Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Αφρο πες χρόνια πολλά στον άντρα σου, σήμερα είναι η γιορτή των ΕΔ!! ;)

αργία δλδ!!!

Λένα :D μπράβο καλά χιλιόμετρα τώρα!!! :D:x:lol::lol::lol::lol::lol:

δεν καταλαβαίνω γιατί διστάζετε να πάρετε τηλέφωνο, αφού τους γνωρίζετε!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπόν μόλις μίλησα με τον αδελφό της Σισσιώς :D

δεν έχει γεννήσει ακόμη :? .....

ακόμη περιμένουν, είχε διαστολή 4 μου είπε και μετά.....μειώθηκε :o:o:o:lol::lol: καλά μάλλον αυτό δεν το κατάλαβε, άντρας είναι δεν ξέρει!!!! :roll::roll:

και έτσι περιμένουν ακόμη!!!!

Αφρο μετο καλό να τον δεχθείς! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εμενα αυτο που τα συζηταμε ολα κουλουβαχατα,πολυ μου αρεσει! 8-)8-)8-)

κοιταξτε..αφου ξεκινησα να λεω τον πονο μου..δε σταματω! :geek::geek:

το πολυ πολυ να ανοιξω θεμα στο κρυφο γιατι ολο κ θα ξεχαστω καμια φορα κ δε θα σβησω ιστορικο :roll:

λενα συγχαρητηρια για τον δημητρακη! :D:D

ποτε καλε εσυ επαψες να το σκεφτεσαι τοτε;;;;; :lol::lol::lol::lol: πλακα κανω! ;)

χρυσα δεν ξερω ρε..πολλα τα λεφτα.. :roll:

αλλα δε βλεπω λυση...καλυτερα παρτο αποφαση οτι οσο βοηθησε,βοηθησε η πεθερα.. :roll::roll: γμτ :(

ελπιζω να μηω εχει κοξακι ο μικρος..

βρε αργυρω..πού τον βρηκες τον αδερφο της σισσυς;;; :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε αργυρω..πού τον βρηκες τον αδερφο της σισσυς;;; :shock::shock::shock:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: μιλάμε για μένα τώρα :lol::lol::lol::lol:

και εγώ δεν θυμόμουν να έχει αδελφό η Σισσιώ :o:o:o:o

για αδελφή θυμάμαι 8-)

τώρα η αδελφή να έγινε αδελφός αποκλείεται :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μειωθηκε..χαχα..καλα..δενκαταλαβε..

αντε με το καλο..αντε με το καλο..

θα περιμενει ο γιατρος..εχει καιρο ακομα..

αν μαμα και κορη ειναι καλα..θα περιμενει...

Κανε Παναγιτσα μου το θαυμα σου...

οτι και να γινει παντως...εχει πετυχει τον στοχο Νο2...

οπως και να γεννησει θα το κανει επειδη θελησε η κοπελαρα να βγει..και οχι προγραμματισμενα..

ολα πανε καλα..ολα καλα...

Τζουλακι μου εγω σου ειπα..ασε τις μαλαγανιες..βαλτον κατω και δωστου να καταλαβει..

ΜΗ κοιτασ μερες...

εκτος και εαν την καταληλη μερα..αρχισεισ τα κατακορυφα και εσυ...χαχα..

σοβαρα τωρα...χαλαρωσε..μη ξεχνας ποσε ςμερες ζουν..και μπορει να γινει αργα η συλληψη...

κλπ κλπ κλπ...

εγω πιστευω πως εαν χαλαρωσεις..θα τα καταφερεις..το αγχος ποτε δεν ηταν καλος συμβουλος σε τετοιες περιπτωσεις...

Μα ρε συ..το καταλαβα..ετσι θα γινετε μια ζωη..

θα παραχαιδευουν την κορη..και θα χωνουν τον Ο..ΟΚ το καταλαβα..και το συνειδητοποιησα..και τοκαταπια..ΚΑΙ αυτο..

αλλα οταν σου ερχετε ο αλλος και σου το ανακοινωνει..βρες και μια αξιολογη λυση ρε γμτ..δες τι θα κανεις..ΟΛΑ εγω θα πρεπει να τα σκεφτομαι..

και εσενα τι σε θελω..μονο για το σεξ..

δε λεω..καλος εισαι..αλλα δε σε παντρευτηκα ΜΟΝΟ γι'αυτο...

βαρεθηκα να πρεπει να σκεφτομαι νυχτα μερα..γι'αυτο ποναει το κεφαλι μου..επειδη πρεπει να τα σκεφτομαι ολα αυτα

το γμτ ειναι πως ο παιδικος ο καινουριος που ανοιξε σε μας..παιρνει παιδακαι παο 2,5 χρονων..

αλλιως θα εστελνα τον ΖΑΝ εκει...

Ρε Αρτζ..μηπως μιλησε με τον Π;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αδελφή έχει η Σίσσυ βρε

να σας θυμίσω και τα τελη κυκλοφορίας έτσι που έχουμε :twisted::twisted::twisted:

μα που να τα βρούμε??

Χρόνια Πολλά και στον Γ μου καλέ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ...αυτο που το πας..

Τελη κυκλοφοριασ...σερβισ αυτοκινητου..πετρελαια...

ο αντρας μου ζει σε εναν ιδανικο κοσμο...νομιζει οτι δουλευω σε νομισματοκοπειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι καλέ αφού τον ρώτησα να τον άνθρωπο, είστε ο σύζυγός της και μου είπε όχι είμαι ο αδελφός της!!! :o:o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο σύζυγος είναι μέσα!!!! 8-)8-)

εσείς οι Αθηναίες δεν ξέρετε αν έχει αδελφό? :?

μα με ποιόν μίλησα? με τον γείτονα? :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα ο χ.. αμα τον βαλω κατω με το ζορι....αρχιζει τα πινελικια! :o:o:o

ειμαι κ εγω λιγο αγαρμπη να το πω...αποτομη να το πω :oops::oops::oops: !!!δε το΄χω ρε παιδι μου :oops::oops: αμα ξεκινησει κ μετα..ο.κ. καλη ειμαι! :oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ξερει οτι σημερα ειναι Η τελεια μερα!!εγω του το ειπα ο βλακας! :evil::evil:

κ με κοροιδευει απο το πρωι... :evil::evil:

πρεπει να κρατηθω το βραδυ που θα ερθει κ αν ειναι πτωμα απο τη δουλεια..να μην αρχιζω τη μουρμουρα..κ να μην αρχισω να κοπανιεμαι στο κρεβατι κ να γυρναω σα σβουρα κ χεστουμε ξανα...!

κ καπου εδω παω να σβησω το ιστορικο γιατι το διαζύγιο δε το γλιτώνω! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρη Αργυρώ πας καλά;;;; :shock::shock::shock::shock: Ποιον αδερφό;;;;;; :shock::shock::shock:

Μια αδερφη έχει η Σίσσυ, τη Στεφανία... :lol::lol::lol::lol::lol:

Μήπως ήταν ο αδερφός του Παναγιώτη;;;;Γιατί ο Παναγιώτης έχει άλλα δυο αδερφια... :roll::roll::roll:

Πω το κορίτσι μας, γι'αυτό δεν μου απάντησε....Τόσες ώρες ρε γμτ... :(:(:( Μακάρι να πάνε όλα καλά και ας ταλαιπωρηθεί λίιιιιγο.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Πάω να σας διαβάσω..Πριν σας διάβαζα από κινητό... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντομεταξη...αυτο που λετε για κοψημο πιστωσης...

ξερετε οτι εταιριες καταλογοι πωλησεων κλπ..πλεων δεν εχουν αντικαταβολη;;;...

τα θελουν η πληρωμη με πιστωτικη αμεσως...η πληρωμη με καταθεση η paypal του 30% ΚΑι εξοδων αποστολης..και τα υπολοιπα αντικαταβολη

Γωγω ολα καλα θα πανε...θυμισου..25 ωρες...αν δενε χουν σπασει νερα και εαν ειναι καλα μαμα ΚΑΙ κορη..θα τυην περιμενει...πρεπει να την περιμενει...

την καλημερα μου τρελοκομειο...

Ρε Τζουλσ...αμαν ρε παιδι μου...γινε ρε γατουλα νιαου νιαου..το πουλακι τσιου μια φορα./..ο σκοποσ αγιαζει τα μεσα...εκει βρικες να τη δεις βελιγκεκασ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι έτσι όπως μου το είπε προφανώς εννοούσε "ο αδελφός του Π."!!! :roll::roll:

πάντως με αδελφό μίλησα :lol::lol::lol::lol:

4 είναι λίγη διαστολή, προφανώς πήγε νωρίς στο νοσοκομείο....!!! :!:

Νατάσα εσύ που έχεις ασχοληθεί με την VBAC έχω μια απορία, μπορεί να είναι και χαζή, δεν ξέρω :roll::roll::roll:

οι γυναίκες που θέλουν να γεννήσουν φυσιολογικά μετά από καισ., αργούν τόσο πολύ? :roll::roll:

δλδ πάνω από 40 εβδ.? ή δεν έχει σχέση αυτό? :roll::roll:

ένα άλλο που με έχει εκνευρίσει με τα τέλη κυκλοφορίας είναι ότι απαιτούν από τους πολίτες να τα εκτυπώσουν οι ίδοι :shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted: όλοι, όμως, δεν έχουν Η/Υ και εκτυπωτές στο σπίτι τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω οποιος δεν μπορει παει στην τραπεζα με την αδεια κυκλοφοριασ..

ουσιαστικα θεση αυτοκολητου..επειχει η τραπεζικη αποδειξη την οποια πρεπει να επιδικνυεις σε οποιονδηποτε ελεγχο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μακαρι να πανε ολα καλα... με το σισσακι μας!! μακαρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχχχαχα μπε=λεξαμε τα μπουτια μας με τα αδερφια ε?? :lol::lol::lol:

αργυρω αστα να πανε, μην τα συζητας καθολου με τα χαρατσια, τα τελη κλπ κλπ

ιουλια καλε μην τον ζοριζεις τον ανθρωπο, αφου ξερεις κ εσυ οτι αν του το πεις ετσι κλωτσαει, αστον να γυρισει σπιτι, νιαουρισε του λιγο :lol::lol::lol: κ νομιζω θα γινει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ απλώς στον φυσ. μετά την καισαρική αντενδείκνυται η χρήση φαρμάκων για να βοηθήσεις τον τοκετό, οπότε γι'αυτο και περιμένεις να εξελιχθειο φυσιολογικά η διαδικασία. Έτσι νομίζω εγώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζ...εγω γεννησα 39+2 με πιασανπονοι..αλλα και εγω τωρα που τοσ κεφτομαι..ισος και να πηγα νωρισ...δενξερω..αν ηξερα οτι ηταν γυρισμενο...δε θα πηγαινα νοσοκομειο...θα γεννουσα ισος πιο αργα...

Γι ατη χριση φαρμακωνειναι ολα σχετικα...καποια φαρμακα σε πολυ μικρε δοσεις..ισος και να βοηθισουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Δεν έχουμε νέα ακόμη;

Και γω της έστειλα μνμ αλλά τπτ.

Αργυρούλα ναι! Εχει αποδειχθεί πως το 70% γεννάνε μετά την 41 εβδομάδα κύησης. Αυτό συμβαίνει λόγω της τομής στη μήτρα . Μετά την επέμβαση η μήτρα οπισθοχωρεί κάπως και άρα ο τράχηλος έχει μεγαλύτερο δρόμο να διανύσει. Επίσης στα βρετανικά guidelines αναφέρεται πως η επισκληρίδιος βοηθάει την κατάσταση και πως στα αγόριατο vbac έχει μικρότερα ποσοστά επιτυχίας.

Ιουλία μήπως τον αγχώνεις τον άνθρωπο; Ερωτα θα κάνετε ρε συ; Δεν πάτε για σκάψιμο! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...