Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΠΟΥ ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΝΝΑΩ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΕ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ(ΠΟΛΛΥ ΣΚΟΥΡΟ).

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΕΟΡΤΙΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΟΠΟΥ ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΝΝΑΩ!!!!!

ΕΓΩ ΒΑΣΙΚΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΑ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΕΟΡΤΙΑ, ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ...:blush: ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ ΜΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝΕ...

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΗΡΕΜΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΛΟΓΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΖΟΥΖΟΥΝΟ!!!!

ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΘΑ ΕΧΩ INTERNET ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ(ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ)

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!

ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI μου σου εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή και εύκολη γέννα, με το καλό και γρήγορα να νοιώσεις την μεγαλύτερη ευτυχία στη ζωή μια γυναίκας, αυτή που θα κρατάς το μωράκι σου στην αγκαλιά σου :) Σου εύχομαι τα καλύτερα και όταν γεννήσεις με το καλό να μας πεις τις εντυπώσεις σου.:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI μου σου εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή και εύκολη γέννα, με το καλό και γρήγορα να νοιώσεις την μεγαλύτερη ευτυχία στη ζωή μια γυναίκας, αυτή που θα κρατάς το μωράκι σου στην αγκαλιά σου :) Σου εύχομαι τα καλύτερα και όταν γεννήσεις με το καλό να μας πεις τις εντυπώσεις σου.:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veni μου με το καλό κοπέλα μου!!! Να πάνε όλα καλά και μ έναν πόνο. Τυχερούλα το μωράκι σου θα γεννηθεί Χριστούγεννα και όταν θα το φέρετε σπιτάκι σας θα είναι ατμόσφαιρα γιορτινή!!! Να είσαι καλά , ήρεμη και όλα θα πάνε κατευχήν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veni μου με το καλό κοπέλα μου!!! Να πάνε όλα καλά και μ έναν πόνο. Τυχερούλα το μωράκι σου θα γεννηθεί Χριστούγεννα και όταν θα το φέρετε σπιτάκι σας θα είναι ατμόσφαιρα γιορτινή!!! Να είσαι καλά , ήρεμη και όλα θα πάνε κατευχήν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veni μου με το καλό να δεις τον μπέμπη σου....να εισαι καλα κ να γεννήσεις όσο πιο ανώδυνα γινεται κοπέλα μου....αντε να μας πεις κ όοοοοοοολες τις λεπτομέρειες σε εμας τις επομενες....

με το καλο να ελευθερωθεις και ολα καλά θα πανε....

Η ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΦΤΑΝΕΙ....ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΆ ,,,,:kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veni μου με το καλό να δεις τον μπέμπη σου....να εισαι καλα κ να γεννήσεις όσο πιο ανώδυνα γινεται κοπέλα μου....αντε να μας πεις κ όοοοοοοολες τις λεπτομέρειες σε εμας τις επομενες....

με το καλο να ελευθερωθεις και ολα καλά θα πανε....

Η ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΦΤΑΝΕΙ....ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΆ ,,,,:kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΕΝΕΤΙΑ ΜΟΥ ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ,ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥΥ!!!!!!!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΥΓΕΙΑ ,ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΠΟΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΕΝΕΤΙΑ ΜΟΥ ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ,ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥΥ!!!!!!!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΥΓΕΙΑ ,ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΠΟΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετία μου με το καλό!!!!!!

Εύχομαι να έχεις μια τέλεια γέννα και να ευχαριστηθείς το κάθε λεπτό!!!!

Περιμένουμε με αγωνία τα νέα!!!!!!!!!!!!

Φιλιάαααααααααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετία μου με το καλό!!!!!!

Εύχομαι να έχεις μια τέλεια γέννα και να ευχαριστηθείς το κάθε λεπτό!!!!

Περιμένουμε με αγωνία τα νέα!!!!!!!!!!!!

Φιλιάαααααααααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου Βενετία, έφτασε κι η δική σου ώρα κοριτσάκι μου!!! Θα γίνεις μανούλα και θα βιώσεις την συγκλονιστικότερη μέχρι τώρα στιγμή της ζωής σου!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά, να έχεις έναν πραγματικά ανώδυνο τοκετό και να δεχτείς τον μπεμπούλη σου με τη βοήθεια της Παναγίτσας και όλες τις ευχές μας για καλοτυχία και ευτυχία στη ζωή του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου Βενετία, έφτασε κι η δική σου ώρα κοριτσάκι μου!!! Θα γίνεις μανούλα και θα βιώσεις την συγκλονιστικότερη μέχρι τώρα στιγμή της ζωής σου!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά, να έχεις έναν πραγματικά ανώδυνο τοκετό και να δεχτείς τον μπεμπούλη σου με τη βοήθεια της Παναγίτσας και όλες τις ευχές μας για καλοτυχία και ευτυχία στη ζωή του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENIII! Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου,

και να νιώσεις αυτή την απίστευτη εμπειρία της μανούλας η οποία δεν περιγράφεται με λόγια...

Εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENIII! Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου,

και να νιώσεις αυτή την απίστευτη εμπειρία της μανούλας η οποία δεν περιγράφεται με λόγια...

Εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...