Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω δευτερο παιδακι εκεινος οχι....


maria-eva

Recommended Posts

ενα θα σου πω τον παρακαλαω για δευτερο εδω κ ενα μιση χρονο απο περσι το καλοκαιρι....φαντασου εχω αγανακτησει η γυναικα οπως ειπα τα λογια ευκολα ειναι στην πραξη θα φανει αν οντως το θελει...περιμενω σε καμια 20 μερες θα φανει..αν τον επεισα...ειπαμε ειναι ξεροκεφαλοι θελει πολυ γυναικεια πονηρια για να πειστουν...πες πες γινετε η αγουριδα μελι..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω κ εγω να γελασετε...δεν του ειπα τιποτα εδω κ λιγες μερες σεξ κομενο δεν εχω κ ορεξη κ περιμενω κ περιοδο εχω καθυστερηση 4 ημερες αλλα εχω ασταθη κυκλο πολλες φορες κ ασε που δεν εγινε κ τιποτα..τεσπα κοιμαται η μικρη χθες βραδυ κατα τις 10 δεν ειχε κοιμηθει κ μεσημερι κ ταβλιαστηκε κ μου λεει ο συζηξ ξερεις τι θελω... καλα του λεω φουλ ακεφη εβλεπα στην tv παμε πακετο καθεται να το παρακαλουθησει κ αυτος κ παιδια να εχει μια ιστορια δραμα δεν ξερω ποιες το ειδατε κ να μην το πολυλογω εδειχνε μια κοπελα υιοθετημενη που εψαψνε γονεις αδερφια κ τα αδερφια της τοσο ενωμενα κ μαζι βρεθηκε κ η μανα μετα κ να κλαινε ολοι μαζι κλαμα εγω κλαμα κ ο συζηξ κ τσακ του πεταω το καρφι ειδες τα αδερφια του λεω πως στηριζονται πως αγαπιουνται κλπ.κ χωρις αδερφο το παιδι μας(θελω κ αγορι παναθεμα με) να εχει ενα στηριγμα στην ζωη αν παθουμε κατι κλπ ναι μου λεει δικιο εχεις δεν γινεται πρεπει να υπαρχει ενα αδερφακι ψηστηκε αλλα μετα μου πεταει το κουφο οχι τωρα, αυτο το μηνα σε 3-4 μηνες καλυτερα να δουμε κ τις μειωσεις που μας κανανε παλι, σωπα του λεω θα ερθει οποτε θες το πρωτο ηρθε βεβαια τεσπα ξεκιναμε δοκιμες το νοεμβρη του λεω κ βλεπουμε δεν ειπε τιποτα...ε μετα δεν εγινε εννοειτε τιποτα με τοσο κλαμα (πλανταζα μιλαμε)πηγαμε στο κρεβατακι μας κ νανι..νομιζω οτι η χατζηβασιλειου χθες με βοηθησε τρελα ελπιζωωωωω...αιντε ευακι τοσο κατακορυφο ελπιζω να εγινε η δουλεια μπραβο ειμαι περηφανη για σενα....με ενα γιο θα πω χαχαχαχα......οσο για το ονειρο μπορει να μαλωσετε με το συζηγο ή κατι τετοιο εγω βεβαια δεν τα πιστευω αλλα πιστευει η μαμα μου τρελα ε και κατι ψιλο κρατησα ,βλακειες να εισαι χαρουμενη κ ολο θα ερθουν οπως τα θες φιλια..

κουκλα καλησπερα...ολοι εχουμε ευαισθησιες...αλλα μερικες φορες καποια ερεθισματα που δεν περιμεναμε να μας αλλαξουν γνωμη μας το κανουν τελικα...εστω και επιφανειακα...για λιγο...μας αλλαζουν ομως...μακαρι να καταλαβει την αναγκη σου και ψιττττττττ...καθε πεμπτη πακετο φιλες μου χαχχαχαχαχα...

εγω δεν εχω νεα...σημερα εχει υπηρεσια ο συζυγος και θα ειμαι μονη με το παιδι...θα την αφησω βραδυ στα πεθερικα μου και θα βγω με την κοληττη μου πρωτα ο θεος....εχτες ξεραθηκα απο τις 9 το βραδυ....ημουν πολυ κουρασμενη φιλες μου ειχα σηκωθει 7 το πρωι θυμαστε χτες....επισης δεν ειναι καθολου καλη η ψυχολογια μου παλι...ειδα παλι πολυ χαλια ονειρο...ειδα οτι ημουν σε ενα σπιτι και σε ενα δωματιο του χαλια, ηταν μια τρελλη μανα, η οποια κακοποιουσε ενα βρεφος 7 μηνων κοριτσακι, την εδειρα και της πηρα το παιδι, και πηρα την αστυνομια να την μαζεψουν, πηρα το μωρο και το πηγα στην παιδιατρο, ειχε καταγαλανα ματια το παιδακι και στραβισμο πολυ τα ρουχαλακια του ηταν λερωμενα και σχεδον κακοποιημενο το τσιμπαγε η μανα του ειδα και το κλωτσαγε για να προσωρησει τρελλο πολυ φρικη το ονειρο φιλες μου. το πηρα το παιδι και το πηγα στην παιδιατρο που εχω για την κορη μου και της εκανε εντυπωση οτι δεν ειχε μαθει να εχει πιπιλα και το σχολιασαμε. μετα αλλαζει το σκηνικο και ειδα οτι βρεθηκα σε ενα μερος που ειχε ολο λιμνες και τα νερα ηταν λασπωμενα....αλλο και αυτο...και καθομουν για καφε....και μετα δεν θυμαμαι αλλο, απλα σχολιαζα τι χαλια νερα ειχε και καπου ηταν ενα μερος που ειχε φιλετα ξιφια κομμενα...και διαλεξα ενα φιλετο και καλα να το μαγειρεψω....και εκει ξυπνησα...πολυ φρικη σας ξαναλεω...ενα ομορφο σκ, πραγματικα εκτιμω αν καποια ξερει να εξηγει ονειρα....και να μου πει την γνωμη της....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες λιγη βοηθεια....αδιαθετησα 23 οκτωβριου, παιρνω διπλο τεστ εχτες, της κλιαρ μπλου, πεταω απο χαρα βγηκε θετικο, με μια πολυ πολυ αχνη γραμμη, σημειωτεον δεν εχω καθυστερηση περιμενω δευτερα, μιλαω με τον γιατρο μου τρελλαμενη μου λεει συγχρητηρια, μαλλον ειναι πολυ αχνη γιατι η χοριακη ειναι μικρη ακομη ακομη, η ορμονη που ανιχνευει το τεστ....κανε αλλο ενα κανω το πρωι, αρνητικο, τα εχω βαψει μαυρα τωρα....πειτε κατι ρε φιλες μου....περιμενω την δευτερα 19 του μηνα...πως εγινε αυτο? εν τω μεταξυ μου εφυγαν λιγα τσισα πανω στο κουτακι υπαρχει περιπτωση αυτο να εδειξε θετικη απαντηση ενω δεν ειμαι? ο γιατρος μου με συμβουλεψε τωρα το πρωι που τον πηρα πολυ στενοχωρημενη, να μην αγχωνομαι και να παω τριτη για χοριακη...το εχει παθει καμια αυτο? εν τω μεταξυ....το πιο κουλο ειναι οτι η γραμμη η αχνη του πρωτου που την ειδε και ο συζυγος και χαρηκε παρα πολυ.....δεν υπαρχει σημερα....πως το εξηγειτε?

το βαζω και εδω....μπας και με βοηθησεις ρε μαρακι....το εχω ανοιξει και σαν νεο θεμα....περιμενω απαντησεις....

κουκλα καλησπερα...ολοι εχουμε ευαισθησιες...αλλα μερικες φορες καποια ερεθισματα που δεν περιμεναμε να μας αλλαξουν γνωμη μας το κανουν τελικα...εστω και επιφανειακα...για λιγο...μας αλλαζουν ομως...μακαρι να καταλαβει την αναγκη σου και ψιττττττττ...καθε πεμπτη πακετο φιλες μου χαχχαχαχαχα...

εγω δεν εχω νεα...σημερα εχει υπηρεσια ο συζυγος και θα ειμαι μονη με το παιδι...θα την αφησω βραδυ στα πεθερικα μου και θα βγω με την κοληττη μου πρωτα ο θεος....εχτες ξεραθηκα απο τις 9 το βραδυ....ημουν πολυ κουρασμενη φιλες μου ειχα σηκωθει 7 το πρωι θυμαστε χτες....επισης δεν ειναι καθολου καλη η ψυχολογια μου παλι...ειδα παλι πολυ χαλια ονειρο...ειδα οτι ημουν σε ενα σπιτι και σε ενα δωματιο του χαλια, ηταν μια τρελλη μανα, η οποια κακοποιουσε ενα βρεφος 7 μηνων κοριτσακι, την εδειρα και της πηρα το παιδι, και πηρα την αστυνομια να την μαζεψουν, πηρα το μωρο και το πηγα στην παιδιατρο, ειχε καταγαλανα ματια το παιδακι και στραβισμο πολυ τα ρουχαλακια του ηταν λερωμενα και σχεδον κακοποιημενο το τσιμπαγε η μανα του ειδα και το κλωτσαγε για να προσωρησει τρελλο πολυ φρικη το ονειρο φιλες μου. το πηρα το παιδι και το πηγα στην παιδιατρο που εχω για την κορη μου και της εκανε εντυπωση οτι δεν ειχε μαθει να εχει πιπιλα και το σχολιασαμε. μετα αλλαζει το σκηνικο και ειδα οτι βρεθηκα σε ενα μερος που ειχε ολο λιμνες και τα νερα ηταν λασπωμενα....αλλο και αυτο...και καθομουν για καφε....και μετα δεν θυμαμαι αλλο, απλα σχολιαζα τι χαλια νερα ειχε και καπου ηταν ενα μερος που ειχε φιλετα ξιφια κομμενα...και διαλεξα ενα φιλετο και καλα να το μαγειρεψω....και εκει ξυπνησα...πολυ φρικη σας ξαναλεω...ενα ομορφο σκ, πραγματικα εκτιμω αν καποια ξερει να εξηγει ονειρα....και να μου πει την γνωμη της....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ευακι ειναι παρα πολυ νωρις τα τεστ τα διαφημιζουν κ λενε απο την πρωτη μερα καθυστερισης εσυ εισαι 6 μερες πριν αρα μην το δινεις καθολου σημασια εχω ακουσει κοπελα να ειναι εγκυος να το κανει νωρς κ να της βγαινει αρνητικο κ μετα χοριακη κ εγκυος..αρα περιμενεις να ρθει η τριτη..στανταρ εισαι φιλη μου τοσο κατακορυφο ρε ευα πηγε μια χαρα στην πορεια του περιμενω νεα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παίζει να εχουμε παντρευτει τον ίδιο άντρα !μαλλον από καλούπι βγαίνουν!δεν εξηγείται !

XAXAXA...KALHMERA FILH MOU POLY GELASA...KAI DEN SPAEI KAI TO KALOUPI TO RHMADI....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι κουραγιο μου δινεις...εν τω μεταξυ εχει ψιλοχαλασει η ψυχολογια μου, δεν εχω και διαθεησ για ζουζουνισματα και τωρ ατο παληκαρι μου ο αντρουλης μου ειναι πολυ διπλα μου...εκει που ημουν μπουμπουλινα τωρα πεσανε οι τονοι μου...απογοητευτηκα και μου λεει η ψυχουλα μου μαμα βαπω...... δηλαδη μαμα σε αγαπω το αγγελουδι μου μωρε η 25 μηνων κορακλα μου.....να την εχει ο θεος καλα και ολα τα παιδακια μας.....αλλα ρε φιλε πολυ μουφα τα ρημαδια τα τεστ? πως την πατησα ετσι και μπηκα σε αυτο το τριπακι? και με εχει πιασει και φοβια καθε φορα που παω τουαλετα φοβαμαι μηπως δω αιμα και οσο πλησιαζουμε για την δευτερα-τριτη ολο και χειροτερο γινεται...ξερω οτι με καταλαβαινετε, συγγνωμη αν σας τα ζαλιζω με το ιδιο και το ιδιο...αλλα η καθε μιας εδω μεσα εχει το δικο της ''προβληματακι''....εγω αγαπαω τα δικα σας και αγαπηστε και εσεις το δικο μου...ουφ.....τα ειπα και ξαλαφρωσα παλι....να ειστε καλα τσουπρες...

ρε ευακι ειναι παρα πολυ νωρις τα τεστ τα διαφημιζουν κ λενε απο την πρωτη μερα καθυστερισης εσυ εισαι 6 μερες πριν αρα μην το δινεις καθολου σημασια εχω ακουσει κοπελα να ειναι εγκυος να το κανει νωρς κ να της βγαινει αρνητικο κ μετα χοριακη κ εγκυος..αρα περιμενεις να ρθει η τριτη..στανταρ εισαι φιλη μου τοσο κατακορυφο ρε ευα πηγε μια χαρα στην πορεια του περιμενω νεα.......
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι ρε ευακι περιμενω νεα σου τι εγινε;;εγω δεν θα το πιστεψεις εχω καθυστεριση 16 ημερες μεχρι και το σωμα μου τα επαιξε δεν εγινε ομως τιποτα σιγουρα δεν ειμαι εγκυος οσο κ να το ευχομαι απο μεσα μου..ο συζηγος με κοροιδευει φαντασου μου λεει μεχρι κ τον οργανισμο σου επηρεασες βεβαια μου πεταξε πως αν ημουν θα χαιροταν παλι καλα ενα θετικο στην υποθεση..σοβαρα τωρα πρεπει να παω στον γιατρο αυτες τις μερες γιατι δεν ειμαι καλα εχω πονους στο στηθος και ψυχολογια 0 για κλαμα πρωτη αχ τεσπα δεν αγχωνομαι που θα παει θα ερθει με την ευκαιρια θα κανω και προγενετικο ελεγχο..αυτα τα νεα μου αντε ρε ευακι μπαινω καθε μερα δεν βλεπω απαντηση και ανυσηχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι κουκλα δριμυτερη...........καταλαβαινεις τωρα τι γινεται...χαρα, βολτες, τραπεζια.....δειπνο με τον αντρα μου οικογεεινακα ευχομαι οι 4 με το καλο...ανμπιλιβιμπλ μου φαινεται...τωρα βεβαια θα σας πω να πανε ολα καλα σε ενα μηνα πρωτα ο θεος...τοτε θα ξαναπαω 21 δεκεμβρη πρωτα ο θεος......αυτα τα δικα μου....

ε ρε και το λεγα εγω, μαρη στον αντρα μου εκανα ψηστηρι και ο αντρας σου τα ακουσε?????????????????????χαχαχχα...σου ευχομαι μην αποκλειεεις τιποτααααααααα.....................το θαυμα ειναι ευλογια του θεου να γινει...ποσες γυναικες εχουν πει μα πωςςςς????/ εμεις προσεχαμε.....και ομως το αγγελουδι εχει ερθει για τα καλα..........

πες μου τωρα το κολημμα που δεν παιρνεις τεστ??????????? μετα απο τοσες μερες?>?>???????? περιμενω νεακια σου συντομααααααααααααααααααααααααα....μου εδωσες πολυ χαρα σκατουλα στο λεω και απο δω και ας μην σε ξερω, γιατι πανω στο θεμα σου μοιραστηκα και τις δικες μου ανησυχιες και τωρα εγκυος πλεον...θελω το ιδιο και για σενααααααααααααααααα....φιλια, μια ηρεμη κυριακη, μαλλον χεσε το τεστ μανα μου, τραβα για μια χοριακη.....περιμενω νεα....και συγγνωμη που δεν μπηκα στο θεμα μας τοσο καιρο αλλα νταξξξξξξξ εχω ξιφιγ.....κατανοηση φιλη μου....φιλια

που εισαι ρε ευακι περιμενω νεα σου τι εγινε;;εγω δεν θα το πιστεψεις εχω καθυστεριση 16 ημερες μεχρι και το σωμα μου τα επαιξε δεν εγινε ομως τιποτα σιγουρα δεν ειμαι εγκυος οσο κ να το ευχομαι απο μεσα μου..ο συζηγος με κοροιδευει φαντασου μου λεει μεχρι κ τον οργανισμο σου επηρεασες βεβαια μου πεταξε πως αν ημουν θα χαιροταν παλι καλα ενα θετικο στην υποθεση..σοβαρα τωρα πρεπει να παω στον γιατρο αυτες τις μερες γιατι δεν ειμαι καλα εχω πονους στο στηθος και ψυχολογια 0 για κλαμα πρωτη αχ τεσπα δεν αγχωνομαι που θα παει θα ερθει με την ευκαιρια θα κανω και προγενετικο ελεγχο..αυτα τα νεα μου αντε ρε ευακι μπαινω καθε μερα δεν βλεπω απαντηση και ανυσηχω..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...