Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Δεν εχω νεα απο σισσακι...χθες μιλησα με παναγιωτη κ ηταν αιθουσα τοκετου...

Τζουλια αν σε παρηγορει με εναν κυκλο αστατο κ πετριοδο πιυ ερχοταν οποτε το θυμοταν δεν ηξερα γονιμες...ποτε δε μετρησα...κ τις δυο τις επιασα με τη μια...κ το τριτο στην τυχη...οποτε κουλαρε κ καντε σεξ οποτε θελετε...οχι οποτε πρεπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιουλία σε μένα αυτό ισχύει

μια μέρα είμαι σκατά, την επόμενη καλά, μετά σκατά, τη μεθεπόμενη τέλεια :D

μια έτσι μια αλλιώς.

Χάρηκα για το Γ..ανακουφίστηκες κι εσύ :D

Για το θέμα θα έλεγα να το αφησετε λιγο φλου, μη μετρας μωρε και συ. Αστο και θα έρθει. Θέμα χρόνου είναι.

Λοιπόν Αφροδίτη, πήγαμε στη redwell για αρχή. Μιλήσαμε για το σαλόνι στο οποίο θα χρειαστούμε 2 μεγάλα για να ζεστάνουν το χώρο και το κόστος αγοράς - εγκατάστασης είναι 1500 ευρώ. Βασικά δίνεις τα χαρακτηριστικά του χώρου που θελεις να ζεστανεις: τετραγωνικά, παλιά οικοδομή ή καινούργια, μόνωση, προσανατολισμός κλπ τα περνάνε αυτοί σε ένα σύστημα και σου βγάζει τι μέγεθος σου κάνει. Και έχει ναι χαμηλή κατανάλωση, πιστοποιήσεις κλπ. Μιλάμε πάντα για την κύρια θέρμανση του σπιτιού έτσι. Χωρίς να ανάψουμε καλοριφέρ.

Μετά ρωτήσαμε και κάπου αλλού που έχει τσέχικα, πάνω κάτω τα ίδια μας είπε, είπε ότ θέλει να δει το σπίτι για να μας προτείνει λύση, ότι σε σχέση με το πετρέλαιο έχει χαμηλή κατανάλωση αν και οι μηχανικοί γενικά ήταν πάντα επιφυλακτικοί με το ηλεκτρικό ρεύμα, αλλά εδώ που φτάσαμε δεν έχουμε και πολλές επιλογές.

Που να τα βρούμε ρε παιδιά 1500? Και τα θέλουν με τη μια, γιατί έρχονται από Αυστρία και δεν σηκώνει δόσεις. Ο προμηθευτής τα θέλει ντουκου τα λεφτά. Άφρο τι λες ρε? Και στανταρ η υπέρυθρη δεν είναι ανθυγιεινή ή θα έχουμε εκπλήξεις άμα τα βάλουμε? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.newsbomb.gr/diethnh/story/25 ... s--li-ning

:o:o:o:o:o:o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

διαβάστε το αναφέρεται στα τοξικά που υπάρχουν στα ρούχα ZARA, Levis, Calvin Klein, Li Ning!!!! και προκαλούν καρκίνο!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω εσυ εισαι εξαιρεση βρε κοριτσακι!

στον γιωργο εμεινα εγκυος με μια κ μοναδικη ελευθερη επαφη,που οπως ειδα εκ των υστερων,ηταν την 11η μερα ενος κυκλου 28 ημερων!

εε..τωρα δε μενω με τιποτα λεμε!ειναι που κ εγω αυτες τις συγκεκριμενες μερες καρφωνομαι κ ειμαι ανυπομονη....

μαρακι για να μη μετραω πρεπει να παρω αποφαση οτι δε με πολυκαιει για παιδι..αυτο δουλευω μεσα μου πια..

για υπερηθρες δεν ξερω..εμεις προτιμησαμε να μεινουμε πετρελαιο,αλλα το αναβουμε με πολλή φειδω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!!!!!!!!!!!!!

Εχουμε νεα;;;;

Καλε ενημερωστε μας…να κλαψω από συγκινιση…

Αχ..δεν ξερετε ποσο χαιρομαι…

Ζωιτσα..με το καλο..ευχομαι..ναπιασουν Και α 4…χαχαχαχ

Τι κανετε;;..εγω από χτες ειμαι να σκασω…

Ηρθε η Λενα ευτυχως..και χαλαρωσα λιγο..αλλα..

Στον παιδικο του Φο εχει παλη κρουσμα κοξακι…χτες ειχε κοκκινε ςτελιτσες στα ποδια..σημερα ειδα 2 γυρω από το στομα..γμτ…

Ελενα ναι…ειπα να μπω στο εορταστικο κλιμα..

Αφου από τις 15 του μηνος..μας επρηξαν τα ραδιοφωνα…

Δε μου λετε κορες εκπαιδευτικο..η Γ θεσσαλονικης που στο καλο πεφτει;;;

Ιουλακη…χεσε τις μερες…καντε το οποτε εχετε ορεξη..θα δεις πως θα ερθει…

Αργυρω το διαβασα..δε ξερει ςεπια από πού να προφυλαχτεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία πολύ χάρηκα με τον Γιωργάκη :D:x

είχε κάνει ομοιοπαθητική πιο παλιά έτσι δεν είναι? :? ή δεν θυμάμαι καλά?

εγώ πιστεύω ότι το άγχος επηρεάζει μόνο τον άντρα, οπότε η γυναίκα και να ξέρει δεν πειραζει!!! :roll::roll:

αλλά εσύ γιατί δεν χαλαρώνεις? μήπως είσαι και μεγάλη να πεις ότι δεν σε πιάνει η ηλικία? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία στα δωμάτια δεν θα βάλεις? Μόνο σαλόνι?

κοίτα εγω επειδή το μελετισα πολύ το θέμα (αν θυμάσαι πέρυσι που έλεγε ο αδερφός μου για μαγαζί εδω που θα είμαι εγω ε για αυτο το θέμα ήταν) είμαι με χίλια για υπεριθρη και ναι είναι η πιο υγιεινη . Δεν είμαι άσχετη απο κληματισμο χρονια το σπούδαζα (θέρμανση ψυξη η ιδικοτητα μου) ασχετος αν δεν πήρα το κολοχαρτο.

το θέμα λεφτά τι να σου πω δεν ξέρω .....εγω περίμενα κάνα διχιλιαρο 1500 καλά είναι!!!αλλα το ντουκου δεν ξέρω κατα πόσο είναι σωστό Στις μέρες μας πια .....πρέπει ο καθε επαγγελματιας να προσπαθεί για δώσεις αν θέλει να έχει δουλειά.

αν θέλεις στο σαιτ της ρεντγουελ έχει πολλές πληροφορίες μπορείς να διαβάσεις και αν θες κατι να ρωτήσεις πες το μου να πάρω τηλ τον αδερφό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σημερα θα βγαλω τα εσωψυχα μου..αλλα δεν ξερετε ποσο με βοηθαει αυτο..να θυμηθω μονο να διαγραψω το ιστορικο γιατι θα με σκοτωσει ο χ. :roll::roll::roll:

αργυρω ναι..οσο κ να σου φαινεται περιεργο μεγαλη αισθανομαι..δηλαδη..το φλεβαρη θα κλεισω τα 32..ετσι οπως παμε δε το κοβω να μενω εγκυος συντομα..εε!ποσο θα γινω μεχρι να μεινω εγκυος πια;; :roll::roll::(:(:(:(

ο γιωργος ομοιοπαθητικη ειχε κανει περσι μια φορα που ειχαμε ωτιτιδες κ υγρο κ απο τοτε ηταν καλα!

μια συναδελφος μου γιατρος που ασχολειται μου ειπε οτι απαξ κ θεραπευτει μια φορα με ομοιοαπθητικη σωστα δεν υποτροπιαζει ποτε..αλλα δε την ειχα πολυπιστεψει :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο και ο αντιπρόσωπος της ρεντγουελ εδώ μας είπε ότι δεν είναι θέμα δικό του αλλά για να παραγγείλει τα πάνελ η εταιρία θέλει όλα τα λεφτά μπροστά. Αυτός το καλύτερο που μπορέι να κάνει είναι να δωσουμε μπροστά (με την παραγγελία) τα μισά και τα υπόλοιπα με το τέλος της εγκατάστασης.. Δεν κάνουν πίστωση σε ελληνικές εταιρίες πλέον έξω.

Για το δωμάτιο μας βγαίνει 600 ευρώ (είναι σχετικά μεγάλο το δωμάτιο).

Ο Γ λέει να δοκιμάσουμε σαλόνι.

Αλλού είναι το θέμα μας. Που είναι τα 1500 οεο?

Μιλάμε πάντα για ρεντγουελ έτσι? Άλλες μάρκες να τις αποκλείσω τελείως λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβα Τζουλι...

μερικοι ανθυρωποι ειναι εξτριμλι κολοφαρδοι..εκτος βεβαια εαν τοςυ χωσουν σε κανενα δεντροποταμο....χαχαχαχα

Απο Γεναρη μαλλων ο Ζαν θα παει παιδικο...

ριξαμε ενα ματσακι χτες με τον Ο αλλο πραμα..

δε φωναζαμε..λαι αυτο μου τη δινει..ουτε εναν καυγα της προκοπης δεν μπορει να κανει..να τον ευχαριστηθω ρε παιδι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια δεν μπορειτε να πληρωσετε με πιστωτικη;

ο εμπορος θα τα παρει αμεσως τα χρηματα απο την τραπεζα κ εσεις θα πληρωσετε με δοσεις! ;)

χρυσα ποιος παει γ θεσσαλονικης;η κουνιαδα;

μαρια εσυ εχεις ηδη 2 παιδια καλε!εννοειται πως ειμαστε μικρες..αλλα εδω μιλαμε για δευτερο παιδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλίαααααα :o:o:o:o:o:shock::shock::shock: εσύ γέρασες ρε .... 32? :shock::shock::shock::shock::o:o:o:o

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να σου πω μόνο ότι την πρώτη φορά γέννησα 34 ετών και την 2η 37!!! ;)

το "μεγάλη" είναι πολλύ σχετικό.....άλλο να μου πεις ότι θέλεις τα παιδιά να μην έχουν μεταξύ τους μεγάλη διαφορά, αλλά αλλιώς....

είδες η ομοιοπαθητική τελικά??? ;)

εγώ την πιστεύω παντως!!!

όπως κα του ςπρακτικούς γιατί το είδα με την μαμά μου!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα εμπιστευομαι τον αδερφό μου που ψάχνει την καλύτερη εταιρία πάντα για να συνεργαστεί και μου έχει πει μόνο αυτήν είναι οκ.

Ναι δεν κάνουν πια πίστωση στους έλληνες ....και βάζουν απο την τσέπη τούς για να γίνουν οι παραγγελίες ....άσε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...δε φωναζαμε..αλλα αυτο μου τη δινει..ουτε εναν καυγα της προκοπης δεν μπορει να κανει..να τον ευχαριστηθω ρε παιδι μου

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία η εταιρία δεν έχει απόθεμα χρηματικό? :roll::roll::roll: να τα πληρώσει εκείνη και εσείς τα δίνετε με δόσεις!...αλλά θα μου πείς ποιός εμπιστεύεται την σήμερον ημέρα!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον γιωργο τον γεννησα 28...ε..τωρα αν ειμαι τυχερη στα 38 μπορει να κανω κ δευτερο :roll:

δεν ηταν κ το ονειρο μου να εχουν 10+ χρονια διαφορα τα παιδια μου..ειδικα αφου εχουμε συμφωνησει με χ. οτι θελουμε κ αλλο παιδι..κ εχω κ τον χ. να μου λεει για τρια παιδια!ναι του απαντω..με τον κρινο θα τα πιασουμε!μια εγω κ μια η Παναγία!

κ εκει αρχιζουμε τα ματσ! :twisted::(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον θα παίξει πάλι πιστωτική :evil: αν αποφασίσουμε

Αφρο εσύ λες αξίζει δλδ ε? Να το κάνουμε το βήμα?

Αργυρώ όχι ρε δεν γίνονται αυτά. Άσε που δε μιλάμε για κατάστημα τύπου Κωτσόβολος που έχει πάρε δωσε με τράπεζες και πιστωτικές. Ο αντιπρόσωπος ένας νεαρός είναι και μόνος του παλεύει.

έχω ενα πετ μεσα στο γραφείο και το κυνηγάω :twisted::twisted::twisted:

μιλάμε ολόκληρο ελικόπτερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια ναι..

τυχερη μεσα στην @#%$% ατυχια μου...

τεσπα..

δε θα συγχιστω,..αρκετα συγχιστηκα χτες..

βασικα.....

ελα ρε με δουλευεις...θεσ να σου πω στα ποσο εμεινα εγγυες..η κουνιαδα μου..η μια ξαδελφη μου..η αδελφη της..θελεις να σου πω στα ποσες συναδελφισες εχω ηλικιασ 40 παρα τριχα που δεν σκεφτονται καν να κανουν παιδι..λενε χουν χρονο μπροστα τους..

συνελθε ρε..συγκεντρωσου..

ολα καλα θα πανε..ασ επου μπορει να σας κατσουν διδυμα...χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία χαλαρά και όλα θα γίνουν!!! ....τα 10 χρόνια είναι μεγάλη διαφορά!!! :?

για μένα η ιδανικότερη είναι τα 3 χρόνια... :roll::roll:

Μαρία :lol::lol::lol::lol::lol: τι μου θύμισες:

χθες η Ρ. στην τουαλέτα για πιπί και ξαφνικά την ακούμε και κλαίει πολύ και ν αφωνα΄ζει τον μπαμπά της :o:o:o , λέω κάτι έγινε....τρέχω εγώ (γιατί μέχρι να σηκωθεί ο άντρας μου :twisted: ) και την βλέπω την καημένη να κάθεται στην λεκάνη και ανύμπορη να κλαίει γιατί πετούσε μία ...... μύγα :o:o:o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: την έβγαλα έξω την μύγα και συνέχισε ..... μα να φοβάται την μύγα? :o:o:o:o

αλλά αυτό, τις φοβίες γενικότερα, τις έχει από τον Λ., επειδή εκείνος φοβάται ακόμη και την μύγα, φοβάται και αυτή!!! :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα αν καταλαβα καλα,επειδη η κουνιαδα θα δουλευει,θα κοιταει η πεθερα το μωρο κ ετσι ο γιαννακης θα πρεπει να παει παιδικο; :roll:

μπορει να ειναι για καλο..τουλ.αν δουλευει θα βγαινει απο το σπιτι,θα εχει αλλα ενδιαφεροντα..μπορει να αλλαξει η ψυχολογια της κ να γινει πιο ανεξαρτητη..ξερω κ εγω :roll::roll:

κ εγω ξερω πολλα τετοια παραδειγματα με ηλικες..αλλα οπως κ να το ακανουμε..δεν ειναι αυτο το "φυσιολογικο"....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα είχαμε λεφτά θα έβαζα μαρία.

ο αδερφός μου εβαλε στο μαγαζί του για να τα δει κιόλας και τι ζέστη κάνουν και τι κατανάλωση κάνουν.

Εμείς ευτυχώς το σπίτι είναι ζεστό τον χειμώνα, βάλαμε το καλοκαίρι κληματιστικο στο σαλόνι γιατι λιώναμε και τωρα δεν έχω ανάψει ακόμα καλοριφερ όταν.χρειάζεται βάζω λίγο το κλήμα και σπάει το κρύο .

Ρε συ ποίος έχει πια 1500 στην άκρη για κατι τέτοιο!!! Μόνο οι μάτσο χαχαχα μην στεναχωριεσε γι την πιστωτικη δεν είναι για κρέμες και φρου φρου αλλα για το σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααα

εχει καμια νεα απο το σισσακι?? δισταζω να την παρω τηλ..

ρε ιουλια καλε μην αγχωνεσαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ετσι δε μου λεγατε ολες οταν δε μου καθοταν ο τολης κ μετα δεν εμενα??? ε πραγματικα οταν σταματησα να ο σκεφτομαι τοτε εμεινα! αντε, ηρεμησε... λες κ σε πηραν τα χρονια

χρυσα μεσα στην κωλοφαρδια η κουνιαδα! σε ολο το δρομο ο αναστασης εκλαιγε να ξαναπαμε στο χριστοφορο :lol::lol: μα τι παιδι.. ελπιζω να μην εχει κοξακι το παιδι..

μαρια τι πετ??? η τριχα μου σηκωθηκε!

σημερα θα κανω περπατοπιτσα για τον μικρο! αφου μου ειπε κ η χρυσα οτι ναι, περπαταμε, δεν το καθυστερω!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια καπως ετσοι..

αλλα επειδη τα οικονομικα μας δεν ειναι και τα καλυτερα..πρεπει να βρω μια λυση ωστε και το παιδι να ειναι καλα..και εγω να εχω ψυχικη ηρεμια...και να μην επιβαρινω τονπρουπολογισμο μας..

κακα τα ψεμματα..500 κατοστακικα το μηνα..ΔΕΝ μπορω να δοσω ετσι αβερτα κουβερτα...

και ο Ο δε με βοηθαει...

Απο ψυχολογια μια χαρα ειναι..αμα τη δεις..σε τιποτα δε θυμιζει κοπελα που περασ εδυσκολη εγκυμοσυνη τοκετο η οτι εχει οικονομικο ζωρο..

και γιατινα εχει αλλωστε..γαλα και πανες αγοραζει για το παιδι της..

οι γονεις της την ταιζουν...δεν αγορασε τιποτα για το μωρο απο προικια η ρουχα...

πλακα κανεις..

αυτο μου την εδωσε πιο πολυ χτες..

ειλικρινα μου ειναι παντελως αδιαφορη η ψυχικη της και η οικονομικη της κατασταση..

ολα στη ζωη ειναι θεμα επιλογων...

και οταν κανεις καποιες επιλογες..οφειλεις να υποχτεις τις συνεπιες τους

Το προβλημα ειναι πως πεθερα πεθερος δεν μπορουν να εχουν ΚΑΙ τα δυο παιδια..γιατι η κουνιαδα μουδ ε θελει το δικο της να ειναι κατω αλλα τα ασχολειτε η πεθερα μου αποκλειστηκα με το δικο της παιδια..απο τον φοβο μη τον κολλισει τιποτα ο Γιαννης..

ελεος..σε δημοτικο σχολειο θα δουλευει..

αυτη ΔΕΝ θα φερενι μικροβια και ασθενιες στο σπιτι..

η θα εγκαταστισει κλιβανο στην πορτ ακαι θα περναει απο απολυμανση πριν πιασιε το παιδι..

μας εχει π@δ@ξει κανονικοτατ αμε το προωρο..ελεος..

το χει το καημενο κλεισμενο σε μια γυαλα..

και μιλαμε για ενα παιδιακι..που εχει τοσο..μα τοσο καλη αναπτηξη που ειναι κριμα...

σε γιαλα θα το κλεισει;;;;

μια ζωη θα το εχουμε αυτο..το πα και στον Ο..την ημερα που μπηκε νοσοκομειο...πως με το προωρο της..θα μου κανει τη ζωη πατινι..

Και φυσικα ο Ο ηρθε απλα να μου ανακοινωσει το προβλημα...λυση καμια δεν εδωσε..ολα εγω πρεπει να τα σκεφτομαι..

δεν μπορειτε να φανταστειτε ΠΟΣΟ..μα ΠΟΣΟ κουραστηκα...

κανερνα Νεο απο τη Σισσυ ειχαμε;;;;;

καλε περπαταει το παιδι...περα του οτι κανει γυρα ολου ςτους τοιχουσ..κανει βηματα..περπαταει..τελος...

χαχ..φοβερος..

ξερω γιατι..δε θελει το Χριστοφορο..να παιξει ηθελε...χαχαχα...τελικα κοιμηθηκαν;;;;..τα καταφερες να τα ανεβασεις χτες;;;;

μα παιδια..ο Δημητρακης τι τελειο παιδι...

δεν ξερω λενα..εχει κοκκιναδια 2 στο στομα..χτες δεν τα ειχε..ειχε ενα στι μιτη αλλα ηταν πιο πολυ σαν γρατζουνια...

γμτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...