Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρε Μαρία τώρ απου το θμήθηκα: πώς μπόρεσες και έφαγες 3 πίτες? :o:o:o:o:o

βέβαια έχεις και χώρο για να τις βάλεις εσύ 8-)

καλή όρεξη με τη παστιτσάδα σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα γοράσω τελικά το αμυγδαλέλαιο από την Weleda ;)

αυτό:

http://www.weleda.gr/catalogue/Λάδι_προσώπου_GESICHTSOEL/188/4/177/165

χθες ήρθε μια φίλη μας μόνο για να παίξει με τα παιδιά και έπαιζε μαζί τους επί 3 ώρες!!! :o:)8-)

είχε έρθει μια άλλη μέρα για να της φτιάξει ο άντρας μου κάτι στον Η/Υ και τους υποσχέθηκε ότι, τώρα στην άδειά της, θα έρθειο για να παίξουν......έτσι ήρθε χθες!!! 8-)

λοιπόν το τσιμπούρι ήρθε από την Αφρική πολλά χρόνια πριν μαζί με τα πλοία που κουβαλούσαν προϊόντα....εδώ η νότια χώρα είναι γεμάτη, τα δάση της,....και κάθε άνοιξη οι ειδικοί προειδοποιούν τους ανθρώπους να προσέχουν όταν τρέχουν στο δάσος ή περπατούν ή ακόμη ποδηλατούν!!! :!::!::!::!:

αν τυχόν τους τσιμπίσει είναι πολύ σημαντικό να αφαιρεθεί όλο ......καλύτερα να γίνει από γιατρό αυτό.... τσιμπάει και ρίχνει το δηλητήριο στο αίμα......αυτό μπορεί να προκαλέσει πόνο για όλη την ζωή.....κάποιοι έχουν μείνει και παράλυτοι :o:o:o:o:o:o .....

δεν ξέρουμε μήπως έχει τσιμπήσιε και τον άντρα μου......

αλλά μου κάνει εντύπωση, ο Παντελάκος πού το βρήκε? :?

γενικώς ζουν σε ζεστό περιβάλλον και υγρό!......τον χειμώνα δεν πολυ υπάρχουν......

σήμερα λέμε να πάμε σε ένα μαζαγί που πουλά έπλιπλα και άλλα είδη και έχει και παιδότοπο....βασικά περισότερο για να ξεφύγει ο άντρας μου από τις "κακιές" σκέψεις!!! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!

Τι κανετε???

Ρε σεις εχετε ανοιξει κ αλλο κρυφο???without me???????????

Τι α γραψεις Βικυ?Δικα σου ή να απαντησεις σε κατι? :?

Χθες ειδαμε την Νατασα κ τη Ζωη φυσικα με τις κορακλες μας!Περασαμε σουπερ!Οκ

ειχαμε κ λιγη κουραση αλλα λογικο! :D:D

Η Νατασα μας μαγειρεψε υπερπαραγωγη μεσημεριανο κ ηταν ολα πεντανοστιμα

αλλα αλλη φορα δε θα την αφησω.1000 φορες αβγα βραστα και να την χαρω παρα ετσι!

Θουλη ρε συ φευγοντας το σκεφτηκα...μηπως ησουν free κ θα μπορουσες να ερθεις??? :oops::?

Για το τσομπουρι :o:o:o και μετα απο την παντα καθησυχαστικη Αργυ( :lol::lol::P:P:YMHUG: ) :shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:(:(:(:(

Μαρια τελικα οκ το κρεας?Εγω το κανω παντα ή μαστιχα ή πετρα ή αχυρο!αυτες ειναι οι μονες επιλογες! :lol::lol::lol::lol:

η Αννυ μου ειχε πει μια φορα(κριθαρακι με κρεας ειχα) "μαμα δε θελω αλλη μαστιχα...μονο κιθαρακι!" :lol::lol::oops::oops: ¨σας το ξαναπα νομιζω!

Αργυ το αμυγδαλελαιο εδω το απλο εχει 2.50 ε το μπουκαλακι...αυτο ποσο?!

Παω ξαναφαω βραδινο...μονο κατι αλμυρα κ κατι γλυκα εφαγα σε μια βαφτιση ...τωρα να μη φαω κανονικα?! :@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το φαγητό έγινε ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ :D:D:D:D

Τολμώ να πω το καλύτερο που έχω μαγειρέψει ποτέ..άντε από τα 5 καλύτερα 8-)8-)8-)

Αναστασία το μοσχάρι μου βγήκε πολύ τρυφερό..το σιγοέβρασα για 1,5 ώρα και έγινε τέλειο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! :D

Ειχατε καλή Κυριακή; Εμείς περάσαμε σούπερ σήμερα! Είχαμε τραπέζι στην Γωγωοικογένεια.

Ηρθε με την κοιλιά της, της κόρες της και τον σύζυγο. Φαγαμε φαγάκι μαγειρεμενο απο τα χεράκια μου, γλυκάκι αγορασμένο απο τα χέρια της Γωγώς :lol: ήπιαμε καφεδάκι και τώρα κατεβασα και 20 μλ γκαβισκον, γιατι αν και δεν εφαγα πολυ το στομάχι μου με έχει πεθάνει. Το γλυκό φταίει.... το τάραξα... :oops::oops::oops:

Ευτυχώς ο Παν έπλυνε όλα τα τα πιάτα και την σκαπούλαρα! :mrgreen:

Τωρα κάθομαι με την αδερφή μου και βλέπουμε την θεία απο το σικάγο! :D

Αναστασί και γω την ίδια απορία έχω, ανοιξατε καινουργιο τρενάκι χωρις εμένα;; :o:(:(:(

Παναγιώτα μου γλυκιά, εγω καθημερινές δυσκολεύομαι... έχω την σχολή μωρέ και όσο μπορώ πρέπει να παρακολουθώ... Το ΣΚ θα με βόλευε περισσότερο... :oops:

Σας φιλώ και σας αφήνω!

Υ.Γ. "Πως το λέτε εσείς εδω, γιατί ξεχνάω πως το λέμε εμείς εκεί"!!! :lol::lol::lol: αγαπημένη ατάκα! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Εδω ειναι 9 κ ειμαι δουλεια...εσεις κοιμαστε :?

Βρεχει-παλι-καταρρακτωδως-χαμος γινοταν..Ευτυχως που ερχεται σχολικο για το Σεμπινι αλλιως ουτε εγω ξερω πως θα τον πηγαινα με τετοιες πλημμυρες...Βασικα περιμεναμε τυφωνα το ΣΚ αλλα δεν μας χτυπησε κ ετσι απλως εφερε βροχες...

Βρε σεις μη μιλατε για μαγειρεματα..νιωθω τελειςω αχρηστη...Καταρχας δεν προλαβαινω να μαγειρψεω διοτι φευγω στις 7 το πρωι κ ερχομαι το νωριτερο 5 αλλα καμια φορα 6..Αλλα οκ, κ οταν προλαβαινα παλι δεν μαγειρευα..δεν ξερω..δεν το εχω..Και σκεφτομαι οταν φυγει η μανα μου τι θα τρωει ο μικρος..που εχει παχυνει τωρα κ θα τον αδυνατισω παλι..

Θα μου πειτε υπραχουν λυσεις κλπ για γρηγορα αλλα αντε να βρεις υλικα...Και επειδη κατα 90% τον ιανουαριο θα εγκατασταθω τελικα κ εγω ΒΚ με τις ελλειψεις τροφιμων που εχουμε εκει τι θα τον ταιζω...Και δεν εχω κ φαντασια..

Παναγιωτα να ερθω και εγω στη συναντηση?? Δεκα ωρες αεροπλανο μωρε ειναι :mrgreen::mrgreen:

Αλλα νεα..τα ιδια..εδω..ετοπιμαζομαι για ενα ταξιδι παλι κ θα παρω κ το Σεμπινι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι δεν πρόλαβα να γράψω πρώτη;;; :shock: Και έλεγα οτι σήμερα θα σας καταπλήξω... :mrgreen:

Φραν μου την έκανες! :P

Ξύνησα στις 6:00 απο την πείνα. :shock: Επισης ξεχαστηκα και πηγα να κάνω τσίσα μου και δεν τα μαζεψα για την εξέταση. :twisted: Τωρα θα ρέεπι να περιμένω να μου ξαναέρθουν και να φάω μετά! :|:|:|

Τί σας λέω πρωί πρωί έ;;; :lol::lol::lol:

Καλή εβδομάδα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλη εβδομαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πως ειστε;

ευχομαι οοολα καλα!

γωγουλα ολα καλα σημερα στην αυχενικη κ οταν δεις το τσουτσουνι μν τρομαξεις!!!! :lol::lol:

ναι ναι θα φανει απο σημερα!!!!!!!!! 8-)

αργυ πως περασατε χθεςτελικα;;φιλακια!

θουλη μα τσιμπουρι;;;; :o καλα δν θελω να σε αγχωσω αλλα ειχαμε δει ενα ντοκυμαντερ με τον αντρα μου

για τα τσιμπουρια κ ελεγε αυτα που ειπε κ η αργυ :? αλλα ο παντελακος μια χαρα θα ειναι αφου το εβγαλες ολο κιολας :x

χρυσα τελικα τζινι ε;πες καλε καμια συνταγη για φαγοπυροκινοα γιατι εγω μονο αντι ρυζιου τα βαζω :?

αν εχεις χρονο οκ;φιλιααααααααα!!!!!!!!!

what else;αυταααααααααα εδω γυρω θα ειμαι σημερα!σας απειλωωωωωωωω :lol::lol:

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!

είμαι στο γραφείο.

Φραν πραγματικά στη ΒΚ θα έχεις θέμα ρε :? ούτε εγώ θα ήξερα τι να φτιάξω εκεί :roll:

Κι εγώ δεν είμαι καμιά μαγείρισσα ουαου αλλά αν ξεκινησώ κάτι με μεράκι μάλλον θα τα καταφέρω..

Αυτό για όταν υπάρχει χρόνος, γιατί όταν δεν υπάρχει αναλαμβάνει η μαμά ;)

Γωγώ περιμένουμε νέα :D:D:D

Σίσσυ τελικά η Ολίβια τι έκανε? Έκανε φυσιολογικό? :roll:

Ζωή καλημέρα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις πηγα για φαι -εσκασα-και ειπα να μπω λιγο πριν επιστρεψω στο γραψιμο...

Μαρια το προβλημα ειναι πως υπαρχουν συγκεκριμενες κατηγοριες τροφιμων στην χωρα κ πρεπει να μαγειρευουμε με αυτες..Πχ το κρεας το αγοραζεις απο ενα συγκεκριμενο κυβερνητικο μερος και ειναι ενα πακετο κατεψυγμενο-σαν τετραγωνο. Εγω το εκοβα μετα λιγο λιγο κ το τρωγαμε αλλα αν παρω μηχανη θα το κανω κιμα..Μη ρωτατε τι κρεας ειναι κλπ, η μονη πληροφορια που δινουν ειναι πως ηταν μοσχαρι ολα τα αλλα δεν τα ξερω..Οτι μου εδιναν επαιρνα, μηπως ειχα κ επιλογη?

Βασικα ειναι μια προκληση διοτι πρεπει απλως να επιβιωσεις με οτι σου δινουν. Το ιδιο κ με το νερο...πχ ξερεις τις ωρες που εχεις νερο κ γεμιζεις τους κουβαδες σου κ κανονιζεις τις δουλειες σου..

Τωρα οταν παω, πρεπει να ζητησουμε απο την κυβερνηση να μας φτιαξουν το πατωμα κ τις πορτες στο διαμερισμα..Θα το κανουν διοτι θα μας το χρεωσουν κ μετα οταν δωσουν το σπιτι αλλου θα ανεβει η αξια του..Δεν εχει πατωμα το σπιτι...εχει ενα πλαστικο καλυμα κ ειναι μαυρο απο την καπνα-επειδη ολη η ενεργεια της χωρας ειναι απο καρβουνο κ τα παντα μαυριζουν...

Πρεπει επισης να ζητησω απο το κρατος να μου δωσει γυναικα για το Σεμπινι-κ να δω ποτε..Το θεμα ειναι πως δεν εχεις επιλογη, ζητας και σου στελνουν μια κ δεν μπορεις ουτε να την αλλαξεις ουτε να παραπονεθεις...Δεν εχω ακουσει βεβαια κατι περιεργο ποτε-γενικα οι γυναικες αυτες ειναι τυπικες κ δεν ρισκαρουν να υπαρξουν παραπονα κλπ διοτι ειναι καλη δουλεια γι αυτες (αν κ απαγορευεται να τους δωσεις μισθο-εμεις πληρωνουμε το μισθο τους στο υπουργειο κ αυτες παιρνουν κουπονια κ ανταλλαγματα μετα) και γενικα δεν τις συμφερει να ακουστουν παραπονα, θα θεωρηθει πως ντροπιαζουν την χωρα τους κ θα εχει συνεπειες..

Ειναι περιεργο θεαμα, καθε πρωι τις φερνει ενα πουλμανακι, πανε στα σπιτια για να δουλεψουν κ απο κατω περιμενει ενας τυπος ολη μερα...Και στις 5 τις ξαναβαζουν στο πουλμανακι κ πανε σπιτια τους..ομως τις θελουν αυτες τις δουλειες οι γυναικες, ειναι καλα..Ομως δεν εχουν ειξειδικευση, δεν ειναι δασκαλες η παιδαγωγοι, ειναι απλα γυναικες που το κρατος εμπιστευεται..

Αλλα μπορει να κανει κ 6 μηνες το υπουργειο να στειλει γυναικα κ προβλεπω να παιρνω το σεμπινι μαζι στο γραφειο αν δουλεψω...

Θα δουμε, θα τα λυσουμε ολα σιγα σιγα..Μας αρεσουν οι προκλησεις και στην τελικη ετσι ειναι η ζωη εκει κ με αυτους τους κανονες θα παιξουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!@!!

Καλημερα Φραν!!!!

ρε συ..χαλαρωσε..και τι εγινε που δεν μαγειρευεις;;;..εμεις δεν εχουμε αλλες επιλογες...αλλα αν ειχα σηγα μη μαγειρευα ουτε εγω...πφφφ....θα μαγειρευα μονο γκουρμε φαγητα...

Εγω χτες εφτιαξα παστιτσιο..σας της Ερης..χαχα..π[εριπου..απλα εβαλα μακαρονακι κοφτο- αυτο ειχα- και εφτιαξα την μπεσαμελ οπως την φτιαχνω εγω..κοινως εβαλα μονο τα μπαχαρικα στον κημα..αλαλ εγινε ΠΑΡΑ πολυ ωραιο..

με οσα μακαρονια πςεισεψαν εφτιαξα μια συνταγη με μελιτζανες καρυδια κολιανδρο κλπ..και εγινε και εκεινη μουρλια- ειχ απολλες μελιτζανε και επρεπε να φαγωθουν για να μη τις πεταξω..

Ζωη ναι μενει στο Τζινι...αφου του αρεσει εκει..και αφου ειμα και εγω σε γεννικε ςγραμμες ευχαριστιμενη...

τεσπα..αυτα..

Συνταγες...χμμ..κοιτα σαν αναλογιες υλικα δεν εξρω να σου πω..γιατι τα δικα μου φαγητα τα μαγειρευω με το ματι..

αλλα εγω συνδιαζω..

πχ εχω κανει μπιφτεκια με κινοα, γεμμυστα με πλιγουρι και κινοα..

το φαγοπηρο μου αρεσει να το κανω στο φουρνο και να βαζω μεσ αγαλα...

θα σου μεταφρασω και μερικε ςσυνταγες που βρισκω απο ενα Ρωσικο σαιτ και θα στα στειλω με πμ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Για το τσομπουρι :o:o:o και μετα απο την παντα καθησυχαστικη Αργυ( :lol::lol::P:P:YMHUG: ) :shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:(:(:(:(

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λοιπόν επειδή κατάλαβα ότι με περιγελάτε και με "κοροϊδεύετε", μια με τον ύπνο των παιιδών και μια με άλλα θέματα......αποφάσισα να μην ξαναγράψω καμμιά πληροφόρία :-$:-$:-$:-$ ή ό,τι άλλο.....άλλωστε δεν περιμένω κάποιος να ακολουθεί την γνώμη μου!!! :!::!::!:

σήμερα έχουμε 2 βαθμούς :o:o:o

δεν σας διάβασα ακόμη!!! μετά :P

περιμένουμε έναν μάστορα για την σοφίτα :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας.......

θου και εγω ειχα βρει τσιμπουρι πριν ενα χρονο στο γιωργακη...πισω στο αυτι...δεν ηξερα τοτε οτι πρεπει να το βγαλει γιατρος....το εβγαλα μονη μου...παλι καλα βγηκε ολο.....εμεις ειμαστε σε εξοχη...πιο πολυ βλεπεις δασος παρα σπιτια οποτε λογικο ειναι να υπαρχουν τσιμπουρια......και πολλα αλλα :?

γωγουλα με το καλο η αυχενικη και με ενα τσουτσουνι αυτη τη φορα.......εμενα παντως ποτε δεν μου ειπαν φυλο στην αυχενικη........

χρυσανθη δεν θελω τεταρτο νινι.....καλα ειμαι με τα τρια.......ναι τα παιδακια ειναι ευτυχια....αλλα δε μπορω να σκεφτω τον εαυτο μου παλι κλεισμενο μεσα στο σπιτι...ουτε φυσικα να μεταναστευω στους γονεις να γεννησω.....μπορει να ακουγε καπως αλλα προσωπικα δεν την παλευω....ισως επειδη δεν εχω καθολου βοηθεια...

α!!!!!!!το ακουσα αυτο το περιστατικο στο πυργο.......μιλαμε για μεγαλα σουργελα.......επισης κουτσομπολιο....εδω που μενουμε πριν κανα μηνα ενας συζηγος επιασε την γυναικα του με δυο στο κρεβατι......μιλαμε ολες οι γυναικες εδω εχουν μεγαλα απωθημενα.......φυσικα δεν φταινε για μενα αυτες αλλα οι καθοπρεπισμοι τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα..Γιωτα καλο αυτο!!!

Ναι αυτο ξαναπες το..οι καθωσπρεπισμοι ..η υποκρισια..και γι αμενα ενα μεριδιο εχουν και οι συζυγοι..

τεσπα..

εσεις να ειστε καλα..

Αργυρω γιατι καλε...

αστες να λενε ρεεε..εγω παντος αν ηταν τσιμπορι επειδη ειμαι και μεγαλος χεστης..θα πηγενα σε γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Τελικά εκει στον Πύργο πολλά γίνονται!!! Είχα μια φίλη απο εκει και μου ειχε πει πολλά ...ακόμα και για αυτήν!!! Καλά έχει τιποτα το νερό εκει??!!

Αργυρώ ζούμε για να σε ακούμε ...εσέ διαβάζουμε αλλα δεν κάνει ρήμα χαχαχα

θα έγραφα το πρωί αλλα βαρέθηκα χαχαχα ....ακόμα βαριέμαι χαχαχαχα

φραν μακάρι να μην μαγειρευα, δεν μου αρέσει καθόλου το σπίτ ...οχι οτι κάνω και τιποτα φοβερό σαν τα κορίτσια αλλα ακόμα και τις ομελέτες βαριέμαι να φτιάξω χαχαχα θυμάμαι παλιά μια διαφήμιση για κουζίνα που και καλά έριχνες μεσα τα υλικά και σου έβγαζε το παστίτσιο έτοιμο!!! Μια τέτοια ανακάλυψη θα ήταν το όνειρο μου!!! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhμερα!

κουμπαρουλα ...τι μεριδιο εχουν οι συζηγοι?

αν οι αλλες θελουν 1 και 2 και 3 στο κρεβατι τους?

αυτα ειναι γουστα...!

και νομιζω δεν εχουν γεωγραφικους περιορισμους...

εχω κακη διαθεση...χωρις ιδιαιτερο λογο...μαλλον πολλους μαζεμενους!

θελω να παρω τα βουνα!

Αφρο....χαχχαχχα κα εγω την θελω αυτη την ανακαλυψη!

και το πλυντηριο να τα βγαζει σιδερωμενα....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν πήγα λιντλ

έχει πυζάμες παιδικές αγορι-κορίτσι 6 ευρώ

μπλουζάκια (2 τμχ) αγόρι-κορίτσι 8 ευρώ

τζιν αγόρι-κορίτσι 8 ευρώ

Μόλις αγόρασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γεια σας κοριτσια κι απο μενα!!! Ευχομαι σε ολες καλα αποτελεσματα στα doppler σας..Εμεις το καναμε και ητανε ευτυχως πολυ καλο και πηρα τα πανω μου. Μπαινω αισιως στην 34η εβδομαδα!! Το πιο ενοχλητικο που εχω τωρα ειναι ο εντονος πονος στα πλευρα απο τη μεγαλη κοιλια και το βαρος. Νιωθω οτι θα μου ξεκολλησουν😜 Για πειτε κανενα καλο βιβλιο για τον πρωτο καιρο με μωρο... Εχετε καμια προταση??☺
    • Θα περιμένουμε νέα σου αύριο από τον γιατρό κορίτσι μου 😊
    • Να πω την αμαρτια μου αν και δεύτερο μωρο πως είναι οι συσπάσεις δεν γνωριζω καθόλου 🤷‍♀️
    • Αχ ναι μωρέ μας το ξανά είπες ποτε είχες το ραντεβού αλλά δεν το θυμόμουν 😅 εγω ενδοκρινολόγο έχω 12:15 ραντεβού τώρα δεν ξερω τι ώρα θα με μπω μέσα στην παλιά που πήγαινα ειχε 1 ώρα αναμονή στο ιατρείο της  δεν έκλεισα ακόμα ραντεβού για Doppler δεν πήρα τηλ
    • Αδιανόητο να μην υπάρχουν απευθείας πτήσεις για Θεσσαλονίκη!!! Δεν το περίμενα.. Ακόμα πιο αδιανόητο να βλέπουν πρώτη φορά την εγκυμονούσα στην 12η εβδομάδα!!!!!! Και τι γίνεται σε περίπτωση εξωμητριου ή που έχει σταματήσει η καρδούλα του μωρού;;; Ας ψοφήσει η άλλη αφού δεν έχει λεφτά, δεν μας νοιάζει, υπάρχουν και άλλες γυναίκες στο κόσμο;! Τι τριτοκοσμική περίθαλψη είναι αυτή;;;;;;; Πω ρε φίλε.. νευρίασα πάλι.. όχι ότι θέλω και πολύ πλέον αλλά είναι δυνατόν;;;;;  😱😱😱
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...