Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

kalispera kouklitses mou egw simera moni mou imoun me ton mpempi k piastika na kanw douleies twra koimountai oloi k eipa na katsw k egw ligo afou den me pianei upnos :twisted::twisted:

maraki moni sou tin koureueis? kathete?

staurouko perastikoulia kouklitsa mouna gineis grigora kala...

pasxalaki etoimazesai gia xristougenniatika ax ti kala...

egw den kserw pote tha stolisw giati paizei na kanoume tin metakomisi twra prin ton dekembri k mallon tha stolisw mia k kali sto allo....

nansy telika den s'arese to party kala katalava?

ari mou grapstin ekei pou ksereis min kathesai k asxolise, ti kala pou kathete me tin giagia i mikri k kanete k kamia volta....

xristinaki pws ta perasate?

lioumpa eisai kalutera....?

anthi mou kouragio, ti kala pou vrethikate me to katerinaki....

katerinaki xronia polla stin aggelikoula....

bikaki ekana ta troufakia xthes alla ekana tin vlakeia k akousa ton antra mou k den evala mpiskoto mesa k sketi sokolata ligonei polu alla einia wraia pisteuw me mpiskoto mesa tha einia teleio....

nene,eleni, lil ti kanete?

den thimamai alla twra....

emeis kala eimaste simera ton mikro pali bixas ton epiase enw xthes den eixe k polu....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φιλες??!!!

Τι κανετε???

Εγω σημερα με τον Στρατο και τη μαμα μου,ο μπαμπας ειχε εργασιες εξωτερικες και βαριομουν να ακολουθησω.

Πως ειστε??Διαβασα στα πεταχτα.

Σταυρο περαστικουλια.Παει το βραδυνο ε? :) Κι εμενα εχει αρχισει το στομαχι μου και δεν αντεχει πολλα πολλα.

Χτες στον κουμπαρο πηραμε πιτσα και δεν με τρελανε..εσκασα και ειχα καουρες παλι.

Ναι βρε κοριτσι,για ρωτα και για την περιπτωση μας να δουμε τι γινεται.Ξυπναει συχνα αλλα δεν ειναι για φαι παντα.Στην αγκαλια κοιμαται ,ή διπλα μου στο κρεβατι,και δεν ξυπναει ετσι,μονο για φαι οταν πρεπει.Αλλα στο κρεβατι του ξυπναει.Απελπιζομαι τα βραδια,ταματα κανω να βελτιωθει αυτη η κατασταση.Αλλα την ημερα τα ξεχναω ολα!

Νανσουμπα που να τα φερεις ολα αυτα τα μαιμουδακια μεσα στο σπιτι?Ασε καλυτερα!!

Καλα μη συγκρινεις τις αλλες μαμαδες με σενα,εσυ ειπαμε..εισαι φεικ!!!!Προκομενο μου κοριτσι!!

Η Σαντουλα ειναι υπεροχη σαν τη μαμα της.Αρχισε και λεει λογακια η γλυκουλα! :D

Αντωνια κι εγω αυτο φανταζομαι.Αν δεν ειναι απο πεινα ειναι απο ανασφαλεια.Απο κρυο ή ζεστη το αποκλειω,τον τσεκαρω συνεχεια,ειναι οκ. Του μικρινα και το χωρο στην κουνια με μαξιλαρι,να νοιωθει πιο μαζεμενος,στην αρχη εδειξε οτι θα κοιμηθει καλα,αλλα μετα παλι τα ιδια.Δεν περιμενω να μπει σε προγραμμα,ουτε θελω να τον πιεσω.Απλα να μην ξυπναει τοοοσο συχνα,ας το κανει εστω καθε 2 ωρες..οχι αυτο το πραγμα.

Τα κακα του Ανασταση βελτιωθηκαν?

Φανταζομαι φατσουλες που κανουν τα μωρακια σας οταν τρωνε πρωτη φορα κρεμουλα!Ανυπομονω να δω τον δικο μου.Πρεπει να παρουμε καμερα ρε γαμωτο,δεν μπορουμε να τραβηξουμε ενα βιντεο της προκοπης με τα κινητα.Θα χασουμε ολες τις στιγμες του Τουλη μας!

Αυριο που εχουμε εμβολιο θα ρωτησω την παιδιατρο να δουμε τι θα μου πει.

Θα παω και τζαμπο αυριο.Ειπα του αντρα οτι θελω να παρω του μικρου κανενα χοντρο καλτσον(!) για απο μεσα απο τα παντελονακια του γιατι ειναι ολο κρυα τα μπουτακια και του φοραω δυο-δυο τις φορμες.Και λεει καλτσον θα του παρεις??Ετσι ξεκινανε..!!

:lol::lol:

Ναταλι,Μαρια,Αλεκα,Ανθουλα,Βικακι,Κακγουρακι,συμπεθερουλα μου,Ελεναρα,

Χριστινακι,Αριαδνακι αραχνακι!!

Ελενακι νενακι,Αφροδιτη,Κικιτσα,Λιλακι

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες, είχα ένα φουλ σαββατοκύριακο και δεν πρόλαβα καθόλου να μπω.

Αυριο όμως θα κάτσω κάποια στιγμή, ανάμεσα στα τοοοοοσα ρούχα που έχω για σίδερο και θα δω τα νεακια σας

Καλο ξημέρωμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

φιλες μου να εχουμε μια καλη εβδομαδα!!!!!

Σταυρουλα περαστικα σου...ευχομαι να γινεις γρηγορα καλα κ να μην κολλησει ο Στρατουλης σου... :|:|:| ατιμες ιωσεις σε ησυχια δεν μας αφηνουν...

κ εμενα η Δεσποινα απο χθες εχει εντονο βηχα μεχρι στιγμης μονο αυτο κ λεω σημερα να μην την στειλω παιδικο κ χειροτερεψει..

Τα κακακια του Ανασταση δεν εχουν πλεον αιματακι μεσα αλλα ειναι ακομα πρασινα με βλεννες!!!!!!θελω περιπου 15 μερες να καθαρισει ο οργανισμος απο τα γαλακτοκομικα κ βλεπουμε!!!!

Μαρακι τελικα την κουρεψες την λουση..????

Λιακι θα περιμενουμε νεακια απο παιδιατρο..

Κατερινακι απο σενα θα περιμενουμε συνταγουλες απο τα γλυκακια σου κ να μας πεις πως περασατε!!!! :D

τα λεμε αργοτερα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!

τελειωσα ολα τα συρταρια ολα τα ντουλαπια κουζινας μπανιο το φαρμακειο κ φτιαξαμε κ δυο αλμπουμ με την νυφη μου.εχω ενα κουτι με απειρες αφτιαχτες φωτογραφιες..κ παροοτι που φτιαξαμε δυο ακομα γεματο ειναι.. :lol::lol: σημερα θα παει να μου παρει αλλα τρια..να φανταστειται ακομα δεν εχω εμφανισει γαμηλιο ταξιδι γενεθλια της σαντυς αλλα ουτε μια απο τα μωρα..αλλα πρωτα θα τελειωσω με τις αρχαιες κ μετα σιγα σιγα θα φτιαχνω αυτες τις σχετικα προσφατες..ειμαι στο θεμα με τις φωτογραφιες αστα να πανε.. :lol::lol: αλλα το πηρα αποφαση.

κ το καλυτερο;πηγε ο πατερας μου τη σαντυ παιδοτοπο κ ηταν πολυ καλη ευκαιρια να στολισω το δεντρο κ να της κανω εκπληξη!!σε μια ωρα στολισα ενα τεραστιο δεντρο..πρωτη φορα το τελειωσα τοσο γρηγορα αφου ετρεχα..αχ κοριτσια τρελαθηκε..σαστισε κ το κοιταζε κ πηγαινε κοντα του σιγα σιγα..τι ωραιες στιγμες για τα παιδακια..της ειχα βαλει κ χριστουγενιατικα τραγουδια κ της φωναζα ηρθαν τα χριστουγεννα!!!

κ για να γελασετε την ωρα που αδειασα κ καθαρισα ολο το ψυγειο με χλωρινη πεφτει κ μου σπαει ενα αυγο..κ κανω οχι ρε πουστη..κ επαναλαμβανει κ μια φωνουλα..οχι ρε πουστη :lol::lol::lol:

αλλα τι ωραια που ναι να ναι ολα τακτοποιημενα στολισμενα..

σημερα θα ερθει κ κομμωτρια να με κουρεψει θα ξανακανω μυτες γιατι μακριναν κ το ασυμμετρο δεν μου αρεσει καθολου σε αυτο το μακρος.θελουν κ βαψιμο αλλα δεν βλεπω να προλαβαινω να τα βαψω μεχρι να ρθει γιατι ειναι η ωρα που ναι ξυπνια τα μωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kouklitses mou...

liaki perimenoume nea apo giatro...

katerinaki opote exeis xrono perimenooume nea...

nansy stolises ax ti wraia fantazomai ekpliksi i santy k egw thelw na to stolisw k otan ksipnisei na to dei....

sas evala fwto tou stratouli pou kanei kampseis.... ;)

maraki to videaki mou to vgazei aporuto den to anoigei...

filakia se oles... :-*:-*:-*:-*:-*

simera ksionisa me polu energeia k diathesi asxeta pou me ponaei to kefali k den exw koimithei kala... tha ftaiei o prwinos kavgas me ton suziks

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!καλη βδομαδα να εχουμε!! :)

χτες την κουρεψα την λουση μονη μου,της εδωσα κ το χαπακι που παιρνει καθε τριμηνο κ σημερα θα την κανω μπανιο κ ειναι ετοιμη να μπει επιτελους σπιτι!!!σαν ποντικι εγινε :lol::lol: η μικρη τρελαινεται με την λουση.την ψαχνει κ οταν την βλεπει βγαζει κραυγες χαρας κ γελαει!!!μοιαζει με το σκυλακι που κοιμαται,ισως γι'αυτο!!! :lol:

εντωμεταξυ παλι ξυπναει καθε 2ωρο την νυχτα :(

σταυρουλα πως εισαι?

αντωνια κ η δεσποινα κολλησε? :( καλα εκανες κ την κρατησες σπιτι!ο ανστασης σταματησε να βγαζει αιμα ε?θα φανει σε 15 μερες που λες κ εσυ!

νανσυ δεν παιζεσαι.. :) στολισατε δεντρο?κ αδερφη μου χτες στολισε!!καλες γιορτες να εχουμε!!παπαγαλος η σαντυ ε? :lol::lol::lol: οταν σημαζευες τις φωτο δεν ελεγες πωπωωωωω πως ημουν καποτε?κ εγω της εκανα πριν κανα μηνα κ χαμογελουσα ..ωραια χρονια!!!!!!!!!

λια θα πατε παιδιατρο σημερα?περιμενουμε νεα σας!!!σε ξυπναει κ σενα τοσο συχνα?

κατερινα να χαιρεσει την αγγελικουλα σου!!μεγαλη κ ευτυχισμενη κοπελαρα να την δεις! :)

ναταλακι τον βρηκες τελικα τον οδηγο για το σπιτι?ναι ναταλια εκανα βλακεια..το εκανα ιδιωτικο στο you tube k τωρα δεν ξερω πως να το κανω δημοσιο..θα δοκιμασω τωρα παλι να το κανω..

αχ κοριτσια ειμαι πλυμμηρα στο αιμα..ουτε λεχωνα δεν ημουν ετσι..παιρνω σιδηρο γιατι οταν σηκωνομαι βλεπω αστρακια! #-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ντελφινακι μου ειχα κ μαλλι κοκκινο της φωτιας κ με εβλεπε η νυφη μου κ ελεγε πωπω τι κομματι ησουν :lol::lol: εβλεπα το χρωμα κ το νοσταλγουσα αλλα με τρια παιδια που χρονος να το βαφεις καθε 20 μερες..κ φυσικα οσο κιλα κ να χασω το σωμα που χα πριν κανω τρια παιδια δεν γινεται.ενω τα χασα ολα φαινεται τοσο διαφορετικο στις φωτογραφιες..

κοριτσια δεν παιζομαι ετρεξα φαρμακειο πηρα βαφη κ σε χρονο ντετε τα εβαψα κ τωρα περιμενω να τα λουσω..ελπιζω να προλαβω πριν ξυπνησουν τα αλλα δυο..θα γυρισει ο αντρας μου κ θα δει ενα σπιτι γεματο αλλαγες!!!δεν του πα οτι στολισα ουτε οτι θα κουρευτω θα του κανω εκπληξη..κ αμα γυρισει νορμαλ ωρα θα του χω αναψει κ το τζακι..θα τρελαθει!!!!σαν την σαντυ θα κανει!!θα παει να μου παρει κ η νυφη λιγους κουραμπιεδες κ μελομακαρονα γιατι δεν προλαβαινω να φτιαξω κ εκτος αυτο θα μου στειλουν κ πεθερες.βεβαια ο αντρας μου οταν ερθει στανταρ θα μου ζητησει να φτιαξω για να μυρισει το σπιτι αλλα κοριτσια βαλτε να φτιαξω τα παντα τους κουραμπιεδες κ τα μελομακαρονα ειναι το μονο πραγμα που βαριεμαι..ισως γιατι ειναι δεδομενο κ οχι κατι καινουργιο..

μας εχει λειψει τοσο πολυ ο μπαμπας μας που θελω να τον κανω να αισθανθει το αισθημα της οικογενειας ζεστο κ χαρουμενο!!!δε σας το χα πει γιατι φοβομουν αυτα με τους κλεφτες κ δεν ηθελα να γραψω δημοσια οτι ελειπε..για αυτο κ επεσα με τα μουτρα στις δουλειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστε μου περαστικα!!!

κ στο δεσποινακι επισης!!!αμαν με αυτες τις ιωσεις!!!μου σπανε τα νευρα!!!!ταλαιπωριουνται τα παιδακια μας!!!με τους μαλακες που μας ραντιζουν για να βγαλουν οι φαρμακοβιομηχανιες λεφτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας.... μολις τον εβαλα για υπνο αλλα ετσι και αλλωις τη μερα ο πετρος κοιμαται μισαωρα!!!! στις 10 εχουμε εμβολια οικογενειακως, 2 ο μικρος και ενα η σκατιαρα η οποια χθες κατουρησε στο γιογιο και καναμε πανηγυρι!!!!! ελπιζω να εχει παρει βαρος ο μικρος για να μη μου πει ο γιατρος παλι για συμπληρωμα γιατι θα τσακωθω ασχημα μαζι του. παλι χθες εκανα αποπειρα να τον βαλω απο το πονεμενο βυζι αλλα και παλι με εκοψε και ξαναρχισα τις κρεμες.

το καλο ειναι οτι αρχιζω και χανω παλι κιλα αλλα ριχνω τρελες πεινες!

πρπει να παω επειγοντως για shopping therapy δεν εχω ουτε μαυρες μποτες να βαλω!!!!

αχ νανσυ μου τι ωραια ατμοσφαιρα που εκανες με το δεντρο... εγω θελω ακομη μεχρι να το στολισω αφου ο αντρας μου ανοιξε δουλειες στη ταρατσα και μου ειναι συνεχεια μεσα εξω με τα βρομιαρικα ρουχα του!!!!

κοκονα μου υπομονη θα περασει και αυτο με τα γαλακτοκομικα

ντελφιν μου καλα εκανες και ουρεψες τη σκυλιτσα σου. σου ηρθε η περιοδος εεε? εμενα ακομη και περιμενω αλλα δεν λεει ναρθει! παντως σιδηρο και ασβεστιο συνεχιζω κανονικα απλως βρηκα σιδηρο σε χαπακια που κανει 2ευρω και δεν χριαζεται να τρεχω συνεχεια σε γιατρο για να τα γραψω

μαξιμακι μου καλα εκανες και εριξες το καυγα σου και εγω το πρωι καυγαδισα. το πρωι τους πιανει η ανωμαλια τους αντρες μας και τους φταινε ολα?????

παω να ντυθω σιγα σιγα να ανεβω στο φαρμακειο να παρω τα εμβολια στανταρ θα ειναι κανενα 200 ολα μαζι και φευγω για το ικα. φιλακια πολλα θα σας πω πιο μετα τα νεα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!

Ααα ενας ξανθουλης Πετρος!! :lol: Αλεκο μεγαλωσε!!Αντε καλα εμβολια,περιμενουμε νεα απο παιδιατρο.

Νανσυ θα μπερδευτει ο αντρας σου,θα νομιζει οτι μπηκε σε αλλο σπιτι! :lol::lol:

Θα του πεταξει και η Σαντυ κανενα''οχι ρε πουστη'' !! :lol::lol::lol:

Αντωνια παει το αιμα?Παλι καλα..θα φυγουν και οι βλεννες σιγα σιγα,ανα και μου εχει πει οτι στα μωρα που θηλαζουν ειναι νορμαλ οι βλεννες,πρασινες και κιτρινες.Αλλα στη δικη σας περιπτωση φανταζομαι θα φανει μετα το 15ημερο αποχης απο γαλακτοκομικα.

Μαρια τοσο αιμα??Με γεια το κουρεμα στη Λουση!! :lol:

Μεχρι και το σκυλακι σουλουπωθηκε,εγω να δω ποτε θα γινω ανθρωπος!!!Φρυδια,μουστακια,κουρεμα,πεντικιουρ,μανικιουρ!!Εβγαλα κι ενα μπιμπικι! :o

Αν τα κανω κι εμενα ο αντρας μου θα νομιζει οτι μπηκε σε αλλο σπιτι!! :lol:

Ναταλια ο συνονοματος ειναι τοοοοοσο ομορφος!!!!Κουκλος!Σου μοιαζει ,το ξερεις ε?? :D

Αν μαζευτουν οι 3 Στρατοι και κανουν παρεα θα πεφτουν τα κοριτσια ξερα στα πατωματα!! :lol:

Σημερα επιτελους κοιμηθηκα,κι αυτο επειδη πηρα τον μικρο στο κρεβατι.Τον εβαλε ο πατερας του για υπνο το βραδυ,μολις ξαπλωσα και σκεπαστηκα κι αρχισα να ζεσταινω πατουσες...ξυπνησε κι αρχισε κλαμα παλι!!!Ε λεω δεν παιζει και αποψε,αν δεν κοιμηθω αλλη μια νυχτα θα με βρειτε λιποθυμη.Ειχα αρρυθμιες απο την αυπνια.Και τον πηρα στο κρεβατι και το πουλακι μου ξυπνησε μονο μια φορα για φαι.

Τι να κανω με αυτο το πραγμα...Να φερω την κουνια στο δωματιο μου?Αφου και παλι οταν κοιμαμαι εγω στο δικο του ,κι ας ειμαι διπλα στην κουνια του,ξυπναει συνεχεια αν ειναι στην κουνια.

Μονο στην αγκαλια και στο κρεβατι μαζι μου δεν ξυπναει. :roll:

Αυτη την εβδομαδα θα φυγουν αρκετα ευρωπουλα.. :(

Εχουν γενεθλια και τα διδυμα ανιψια και ο μπαμπας τους-αδερφος μου.Και το ανιψακι του αντρα μου επισης.Με βλεπω να τα παιρνω ολα απο ζαρα.

Σημερα παιδιατρο θα φυγει μια 40αρα,θα εχω παει και τζαμπο πριν.Θα παω και τωρα να δω για κανενα παπουτσι δικο μου για καθε μερα..

Εχει το leroy δεντρο 2 μετρα,20 ευρω.Θα παω να το δω μην ειναι κανενα ξεχαρβαλο,και μπορει να παρω.Δεν ειχα ποτε μεγαλο δεντρο! :D Αλλα το μεγαλο δεντρο θελει και περισσοτερα στολιδια...

Γαμω τη φτωχεια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ θελω να ρθω σπιτι σου :!::!::!: τα περιεγραψες τοσο ομορφα που ζηλεψα :!::!::!::!:

μπραβο νανσυ που κανεις την σαντυ τοσο χαρουμενη.μπραβο σου :D:D να μας βαλεις φωτο να δουμε το νεο σου λοοκ... 8-)

Ναταλακι ο Στρατος σου ειναι πολυ ομορφος...κουκλος...γιατι καλε μαλωσες με τον αντρα σου πρωι πρωι.. :?: τι σου εκανε :?::?::?:

Αλεκα κουκλος κ ο πετραν..θα περιμενουμε νεα σας απο το γιατρο...

Μαρακι εμενα ακομα δεν μου ρθε περιοδος κ να πω την αληθεια δεν θελω να μου ρθει...

κοριτσια ειμαι πολυ στεναχωρημενη..μολις εκανα κακα ο Αναστασης κ ειχαν πολυ αιμα..τι να φταιει ρε γαμωτο..δυο μερες ηταν καλα κ τωρα παλι τα ιδια...μηπως συμβαινει κατι αλλο...θα περιμενω να δω κ τα επομενα κ θα παρω παλι τηλ την παιδιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνια παλι???

Μηπως δεν ειναι ετοιμος για το ρυζαλευρο??Ασχετο ε??

Σου ειχε πει οτι θα βλεπει αιμα για μερες ακομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι καλα ψωνια..θα περιμενουμε νεα απο παιδιατρο...

εμενα χθες ξυπνησε 4 φορες...κ τον ειχα κ διπλα μου..εγω στην θεση σου θα τον ειχα στο κρεβατι μου αφου κοιμαται εκει μια χαρα κ μετα απο λιγο καιρο ξαναπροσπαθεις για την κουνια του..δεν θα πεθανουμε κιολας ρε Λιακι... ;)

οχι ρε συ εχει ηδη μια βδομαδα ταχω κομμενα...τα γαλακτοκομικα κ ρυζαλευρο εδωσα προχθες κ δεν ξαναεδωσα...κ ηταν κ βιολογικο..χωρις γαλα δηλαδη γλουτενη ζαχαρη κ τετοια...κ ειπα θα δωσω το επομενο σαββατο παλι

παιζει ειναι απο κετσαπ.. :?::?::?::?::?: χθες εφαγα λιγη :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχει τιποτα υποπτο..εχει ξυδι,ζαχαρη,αλατι πολτο ντοματας,αρωματικες υλες,κ συντηριτικα...

Λελακι λες να ειναι απαυτο :?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικα το κετσαπ εχει μεσα διάφορα.Αλλα μπορει να ετυχε.Και το ψωμακι του τοστ εχει γαλα.Και τα αλλαντικα επισης.

Κέτσαπ

Συστατικά:

Νερό, Τοματοπολτός 18% (Στερεά Συστατικά 29%), Ζάχαρη, Τροποποιημένο Άμυλο Αραβοσίτου, Ξύδι, Αλάτι, Καρυκεύματα, Μαλτοδεξτρίνη, Πηκτικό Μέσο: Κόμμι Γκουάρ, Ρυθμιστής Οξύτητας: Κιτρικό Οξύ, Ενισχυτικό Γεύσης: Γλουταμινικό Μονονάτριο, Συντηρητικά: (Βενζοϊκό Νάτριο, Σορβικό Κάλιο).

Μηπως η ντοματα,'η τα μπαχαρικα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ας ειναι απαυτο κ δεν ξανατρωω..ασ το καλο στεναχωρεθηκα πρωι πρωι...γιατι αυτη την φορα ειχε αρκετο αιματακι...κ προσεχω τι τρωω για τα γαλακτοκομικα. δυσκολο πραγμα ρε παιδι μου..ολα νεροβραστα τα τρωω πλεον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι δοκιμασιες του θηλασμου... :(

Μην φοβασαι τωρα,μπορει να ειναι απο τα προηγουμενα γαλακτοκομικα.Κανατε εξεταση μαγιερ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι μου ειπε πρωτα να κανω αποχη να δουμε αν υπαρχει βελτιωση κ μετα θα κανουμε.κ θα πρεπει να παω πανα φρεσκοχεσμενη σε μικροβιολογικο..κομματακι δυσκολο εδω που μενω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas tsoupres liaki den kserw ama mou moiazei einai analoga pws kathete otan ton exei o mpampas tou mou moiazeis se auton otan ton exw egw moiazei se mena...

sigoura oi stratoulides tha kanoun frausi k ta upoloipa zouzounia fusika...

antwnaki pali aimataki isws na einai apo ta proigoumena des pws tha paei

alekaki kouklos o petran perimenoume nea...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα κουκλος ο πετρος σου!!!!ξανθουλης κ σου μοιαζει πολυ!!!

ναταλια παιδαρος ο στρατουλης σου!!!εχω την εντυπωση οτι μοιαζει κ στους δυο!!

εβαλα βιντεο στην ομαδα..επιτελους το εκανα!!!!

αντωνια μου παλι?γιατι ρε μαμωτο...αυτο που λες για την κετσαπ,εγω ξερεις τι ειχα παθει?ειχα φαει κατι ποταμισια ψαρια κ μετα απο μια ωρα τα εβγαλε στα κακα της...μαυρα κομματια..φρικαρα!!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλή εβδομάδα σε σας και στα μωρακια μας!

Είμαι εδω με τον μικρούλη μου και έχω ένα κάρο ρούχα για σίδερο.....

Το Σάββατο το βραδυ ήρθαν σπιτι μας η Ανθη και το Καρολινακι και περάσαμε πολυ πολυ όμορφα, είχαμε τα τρία μεγάλα μας και τα τρία μικρουλακια μας. Ο Πανουλης πολυ πολυ γλυκος και οι δυο οι άλλες η δικια μου και της Καρολινας δεν τον άφηναν σε ησυχία. Τα μικρά ήταν ησυχουλια η φραουλιτσα ουτε που ακούστηκε και αν και ένα μήνα μικρότερη την έβλεπα πολυ μικρούλα μπροστά στον δικο μου, ο πατατουλης πάλι δεν ξεκολλησε τα ματια του απο την μαμα του. Η Ανθη στις ομορφιές της όπως παντα και μην την ακούτε που λεει για τα κιλά απορώ απου που θέλει να τα χάσει......

Πάω να διαβάσω και τα δικα σας ειναι και πολλα γιατι δυο μερες μου ξεφυγατε ;) και θα επανέλθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι πολυ συγκινηθηκα με το βιντεο που εβαλες τελειο..ποτε ειμασταν εγκυουλες κ ποτε ξεκινησαν να τρωνε κ κρεμουλα ....χαμπαρι δεν πηρα..να χαιρεσαι την οικογενεια σου κ να ειστε παντα γεροι να καμαρωνετε τα παιδακια σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...