Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

Ρε δεν λέω να είναι όλη την ώρα αγκαλίτσες κλπ...Μια χαρά ναζιάρα και πουτανάκι (συγγνώμη κιόλας :lol::lol::lol::lol: ) μου φαίνεται η Μ-Ι.... :lol::lol::lol:

Οι γιοι είναι από γεννησιμιού τους μαμούχαλα, ξεφευγουν λίγο στην εφηβεία που γίνονται αδιάφοροι, αλλά μια ζωή από το βρακί (μην πω το μ...ί) της μάνας τους κρέμονται...Δε στροφάρουν, δεν έχουν πονηριά...Είναι αγαθιάρικα...Αυτό εννοώ....Χωρίς να το λέω για κακό.... :oops::oops::oops:

Χρύσα δεν αντιλέγω σε αυτά....Αυτό έλειπε μωρή να μην λιώνω για τον γιο μου.....Αλλά δε νομίζω ότι θα πάθω αυτό που έπαθα με τα κορίτσια μου..... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα...τραγουδαααα...

μετα θα λες πως καμια δενε ιναι αρκετα καλη για το κανακαρι σου..

θα παθεις να φτιαχνεις αρνακι με πατατες στη γαστρα να τρωει το μαμουχαλο σου..και θα θαυεις την αχριστη ακαματα νυφη..

ενω εγω που το παραδεχομαι απο τωρα πως τα λατρευω και τα δυο περιμενω πως και πως να στειλω τον ΖΑΝ στο Μιτσακι...και τον φοφο..σε οποια ενδιαφερετε,...εμεινε χωρις νυφη βλεπετε...χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή εννοείται ότι θα τον έχω έτσι..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Φυσικά και καμία δεν θα είναι άξια για τον ΓΙΟ μου....Όπως και όλοι οι άντρες θα είναι κατώτεροι για τις κόρες μου.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Στα αγοράκια λατρεύω την αθωότητα που έχουν και τις γκάφες που κάνουν, αλλά τα αντίθετα λατρεύω στα κοριτσάκια.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Γενικά πάντως ασχέτως από το τι λέω ή λέμε, όλα τα παιδάκια έχουν τη χάρη τους και τα λετρεύεις για αυτό που είναι..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εχω λιωσει με αυτα που λετε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σες ιστορικη στιγμη το κατουριμα στα μουτρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γωγουλα η τριτη γεννα ηταν κατο το ενδιαμεσο....γεννησα στην 38 και 2 εβδομαδες....5 μερες πριν ημουν με καφετια γιατι ειχα πληρη εξαλλειψη τραχηλου και διαστολη 5 με 6.....με επιασαν οι πονοι στις 3 παρα περιπου και γεννησα 6 και μιση...αλλα διαστολη 10 ειχα απο τις 5 ωρα αλλα η μικρη ηταν μπλεγμενη με τον ομφαλιο και στο λαιμο και στο ποδι και δεν κατεβαινε...τελικα την βγαλανε με βεντουζα....αν δεν ηταν μπλεγμενη θα γενναγα απο τις 5...

ρε κοριτσια σκεφτομαι εδω και καιρο να ψαχτω για συμβολος μητρικου θηλασμου...μηπως ξερει καποια απο εσας πληροφοριες;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεροκαλησπερα

Γωγω άσε τι λες απο τωρα θα τον ερωτευτεις!

εγω να πω την μαύρη αλήθεια έχω μια τόση δα αδυναμία στον μικρό ...πιστεύω γιατι είναι μικρουλης και δεν μου έχει κανει ακόμα την ζωη πατίνι .....είναι τόπο καλός!!! Μου το λέει και ο Κ να το προσέξω αυτο .....

Ούτε εμένα μου αρέσει το τσάι και οτι αφεψιμο υπάρχει ....αηδίες νεροβραστες ...

Και ούτε θα άντεχα με μαμά η παιθερα στο σπίτι .....εφιάλτης .....άσε που όλη μέρα με το βρακί είμαι και δεν θα μου άρεσε να είμαι ντυμένη χαχαχαχαχα

νιώθω χάλια μαμά .....είμαι πολύ στον κόσμο μου .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα για πληροφοριες δες εδω

http://www.thilasmosonline.info/

ειναι το Ελληνικο παραρτημα...

Αφρο εγω το ομολογω..οχι αδυναμια..αλλα πως να το πω..

το συζητουσαμε χτε ςκαι με τον Ο...

πως τον Χριστοφορο μωρο..δεν τον χαρηκα καθολου..γιατι ολη μα ολη την ωρα γκαριζε σαν ιστερικο..για το οτιδηποτε..

ενω ο μικρος που ειναι πιο καλοβολος και ακοαμ και να με ξυνυχταει..δεν τον ακουει οπλο το οικοδομικο τετραγωνο..

τον χαιρομαι περισσοτερο ρε παιδια..

και ο Χ ειναι χαδιαρης..αλλα με πολυ εκνευριστικο τροπο...ερχετε σε μενα απο καθαρη ανασφαλεια..και οχι απο αγαπη...

ο Ζαν ειναι αλλιως..με το που τον παιρνεις αγκαλια, τυλιγει τα χερια του γυρω σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγουλα η τριτη γεννα ηταν κατο το ενδιαμεσο....γεννησα στην 38 και 2 εβδομαδες....5 μερες πριν ημουν με καφετια γιατι ειχα πληρη εξαλλειψη τραχηλου και διαστολη 5 με 6.....με επιασαν οι πονοι στις 3 παρα περιπου και γεννησα 6 και μιση...αλλα διαστολη 10 ειχα απο τις 5 ωρα αλλα η μικρη ηταν μπλεγμενη με τον ομφαλιο και στο λαιμο και στο ποδι και δεν κατεβαινε...τελικα την βγαλανε με βεντουζα....αν δεν ηταν μπλεγμενη θα γενναγα απο τις 5...

Λέγε μου τέτοια, λέγε μου.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Πολύ έυκολα γέννησες ρε.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Κι εγώ τη Μαρτίνα σε 2,5 ώρες... ;);)

Γιατί ακούω από την κάθε άσχετη "Ο τρίτος τοκετός λένε είναι πιο δυσκολος....Σαν τον πρώτο..." :evil::evil:

Και το συζητούσα με τον γιατρό που μου έκανε αυχενικη και μου λέει "Αν στο 2ο έχεις περιθώριο λίγη ώρα να φύγεις από το σπίτι από τη στιγμή που σε πιάσουν οι πόνοι, στο τρίτο φεύγεις αμέσως....Αν δε θες να γεννήσεις στο αμάξι..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω η συγχορεμενη η κουμπαρα μου.το βαφτιστιρι μου (δευτερο παιδι) το γεννησε στο αμαξι..δεν προλαβαν να φτασουν στο τοτε Γαληνο...

το τριτο το γεννησ επολυ ευκολα..μεσα σε 1,5 ωρα

Χρυσανθη φυσικα και σε θελουμε καλε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ όταν γέννησα τη Φ ο γιατρός και οι μαίες μου είπαν πώς αν κάνω 3ο να στήσω αντίσκηνο έξω από το μαιευτήριο από όταν θα μπω στο μήνα μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ σες :D

γωγουλα συνηθως αυτες οι περιπτωσεις τις λενε γιατι οι πιο πολλες μαμαδες κανουν το τριτο παιδακι μετα απο αρκετα χρονια....οποτε εκει ισχυει αυτο....

να μην αγχωνεσαι....και μενα μου ειπε οταν κοντευα να γεννησω να ξεχασω μπανια φαγητο κτλ... :lol: μου το ελεγε αυτο γιατι στο πρωτο πριν παω ξυριστηκα,εκανα μπανιο,εφτιαξα βαλιτσα και εφαγα ενα πλουσιο πρωινο και μετα πηγα :D

που εισαι χρυσανθη...γιατι να μην σε θελουμε βρε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα εννοείται ότι κι εγώ στη Μαρτίνα έκανα όοοολα αυτά..Μπάνιο, ξύρισμα, βόλτες στο σπίτι.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αχ μακάρι να γεννήσω εύκολα και τώρα γιατί πολύ αγχώνομαι.... :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops:

Γεια σου Χρυσάνθη.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Εννοείται ότι είσαι ευπρόσδεκτη.... :mrgreen::mrgreen: Πόσο θα αντέξεις βέβαια με αυτά που θα διαβάζεις από εμάς;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ..και εγω στο πρωτο τα εκανα ολα..ηταν βλεπετε προπγραμματισμςνο :(:(:(

στο δευτερο ναι μεν τα εκανα..αλαλ ηταν μερικων ημερων ηδη..

ηθελα να φτιαξω και νυχια τρομαρα μου χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα εννοείται ότι στην Ιωάννα από την μέρα που μπήκα στον μήνα μου πήγαινα κάθε εβδομάδα για χτένισμα-μανικιούρ-πεντικούρ......Μέχρι να γεννήσω.... :lol::lol::lol::lol:

Και στην Μαρτίνα πήγαινα μόνο για πεντικιούρ...Είχε αρχίσει η κρίση ντε..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Τώρα με βλέπω να πηγαίνω με φτέρνα-πέτρα να γεννάω.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω αντεχω :lol: ξερω πολλες απο πολυ παλια κ τις συμπαθουσα πολυ...σχεδον ολες δηλαδη σας ξερω...εγω ειμαι η χρυσανθη 32 χρονων πρωην ραφαελ για τις πολυ παλιες.....εχω ενα γιο 4,5 ετων τον ακη μου την ζωη μου ολη το στηριγμα μου κ επιτελους καταφερα κ εκανα την μπουκιτσα μου την ραφαελιτσα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου...Σε έχω "ξαναδει" σε ποστ...Το Ραφαελ δεν το θυμάμαι... :oops::oops::oops: Είμαι μέλος από Οκτώβρη του 2008... 8-)8-)8-)

Καλέ συμπληρωσα αισίως 4 χρόνια στο μάμμυ.... :o:o:o:o:o

Εγώ είμαι η Γωγώ, 28 χρονών, έχω την Ιωαννίτσα μου τη λατρεία μου 3,5 χρονών, την Μαρτίνα (εκ του Δήμητρα :lol::lol::lol::lol::lol: ) 18 μηνών και ξαφνικά μας έσκασε και τρίτη εγκυμοσύνη.... :o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol: Και μάαααααλλλον περιμένουμε αγοράκι...Είμαι ολίγον τι σούργελο.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Επίσης, εδώ οι κοπελιές με έχουν μυήσει στον κόσμο του θηλασμού και η Βίκυ (pebi) θέλει να με μυήσει και σε άλλους κόσμους...Πιο σκοτεινούς και "βρώμικους".... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))8-}8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με συμπαθουσες??!!! Δεν με συμπαθείς πια!!! Χαχαχαχα καλέ τι ρωτάς χαζο είσαι??!!! Αφου γράφεις κατα καιρούς ...σαγαπαμε!!

πάω να πάρω μανώλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μωρή με το βρακί κάθεσαι σπίτι;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Και σε βλέπουν τα παιδιά όλη μέρα με τα στρινγκάκια;;;;; :o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol:

Εμένα όταν με βλέπει η Μαρτίνα να αλλάζω και δει τον κώλο μου (καθότι το στρινγκ τον αφήνει ακάλυπτο), γελάει και με κυνηγάει να μου τον χτυπήσει..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης...

Κατόπιν αιτήματος του Σισσακίου, ξαναλλαξα το τικεράκι του μπέμπη ( :?: ) και πρόσθεσα την οικογένεια Χωραφά, επειδή της άρεσε της ετοιμόγεννης.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω εγω μπηκα αυγουστο του 2009...εγω 3 χρονια....να χαιρεσαι τα κοριτσακια σου κ με το καλο το νεο μωρο.

σας ξερω ομως τις περισσοτερες....καποτε θυμαμαι οτι εμπαινε κ το παπακι....που χαθηκε το κοριτσι αυτο?

εμενα δεν με μυησε κανενας στο θηλασμο εγω παρακινω τους δικους μου γνωστους :lol: εχω ενα κολλημα με το θηλασμο :lol: αν κ εχω μπει στην διαδικασια αποθηλασμου τις μικρης....ενας λογως που μπηκα κ ολας εδω στο τραινακι σας ειναι να γραψω τις τυψεις μου.....κανω διαιτα εδω κ 7.5 λογω αλλεργιας τις μπεμπας....τρωω συγκεκριμενα πραγματα κοτοπουλο πατατες ρυζι ψωμι αχλαδι μηλο κ ντοματες....αλλα δεν αντεχω την πεινα...εφτασα 56 κιλα σημερα....απο την παρασκευη περνω ενα σωρο φαρμακα για κατι που επαθα (κουφαθηκα κ ειχα ιλιγγους) τα οποια δεν ενδυκνειουντε στον θηλασμο κ βγαζω το γαλα κ το πεταω....τις μπεμπας τις δινω το φριζολακ ac που ειναι ειδικο γαλα κ δεν βλεπω να την στεναχωρει που δεν θηλαζει....απορω πως δεν την νοιαζει αυτη ειναι μια χαρα κ εγω το πηρα πολυ στεναχωρα...δεν ειχε πιει ποτε ξενο κ ξαφνικα με πεταει σαν στυμενη λεμονοκουπα....εντωμεταξυ το γαλα ειναι πικρο κ αηδιαστικο που πινει....απορω πως το πινει :?

τελικα οι ζαλαδες που ειχα δεν ηταν απο τι διαιτα ηταν απο το αυτι....κ ηθελα να παρω κ βιταμινες....

κ τωρα δεν ξερω τι να κανω..απο την μια σκεφτομαι να σταματησω απο την αλλη να μην σταματησω...θα δειξει πως το περνει κ η μικρη....παντως απο την παρασκευη εχω φαει τα παντα....εχω ταραξει τα γλυκα

καλε αφροδιτη δεν σε συμπαθω απλα, σε αγαπαω κοριτσαρα μου εσενα,να δουμε ποτε θα βρεθουμε....ειμαι αθηνα κ δεν μπορω να παω πουθενα πια...ασε γραφω κ δεν ξερω τι γραφω γιατι χτυπησα κ μια μπυρα....μιας που τοσο καιρο δεν τρωω τιποτα κ δεν πινω τιποτα.....κ εγω χτυπησα την μπυρα κ αυτη επισης....εχω αρχισει να ζαλιζομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη είναι όντως ζόρι η διαιτα.... :?:?:?:? 56 κιλά;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o Κορμάρα....

Λαβύρινθο έπαθες;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Περαστικά...

Πάντως αν το έχεις ψάξει πολύ και όντως τα φάρμακα δεν είναι συμβατά, τι να σου πω...Κόψε το...

Και αν δεν την νοιάζει κιόλας τη μικρή, ακόμα καλύτερα... ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εγινα κορμι....τωρα παω κ για μοντελο...το εχω ολο το πακετο πια :roll::oops: εχω χασει 30κιλα

εχω παρει κ για ημικρανιες ενας χαμος ολο φαρμακα περνω....

ο ακης εκλαιγε οταν το κοβαμε αυτη τιποτα (επερνα ουτροτζασταν γιατι ημουν εγκυος τοτε).....κ με πειραζει περισσοτερο....ηλπιζα οτι δεν θα εχει αλλεργια κ θα την θηλαζα περισσοτερο...θα δειξει εχω χρονο ακομα αφου δεν θα περνω χαπι...απλα το βγαζω προς το παρον μεχρι να δουμε τι θα κανουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααααααααα τρελες!!!!!

Δεν σας γράφω αλλά σας διαβάζω κάθε μέρα σχεδόν!!!

Θέλω να φύγω σας λέω! Αλήθεια! Θέλω να πάω σε ένα χωριό μακριά από αστικό κέντρο και να μπλέξω με τις κότες τα πρόβατα και τους μπαξέδες. ΒΑΡΕΘΗΚΑ! Είμαστε μόνο νούμερα ρε παιδιά. Περνάνε οι μέρες οι βδομάδες οι μήνες και δεν το καταλαβαίνουμε. Έχω αμκα, αφμ, αμα, iban ξυδια, μυδια βαρέθηκα!!!!

Χωρίς υπερβολη είμαστε ένα βήμα πριν την μετοίκηση!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τώρα απλά ψάχνω το χωριό που θέλω να πάω!!!! :lol::lol::lol:

Αυτά!!!!

Χρυσάνθη. Μήπως δεν έχει απευθυνθεί στους κατάλληλους ειδικούς; Μην τα παρατάς. 9,5 μήνες για παιδί με τέτοια αλλεργιά είναι πολύ λίγοι. Τουλάχιστον 2 χρόνια προτείνονται. Με συμβουλό μίλησες; Fb έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Θέτις Κ. ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ 🤗🤗🤗 Καλές τελειόμηνες εγκυμοσύνες σε όλες σας κορίτσια μου γλυκά! Εμενα, (εύχομαι) να με βρείτε στις μανουλες κάποιου άλλου μήνα... Ο υπέρηχος του γιατρού που πήγα, προπολεμικος μάλλον, αλλα το μωρακι μου έφυγε. Αυριο θα πάω και σε αυτον που πήγαινα απλα και μονο για να συγκρίνω υπερήχους. Γιατι ο σημερινός γιατρός ήταν πολυ γλυκος, θα με αναλάβει σε επόμενη εγκυμοσύνη αλλα θελω να ξέρω και τι υπερηχογραφο έχει. Έκλαψα και ακόμη κλαίω αλλά ξέρω πως στη θέση μου εχουν βρεθεί άπειρες κοπέλες και τα καταφεραν καποια στιγμή. Θελω να πιστεύω πως αυτη θα είναι η επόμενή μου. Σας φιλώ 🌸🌷🤗
    • @Mboo καλώς μας ήρθες! Με το καλό το μωράκι σου ❤️ στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου πέρασα ακριβώς το ίδιο. Είχα καφέ υγρά  όμως δν έδωσα τόση σημασία  κ μεγάλωσε η αποκόλληση γιατί κουβαλούσα την κόρη μου κ δν πρόσεχα κτλ κτλ ωστόσο κ πάλι όλα πήγαν καλά πήρα κ εγώ  προγεστερονη 3 εβδ ώσπου είδαμε στην 11η εβδ ότι όλα ήταν καλά πια.   τωρα που είμαι στην Τρίτη εγκυμοσύνη πάλι είδα καφέ υγρά (σηκώνω ακόμα πιο πολύ βάρος από την προηγμένη εγκυμοσύνη κ η κούραση είναι πολύ μεγαλύτερη όποτε το περίμενα 🤷🏼‍♀️) αλλα ευτυχώς δν είδαμε πάλι αποκόλληση. 🙏🏼 προς το παρόν τουλάχιστον.  σε καταλαβαίνω και σε νιώθω ό,τι χρειαστείς γράψε μου ή αν κάτι σε προβληματίζει.❤️
    • Ακόμα δεν έκλεισα ραντεβού!! Μου είπε να πάω όποτε θέλω! Βασικά μου είπε " έλα όποτε θέλεις να δεις το έμβρυο. Εγώ δεν έχω να δω κάτι" και μου είπε να κλείσω για αυχενική! Οπότε λέω να πάω μια βόλτα σε 2 εβδομάδες πάλι!
    • Τέλεια τα νέα σου! ❤️ Στην αυχενική θα καθοριστεί η πητ σου κ γενικά ανα υπερήχους μπορεί να βλέπεις ότι αλλάζει κάθε φορά.  εσυ θα κρατήσεις την πητ της αυχενικής όπως κ ο γιατρός σου που θα στο εξηγήσει αυτό.  επισης ανάλογα τον κύκλο σου μπορεί να είσαι πίσω με την πητ της τελευταίας μέρας της περίοδου σου  για παράδειγμα εγώ έχω 33 κύκλο άρα είμαι πίσω μια εβδοαμδα  τουλάχιστον γι αυτό κ στην αυχενική καθορίζεται ακριβώς αυτό το ζήτημα κ κρατάμε την πητ αυτήν κ μόνο ❤️   πότε έχεις ξανά ραντεβού;;; 
    • Μπράβο βρε κορίτσια μου!!!!! Με το καλό να τα πάρετε στην αγκαλιά σας τελειόμηνα και υγιέστατα!!!!!! 😍😍😍😍😍😍😍 Καλά για κοριτσάκι σας έχω εγώ και τις δύο να ξέρετε...!! 🤣🤣🤣 Θα δείξει σε λίγες εβδομάδες!!! ❤️❤️❤️❤️ Σούπερ οι μετρήσεις σας εντωμεταξυ!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️  @Θέτις Κ.μου, είδες για πότε το περνάς το εγκεφαλικό;!!!! 🤣🤣🤣🤣 Νιπτ ούτε καν και δη με αυτές τις μετρήσεις!!! Μη πετάς τα λεφτά σου τσάμπα γλυκιά μου!! Το μωράκι σου είναι σούπερ!! Υπομονή τώρα για την Β επιπέδου!! 🙏🙏🙏🙏 Αυτές οι μετρήσεις είναι μαζί με την Papp-A εντωμεταξυ;; Πως το κάνουν εντέλει εκεί;!  @Kate1992 πολύ καλός φαίνεται ο εμβρυομητρικος που πήγες και λεπτομερεστατος!! Ποιος είναι;! Τι ποσοστά για σύνδρομα σας έδωσε; Άντε με το καλό και η Papp-A !!! 😍😍😍😍🙏🙏🙏🙏🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...