ... υποχωρώ για να μην τον εκνευρίσω περισσότερο.

όταν όμως μου λέει δε θέλω αυτή τη ζακέτα και τελικά δε θέλει καμία... του λέω να διαλλέξει μία από τις 2 και αν δεν το κάνω θα διαλλέξω εγώ για εκείνον...

εμένα με τσιτώνει το νευρικό μου σύστημα και μόλις φθάνουμε στο σχολείο είναι μέσα στην καλή χαρά... χαχαχα!!!

σωσώ, ξεκίνα με το να τη σταματήσεις από το σχοελίο και όταν δεις ότι δεν αντέχεις άλλο, στειλ' την πίσω στο σχολείο.

Μάρκερ μου, η ακτινολόγος μου είπε να κάνω υπομονή... χαχαχα!!!

η γυναικολόγος μου είπε να παίρνω μπουσκοπάν.

εγώ έχω πάρει μόνο 2 φορές γιατί δε θέλω να χαπακώνομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..σημερα παμε γιατρο..θα ενημερωσω ...

βαγκ μαλλον λεει την καβασακι..

ειναι αιμοτολογικη..και ειναι λιγο μανικι..αν ειναι αυτην ψαξτην στο ιντερνετ...

και γω δε ξερω πολλα..

αλλα ειναι δυσκολα γαμωτο..τελος παντων..

νοσος καβασακι ψαξε..θα παμε λε μευτ στο γιατρο!!

καλα χθες εβρισα πολυ..ξεκινησα να κανω κασκολ φελτ..

ποθυ εισαι ρε ζζζζζ;;;

ειχα αγορασει μαλλι και απλα δεν ηθελα να το πεταξω!!

και ασχοληθηκα χθες..

ε ρε δυναμη που χζρειαζεται..τι κανω η ρουφιανα στη 38 εβδομαδα!!

πολυ τριψιμο!!!

καλα τι σας λεω τωρα..θα σας δειξω το αποτελεσμα εντος των ημερων!!

τεσπα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

Σωσω πας γυρευοντας να σου σπασουν τα νερα!!!!

κρατα τη ρε Σωσω σπιτ μην εχετε τιποτα τρεχαματα με νοσοκομεια και τετοια και βλεπετε..βλεποντας και κανοντας..αφου θα εχεις και το Λευτερη εκει...

θα βαλω τον αντρα να γραψει διαδικασια σε word και θα σου στειλω μειλ

Βαγκ και εγω πρωτη φορα την ακουω ...η κουνιαδα μου σκεφτεται περιπου σαν τον αντρα σου..αν δεν ειχα πατησει ποδι ετσι θα σκεφτοταν και ο δικος μου αντρας..γιατι απλως ετσι τους μεγαλωσαν...

Νανα μη σου κανει εντυπωση..εμεις οι ζυγοι με το ντυσιμο εχουμε θεμα..μπορει του Ανθιμου να του βγηκε νωρις...

παντως ο δικος μου ουτε που νοιαζεται...

Μαρια περαστικα σας....η γιαγια γιαγια..τι να πεις...

Ελενη πως εισαι????

εμεις τα ιδια...εχω λιγο βηχα και επινα κατι χαμομηλια με μελι κατα τις 3 το βραδυ...

ειναι το βροχικο ασθμα που με πιανει καθε χρονο τετοια εποχη...

τωρα δεν μπορω να παρω τιποτα απο φαρμακα...

δουλεια μιλαω οσο πιο λιγο μπορω και δεν αναβω σχεδον καθολου θερμανση στην αιθουσ ανα μην ξηραινεται η ατμοσφαιρα...

η πεθερα μου ειναι σε πολυ χαλια κατασταση..ο αντρας λεει δεν τη βγαζει καθαρη μεχρι τα Χριστουγεννα...δεν τρωει πλεον ουτε με τη συριγγα και το παραληρημα εχει φτασει στις 12 ωρες τη μερα..τις υπολοιπες κοιμαται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου πω ρε Χρυσούλα...

αν είναι να ταλαιπωρείται η γυναίκα... καλύτερα να ησυχάσει...

α ώστε έτσι οι ζυγοί ε;

ε ρε τι με περιμένει!!!

χαχαχα!!!

όμως, έχει κάτι πυο μου αρέσει πολύ!

είναι της απόλυτης τάξης!!!

παρόλο το μικρό της ηλικίας του... φαίνεται ότι θα αγαπάει πολύ την τάξη και χαίρομαι πολύ γιατί κι εγώ είμαι έτσι...

σωσώ δεν το ξέρω αυτό το φελτ... είναι είδος μαλλιού ή τρόπος πλεξίματος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νανα ετσι ειμαστε εμεις οι ζυγοι... :lol::lol::lol:

να ξερες τι σε περιμενει...

εγω εχω κολλημα να ειναι τα σεντονια στρωμενα στο κρεβατι τσιτα..να μην εχουν ουτε μια ζαρα..το εδειχνα στο Θ συνεχεια..τωρα οταν με βλεπει να στρωνω τα κρεβατια "ισια μαμα ισια ε?" :lol::lol:

ο Νικος με κατηγορει οτι θα τον κανω ψυχαναγκαστικο γιατι εγω ειμαι λιγουλακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια σεντονια;;ποια τσακιση;;δε πιστευω να τα σιδερωνεις κιολας;;χαχαχ....

εγω ποτε..ουτε τις πετσετες..πλεον πολυ λιγα σιδερωνω..

με φαγατε καργιες..ακυρωθηκε το μαθημα σαπουνιου..θα σας σκοτωσω..αχαχα...

εσεις καλα;;;ςεμεις καλα..αμνιακο 10!

οποτε παμε για δευτ..σαββ θα κατεβω να δωσω διαστ-ση για το χειρορτγειο..

φελτ ειναι μαλλι..πακριβο..

τεσπα!!

εδω ο καιρος βροχερος...τι να πω!

παιδια ρωτησα γυναικολογο αν μπορει παιδιατρο και αναισθησ να μου το κανουν χωρις αποδεςιξη..

και ειπε να το πω στ ολογιστηριο οταν μπω το πρωι της δευτ..

τι λετε;;

εγω λεω ναι γιατι πλεον οι αποδειξεις...ακυρες ειναι..

αλλα τα νοσηλεια δε μπορουν χωρις αποδςιξεις..

ελενη αλλαξε το τιμολογιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια σεντονια;;ποια τσακιση;;δε πιστευω να τα σιδερωνεις κιολας;;χαχαχ....

εγω ποτε..ουτε τις πετσετες..πλεον πολυ λιγα σιδερωνω..

με φαγατε καργιες..ακυρωθηκε το μαθημα σαπουνιου..θα σας σκοτωσω..αχαχα...

εσεις καλα;;;ςεμεις καλα..αμνιακο 10!

οποτε παμε για δευτ..σαββ θα κατεβω να δωσω διαστ-ση για το χειρορτγειο..

φελτ ειναι μαλλι..πακριβο..

τεσπα!!

εδω ο καιρος βροχερος...τι να πω!

παιδια ρωτησα γυναικολογο αν μπορει παιδιατρο και αναισθησ να μου το κανουν χωρις αποδεςιξη..

και ειπε να το πω στ ολογιστηριο οταν μπω το πρωι της δευτ..

τι λετε;;

εγω λεω ναι γιατι πλεον οι αποδειξεις...ακυρες ειναι..

αλλα τα νοσηλεια δε μπορουν χωρις αποδςιξεις..

ελενη αλλαξε το τιμολογιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

καλα ειμαι... πηρα μαλοξ και την παλευω καλυτερα...

το βαπτιστηρι με 39 πυρετο και το βαπτιζω την κυριακη... αστα να πανε... μακαρι να ξεαρρωστησει....

αλλαξαν τα νοσηλεια???????/

δηλαδη ποσο ειναι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε ρε ελένη... κρίμα στο μωρό...

πωπω... δηλαδή γεννάς τη Δευτέρα;

απίστευτο!!!

θέλω κι εγώ!!!

χαχαχα!!!

Χρυσούλα...

ο Α. είναι ζυγός με ωροσκόπο ζυγό!!!

χαχαχα!!!

οπότε, θα είναι χειρότερος από σένα!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη δε ξερω ποσο πηγανε τα νοασηλεια..αλλα προς τα πανω πηγανε!!

κριμα στο παιδακι..

πηγε να παρει ο λευτ τη μικρη και ειπε η δασκαλα...

οτι τα μισα και παραπανω παιδια εχουν γαστρεςντεριτιδα..και αν μπορουμε να μην παμε τη μαρθα..κα εννοειται δε θα την παμε!!

ασε μη μςε κολησει τιποτα!!

φαγαμε γεμιστα..τελεια!!

και μηλοπιτα γλυκο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

τσιτα τα νευρα αυτες τις μερες

το βραδυ δεν κοιμηθκα -δεν μπορουσα -ο νικος ξυπνησε 6:00 και ηρθε και μου εσπασε τα νευρα στο κρεββατι

φαγανε αρακα χθες και τα πειραξε πονουσε η κοιλια τους και νανανε διαρροια -τα λυπηθηκα βογκαγανε απο τον πονο

σημερα ειναι μαι χαρα

εγινε και ακτι στο σταθμο και εχω κατι νευρα και με εκει που θα παω και θα γινει της π@@@@@νας

ελα ρε βαγκ τοσο πολυ

ολοι οι αντρες ομως πανω κατω ετσι ειναι -λιγο παραπανω αλλοι λιγο λιγοτεροι αλλοι

ναι την καβασακι θα λες - ρωτηστε τον παιδιατρο σας τη γνωμη εχει αν ειναι

ελενη εραστικα του γιατι θα ταλαιπορηθει παρα πολυ το ωμρο εαν ειναι και αρρωστο

κοιτα να δεις τωρα τι παθατε -

αν σου ειπε οκ το μαλοξ καλα εκανες και το πηρες

ααντε βρε σωσω σουπερ

απο δευτερα νεο μπμπε στην οικογενεια -αυτο ηταν

οσο για το αρκουδακι τελειο - παρα πολυ ομορφο

Χρσουλα μακαρι να ηρεμησει η γυναικα

πολλες φορες το να φευγει καποιος ειναι καλυτερα απο το να ταλαιπωρειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακουστε τι εγιεν στον παιδικο

παει ο Κωσ τα παιδια και του ζητησε η διαεθυντρια να υπογραψει ενα χαρτι για να διωξουν ενα παιδακι απο τον παιδικο

μιλαμε ΦΡΙΚΑΡΑ

να σου εξηγησω μο ελεγε

ειναι αο περσι λεει ενα παιδακι που δεν προσαρμοζεται -δεν μπορουν ατες να το κανον καλα - βαραει ολα τα παιδακια και γενικα ειναι προβληματικο

τυπησε λεει προχθες ενα παιδι και η μανα του τα πηρε κρανιο και εκανε εγγραφη ενσταση στο δημο να διωξουν το παιδι και οτι θα μαζεψει υπογραφες

και στο δημο συφμφωνησαν εδωσαν τη λιστα στη διευθυτρια να το πει στου γονεις

λεει οτι πρεπει να παει σε ειδικο σχολειο

μιλαμε τα εχω παρει με τις τσ@@@@λες στο κρανιο

πισω απο την πλατη της μανας ολα αυτα

αφου μωρη μαλακο λες οτι εχει προβλημα το παιδακι γιατι να γινουν ολα αυτα;

δουλεια της δεν ειναι να προσταψουν το παιδακι να μιλησουν με τος γονεις και με κοινωνικους λειτουργους και παιδοψυχολογο και εαν ειναι να το παραπεμψουν σε ειδικο σχολειο

και οι μλκισμενες το εκαναν βουκινο σε ολη την γειτονεια

οπως και με τη μανα τα εχω παρει κρανιο

ντροπηηηηηηη

δεν θα το εκανα ποτε

και ο κωστας την ξερει τηνγυναικα αυτη

ειναι πολυ πονεμενη κρια

με εκγεννετης προβληματα οστικα με 40 χειρουργεια στο ιστορικο της με γονεις που την παρατησαν απο 16 χρονων να δουλευει

και αυτο το παιδι το εκανε με πολυ κοπο και βασανα με κινσυνο να παιθανει η να μεινει παραλητη

μετα με καταθλιψη και 2-3 αυτοκτονιες στο ιστορικο της - η πεθερα και ο αντρας της την βοηθανε οσο μπορουνε

οκ σιγουρα το παιδακι εχει καποια θεματα

αλλα ειναι ντροπη να μιλας πισω απο την πλατη καποιου γοονιου πισω απο την παλτη το για τοσο σοβαρο θεμα

ακου να μαζεψουν υπογραφες

δεν ξερω πραγματικα

εαν κινηθουν δικαστικα θα παω και μιλαω σοβαρα

εγω θα τους εανα μυνηση για κατι τετοιο

αλλα δεν ειναι τετοιοι ανθρωποι και κακος

εγ δεν την ξερω προσωπικα αλλα επειδη τις ξερω τις μλακισμενες ξερω οτι για να μην το διωξουν και φανει οτι το κανουν αυτες βρικαν την αλλη την ηλιθια και μαζευουν υπογραφες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμμμμμμμμ...τι να πω!!!

δε θα υπεγραφα σιγουρα...αλλα το οτι πρεπει να παει 1 παιδι σε ειδικο σχολειο φανταζομαι οτι θα εχει γινει συσταση να παει!!

δε ξερω!!

χαλαρωσε μαρκερ καλο μου!!

μη μου συγχιζεσαι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν την πάλεψα να σας διαβάσω :? Εχω ένα βήχα γαιδουριού και αύριο πάω πνευμονολογο.....δεν αντέχω λέμε......αφού με πιάνει πονοκέφαλος απο τον πολυ βήχα.....τεσπα

Κάτι διάβασα για φέλτ......Σώκω άστο για μόλις χρονίσει το μικρό :lol::lol::lol::lol: ναι είναι δύσκολο το φελτ και θέλει πολύ δουλειά και τεχνική .

Μάρκερ συμφωνώ για τον παιδικό. Απαράδεκτο. Ας έπιαναν κατευθείαν τη μητερα , κι αντί να μαζεύουν υπογραφές ας μάζευαν χρήματα για να φέρουν έναν ειδικό στο σχολείο να δει το παιδάκι. ΕΛΕΟΣ.

Χρυσούλα τα παιδιά μου και τα δυο ζυγοί αλλά απο τάξη η μεγάλη μηδέν. Αν μπορούσε να τα έχει όλα πεταμένα θα τα είχε. Ο μικρός πάλι αλλιώς. Του αρέσει η τάξη και φροντίζει να τακτοποιεί τα πραγματά του (όχι πάντα όμως ) Οπότε εξηγείτε και του Ανθιμου Νανούκα μου.

Βαγκ δε σε διάβασα καθόλου. Ολα καλά; Τα παιδιά καλά;

Η Σόφη που είναι; η Αλέκα; Φιλιά κορίτσια

η Σόφη που είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω βαλιτσα εφτιαξες;;; η τελευταια ωρα σαν εμενα;;;

καλα που σας ειπε η δασκαλα να μην την πατε.... δεν ειναι ωρα για χαζα....

αυτο με το μαλλι που λες φυσικα δεν εχω ιδεα...

Μαρκερ σιγουρα απαραδεκτο αυτο που κανουνε... μηπως να μιλησεις με τη μανα του παιδιου να της ανοιξεις τα ματια μην της ερθει νταμπλας απο τις βλαμμενες;;;

Ελενη μακαρι να γινει καλα το βαφτηστιρι και να μην κολησεις και εσυ τιποτα... και οχι πολλα πολλα φιλια και αγκαλιες με τους καλεσμενους επισης... δεν ξερεις κανενας τι ιωση κουβαλαει...

Χρυσουλα τοσο χαλια η γιαγια...τι να πω... απλα να ειναι ηρεμη η γυναικα...

ζζζ...και εγω ακομα βηχω...

και μαλιστα σημερα οταν γυρισα απο τη δουλεια εκατσα στην πολυθρονα γιατι με ειχε πιασει βηχας και σκαρφαλωσε ο Σπυρος στην πλατη και τον αυχαινα μου και την ωρα που εβηχα πρεπει να επαθα θλαση. αλλα Μαρκερ δε νομιζω στον πνευμονα, γιατι δεν εβηχα δυνατα αλλα στους πλευρικους μυες γιατι δε με ποναει μονο στην αναπνοη και το βηχα, αλλα και οταν απλα σηκωνω το χερι ψηλα και τεντονωνται οι μυες ή οταν παταω με το χερι μου. αλλα ποναω ρε γμτ....

τα παιδια καλα... κανενα βηχαλακι που και που...

εχω μια νυστα... δεν κοιμηθηκα το μεσημερι...

νανι νωρις αποψε λοιπον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε σας ειπα... αυτο που εχει ο γιος του συναδελφου ειναι κοξακι!!!!

και μολις διαβασα στο ιντερνετ τι ειναι και επαθα πλακα ποσο σοβαρο ειναι!!!!!

και κολαει ευκολα σαν απλη ιωση!!!

αυριο ειναι απογευματινος και το σ/κ νυχτα-νυχτα...

δεν ηθελε να του δωσουμε ρεπο!

οποτε με το που θα ερθει αυριο ορθανοιχτες οι πορτες και απο μακρυα!!! και τα απολυμαντικα στο χερι!

γενικα κολανε παιδια 7μηνω εως 6χρ κυριως αγορια. και τα πιο σοβαρα ειναι οτι μπορει να να χτυπησει καρδια, εγκεφαλο!!!!!

μπορει να το φερει ως απλος φορεας και να το κολησουν τελικα τα παιδια;;; επιδη λεει οτι κολαει σαν γριπη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ζ....να σε ρωτησω..απορυχια το φελτ μου..οκ..σου ειπα..το εφτιαξα για να μην το πεταξω...

το πληρωσα καλα αλλωστε..αλλα κοβεται;;

εννοειται δεν ειναι ισιο το κασκολ και εχει και λιγα κενα..οχι ασχημα απαραιτητα..αλλα να το κοψω να το ψαλιδι η θα ξεφτισει..και σου ειπα..δε το εκανα καλα γιατι δεν ειχα δυναη εγκους γυναικα..σηκωσα και το λευτερη να τριβει τ ομαλλι γιατι δεν την παλρυα σου λεω..και το εκανα 11 το βραδυ..ανωμαλη παιδι μου!!

περαστικα σου..βαγκ δε σε διαβασα επιτησες..αυριο με το καφε!χαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...