Μετάβαση σε περιεχόμενο

επιθυμιες...


annaki!!

Recommended Posts

κοριτσακια μου μιας κ πλησιαζουν οι γιορτες σκεφτηκα να ανοιξω αυτο το ποστ:) κ ρωτω..αν ο αι βασιλης ηταν υπαρκτο προσωπο κ σας ελεγε οτι 'μπορω να εκπληρωσω μια επιθυμια σας'ποια θα ηταν αυτη??

ας ξεκινησω εγω..εκτος απο το οτι θελω υγεια κ ειναι αυτονοητο,αλλα αυτη τη φερνει μονο ο θεος κ η μη καταχρησεις:P απο υλικο θαθελα να ολοκληρωνε το σπιτι μας σε 1 μερα:dry: για να ακουσω κ τις δικες σας υλικες επιθυμιες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ.ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΠΕΙΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΛΛΛΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΛΟΝΔΙΝΟ...ΟΛΑ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ...ΑΥΤΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ.ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΠΕΙΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΛΛΛΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΛΟΝΔΙΝΟ...ΟΛΑ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ...ΑΥΤΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ το μόνο που θέλω είναι ΥΓΕΙΑ για μένα και την οικογένειά μου και κυρίως τα παιδάκια μου να είναι πάντα καλά και ευτυχισμένα στη ζωή τους. Αν έχουμε την υγεία μας μπορούμε να καταφέρουμε να έχουμε ό,τι άλλο θέλουμε στη ζωή μας!:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ το μόνο που θέλω είναι ΥΓΕΙΑ για μένα και την οικογένειά μου και κυρίως τα παιδάκια μου να είναι πάντα καλά και ευτυχισμένα στη ζωή τους. Αν έχουμε την υγεία μας μπορούμε να καταφέρουμε να έχουμε ό,τι άλλο θέλουμε στη ζωή μας!:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν εγώ εκτός από υγεία που είναι το κυριότερο, δεν θέλω υλικά αγαθά... μόνο παιδάκια... να κάνω πολλά παιδάκια... όποτε η μόνη μου ευχή είναι να μείνω σύντομα έγκυος και να γεννήσω ένα γερό μωράκι....

Αγιε Βασίλη μου αν με ακούς φέρε μου ένα μωράκι..... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν εγώ εκτός από υγεία που είναι το κυριότερο, δεν θέλω υλικά αγαθά... μόνο παιδάκια... να κάνω πολλά παιδάκια... όποτε η μόνη μου ευχή είναι να μείνω σύντομα έγκυος και να γεννήσω ένα γερό μωράκι....

Αγιε Βασίλη μου αν με ακούς φέρε μου ένα μωράκι..... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται οτι χωρις υγεια δεν κανεις τιποτα.οσα λεφτα κ ναχεις αν δεν εχεις υγεια εισαι χαμενος..τα λεφτα δ φερνουν ευτυχια-για μενα προσωπικα-αλλα αν εισαι υγιης δουλευεις κ κανεις λεφτα κ αν υπαρχυ αγαπη κ σεβασμος σιγουρα θα υπαρχι κ ευτυχια:)

αλλα ρε σεις κοριτσια ας κανουμε κ ονειρα..ουτως η αλλως αι βασιλης δεν υπαρχει οποτε..:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται οτι χωρις υγεια δεν κανεις τιποτα.οσα λεφτα κ ναχεις αν δεν εχεις υγεια εισαι χαμενος..τα λεφτα δ φερνουν ευτυχια-για μενα προσωπικα-αλλα αν εισαι υγιης δουλευεις κ κανεις λεφτα κ αν υπαρχυ αγαπη κ σεβασμος σιγουρα θα υπαρχι κ ευτυχια:)

αλλα ρε σεις κοριτσια ας κανουμε κ ονειρα..ουτως η αλλως αι βασιλης δεν υπαρχει οποτε..:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annaki!! έγραψε:

αλλα ρε σεις κοριτσια ας κανουμε κ ονειρα..ουτως η αλλως αι βασιλης δεν υπαρχει οποτε..:woohoo:

Αφού επιμένεις.....!! Θα ήθελα να είχα ένα ωραίο παραθαλάσιο εξοχικό μπροστά στη θάλασσα, να βγαίνεις στη βεράντα σου και να βλέπεις τη θάλασσα και τον χειμώνα να έχεις και το τζάκι σου, όπου να μπορώ να πηγαίνω όποτε θέλω και να ηρεμώ, σε ένα μέρος όπου μόνο το δικό μου σπίτι θα είναι!! αλλά σε απόσταση 3 χιλιομέτρων να είναι ένα κοσμοπολίτικο μέρος γεμάτο ζωή ώστε να ξεδίνω κιόλας κάπου κάπου!!! :laugh:

Ο άντρας μου ξέρω θα ήθελε μια Ferrari!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annaki!! έγραψε:

αλλα ρε σεις κοριτσια ας κανουμε κ ονειρα..ουτως η αλλως αι βασιλης δεν υπαρχει οποτε..:woohoo:

Αφού επιμένεις.....!! Θα ήθελα να είχα ένα ωραίο παραθαλάσιο εξοχικό μπροστά στη θάλασσα, να βγαίνεις στη βεράντα σου και να βλέπεις τη θάλασσα και τον χειμώνα να έχεις και το τζάκι σου, όπου να μπορώ να πηγαίνω όποτε θέλω και να ηρεμώ, σε ένα μέρος όπου μόνο το δικό μου σπίτι θα είναι!! αλλά σε απόσταση 3 χιλιομέτρων να είναι ένα κοσμοπολίτικο μέρος γεμάτο ζωή ώστε να ξεδίνω κιόλας κάπου κάπου!!! :laugh:

Ο άντρας μου ξέρω θα ήθελε μια Ferrari!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω :οχι στα πρεπει

τους φιλους μας διπλα

να ειμαστε ευτυχισμενοι

υγεια -αγαπη

απελευθερωση των θελω και των πρεπει

να ταξιδεψω

να παψω να μισω αυτους που μισω ,αν τους μισω

να μην φοβαμαι

να αγαπω αυτους που δεν αγαπω αλλα δεν μισω

να μπορω να τους αγκαλιασω ολους

με ενα χερι να σκεπασω ολο τον κοσμο

να μπορω να κοιταξω γυρω μου και να βλεπω χαμογελα

να αγγιξω αυτους που εφυγαν μακρια

να κλαιω μονο απο χαρα

να εισαι καλα γλυκια μου

να μου δινεις ζωη χωρις να νοιωθεις υποχρεωση επειδη σου εδωσα εγω

...............................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω :οχι στα πρεπει

τους φιλους μας διπλα

να ειμαστε ευτυχισμενοι

υγεια -αγαπη

απελευθερωση των θελω και των πρεπει

να ταξιδεψω

να παψω να μισω αυτους που μισω ,αν τους μισω

να μην φοβαμαι

να αγαπω αυτους που δεν αγαπω αλλα δεν μισω

να μπορω να τους αγκαλιασω ολους

με ενα χερι να σκεπασω ολο τον κοσμο

να μπορω να κοιταξω γυρω μου και να βλεπω χαμογελα

να αγγιξω αυτους που εφυγαν μακρια

να κλαιω μονο απο χαρα

να εισαι καλα γλυκια μου

να μου δινεις ζωη χωρις να νοιωθεις υποχρεωση επειδη σου εδωσα εγω

...............................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκτός φυσικά την υγεία και να γεννηθεί υγιές το μωράκι μου (60 μέρες μείνανε).

Θα ήθελα πολύ να έβγαινε η απόφαση του δικαστηρίου και να λέει πως επιτέλους η σύμβασή μου μετατρέπεται σε αορίστου χρόνου. Είναι μια υπόθεση που ταλαιπωρεί 4 χρόνια εμένα και κάποιους συναδέλφους μου, δεδομένου πως εργάζομαι 12 χρόνια στον ίδιο φορέα.

Δεν ξέρω αν είναι πολύ ή λίγο αυτό που ζητάω. Εμένα όμως μου αρκεί. Να ξέρω πως θα πληρώνομαι κάθε μήνα και όχι κάθε 6 μήνες. Πως θα έρθουν οι γιορτές (οι επόμενες εννοείται) και θα πάρω δώρο. Θα δικαιούμαι κανονική άδεια, γονική, άδεια μητρότητας....

Όλα τα υπόλοιπα, σπίτια, αυτοκίνητα (χρειαζόμαστε ένα μεγαλύτερο γιατί αυτό που έχουμε είναι μικρό και τώρα με το δεύτερο μωρό ούτε μέχρι την Λούτσα δεν θα μπορούμε να πάμε), αν έχουμε την υγεία μας, θα τα αποκτήσουμε με τον καιρό.

Αυτά.

Α, και να πάρει κάποια στιγμή πρωτάθλημα ο ΠΑΟ!!! (έτσι για να γελάσουμε λίγο).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκτός φυσικά την υγεία και να γεννηθεί υγιές το μωράκι μου (60 μέρες μείνανε).

Θα ήθελα πολύ να έβγαινε η απόφαση του δικαστηρίου και να λέει πως επιτέλους η σύμβασή μου μετατρέπεται σε αορίστου χρόνου. Είναι μια υπόθεση που ταλαιπωρεί 4 χρόνια εμένα και κάποιους συναδέλφους μου, δεδομένου πως εργάζομαι 12 χρόνια στον ίδιο φορέα.

Δεν ξέρω αν είναι πολύ ή λίγο αυτό που ζητάω. Εμένα όμως μου αρκεί. Να ξέρω πως θα πληρώνομαι κάθε μήνα και όχι κάθε 6 μήνες. Πως θα έρθουν οι γιορτές (οι επόμενες εννοείται) και θα πάρω δώρο. Θα δικαιούμαι κανονική άδεια, γονική, άδεια μητρότητας....

Όλα τα υπόλοιπα, σπίτια, αυτοκίνητα (χρειαζόμαστε ένα μεγαλύτερο γιατί αυτό που έχουμε είναι μικρό και τώρα με το δεύτερο μωρό ούτε μέχρι την Λούτσα δεν θα μπορούμε να πάμε), αν έχουμε την υγεία μας, θα τα αποκτήσουμε με τον καιρό.

Αυτά.

Α, και να πάρει κάποια στιγμή πρωτάθλημα ο ΠΑΟ!!! (έτσι για να γελάσουμε λίγο).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΥΓΙΕΣ(ΣΩΜΑΤΙΚΑ-ΝΟΗΤΙΚΆ).ΥΓΕΙΑ ΕΠΙΣΗς ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ. ΤΕΛΟΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΩΝ ΣΑς ΟΙ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΘΟΥΝ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΥΓΙΕΣ(ΣΩΜΑΤΙΚΑ-ΝΟΗΤΙΚΆ).ΥΓΕΙΑ ΕΠΙΣΗς ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ. ΤΕΛΟΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΩΝ ΣΑς ΟΙ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΘΟΥΝ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να βγουν τα κοριτσάκια μου απο τηνθερμοκοιτίδα και να έχουν υγεία...Μόνο αυτό θέλω να μου φέρει ο Αγιος Βασίλης...Και εννείται αν είναι καλά και το Νεφελάκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να βγουν τα κοριτσάκια μου απο τηνθερμοκοιτίδα και να έχουν υγεία...Μόνο αυτό θέλω να μου φέρει ο Αγιος Βασίλης...Και εννείται αν είναι καλά και το Νεφελάκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O THEOS NA PROSTATEYEI OLO TON KOSMO KAI NA XARIZEI PANW APO OLA YGEIA. SE MENA KAI THN OIKOGENEIA MOY EYXOMAI YGEIA KAI EYTYXIA KAI H PANAGITSA NA BALEI TO XERI THS NA PANE OLA KALA MEXRI TO TELOS, OPWS HDH OLA PANE, KAI NA GENNHTHEI O MPEMPOYLHS MOY GEROS KAI DYNATOS.ENA GERO MWRAKI THELW !AMHN

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O THEOS NA PROSTATEYEI OLO TON KOSMO KAI NA XARIZEI PANW APO OLA YGEIA. SE MENA KAI THN OIKOGENEIA MOY EYXOMAI YGEIA KAI EYTYXIA KAI H PANAGITSA NA BALEI TO XERI THS NA PANE OLA KALA MEXRI TO TELOS, OPWS HDH OLA PANE, KAI NA GENNHTHEI O MPEMPOYLHS MOY GEROS KAI DYNATOS.ENA GERO MWRAKI THELW !AMHN

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...