Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

χαχαχα..

Αχ παιδια...

αμα ξακανουσω γυναικα-μητερα να λεει..μη σε δω πουθενα να θηλαζεις δημισοα..και ειναι αηδια ο δημοσιος θηλασμος..θα αρχισω τα χαστουτκια..κομπλεξικεεεεεςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα σας......

γωγουλινι τι καλα που ειναι γερο το νινι και ειναι και αγορακι..........αντε τωρα ξεκινα τα σεμιναρια για μια σωστη καλη πεθερα :lol::lol:

θου μην ακους κανενα...τα στατιστικα ειναι υπερ σου.........βαλε μπρος και κανε την κορη :D

εγω εχω τον ιασονακο με υπεφυκητιδα......και στα δυο ματακια....σηκωθηκε χθες το μεσημερι και ηταν μεσα στην τσιμπλα τα ματια του και πρισμενα...σημερα καλυτερα....

κατα τα αλλα τα ιδια......

νυσταζωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα..

Αχ παιδια...

αμα ξακανουσω γυναικα-μητερα να λεει..μη σε δω πουθενα να θηλαζεις δημισοα..και ειναι αηδια ο δημοσιος θηλασμος..θα αρχισω τα χαστουτκια..κομπλεξικεεεεεςςςςςςς

καλε ποια το λεει αυτο;;;;;; :shock:

φαντασου εδω στο χωριο που θεωρητικα ειναι πιο υπερ του θηλασμου με το που ακουνε οτι θηλαζω....παθαινουν σοκ.....μα πως γινεται να εχεις ακομα γαλα και αλλες μπαρουφες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ειπανε 2 πανεξυπνες - χωρια παο αλλα κουφα που εχουν πεταξει- εδωσ το γραφειο σε μια κοπελα που ειναι εγγυος και που εχει επιθυμια να θηλασει- και εννωειται πως την εχω εφοδιασε με υλικο συμβουλες παραπομπες..

συζηταμε μαζι με τηνα ΛΛΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ...και της λενε τις μπαρουφες για να κοψει τον θηλασμο...

η εγγυος λεει..μα εγω νομιζα οτι θα πηγαινω και εκδρομες οσο θηλαζω..και της λεω εννωειται πως θα πηγαινεις

η αλλη λεει στην κοπλελα που ηδη γεννησε...

θα το κοψεις μαχαιρι τονθηλασμο για να μη ταλαιπωρηθεις...και θα παρει;ς χαπι...

οριστε...

αχ δεν μπορω...νευριαζω..

δεν ξες την τυφλα σου...ΜΙ ΜΙΛΑΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

ΓΩγω.........................ευχομαι να μην αλλαξει η προβλεψη!

σε εμας αναμεσα στα ποδαρακια του φαινοταν κατι μακρυ...αν δεις τον υπερυχο ...εχει πολυ γελιο!

συχγαρητηρια!

κουμπαρα...μα τι μαλακιες ειναι αυτες!

το χειροτερο ειναι οτι τα πιστευουν!

πηγα οδοντιατρο...παλι προχειρο σφραγισμα μου εκανε!

γκρρρρρρρρ!

θα πιουμεεεεεεεεεεεεεε καφεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε το απογευμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γιουπι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακομα δουλειά..θα φυγω σε μιση ωρα..

Τελικα εστειλα το Σεμπ σχολειο, τους τηλεφωνησα κατα τις δεκα να μαθω τι κανει κ μου ειπαν πως ηταν χαρουμενος κ επαιζε..Γυρισε σπιτι πριν λιγο κ λεει η μανα μου πως η βραχναδα ειναι λιγοτερη κ δεν εβηξε...Καλυτερα τον ειδε..

Μωρε φοβαμαι διοτι οποτε κρυωνει κανει λαρυγγιτιδες και ετσι ενα βηχαλακι με τρομαζει...

Αφροδιτη βηχει ο μανωλακης?? ασε, ολος ο χειμωνας ετσι θα παει..προσπαθω να το παρω αποφαση...Εδω εχουμε βροχες συνεχεια γιατι ειναι οι μουσωνες κ θα εχουμε πλημμυρες και δυνατες βροχες μεχρι μεσα νοεμβριου..ΠΟυ σημαινει πως ειναι και περιοδος ιωσεων...

Ζωη η μικρη σου παει παιδικο?

Θουλη πας για τριτο?? Στο τελος θα με πεισετε και μενα :mrgreen::mrgreen:

Αστειακι...ας κλεισει ο Σεμπ τα τεσσερα και θα το σκεφτω, αν εκανα αλλο θελω να εχουν τουλαχιστον 5 χρονια διαφορα..αλλα δεν το βλεπω να κανω :D:D

Δεν θα αντεξω αγχος ξανα απο την αρχη...

Χρυσα τι σου ειπαν παλι και συγχιζεσαι με τις γυναικες???

Η ΒΚ δεν ειναι σιγουρο, ειναι στο 90% η πιθανοτητα..Θα ξερω μεχρι τα χριστουγεννα...ΑΝ κατσει θα παω, και θα δουμε..αλλα δεν λεω πολλα διοτι με εμας και με αυτες τις δουλειες ολα αλλαζουν τελευταια στιγμη..

Βαριεμαι εχω να κανω μια αναλυση για τη διαχειριση των νεκρων μετα απο φυσικες καταστροφες.. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ Φραν..αυη η αναλυση δεν ειναι και πολυ ευχαριστη...

τι ειπαν ρε συ...

ακου διαλογος να τραβας τα μαλλια σου

κ-τωρα που επιστρεφω στη δουλεια θελω να αποθηλασω

χ-ξεκινα σιγα σιγα να μειωνεις γευματα και θα παοθηλασιε ςομαλα και φυσικα

β-Τι λες καλε..θα ταλαιπωρηθει θα μπερδεψει το παιδι..δωστου αμεσως σκονη και μη ξαναδωσεις στηθος ποτε..σε 3-4 μερες θα το κοψει.

κ -ναι αλλα πειναει και η σκονη δεν του αρεσει

ε-οχι ρε αποτομα ειδικα αμα δεν τρωει σκονη..σιγα σιγα

β οχι καλε θα δεις θα φαει

κ-αλλα αφου εχω γαλα τι θα το κανω

β-θα παρεις χαπι

ε οχι χαπι καλε..κανε αυτο που σου λεειη Χρυσα..τωρα που αρχισε τροφες μειωσε σιγα σιγα θηλασμους

β-ετσι δε θα αποθηλασεις..μια χαρα τον ταισες 5,5 μηνες φτανει και εγω τα δικα μου τοσο και πιο λιγο τα θηλασα τι παθανε;; τωρα θα απελευθερωθεις και θα μπορεις να βγαινεις και πιο συχνα εξω

ελ- (εγγυος) εγω νομιζα πως οταν θηλαζεις ειναι πιο ευκολο ν αβγαινεις εξω...εχεις μια κουβερτουλα μαζι σου και τελος

ε- μη σε δω ποτε ναθηλαζεις εξω ειναι αηδια

β- ναι ειναι απαισιο ..ειναι τωρα ωραιο να εισαι εξω και να βλεπεις την αλλη με το βυζι απ'εξω;;;

χ- και ειναι ωραιο να γυρναει η αλλη ημιγυμνη εξω...το ξεκολο δε σας πειραζει και μια μανα που θηλαζει σας ενοχλει... μη λετε βλακιες

β -βλακιες λες εσυ...τι λες τωρα..ακου να θηλαζει...

ε τι να πεις ρε φραν...

ολες γυναικες..μανες..γεννησαν παιδια..η Β προερχετε απο πολυτεκνη οικογεννια με αδελφες που εχουν ακι εκεινες παιδια θα περιμενα πςερισσοτερε ςγνωσεις απο αυτην αλλα τι να πεις...πφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου...Τι κάνετε;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλά για το τι πεθερά να γίνω δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι... :oops::oops::oops: Με δυο κόρες άψογες :lol::lol::lol::lol: και έναν γιο μοσχοαναθρεμμένο :lol::lol::lol::lol: , την γάμησε η νύφη μου... :?:?:?:?:?:?:? Θα πρέπει να πληρεί όλες τις προϋποθέσεις.... :twisted::twisted::twisted:

Καλέ αυτή η κοπέλα που έχει ο αδερφός μου μου αρέσει...Την αγαπώ...Ρωτηστε για πρώην... :lol::lol::lol: Από το πρωί μέχρι το βράδυ τις έβριζα... :oops::oops::oops: Αν καμια κάρια μου το πλήγωνε το αδερφάκι μου σε καβγά, την έβλεπα στο δρόμο και της γύριζα τη μούρη.. :oops::oops::oops: Και στις υπόλοιπες είχα μονίμως ένα ξινισμένο ύφος.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά πολλές αμφισβητείτε ότι έχω γιο.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Αλλά ο γιατρός το είδε....Σας λέω η αυχενική μας διαρκεί μια ώρα και μας μετράει ακόμα και τα δάχτυλα... :o:o:o:o:o

Κι εσείς μου λέτε ότι θα γίνει κορίτσι;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil:

Ποιες θα πιείτε καλέ καφέ και που;;;; :evil::evil::evil::evil:

Το θέμα με τον πλακούντα μου είναι το εξής...Είναι χαμηλά μου είπε και υπάρχει μεγαλύτερος κινδυνος για αποκόλληση και αιμοραγία...Αλλά θεωρητικά τώρα, λογοστεύουν οι πιθανότητες, δεδομένου ότι είμαι 12+5 εβδομάδων... ;);) Απλώς μου είπε να προσέχω, να μην κουράζομαι, να μη σηκώνω βάρη.... :?:?:?:?:? Αλλά πως να μη σηκώνω τα παιδιά μου;;;; :roll::roll: 18 κιλά η Ιω και σχεδόν 11 η Μαρτίνα... :roll::roll::roll::roll: Βέβαια, μου είπε ότι στην πορεία μπορεί να διορθωθεί και να πάρει καλύτερη θέση... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Μου άλλαξε και την ΠΗΤ...Εγώ χθες βάσει υπερήχων στο Έλενα ήμουν 12 εβδομάδων και είχα ΠΗΤ 22/4...Αυτός χθες με εβγαλε 12+4 και ΠΗΤ 18/4....Και μου είπε ότι αυτό είναι το σωστό και βάσει αυτού θα πορεύομαι...Και το Μαρτινάκι μου είναι γεννημένο 19/4... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Και η Ιωάννα 11/4... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΩγω εμενα σε κανενα απο τα 2 παιδια δεν επεσε μεσα το τεστ!

θα παρεις το κορμι σου...το παιδι και το τσουτσουνι του να ερθεις γι ακαφε στην Παναγιωτα?

μολις μου ηρθε το νερο 111 ευρω!

γαμω τους κηπους ....θα τα ξερανω ολα!

μας καικε και το ο νταιμερ διακοπτης στην κρεβατοκαμαρα μας....

καθε μερα και απο κατι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ αφού στο έβγαλε το τεστ :mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:

Χρύσα άν έχεις δώσει υλικό πληροφόρησης για την θηλάζουσα μητέρα, ας καθήσει και ας διαβάσει ;)

πιο πολλά δεν μπορεις να κάνεις!!! ;)

Ιουλίαααααααααα έγινα και εγώ θεά!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:8-)

χωρίς πλάκα ευχαριστώ για την συμβουλή! :D;):x

ρε συμπεθέρα :o:o:o:o τόσα πολλά για νερό? :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?ξεχασα να σχολιασω χθες κατι...

καλα καλεεεεεεεεεεεεεεεεεε εισαστνα στις νατασας το σαββατο κ γω σκατουλες? :cry::cry::cry:

ευχαριστω ρε νατασα :evil::evil::evil::evil: δε γουσταρεις τους γιους μου?

μονο η αναστασια με σκεφτηκε :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

[-([-([-([-([-([-([-([-([-(:-?:-?:-?:-?

για 3 εχουμε ακομα 8-)8-) του χρονου κ βλεπουμε

σαε φιλω..τρωω τρωω τρωω τρωω κ θελω να ξαναφαω :roll::roll::roll::roll:

πφφφφφφφφφ

βικυ μη σε πω σε μας ποσο ερχιεται..θα ξενερωσεις. :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Βίκυ :o:o:o:o:o:o:o:o Ούτε σε εμάς τους σπάταλους δεν έρχεται τόσο...Κανα 60αρι μας έρχεται.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μήπως έχει και κανένα απλήρωτο ποσό μέσα;;;; :roll::roll::roll: Η μήπως αυτό το ποσό το μοιράζεσαι με γονείς και αδερφή;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Επίσης σιγά μωρή μην πιστεύω αυτά τα τεστ.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζι μου :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο το δικο μας ρολοι τραβαει ολη η πυλωτη κα η μαμα μου...!

ενοειται το πληρωνουμε ολο εμεις!

εχουμε μια μικρη διαροη απο το ενα καζανακι...ελπιζω πουθεν αλλου!

θα ερθει και ο Π. να το δει!

γενικοτερα ηρθε αυξημενο...!

στην αδεφη μου με τιμολογιο 3τεκνου απο 25-27 που της ερχοταν της ηρθε 45

θα ερθεις για καφε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς νερό πληρώσαμε για όλο τον χρόνο 313ε! :?

αν έχετε διαρροή να την φτιάξετε :!:

Χρύσα τι εννοείς δεν έχετε έπιπλα? τι αφαίρεσες/ :mrgreen:

Η Αναστ. πού είναι? :?::?::?:

Αναστ. πόσα ml είναι το αμυγδαλέλαιο από το φαρμακείο?

χθες είδα σε ένα μαγαζί τύπου Χόντο, ότι τα 50ml της Weleda έκαναν 14,45ε! :? πολλά ε?

θα δω και σε άλλο μαγαζί βέβαια και θα ρωτήσω και στο φαρμακείο ;)

α! Αφρο με την αλλαγή του παράθυρου θα καθαρίσουν και από μέσα τα κεραμμύδια, που είναι κοντά στο παράθυρο ;)

από μεσα μας είπε ότι είναι βρώμικα, προφανώς οι προηγούμενοι δεν τα καθάρισαν ούτε μία φορά από τότε που μπήκαν!!! :?

ο μάστορας μας είπε να μην κάνουμε τίποτα, απλά να το παρακολουθήσουμε :o:o:o:o

τι σόι μάστορας είναι αυτός? δεν θέλει χρήματα? :?

ή αυτή ήταν η τακτική του, ώστε να πούμε "α καλός είναι θέλει να μας κάνει να μην χαλάσουμε πολλά" :roll::roll: για να τον πάρουμε!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια πως γίνεται οι έφεδροι να είναι κάτω στο Σύνταγμα!!!??? Αφου δεν επιτρέπεται!!! Ο στρατός δεν κατεβαίνει σε ποριες να διαδηλώσεις δεν έχει συνδικαλισμο ούτε απεργει .....αυτοβτο σημερινό δεν το καταλαβαίνω !!!! http://theinsider.gr/index.php?option=c ... &Itemid=41

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααααααααααααααααα!! :D:D:D

αργυρω η αναστασια ηταν σε εμενα! :D:D:D:D:D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μα ποσο τη χαρηκα!!καθησαμε κ στο πενταβρωμικο μπαλκονι μου,δε σας λεω τί καναμε :mrgreen::mrgreen: ,κ περασα τοσο ωραια..ωραιο πραγμα ρε παιδι μου να τα λες χωρις να εχεις καθαρισει,ετοιμασει τιποτα!η προσωποποιηση της φιλοξενιας ειμαι! :mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol:

η αννυ μια τρέλα!τελεια!!κ ποσο μου αρεσε που οταν ηθελε κατι με φωναζε ιουλια!θα μου πειτε..κ πώς να σε ελεγε;;βρασιδα;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::lol::lol::lol:

ε..απο τα χαιλακια της ηταν τελεια!

επαιξαν κ μια χαρα με τον γιωργο,αχ πολυ πολυ πολυ ολα νου αρεσαν!

να ξαναερθετε να σας ξαναπεριποιηθω ετσι! :lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

αργυρω αληθεια με ευχαριστεις για τη συμβουλη ομορφιας;; :shock::shock: εζησα να το ακουσω κ αυτο! :o:o:o παρακαλω!στη διαθεση σου!ειναι γνωστο ποσο κοκετα ειμαι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νερο δεν ξερω ποσο πληρωνουμε..ειναι λογαριασμος που εχει ανατεθει στον χ. κ δεν ανοιγω φακελους που δε μου ανηκουν! :geek::geek::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αλλα δε νομιζω πολυ,αλλιως ολο κ κατι θα εκουγα :roll:

θα σας δω μετα..θα ετοιμασω ενα τεστακι για αυριο κ εφοσον γραψετε θα επανελθω!!

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και αντίο σας! :|

Δε σας ξαναγράφω το αποφάσισα για να μαθετε να με αγνοείτε!

Επίσης ευχομαι όσες θελουν κορίτσι να κάνουν αγόρι και όσες θέλουν αγόρι να κάνουν κορίτσι! :twisted:

Παιρνω την κοιλιά μου και φεύγω! Πάω να ξαπλώσω η έγκυα γιατι δεν την παλεύω άλλο!!

Άντε γεια! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και αντίο σας! :|

Δε σας ξαναγράφω το αποφάσισα για να μαθετε να με αγνοείτε!

:o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::-o:-o:-o [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...