Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Μαρία πλάκα μου κάνεις;;; :twisted::twisted: Αν δεν είσαι εσυ σικάτη ποια είναι;;; :twisted: Εκτος και ανα νοικιαζεις ρουχα για φωτογραφήσεις και μετα, αφού τις ανεβασεις στο ΦΒ, τα επιστρέφεις! :lol::lol::lol:

Χρυσα μα τηλέφωνο;;; :shock::shock::shock::shock: νόμιζα οτι μου έκαναν πλάκα! :lol::lol::lol:

Εχθές που πήγα δεν μπορούσαν να μου τα φτιάξουν, το συστημα τους πέταγε έξω επειδη η αδεια αρχιζε απο σήμερα! ;)

Έχω πονάκια κάτω χαμηλά και χθες το πρωί είδα σοτ εσωρουχο μου μια παχύρευστη βλέννη με καφετιά υγρά... (σορι αν σας αηδίασα) ...τι λέτε πεθαίνω;;; :mrgreen::geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έχω πονάκια κάτω χαμηλά και χθες το πρωί είδα σοτ εσωρουχο μου μια παχύρευστη βλέννη με καφετιά υγρά... (σορι αν σας αηδίασα) ...τι λέτε πεθαίνω;;; :mrgreen::geek::geek::geek:

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

τελεια..δε χαιρεσαι??????εισαι σε καλο δρομο ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι άπλα ξεταπονεις Σισσιω!!! Βούτα για γεννά!!!

χρυσα έχεις χίλια δικια!

Μαρακι είσαι σικατη ......εγω είμαι ο λετσος χαχαχαχα αλλα μαρεσει χαχαχα

Σισσιω τι ενόεις με το ανούσιες αγορές ...όπως τα μποτακια που πήρες χθές? Χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία πλάκα μου κάνεις;;; :twisted::twisted: Αν δεν είσαι εσυ σικάτη ποια είναι;;; :twisted: Εκτος και ανα νοικιαζεις ρουχα για φωτογραφήσεις και μετα, αφού τις ανεβασεις στο ΦΒ, τα επιστρέφεις! :lol::lol::lol:

Χρυσα μα τηλέφωνο;;; :shock::shock::shock::shock: νόμιζα οτι μου έκαναν πλάκα! :lol::lol::lol:

Εχθές που πήγα δεν μπορούσαν να μου τα φτιάξουν, το συστημα τους πέταγε έξω επειδη η αδεια αρχιζε απο σήμερα! ;)

Έχω πονάκια κάτω χαμηλά και χθες το πρωί είδα σοτ εσωρουχο μου μια παχύρευστη βλέννη με καφετιά υγρά... (σορι αν σας αηδίασα) ...τι λέτε πεθαίνω;;; :mrgreen::geek::geek::geek:

το εχω παθει αυτο που λες στη μικρη....εμενα ειχε κανει διαστολη ο τραχηλος....και επειδη ειχα συνεχεια καφετια οταν πηγα στη γυναικολογο διαπιστωσε 5 με 6 διαστολη τραχηλου και πληρη εξαληψει....εισαι σε καλο δρομο......εγω μετα απο αυτο γεννησα σε 4 μερες....δευτερα το ειδα παρασκευη ξημερωματα γεννησα....αντε με το καλο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τα μποτάκια μου είναι σούπερ τρέντυ ρε... αλλά ναι αυτό εννοώ! Οιτ θα τα φορέσω μια σεζόν και μετά θα τα βάλω στην αποθήκη κι αυτά! :roll: Δεν επενδύω σε κλασσικά κομμάτια με μεγαλύτερη διαρκεια ζωής... :roll:

Κορίτσια δεν έχω συσπάσεις έντονες και συστηματικές, μόνο κάτι ψευτοσυσπασούλες... εγω νομίζω οτι είναι απο την εξέταση τραχηλου που έκανε ο γιατρός την Δευτερα... Καλά αν ξεκινησει τοκετός και το παιδί μου είναι ακομα ψηλά θα τον σκίσω!!! :twisted:

Αφηστε που την Κυριακη έχω κανονισει γενική!!!

Γιωτα ο τραχηλος έχει κατεβει απο τα 10 χιλιοστά, αλλά έχω την επιφύλαξη επειδή μου έκανε την εξεταση ο ντοκτορας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυυυυ..μη μασας..περπατα..περπατα..περπατα..θα κατεβει ρε το παιδι...

μη μασας....

Μολις εφεραν στο γραφειο ενα τεραστιο πατερ με φρεσκτοτηγανησμενα πιροσκι...

μα πειτε σας παρακαλω πως να κανω διαιτα..

τοι κοιταω και ξερογλειφομαι.....

αλλα αυτο σημαινει μιση ωρα παραπανω διαδρομο Χ 3 ημερες..

και θα με χωρισε ο Ο αφου θα αρχισω να αμελω καποιες εχμ..πιο σοβαρες συζυγυκες "υποχρεωσεις" :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ανησυχήσω;; Λέτε ο γιατρός ναμε δουλέψει ψιλο γαζί; Να μου βάζει χέρι για να προκαλεσει τοκετό και στο τέλος να με βαλει χειρουργειο προφασιζομενος οτι το μωρο δεν κατεβαινει;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω πονάκια κάτω χαμηλά και χθες το πρωί είδα σοτ εσωρουχο μου μια παχύρευστη βλέννη με καφετιά υγρά... (σορι αν σας αηδίασα) ...τι λέτε πεθαίνω;;; :mrgreen::geek::geek::geek:

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

τελεια..δε χαιρεσαι??????εισαι σε καλο δρομο ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μωρό μπορεί να κατέβει ανα πάσα στιγμή βρε..

εγώ στην Ι το απόγευμα ήμουν στο γιατρό και μου είπε ότι είναι ψηλά και όταν με πιάσαν πόνοι πάλι ψηλά ήταν όσο ήμουν στο μαιευτήριο (και στη Φ το ίδιο) και τελικά κατέβηκαν πολύ εύκολα..αλλά όλοι νύχτα έκοβα βόλτες στο διαδρομο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισιω το παιδι μπορει να κατεβει και την ωρα του τοκετου.....σε μενα αυτο εγινε στα δυο....επισης τα καφετια απο την εξεταση θα τα ειχες η τη δευτερα αντε και τη τριτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ :?:?:?:?:roll::roll::roll: Δε ξέρω... δεν ξέρω κι αν εμενα με έχουν συνδεδεμένη όλη την ώρα στον καρδιοτοκογράφο;;;

Λέτε να την πατήσω 2η φορά;; Λέτε να πάρω και 3η γνώμη;;; Δεν ξέρω τι με έπιασε ξαφνικά και αμφισβητώ τοσο εντονα τον γιατρό... Αφού σκέφτομαι αυριο που μου είπε να παω (για να μου ξαναπειράξει τον τράχηλο) να ΜΗΝ πάω... :roll::roll::roll::roll:

Σορι για το πρήξιμο... :oops::oops::oops:

Γιώτα την Τρίτη το πρωί τα έιχα τα καφετιά, όχι σήμερα...σήμερα έχω κάτι καφεροζ πολύ αχνα... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ από την εξέταση είναι τα καφετιά και οι βλέννες.Βέβαια είναι καλό σημάδι! Να τολμήσω να πω πως έχεις μια βδομάδα ακόμη;;;;;;;;

Ρε συ το μωρό δεν είναι απαραίτητο οτι πρέπει να έχει εμπεδωθεί νωρίτερα. Αυτό πολλές φορές συμβαίνει και κατά τη διάρκεια του τοκετού. Είσαι σε πολύ καλό δρόμο πάντως!!!!!!! Και όπως είπαμε σεχσεχσεχ και νερά με κανέλα!!!!!

Γεια σας είπα; Δεν είπα!!!!

Τί κάνετε;;;;;

Εμείς καλά!!! Την παλεύουμε!!!

Θου φτάνει με τις ώρες καλέεεεεεε!!!!!

Γιώτα τί δουλειά κάνει ο άντρας σου;;;;; Εχετε χώρο εκεί δίπλα να ρθουμε και μεις;;;; :lol::lol::lol:

Χρύσα όλο αυτό που περιγράφεις μου φαίνεται τόσο μακρινό, όπως λέει και η μαρία. Εγώ δεν θα το σχολίαζα καν!!!! Τι θα κάνεις στις 11/11;;;

Αναστασία χωρίς τα μωρά;;; Για την Τετάρτη λες;;; Για που ;;;;

Μαρία σούπερ σικ γκόμενα πότε έρχεσαι θεσ/νικη; Επίσης κλασμένες μας έχεις ρεεεε. Τόσες φορές ήρθες μια φορά δεν είπες για καφέ... :twisted::twisted::twisted:

Σήμερα θα φάμε γεμιστά της πεθεράς! Μαγείρεψε παραπάνω η καλή μου και μου είπε να μην φτιάξω τπτ για να μας δώσει!!!! ;););)

Σίσσυ με τη μαία μίλησες; Ελπίζω πως ναι. Μπορείς να περάσεις στο σπίτι σου τις συστολές και όταν φτάσεις στο 3λεπτ να πας στην κλινική. Στο σπίτι θα έχεις ελευθερία κινήσεων. Στη κλινική αν είσαι συνδεδεμένη στον καρδιοτοκογράφο θα κινείσαι μόνο γύρω από το κρεβάτι.

Ελενα μιλάει τόσο πολύ ο γ;;;;;;; Εχω εντυπωσιαστεί!!!! Η Δ λέει αβά (αβγά) και αγα (γάλα) γκχχχχ (αγγούρι) τσσσσσσσ (τόστ) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ :D:D:D

ετοίμασες βαλίτσα τουλάχιστον??? :roll::roll::roll::roll::roll:

αν έχεις και ροζ, τότε ίσως να αρχίζει και η διαστολή!!! :o:o:o:roll::roll::roll:

εγώ δεν σου είπα βρε ότι θα γεννήσεις την επόμενη εβδομάδα? :roll::roll::D

γιατί βιάζεσαι όμως? εννοώ γιατί να γεύτείς το χέρι πάλι? άσε να περάσουν οι εβδομάδες, έχεις καιρό....!!!! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω ηρέμισε, το οτι φεύγει το βησμα είναι θετικό θερικοτατο, εν πάει να πει οτι θα γεννήσεις αύριο αλλα σε λίγες μέρες και οτι ολα πάνε καλά. Οι σησπασεις θα αρχίσουν αποβεδω και πέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα θα μαθετε εν καιρω..χαχα..

παντως θα σας αρεσει καργα αυτο που θα μαθετε,....

και φυσικα θα τσακιστειτε να δωσετ ετο παρον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε Αργυρούλα εγω βιάζομαι;.... :roll: Αυτος μου είπε να πάω να με ξαναπειράξει αυριο και την Δευτέρα...

Δεν ξέρω τι με έπιασε και τον υποψιαζομαι έτσι... λετε να αποτρελαθω τελειώς;;;

Αφρο λες;;; Δεν ξέρω φοβαμαι μη μου προκαλέσει τοκετο πριν την ώρα μου... γίνεται αυτό;;;

Νατασα το έχω σκεφτεί αυτό... να παω όσο πιο αργα γίνεται.. εξαλλου το μαιευτηριο είναι 10' αποσταση απο το σπιτι μου. Το σεχ ΞΕΧΝΑ ΤΟ! δεν μου καθεται λέμε!!! :twisted::twisted::twisted: Θα αρχισω την κανέλα και τους αναναδες...

Βαλίτσα έχω έτοιμη μόνο η οδοντοβουρτσα μου λειπει... αααα ναι... και τα ρούχα του παιδιού, αλλά αυτά μου τα φέρνουν μωρε! :oops::x

Αληθεια σορι για το πρηχτηρι...

Αργυρουλα θενξ ρεεεεε..... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγηκε και το τελευταιο μαθημα (7) που περίμενα και συγχίστηκα! Μαζι με τα 7αρια και τα 8άρια μου έχω και το Αριστα Τρία του μακάκα να με βουρλίζει!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Αι σηχτηρ πια!! Στην καταστασή μου!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως θα σας αρεσει καργα αυτο που θα μαθετε,....

και φυσικα θα τσακιστειτε να δωσετ ετο παρον!!!!

Χρύσααααα μήπως είναι η βάφτηση του Λέο? :D:D:D:x

για αυτό και η συμπεθέρα μου ετοιμάζει κοντινό ταξιδάκι? :?::?::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Σισσιώ πλάκα μας κάνεις? μια χαρά τα πήγες ;) τώρα για το ένα.....ε δεν πειράζει, ελπίζω μόνο να βρίσκεις χρόνο να διαβάζεις και όταν με το καλό έρθει το μωράκι!!! ;)

ρε συ η Χ είναι πολύ όμορφο κοριτσάκι :x δεν την τρελαίνεις στα φιλιά σε αυτά τα μουγάλακια? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι ομορφο μπραβο για τα μαθηματα....με το καλο η μπουμπου σου!

κανουμε γενικη στο σπιτι...αλλαξαμε θεση στα επιπλα στο σαλονι...ωραιο ειναι !

τα εχω παιξει ....εεεε ριξαμε και ενα μικρο ματσ...!

προσπαθουσε να βαλει το ντιβιντιπλειερ μεσα σε ενα επιπλο...δεν χωρουσε ...και τι σκεφτηκε....να βγαλει τα πορτακια απο το επιπλο...και οχι να το βαλει απο πανω η να κανει αλλαγη με της κρεβατοκαμαρας...σημ. το ντιβιντιπλειερ ειναι παλιο...που σημαινει σε λιγο δεν θα παιζει ....και το επιπλο ειναι ακριβο και καλο!

μα ποσο μυαλο εχουν?

νομιζω αν δεν ημουν εκει θα το ειχε κανει...

τωρα λεει κανει διαλλειμα!

ειπαμε η βαφτηση του Λεο ειναι 2 εβδ. μετα το πασχα....σας το λεμε να προλαβετε να ραψετε φορεμα...!

η Γωγω θα ερθει με τις πυζαμε απο το μαιευτηριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τι κανετε....?

εγω χαθηκα εχω θεμα με το ιντερνετ σερνεται...κατι επαθε...θα το φτιαξουν μεσα στη βδομαδα

αργυρω συστηνεται ετσι μονος του κ σε εμας λεει να τον λεμε παντελη...φασεις ειναι...κ τον λεμε κ απο τα δυο γιατι 4 χρονια τον λεμε ολοι ακη κ ειναι δυσκολο να τ συνηθισουμε...παντως προσπαθουμε

ο αντρας μου στατιωτικος ειναι..

σισιω με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...