Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

A μαρια και εγω πηρα..ενα Τζινακι, ενα σετ μπλουζες και μια μπλουζα ραγκμι του Χ..

πιτζαμες εχουμε απο πεισι που ειχαμε παρει..μας κανουν μια χαρα...

θα τα ευχαριστηθεις τα ρουχα του Λιντλ...εγω παιρνω οποτε εχουν κατι που με ενδιαφερει..

εχουν πολυ καλη ποιοτητα και φυσικα σχεση ποιοτητα τιμη..

Βικυ πιστευω πως εχει να κανεις αρχικα με τους περιορισμους της οικογεννιας..και κατ'επεκταση της δικης τους.

Εαν εσενα πχ δεν σε ικανοποιουσε ο συζυγος..τι θα εκανες;;;...

οταν θα θεωρουταν ντροπη να μη σε βρει αγνη και αμολυντη;;;..

γιατι κακα τα ψεμματα στα χωρια ακομα ισχυει αυτο;;;...

ε αυτες απο το να ειναι περιορισμενς στο σπιτι..μη ικανοποιημενες παο τη ζωη τους και προσεχοντας να τυρουν τα προσχηματα..ε καπου καταπιεζονται..και αυτη η καταπιεση εκει τους βγαινει...

σου λεει δε μου κανεις τιποτα στο κρεβατι και εκτος κρεβατιου..ε παρε για να μαθεις τωρα...

δεν ξερω..εγω αυτο πιστευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παναγιωτα Στις 13 φεύγει ο Κ και 2 -3 μέρες πριν έχουμε πυρετό προετμασιων

ok κοριτσακι..οποτε αυριο μετα τις 6 σας περιμενω!!! :D:D

Βικυ και σενα ε;;;

Γωγω και Σισσακι κανονιστε και εσεις ρε να βρεθουμε!!!!

Κοριτσια πως ειστε γενικοτερα;;;

Φραν ..κομματακι δυσκολο ρε αυτο που περιγραφεις... :?:? Βασικα ειναι αλλη φιλοσοφια..αλλος τροπος ζωης!!!!

Χρυσα μου ολα καλα;;;Πως πανε τα πραγματα στο τριοροφο;;;

Γεια σου Γιωτα!!!!!

Αργυ εγω παντως σε διαβαζω και κραταω οτι μου κανει.Για το τσιμπουρι παντως δικιο εχεις.

Δεν πρεπει να μεινει μεσα καποιο κομματι.

Σας αφηνω για την ωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου ποτε θα κανεις την κορη;;;;;;;;;;παντως εμενα δεν μου φαινεται η διαφορα.....ενταξει οκ φοραμε τα φουστανακια μας....αλλα μεχρι εκει.....μαλλι δεν εχουμε πολυ για να βαλουμε κοκκαλακια,οποτε φοραμε καμοια κορδελιτσα μονο.......πιστευω σε κανα 6μηνο θα αρχισει τα κολπα της........

αφρο και βικη και εγω θελω αυτη την ανακαλυψη....πληρωνω οσο οσο.....χθες σιδερωνα της εβδομαδας που περασε....ξεκινησα στις 10 και τελειωσα στις 3........χαλια λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικη ειναι θεμα νοοτροπιας......ακομα τις παντρευουν με προξενια......οχι ολες αλλα μεγαλο μερος......υπαρχει τρελη καταπιεση......φαινομενικα ειναι ολοι απελευθερωμενοι αλλα μεσα στα σπιτια τους υπαρχει ακομα δικτατορια....οτι πει ο πατερας......ουτε να το φανταστω δε μπορω πως γινεται να ειναι μια γυναικα 25 χρονων και να την παντρευουν με το ετσι θελω με οποιον εχει καλο ονομα και περιουσια.......ετσι ειναι απολυτα λογικο οταν παντρευτουν να κανουν οτι γουσταρουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα τι καλα που θα βρεθητεε...ζηλευωωωω..

αφου ειπα χτες μεταξη σοβαρου και αστειου του Ο πως 26/10 νθα παρω τον Ζαν και το τρενο..και θα σας ερθω για καφε...χαχαχαχα.....

Τι να γινετε ρε συ στο τιοροφο..ξες τωρα..οι αλλοι στον κοσμο τους..

εγω μονιμος να τσιτονω...

η λατρεμενη μου κουνιαδα θα βαλει κουρτινες και φωτιστικα..με το ταμειο ανεργιας παου παιρνει..

εμ βεβαια..ο μαλακας πληρωνει τα δανεια..οι γονεις την ταιζουν το μωρο μεχρι στιγμης εξοδα μηδεν..

να δω τωρα που θα αλλαξει γαλα και θα αρχισει να ξοδευει το μισο της ταμειο σε γαλατα τι θα κανει...

ηρθε χτε ςη πεθερα και με ρωτησε εαν εχω και αλλα ολοσωμα μακριμανικα βελουτε φορμακια..

της ειπα πως φυσικα και ΔΕΝ εχω αφου της τα εδωσα ολα..και μου λεει..αχ..κριμα και τι θα κανουμε..θα πρεπει να παμε στα Τζαμπο να παρουμε..

ε και την ειπα πηγενε και ΠΑΡΕ...

Δεν ξερω παιδια..εχω γινει λιγο κακια με αυτους..δεν αισθανομαι και πολυ ωραια με τη συμπεριφορα μου...

κανω κατι μικροτητες..που δε φανταζωμουν ποτε οτι θα τις εκανα

post-2469-13873939725765_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακη δεν εξρω εαν θα ερθω τελικα..θα εξαρτηθει απο το εαν θα δουλεψουμε παρασκευη η οχι..συνηθως δεν δουλευουμε..αλαλ ποτε δεν ξερεις τι θα θελουν οι Ουκρανοι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

σας διαβάζω αλλά δεν έχω πολύ όρεξη να σχολιάσω..........

τρέχω πολύ και με την δουλειά

Γωγώ περιμένουμε νέα

Ζωή γενικά προσπαθώ να να είμαι αισιόδοξη και να κάνω μόνο θετικές σκέψεις, αλλά δεν είναι πάντα εύκολο.

Ώρες ώρες η ψυχολογία μου πέφτει πολύ :(:(

Τεσπα μην σας πρήζω κι εσάς

Ευτυχώς ξεχνιέμαι πολύ στην δουλεια΄

Φραν είναι σίγουρο για ΒΚ?

Εγώ δεν θα το τολμούσα με τίποτα πάντως :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτουλα μου εννοειται τροπος του λεγειν το ειπα...εδω τριτο δεν μπορουμε πραγματικα να αποκτησουμε.....κ αμα δεν εχεις κ βοηθεια....κ εγω ολα μονη μου τα κανω κ οταν δουλευω (ευτυχως απογευμα) ο συζηγος κραταει τα παιδια....σε καταλαβαινω....κ το σιδερο...ελα να κανεις κ το δικο μου :lol: στιβα μαζευτηκε κ χτες τις πετσετες μας τις εβαλα στο ντουλαπι ασιδερωτες :oops: ντροπη μου το ξερω αλλα δεν προλαβαινω

κοριτσια μια ερωτηση...η μικρη μου εχει ιωση....κ αρχιζει κ ωτιτιδα....ειναι πολυ λιγο ερεθισμενο το αυτακι της....το θεμα μου ειναι οτι πρηστικε πολυ το ενα ματι της...πηγαμε παιδιατρο πριν λιγο κ δεν ειναι κατι ανησυχ θα δουμε πως θα παει κ αθ πραξουμε αναλογα...αλλα με φοβιζει το ματακι μην παθει αυτο που λενε επεφυκιτιδα(πως το λενε) σας εχει τυχει σε καμια να πρηστει το ματι?να την παω κ οφθαλμιατρο?ειμαι υπερβολικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα :(:(:(:( υπομονή, εύχομαι όλα να πάνε καλά :x

ήρθε ο μάστορας και μας είπε ότι τα 2 παράθυρα θα κοστίσουν 3.000ε!! :o:o

αλλιώς κάτι άλλο που θέλαμε να κάνουμε 12.000ε :o:o:o:o:o

θα σας βάλω φωτό να σας δείξω τι έχουμε και τι θα θέλαμε!!! :roll::roll::roll:

σε λίγο πάμε ΙΚΕΑ......της Ρ. το σχολείο είναι ανοιχτό, δεν κλείνει αλλά δεν θα την στείλουμε γιατί έχουμε εξωτ. δουλειές και δεν μπορούμε να είμαστε πίσω on time!!! :roll::roll: μετά είπαμε να είμαστε όλοι μαζί στο σπίτι!!! ;)

Φρανίτα το πιο δύσκολο θα ήταν το φαγητό για μένα στην ΒΚ! :?

όλα τα άλλα, όπως πολύ καλά είπες, θα ζείσετε με τους όρους που έχετε!, με ό,τι προσφέρουν :!:

δεν ξέρω αυτοί οι άνθρωποι γιατί δεν εξεγείρονται......

Αναστ. δεν ξέρω πόσο κάνει το λαδάκι, πάντως όχι τόσο φθηνό!!! :roll::roll:

θα πάω να ρωτήσω και σε φαρμακείο για την ώρα μου φτάνει το δειγματάκι που έχω!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα τι εγινε κοπελα γιατι εισαι πεσμενη....συγνωμη αν γινομαι αδιακριτη......

χρυσανθη περαστικα.....δε ξερω κατι...ισως καμοια κομπρεσουλα με χαμομηλακι για το ματι;;; :roll:

αργυρω καλα ψωνιαααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν έχουμε το κάτω και θα θέλαμε το πάνω!!!

αλλά για να κάνεις το πάνω πρέπει να

1.έχεις άδεια από τον δήμο

2. να έρθει μηχανικός να δει την σταθερότητα της στέγης

3. να έρθει πυροσβέστης να ελέγξει την πιθανότητα φωτιάς και

4. να γίνει αυτό.....όλα αυτά κοστίζουν 12.000ε!

ενώ τα παράθυρα 3.000!

τα πεθερικά θα τα πληρώσουν!!! ;):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γι'ωτα ευχαριστούμε, δεν θα αγορασουμε τίποτα, περισσότερο για βόλτα πάμε!!! :lol::lol::lol:

η επιπεφυκίτιδα δεν είναι τίποτα, ίσως όμως να χρειαστούν σταγονίτσες για να φύγει και να μην μολυνθεί και το άλλο μάτι και κάποιος άλλος από την οικ.! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσανθη εμεις το εχουμε παθει πολλες φορες...

εοιπεφοικιτιδα ειναι οταν το ματι βγαζει και μια ασπρη σαν τσιμπλα ειναι και το μαζευει συνεχεια στο εσωτερικο των ματιων...

εκει θελει προσοχη γιατι ειναι μεταδοτικο..να μη χρισημοποιει αλλος την πετσετα και κολλισει..

ΕΑΝ ειναι θα σου δωσει η γιατρος σας σταγονες τομπρεξ, ειναι αντιβιωτικες...θα πρεπει να κανεις θεραπεια περιπου 1 ευδομαδα μην εφισιχασεις εαν φυγει γρηγορα..ειναι απαραιτητο να την κανει μια ευδομαδα αλλιως θα επανεμφανιστει

Αλλα το σκετο προξημο μπορει να ιεναι απο τηνιωση και απο την κατακρατηση υγρων.

Αν θελεις κανε μονο επιθεματα με χαμομιλι ( βρασε χαμολινι αστο να κρυωσει να ειναι ελαφρως χλιαρο, βοτυτα μεσα δυο αποστερωμενες γαζες, βαλκτες στα ματακια για μερικα δευετρα και τελος)

Νατασα σε σκεφτομου το ΣΚ...

Αργυρω τι παραθυρα καλε ειναι αυτα;;;..

εδω ενα παραθυρο με πλαστικα κουφωματα και τζαμι ασφαλειας με λευκο πατζουρι κανει γυρω στα 500 ευρω.. με ξυλινα παντζουρια γυρω στα 900

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νυστάαααααζωωωωω.....

Φραγκίσκα πότε παίχτηκε Β.Κ. και δεν πήρα είδηση; Αντε με το καλό! Και τι να πω... ο Θεός μαζί σας... χεχε :P

Δε σε φοβάμαι εσένα θα τα καταφέρεις!

Παναγιώτα μου καθημερινές μου είναι δυσκολο... Τριτες και Πέμπτες έχει και η Χ μπαλέτο οπότε δεν μπορώ καθόλου. Ελπίζω όμως να συναντηθούμε πριν γεννήσω!

Θέλω να πάω στο σπίτι της Βίκυς για καφέ! :P:lol:

Μαράκι όλα πήγαν καλά με την όλιβ, αλλά αφού δεν έχει ανακοινώσει η ίδια κάτι, δε θα ήθελα να αναφέρω λεπτομέρειες... :oops:;)

Φεύγω! Τα υπόλοιπα θα τα σχολιάσω όταν επιστρέψω! :D

Νατασσούλα... :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ 12.000€ :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o γιαυτό το πραγματάκι?

Υπερβολικό, βέβαια αν θέλουν να το πληρώσουν τα πεθερικά να το κάνετε 8-)8-)

Χρυσάνθη δεν είναι επικίνδυνη η επιφυκίτιδα, απλά πρόσεξε να μην κολλήσετε κι εσείς

Σας έδωσε κάποιο κολλύριο?

Γιώτα μάθαμε την προηγούμενη εβδομάδα ότι η μικρή μου έχει Νεανική Ιδιοπαθή Αρθρίτιδα, γιαυτό δεν είμαι στα πολύ καλά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουαου!!

Αργθρω...ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

αχ καπως ετσι θα ηθελα και εγω να εχω ενα σπιτι..καπου βορεια..καπου ψιλα..γι να φαινετε ο εναστρος ουρανος τις νυχτες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γέννησε η Όλιβ?

αφού όλα πήγαν καλά να της ζήσει ο παίδαρος!!! :D:D

Χρύσα :lol::lol::lol::lol: είναι ωραία ειδικά την Πρωτοχρονιά που γίνεται Ο χαμός από τα βεγγαλικά!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μου ειπε για τις σταγονες αλλα οταν θα εχει αυτη την τσιμπλα....τωρα δεν εχει τιποτε...ειναι πεντακαθαρο το ματι...κομπρεσες κανω με χαμομηλι....πρωτη φορα το παθαινω (ο γιος μου δεν επαθε τετοιο πραγμα κ φοβηθηκα πολυ)...θα δω πως θα παει μεχρι το απογευμα κ βλεπουμε...σας ευχαριστω κοριτσια

χρυσα με ξεαγχωσες αφου το εχετε περασει κ εσεις....κ κανενας δικος μου(που εχουν παιδια) δεν ηξερε κ αχγωθηκα....ετρεχα πρωι πρωι στο γιατρο, καλα ο αντρας μου αγχωθηκε περισσοτερο ηθελε να παμε νοσοκομειο...

τωρα η κακομοιρα κοιμαται κ εχει ξεπρηστει λιγο...ευτυχως θηλαζει λιγο γιατι και απο φαγητο τιποτε δεν θελει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Γιωτα ειχε διαγραψει τονλογαριασμο της και τον ξαναεκανε απο την αρχη.

Για να εχει πλεων μεσα του ολους τους ανθρωπους που θεωρει φιλους και κοντινους.

Αυτο..

Χρυσανθη μην ανισυχεις καλε...ειλικρινα..δεν ειανι κατι σοβαρο..Μια φορα ο μεγαλο ςμου - κανα 2 βδομαδες οριν γεννισω ειχε ξυπνισει ο μεγαλος με ενα προξημο ΝΑΑΑΑΑα με το σημπαθειςοοο..

τον πηγαμε νοσοκομειο..αλλεργικη αντιδραση σε τσιμπιμα...εκανε 4 μερες να ξεπριστει..ειχε πολυ γελιο το καημενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nataσουλα...ποσο σε σκεφτομαι...νομιζω στη θεσαλονικη εχει συλλογο γονεων παιδιων με αθριτιδα...!

εχεις τη σκεψη μας και τη θετικη ενεργεια!

Παναγιωτα εγω ειμαι οκ γι αυριο!

θα μιλησουμε και αυριο!

αρχιζουν και με πιανουν τα ψυχολογικα μου...

νοιωθω πολυυυυυυυυυυυυ μαλακας....βασικα ειμαι....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυυυ..θα σε χαστουκισω καλεεεεεε

ηρεμισεεεεεε....

καλε παρε το τρενο και ελα...

40 ευρω πανε ελα( τσεκαρα και δεν εχει με 9 ευρω :(:( ) φιλοξενια μπαι μιιιι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...