Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σισσιώ άνοιξε΄και άλλο τρενάκι ρε συ :D:D

εκεί θα τα χαλάσουμε, αφού εσύ είσαι η ετοιμόγεννη!!! ;)

κοίτα εγώ πονούσα χαμηλά για μερικά δεύτερα, πολύ...αλλά πάντα είναι υποφερτοί....η γυναίκα αντέχει...

σαν να έχεις γαστρεντερίτιδα ένα πράμα :roll::roll::lol::lol::lol::lol:

ή σκολυκοειδίτιδα :roll::roll:

θυμάμαι την 2η φορά στην Ρ. το Σάββατο το πρωί τρώγαμε όλοι πρωινό με τα πεθερικά και με ρωτάει κάτι ο πεθερός και εγώ σαν να διπλώθηκα αλλά κανείς δεν κατάλαβε ότι πονούσε πλην του άντρα μου, που του είπε να περιμένει για την απάντηση μέχρι να μου περάσει ο πόνος!!! :lol::lol::lol::lol:

αχ πολύ ωραία πολύ χαίρομαι :D

μετά θα έχουμε την Γωγώ :D

και μετά εύχομαι και την Ζωή :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ στραβός είναι ο άντρας σου;;;;; :lol::lol::lol::lol: Μα πως πιστευει ότι του μοιάζει ο Λεωνίδας;;;;;; :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μόνο τα "απόκρυφα" έχει πάρει από αυτόν... :lol::lol::lol: Είναι ίδιος με σενα, λέμε... 8-)8-)8-)8-)

Σισσάκι εμένα ο πρώτος πόνος που με έπιασε ήταν χαμηλά στην κοιλιά και πίσω στη μέση, δυνατός...Σαν σφάχτης..Κράτησε περίπου 2 λεπτά....Μετά από μισή ώρα το ίδιο, μετά από 20 λεπτά το ίδιο κοκ...Μέχρι που γέννησα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Άντε μακάρι να γεννήσεις.... :x:x:x:x:x:x

Αρτζιιιι το πιστεύεις ρε ότι φοβάμαι;;;;; :oops::oops::oops: Όταν σκεφτομαι τον τοκετό, ειλικρινά με πιάνει ένας "κόμπος" στην καρδιά... :?:?:?:?:?:oops::oops::oops: Και το έχω ζήσει και δύο φορές... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα μου άρεσε πολύ η διάρκεια της εγκυμοσύνης αλλά πιο πολύ ο τοκετός!!! :D:D

εγώ φοβόμουν και έκλαιγα όταν πήγαινα, αλλά για άλλους λόγους....μετά επειδή πρέπει να συγκεντρωθείς στον τοκετό τα ξεχνάς όλα και επικεντρώνεσαι σε αυτό μόνο!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πονάααααααω!!! :D Πότε να παρω τον γιατρό; Τωρα καθησα να χρονομετρήσω! Ο πόνος κραταει 1,5 λεπτο περίπου, τωρα μετραω το μεσοδιαστημα. παντως και στο μεσοδιαστημα ψιλοπονάω.

Καλε ποναω ανα 5 λεπτά!!!! :shock::shock::shock::shock: Ναι αλλα ο πονος αυτη τη φορα κρατησε σχεδον 1 λεπτό...

Λετε να γενναω;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Δεν ξερω αν ειναι πονοι γεννας αυτοι... δεν το εχω ξανανιώσει... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ μίλησα με Σίσσυ μόλις τώρα...Μάλλον γεννάει.... [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Θα πάρει το γιατρό τώρα..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αχ μακάρι!!!!!!!!Και να πάνε όοοολααα τέλεια!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ειπε να πάω στο ΛΥΤΩ να με δουν τα κορίτσια και να τον ειδοποιήσω...

Περιμένω τον Π να γυρίσει απο το μπαλέτο της μικρής και να παει να παρει τη μανα μου απο την δουλειά να κανω ενα μπανακι και και να ππάμε... Δεν ξέρω... τωρα δεν ποναω και τόσο... :roll:

Ειμαι χαζη;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι μου κι εγώ μετά τους πρώτους πόνους, είχα χαλαρώσει..Μάλλον τους συνήθισα.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Κάνε ΤΩΡΑ μπανάκι...Όσο περιμένεις τον Π. να γυρίσει....Πάρτε πράγματα και γρήγορα Λητώ....Το πολύ πολύ να μην γεννας και να γυρίσεις πίσω.... :roll::roll::roll::roll:

Αχ μακάρι... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Πολύ χαίρομαι... :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα περιμενω τον Π για να μπω στο μπάνιο.

Ααααααααααααααααουτςςςςς!!! χαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::shock::shock::shock::shock::shock:

Εχω συγκινηθει... :oops::oops::oops::oops: καλα αν δεν ειναι πονοι γεννας εχω ξεφτιλιστει τελείως!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και στους επισκέπτες μας!!! :mrgreen::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ όπως μου τα περιέγραψες και στο τηλέφωνο σε συνδυασμό με το κόψιμο, εμένα για πόνοι γέννας μου φαίνονται... :roll::roll::roll::mrgreen::mrgreen:

Και αν δεν γεννήσεις σήμερα, είναι θέμα λίιιγων ημερών.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γιατί περιμένεις τον Π. για μπάνιο;;;;

Μωρή να ξυριστείς κιόλας...Μην πας θάμνος... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώωωωωωω :D

Πολύ ευχάριστο αυτό!!! :D;)

Αλλά να ξέρεις ότι υπάρχει και ο ψεύτικες συναγερμός!!!

Να πας στον γιατρό αν έχεις πόνο κάθε 3 λεπτά για τουλάχιστον μισή ώρα!!!!

Αλλά είμαι σίγουρη ότι έχεις διαστολή !!!!

Με το καλό, όλα να πάνε τέλεια!!! :D

Δεν άνοιξης και καινούργιο τρενάκι!!! :lol::lol:

Θα περιμένουμε νεώτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

μα καλα μπαινω κ διαβαζω για πονακια........

σισσακι ξεκινησεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :D:D

κοριτσι μου με το καλο κ με εναν πονο :D:D:D:D:D

αχ τι καλα νεαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

κ μεις εδω πηγαμε σημερα κ βαλαμε τα σπορακια μας :D:D[smilie=wav.gif]

4 παρακαλω 8-)8-) επανηλθαν ολα κ τα βαλαμε τωρα περιμενουμε

το αλλο σαββατο θα κανω χοριακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νιωθω καλα εχω πολυ καλη διαθεση,πιστευω ολα θα πανε καλα πρωτα ο θεος κ η παναγια!

εχω τη μαμα μου κ βοηθα με τη μικρη,ειναι κ ο αντρας μου σπιτι...ολα καλα!

αργυρουλα μου :x:x:x:x

μακαρι να πιασει η ευχη σου για μενα!ειδα το δεντρακι σας πολυ ομορφο κ του χρονου ναστε καλα!

αφροδιτακι ειδα συνηλθε ο πανουλης :x κανε ολη τη θεραπεια σου

κ ευχομαι ολοψυχα να μν χρειαστει χειρουργειο!στον γυναικολογο ηθελες να πας για 2η γνωμη;

φιλια :-*:-*

βικυ δν τον εχω δει τον αντρα σου αλλα ειδα εσενα κ νομιζω ειστε ιδιοι με λεο :)

αλλα κ η μι με τον λεο δν μοιαζουν μεταξυ τουςε πως γινεται να μοιαζουν κ τα 2 στον ατρα σου; 8-)

μιτσακι μου γλυκο περαστικα στο κοριτσακι σου!κ στη μικρη!περαστικα κ αγυριστα!φιλια!

ιουλια περαστικα στο γιωργακη!μακαρι να υπηρχαν κ αλλοι εκπαιδευτικοι σαν κ σενα κ ας μν καθονταν για ενημερωση..

γωγουλασ περαστικα κ στο μαριτινακι!τι φοβασαι καλε στον τοκετο;ειχες δυσκολους τοκετους;

νατασουλα μα τι ωραιο δεντρο υπερπαραγωγη,τρελαινομαι!οι μπαλες δικες σου;να σου πω δν ειναι σε καλο σημειο ,μες στα ποδια της δαναης καλεεεεεεεεεε :lol::lol: μετα θα λετε φταιει το κοριτσι! :lol::lol:

αναστασια μου! :x τι κανεις;επανηλθες;η αννυ;που χαθηκες;καλα καλε αρρωστησατε οι κοριτσαρες

κ δν κολλησε ο αντρας σου ουτε λιγουλακι;για την τιμη των οπλων βρε αδερφε να παρουμε το αιμα μας πισω

πλακιτσα,φιλια πολλα!

αυτα προς το παρον σισσιω αν μπορεις ,η οποιος μπορει ας μας ενημερωνει κ μας :)

ολα καλα να πανε με τη βοηθεια του θεου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα πού να ξέρω εγώ βρε? :lol::lol::lol:

εσείς είστε οι Αθηναίες ;):roll::roll:

Ζωή καλή επιτυχία :-* , εύχομαι να διαβάσουμε και τα δικά σου ευχάριστα σύντομα! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωρε ΓΕΝΝΑΜΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :D:D:D:D:D:D:D:x:x:x

Πω, πω, μ' έπιασε κι εμένα κόψιμο απ' την αγωνία!!!!!! :o:lol::P:P

Άντε με το καλό... και με πολλούς πόνους, μέχρι τέλους... Να το ευχαριστηθείς Σισσόνι μου!!!! :D:P;)

Συγχωρέστε με, δεν προλαβαίνω να γράψω τίποτα άλλο, πρέπει να βάλουμε τις μικρές για ύπνο!

Μόνο...

Ζωίτσα μου, σ' ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι μέσα απ' τη καρδιά μου, σε λίγες μέρες να μας ανακοινώσεις κι εσύ τα ευχάριστα!!! :D:D:x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Γενναμε?!!!!!!!!!!!!!Τρελαινομαι γι'αυτοη την live αναμεταδοση!!!!Και ΕΥΤΥΧΩΣ προλαβα κ την πηρα τηλ χθες!Φιου!!!!Με το καλο!Ευκολη γεννα,υγιεστατες κουκλες!!!

Ζωη μου με το καλο κ σε σενα!!!Αγαπη μου μακαρι τα εμβρυακια να πιαστουν γερα,να δεσουν τις ζωνες και φυυυυγαμε!!!!!!

Ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!

Γεια σας κουκλες!παω να χαιδολογησω-κοιμισω το βασανακι!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...