Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Καλημέρα σας :x

Αφρο περαστικά στον Μανωλάκη :x

και εγώ είμαι της γνώμης να πας στον γιατρό.....όχι τηλεφωνική διάγνωση σε παιδί....για μένα την δέχομαι :roll::roll:

ευχαριστώ :x

Γιώτα καλώς πήγες στην πατρίδα σου :D

τώρα που γύρισες πίσω τι θα έλεγες για την διαμονή σου στην Χίο? πώς ήταν? καλά, μέτρια, άσχημα?

φαντάζομαι χαρά εσύ και η Κων/να :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα!

Τσούζουν τα ματια μου, μπουκωσε η μυτη μου και δεν μπορω να καταπιω, με γδέρνει ο λαιμός μου... ποναει και η πλάτη μου αλλα αυτο μπορεί να είναι της εγκυμοσύνης!

Έβαλα στην μυτη οτριβίν και ο Π με είπε δολοφόνο!! :shock: Και γιατί δεν πήρα τον γιατρό! :oops::oops::oops:

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΑΝΑΠΝΟΗΗΗΗ!!!! :twisted:

Θα παρω τον γιατρό κατα τις 4 μ.μ. να τον ενημερώσω. Δεν πιστευω αν με πιασουν οι πόνοι να πάω για καισαρική λόγω ίωσης;;; :lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::geek::geek:

Πάω να σιδερωσω κάτι ρουχαλάκια της Χ μου και μετά να ρημαδοπέσω στο κρεβατι μου!

Μην ξεχνιόμαστε! Είμαι μάνα πάνω απο όλα! :mrgreen:

Αφρο!!! ΜΩΡΉ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: μηπως ε κόλλησε ο Μανωλης τηλεφωνικώς;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::x

Περαστικα του ρεεεεεεε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως δεν ήταν να κανει διάγνωση απο το τηλ, εκει που λέγαμε τι ωρα να πάω το απόγευμα τον άκουσε και ξαφνιασμένη μου λέει "καλέ αυτο είναι λαρυγγικό!!! Πάρε σταγωνες κτλ " τον έβαλα να τον ακούσει και καλύτερα και λέει " ναι ναι είναι " δεν ήταν στην σκέψη μας να κανει διάγνωση απο το τηλέφωνο ααι πιστεύω οτι η πήρα των 30 + χρονών μπορεί να καταλάβει έναν βήχα απο το τηλέφωνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα χρονια σου πολλα!

παντα ευτυχισμενη κα χαρουμενη στην ζωη σου!

σαβρογιωτινη καλη αρχη ξανα στα πατρια εδαφη!

πως σε δεχτηκε η μικρη?

εσυ πως νοιωθεις?

θα πας διακοπες στη χιο?

Αφρο οι σταγονες ...αν ειναι οι σολντεσανιλ εινια για κριση...τη κριση θα την καταλαεις οταν την κανει...θα ακους κατι σαν γαυγισμα...θα προσαθει να παρει αναπνοη!

καλο θα ηταν να τον ακροαστει...πιθανον να χρειαστει εισπεομενα!

ειμαι κομματια...νομιζω θα πεσω κατω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ο Σεμπ εχει παθει λαρυγγιτιδα πολλες φορες-την πρωτη μαλιστα ηταν 13 μηνων..Πλεον αναγνωριζω αμεσως τον λαρυγγικο βηχα και το λεω στον γιατρο πριν το πει καν..

Το βραδυ εχει κανει κρουπ 2 φορες..Αυτο ειναι οταν ξαφνικα δεν μπορει να παρει ανασα διοτι πρηζεται ο λαρυγγας..Σε αυτη την περιτπωση απευθειας κρυος αερας και συνηθως το οιδημα υποχωρει.Εμας την πρωτη φορα υποχωρησε, την δευτερη που εκανε κρουπ κοπηκε τελειως η ανασα του και τοτε μονο ο γιατρος λεει να παρει σολντεσανιλ...Την τριτη λαρυγγιτιδα την εκανε εδω στην Ταιλανδη παλι με ψευδο κρουπ..Ο γιατρος του εκανε μασκα διοτι ειναι καλυτερα κ ειπε αν κανει κριση σοβαρη το βραδυ και ΜΟΝΟ τοτε θα δωσουμε σολντεσανιλ και μετα αν δεν υποχωρει νοσοκομειο να παρει το φαρμακο με μασκα..

Αυτες τι ςοδηγιες μου τις εχουν δωσει 3 γιατροι στην Ελλαδα και 2 γιατροι εδω..ειναι δυνατο φαρμακο το σολντεσανιλ και δεν ειναι θεραπεια..

Αν ομως η γιατρος σου εκρινε ετσι τοτε εκεινη θα ακουσεις και οχι εμενα φυσικα-γιατρος δεν ειμαι..Την εμπειρια μου σου λεω..

Να ηξερες ποσο φοβαμαι τις λαρυγγιτιδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βυκη μίλησα με την γιατρό ξέρει πως βήχει τις είπα τι παθενει (ναι ολα αυτα που λέτε δεν χρειάζεται να τα γράφω) έχω εμπστοσνη στην γιατρό μου, ξέρω τι περνάει ο Μ ,πως βήχει πως του κόβετε η ανάσα ....τωρα γραπτος τι να σας δώσω να καταλάβετε ...η γιατρός μου ξέρει οτι είμαι μόνη τωρα με 2 παιδιά και οτι σημενει αυτο .....εσείς λέτε να πάρω την γνώμη της γιατρού μου, ε την πήρα η διάγνωση της είναι αυτήν και εγω την δεχωμαι . Δεν είναι κάποια που μου δείνει αβέρτα φάρμακα η που κανει αβέρτα τα εμβολια κ;ι μπορεί να σκευτηκε και το ενδεχωμενο να πάθει κρίση να κλείσει και να μην μπορώ να τον τρέξω μονη με το μωρό .

Τελος εδω και 2 ώρες βλέπω τρομερή βελτιωση και αυτο μου φτάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να λεμε τωρα βρε Αφρο..Εγω μονη ημουν οταν εκανε τις κρισεις..Ειναι φρικη..Ειδικα την πρωτη φορα δεν ειχα σολντεσανιλ και ηταν 13 μηνων..Μονη στο σπιτι 2 το πρωι και αρχιζει να κανει αυτο το γαυγισμα σαν βηχα και να μην αναπνεει..Δεν ηξερα τι να κανω..τον εβγαλα στο μπαλκονι και μειναμε ολη νυχτα εκει..Την δευτερη φορα παλι μονη μου κ ηταν δραμα διοτι εκει εκανε σοβαρη κριση κ πηρε τις σταγονες...Και εδω παλι μονη ημουν...

Απλα λεω πως τα εισπνεομενα πλεον ειναι καλυτερα στις λαρυγγιτιδες..Εγω τον πηγα την επομενη ημερα στο νοσοκομειο και εκανε μασκα και τον βοηθησε πολυ...

Αλλα πλεον οπου παω κουβαλαω σολντεσανιλ μαζι..

ΞΕρω ακριβως τι περνας παντως..σου λεω τρεμω κ μονο στη σκεψη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρηγορησου παντως πως η λαρυγγιτιδα κραταει 3 μερες περιπου αλλα μετα ο βηχας παραμενει κ μπορει να γινει πααργωγικος..Στην περιπτωση του Σεμπ εξελιχθηκε σε βρογχικα κ μας ειπαν εδω πως αυτο συμβαινει συχνα μετα απο λαρυγγιτιδα...

Αχ κ μονο που το συζηταω αγχωνομαι!! Αλλαζω θεμα ΤΩΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡο καλα εκανες....

ειναι φρικη η κριση ....να μη συμβει ποτε !

η Μ-Ι εχει κανει 1 φορα... και εμεις μπαλκονι και νοσοκομειο!

μακρα απο ολους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσένα σκευτηκα χθές το βραδυ και Στις 2 τον πήγα στο μπάνιο και γέμισα την μπανιέρα με ζεστό νερό και τον έβαλα απο πάνω ...

Κοίταξε, δυνατό φάρμακο οκ δυνατό φάρμακο δεν έχει πάρει μέχρι Tότα τιποτα παρ 3 -4 φορές ντεπον και λίγο σιρόπι για βήχα, δεν γίνεται να πάρω την παιδίατρο και να της πω "ξέρετε έμαθα αυτο και αυτο μήπως έχει κατι λλο το μενου ? " όπως λες ακόμα και με τα ειαπνεωμενα κανει κρίσεις ....δεν θέλω να το διακυνδνεψω άλλο ενα παιδι και τοβαρπαζεις στα δύσκολα και πας νοσοκομείο και άλλο να έχει 2 και ναβσου τύχει μεσα στην νύχτα και να είσαι μόνη με 2!

post-6565-13873939801274_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νά θυμάσαι αφρό στην κριση λαρυγιτιδας οχι ζεστό νερό ουτε ύδρατμοι..θελει κρύο αέρα θα βγεις αμέσως εξω στο κρύο κ δώσε του κ τις σταγόνες...εγω μεχρι κ το ψυγείο άνοιξα κ τον είχα δωσει στον καταψυκτη...

Μακριά οι κρίσεις πω πω...ουτε να θυμάμαι δεν θέλω αυτες τις στιγμές..

post-6565-13873939801484_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ]λαρυγγιτιδα δεν κολλάει ειναι αποτελεσμα της ιωσης...κάποια παιδια κανουν λαρυγγιτιδα κ αλλα οχι,,,μπορεί να κολλήσει την ίωση στον μικρο κ ο μικρός να μην κανει λαρυγγιτιδα η και να κανει..η ακομα να κανει κ να ειναι πολυ ελαφριά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πάντως οσο ειχε τον λαρυγγικο βήχα δεν τον έστειλα παιδικο γιατι ήθελα να τον παρακολουθώ...το είχα πολυ άγχος - αν κ τος κρίσεις συνήθως βραδυ τις κανουν....Ομως ήθελα να τελιωσει αυτο το γαυγισμα που εκανε κ μετα τν έστειλα. Το είχα πολυ άγχος κ ήθελα να ειμαι σίγουρη οτι δεν θα βηχει ετσι...Κρατησε 3-4 μερες πάντως κ μετα εκανε τα βρογχικα....

Πολλα έγραψα σημερα αλλα με τις ιωσεις έχω αγχωθει πολυ...κ σε ξένη χωρα να μην ξέρεις κ το σύστημα πως λειτουργεί ουτε να σχολές γιατρο να πάρεις αλλα πρεπει απευθείας νοσοκομειο...κ μονη...δεν αντέχω αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα

τι κανετε;;;;..εμεις καλα..

αυτες ποιαδιες..με γονατιζουν...

Αφρο καλα εκανες και πηρες τη γιατρο...αυτο χτες ηταν κριση..στανταρ...

Γιωργαινα...καλωσηρθεςπαλη πισω...τωρα θα πινουμε συχνα καφεδακι...χαχαχα

Αργυρωωωωωωωωωωωωωωωωω...Χρονια σου πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια...Τι κάνετε;;;Χθες είχαμε αιφνιδιαστική απεργία.... :roll::roll::roll: Το καταλάβατε ;;;; :lol::lol::lol::lol:

Αργυρούλα χρόνια πολλά!!!!!Σου ευχήθηκα και στο fb... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Κοίτα, η τροπολογία δεν αφορά άμεσα τους δημοσιογράφους....Δηλαδή στον ΕΟΠΠΥ μπαίνουν οι άλλες ειδικότητες των ΜΜΕ...Όχι οι δημοσιογράφοι...Αλλά αν όντως καταργηθεί το αγγελιόσημο, το Ταμείο μας αργά ή γρήγορα θα καταρρεύσει κι επομένως θα καταλήξουμε κι εμείς στον ΕΟΠΠΥ... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Μεγάλη ιστορία....Γάματα!! :twisted::twisted::twisted: Ένα καλό είχαμε και μας το αχρήστεψαν κι αυτό... :evil::evil::evil:

Σισσάκι μωρή γεννάς;;;;; :o:o:o:o Πωπωπωπωπωπωπω...Και χθες είχα βγει για κάτι ψιλά ψώνια της Ιωαννας και σκεφτόμουν να πάρω δώρο για το μπεμπέ σου...Αλλά σκέφτηκα "άστο, μην αργήσει να γεννήσει και δεν μπορει να το αλλάξει..." :o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και θα μας τρέχεις τελευταία στιγμή....Μωρή μη γεννήσεις άμεσα και την Κυριακή έχω να πάω στον ταυτόχρονο... 8-}8-}8-}8-}

Το κορυφαίο...Σήμερα ως "καψόνι" προφανέστατα για τη χθεσινή απεργία, δεν μας έβαλαν τους μισθούς μας.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Αύριο.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Οι πούστηδες!!! :evil::evil::evil::evil: Εντωμεταξύ, χθες πληρώσαμε (με το μισθό του Γιώργου) όλες σχεδόν τις υποχρεώσεις (εκτός ενοικίου) και κρατησε ενα 200ευρω ο Γ. και λέμε θα πληρωθώ σήμερα και όλα οκ..... :roll::roll::roll: Και σήμερα μου έκοψαν το κινητό (ξέχασα να το πληρώσω χθες) και είπε ο Γ. να πάει να το πληρώσει και μόλις έμαθα ότι δεν μας πλήρωσαν, του λέω "κράτα τα λεφτά, μη μας τύχει τίποτα".... :roll::roll::roll::roll: Και τώρα είμαι χωρίς κινητό... :o:o:o:o

Αφροδιτάκι περαστικά μωρέ στον Μανωλάκη.... :(:(:(:( Να αναρρώσει γρήγορα η ψυχούλα... :(:(:x:x:x Μου θυμίζει τον δικό μου βήχα που είχα πριν κανα μηνα...Αλλά εμένα ήταν οξεία βρογχίτιδα...Ακόμα έχω..Με πιάνει καθημερινά σαν αλλεργικό που και που.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Γιωτάκι να μας γράφεις νέα ρε τώρα που επέστρεψες στην πατρίδα.... 8-)8-)8-)

Βίκυ εννοείται ότι θα έρθω στη βάφτιση... 8-)8-)8-) Και με τα τρία.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::?:?:?:?

Δε θυμάμαι τιποτα αλλο.... :roll::roll::roll::roll: Δεν τα διάβασα και όλα... :oops::oops::oops:

Κανένα νέο από Νατασούλα και Βένη;;;;; :roll::roll::roll: Χάθηκε και αυτό το κορίτσι... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, καλέ δε σας είπα...Το Σάββατο είχα πάει το Μαρτινάκι για εξετάσεις....Δευτέρα απόγευμα πήρα τα αποτελέσματα.....

Οι εξετάσεις του θυροειδούς τέλειες.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Θυμάστε που το καλοκαίρι μια τιμή είχε βγει αυξημένη και την έτρεχα στους γιατρούς;;;;; :?:?:? Τελικά, όντως δεν ήταν τίποτα... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Οφείλονταν πιθανότητα στις ορμόνες τις δικές μου... :mrgreen::mrgreen: Σίδηρος (παίρναμε συμπλήρωμα για 4 μήνες) ανέβηκε κάπως (από 33 πήγε 62), αλλά η φεριτίνη παραμένει χαμηλά...Γύρω στο 15...Εντός φυσιολογικών ορίων, αλλά χαμηλά... :roll::roll::roll: Θα δω τι θα μου πει ο γιατρός... :roll::roll::roll:

Επίσης, μου κόπηκε η χολή...Της έκανα και εξέταση για ομάδα αίματος γιατί στο Έλενα δεν έκαναν.... :roll::roll: Εγώ έχω 0+...Ο Γιώργος 0-.....Και παίρνω τα αποτελεσματα και βλέπω Α-.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Και μου κόβονται τα πόδια.... :cry::cry::cry: Λέω "μου έδωσαν λάθος παιδί στο μαιευτήριο και τι θα κάνω που το λατρεύω...." κλπ..... :roll::roll::roll::roll: Και τελικά επί 33 χρόνια η ηλίθια η πεθερά μου νόμιζε ότι ο γιος της είχε 0-...Και ο Γιώργος είχε Α-...Ευτυχώς είναι στο χωριό, έψαξε βρήκε το βιβλιάριο υγείας του και είδε ότι έχει Α-...Το τι έσουρα.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ και το Μαρτινάκι μου έχει αρχίσει τις κουβεντούλες.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::x:x:x:x:x Καλά, καμία σχέση με την Ιωάννα στην ηλικία της, αλλά λέει αρκετά.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γάγα (γάλα), αγκαλιά(γκαιά), Νάνα ή Άννα (Ιωάννα), Γωγώ, Γιώγο (Γιώργο), Άκη, Τάκη, Τζεν (Τζένη), γιαγιά, παππού,μαμά, μπαμπά, γεια, μαμ, κακά, έγια (έλα), κυί (σκυλί), εφτά(λεφτά), κέμα (κρέμα), απώ (σ'αγαπώ),τάντα (τσάντα) και άλλες που δε θυμάμαι... :lol::lol::lol::lol: Κάνει πως κάνουν τα ζωάκια, μετράει (όχι κανονικά)..Λέει (ένα, υο, έντε, οτώ,εννιά κλπ, αλλά μπερδεμένα)...

Σχεδόν όλες τις λέξεις που τις λέμε τις επαναλαμβάνει, αλλά αυτές τις χρησιμοποιεί μόνη της... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Α, και έχοουμε αρχίσει και κάνουμε κακά στη λεκάνη.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Πιο συχνά στην πάνα, αλλά κάνουμε και στην τουαλέτα...Ακόμα και όταν θέλει να κλάσει, κακά λέει και την πάω τουαλέτα, αλλά πολλές φορές βαριέμαι να την πηγαίνω καθες τρεις και λίγο και έτσι τα κάνει πάνω της... :lol::lol::lol:

Μη με περάσετε για ψωνάρα... :oops::oops::oops: Απλώς σας τα λέω...Η Ιωάννα μου στην ηλικία της έκανε προτασούλες... :roll::roll::roll::roll: Αλλά χαίρομαι, επειδή γενικά αυτή είναι πιο "αργή" και έχει αρχίσει και κάνει "βηματάκια"... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω ...δεν ειναι απαραιτητο να εχει τη μια απο των 2 την ομαδα......

χαχαχ και εμεις πληρωσαμε τα παντα...τουλαχιστον δεν χρωσταμε

Αφρο πως ειναι ο Μ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα διάβασα και το τελευταίο ποστ της Γωγω .......καλέ καφέ κανει???!!!! Χαχαχαχαχα

άκου εκει "είναι λίγο αργή "!! Χαχαχαχα

ο δικος μου λέει "τι κανείς " και "γεια σας " (τι κάνθς, γεια θαθς) και κατα καιρούς ακούω να επεναλαμβανει οτι λέω αλλα με την φασαρία του μανώλη δεν του δεινω και πολύ προσοχή .....πχ σήμερα τον είχα αγκαλιά και έπεσε ενα παιχνίδι και λέω "έπεσε " και τον άκουσα να το λέει χαμηλόφωνα.

γενικά είναι ήσυχος δεν ακούγεται η φωνούλα του ....που να ακουστεί μπροστά στον Μ!!! Αλλα καταλαβενει τα πάντα σε εντολές! Σήμερα με τάιζε αερα κοπανιστό απο ενα παιχνίδι και μετα μας τάιζε ο Μ τουβλακια.

Δεν λέει ναι αλλα κουνάει το κεφάλι πρός τα κάτω και στο οχι αριστερά δεξιά γριγορα. Και είναι πολύ πονιρουλης όταν θέλει κατι και ξέρει οτι δεν το επιτρέπω να το κανει περνει το χερι μου να το κάνω εγω! Αν θέλει μαντου δώσω κατι με περνει απο το χερι ααι μου δείχνει ....γενικά με ραβολογαει ακόμα και για να παίξουμε πχ μου βάζει το χερι στην κοιλιά του για να τον γαργαλισω!

Πολύ καλά Βυκη!!! Κοιμήθηκε αμέσως χωρις βήχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ αυτο λεω κι εγω...τουλαχιστον δε χρωσταμε...πως μωρη ειναι δυνατον να ειχε αλλη ομαδα αιματος;;;;;

Αφροοοοο ρεεε ειναι τελειος....χαχα..η μαρτινα επισης ειναι τρελη νοικοκυρα...δλδ καμια σχεση με εμενα...κανει τα παντα χωρις να της πεις...βγαζω τα παπουτσια κ ερχεται κ τα παιρνρι κ τα παει στη θεσγ τους...αλλαζουμε κ παιρνει τα ρουχα κ τα βαζει στα απλυτα...της λεμε φερε αυτο κ παει κ το φερνει...η ιωαννα τη λεει βοηθο της...χαχαχαχα.εγω

Αλλα την ιωαννα την εχει ξεμαλλιασει...τουφες ολολληρες της βγαζει....κυριολεκτικα...κ εγω ουρλιαζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...