Μετάβαση σε περιεχόμενο

εσφαλμένος συναγερμός


Recommended Posts

aliky καταρχάς να σου πω ότι είμαι στην ίδια φάση, μόλις μπήκαμε στον 12ο μήνα προσπάθειας...εμείς το ψάξαμε ευτυχώς νωρίτερα κ βρήκαμε τα προβληματάκια μας και προσπαθούμε να τα λύσουμε. Θα σου πω κ εγώ να χαλαρώσεις αλλά όχι ότι κ αυτό είναι το παν. Μου είναι αδύνατο να το πιστέψω ότι το βγάζεις από το μυαλό σου κ έρχεται.

Ξεκίνα με τεστάκια ωωρηξίας και αν σε 3 μήνες δεν έχει γίνει τίποτα πήγαινε για εξετάσεις , εννοείται και ο σύζυγος πρώτος - πρώτος.

Κάθε μήνα έχουμε 20-25% πιθανότητες να μείνουμε!!! Καλή επιτυχία & πάνω από όλα δύναμη να αντέξεις αυτή την τόσο ψυχοφθόρα κατάσταση!!!

Ελπίζω να μάθουμε πολύ γρήγορα τα ευχάριστα!

Να σαι καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aliky καταρχάς να σου πω ότι είμαι στην ίδια φάση, μόλις μπήκαμε στον 12ο μήνα προσπάθειας...εμείς το ψάξαμε ευτυχώς νωρίτερα κ βρήκαμε τα προβληματάκια μας και προσπαθούμε να τα λύσουμε. Θα σου πω κ εγώ να χαλαρώσεις αλλά όχι ότι κ αυτό είναι το παν. Μου είναι αδύνατο να το πιστέψω ότι το βγάζεις από το μυαλό σου κ έρχεται.

Ξεκίνα με τεστάκια ωωρηξίας και αν σε 3 μήνες δεν έχει γίνει τίποτα πήγαινε για εξετάσεις , εννοείται και ο σύζυγος πρώτος - πρώτος.

Κάθε μήνα έχουμε 20-25% πιθανότητες να μείνουμε!!! Καλή επιτυχία & πάνω από όλα δύναμη να αντέξεις αυτή την τόσο ψυχοφθόρα κατάσταση!!!

Ελπίζω να μάθουμε πολύ γρήγορα τα ευχάριστα!

Να σαι καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aliky kalws hr8es sth parea mas!!

prospa8hse na mh skeftesai monh auto

giati an sou ginei emmonh 8a exeis provlima

k 8a se ri3ei psyxologika k einai krima!!

ola mia xara 8a pane k eimai sigorh pws se ligo kairo

8a mas anakoinwseis ta eyxarista:)

kalh tyxh:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aliky kalws hr8es sth parea mas!!

prospa8hse na mh skeftesai monh auto

giati an sou ginei emmonh 8a exeis provlima

k 8a se ri3ei psyxologika k einai krima!!

ola mia xara 8a pane k eimai sigorh pws se ligo kairo

8a mas anakoinwseis ta eyxarista:)

kalh tyxh:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ..:(

ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ;;;ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟ.ΕΓΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗ 16Η(ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΑΣΧΕΤΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ):angry: ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΔΕΙΞΑΝ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΗΝ 21Η ΜΕΡΑ:blink: .ΕΙΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΒΑΣΙΚΟ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΗΣ.ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ Η' ΑΚΟΥΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΥΝΕΛΕΒΑΝ.ΓΕΝΙΚΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΩΝ ΖΕΥΓΑΡΙΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΥΓΙΗ ΠΙΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ.ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΡΟΝΟ.ΟΤΑΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 35 ΤΟΤΕ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 20-25% ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΕΠΙΤΕΥΧΘΕΙ ΣΥΛΛΗΨΗ.

ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΠΩΣ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΔΩΡΟ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ(ΟΠΩΣ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ,ΥΠΝΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ,ΑΝΕΜΕΛΙΑ ΚΛΠ).ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ.

ΑΛΛΑΞΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΑΦΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ,ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΑΓΧΟΣ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ:S .ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΣΚΕΨΟΥ ΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΣΟΥ ΜΙΛΑ ΜΙΑ ΠΑΘΟΥΣΑ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;) !ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ..:(

ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ;;;ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟ.ΕΓΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗ 16Η(ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΑΣΧΕΤΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ):angry: ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΔΕΙΞΑΝ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΗΝ 21Η ΜΕΡΑ:blink: .ΕΙΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΒΑΣΙΚΟ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΗΣ.ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ Η' ΑΚΟΥΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΥΝΕΛΕΒΑΝ.ΓΕΝΙΚΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΩΝ ΖΕΥΓΑΡΙΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΥΓΙΗ ΠΙΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ.ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΡΟΝΟ.ΟΤΑΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 35 ΤΟΤΕ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 20-25% ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΕΠΙΤΕΥΧΘΕΙ ΣΥΛΛΗΨΗ.

ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΠΩΣ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΔΩΡΟ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ(ΟΠΩΣ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ,ΥΠΝΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ,ΑΝΕΜΕΛΙΑ ΚΛΠ).ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ.

ΑΛΛΑΞΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΑΦΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ,ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΑΓΧΟΣ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ:S .ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΣΚΕΨΟΥ ΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΣΟΥ ΜΙΛΑ ΜΙΑ ΠΑΘΟΥΣΑ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;) !ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ..

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ..

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ..

ΧΑΛΑΡΩΣΕ, ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ

ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ..

ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ

ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΞΕΧΑΣΕ ΤΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ

ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ..

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ..

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ..

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ..

ΧΑΛΑΡΩΣΕ, ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ

ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ..

ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ

ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΞΕΧΑΣΕ ΤΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ

ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ..

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα καλως ηρθες στην ωραια μας παρεα...και εγω προσπαθω αρκετο καιρο,μου ειπε ο γυναικολογος μου να μην αγχωνομαι γιατι κανει κακο...οσο μπορεις φυσικα γιατι και εγω απο αγχος ασε μπολικο...οσο μπορεις να εχεις τακτικες επαφες στις γονιμες ημερες ετσι εχεις πιο πολλες πιθανοτητες για να γινει συλληψη...που θα παει θα γινουμε και εμεις μανουλες αυτο ειναι το μονο σιγουρο...σου ευχομαι να εχεις γρηγορα το θετικο αποτελεσμα.....φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα καλως ηρθες στην ωραια μας παρεα...και εγω προσπαθω αρκετο καιρο,μου ειπε ο γυναικολογος μου να μην αγχωνομαι γιατι κανει κακο...οσο μπορεις φυσικα γιατι και εγω απο αγχος ασε μπολικο...οσο μπορεις να εχεις τακτικες επαφες στις γονιμες ημερες ετσι εχεις πιο πολλες πιθανοτητες για να γινει συλληψη...που θα παει θα γινουμε και εμεις μανουλες αυτο ειναι το μονο σιγουρο...σου ευχομαι να εχεις γρηγορα το θετικο αποτελεσμα.....φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΧΡΟΝΟ. ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ (ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΟ www.saveontests.com, ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ). ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΑΦΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ. ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΨΑΞΙΜΑΤΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΧΡΟΝΟ. ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ (ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΟ www.saveontests.com, ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ). ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΑΦΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ. ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΨΑΞΙΜΑΤΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κ απο μένα.Οχι ΑΓΧΟΣ.κ εγω προσπαθούσα πανω απο ένα χρόνο κ δεν μπορούσα (ειχα κ πολυκιστικες οωθηκες δεν μπορουσα να μεινω) ως που καποια στιγμή το εβγαλα απο το μυαλό μου ειπα οτι είναι να γίνει θα γινει,κ έμεινα έγκυος.είμαι 10 εβδομάδων κ όλα καλά. οσο για την ηλικία μια χαρά είσαι εγώ είμαι 33.είμαι σίγουρη οτι σύντομα θα έχεις ευχάριστα νεα... ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κ απο μένα.Οχι ΑΓΧΟΣ.κ εγω προσπαθούσα πανω απο ένα χρόνο κ δεν μπορούσα (ειχα κ πολυκιστικες οωθηκες δεν μπορουσα να μεινω) ως που καποια στιγμή το εβγαλα απο το μυαλό μου ειπα οτι είναι να γίνει θα γινει,κ έμεινα έγκυος.είμαι 10 εβδομάδων κ όλα καλά. οσο για την ηλικία μια χαρά είσαι εγώ είμαι 33.είμαι σίγουρη οτι σύντομα θα έχεις ευχάριστα νεα... ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ για τη συμπαράσταση, είστε όλες τέλειες (μπαμπάδες τελικά δεν βλέπω να υπάρχουν!).

εύχομαι σε όσες είναι ήδη μανούλες τα καλύτερα για τα μωράκια τους και σε μας τις υπόλοιπες πολύ σύντομα να νιώσουμε τη χαρά!

περιμένω περίοδο στις 12/12. Ελπίζω να μου φέρετε γούρι και να αργήσει πάαααααρα πολύ να μου έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ για τη συμπαράσταση, είστε όλες τέλειες (μπαμπάδες τελικά δεν βλέπω να υπάρχουν!).

εύχομαι σε όσες είναι ήδη μανούλες τα καλύτερα για τα μωράκια τους και σε μας τις υπόλοιπες πολύ σύντομα να νιώσουμε τη χαρά!

περιμένω περίοδο στις 12/12. Ελπίζω να μου φέρετε γούρι και να αργήσει πάαααααρα πολύ να μου έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katalabaino poso diskolo einai na theleis kati k poso mallon paidi k na mi sou erxetai..mono o theos kserei pote tha se dosei paidaki..

'prospathise na mi to skeftesai k na mi agxonesai..

mi xaneis tin pisti sou....eyxomai me to kalo ena gero moraki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katalabaino poso diskolo einai na theleis kati k poso mallon paidi k na mi sou erxetai..mono o theos kserei pote tha se dosei paidaki..

'prospathise na mi to skeftesai k na mi agxonesai..

mi xaneis tin pisti sou....eyxomai me to kalo ena gero moraki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κ από μένα aliky! κ γω όπως και συ είμαι νέα στο forum κ δυστυχώς αντιμετωπίζω το ίδιο θέμα με εσένα, ότι δηλαδή από τη στιγμή που ξεκίνησα τις προσπάθειες για μωράκι, η περίοδός μου άρχισε τις τρέλες, παρότι όλη μου τη ζωή είχα σταθερό κύκλο 27 ημερών! (άνοιξα σχετ. θέμα στο "θέλω να γίνω μαμά κλπ" με τίτλο "τρελάθηκε η περίοδός μου") . εσύ αυτό το πρόβλημα πώς το εξηγείς? ξέρεις κάτι σχετικά? οι υπόλοιπες κοπέλες μου είπαν ότι μάλλον είναι από το άγχος, αν κ εγώ δεν θεωρώ ότι έχω αγχωθεί ακόμα μιας κ είμαι στην έναρξη των προσπαθειών για μωρό, το σκέφτομαι μεν αλλά όχι κ συνέχεια. ο δε γιατρός μου δεν μου έδωσε καμία σαφή εξήγηση, μάλλον είπε ότι είναι από κούραση στη δουλειά ( ε, δεν σκοτώνομαι κιόλας;) ), άγχος. γνωρίζεις εσύ κάτι για να με κατατοπίσεις και μένα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Ναι είχα παλινδρομη τον Ιανουάριο στην 8η εβδομάδα.Ευχομαι αυτή τη φορά να σταθώ τυχερή.
    • Το ξέρω ότι είναι πάρα πολύ νωρίς.Προσπαθω να απασχολω το μυαλό μου με άλλα πράγματα για να μην αναλύω τόσο αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα και σήμερα είναι μια τέτοια μέρα.Σ ευχαριστώ πολύ για την εμψύχωση.❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...