Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Βικακι στηνομαδα αιματος δεν μπορουσε να ειναι αλλη..

νομοι του μεντελ καλε..

αφου η Ο αποτελειτε απο ΟΟ...ενω ολες οι αλλες μπορουν παχ ναειναι ΑΑ..η ΑΟ..και ναβγει αλλη ομαδα το παιδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα!!! Τι κανετε?

Αργυρουλα χρονια πολλα και απο εμενα! Και του χρονου με υγεια! :x

Αφρο περαστικα στον Μ. Πολυ χαιρομαι που ειναι καλυτερα!

Γωγω τι καλη μωρε που ειναι η μικρη! Μοιαζει στον Γ. τα ιδια λεει και αυτος πανω κατω και ειναι τρελος παστροθοδωρος και αυτος! :D Παραδειγμα σημερα επινε η Ε. χυμο και της επεσε λιγο κατω. Της λεω πηγαινε φερε την πετσετουλα αγαπη μου να το σκουπισεις, με εγραψε κλασικα και πρωτου τελειωσω την φραση μου την ειχε φερει ηδη ο Γ. και τα σκουπισε αυτος! :D Και γενικα του αρεσει να την ξεντυνει, να τις σηκωνει τις καλτσες, να της βγαζει το μπουφαν ενω η Ε. ειναι το αντιθετο!

Γιωργαινα πολυ χαιρομαι που πηγες μονιμα Σαλονικα! Αντε να μπαινεις πιο συχνα, μας ελειψες! :x:YMHUG:

Σισσακι ερχεται η μπεμπααααα!! Τι καλα!! Χαλαρα και ολα θα γινουν οπως τα θελεις! :x

Εμεις καλα, σημερα πηγα για καφεδακι στην φιλη μου, ωραια ηταν. Θελω να αρχισω μαθηματα φωτογραφιας και ψυχολογιας και ο Π. κλασικα τσιναει. Ολο με βλακειες λεει θελω να ασχολουμαι λες και εχω τιποτα αλλο να ασχοληθω εδω εκτος απο τα παιδια και το σπιτι :twisted: Αυτην την φορα θα πατησω ποδι και θα κανω αυτο που θελω επιτελους. Μου βγηκε ο πονος μου βραδιατικα σορρυ :oops: Τα λεμε το πρωι! Καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Αφρο για να πάει σχολείο ο Μ σημαίνει ότι είναι καλύτερα ε? :x χαίρομαι :)

Λενάκι αν έχεις χρόνο γιατί να μην πας? ;) μια χαρά, θα αισθανθείς πολύ καλύτερα, η ψυχολογία σου θα ανέβει :D;)

ρε συ τι ομορφούλα η Ε. στις φωτό που έβαλες?! :D:x:x

και μου αρέσει πολύ το μαλλάκι στης! τέλειο :D:x

Γωγώ τι ωραία που μιλάει το Μαρτινάκι, μου αρέσουν πολύ τα πιτσιρίκια όταν αρχίζουν και μιλάνε, έχουν πολύ πλάκα! :D:x

αργή δεν νομίζω να είναι, περίμενε λιγάκι και θα δεις.... ;)

δύσκολο αίμα έχει ο Γ. και η Μ.! :?

η μαμά μου είχε 0- και από τα παιδιά της (εμάς δλδ) κανένας δεν έχει, μόνο η ανηψιά μου έχει ρέζους αρνητικό!! :?

ευχαριστώ για τις ευχές σας να είστε καλά :):x:x:x:x:x:x:x

σήμερα το σχολείο του Λ. είναι κλειστό και δεν έστειλα και την Ρ. στον παιδικό! 8-)

σήμερα είναι η εκταφή της μαμάς μου :( βασικά πριν 2 ώρες έγινε, τι έγινε, δεν έχω ιδέα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα......

πως ειστε;;;;

σισσιω περαστικα....

αργυρω χρονια σας πολλα.....

περαστικα στα αρρωστα παιδακια.....

γωγουλα πολυ χαρηκα με τα αποτελεσματα των εξετασεων...

εμεις χαλια....τι πρωτοτυπο...η μικρη πολυ μυξα και πολυ βηχα...ολο ξυπναει απο το βηχα...χαλια....εγω σερνομαι....ποτε θα ηρεμησουμε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

τι κανετε;;;..εγω καλα...

σημερα ζυγηστηκα..εχασα μονο 300 γραμμαρια..γμτ...

εβαλα μια μπλουζα που φοροπυσε περιση και μου ειναι τιγκα στα μανικια...εχω πολυυυ δουλει αακιμα...

εφαγα το προινο μου...λεπτη τορτιγια ομελετας με λιιιγο σολωμο καπνιστοκαι ενα πασαλειμα φιλαδελφια..

μεσιμερι εχω μοσχαρι ψητο με μπροκολο..σημερα δενε χω φρουτο..

αο σημερα ξεκιναει η φαση που εκτος απο υδατανθρακες..μειωνω ΚΑΙ λιπαρα...

αλλα δεν παει αλλο...

Γιωτα περαστηκα ρε....θα τα εχετε αυτα...δυστιχως...

καλο κουραγιο...

εχω πονοκεφαλο..γιατι γμτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!μα εχω πεθανει στα γελια! ρε Γωγω αυτό σκεφτηκες ή φτου @@@@ ειναι του κουμπαρου το παιδι?χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τι κανετε κορες?κατι περαστικά βλέπω!παλιο αρρωστιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχθες επλεκα μεχρι τις 3 τα ξημερωματα!!!!ο κυριαρχος των σοσονιων χαχαχαχαχαχα

να και μια ωραία ιδέα!

http://blog.tvcrafts.gr/%CE%B4%CF%8E%CF ... %B1%CF%82/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλα...Γιωτα...αυτο που λες...

Μαρι γωγω τρεληηηη..κανονισε κακομοιιιιιρα μου να μην ερθει στη βαφτηση..ισα που σε ξεπουπουλιασα...

Γιωργαινα τι κανσ;;;;..ποτε θα ερθεις για καφε;;;..θες να παμε Κυριακη στο παζαρι βιβλιου;;;;...βασικα θα κανουμε καμια βολτα..και μετ αθα παμε για καφεδες με τη Νινα..και θα αφισουμε τον Ο να συνεχισει τη βολτα.

Ρεσ υ..μια και τα καταφερνεις με το πλεξημο...να σου δοσω μερικα περιοδικα να μου πλεξει κατι...ειναι θεικααααα

πλεκει μια συναδελφος εδω στο γραφειο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα..δεν τη στελνεις παιδικο;;;;;

θα την πας εκει που πηγενε;;;;

Παιδια..θελω να παρω ενα ζευγαρι ankle boots...και δεν βρισκω αυτο που θελω...ουααααααα :((:((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.ninewest.com/Jarring/1018246 ... st-catalog

http://www.ninewest.com/Haywire/9977784 ... st-catalog

Θελω κατι τετοιο..με ψιλο 12αρι τακουνι, χωρις φιαπα μπροστα σε μαυρο δερμα και λεπτομριες με τρουκ η φερμουαρ....

καλα μπορω να παω και στη ναιν γουεστ να παρω α..α πανω απο 50αρη δεν μπορω να διαθεσω...

εντομεταξη παιδια..δανειστηκα ενα βιβλιο να διαβασω οσο τρεχω στο διαδρομο απο μια φιλη μου ( ουυυυ δημουλιδου..ουυυυ)...και απορω την μεταφραση ποιος ασχετος την εκανε..

δεν μπορεσα να καταλαβω παρα οταν εμεσα σε κατι γνωστο...αλλα ειλικρινα..το W το μεταφραζει σαν Χ...δηλαδη αντι να πει γουατρμπριτζ..λει χουαιτμπριτζ..ελεοςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα δεν έχω φορέσει ποτέ τέτοιο παπούτσι, αλλά μου αρέσουν πολύ... 8-)8-)8-)8-)8-)

Αλλά τωρα με την κοιλιά που να φορέσω;;;;; :?:?:?:?

Μέχρι πριν μείνω έγκυος στην Ιωάννα, ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ φορούσα τακούνια..... :shock::shock::shock: Με ίσιο δεν μπορούσα...Και από τότε κυκλοφορώ κάθε μέρα με ίσιο... :(:(:(:(:(:(:( Και τα τακούνια δεν τα αντέχω... :?:?:?:? Αλλά τα λατρεύω.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γιώτα εννοείται ότι το παιδί είναι του Γιωργου, αλλά για να πω τη μαύρη μου αλήθεια σκέφτηκα να μη νομίσει ο Γιώργος ή το σόι του ότι το έχω με άλλον το παιδί... :oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol:

Αργυρούλα κοίταζα χθες βίντεο της Ιωάννας σε ηλικία 19 μηνών (2 εβδομάδες μεγαλύτερη δηλαδή από την Μαρτίνα) και μιλούσε κανονικά... :shock::shock::shock: Μπεμπεδίστικα μεν, αλλά έκανε προτάσεις...Έλεγε μόνη της το "κουνελάκι"... :?:?:?:?:? Και αυτή βλέπει "το όταν θα πας κυρά μου στο παζάρι" (είναι το αγαπημένο της) και απλώς τραγουδάει μόνο τις φωνες των ζώων... :lol::lol::lol::lol:

Αλλά μάλλον δεν είναι αυτή αργή, αλλά η Ιωάννα ήταν γρήγορη πολύ... :roll::roll::roll::roll::roll:

Βίκυ ακόμα και για τα άπλυτα να μην είναι, αυτή στα άπλυτα τα πάει... :lol::lol::lol::lol: Μια μέρα μπαίνω για μπάνιο πάνω που είναι τα υπνοδωμάτια και εκεί δεν έχω καλάθι για τα άπλυτα, γιατί έχω κάτω το πλυντήριο, οπότε έχω εκεί καλάθι...Και έχω βγάλει τι στρινγακι μου και το έχω αφήσει κατω και σε κάποια φάση έρχεται η μικρή στο μπάνιο και μου φώναζε "κοίτα" και ανοίγω την κουρτίνα και την βλέπω είχε πάρει το στρινγκάκι μου και έψαχνε που να το βάλει..... :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol: Και βγήκα άρον άρον από το μπάνιο για να της το πάρω... :?:?:?:?:?:?

Λενάκι τι καλός ο Γιώργης... :x:x:x:x Καλά και η Ιωάννα είναι τεμπέλα...Τίποτα δεν κάνει.. :twisted::twisted: Μέχρι και τα παιχνίδια της η Μαρτίνα τα μαζεύει... :?:?:? Σε αυτά την εκμεταλλεύεται....

Α, για να δείτε πόσο νοικοκυρά είναι η κόρη μου η μικρή, ό,τι βρει κάτω το πετάει στα σκουπίδια... :lol::lol::lol::lol::lol: Μια μερα είχαμε νοικιάσει ένα dvd με τον Γιώργο, το είχαμε δει, αλλά δεν το είχαμε βγάλει από το dvd player...Και πήγε η μικρή άνοιξε τη συσκευη, πήρε το dvd και το πέταξε (προφανώς) στα σκουπίδια...Δεν το βρήκαμε ποτέ....Και το πληρώσαμε... :?:?:?

Κατά καιρούς έχω βρει κάλτσες της, κολάν της, παιχνίδια πεταμένα στα σκουπίδια... :?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιώτα η Ντιντίνα πάει παιδικό;;;; :roll::roll::roll:

Γιώτα 2 περαστικούλια ρε.... :(:( Και μενα και οι δυο έχουν λίγο βήχα... :?:?:? Θα της πάμε γιατρό σημερα να είμαστε σίγουροι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα..γωγω εγω λατρευω τακουνια..και δη ψιλοτακουνα..απο 12αρι και πανω...

κατω απο 10 δε δεν φοραω καθολου..μονο ενα ζυγαρι μποτε ςπου εχω και εχουν 6αρι και τις φοραωσ τη Λαικη και στο ΣΜ οταν παω με τα παδια...

ρε τρελοκομειο..ασε τη Μαρτιναι ισυχη ρε...

επειδη η Ιωαννα ειανι φωστηρας..

τον γιο που θα ειναι κλασσικος αντρας μπουνταλας τι θα ακνεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά το πρωί στη δουλειά δεν φορούσα τόσο ψηλά....Εξάλλου, δεν το χρειάζομαι, αφού είμαι δίμετρη.... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}=))=))=))=))=)) Αλλά φορούσα τακουνάκι... :roll::roll::roll::roll:

Καλά ε;;;Το βαφτιστήρι-ανήψι μας όταν έκλεισε τα 2 τον Μάιο δεν έλεγε ούτε μαμά και μπαμπά.... :shock::shock::shock::shock::shock: Αφού είχα πρήξει την κουμπαροξαδέρφη να τον πάει σε λογοθεραπευτή.... :?:?:?:?:? Τώρα που είναι 2,5 λέει λεξούλες...όπως λέει η Μαρτίνα.... :?:?:?:? Εκεί θα χτύπαγα το κεφάλι μου στον τοίχο νομίζω... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Ωστόσο, χάρηκα γιατί έστω κι έτσι, ήταν μια σημαντική εξελιξη για αυτόν..... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης ρε κορίτσια, ήδη η κοιλιά μου έχει φουσκώσει πολύ.... :roll::roll::roll::roll::roll: Εντάξει τρώω κιόλας, αλλά όχι τίποτα το φοβερό... :roll::roll::roll::roll: Λέτε να οφείλεται στο ότι είναι και τρίτη εγκυμοσύνη;;;; :roll::roll::roll: Φαίνεται πιο γρήγορα;;; :roll::roll::roll::roll:

post-9830-13873939803268_thumb.jpg

post-9830-1387393980333_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! (-|(-|(-|

Η γριπούλα μου καλά κρατεί! Είμαι μεσα στην μύξα το φτάρνισμα και τον βηχα. Χθες πόνούσε το αυτί μου, σήμερα όχι.

Σηκώθηκα κατα τις 4 και πήρα ντεπόν, το πρωί σηκώθηκα ιδρωμένη. Ελπίζω μέχρι την Δευτέρα να μου έχει περάσει.

Νιώθω την κοιλια μου πιο κάτω, επίσης με πονάνε τα κόκκαλα μου απο κάτω, ξέρετε στα ισχία. Τί μπορεί να είναι αυτό; 8-|

Σήμερα κλείνω 13 χρόνια υπηρεσίας και έχω μελαγχολησει... θυμηθηκα που σκεφτομουν τότε οτι στα 35 χρόνια θα βγω σε σύνταξη ε και ηταν αυτο μια παρηγοριά, τώρα με πιάνει μαυρη απελπισία...

Θέλω να σιδερώσω και να φτιάξω την ντουλάπα του Παν. Γινεται εκει μεσα της κυρα Πόπης το κάγκελο! :twisted::twisted::twisted:

Έπλυνα πετσετακια, σεντονακια σελτεδάκια και όλη την ροικα της Χ να την εχω έτοιμη για την μπουμπού. Χθες εφτιαξα και την ντουλάπα του παιδικού και την δική μου. Την Κυριακή θα κάνουμε και την γενική και θα είμαι έτοιμη!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Αργυρούλα χρόνια σου πολλά ο,τι επιθυμείς σου εύχομαι. Χθες ήμουν πολύ χαλιακαι δεν ξαναμπήκα στο τρενο! :x Μην στεναχωριεσαι για την εκταφη... είναι εντελώς διαδικαστικό και αφου δεν ήσουν και παρούσα ακόμη καλύτερα. :roll:

ΓΩΓΩΩΩΩΩ!!! Μωρή άσε τα σάπια και πές μας τίνος έιναο το παιδί!!! Που μας το παίζεις και ηθικιά μωρηηηηηηηή!!!!! =))8-}:)):)):)):)):)) Το Μαρτινάκι είναι σούπερ! :x

Α! όσο για τα ρούχα δεν ξέω τι έχει διαλέξει και σε ευχαριστώ πολύ, αλλά θα χρειαστω αποκλειστικά και μόνο φορμακια 0-3, όλα τα άλλα τα έχω απο την Χ. Μόνο για νεογέννητο δεν έχω. Να δω πότε θα έρθω να τα πάρω... :| :| :|

Λενάκι να κάνεις και φωτογραφία και ψυχολογία ρε συ και άστον τον σύζυγο να κουρεύται! :oops::oops: Ειναι πολύ ενδιαφέροντα και τα δυο ρε συ....

Κυραγιώργαινα καλως σε δεχτηκαν ρε στα πάτρια! :x Να μπαίνεις συχνα να σε βλέπουμε! ;)

Χρυσα ωραιο παπουτσάκι το πρωτο ρε! Με σκινι τζηνακι πρέπει να είναι όλα τα λεφτά! ;) Κιπ ον τράινγκ με την δίαιτα! :D

Δε θυμάμαι άλλα τωρα! Θα επανέλθω, ελπίζω δλδ, μετά το σιδέρωμα! :D

Τωρα ήρθε ο καιρός να καθαρίσω το πληκτρολόγιο απο τις μύξες!! :D:-p:ymsick::ymsick::ymsick::)):)):)):)):mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

αργυρουλα χρονια πολλα κ απο δω..οτι επιθυμεις..τη παλεψες με τα 2?

καλε η νατασουλα που ειναι ?τη σκεφτομαι κ γω...

ρε μιτσακι τι αδυνατη εισαι καλεεεε..οχι πες κιλααα

σισσακι εσυ ποσα εβαλες?

περαστικα σε μωρα..

σημερα ειναι το παρτυ της μαρθουλας..

ααα τη δευτερα εχει το λιντ γαλοτσες παιδικες με 11 ε..τελεια :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι γιατί τι νομίζεις μωρή ότι σου έχω διαλέξει ρούχα για τον πρώτο χρόνο της ζωής του μωρού;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Θα χρειαζόσουν ένα επιπλέον δωμάτιο για να τα χωρέσεις... [-([-([-([-([-(=))=))=))=))=))=))

Όλα όσα σου εχω διαλέξει είναι 0-3.....Τα περισσότερα φορμάκια mothercare...Αλλά έχω βάλει και δυο σετάκια από H&M τέλεια....Τέτοιο στυλ χωρίς το σκουφάκι...http://www.hm.com/gr/product/02587?arti ... le=02587-A :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εξάλλου και να ηθελες μεγαλύτερα, του επόμενου τριμήνου είναι όλα καλοκαιρινά.... :mrgreen::mrgreen: Εκτός αν θες να το κυκλοφορείς το παιδί σου το Φεβρουάριο με τιραντάκια... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσωνι περαστηκα ρεεε..

απο συσπασουλε ςπως παμε;;;....

Α..ενα παρομοιο αλλα με καμηλοπαρδαλι μας εκανε δωρο η Θου..τελειο ηταννννν..

το φορεσε πολυ ο ζαν...

οσο του εκανε..καθοτι χοντρος..χαχαχα...

Αχ..ναι το πρωτο σε μαυρο..με στενο σκινιτζιν..η με τζιν κολα- τετοια εχω 2- ειναι μουρλιαααα..για τετοιο ντισυμο το θελω

Δε σας ειπα..χτε ςπηγαμε παιδιατρο..

Ζαν 11200..μου ειπε να του κανω διαιτα..

αντε να κανεις διαιτα τον φαταουλι..χαχαχαχα....

ενθουσιαστηκε με τον τροπο που κραταει το μολιβι και που αναγνωριζει 3 γραμματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...