Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω δευτερο παιδακι εκεινος οχι....


maria-eva

Recommended Posts

το προβλημα μου ειναι οτι εγω θελω δευτερο κ συζηγος ουτε που να το συζητησει..ο λογος ειναι τα οικονομικα το κοριτσακι μου ειναι ηδη 3 χρονων ποσα χρονια θα εχουν διαφορα και εγω καθομαι και περιμενω τι;να φτιαξουν τα οικονομικα μας..ο συζηγος δημοσιος υπαλληλος ενταξει δεν πεθαινουμε της πεινας μια χαρα ζουμε απλα δεν περισσευουν...πως να τον πεισω.... :|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σε καταλαβαινω..εμενα ειναι 2 χρ η μικρη μου κ ηθελα να εχουν 2 χρονια διαφορα..παει αυτο το ονειρο!!ετσι κι εμενα δεν ηθελε..εγω ανεργη,εκεινος ελευθερος επαγγελματιας με δανειο κ τα λοιπα εξοδα,η μικρη μας πολυ δυσκολη με φαγητα κ αλλεργιες ουτε να ακουσει για 2ο δεν ηθελε...του εξηγησα ποσο πολυ το θελω,οτι θα ειναι καλο κ για το 1ο μας παιδακι να εχει παρεουλα κοντα στην ηλικια κ οτι τα βασικα κ μεγαλα εξοδα δεν θα τα εχουμε(κουνια,αλλαξιερα,καροτσι,παιχνιδια κ πολλα αλλα).επισης επειδη ειχα γεννησει σε ιδιωτικο,ειμαι διατεθημενη να αλλαξω γιατρο ωστε να μην πληρωσουμε κλινικη.οταν του τα ειπα αυτα σταματησα να τον πιεζω ωστε να τα σκεφτει κ μονος του γιατι οσο τον πιεζα γιατι ενιωθα οτι περναει ο καιρος τοσο εφερνε αντιρρησεις...τωρα το εχει δει με αλλο ματι κ κανουμε τις προσπαθειες μας...αυτα ισχυουν βεβαια στην δικη μου περιπτωση!!ευχομαι γρηγορα να αποκτησει αδερφακι το κοριτσακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομοιοπαθούσα κι εγώ....αλλά εμείς είμαστε και οι 2 άνεργοι...οπότε ούτε κι εγώ δεν το παίρνω καλά καλά απόφαση...αλλά ο σύζυγος ούτε να το ακούσει. Και δεν τον κατηγορώ, μπορεί μεν να έχουμε την προίκα του μωρού έτοιμη, αλλά τα έξοδα των εξετάσεων κατά την περίοδο της εγκυμοσύνης είναι πολλά (εμέις τώρα είμαστε και ανασφάλιστοι), στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου για παράδειγμα χρειάστηκε να κάνω αμνιοπαρακέντηση (600 €), αν ξαναχρειαστεί πού θα τα βρούμε? Κι αν χτύπα ξύλο το μωρό έχει αλλεργίες ή χρειαστεί κάτι από θέμα υγείας, τι θα κάνουμε?

Ναι μεν ήθελα κι εγώ πολύ 2 παιδάκια αλλά έτσι όπως μας τα έφερε η ζωή λέω ας είμαστε καλά οι 3 μας και βλέπουμε, νέοι είμαστε ακόμα, μπορεί να αλλάξει η τύχη μας, να αποκατασταθούμε επαγγελματικά και ας έχουν τα παιδιά μας διαφορά ηλικίας, δεν πειράζει, να έχουν υγεία μόνο και να είμαστε κι εμείς καλά να τα μεγαλώνουμε.

Με στεναχωρεί κι εμένα η προοπτική του να είναι ο γιος μου μοναχοπαίδι, αλλά γνώμη μου είναι οτι πρέπει να δίνουμε βάση στο οικονομικό κομμάτι.

Αλλά και πάλι, όπως είπα, αυτά είναι η άποψή μου και ο κάθε άνθρωπος σκέφτεται διαφορετικά. Όπως και να χει, ελπίζω να γίνει αυτό που ποθείς. Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αντρας μου ειναι δημοσιος υπαλληλος ενα μισθο δανειο εχουμε μια κορουλα 18 μηνων κ αλλη μια μπεμπουλα κοντα δυο μηνων τα εξοδα μας δεν αυξηθηκαν!!!!

κ ο δικος μου ανχωνοταν αλλα τωρα που ηρθε το μωρο ειδε οτι αδικα ανχωνοταν μια χαρα τα βγαζουμε περα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fotin εχεις δικιο,αμα ειστε κ ανασφαλιστοι....εγω ειμαι ακομα ασφαλισμενη ,κ για εναν ακομα χρονο μεσω οαεδ,μετα στον συζυγο.ευχομαι να αλλαξουν τα πραγματα για εσας κ να κανετε κι αλλο παιδακι!!!

Ηappy,για πες μια κ το εχεις κ προσφατο...δεν εχει πολλα εξοδα το 2ο μωρακι ε;καλα τα σκεφτομαι κι εγω;να σου ζησουν!!

post-8307-13873939769901_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξανδρα μου πανες υπαρχουν πολυ οικονομικες κ καλες οπως οι chicco του λιντλ του μασουτη η μαρκα..

οσο για γαλα θηλαζω κ δεν εχω καθολου εξοδα διατροφης για το μωρο...οποτε χαλαμε γυρω στα 40 ευρω τον μηνα για τα pampers μολις γινει 3 μηνων θα περνω του μασουτη που εχουν 5.59 οι 35 πανες...

τα εμβολια ειναι δωρεαν στον παιδιατρο δεν πληρωνω ρουχα εχω απο την πρωτη οποτε εξοδα μηδεν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια και εγω πιστευω οτι το δευτερο δεν εχει τοσα εξοδα ολα ειναι ετοιμα αν ειναι κ ιδιο φυλο τι αλλο θελουμε αλλα δεν θελει τα εχουμε συζητησει χιλιαδες φορες κ πανω στο σεξ ποσο φορες του το ειπα τιποτα πολυ κρατημενος ανθρωπος...τι να τον κανω.....μου ειπε θελει αλλα οχι τωρα μπορει σε 5 6 χρονια κ μ'ανεβαζει το αιμα στο κεφαλι.....αυτη η ιστορια γινεται εδω κ ενα χρονο κουραστηκα...δεν θελω να τα παρατησω αλλα απο οτι φαινεται δεν υπαρχει αλλη λυση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν αρνηθείς να έχεις επαφές με προφυλάξεις;Να μου πεις θα του επιβάλλεις κάτι που δε θέλει;;;Και αν στραβώσει μετά;Αυτά είναι αποφάσεις που παίρνουν και οι δυο.Δε ξέρω τι επιχειρήματα θα μπορούσες να του φέρεις πέρα από το να τους εξηγείς ότι είναι το όνειρο σου μια μεγάλη οικογένεια και πιστεύεις ότι μπορείτε να τα καταφέρετε.Ισως λυγίσει απέναντι στις ανάγκες σου...Να ευχηθώ το καλύτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλημερα....δεν με ξερετε οι καινουριες φιλες εδω....θα σας φανω αθυροστομη και αποτομη...ναι ειμαι βρε, να ξερετε.....λοιπον τα αγγελουδια ειναι η μεγαλυτερη ευλογια που μπορει να υπαρξει σε ενα ζευγαρι. ας δουμε τωρα στα ζευγαρια της ηλικιας μας τι γινεται....

η πρωτη καλη συγκρουση και διαφωνια του ζευγαριου ειναι μολις η γυναικα ζητησει δευτερο παιδι...επειδη κακα τα ψεματα καταγουσταραμε την πρωτη φορα την εγκυμοσυνη, ολη την γλυκια -ξαναλεω την γλυκια- ταλαιπωρια ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΑΞΙΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ, ΝΑ ΜΑΣ ΕΥΛΟΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ....να γινουμε για δευτερη φορα μητερες και για τριτη και για τεταρτη και για πεμπτη......κλπ...εγω κουκλιτσα μου πολυ υποκειμενικα γιατι ειμαι σε αυτην την φαση, τωρα τα βρηκαμε ηρεμα και ομορφα....το γυροφερνα το θεματακι για δευτερο αγγελουδι απο τον πρωτο χρονο αλλλλλα τιποτα ο συζυγος.....ουτε να το συζητησει....εφτασα σε πολυ ακραια κατασταση τα πραγματα ηθελημενα.....για να καταφερω να τον πεισω οτι ολα ξεπερνιουνται τα οικονομικα....γιατι εκει κολλαγε και ο δικος μου συζυγος....ΟΤΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ 10.000 ΕΥΡΩ? ΟΤΙ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ? ΘΑ ΣΟΥ ΒΡΕΘΟΥΝ ΩΣ ΜΑΝΑ ΕΞ ΟΥΡΑΝΟΥ? ΑΜΑΝ ΜΕΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ....ΔΕΝ ΣΕ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΣΙΜΙΣΤΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ, ΤΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΤΑΜΕΙΑ, ΟΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ, ΔΕΣ ΓΥΡΩ ΣΟΥ, Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ, ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΥΟ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΚΑΙ ΤΕΣΣΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝ, ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΜΟΥ...ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ....και εμενα μου τα ελεγε αυτα....ειμαι 32 και ειναι 34....σε μια 5 ετια βλεπουμε....και εκει μπηκα τελεσιδικα....ειμαστε υπεροχα με τον αντρα μου ειμαστε πολυ ευτυχισμενοι 10 χρονια μαζι...(με γνωρισε τριανταφυλλο στα νιατα μου χαχχαχχαχα).... ευχομαι να τα εκατοστησουμε γερος να ειναι ασχετα αν τα χωνω τωρα και του τα εχωσα.....ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΣΕ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ??????????????ΜΕΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟΙ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ....ΕΓΩ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΛΕΦΤΑ? ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΧΡΟΤΑΝ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΝΑ ΔΙΑΠΡΑΞΩ ΕΝΑ ΕΓΚΛΗΜΑ? ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΘΕΩΡΩ ΕΓΚΛΗΜΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΛΕΞΗ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΘΕΩΡΩ....ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ.....ΤΟΤΕ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ? ΦΑΣΚΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΦΑΣΚΕΙΣ? ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ.....ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΟΧΩΡΩ....ΛΙΓΟ ΜΟΥΤΡΑ, ΛΙΓΟ ΟΧΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΣΕΞ, ΛΙΓΟ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΜΗΝ ΔΙΑΛΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΕΤΣΙ? ΧΑΧΑΧΧΑ....ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ....ΔΕΝ ΑΦΟΥΓΚΡΑΖΕΣΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ? ποσο χρονων εισαι? να δω αν σε παιρνει να κολησσεις και στην ηλικια να το πεταξεις και αυτο....ΛΙΓΟ ΤΟΥ ΑΝ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ....ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ....ΕΧΕΙΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΟ? ΘΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΕΣΥ ΕΠΙΘΥΜΥΣΕΙΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ? ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΠΑΛΗΚΑΡΙ? ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΛΟ ΔΥΝΑΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ....2 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΤΑΜΙΕΥΕΙΣ?????????? 2 ΕΥΡΩ ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ......ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΚΑΙ ΒΑΛΤΟ ΣΕ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.......ΚΑΙ ΠΕΣ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ....ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ....ΔΕΣ Η ΚΟΡΗ ΜΑΣ Η Ο ΓΙΟΣ ΜΑΣ...ΜΑΖΕΨΕ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ..ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ.....ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΙΕΣΕΙΣ....καπου πηρε το ματι μου.....το συζητησες πριν το σεξ? η μετα? κατι τετοιο καταλαβα....γνωμη μου μιας και γνωμες λεμε εδω μεσα και προσωπικα βιωματα.....ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ!!!!ενας αντρας νιωθει ανημπορος και αχρηστος οταν τα οικονομικα ειναι ζορικα να αφησει τον εαυτο του ελευθερο να εκσπερματωσει (για να μην μιλησω διαφορετικα ειναι και πρωι...) και δεν μπορει να ανταποκριθει στις απαιτησεις της συζυγου που ειναι και αρκετες εδω που τα λεμε μεταξυ μας....ταρακουνησε τον διαφορετικα.....αυτα εκανα εγω...και προσεξε ειμαστε και οι δυο εργαζομενοι...ο συζυγος ειναι αξιωματικος στην αεροπορια και εγω υπευθυνη πωλησεων....καλο εεεεεεεεεεεε? και ομως παλι δεν φτανουν....γιατι πολυ απλα...οι αναγκες μας εχουν χτιστει ετσι και δεν φτανουν....στον ερχομο ενος παιδιου.... τις γκρεμιζω ολες και τις ξαναφτιαχνω απο την αρχη.....και ως γυναικες το υποστηριζουμε μανα μου και το κανουμε πραξη οι αντρες επειδη ειναι πιο λογικοι, το ρημαδι το ημισφαιριο τα κανει ολα ας οψεται....δυσκολα παιρνουν την αποφαση....ισως σας κουρασα με το τοσο μεγαλο....αλλλλλλλα ουφ!!!!! τα ειπα και ξαλαφρωσα...καλη συνεχεια στην μερα σας....περιμενω νεα.... ααααααα!!!! επισης κατι αλλο τρικ αυτο που θα πω και υπουλο....να μην πω....που....ικο ειναι και πρωι και εδω δεν λεμε κακες λεξουλες....αχ δεν νιωθω καλα...εχω ναυτιες....εχω πονοκεφαλο....εχω καθυστερηση....εχω αδιαθεσια....καλε τι φαγητο μαγειρευει η διπλα απαππαπαπα...βαλτον αντιμετωπο με την επιθυμια σου, σαν να εχει γινει χωρις να το επιδιωξε εκεινος....με το μελι μαρη προσεχε ε??????????? αυτααααααααααααα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια και εγω πιστευω οτι το δευτερο δεν εχει τοσα εξοδα ολα ειναι ετοιμα αν ειναι κ ιδιο φυλο τι αλλο θελουμε αλλα δεν θελει τα εχουμε συζητησει χιλιαδες φορες κ πανω στο σεξ ποσο φορες του το ειπα τιποτα πολυ κρατημενος ανθρωπος...τι να τον κανω.....μου ειπε θελει αλλα οχι τωρα μπορει σε 5 6 χρονια κ μ'ανεβαζει το αιμα στο κεφαλι.....αυτη η ιστορια γινεται εδω κ ενα χρονο κουραστηκα...δεν θελω να τα παρατησω αλλα απο οτι φαινεται δεν υπαρχει αλλη λυση..

ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣ???????????? τι τα θελω σου? την επιθυμια σου? τον εαυτο σου? την γυναικα αυτη που θελει να βιωσει την μητροτητα για δευτερη φορα? αααα θα τα παρω τωραααααααααα.....διαφωνω.....εγω τωρα θελω...μπορεις? θεσε τα επιχειρηματα σου και μην κανεις πισω.....για τραβα του λιγο το χαλι....πρωτα ειμαστε γκομενοι, μετα συζυγοι, και μετα γονεις....και ανεξαρτητοποιησου λιγο και μην τα εξεταζεις σαν μητερα μονο τα πραγματα....και καποια στιγμη φιλη μου αγαπητη, μην ξεχνας οτι αυτο ειναι το σωστο, βλεπεις ειμαι και μιση αμερικανιδα και μιση ελληνιδα.....φευγουμε απ το γονεις στα τοσο στενα ορια....οσο ειναι τα παιδια μικρα ειναι λογικο να ειμαστε ψυχη τε και σωματι εκει ολοκληρωτικα ....φευγουμε απο το συζυγοι...και ξαναγινομαστε γκομενοι που απολαμβανουν τα παιδια τους γερα με την δυναμη και την επιθυμια του θεου, καλοτυχα να αδρατουν τις δικες τους ζωες ως τριτοι πλεον...........ααααααααααα και δες το λιγο αλλιως το ολο θεματακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραια τα λες ευακι εχεις κ το ονομα της κορης μου κ συμφωνω αλλα οπως λες οι αντρες ειναι αγυριστα κεφαλια...χθες του ανακοινωσα οτι τον νοεμβριο θα μεινω εγκυος αυγουστο γενναω, γελουσε το περνει στη πλακα λεει δεν βλεπεις τα οικονομικα την θερμανση που δεν φτανουν κ τετοια το εχουμε συζητησει σοβαρα πολλες φορες περι οικογενειας απο την αρχη ειχαμε πει για 2 παιδακια το πρωτο εκεινος το ηθελε..υποψιαζομαι οτι ο βασικος λογος ειναι οτι δεν θελει τις εννοιες παλι του μωρου τρεχα για γαλα εμβολια παμπερς τωρα ειναι αραχτος στον καναπε κ κοιμαται κ αν το παραδεχτει μαυρο φιδι που το εφαγε...τοτε γιατι παντρευτηκες κ εγινες γονιος..ασε δεν ξερω που θα καταλυξουμε στο τελος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραια τα λες ευακι εχεις κ το ονομα της κορης μου κ συμφωνω αλλα οπως λες οι αντρες ειναι αγυριστα κεφαλια...χθες του ανακοινωσα οτι τον νοεμβριο θα μεινω εγκυος αυγουστο γενναω, γελουσε το περνει στη πλακα λεει δεν βλεπεις τα οικονομικα την θερμανση που δεν φτανουν κ τετοια το εχουμε συζητησει σοβαρα πολλες φορες περι οικογενειας απο την αρχη ειχαμε πει για 2 παιδακια το πρωτο εκεινος το ηθελε..υποψιαζομαι οτι ο βασικος λογος ειναι οτι δεν θελει τις εννοιες παλι του μωρου τρεχα για γαλα εμβολια παμπερς τωρα ειναι αραχτος στον καναπε κ κοιμαται κ αν το παραδεχτει μαυρο φιδι που το εφαγε...τοτε γιατι παντρευτηκες κ εγινες γονιος..ασε δεν ξερω που θα καταλυξουμε στο τελος

αστον να λεει......εμενα ο δικος μου παλι εχει φαει φρικη...ενω ηρθαμε 4-5 φορες ελευθερα, εκανα το λαθος, και με ειδε με το θερμομετρο προχτες το βραδυ και μου λεει τι ειναι αυτο ρε μωρο? αρρωστη εισαι? λεω....οχι παιρνω θερμοκρασια να δω για την ωορρηξια μου τι γινεται? πως θα πιασεις ενα γερο γιο βρε? αντε κανε καφδακι , διαβασα για την μεθοδο σελτερ περι κινητικοτητας χαχαχχα...βαλτον να πιει καφε ελληνικο 40 λεπτα πριν την επαφη και μετα ολαα μεσσαααααααα..απαππα πρωι πρωι....σορρυ κιολας αλλα εδω μιλαμε γυναικες '''φιλες'' και ας μην γνωριζομαστε θεωρω...βοηθαει τα αρσεννικα σπερματοζωαρια να ειναι πιο κινητικα ακομη απο οτι ειναι....'και μου κανει ενα σκηνικο: καλα πας καλα? αυτα που κοροιδευες αυτα κανεις? και εσυ δεν ησουν ετσι και μπλα μπλα μπλα και εχει ερθει και η εφορια 350 ευρω, η δοση του οκτωβριου ειναι στο συνολο 2.060 δωσαμε τα 1.000 απο παρακρατηση κατευθειαν φορου απο το δημοσιο και τα υπολοιπα σε 3 ισοποσες πανω κατω δοσεις...τον κοιταω του λεω με στυλ: ενω ειμασταν στο μπαλκονι γιατι καπνιζω ειναι η αληθεια αρκετα, μολις μαθω οτι ηρθε το νινακι θα το κοψω μαχαιρι οπως και την πρωτη φορα εγω μαλακιες και ψεματα δεν λεω και με ξερει 10 χρονια τωρα ετσααααααα?????...και μου κανει και μια μεταπηδηση του στυλ::: καπνιζεις σαν φουγαρο θες και αλλο παιδι?????????????? οποτε τον κοιταζω με στυλ και λεω: βασικα δεν πας μεσα γιατι μου χαλας την διαθεση? βγηκα μετα απο μερα πηξιμο τρελλο, να ηρεμησω θελω να δω την θερμοκρασια μου για δικους μου λιγους και να κανω και το τσιγαρακι μου....και παρε και τους προβληματισμους σου και μην ασχολεισαι μαζι μου πλιζζζζζζζζζ με γελακι ομως ε.....δεν εφυγε απο το μπαλκονι...συζητησαμε αλλα θεματα το εκοψε...ειμαι με ψιλο χαλαρη διαθεση και μουτρα σημειωτεον εεεεεεε....εχτες το βραδυ...γυριζω απο την δουλεια βλεπω και την πεθερα μου σπιτι και την κορη μου να παιζει....λεω σουπερ ευκαιρια ειμαι 14 μερα κυκλου οι πιο γονιμες μου ειπε ο γιατρος ειναι 14-15-16 απο 10 εως 18, την πηγα στην πεθερα μου και λεω....πριν φυγουν....αχ τι καλα που το κοριτσι μου θα παει στην γιαγια και στον παππουλη ''γιατι η μαμα εχει δουλεια με τον μπαμπα το βραδυ'' αλλη και εγω....χαχαχαχχα ηξερα οτι θα τον πειραξει ....η πεθερα μου χαμογελαει γιατι της εχω πει οτι ειμαι ετοιμη για αδερφακι αλλα ο γιος της κολωνει στα ισια....ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ....αλλα γουσταρω να τσιγκλαω την κατασταση ειναι και στον χαρακτηρα μου...τις παω λοιπον γιαγια και κορη στο σπιτι...ειμαι μεσα στην γλυκα......βαζω φαγητακι ξιφια και λαχανικα στην γαστρα και βαζω σιδερο....τον ρωταω για την μερα του και αλλα χαζα.....καμια αναφορα για το θεματακι.....και μολλλλλιςςςςς πλεον τελειωνω απο ολα....παιρνω το θερμομετρο επιδεικτικα και στριβω τσιγαρακι και βγαινω στο μπαλκονι....φτου ξανα μανα....εχρεται εξω και πρωτη κουβεντα...καλα εσυ δεν βαζεις μυαλο ετσι??????????? του λεω με υφος παλι...παλι τα ιδια παλι ηρθες να μου χαλασεις την διαθεση? δεν βαζεις καμια ταινιουλα να δουμε? θα φαω μετα και να την πεσουμε? και ξεσπαει και μου λεει: με αγχωνει ολο αυτο που κανεις......και με πιανουν κατι γελια ρε κοριτσια μου....με την ψυχη μου του λεω πας καλα???????????? εισαι σοβαρος? επειδη προσπαθω να καταλαβω με επιστημονικες μεθοδους το σωμα μου αγχωνεσαι εσυ? και τι μου λεει ρε παιδιαααααααααα? να γελασετε τωρα...θα κατανστησεις με το ρολοι να μου λες ελα να το κανουμε τωρα, τωρα......εγω δεν γουσταρω ετσι και ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΟΟΟΟΟΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΥΚΛΟ ΜΕΤΡΑΩ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΤΣΣΣΣΣΑΑΑΑΑΑ????? ε ρε και τα παιρνω...και του λεω εφυγες πηγαινε μεσα αχαριστο πλασμα επειδη μας εδωσε ενα αγγελουδι γερο ο θεος αλλες γυναικες υποφερουν καθε μηνα και βαζουν τον εαυτο τους σε πολυ δυσαρεστες καταστασεις και επειδη η ''λιλη'' σου ηταν καλα και το σπερμα σου καλο και ολα πηγαν καλα....τωρα κελαηδας....για ηρεμησε, δεν γουσταρω αλλη συζητηση πανε βαλε την ταινια....και ξεκολλα με εκνευριζεις...εδω πλεον ειμαι σοβαρη και συνεχιζω....το αν αγχωνεσαι αυτο ειναι δικο σου προβλημα και οχι δικο μου μην με κοιτας.....σου ζητησα ποτε να το κανουμε τωρα? γιατι εχω οωρηξια? δεν νομιζω για να σε αγχωσω.....μπαινει μεσα βαζει την ταινια....κανω ενα μπανακι τον φιλαω και λεω μωρακι σορρυ ειμαι τοσο κουρασμενο και τον αφηνω στον καναπε....να δει την ταινιουλα του ηρεμα....ερχεται μετα απο κανα μισαωρο και...ξαπλωνει μου λεει κοιμασαι?...ενω δεν κοιμομουν δεν απαντησα...σκωτσεζικο ντους χαχαχχαχαχαχα....εχασα μια καλη μερα αλλα με εκνευριζει ολο αυτο...πραγματικα.....παντα οταν κοιμομαστε πλεκουμε τα ποδια μας...ενωνει τα ποδια του με τα δικα μου τιποτα εγω το επαιζα η ωραια κοιμομενη....σηκωθηκαμε το πρωι χαλαρα...την ωρα που εφευγα, μιλαω με την πεθερα μου να δω αν περασε το σχολικο για να παρει το παιδι....ολα οκ δοξα το θεο....λεω καλημερα κοιμηθηκες καλα? ωραια η ταινια? μου λεει καλημερω ρε μωρο...ε δεν την ειδα....λεω καλα φευγω γιατι βιαζομαι....μιλαμε καλη δουλεια...θα σας πω αυριο νεα για σημερα...

μια χαρα το πας μαρακι, αντε να αποκτησει η κορακλα σου αδερφακι....μην μασας εκει στον στοχο σου.....κρυο ντουζ-ζεστη.περιμενω νεα σου....καμια ελευθερη επαφη εχετε κανει η προσεχει???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ καλε....γιατι δεν λες ρε μαριγω....προσξε γιατι νιωθω οτι δεν επικοινωνουμε...βλεπεις κοντοφθαλμα...κανε μια ερευνα σε δημοσιο νοσοκομειο για καλο γιατρο-ανθρωπο.... οτι για εναν χρονο που εχεις ασφαλιση εισαι οκ για εξετασεις ....και μετα αν χρειαστει να σας βαλει ολους στο δικο του βιβλιαριο? και ολα να τα κανεις στο νοσοκομειο? αληθεια σε ποια περιοχη εισαι? πες θεσσαλονικη να χαρω....και μολις τα δεις αυτα οχι μετα απο κανα 5μηνο συντομα ετσαααα? πες εγω εχω κλεισει ραντεβου στον γυναικολογο μου να με δει λιγο προγεννητικα....ευχομαι να μην εχεις παει συντομα για να μπορεσεις να το κανεις σωστα...χαχαχαχαχ δεν θελω να σε επηρεαζω εγω σου λεω χειρισμους μου που τους εκανα τον προηγουμενο μηνα.....χαχαχχα, μπας και βγει κατι καλο///κοιτα ρε πουστη σε τι διαδικασιες μπαινουμε για το ομορφοτερο πραγμα στον κοσμο.....αντρες απαπαπαππα.....τι ηλικια εχεις?

φιλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ καλε....γιατι δεν λες ρε μαριγω....προσξε γιατι νιωθω οτι δεν επικοινωνουμε...βλεπεις κοντοφθαλμα...κανε μια ερευνα σε δημοσιο νοσοκομειο για καλο γιατρο-ανθρωπο.... οτι για εναν χρονο που εχεις ασφαλιση εισαι οκ για εξετασεις ....και μετα αν χρειαστει να σας βαλει ολους στο δικο του βιβλιαριο? και ολα να τα κανεις στο νοσοκομειο? αληθεια σε ποια περιοχη εισαι? πες θεσσαλονικη να χαρω....και μολις τα δεις αυτα οχι μετα απο κανα 5μηνο συντομα ετσαααα? πες εγω εχω κλεισει ραντεβου στον γυναικολογο μου να με δει λιγο προγεννητικα....ευχομαι να μην εχεις παει συντομα για να μπορεσεις να το κανεις σωστα...χαχαχαχαχ δεν θελω να σε επηρεαζω εγω σου λεω χειρισμους μου που τους εκανα τον προηγουμενο μηνα.....χαχαχχα, μπας και βγει κατι καλο///κοιτα ρε πουστη σε τι διαδικασιες μπαινουμε για το ομορφοτερο πραγμα στον κοσμο.....αντρες απαπαπαππα.....τι ηλικια εχεις?

φιλια....

προσεχει τρελα δεν αφηνεται με τιποτα κ με εχει παρει απο φοβο κ χρισημοποιει κ προφυλακτικο (αλλα αν συνεχισει ετσι του πα θα τρυπησω ολα τα προφυλακτικα) πολυ καλα παιζεις κ εγω ετσι κατελυξα κρυο ντουζ..27 ειμαι κ ειναι στον στρατο προς το παρων μενουμε ευβοια κ δυστηχως δεν εχουμε ουτε συμβεβλημενους γιατρους φαρμακοποιους, ουτε γυναικολογο σε νοσοκομειο ενα χαλι ολα απο την τζεπη μας αλλα τι να κανουμε τελος θα κανουμε παιδακι κουτσα στραβα θα βγει...προγεννητικο ελεγχο δεν εκανα κ δεν το σκεφτηκα καθολου τον επομενο μηνα εχω τεστ παπ θα παω θα δει κ την γονιμη μερα αλλα θα με φαει τρελο αγχος πως να τον καταφερω εκεινη την συγκεκριμενη μερα..αχ θα μας πεθανουν οι ατιμοι εχει φαει κ απο μενα αρκετα ακυρα κ πλεον οσο κ να συζηταμαι του λεω στο πρωτο εγω δεν ηθελα αλλα ηθελε εκεινος εγινε μια φορα κ λεω δεν μπορει κ ειχα καθυστεριση να κλαιω να χτυπιεμαι να μην θελω αλλα τελικα οταν πηγα στον γιατρο κ ακουσα καρδουλα τρελαθηκα απο χαρα ετσι θα γινει στο δευτερο αλλα αντιθετα θελω εγω κ εκεινος οχι του ειπα εχεις να προετοιμαστεις 9 μηνες εκει δεν μπορει να μου πει τιποτα κ ελειπε κ σε ολη την εγκυμοσυνη σε επαγγελματικα κ εγω μονη τι στεναχωρια ειχα περασει δεν ηθελα να κανω παιδι αλλα ηταν καθαρα δικη του αποφαση χωρις να με ρωτησει...αλλα στην πραξη ειναι τα δυσκολα...σ'ευχαριστω παντως ευακι εισαι το στηριγμα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΑΚΙ...ΣΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΙΤΗΜΑ ΦΙΛΙΑΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΟΝΛΑΙΝ....ΕΧΩ ΝΕΑΚΙΑ ΚΑΝΤΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΤΕ ΑΝΕΤΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ ΤΟ ''ΧΑΛΙ'' ΜΑΣ......μεσα σε εισαγωγικα.....ΛΟΙΠΟΝ....γυριζω που λες σπιτι μετα απο μια δυσκολη μερα στην δουλεια, ο συζυγος γυρισε 11.30 ειχε επισκευη βλαβης μεγαλο μανικι....κοιμομασταν με την κορακλα μου λεμε τωρα......το κοιμομασταν ειναι σχετικο χαχαχα...σηκωνομαστε με ενα μεγαλο φιλι και σχολιο του τυπου που ειναι τα κοριτσια μου...κοιμαστε? βαρυ πεπονι και καλα εγω.....αχ μας ξυπνησες και τετοια, πεινας? πειναω μου λεει, μπανιο θα κανεις εχει ζεστο νερο...θα κανω μου λεει..κανω και γαλα στο παιδι, φορουσα και ενα νυχτικακι κατσε καλα, παιρνω την κορη μας αγκαλια και παμε στο σαλονι, του στρωνω να φαι...και τι μου λεει??????? αστο θα τα κανω εγω μην κουραζεσαι τωρα....που εχεις και ωορηξια και μας παθεις και τιποτα.....και χαζογελαει.....ε ρε στα αρματα κανονικα για να πυροβολησω ...αλλα δεν ειπα τιποτα κυρια αγαπες μου κυρια!!!!....ξαπλωνουμε με το παιδι, να πιει το γαλα του, μιλαμε για τα χαζα, πως ηταν η μερα τετοια, λεει μπαινω για μπανιο και να κοιμηθουμε ολοι μαζι....η μαμα μας εχει μουτρα!!!!! η θυμιω...απευθυνεται στο παιδι....(ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 14-15 ΚΑΙ 16 ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ....) ΔΕΝ σχολιαζω τιποτα...απλα ειπα...ειμαι πολυ κουρασμενη εμεις θα ξαπλωσουμε καληνυχτα...ερχεται μετα απο λιγο και κοιμηθηκαμε και οι τρεις....το βραδυ, παιρνω το μαξιλαρι και παω στο σαλονι....γιατι η κορη μου κοιμοταν στο κεφαλι μου και τους αφηνω στην κρεβατοκαμαρα...χτυπαει το ξυπνητηρι 7.00 ετοιμαζω του παιδιου τα φαγητα για τον παιδικο...και σηκωνεται και ο ΑΝΤΡΑΣ.....μπα κοιμομαστε και στο σαλονι τωρα καλημερα? ναι δεν με βολευε...καλημερα...τον ετρωγε ο πωπος του χαχχαχαχα, τιποτα εγω κυρια παλι...ουδεν σχολιο....ετοιμαζομαι βαφομαι...και ετοιμαζομαι να φυγω ρωταω για την μερα του και τετοια, μου πεταει θα παω εγω να παρω κρεατα για το μεσημερι μην κουραζεσαι και εισαι και σε γονιμες μερες....ΚΑΖΟΥΡΑ ΤΡΕΛΛΗ ΕΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑ? ΚΥΡΙΑ ΕΓΩ και παλι....κλεινω την πορτα βιαστικα...και λεω οχι δεν ξερεις απο κρεατα θα παω εγω να ψωνισω πριν παω για δουλεια...γεια!!! και μπαααααααααααμμμμμμ την πορτα.....και μολις βγαινω στην εξωπορτα του γκαραζ να μπω στο αμαξι........ε ρε κοριτσια μου βγαινει μια κατινια...δεν κρατηθηκα...εχω χασει 2 μερες με τα πεισματα μου....που ειναι οι γονιμες εχτες και προχτες και σημερα ειναι η τελευταια σνιφ σνιφ....και γυριζω πισω.....μπαινω στο σπιτι, καθοταν στον υπολογιστη, στριβω δυο τσιγαρα και καθομαστε μπαλκονι....του λεω...σου αρεσει ετσι οπως ειμαστε? μου λεει φυσικα οχι εσυ το προκαλεις...εσυ δεν με καταλαβαινεις του λεω....λοιπον επειδη πιεζομαι χρονικα αλλα δεν γουσταρω να μου προκαλεις αρνητικα συναισθηματα και να μου γ....την ψυχολογια και να σκεφτομαι ολη μερα το θεμα του παιδιου...κοιτα να χαλαρωσεις λιγο και να δεις τα πραγματα πιο σφαιρικα....μου λεει παυση....τωρα μιλαω εγω...εγω ξερω ποτε θα γινει και δεν χρειαζεται να μας αγχωνεις με το θερμομετρο και ολη την ωρα να μου λες τωρα εχω 37,39,40 του λεω για πλακα...εκει θα ημουν αρρωστη βρε οχι σε ωορηξια....οτι ειμαι πεισματαρα, αγυριστο κεφαλι και τετοια...λεω δεν ηξερα οτι εχω γκουρου για συζυγο...μπραβο βρε που ξερεις ποτε θα εκσπερματωσεις και εγω θα μεινω εγκυος....γελαμε.....οποτε αποφασισαμε να μην ξαναβαλω θερμομετρο....και οποτε εκεινος θελει θα το κανει.....του ειπα και το αλλο....σου αφηνω αυτην την πρωτοβουλια...αλλα αν ξαναπαμε στο σεναριο...χ... μια φορα την εβδομαδα μεσα....και αν... θα εχουμε προβλημα γιατι νιωθω οτι με κοροιδευεις και αυτο ειναι οτι χειροτερο σε συγκριση με αυτο που εκανα εγω...φιληθηκαμε γελασαμε και φυγαμε για δουλεια....για βοηθηστε λιγο τωρα...τελευταια περιοδος 23 οκτωβρη για 5 μερες...ελευθερη επαφη στις 1 στις 3 νοεμβρη και την προηγουμενη εβδομαδα νομιζω τεταρτη εχω καμια πιθανοτητα? το θελω τοοοοοοο πολυ............με εχει κουρασει ολο αυτο ρε φιλε πωπωπω.....γιατι δεν καταλαβαινουν? τι σκατα θα γινει σε 1 χρονο? πιο χαλια αποκλειεται να ειναι τα πραγματα στην ελλαδα και να πτωχευσουμε για κανα μηνα θα υπαρχει αναμππουμπουλα και μετα ολα θα ηρεμησουν και θα ξαναμπουμε σε ρυθμους...9 μηνες θελει για να γεννηθει ενα αγγελουδι...κατι θα αποταμιευσουμε...βαρυ χειμωνα δεν κανει...αντε κανα τριμηνο να ειναι το ζορι....και του χρονου πρωτα ο υψιστος....οπως θα ζεσταινομαστε ολοι θα ζεσταινεται και το νεο μελος μας....οτι εξοδα εχει το αγγελουδι μας το ενα...θα εχει και το αλλο...συν οτι ευελπιστω να εχουμε πεταξει τα παμπερς μεχρι τοτε...τι αλλο να πω....θα δειξει...περιμενω νεα...μια ομορφη μερα ευχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι, πηγαινε πιο επιθετικα, κανα ποτηρακι κρασι πινει? κοιμισε το παιδι...ποτισε τον λιγο μαρη ετσαααα?????και ανεβα απο πανω εσυ και μην κατεβαινεις....και πες του τωρα κανω κουμαντο εγω....τι αλλο να πω? εσυ ξερεις καλυτερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ευακι κατι γινετε σου το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου εμεις ξηρασια χαχαχα..αφου το πηρε αποφαση μην στεναχωριεσαι ποσο ειναι η κορη σου;εμενα ειναι ηδη 3 κ θα εχουν σιγουρα πανω απο 4 χρονια διαφορα κ δεν μ'αρεσει καθολου..αχ αφου τον καταφερες μπραβο σου εγω να δω τι θα κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Ευάκι έχω πεθάνει στο γέλιο με τις περιγραφές σου.Είναι λες και σε έχω δίπλα μου και μου τα εξιστορείς......

Ευχομαι να ταν τυχερή κάποια από τις προσπάθειες σας αυτό το μήνα.Και γω θα θελα τρίτο παιδάκι αλλά ο άντρας μου δε θέλει.Βέβαια εμείς δεν έχουμε την "πολυτέλεια" να συλλάβω φυσιολογικά οπότε τον παρακαλάω για μια ακόμα εξωσωματική.Εκει να δεις ψιστίρι που πρέπει να πέσει....

Βλέπω πόσο το θες και συ και η maria-eva και σας το εύχομαι απο καρδιάς!Κορίτσια επιθετικά,δεν υποκύπτουμε στα θέλω μας,ετσάαααα!!!χα χα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες....τι να κανω η ερμη? καπου πρεπει να τα πω... καλα που ειστε και εσεις...οσο να πεις σε πολυ κοληττες δεν μπορεις να τις πρηζεις καθε μερα με το ιδιο θεμα...ωρα τους καλη με στηριζουν αλλα ειναι σε αλλη φαση, καριεριστριες.....θα με θυμηθουν καποια στιγμη οταν το βιολογικο ρολοι βαρεσει κοκκινο....χαχαχαχα

λοιπον και συνεχιζω.....περιγραφη τεταρης 8/11/2012, κλασσικα βαλτε καφεδακι, αναψτε τσιγαρακι και παμεεεεεε.... τελειωνω χτες την δουλεια 4 παρα, παω μια στο πρακτικερ ηθελα κατι γλαστρες να βαλω την γαρδενια μου και τις 2 αζαλεες, 15 ευρω απο γυφτο τα πηρα σουπερ ευκαιρια με φορτηγο περπλανωμενο τελεια τα φυτα μου, εχω μουρλα σημειωτεον ( 5 η ωρα ερχεται το παιδι απο τον παδικο και πρεπει να ειμαι σπιτι οπως καταλαβαινετε), ειχα και το μαγειρεμα στο νου μου, συγχυζομαι με τις τιμες και δεν πηρα τελικα, παω για ψωνακια της στιγμης, ψωμι γαλα και τα κλασσικα, πηγαινω σπιτακι, ηρεμιααααααααααα δοξα το θεο, μπα λεω εδω εισαι μωρακι μου? δουλευω μια μελετη μου λεει...λεω οκ, θα κανω δουλιτσες, θα κανω μαλλι λεω, θα ερθει η κομμωτρια να με σουλουπωσει λεω, (εχω κατι επαγγελματικες συναντησεις και θελω να ειμαι σουπερ σημερα και αυριο ) ωραια μου λεει.....κοστος ελα βρε μωρακι απαντω....25 ευρω.....α οκ λεει...λες και τα πληρωνει ο '''αντρας'...τελος παντων....ειμαι υπυθυνη πωλησεων σε εργοστασιο υπενθυμιζω.....για να μην με λετε και μυστηρια ετσσσσσααααααααα? λοιπον μαγειρευω, κανονιζει για καφεδακι, παει την μικρη στην πεθερα μου και λεω γιατι δεν μενει εκει το παιδι? θα παω το πρωι να την παρω...θα βγει και το φαγητακι ζεστο ζεστο....σουπερ σου κανω το τραπεζι το βραδυ και εσυ το κρεββατι τι λες??????? γελαει μου λεει οκ....ετσι και εγινε κοριτσια μου....υπεροχο σεξακι με ελευθερη επαφη τελειωςςςςς ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΛΥΘΗΚΑ Ο ΒΡΩΜΥΛΟΣ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΧΙΧΙΧΙΧΙΙΧ ΣΤΗΝ ΠΟΥΣΤΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΤΟΥΖΑΚΙ ΕΛΕΕΙΝΟ????? (ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 20 ΝΟΕΜΒΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ)....ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ....ΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑ...κοιμηθηκαμε αγκαλιτσα καναμε μασαζακι και τετοια....δοξα τον παναγαθο, απππαπαπα τι λεω πρωι πρωι και βαζω και το ονομα του μεγαλοδυναμου στο στομα μου....ντροπης πραγματα....και βλεπω ενα ονειρο ρε κοριτσιαααααααααααααα..... κατα τις 5 τρελλο τελειως, μου εχει χαλασει η διαθεση σημερα, εκανα το λαθος και μπηκα ονειροκριτη...εκτιμω αν ξερει καμια απο ονειρα.....να μου πει καμια γνωμη.....ειδα οτι ειχαμε πολυ κοσμο στο σπιτι και δεν θυμαμαι καλα...σαν να ειχε πιασει φωτια γυρω γυρω η περιοχη...δεν θυμαμαι αν ειδα φωτια η καπνο και τετοια...και φιλοξενουσα λεει κατι πυροσβεστες και πυροσβεστινες, και η μια ξαπλωσε με τον αντρα μου στην κρεβατοκαμαρα μας....και ανασκελα εκεινος και εκεινη ανασκελα να περναει απο πανω του και την πιανει απο τα μαλλια και αρχιζουν να το κανουν....και την βλεπω την φαση απο το σαλονι και παω μεσα στην κρεβατοκαμαρα και ανεβαζω το παπλωμα και οντως το κανανε...φευγω και βαραω μια μπουνια στην πορτα και σπαει η βερα μου και την πιεζω την ανοιγοκλεινω...(δεν ξερω αν θυμαστε μικρες που ειχαμε κατι δαχτυλιδια που ρυθμιζαμε το μηκος τους αναλογα με το δαχτυλο) ετσι ηταν και καλα η βερα μου....και την ανοιγα την εκλεινα μεχρι που στο τελος εσπασε.....σηκωνομαι φρικαρισμενη πλεον...τον παιρνω αγκαλια και του λεω μωρο μου ειδα ενα πολυ βλαμμενο ονειρο εχω φρικαρει...με αγαπας? μου λεει ναι βρε μωρακι μου ελα εδω...αγκαλιτσα και παλι βεβαια δεν εκλεισα ματι για να ειμαι ειλικρινης, και 7 η ωρα πλεον αρχισε η μερα μου....πηγα πηρα το παιδι, ετοιμασα πρωινα δουλειες και τωρα ειμαι στο γραφειο πριν αρχισουν τα ραντεβου και σας γραφω...περιμενω γνωμες σας για το ονειρο...ενα πραγμα ζηταω ρε κοριτσια μου πραγματικα....υγεια στο αγγελουδι μας, στον συζυγο και στην οικογενεια μας γενικα και στους ανθρωπους που αγαπω...και σε ολον τον κοσμο.....χεστηκα και για την δουλεια, και για τα γαμωλεφτα και για τις εκλογες.....ο θεος ειναι μεγαλος και να μας εχει κατω απο την σκεπη του....μια ομορφη μερα να εχετε!!!!

οσο για σενα μαντριο....σου ευχομαι ολοψυχα ενα τριτο αγγελουδι να παρεις και ταξι και σπιτι μαρη.....αυτα αληθεια τα κοψανε τι γινεται δεν ξερω καθολου για τα πλεονεκτηματα των τριτεκνων χαχαχχαχαχ!!!!

μαρακι, την βιολαρα μας ετσι? μην ξεχιομαστε χαχαχχαχαχαχ.....

Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 25 ΜΗΝΩΝ.....ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΗ ΚΑΙ ΓΕΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΝ ΤΑ ΨΗΚΑ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ.....

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΑΤΟΟΝΕΙΡΟ...ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χεστο βρε το όνειρο!Εδώ κατάφερες το συζυξ για ελεύθερη επαφή στο όνειρο θα μείνουμε!!!!!!!!!!!!!Καλά αποτελέσματα!Να τη χαίρεστε τη πριγκιπέσσα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εισαι φοβερη ρε παιδι μου...τι σχολιασμος....πολυ γελασα!!!αντε κ τον καταφερες...πονηρουλα!!! :lol::lol: με το ονειρο καλε μην δινεις σημασια...εχεις ψιλοαγχωθει με το θεμα παιδι,λιγο οι τσακωμοι...δεν ειναι τιποτα!!!αντε να μας ενημερωνεις για τις εξελιξεις!!εγω τον εχω τουμπαρει απο εκει που δεν ηθελε κ τωρα οταν μου ερχεται περιοδος μου λεει''εμ βεβαια αφου ηξερες ποτε ειναι οι γονιμες κ με απεφευγες..'' :lol::lol: βεβαια το παω χαλαρα κ δεν μετραω μερες κ τετοια.

καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια να ερθει το μωρακι που θελουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω κ εγω να γελασετε...δεν του ειπα τιποτα εδω κ λιγες μερες σεξ κομενο δεν εχω κ ορεξη κ περιμενω κ περιοδο εχω καθυστερηση 4 ημερες αλλα εχω ασταθη κυκλο πολλες φορες κ ασε που δεν εγινε κ τιποτα..τεσπα κοιμαται η μικρη χθες βραδυ κατα τις 10 δεν ειχε κοιμηθει κ μεσημερι κ ταβλιαστηκε κ μου λεει ο συζηξ ξερεις τι θελω... καλα του λεω φουλ ακεφη εβλεπα στην tv παμε πακετο καθεται να το παρακαλουθησει κ αυτος κ παιδια να εχει μια ιστορια δραμα δεν ξερω ποιες το ειδατε κ να μην το πολυλογω εδειχνε μια κοπελα υιοθετημενη που εψαψνε γονεις αδερφια κ τα αδερφια της τοσο ενωμενα κ μαζι βρεθηκε κ η μανα μετα κ να κλαινε ολοι μαζι κλαμα εγω κλαμα κ ο συζηξ κ τσακ του πεταω το καρφι ειδες τα αδερφια του λεω πως στηριζονται πως αγαπιουνται κλπ.κ χωρις αδερφο το παιδι μας(θελω κ αγορι παναθεμα με) να εχει ενα στηριγμα στην ζωη αν παθουμε κατι κλπ ναι μου λεει δικιο εχεις δεν γινεται πρεπει να υπαρχει ενα αδερφακι ψηστηκε αλλα μετα μου πεταει το κουφο οχι τωρα, αυτο το μηνα σε 3-4 μηνες καλυτερα να δουμε κ τις μειωσεις που μας κανανε παλι, σωπα του λεω θα ερθει οποτε θες το πρωτο ηρθε βεβαια τεσπα ξεκιναμε δοκιμες το νοεμβρη του λεω κ βλεπουμε δεν ειπε τιποτα...ε μετα δεν εγινε εννοειτε τιποτα με τοσο κλαμα (πλανταζα μιλαμε)πηγαμε στο κρεβατακι μας κ νανι..νομιζω οτι η χατζηβασιλειου χθες με βοηθησε τρελα ελπιζωωωωω...αιντε ευακι τοσο κατακορυφο ελπιζω να εγινε η δουλεια μπραβο ειμαι περηφανη για σενα....με ενα γιο θα πω χαχαχαχα......οσο για το ονειρο μπορει να μαλωσετε με το συζηγο ή κατι τετοιο εγω βεβαια δεν τα πιστευω αλλα πιστευει η μαμα μου τρελα ε και κατι ψιλο κρατησα ,βλακειες να εισαι χαρουμενη κ ολο θα ερθουν οπως τα θες φιλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τη Χατζηβασιλείου!Δες καλό που μπορεί να κάνει καμιά φορά η Tv.....Για να πείστηκε όμως maria-eva από μια εκπομπή για δεύτερο δεν τον κόβω για τόσο δύσκολο όσο λες...Να σου στελνα τον δικό μου να δεις τι εστι δύσκολος... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...