Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

λοβι οχι δεν εχω μιλησει με κανεναν...η αλλεργιολογος που μας παρακολουθει μου ειπε να συνεχισω να θηλαζω κ να αρχισω να τρωω διαφορα κ θα δουμε πως θα παει....απλα βλεπω απο την παρασκευη που δεν την θηλαζω οτι δεν την πειραζει κ λεω μηπως αποθηλαζει?εντωμεταξυ η μπεμπα ειναι απο μωρο κολλημενο μαζι μου...ολη μερα αγκαλια την εχω....κ ουτε κανει κινησει για στηθος....του ακη του περασε 2,5 η αλλεργια

δεν εχω fb

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και μιας και το συζητούσαμε πριν......

http://www.oneman.gr/keimena/diabasma/s ... 47113.html

Φοβερό...Τουλάχιστον για τα κοριτσάκια είναι έτσι όπως τα λένε.... :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ βαριέμαι να το διαβάσω ρε! Κάνε μια περίληψη!!!! :lol::lol::lol:

Ωραίο τικερ μωρή!!!!! Με στυλ και νοημα!!!!!!

Χρυσανθη γνώμη μου είναι να μην τα παρατήσεις έτσι εύκολα. Μίλησε και με κάποια σύμβουλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kρυσάνθη η έχεις πόδι πολύ η εγω διαβάζω γριγορα και δεν κατάλαβα τιποτα χαχαχα κατάλαβα οτι με αγαπάς!! Και εγω!! Και εγω έχω μεινει μόνη για 40 μέρες και δεν μπορώ να πάω κάπου ....είσαι και μακριά!!

Ήρθε ο Μ ααι είχαμε σοου ....απο το πρωί το έχουμε .....του μικρού του τρέχει η μύτη σαν τρελή!!

αν ξανά ακούσω τον Ντούτσε θα πάρω εγω τα βουνά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αι μαρή που φοράω στριγκ στο σπίτι!!! Σε μποξερακι είναι ,άλλες τα βάζουν έξω και κυκλοφορούν ......α είμαι 66 κιλακια!!! Έφυγε λίγο κοιλίτσα και έκανα μπουτακια όμορφα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερεςςςςςςςς

πως ειστε;

εμεις ησυχα σημερα ξυπνησαμε 11

αμ μας ειχε ξεπατωσει συο νησι λιγο κοιμοταν

νατασσουλα μου στην εδωσε κ φευγεις;αληθεια λες;μν πατε πολυ μακρυα καλε.......να εδω γυρω μας ε;;;;

κοιτα οπως εχω καταλαβει οτι την ψαχνεις με υγεια,διατροφη,κτλ λογικο να σε ψιλοπνιγει η πολη...

σας χρωσταμε ενα βρακι...χαχαχα οποτε θετε παραλαβη απο το καταστημα κερναμε κ καφε αμα λαχει..

χρυσανθη καλως ηρθες ειμαι η ζωη εχω ενα κοριτσακι την μαριευη ειμαι 28 κ η μικρη 2 και κατι...

να σου ζησουν τα ζουζουνια οσο για την αλλεργια της μικρης σου συμφωνω με νατασσα...

χρυσα καλα να περασεις σημερα....το αξιζεις κοπελια φιλια πολλα

αργυρω μου αχ ωραιες οι τουλιπες μου εδωσες ιδεα να βαλω κ γω μακαρι να πιασει το γρασιδι σαρεσει η κηπουρικη ε;φιλακια

ναυασσα τι κανει η ελενα κ ο μιχαλακης ολα καλα;σας σκεφτομαι συχνα

σισσακι ηθελα να στο πω ολα καλα νθα πανε με τον τοκετο,μακαρι να γινουν ολα οπως τα ευχεσαι

καλα για την πεθερα αν για το παιδι μου σπαγανε τα νευρα που θα εκτροχιαζοταν για τον αντρα θα εκτροχιαζομουν εγω...χαχαχαχα

αφροδιτη μπραβο για τα κιλακια κ περαστικα σας

αναστασακι μου γλυκο που εισαι;εμφανισου λεμεεεεεεεεεεε τι κανετε;εχεις τρεξιμο με τα αγγλικα;η αννυ καμια εξελιξη με το λαβ στορυ;χαχαχαχα η ψυχουλα μου η ομορφη

μιτσακι χαιρομαι πολυ με τα νεα σου φανταζομαι τρεξιμο αλλα νομιζω οταν αισθανεσαι δημιουργικη κ κανεις πραγματα που σου αρεσουν βγαζεις φτερα φιλια στα παιδακια σου

τι αλλο;αυτα προς το παρον εδω γυρω θαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α νατασσου μια κ σε πετυχα εχεις παραγγειλει ποτε απο iherb

σκεφτομαι να κανω κατι παραγγελιες

τα κοριτσια σου δε ρωτησα καλα;φιλακια δωσε

γωγουλα αγορακι κοριτσακι καθε παιδι τη χαρη του. κ αγαπιεται για τους δικους του λογους

θα το λατρεψεις οπως τα κοριτσια αλλα με αλλο τροπο..

εγω θαθελα να κανω κ αγορακι ,βασικα οτι ναναι δν με νοιαζει αλλα θα μου αρεσε να ξανακανω καποια στιγμη κοριτσακι ....

αν καταλαβατε πω ςτο εννοω γραψτε μου χαχαχαχαχααχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω εγω κορη ηθελα...οταν ημουν εγκυος στον γιο μου στην β επιπεδου μου ειπαν αγορι κ τους λεω ενταξει δεν πειραζει,βεβαια ο γιος μου ειναι ο ερωτας μου,η ζωη μου....μετα εμεινα αλλες δυο φορες αλλα δεν τα καταφεραμε κ ηταν κοριτσακια....κ επιτελους εκανα την πριγκιπισσα μου....

αφρο σε αγαπαω πολυ....υπομονη τα εχω περασει...η γυναικα του στατιωτικου-λιμενικου περναει ζορια...παθουσα

γεια μαριευη να χαιρεσαι την μικρη σου...

λοβι θα δειξει πως θα το χειριστω...εχω χασει 30κιλα ειναι δυσκολο να μην τρως τιποτα...κ αυτα τα γλυκα ποτε δεν τα ηθελα κ τωρα που τα στερουμε τα θελω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάει, με χαλάσανε οι βλαμένες εδώ μέσα... :twisted::twisted::twisted: Αλλά δεν τα ζουν αυτές, εγώ τα ζω.... :twisted::twisted::twisted:

Παρασκευή δε δουλεύω.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μεταφέρουμε την αργία της 28ης.... ;););)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλά για την μεταφορά της αργίας απλά δεν το σχολιάζω!!! :!:

εγώ σήμερα πήρα το ποδήλατο το πρωί (16χλμ) και πήγα κέντρο να συναντήσω τον άντρα μου στο μουσείο ιστορίας!!!.....μετά γύρισα πίσω και έγινε φάση με τον Λ. και το σχολείο του, διαβάστε:

ο Λ. σχολούσε σήμερα στις 12.30, αλλά σήμερα έφτιαχναν τα φαναράκια (αν θυμάστε κάνουν βόλτα με αυτά τον Νοε) και έτσι σχόλασαν μία ώρα νωρίτερα.....και αυτό χωρίς να μας ενημερώσουν από την προηγουμένη :shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: αποτέλεσμα ο Λ. να φύγει και να έρθει σπίτι μόνος του!!!! :o:o:o:o:o

φτάνω σπίτι, ανοίγω την πόρτα και από πίσω μου ο Λ., έμεινα έτσι :o:o:o:o

συνήθως όταν πάω βόλτα με το ποδήλατο, πάω στο σχολείο κατευθείαν και τον παίρνω.....σήμερα δεν το έκανα, αν το είχα κάνει, 1ον θα ανησυχούχα γιατί δεν θα τον έβρισκα και 2ον ο Λ. θα ήταν μόνος του έξω από την πόρτα!!! :(:(:(:(:(

τι μ@@@@ς :twisted::twisted::twisted::twisted: και έχει υπογράψει ο άντρας μου χαρτί που λέει να μην τον αφήνουν να φύγει, αν τυχόν σχολάσουν νωρίτερα του κανονικού!!!

θα τα πει όμωςστην δασκάλα......

ειδικά με τόσους ανώμαλους που κυκλοφορούν στον δρόμο..... :twisted::twisted::twisted::twisted:

μετά πήγα με τα παιδιά και αγοράσαμε μπογιά και έβαψα έναν τοίχο του δωματίου του Λ. λαχανί (παστέλ) :D:D:D:D έγινε τέλειος :D:D:D , αφού όταν τέλειωσα κάθησα στην καρέκλα για μισή ώρα και τον θαύμαζα!!! ;):lol::lol: , σήμερα θα κοιμηθεί με την Ρέα στο κρεβάτι της....δεν μοιρίζει ο τοίχος του, αλλά για προληπτικούς λόγους!!!!

αύριο θα κάνω και της Ρέας τον έναν ροζ!!!! ;)

δεν είπα τίποτα στον άντρα μου, το κρατάμε για έκπληξη!!! :roll::lol::lol::lol:

Νατάσααααα θέλεις να μείνεις στο χωριό? :o:o:o:o μα με τίποτα εγώ!!!! ...... βρες μια πόλη πιο ανθρώπινη!!! ;) σε χωριό θα βαρεθείς 1000% ;)

Χρυσάνθη, παλιά έγραφες στο τρενάκι ή θυμάμαι λάθος? :?

είσαι 56 κιλά? :o:o:o:o

αχ πότε θα πάω και εγώ!!!! :|

Λενάκι και Ιουλία πού είστε????? :?::?::?::?:

τι άλλο ήθελα να πω :roll::roll::roll:

α! κορίτσια Γωγώ και Μαρία και μένα δεν μου αρέσει το τσάι......αλλά δοκίμασα το αρωματικό και έβαλα ζάχαρη για τσάι (δεν ξέρω τι διαφορά έχει) και ήταν τέλειο :D:D;) .....επίσης αν κάνεις την διαδικασία δλδ έχεις τσαγερό, έχεις κούπα για τσάι κ.λπ, είναι άλλη φάση.... ;)

πάω να διαβάσω ξανά την Σισσιώ γιατί δεν θυμάμαι τι είπε, μόνο ότι έκανε κόπυ για να μην τα χάσει.....ας κάνω και εγώ διότι έγραψα και πολλά!!! :o:o:o

και συνεχίζω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες που εσυ εχει πονηρο μυαλο?

χαχχαχαχχαχχαχα

εγω για τα πατζουρια κα τα μπαλκονια ηθελα να γραψω....!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία γιατί δεν βγήκες φωτό βρε? αν ήταν καλλιτεχνική! ;)

για τα παιδιά θα το σκεφτόμουν να δεχθώ, διότι δεν ξέρεις πού και πώς θα τηην χρησιμοποιήσουν! :roll:

εμάς μια φορά, που είχαμε πάει όλοι μαζί να δούμε αγώνα ταχύτητας αυτοκ. σε μιά πίστα, είχε πάει ο άντρας μου με τον Λουκάκο μέσα για να δούν και εγώ με την Ρέα ήμασταν στα μαγαζιά και βγαίνοντας ο άντρας μου, μου είπε ότι κάποιος ζήτησε τον Λ. για μία διαφήμηση :mrgreen::mrgreen: και ο άντρας μου είπε όχι :o:o:o εγώ "γιατί δεν έιπες ναι?" :lol::lol::lol::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ και η Ρ. κάνει το ίδιο, όχι κάθε βράδυ, αλλά υπάρχει και εβδομαδα που είναι κάθε βράδυ :? .....

όντως είναι πολύ κουραστικό...και εσύ είσαι και έγκυος......εγώ σηκώνομαι και την πάω στο κρεβάτι της και μένει εκεί μετά....βασικά καθόμαστε αγκαλιά στην πολυθρόνα στο δωμάτιό της και μετά από 3 λεπτά την βάζω στο κρεβάτι της! :|

από βραδύς της λέω να μην έρθει και να μείνει στο δικό της και μου κουνάει το κεφάλι αρνητικά!!! :o:o:o

την μέθοδο της Γωγώς δεν θα την έκανα βέβαια!!! :lol::lol::lol::lol:

καλά δεν κατάλαβα γιατί η πεθερά έκλαιγε :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

εμ έφταιγε, εμ έκλαιγε!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω εγραφα παλια ναι.....γιαυτο ξερω κ πολλες απο εδω κ φυσικα σας συμπαθω πολυ...το εγραψα σωστα τωρα αφροδιτη

εγω θα παθαινε σοκ αν εβλεπα το μικρο σπιτι...ευτυχως που δεν ειχες παει στο σχολειο...δεν μπορω να φανταστω τι θα ενοιωθα

παντα ημουν αδυνατη γυρω στα 55-58...τοσο ξεκινησα κ την εγκυμοσυνη του ακη μου...πηρα 20 κιλα τα οποια παλι τα εχασα ολα γιατι εκανα αυτη την καταπληκτικη διαιτα του κοτοπουλου.....μετα ειχα 2 ατυχες εγκυμοσυνες απο τις οποιες εφτασα 65 κ λογω του ψυχολογικου δεν τα εχανα με τιποτα....στην εγκυμοσυνη της μπεμπας εφτασα 84 περιπου....κ ταραμ σημερα ζυγιστικα το πρωι κ επαθα πλακα....56κιλα....οσες θελουν να κανουν κορμι να τρωνε κοτοπουλο μονο πιανει λεμε....εντωμεταξυ ολη μερα ετρωγα γιατι πεινουσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Χρυσάνθη για πες :mrgreen: δλδ για πρωινό τι έτρωγες κοτόπουλο? :o:o

μια φορά, παλιά, έκανα και εγώ αυτό έτρωγα για μεσημερι 2 μπούτια κοτόπουλου ψητά χωρίς λάδι χωρίς τίποτα!!! :)

και εγώ πάντα ήμουν 55 άντε βαριά 57....τώρα 62 :o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω για πρωινο ετρωγα ψωμι με μαρμελαδα βερυκοκο (το βερυκοκο σπιτικο)...κ οταν δεν ειχα μαρμελαδα ετρωγα σκετο ψωμι....το κορυφαιο μια φορα στην δουλεια δεν ειχα τι να φαω κ εφαγα σκετο ψωμι κ με κοιταζαν ολοι κ νομιζαν οτι δεν ειχα λευτα να αγορασω κατι,ξεφτιλα...που να εξηγω κ ποιος θα καταλαβαινε

σημερα εγραψα λιστα στον συζηγο τι να ψωνισει.....αναρωτιοταν γιατι δεν εγραψα κοτοπουλο...του ειπα οτι δεν θελω να φαω καθολου ουτε να το δω δεν θελω πια...βεβαια θα παρει τελικα για τα παιδια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ εγώ τρελαίνομαι για κοτόπουλο :D:D σε κάθε μορφή μαγειρέματος!!! :roll::roll::roll:

αχ δεν σας είπα: ή σέλα του ποδηλάτου μου έσκισε το τζιν παντελόνι μου :o:o και αναρρωτιόμουν πώς σκίστηκε αφού τα πόδια μου πάνω δεν ακουμπούν το ένα το άλλο!!! :? και σήμερα το επιβεβαίωσα!!! :twisted::twisted::twisted:

Νατασούλα σε βλέπω, τι κάνουν τα βλαστάρια σου? η Ε.? με το πόδι? το πατάει φαντάζομαι :roll::roll:

ο Μηχαλάκης? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλαρες μου!

Μα τι γελιο εκανα με τις κουβεντες σας!

Χαθηκα λιγο...μαλλον περναω φαση!

Αργυρω μου καλα που μου θυμισες το κρεβατι που πρεπει να αγορασουμε! :lol: ακομα στο μπεμπε της κοιμαται...αν και χωραει!

Ζωουλα μου παντα με σκεφτεσαι! :x Καλωσηρθατε!!!Ισως το επομενο σαββατο να κανονισουμε ;) μακαρι δλδ!

Καλα,δε σας ειπα!Γνωρισα τον Σωκρατη,το αισθημα της Α και πεθανα απο περηφανια!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ η κορη μου εχει ωραιο γουστο!!!Οχι σα τη μανα της! :P:P:lol::lol::lol:

Πανεμορφος!Αντρακλας!!! :P:oops::D:D:D Την προσεχει σαν μωρο!Ακομα κ οταν σκαρφαλωνουν σε κανα τραπεζακι :lol::lol::lol: δεν την αφηνει να κατεβει μονη!Πηδαει εκεινος και τη βοηθαει! :lol:

Ετοιμη ημουν να τα βγαλω φωτο και να τα βαλω σε κορνιζα!"η κορη μου κ ο γαμπρος μου"!!!!!!!!

Και να ετοιμασω βαλιτσα σαν αλλη Χαρουλα(πεθερα Γωγως) για να μετακομισω στο σπιτι τους και να τα βοηθαω!!! :lol::lol::lol::lol:

Μωρη Νατασα αν πας στο χωριο δεν θα εισαι ενας αριθμος????Τοτε θα γινεις και αριθμος και "νουμερο"!!!!Αγριοχορτα θα μας ταιζεις! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω εισαι Αργυρουλα μου?!καλα...πριν λιγο ειχαμε 20 επισκεπτες!

ρε λες να ειναι ολες οι σκατουλες εδω γυρω και να βαριουνται να γραψουν? :P

Καλα...Κολαση μιλαμε!!!

Το παιδι με τα ρουχα που φορουσε απο το πρωι(της τα ειχα ξαναβαλει για να παει βολτα),με τιγκαρισμενο παμπερς στο τσισα(ακομα ζηταει για κακα αλλα δεν το αφηνω 2 ωρςε!),πανω στο τραπεζακι του σαλονιου ενα πιατο με μιση ομελετα με λουκανικα(οου μαι γκαντ) κ κετσαπ!

Λεω "μμμμ μαγειρεψατε!κανατε τιποτα ή μονο παιδικα βλεπατε?

κ ο Α απαντησε με ιδιαιτερο υφος "καναμε παρα πολλα|"...

κατευθυνομαι στην κουζινα και τοτε καταλαβα τι εννοουσε!

ΟΛΗ η κουζινα ηταν γεματη απλυτα πιατα,δισκους,τηγανια και τα 354εξαρτηματα του αποχυμωτη με ξεραμενα φρουτα!

Ολο το πατωμα της κουζινας παιχνιδια,ανακυκλ.σκουπιδια κλπ.Ολο το δωματιο της Α γεματο παιχνιδια.Ολο το κρεβατι ΜΟΥ γεματο αρκουδια!

Ηταν 10παρα τεταρτο η Α ουτε να ακουσει να την παω για υπνο...εγω ψοφια στην κουραση,να πειναω,να πρεπει να μαγειρεψω και το χαος να μη μ'αφηνει καν να σκεφτω!

βγηκα εξω πατησα τα κλαμματα κ μετα τον αναγκασα να την κοιμισει...

κ εγω ....το χαος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Πρωτη εγω διοτι εδω ειναι 10 το πρωι κ σε εσας 4...

Σας διαβασα!!

Χρυσανθη γεια σου, εγω σε θυμαμαι παντως! Εγω εχω τον Σεμπ, 3,5 κ ζουμε μεταξυ Βορειας ΚΟρεας και Ταιλανδης (τωρα Βορεια Κορεα)

Γωγω χμ ηθελα να σου πω θυμαμαι που τα εχεις ξαναχωσει αγρια στην πεθερα..Εγω εδω κ 4 μηνες εχω τη μαμα μου μαζι κ θα κατσει αλλους 2 μηνες..Οκ, και μενα μου σπαει τα νευρα κ για βλακειες, πχ καταχωνιαζει συνεχως πραγματα κ δεν τα βρισκω (εκει φωναζω), εχει τασεις να θεωρει τον Σεμπ δικο της παιδι κ οχι εγγονι, καμια φορα παιρνει κ το υφος του οσιομαρτυρα και δεν την αντεχω! Η διαφορα ειναι πως οταν φωναζω μου τα χωνει αγρια κ δεν καθεται να με ακουει..Επισης εχουμε ιδιο χαρακτηρα οποτε πλακωνομαστε πολυ συχνα..ΑΛΛΑ το γεγονος πως ηρθε στην Ταιλανδη κ καθεται ολη μερα μεσα να προσεχει το παιδι, ξερω πως περναει χαλια κ μετραει μερες να φυγει η καημενη, ειναι για μενα το μεγαλυτερο δωρο που θα μπορουσε να μου κανει..Της το λεω καθε μερα..Θα μπορουσα να ειχα γυναικα αλλα καμια δνε θα προσεχε τον Σεμπ τοσο καλα, δεν θα του εφτιαχνε φρεσκα φαγητα, δεν θα τον αγαπουσε τοσο πολυ..Οποτε ΟΤΙ και να πει, οσο κ να με εκνευρισει το βουλωνω οσο μπορω, διοτι αυτο που εκανε μονο μια μανα θα το εκανε και δεν εχω λογια να την ευχαριστησω..Της το λεω συνεχεια (παιρνει θαρρος βεβαια και ξεφεγυει πιο πολυ μετα :lol::lol: ) αλλα αν πω κατι κακο πρεπει να ειμαι το πιο αχαριστο παιδι στον πλανητη...Προσπαθω να την βαγζω βολτες αλλα πλεον και αυτο το βαρεθηκαμε...

Αφροδιτη γιατι λες βρε δεν εισαι καλη μαμα..Ελα να κανουμε παρεα! Πλακα κανω..Ελα βρε ΑΦρο, εχεις πηξει εκει μεσα, εγω εδω τωρα στη Βορεια Κορεα που δεν δουλευω εχω αρχισει να τα ψιλοπαιζω παλι..Απλα τον παω βολτες οσο μπορω, διοτι μεσα δεν την παλευω, κ ειλικρινα δεν μπορω να παιζω ουτε να κανω δραστηριοτητες...

Μαρια εμενα οταν ο Σεμπ ηταν μωρο μας ειχαν ζητησει να τον φωτογραφησουν στη Δανια απο μια σχολη φωτογραφιας κ εγω φυσικα καμαρωνα κ ειπα βεβαιως κ τον ξυπνησα κιολας για να παρει ποζα (3 μηνων μιλαμε!!)..Εμενα προ 5 ετων (προιστορια δηλαδη) οταν ημουν Μοντρεαλ ημουν σε ενα γκευ μπαρ με φιλους κ ειχε ερθει η καναδικη τηλεοραση κ με φωτογραφιζαν κ μου πηραν κ συνεντευξη διοτι τους αρεσε λεει το στυλ μου..Μαλιστα ποζαρα αγκαλια με μια τρανσεξουαλ εκει και καποιες γκει κοπελες και καλα σαν ζευγαρι..Δεν ξερω τι εγραψαν στο δημοσιευμα, δεν το ειδα ποτε!!!

Σισσιω εμενα ο Σεμπ κοιμαται ακομα μαζι μου..Οταν ζητησει να παει στο κρεββατι του θα τον στειλω αλλα για την ωρα δεν θελει..Κια εγω να πω την αληθεια χαιρομαι που τον εχω μαζι μου...Ισως κανω κ λαθος δεν ξερω αλλα ειναι ολο αγκαλιτσες και φιλακια, τοσο τρυφερο μωρο καιι ολη νυχτα κοιμαται με το κεφαλι του στο ωμο μου κ αν γυρισω ξυπναει κ μου λεει παρε με αγκαλιτσα...

Ειναι καλυτερα, τριτη μερα αντιβιωσης κ επιτελους μειωθηκε ο βηχας κ αρχισε κ η μυτη να φτιαχνει..Ακομα βηχει αλλα καμια σχεση με αυτο που ειχε 3 εβδομαδες..Νομιζω χρειαζοταν αντιβιωση τελικα...

Εμεις οκ, χτες ηταν η παγκοσμια μερα του ΟΗΕ κ η κυβερνηση της ΒΚ ειχε εκδηλωση, μας εστειλε κ χαιρετισμους ο Κιμ ο νεοτερος και στην δεξιωση ηταν ο υπουργος εξωτερικων της χωρας και διαφοροι επισημοι..Καλα οταν λεμε δεξιωση να φανταστειτε στανταρτ Βκ..πχ δεν ειχε καρεκλες διοτι δεν εφταναν για ολους κ ετσι φαγαμε στο ορθιο κ απο κρασια κλπ περιορισμενα...Πλακα ειχε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Φρανίτα φαντάζομαι εσύ χαρά που σου έστειλε ο Κιμ τους χαιρετισμούς του ε!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

δεν θα κοιμήθηκες από τον πολύ ενθουσιασμό σου!!!! :lol::lol::P

αυτά που λες για την μαμά σου μόνο μια μαμά θα τα έκανε!

Αναστ. :o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

μόνο να την βάλει για ύπνο τον υποχρέωσες? έπρεπε να τα καθαρίσει όλα!!!! :!::!::!::!:

το κρεβατάκι που κοιμάται τώρα είναι μέχρι 5 ετών έτσι δεν είναι? οπότε και έχεις χρόνο ;):P

Αφρο πότε είπες ότι δεν είσαι καλή μάνα? :(:( μου ξέφυγε αυτό.....

για ξύπνα λίγο και ανέβα μην έρθω εκεί..... :P

άντε πιες και ένα τσαγάκι αρωματικό..... :D;)

ρε κορίτσια εσάς τα παιδιά σας είναι ατίθασα? μιλάμε η Ρέα άλλο πράγμα...... της λες μην το πιάνεις αυτό και το πιάνει....της λες μην πας εκεί και πάει...της λες μην τρέχεις και τρέχει......της λες περπάτησε και ΔΕΝ περπατάει....της λες ΜΗ και σε γράφει κανονικά!!! :o:o:o:o:o

κάποια πρωινά, όπως χθες π.χ, όταν πάμε στο σχολείο τρέχει μπροστά.....της λέω μην τρέχεις περίμενε να πάμε όλοι μαζί, σε γράφει.....και όταν πλησιάζουμε στο δικό της σχολείο μου δίνει το χέρι της και όταν είαμστε μέσα στο προαύλιο χώρο με ρωτάει "μαμά να τρέξω" :o:o:o:o:o:o

χθες πάλι, όταν έβαφα στριφογύριζε στην μπογιά.....της έλεγα μην έρχεσαι κοντά θα λερωθείς, τίποτα....πήρε ένα παιχνίδι-ποδοσφαιράκι και έπαιζε δίπλα από την μπογιά :o:o:twisted::twisted::twisted:

ο Λ. το αντίθετο, κάθησε στο κρεβάτι του και κοιτούσε, μόνο μου έλεγε "εκεί δεν έκανες και εκεί...." στο τέλος με εκνεύρισαν και τους έστειλα να δουν τιβι :oops::oops::oops:

αλλά κλασικά η Ρ. δεν βλέπει τιβι και ξαναήρθε πάνω για περισσότερο σπάσιμο νεύρων! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..Μαλιστα ποζαρα αγκαλια με μια τρανσεξουαλ εκει και καποιες γκει κοπελες και καλα σαν ζευγαρι..Δεν ξερω τι εγραψαν στο δημοσιευμα, δεν το ειδα ποτε!!!

:o:o=))=))=))=)) καλά που το είπες!! Θα σε βλέπαμε πουθενά αγκαλιά με τίποτα τζιβιτζιλούδες και θα παθαίναμε σοκ :shock::lol::lol::lol::lol:

Ναι εγώ εκείνη τη μέρα είχα ένα στυλ άλλο πράμα.. Βράκα, κόκκινα παππούτσια, γκρι μπλούζα και τζιν μπουφαν! :mrgreen::mrgreen: ΑΑααααα και τώρα που θυμήθηκαι και 3 πλεξουδάκια στα μαλλιά που είχαμ εκάνει μαζί με τα κορίτσια από την προηγούμενη μέρα.. :-? ε τώρα μάλιστα εξηγείται που λύσσαξε η κυρία να με φωτογραφίσει...να γελάνε μαζί μου :lol::lol::lol::lol:

Χρυσάνθη εγώ σε θυμάμαι και σαν ραφαέλ ;)

Μπήκα στο μαμμυ Ιούλιο του 2008 όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος στη Φ. Άκουσες Γωγώ ΝΕΟΠΑ??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αναστασία :?:?:? κουράγιο..αυτό που περιέγραψες το έκανα εικόνα στο δικό μου σπίτι και κόντεψα να κλάψω κι εγώ...Και γιατί λες κρεβάτι ΜΟΥ?

Αργυρώ ούτε σήμερα η Φ ήθελε να έρθει σχολείο....και μέσα στο αυτοκίνητο συζητάνε με Ι (εγώ δε συμμετέχω)

Ι: Πες μου ένα λόγο γιατί δε θέλεις το σχολείο

Φ: Έτσι δε θέλω

Ι: Μα χτες οι συμμαθητές σου γράψανε το ΟΧΙ, ζωγραφίσανε, μόνο εσύ έλειπες..Καλά θέλεις να μείνεις αγράμματη?

Φ: [-( το σχολείο με ενοχλεί. Όλα με ενοχλούν. Έμαθα για τους μακαρονάδες που ήθελαν να έρθουν στην Ελλάδα μας κι εμείς είπαμε ΟΧΙ. Γιατί αυτοί τρώνε μόνο μακαρόνια?

....και ο διάλογος συνεχίζεται μέχρι να φτάσουμε κι εγώ κρατιέμαι να μη γελάσω :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη σας μερα :D:D:D

αναστασια σου σου εφερε απο τωρα γαμπρο :o:lol::lol::lol::lol::lol:

αργυρω απαραδεκτοι στο σχολειο......εγω θα ειχα παθει σοκ :o:o:o:o:shock::shock::shock:

μετα λενε οτι μονο εδω ειναι χαλια.... :lol::lol::lol::roll:

νατασα lovie να φυγεις....μη καθεσαι αλλο στη πολη......παντα ειναι καλυτερα στην επαρχια...ειδικα για τα παιδια.......

γωγουλα μην αγχωνεσαι βρε απο τωρα για την γεννα...ολα καλα θα πανε......που θα γεννησεις;;;;;

χρυσανθη ειμαι νοσηλευτρια οποτε μπορω να το κανω αυτο....οσο για την αλλεργια τα ιδια και χειροτερα ειχα περασει στον ιασονα...ετρωγα πολυ επιλεκτικα....σχεδον τιποτα.....και ειχα φτασει στα 53 κιλα... :o:D ωραιες εποχες....τεσπα....στα σημαντικα τωρα....τα παιδακια που εχουν αλλεργιες ειναι πολυ σημαντικο γι αυτα να τα θηλασεις....εμενα μου ειχαν πει υποχρεωτικα μεχρι ενος ετους αν και το καλυτερο θα ηταν 2 χρονια....τον θηλασα μεχρι 18 μηνων.....εγω οταν 5 μηνων απευθυνθηκα σε ομοιοπαθητικο...μας βοηθησε παρα πολυ.....αλλα και αυτος μου ειπε 2χρονια θηλασμος.....του εδωσε θεραπεια....και οταν εφτασε 9 μηνων ετρωγα σχεδον τα παντα χωρις να τον ενοχλουν...οι αλλεργιολογοι καλοι χρυσοι αλλα απλα κανουν την διαγνωση...ειχα παει και εγω του ειχαμε κανει και πατσ με ολα των ειδων γαλατα και σε πληροφορω οτι ακομα και στο ΝΕΟΚΑΤΕ που ειναι οτι πιο υποαλλεργικο υπαρχει ειχε αλλεργια....αυτο λοιπον σημαινε οτι το μονο γαλα που μπορουσε να πιει το μαναρακι μου ηταν το δικο μου...παλι καλα που δεν ειχα ακουσει τους υπολοιπους που μου λεγανε κοψε τον θηλασμο γιατι το ταλαιπωρεις το παιδι και αλλες τετοιες μπουρδες...τεσπα......γνωμη μου επειδη τα εχω ζησει ειναι να συνεχισεις το θηλασμο...και οσον αφορα τα φαρμακα μπορεις να επικοινωνησεις με αρδομιους δηλαδη καποια συμβολο θηλασμου και να σε καθοδηγησει.....

εμεις ειμαστε σχεδον καλα....αφου κλασικα και τα 3 βηχουν και εχουν μηξες...τι πρωτοτυπο.. :lol::roll:

ο Π ακομα αθηνα ειναι.....το βραδυ ερχεται....και αυριο παλι φευγει.... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ωραίος διάλογος!!!! :lol::lol::lol::lol:

τι πλάκα που έχουν τα πιτσιρίκια!!! :lol::lol::lol::lol:

εγώ να σας πω την αλήθεια, δεν βρήκα κάτι το κακό σε αυτό που έκανε ο Α με την Α :P

εντάξει πέρασαν μερικές ώρες μαζί ελεύθερα, δημιουργικά......οι μπαμπάδες κάνουν άλλα πράγματα, διαφορετικά με τα παιδιά....απλά ΕΠΡΕΠΕ μετά να καθαρίσει!!! :!::!::!::!::!:

και για την πάνα έπρεπε κάτι να κάνει!!! :!::!::!:

αλλιώς..... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ειμαι 32 χρονων κ προσπαθω απο οκτωβριο του 2022 αμεσως μετα το γαμο μας....με τεστ ωορηξιας βεβαια π δεν την εβρισκα ποτε γτ ο κυκλος ηταν οτι να ναι...μ ειπε να καουμε απλα μεχρι 5 κυκλους προκλησης κ.μετα εξωσωματικη...δεν μ ειπε καν να κανω ενεσεις μαζι με χαπια κ να παμε σπερματεγχυση...δεν μ εβαλε καν ορμονολογικες....σαλπιγγογραφια κ σπερμοδιαγραμμα ειναι αψογα...δεν ξερω τι αλλο μπορει να φταιει...δεν εχω συλλαβει ουτε μια φορα
    • Αχ @Xrisa95 χτύπησες φλέβα με την ερώτηση σου! Εγώ προσωπικά δεν ξεχνάω λεπτό ότι είμαι έγκυος 🤰!! Ακόμα και το βράδυ τινάζομαι απότομα πολλές φορές γιατί φοβάμαι μην έχω κακή στάση για το έμβρυο 🤣🤣🤣 ότι να ναι!! @ΛΕΥΚΗ @Antonia2 αυτό το συζήτησα με την γιατρό προχθές! Μου είπε ότι δεν είναι καλό να αντιμετωπίσουμε την έγκυο σαν άρρωστη και καλά είναι να κάνουμε ότι κάναμε και πριν αλλά σε ήπια μορφή! Και όταν γύρισα να της πω για το βάρος ότι σηκώνω το πολύ 3-4 κιλά μου είπε " εσύ άσε τα 3-4 κιλά" και της λέω ότι υπάρχουν έγκυες που σηκώνουν περισσότερα και μου είπε ότι γυναίκες που έχουν και άλλα παιδιά δεν υπάρχει θέμα αλλά σε γυναίκες που είναι από υποβοηθούμενη αναπαραγωγή είναι πιο αυστηροί!!  Εντάξει εγώ το βρίσκω υπερβολικό πάντως 3-4 κιλά δεν είναι κάτι!! Φυσικά εγώ πλέον ούτε αυτά σηκώνω γιατί δεν θέλω να κάνω του κεφαλιού μου!
    • Καλησπέρα. Δεν έχω τα συμπτώματα των πρώτων ημερών αλλά νιώθω ένα τράβηγμα και πρήξιμο μόνο στην κοιλιά.  Αύριο θα είναι η 10η μέρα από την εμβρυομεταφορα και σκέφτομαι να κάνω ένα τεστ που έχω. Τι λες θα δείξει κάτι; Ο γιατρός είπε να κάνω χοριακη στις 8 Ιουλίου αλλά δεν αντέχω 
    • Μακαρι να ερθουν ολα καλα για ολες μας!!!🙏❤️🧿 Την αλλη Τεταρτη εχω γιατρο!! Ανυπομονουμε μ τον αντρα μου!!! Καλη αρχη μ το νεο γιατρο κ με τη νεα προσπαθεια!! 🤞🤞❤️❤️❤️❤️ Χαρηκα πολυ μ τα νεα σου Ελισσαβετ μου!!! Το οτι εισαι ηρεμη παιζει τεραστιο ρολο νομιζω κ βοηθαει πολυ!!  Ευχομαι πολυ πολυ συντομα να κρατας θετικη χοριακη!!!🙏🤰✨️🤞🥰 Να μας γραφεις τα νεα σου!!
    • Ο γιατρός δεν είμαι αλλά πιστεύω κακος δεν το κοίταξε πριν κάνετε πρόκληση η προλακτινη είναι ένα βασικό εμπόδιο που θεωρώ έπρεπε να ξεπεραστεί πρώτα πριν προχωρήσετε  εγω πρόκληση δεν χρειάστηκε να κάνω γιατί ρύθμισα την ωορρηξία με το χάπι για την προκαλακτινη με την ενδοκρινολόγο  τι ηλικία έχεις αν επιτρέπεται;  Ρωταω γιατί περίπου εχουμε τα ίδια θεματάκια ( εντάξει σίγουρα από γυναίκα σε γυναίκα διαφέρουν ) εγω τότε που προσπαθούσα για το πρώτο μωρο ήμουν 33 είχε περάσει ένας χρόνος και κάτι αλλά κουβέντα για εξωσωματική δεν μου είχε πει 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...