Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

kalimera koritsakia mou,

ax mi lete gia pluntiria, sidero kai ntoulapes!!! den ksero posa mazeutikan pali grrrrrr teleiosa mono ta dika mou rouxa kai simera tha katebaso tou suzuks... kai exo kai ena spiti xalia! exthes imoun toso kourasmeni pou 12h ora piga gia upno!!! pao na skoupiso kai na sfouggariso to saloni tora pou einai ta mora sto domatio!

tha sas diavaso molis teleioso...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρααα.

Δεν 'εχω προλάβει να σας διαβάσω ακόμα. Σήμερα έχουμε γιατρούλη για εμβολιάκι και ένα κάρο ερωτήσεις να του κάνουμε.

Άσχετο. Σκέφτομαι να πάρω ένα mei tai με έπεισε η Λέλαπα :lol:

Σας αρέσει αυτό το σχέδιο?

Λελούκο εσύ ποιο μου είπες ότι πήρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας,

Ηρθε η μαμα χθες και σημερα θα εχω χρονο να παω να δω ενα κτημα...

Νανσουλα μου δεν εχω λογια,τα προσκλητηρια ειναι τελεια...

Κατερινακι λεμε για 19 μαιου ή 12 μαιου(σαν της Μαριας)...για να δουμε.Εσεις για ποτε λετε???/

Αριαδνουλα μου,εμενα μου αρεσει το Φωτεινη,λενε τον αντρα μου Φωτη.....Παρασκευη και Φωτεινη????Κατι θα υπαρχει δεν μπορει,υπαρχει ενα σαιτ με συνδυαστικα ονοματα.θα το δω και θα σου πω...

Γεια σου Αννουλα,αν δουλευεις που να μπαινεις???πραγματικα δυσκολο!!!!

Βουλιτσα τελειο,για θυμιστε μεχρι ποσα κιλα το μει ται????πολυ πολυ ωραιο....

Σκεφτομαι τα χειμερινα και τα καλοκαιρινα και κατι παθαινω....

Ελενα μου,Λια μου,φιλουμπες............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους σας διάβασα αλλά μην περιμένετε να τα θυμάμαι όλα. Ένα μυαλό χειμώνα - καλοκαίρι :lol:

Αριάδνη ναι αυτή είναι η συνταγή από το lovecooking την πήρα κι εγώ. Λέγεται φιλέτο πέρκα με κρούστα παρμεζάνας. Μόνο πρόσεχε το λεμόνι που θα χρησιμοποιήσεις να είναι ζουμερό γιατί εγώ πέτυχα ένα εντελώς ξερό και μου βγήκε άνοστη και μάπα η συνταγή ενώ το έχω ξαναφτιάξει και είχε βγει τέλειο.

Νάνσυ έχω αρκετά κουπόνια babylino μήπως τα θες? Γιατί εγώ πλέον μόνο pampers baby dry παίρνω.

Αγχώνομαι πάρα πολύ που έχω μόνο ένα παιδί και δεν προλαβαίνω τίποτα απ'όλα αυτά που θέλω να κάνω και η Νάνσυ έχει 3 και κάνει τόοοοοσα και με άνεση. :cry::cry:

Ποιο είναι το μυστικό ρε κορίτσια? :roll: Γι'αυτό σκεφτόμουν να πάρω το mei tai μπας και τον χώνω εκεί μέσα και κάθετε ήσυχος για να κάνω δουλειές.

Μην μιλάτε για ρούχααααααα τρελαίνομαιιιιιιιιι :twisted::twisted:8-}

Πήρα τηλ και για τα χαλιά και μου είπαν θα τα φέρουν την Δευτέρα. Πάει κι αυτό.

Μέχρι 3 ετών είναι το mei tai.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η απλικέ κουκουβάγια έχει έξτρα 15 ευρώ και είπα να κάνω ένα πιο μεγάλο σχέδιο μιας και θα το πληρώσω εξτρά :lol:

Μου άρεσε ο πινγκουίνος. Εσείς τι λέτε? Κουκουβάγια ή πινγκουίνο? Είναι και τα 2 ουδέτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsakiaaa!!

Emas pali oli nuxta ebrexe kai ws twra brexei...polu broxi leme...

Re Nancy mono twra anoigeis klimatistiko, egw ta bradua stis mpempas edw kai 1 ebdomada to anoigw kai twra 2-3 meres to anoigw kai sto saloni giati kruwnw! Kala ase mi milas gia rouxa...katebasa kai egw ta xeimerina kai den murizoun ola eutuxws...alla apo kapoia ntoulapa mou murizan kai ta eplina ooola...ase pou otan imoun egkuos eixa dwsei ena swro rouxa se mia kopelia (1 sakoula skoupidiwn gemati) pou den ithela kai tha ta edina se mia ekklisia pou paw rouxa kathe xrono, alla epeidi auti itan kseni kai irthe edw perisi kai den eixe polla xeimerina tis ta edwsa kai twra auti efuge kai mou ta edwse ola pisw kai murizan mouxlila!!! Oxi oti tha ta kratousa alla de mporw na ta paw stin ekklisia mouxliasmena!!! Fantasou oti ta ebala 3 fores gia plisimo, mia ola mazi kai meta epidi mou murizan ta xwrisa sta 2 kai ta ebala ksana! Ti gunaikes uparxoun re paidia...

Kagouro kai esu ntoulapes kai douleies e? Siga siga tha ta kaneis...me ta patwmata ti kanate telika?? Allaxtike??

Skatzoxiroula esu einai san na min exei mwro etsi pou koimatai!!

Kai emena xtes koimithike kala gia ta dika mas dedomena...alla kamia sxesi me auto pou perigrafeis!!

Ariadni kales boltes!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kagouraki oute egw apostirwnw tin pipila an pesei sto sentoni h sto relax giati kai egw tis ti bazw kai sunexeia ti ftinei...prospathw kathe mera kai apo ligo alla olo ti ftinei, etsi tha eprepe kathe ligo kai ligaki na apostirwnw.

Mpempoula polu xrisimes oi plirofories se auto to site!! Auto pou leei kanw...den fulaw ta kalokairina formakia tis kapoia pou itan pio megala giati tis ta foraw apo mesa gia fanelaki!

Stauroula kalo embolio!!

Nene wraia tha se ksekourasei ligo h mama sou! Kali bolta!

Stauroula min agxwnesai kai egw den prolabainw...mi sugkrineis me ti Nancy auti einai fake! :lol:

Emena mou aresei o pigouinos...alla mexri 3 etwn?? me tipota...egw elega tou antra mou ante na arxisei na perpataei kai den tin ksanasikwnw giati h mesi mou exei spasei!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα εμένα ακόμα αντέχει η μέση μου. Η πλάτη μου με έχει τσακίσει και γι'αυτό το θέλω γιατί όταν τον κρατάω καταπονήτε πιο πολύ.

Πρέπει να αγοράσω και παιδική μοκέτα. Πολλά τα έξοδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΜΕΙς ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ .ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΕΤΥΧΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑς ΟΠΟΤΕ ΑΚΥΡΟ.ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΟΜΩς .ΣΑς ΦΙΛΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια. Συνεχιζω τις δουλειες γιατι εδω απο αυριο χαλαει ο καιρος και θα εχουμε βροχες. Σημερα πλενω κουρτινες σαλονιων και κουζινας και αντε να τις στεγνωσω αν πλακωσει η βροχη!!!!

Ελπιζω το μεσημερι να μπορεσω να σας διαβασω. Φιλακια γλυκουλες μου :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε??

Βουλα το αποφασισες??Μακαρι ν σε βολεψει,θΑ δεις παντως,ειναι πιο ξεκουραστος απο τον κλασικο μαρσιπο.Κι εχει και πολλους διαφορετικους τροπους δεσιματος.Οταν τον πρωτοανοιξεις θα σου φανει τεραστιο! :D

Εγω εχω εναν με τζιν εξωτερικα και μαυρο εσωτερικα και ιμαντες.Απο αυτους που εβαλες μου αρεσει με την κουκουβαγια.

Πολλα φιλια σε οοοοολα τα κοριτσια,δεν με αφηνει ο Στράτος κι εχω κι ενα σωρο δουλειες!!Αμαν πια!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια πολυ ωραια αυτα που βαλατε σε φωτο!!

τελειωσα κ με τα καπελακια!δε θα εκανα αλλα μου περισεψε χαρτονι! :lol::lol: σας εβαλα φωτο!κοριτσια απλα εχω πολυ ησυχα μωρα κ τα κανω οταν η σαντυ βλεπει τηλεοραση ή οταν ερχεται η ιωαννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stauroula kai emena h plati mou ponaei...psila pio panw apo ti mesi, ekei pianomai sunexeia kai ponaw...brika ena spa edw pou eixe peripoiisi swmatos aksias 90 eurw se prosfora 23 kai agorasa to kouponi (apo to groupon an to kserete, stelnoun prosfores apo tin poli pou meneis) kai einai 90 lepta kai ta 30 apo auta einai masaz xalarwsis!! Exw mexri to telos tou Noembri na to eksargirwsw alla mallon tha to kanw suntoma giati den ti paleuw allo!

Kai gw thelw moketa gia to dwmatio tis mpempas kai mallon tha paw apo bdomada sto magazi pou agorasa tis persides gia ti tzamaria na parw moketa.

Koimithike h mpempa 1 writsa kai prolaba kai ekana merikes doulitses.

Lioumpa :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι απιστευτη νανσυ!!!μπραβο!!σας διαβαζα μιση ωρα..παω να φαω πανω κ αν δεν με παρει ο υπνος μετα τα λεμε!!!

σκατζοχοιρουλα καλως μας ηρθες!!ποσα παιδακια εχεις?κ τι ηλικια?

σταυρουλα πολυ ωραιο το μει ται!ποσο τα εχει?κ μενα το μαρσιππος με εχει πεθανει στο λαιμο..πολυ κουραστικο..τα ιδια εχουμε εντωμεταξυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια,είστε καλά?

Νάνσυ και γωήσυχο μωρό έχω και είναι 1 αλλά δεν προλαβαίνω!Αφου τώρα πρέπει εξάπαντως να ξεκινήσω διάβασμα για το μεταπτυχιακό και μου λέει ο άντρας μου να κάθομαι να διαβάζω το βράδυ που κοιμάται η μπέμπα νωρίς αλλά και μόνο που το σκέφτομαι,ανατριχιάζω :evil:

Σταυρούλα, εμένα μου αρέσει η κουκουβάγια περισσότερο γιατί ο πιγκκουίνος μου παραπέμπει σε πιο χειμωνιάτικο.Βέβαια, χειμώνας έρχεται αλλά εσύ δεν τον θές μόνο για τώρα λογικά! Καλά που μου το είπες για το λεμόνι!

Αν και τελικά ίσως να μην μαγειρέψω γιατί έγινε θαύμα και η μαμά μου πρότεινε να κρατήσει το Σάββατο βράδυ την μπέμπα για να βγούμε με τον άντρα μου :shock: Λέτε να γκρεμίστηκε κανένας φούρνος? :lol:

Το απόγευμα θα πάμε με τη κολλητή μου για καφέ με τα μωρά!Έχει έναν μπέμπη 2 μηνών και δεν τον έχει βγάλει βόλτα ποτέ παρά μόνο για τον παιδίατρο :o Σήμερα θα κάνει δηλαδή την υπέρβαση!!

Μοκέτα ευτυχώς εγώ δεν θα πάρω γιατί είχα πάρει μία ουδέτερη γκρί με κάτι κόμπους ρόζ και φυστικί απο πριν που είχαμε το δωμάτιο γραφέιο και ταιριάζει μια χαρά!

Αύριο λέω να πάω Λητώ να χαζεψω kai next αν και εδώ δεν έχει τόσο ποικιλία όπως στο site τους στο ιντερνετ!Και στα στέλνουν και δωρεάν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπριτσες,

Το ποστακι μας εχει ξεκινησει δουλειες με φουντες :!::!::!::!::!:

Κατερινακι αντε ευχομαι να τελειωσεις συντομα μα τις δουλειες σου κ επιτελους να ξεκουραστεις...πιπιλα αν κ δεν παιρνει ο μικρος μου δεν χρειαζεται να την αποστειρωνεις 3 κ λιγο..ασε το παιδι να κανει αντισωματα.τον μικρο αποστειρωτη τον εχω αλλα θεωρω οτι δεν κανει την δουλεια που κανει ο μεγαλος..ευχομαι στον γιατρο σημερα ολα καλα.

Αριαδνη μου τι καλα που επιτελους προτεινε η μανουλα να κρατησει το μπισκοτακι :?::?::?: να βγειτε κ να περασετε τελεια..κ οταν επιστρεψεις με το καλο στο σπιτι να ξεκινησεις να διαβαζεις για το μεταπτυχιακο να μην σου ρθουν ολα μαζι τελευταια στιγμη...

Σταυρουλα μαρεσουν κ τα δυο :!::!: κ η κουκουβαγια κ ο πιγκουινος...μμμ λιγο πιο πολυ ο πιγκουινος. :lol::lol::lol::lol:καλε μεχρι 3 χρονων επανω σου θα τον εχεις τον μικρονα κοιταει εσενα.. :?::?::?: ωχ παει η πλατη σου :lol::lol::lol::lol: τι εγινε με το εμβολιακι ολα καλα :?::?::?::?::?:

Ελενη κ συ κοιτα να ξεκουραστεις τωρα που ηρθε η μανουλα σου.

Ελενα πως ειναι η μικρουλα σου η ομορφη σημερα :?::?::?: ωραια τα μπισκοτακια της Μαριας :?::?: σας αρεσαν :?::?:

Κατερινακι ευχομαι να κανεις ολες σου τις δουλιτσες πριν την κακοκαιρια...

Κ γω απο το πρωι εφτιαχνα τις ντουλαπες...ρουχα πλυσιμο απλωμα..χαμος..θελω να στρωσω κ χαλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριάδνη το mei tai δεν είναι για καλοκαίρι. Σκας το καλοκαίρι με αυτό.

Εντάξει με το εμβολιάκι μια χαρά. Έκλαψε βέβαια αρκετά ο μικρός πριν το εμβόλιο με την μεζούρα που του μέτρησε το κεφάλι. Του την τράβηξε απότομα ο ηλίθιος και μάλλον τον πόνεσε στο κεφαλάκι του.

Ξαναέκλαψε μετά στο εμβόλιο αλλά είχα εδώ την μαμά μου και τον πήρε και τον ηρέμησε οπότε κάθισα με τον γιατρό και τα είπαμε. Το aircon δεν κάνει γιατί ξηραίνει πολύ τον χώρο. Άρα εσύ Λελούκο δεν έχεις πρόβλημα. Αντί για αφυγραντήρα πάρε aircon. :lol:

Μου είπε ότι δεν πειράζει που δεν τα καταφέρνει στο μπρούμυτα θα τα καταφέρει αργότερα και ότι είναι μια χαρά η ανάπτυξή του και μπορεί λέει να περπατήσει κατευθείαν χωρίς να μπουσουλίσει.

Μου είπε στους 5μιση μήνες δηλαδή σε καμιά 15αριά μέρες να ξεκινήσω φρουτόκρεμα με μισό μήλο μισό αχλάδι και ζάχαρη!!! Κουφάθηκα τελείως. Πήγα να του πω "γιατρέ δεν πας καλά". Πρώτον τα φρούτα δεν τα δίνουμε ποτέ όλα μαζί αλλά στην μόνο πχ. μήλο ή μόνο αχλάδι ή μόνο μπανάνα έτσι ώστε αν κάνει κάποια αλλεργία το μωρό να ξέρουμε τι το πείραξε. Και 2ον ΖΑΧΑΡΗΗΗΗ??? ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ Θα αρχίσει από τώρα την ζάχαρη? Ρε δεν πάνε καλά οι γιατροί. Έχω σκοπό να πάω στο lalec την επόμενη Τετάρτη και να ρωτήσω για την διατροφή γιατί με προβληματίζει πάρα πολύ για το αν θα κάνω το σωστό.

Επίσης, θα πάω και σε ένα σεμινάριο για πρώτες βοήθειες και ενέσεις για να μπορώ να προστατέψω το μωρό μου από κάθε κίνδυνο στο μέλλον. Μου το πρότεινε η κουνιάδα μου (ναι καλά ακούσατε γκρρρ :evil: τεσπα) και της είπα ότι ενδιαφέρομαι κι εγώ και θα πάμε μαζί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου εμαθα κατι πολυ δυσαρεστο και δεν ειμαι στα πολυ καλα μου :((((((((((. Πεθανε ο αδερφος του μπαμπα μου :(:(:(:(:(:(:(:(:cry::cry::cry::cry::cry::cry::(:(:(:(:(:(:( . Σημερα το μεσημερι στο νοσοκομειο.

Ειχε λιγο καιρο που τον ενοχλουσε το στομαχι του και δεν πηγαινε στο γιατρο, πηγαινε στο φαρμακειο της γειτονιας και επαιρνε παυσιπονα για το στομαχι, ωσπου αρχισε να χανει κιλα και να ποναει περισσοτερο. Οταν πηγε στο νοσοκομειο κατευθειαν τον εστειλαν στο Θεαγενειο (για οποιες δεν γνωριζουν ειναι αντικαρκινικο νοσοκομειο στη θεσσαλονικη) οπου διαπιστωθηκε καρκινος στομαχου με μεταστασεις. Τον εστειλαν πισω στο νοσοκομειο της βεροιας μιας και δεν υπηρχε περιπτωση να αναστραφει η υγεια του..... Ο μπαμπας μου τον ξεχωριζε παντα απο τα αλλα του αδερφια, ηταν ο αγαπημενος τους και ο μεγαλυτερος απο ολα (συνολο 4). Ειμαι σιγουρη οτι ο μπαμπακας μου θα ειναι χαλια....... Καλο ταξιδι θειουλη μου.....

ΥΓ.Συγνωμη που δεν θα σχολιασω τιποτα.....και συγνωμη που σας χαλαω το κλιμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου δεν μας χαλάς το κλίμα. Μες τη ζωή είναι και τα δυσάρεστα. Αλλά πολύ ξαφνικό ρε κοριτσάκι. Κουράγιο σε σένα και στον μπαμπά σου και σε όλη την οικογένεια. Συλλυπητήρια και να ζήσετε να τον θυμόσαστε κουκλίτσα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μενα!

μπξκα πολυ βιαστικα,μαζευω καλοκαιρινα,γενικα ξεκαθαρισμα κ τον αντωνη τα ρουχα εχω απο τοτε που γενηθηκε κ μαζευω να τα δωσω γυρω γυρω,αχ ειναι ολοκαινουργια κ τα λυπαμαι..

χαμος γινοταν τωρα καπως μαζευτηκαμε αλλα εχω κ αλλα.απο το πρωι παλευω αλλα θα τα τελειωσω δεν αφηνω τιποτα για αυριο..ειχε κ ο αντρας μου ρεπο κ με βοηθησε πολυ.

μου λειψατε,θα τα πουμε αυριο!!\

α ο αφαλακος της μπεμπας ολα καλα!για οσες μπηκατε χθες σκαιπ ξερετε τι εννοω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου συλληπητηρια..Υπαρχουν και τα ασχημα δυστυχως..Καλη δυναμη ,να ζησετε να τον θυμαστε. :(

Βουλακι αυτο για το aircon το σκεφτομουν κι εγω.Μου λεει ο αντρας μου οτι ξηραινει την ατμοσφαιρα ,του λεω κι εγω ωραια οτι πρεπει που το σπιτι εχει υγρασια,θα γλιτωσουμε και τον αφυγραντηρα.Μα τι λεει ο γιατρος,θα μας κουφανει πες του!!Ζαχαρη στο παιδι τοσο μικρο!Προκαλει και εθισμο μετα θα θελει ζαχαρη παντου,στο γαλα ,στις κρεμες,θα του ξινιζουν τα φρουτα και ολα.Και παχαινει κιολας.Κενες θερμιδες. ;)

Θα περπατησει κατευθειαν ο Στρατουλης λες??Φανταζεσαι?Μια μερα θα ερθει μονος του στο κρεβατι σου το πρωι και θα σου πει ''τσυπνα μανουλα!!!'' :lol::lol:

Αυτα τα τυροπιτακια θα δοκιμασω να τα φτιαξω κι εγω καποια στιγμη!

Βικακι ολα καλα ε???Πολυ ωραια!!! :D

Νανσυ δεν πας καλα !!!Εσενα αν σου δωσουμε χαρτονι και ψαλιδι εισαι ικανη να φτιαξεις και το ταζ μαχαλ! :lol::lol::lol:

Αρια ,Αντουαν φιλουρεες!!

Ο μικρος σημερα ειχε τρομερη γκρινια,πολυ κλαμα δεν ηρεμουσε με τιποτα.Πονοκεφαλιασα.Του εδωσα λιγο ντεπον,και εννοειται δεν θα το πω στον αντρα γιατι μου τα πρηζει.Το παιδι σε 5 λεπτα κοιμηθηκε επιτελους!Μαλλον το αλλο δοντακι ειναι,εχει φουσκωσει πολυ το ουλακι του και εβαζε το χερι.

Μαλλον μου ερχετε περιοδος.. :? Ακομα δεν εχει κατεβει αλλα κατι βλεπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λελούκο η πλάκα είναι πως όταν του είπα του γιατρού ότι έχω ακούσει για τα φρούτα ότι πρέπει να τα δίνουμε ξεχωριστά με αγνόησε τελείως και συνέχισε να γράφει. Ούτε μου εξήγησε ούτε τίποτα. Κι εγώ θα τον γράψω όπως με έγραψε και αυτός. :evil::evil:

Όσο για τον ντεπον καλά έκανες ρώτησα κι εγώ για τα δόντια και μου είπε ότι το τζελ που βάζουν διαρκεί μόνο 5-10 λεπτά και δεν έχει νόημα να τους το βάζεις γιατί θα θέλουν συνέχεια και αυτά περιέχουν αλκοολ. Το καλύτερο είναι λίγο ντεπόν όχι 5ml αλλά 2μιση ίσα να ησυχάσει και να κοιμηθεί. Εμένα δεν έχει ακόμα τόση πολύ γκρίνια για να του δώσω όμως αν δω ότι τον ενοχλούν αργότερα τόσο ώστε να μην κοιμάται καλά το βράδυ θα δώσω κι εγώ ντεπον.

Αύριο σκέφτομαι αν προλάβω και έχει και καλό καιρό να πάω Mall. Θέλω να ψωνίσω του μπέμπη πάλι πιο χοντρά φορμάκια για το σπίτι που έχει ψόφο. Δεν ξέρω τι να του φοράω πια. Τα μάλλινα δεν τα μπορώ ούτε τα φλις. Να δω τι θα του πάρω. Είχε στο Ζάρα ένα τέλειο φορμάκι το οποίο ήταν φανελένιο από μέσα βαμβακερό και πλεκτό απ'έξω πολύ ζεστό αλλά δεν του κάνει πια είχαν κ στενή γραμμή τα Ζάρα και όταν ξαναπήγα δεν το ξαναβρήκα. Ελπίζω αύριο που θα πάω να το βρω αλλιώς αν δεν βρω τίποτα σε κάτι τέτοιο θα πάω mothercare να τα σκάσω χοντρά :? . Θέλω και το mei tai θα ξεφραγκιαστώ πάλι. Καλά πιστεύω ότι είναι τρελή εκμετάλλευση ένα κομμάτι ύφασμα να το πουλάνε 65 ευρώ +άλλα 15 ευρώ για σχεδιάκι εξτρα. Έλεοςςςςς κανείς δεν βλέπει τι γίνεται γύρω του? Πεινάμε λέμεεεε :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...