Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

και ομως αυτος που το τραγουδαει ειναι αντρας...

κριτικη επιτροπη και αντιδρασεις κοσμου..ολα τα λεφτα..

και στο τελος εκει που η ξαθια του κανει σχολιο για τα βαμενα ματια( στα προηγουμενα τον κοροηδεψανε για τα βαμμενα ματια)..τυ λεει μπορω και να πλυθω ξερετε...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νικόλας μου αρέσει αλλά πολύ κοινό...

Λεωνίδας καλό, αλλά δεν τρελαίνομαι...

Φίλιππος ωραίο, αλλά πολύ συνηθισμένο πλέον...

Μάρκος όχι....

Ορφέας ναι, αλλά προτιμώ το Ορέστης... :lol::lol::lol::lol:

Μωρή Χρύσα τι σχέση έχει το Φαίδωνας με τα κουλούρια;;;;; :shock::shock::shock::shock: Πας καλά;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γωγω βγαλτο ιασονακο :x:x:x:x:D:D:D

το φαιδωνας δεν μου αρεσει καθολου...το ορεστης δεν τρελενομαι......

το στεφανος το λατρευω...αφου ελεγα αν το τριτο ηταν αγορι θα το εβγαζα στεφανο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω να φυγω....βαριεμαι αφορητα....τεσπα......

παω παιδικο να παρω τα ταλιμπανια και μετα σπιτι......δεν εχω μαγειρεψει να δω τι θα φαω....παλι καλα τα μικρα τρωνε παιδικο........

φιλια πολλα τα λεμε αυριο :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία δεν έχω αφήσει και όνομα αντρικό που να μην έχω "τιμήσει".... =))=))=))=))=)) Μέχρι και με Ερμή είχε παιχτεί σκηνικό.... :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτης, Γρηγόρης, Χρήστος, Γιώργος, Γιάννης, Αλέξης, Σπύρος......Και πολλά άλλα που μου διαφεύγουν αυτή τη στιγμή.... :roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol: Το έχω όλο το εορτολόγιο σου λέω.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ρε κοριτσια εγώ τρελαίνομαι για το Φαίδωνας.... :roll::roll::roll::roll: Να μη σας πω ότι το προτιμώ και από το Ορέστης.... :?:?:?

Στέφανος το σιχαίνομαι.... :ymsick::ymsick::ymsick: Το Διονύσης μου αρέσει επίσης.... :mrgreen::mrgreen: Και το Νικηφόρος... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Νικηφορος πολυ ωραιο..

μ'αρεσει και σε μενα...

μαρακι εχω παραγειλει εγω...την αλλη μερα ηρθαν..ειχε και δειγματα το κουτι...

πολυ καλη εξυπηρετιση

αν και σαν κομμωτηριο ειναι κομματακι αλμυρουτσικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή Μαρία είσαι με τα καλά σου;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Θα δώσεις τέτοια εποχή τόοοοσα λεφτά για να παρεις προϊόντα για μαλλιά;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Σύνελθε μωρή.... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Εγω με Pantene λούζομαι και πριν κανα μηνα βρήκα προσφορά στον Βερόπουλο 2,5 ευρώ το σαμπουάν και 2,5 τη μαλακική και έφτιαξα στοκ..... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) Και έχω και απίστευτα μαλλιά.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αρτζι γιατί χάθηκες ρε;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ελα κι έχουμε ωραία συζήτηση... 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hellloooooo

τι κανετε?εμεις καλα..σας διαβαζω καθε μερα ειτε σα επισκεπτρια ειτε απο τη αδερφη 8-)

περναμε τελεια..εγω κλασικα..τρωω τρωω τρωω...καλε αν σας φαινονται τα 56 κιλα λιγα η νατασα που ειναι 50 κ το λενακι τι θα πειτε? :?: εγω ειμαι 55-56 ε θα βαλω κ καμια 3 κιλα εδω :P:P

για ονοματα να πω πως το θοδωρης κ παντεης ειναι τα μαστ.. :mrgreen:

διονυσης ειναι ωραια ωραιο γωγωκα

νατασουλα:x:x:x

σισσακιιιιι σου ευχομαι συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα

σας φιλωωωω... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια οταν μπαινω στο πρφιλ μου βλεπω κατι ποντους..πως στο καλο ανεβαινουν?ποιος?

επιση...το δεξια αριστερα ακομα το βλεπετε κ σεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πτώμα είμαι.......

Θούλη πώς περνάτε Κρήτη?

εμένα το Φίλιππος μου αρέσει και το Μάρκος και το Παύλος και το Φαίδωνας αν και μου θυμίζει τον Φαίδωνα Γεωργίτση! :roll::roll::roll:

πάω να μαγειρέψω την μακαρονάδα, να τιμήσουμε την μέρα!!! :lol::lol::lol:

Χρύσα δεν μου είπες πόσο χρονών είναι η θεία σου που μένει σε εκείνο το χωριό?

απαπαπα από την κούραση δεν μπορώ ούτε να γράψω :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ειναι 64. Ειναι χηρα και τα παιδια της μενουν Θερσσαλονικη..αλλα μενει στο χωριο κοντα 15 χρονια

Θουυυυ...φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Ένα αεροπλάνο ταξιδεύει προς Μελβούρνη, όταν μια ξανθιά σηκώνεται από την οικονομική θέση και πηγαίνει στην πρώτη θέση....

Η αεροσυνοδός η οποία παρακολουθούσε, πήγε κοντά της και της ζήτησε να δει το εισιτήριο της.

Αφού το κοίταξε της εξήγησε ότι θα πρέπει να επιστρέψει πίσω στην οικονομική θέση.

Η ξανθιά απάντησε "είμαι νέα, όμορφη, ταξιδεύω για Μελβούρνη και θα μείνω εδώ"

Η αεροσυνοδός μπήκε τότε στο πιλοτήριο και εξήγησε στον πιλότο και στον συγκυβερνήτη τι συνέβηκε.

Ο συγκυβερνήτης βγήκε έξω και προσπάθησε να εξηγήσει στην ξανθιά ότι είχε πληρώσει για οικονομική θέση και δεν επιτρεπόταν η παραμονή της στην πρώτη θέση.

Η ξανθιά απάντησε "είμαι νέα, όμορφη, ταξιδεύω για Μελβούρνη και θα μείνω εδώ"

Ο συγκυβερνήτης επιστρέφει απελπισμένος στο πιλοτήριο.

Ο πιλότος τον βλέπει και τον ρωτά "Είναι ξανθιά είπες? Κανένα πρόβλημα. Είμαι παντρεμένος με ξανθιά και μπορώ να μιλήσω την γλώσσα της"

Την πλησιάζει, της ψιθυρίζει κάτι στο αυτί και αμέσως η ξανθή σηκώνεται λέει στον πιλότο ".συγνώμη δεν το ήξερα." και επιστρέφει πίσω στην οικονομική.

Οι άλλοι δύο έχουν μείνει να κοιτάζουν απορημένοι.

"Τι στο καλό της είπες ;"

Ο πιλότος απάντησε:"Της είπα ότι οι πρώτες θέσεις δεν πηγαίνουν Μελβούρνη!"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικά η Ρ. είναι ατίθαση κυρίως όταν είναι με τον Λ., όταν είναι μόνη της είναι ήσυχη γενικά!!!

μια μέρα πήγε με τον μπαμπά της σε ένα μαγαζί που πουλά ηλεκτρονικά είδη και πέρασαν από το μέρος όπου είχαν τα play stations, ο άντρας μου πιο μπροστά εκείνη πίσω, έπιανε τα πάντα οπότε πιάνει ένα PS και

Ρ. "μπαμπά θα μου το αγοράσεις"

μπαμπας "όχι άσε το κάτω"

Ρ."καλά οκ" και συνέχισε τον δρόμο της

:o:o:o:shock::shock::shock:

ο υπάλληλος που ήταν παρών δεν το πίστευε αυτό, είπε στον άντρα μου ότι πρώτη φορά βλέπει παιδί τόσο υπάκουο και πειθαρχημένο :o:o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol:

τα περσισσότερα παιδιά χτυπιούνται στο πάτωμα για να το πάρουν!!!! :?

πού να ήξερε :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια τι κάνετε?

Γωγω όμορφα τα ονοματακια αλλα εγω λέω να τιμισεις την πεθερά και να το πεις ....Χαρίλαο!!! Χαχαχαχαχαχα

ο πεθερός πολύ μουσιτσα ......

Του μανώλη τωρα που τον βλέπω παιδάκι θ του πηγενε το Oρέστης η το Φίλιππος έχει πολύ όμορφη Φατσουλα .....τον Πανουλη τωρα που τον βλέπω θα του πηγενε κανένα ινδιανικο όνομα πχ "το γρήγορο πιρούνι " "το ήρεμο βουβάλι " χαχαχαχα,

Πλάκα στην πλάκα θέλει πιρούνι για να φαει πια!!!

Δεν θυμάμαι τι άλλο γράψατε κατι για μακαρονάδες είδα που δεν τούς θέλαμε στην ελλάδα και γελασα πολύ και για τον μποιφρεντ της Αννυς !!!

εμένα πάλη ολο για την δασκάλα μου μιλάει ολο " η γκαγκογκινα " και η γκαγκογκινα είναι (Κωνσταντινα) τρελός έρωτας με αυτήν και με την πρωινή συνοδό του λεωφοριο, σήμερα ήθελε να πάρουμε λουλλουδια να της δώσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού είσαι ρε Αφρο?!!! :)

ευγενικός ο Μανωλάκης με αισθήματα :x:x

(έβαλα την φατσούλα μαντ :lol::lol::lol: , μα δεν το έχετε προσέξει? :shock: )

τόση κίνηση αυτές τις μέρες, κώλο δεν έβαλα κάτω και έχασα μόνο 400γρ. από χθες μέχρι σήμερα!!! :o:twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ειμαι 32 χρονων κ προσπαθω απο οκτωβριο του 2022 αμεσως μετα το γαμο μας....με τεστ ωορηξιας βεβαια π δεν την εβρισκα ποτε γτ ο κυκλος ηταν οτι να ναι...μ ειπε να καουμε απλα μεχρι 5 κυκλους προκλησης κ.μετα εξωσωματικη...δεν μ ειπε καν να κανω ενεσεις μαζι με χαπια κ να παμε σπερματεγχυση...δεν μ εβαλε καν ορμονολογικες....σαλπιγγογραφια κ σπερμοδιαγραμμα ειναι αψογα...δεν ξερω τι αλλο μπορει να φταιει...δεν εχω συλλαβει ουτε μια φορα
    • Αχ @Xrisa95 χτύπησες φλέβα με την ερώτηση σου! Εγώ προσωπικά δεν ξεχνάω λεπτό ότι είμαι έγκυος 🤰!! Ακόμα και το βράδυ τινάζομαι απότομα πολλές φορές γιατί φοβάμαι μην έχω κακή στάση για το έμβρυο 🤣🤣🤣 ότι να ναι!! @ΛΕΥΚΗ @Antonia2 αυτό το συζήτησα με την γιατρό προχθές! Μου είπε ότι δεν είναι καλό να αντιμετωπίσουμε την έγκυο σαν άρρωστη και καλά είναι να κάνουμε ότι κάναμε και πριν αλλά σε ήπια μορφή! Και όταν γύρισα να της πω για το βάρος ότι σηκώνω το πολύ 3-4 κιλά μου είπε " εσύ άσε τα 3-4 κιλά" και της λέω ότι υπάρχουν έγκυες που σηκώνουν περισσότερα και μου είπε ότι γυναίκες που έχουν και άλλα παιδιά δεν υπάρχει θέμα αλλά σε γυναίκες που είναι από υποβοηθούμενη αναπαραγωγή είναι πιο αυστηροί!!  Εντάξει εγώ το βρίσκω υπερβολικό πάντως 3-4 κιλά δεν είναι κάτι!! Φυσικά εγώ πλέον ούτε αυτά σηκώνω γιατί δεν θέλω να κάνω του κεφαλιού μου!
    • Καλησπέρα. Δεν έχω τα συμπτώματα των πρώτων ημερών αλλά νιώθω ένα τράβηγμα και πρήξιμο μόνο στην κοιλιά.  Αύριο θα είναι η 10η μέρα από την εμβρυομεταφορα και σκέφτομαι να κάνω ένα τεστ που έχω. Τι λες θα δείξει κάτι; Ο γιατρός είπε να κάνω χοριακη στις 8 Ιουλίου αλλά δεν αντέχω 
    • Μακαρι να ερθουν ολα καλα για ολες μας!!!🙏❤️🧿 Την αλλη Τεταρτη εχω γιατρο!! Ανυπομονουμε μ τον αντρα μου!!! Καλη αρχη μ το νεο γιατρο κ με τη νεα προσπαθεια!! 🤞🤞❤️❤️❤️❤️ Χαρηκα πολυ μ τα νεα σου Ελισσαβετ μου!!! Το οτι εισαι ηρεμη παιζει τεραστιο ρολο νομιζω κ βοηθαει πολυ!!  Ευχομαι πολυ πολυ συντομα να κρατας θετικη χοριακη!!!🙏🤰✨️🤞🥰 Να μας γραφεις τα νεα σου!!
    • Ο γιατρός δεν είμαι αλλά πιστεύω κακος δεν το κοίταξε πριν κάνετε πρόκληση η προλακτινη είναι ένα βασικό εμπόδιο που θεωρώ έπρεπε να ξεπεραστεί πρώτα πριν προχωρήσετε  εγω πρόκληση δεν χρειάστηκε να κάνω γιατί ρύθμισα την ωορρηξία με το χάπι για την προκαλακτινη με την ενδοκρινολόγο  τι ηλικία έχεις αν επιτρέπεται;  Ρωταω γιατί περίπου εχουμε τα ίδια θεματάκια ( εντάξει σίγουρα από γυναίκα σε γυναίκα διαφέρουν ) εγω τότε που προσπαθούσα για το πρώτο μωρο ήμουν 33 είχε περάσει ένας χρόνος και κάτι αλλά κουβέντα για εξωσωματική δεν μου είχε πει 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...