Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ


Eleni_sk

Recommended Posts

καλημερα... σε λιγοτερο ασπο τρεις μηνες θα γεννησω τα διδυμακια μου...

αυτη την στιγμη εχω ασυρματο ιντερνετ.. θα πρεπει να το κανω σταθερο λογω ακτινοβολιας..

εσεις τι ιντερνετ εχετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο τα μωρακια σου!!!Εχεις απολυτο δικιο για το ασυρματο ιντερνετ αλλα εμενα αυτο που με προβληματιζει ειναι πως εχουν τοσοι αλλοι γυρω μας ασυρματο ιντερνετ αρα δεν μπορουμε να απαλλαγουμε απο την ακτινοβολια.....Βλεπω καθε φορα στο λαπτοπ μου,ποσα ασυρματα δικτυα υπαρχουν γυρω μου με αρκετα ισχυρο σημα και τρελαινομαι....Αρα,δεν ειναι απολυτο οτι μας προστατευει επειδη το κοβουμε εμεις...Βεβαια δεν το εχουμε μεσα στο σπιτι μας....Ουφ,μας "εφαγε" αυτη η τεχνολογια.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη στο παιδικο το εχεις το ρουτερ;;;

εμεις το βαλαμε στο σαλονι και το εχουμε κλειστο εκτς απο την ωρα που θελουμε ιντερνετ. που αιναι οπως ξερεις ωρες... ξρεμιας με κοιμησμενα τα παιδια.

ασυρματο τηλ δεν εχεις;;;; δε νομιζω τη βαση να την εχεις στο παιδικο ή στην κρεβατοκαμαρα σας!!!!

παντως η μολυνση απο ηλεκτρομαγνητικη ακτινοβολια ειναι πια μεγαλη και δεν το παιρνουμε χαμπαρι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή το ειχαμε ψάξει και μεις το ασύρματο τηλέφωνο έχει διπλάσια ακτινοβολία από το ασύρματο router.Ειδικά όταν αυτές οι δύο συσκευές η βάση του τηλεφώνου και το router βρίσκονται κοντά η ακτινοβολία 5πλασιάζεται.Μας τα χε πει μια κοπέλα από το πολυτεχνείο που έκανε πάνω σε αυτό τη πτυχιακή της και τα ψαχνε αυτα τα θέματα.

Βεβαίως δε βάλαμε μυαλό και ασύρματο Router έχουμε και ασύρματο τηλέφωνο και μάλιστα στο σαλόνι και τα δυο!!!Αχ απο που να προστατευτείς πλέον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εμεις εχουμε ασυρματο τηλ και ειναι στο σαλονι... με το που θα γεννηθουν τα μωρα θα βαλουμε σταθερο...

το γραφειο τελικα το μετακομισαμε στην δικη μας κρεβατοκαμαρα με σταθερο ιντερνετ... οποτε δεν θα εχουμε ασυρματο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς έχουμε ασύρματο τηλέφωνο κ ασύρματο router κ τα δύο είναι στο χωλ (μαζί)....δεν είχα σκεφτεί ποτέ την ακτινοβολία....άλλωστε δεν έχει μείνει τίποτα πια που να μην είναι ανθυγιεινό για τα παιδιά μας κ για μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...