Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

Μητσακι μου ομορφο...ποσο χαιρομαι που τα καταφερνεις....\

οσο για τα παρακμιακα χοτελια ....προσπαθω να σπασω να νευρα της Γωγουλας...ξερω ποσο φρικαρει...αλλα πολυ το γουσταρω...!

εφτιαξα κιμαδοπιτα....

εμ η φτωχια θελει καλοπεραση...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας :x

Μιτσάκη αν έχεις καλή γυναίκα .... τότε μια χαρά :)

δεν το έγραψα καθόλου, ξεχάστηκα :roll::roll: αφορούσε την συμπεριφορά του φίλου του Λ. προς εκείνον!!! :!:

και τι θα κάνατε......

χθες κοιμήθηκα με πονοκέφαλο και πριν κοιμηθεί η Ρ. μου έκανε μασαζάκι στο κεφάλι :x:x

χθες φύτεψα τις 60 τουλίπες μου, μόνο τις ρίζες που μοιάζουν με κρυμμύδια, έριξα και τους σπόρους για το γρασίδι και περιμένουμε τώρα :roll::roll: οι μεν τουλίπες θα ανθίσουν την άνοιξη και το γρασίδι σε μερικές εβδ. νομίζω.... θα δείξει :roll::roll:

Αναστ. τι κρεβάτι αγοράσατε τελικά για την Α.? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβάστε τι έγινε με ιάπωνες καθηγητές στην Ιαπωνία!!!

φανταστείτε να γινόταν αυτο στην Ελλάδα :?

http://news.in.gr/world/article/?aid=1231218971

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.....

ειμαι μοναχουλα σημερα.....εφυγε ο Π για αθηνα και θα ερθει αυριο...θα λαλησω μονη μου με τα τρια ταλιμπανια.......

χθες η μικρη σηκωνοτανε στο τραπεζακι και αφηνε τα χερια και εσκαγε κατω σα καρπουζι.....μα δε φοβαται;;;;

γωγουλα η πεθερα ειναι μονιμος κατοικος του σπιτιου σας;;;;;;αν θελει να σιδερωνει στειλτει σε μενα......εχω πολλα....

αργυρω εχεις ορεξη για κηπουρικη....

πολυ ερημια σημερα.....

σες φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :|

Έχω απο χθές που νιώθω χάλια, μάλλον επειδη αλλάζει ο καρός... μιλάμε για πολύ κουραση. :?

Καλα παίζει ρόλο και το γεγονός οτι χθες όλη μέρα ήμουν στο ΙΚΑ και μετα στο γραφείο μου για να κανονίσω τις άδειές μου. Οχι οτι ξεμπέρδεψα, αλλά ελπίζω οτι μεχρι την επόμενη εβδομαδα θα έχω τελειώσει και με την άδεια κύησης! Ουάου;;;; :mrgreen::geek:

Η Χ το βραδυ μας ξέκανε! :twisted::twisted::twisted: ήρθε το βραδυ απο τις 3:30 στο κρεβάτι μας και είχε και την απαίτηση να είναι ξεσκέπαστη. Η πλατη μου και η μεση μου με πεθαίνουν.

Τι να κάνω για να σταματήσει; Δεν μπορώ να το χειριστώ, ειδικά τώρα που δεν έχω και αντοχές! Είναι πρόσφατο το κουσούρι. Μικρότερη δεν ερχόταν στο κρεβάτι μας ή τουλάχιστον όχι με αυτή την συχνότητα. :(:(:(:roll:

Ο Π είναι στην καρακοσμάρα του! Αντι να την διώξει, της κάνει και χώρο στην μεση του κρεβατιού!!! :twisted::twisted::twisted:

Και σπρωχνει και τα μαξιλάρια μου για να χωρεσει και της κόρης του! :|:geek::geek::geek:

Δεν την παλεύω άλλο σας λέω! :twisted:

Αργυρούλα και γω παλιότερα έβαζα τουλίπες σε μακρόστενες γλάστρες στο μπαλκόνι μας! Μου αρέσουν πάρα πολύ! :D

Βίκυ είσαι καλύτερα; Σε παρακολουθούσα χθες... ρέντα που την είχες!... :P

Μωρή Γωγώωωωω Ζήτησες συγγνώμη απο την Χαρά;;; Είσαι απαράδεκτη μωρη!!! ...Αν και σε νιώθω...

Και εμενα μου την σπάει οταν είναι εδω η πεθερά μου! :twisted: Την έχω μεγάλη αναγκη, αλλά η αλήθεια είναι οτι όταν είναι παρούσα δεν μπορώ να μαζεψω ουτε τον άντρα μου ουτε το παιδί μου... εκτροχιάζονται και οι δύο! :twisted::twisted::twisted:

Και της το έχω πει χιλιάδες φορές! Βοήθεια θέλω, όχι υπηρετικό προσωπικό... :twisted:

Την τελευταία φορά η Χ δεν μαζευόταν με τίποτα, της κάνει όλα τα χατηρια, την χτυπάει η Χ και αυτη γελάει!! :shock::shock: Σε μια τέτοια φαση λοιπόν άρπαξα την Χ και κλειδωθήκαμε μαζί στο δωματιό μου για να μπορεσω να της μιλήσω, η Χ εκανε σαν παλαβη που δεν άνοιγα την πόρτα, αλλα μετα απο λίγο τα βρήκαμε και βγηκαμε απο το δωμάτιο και δεν είδα την πεθερα μου στο σαλόνι, βγαίνω στο μπαλκονι και την βλέπω να κλαίει! :shock: Μου την έδωσε ΤΟΣΟ πολύ!!! :twisted::twisted::twisted: Και περισσοτερο μου την έδωσε που αναγκαστηκα να ζητησω και σγγνωμη απο πανω που την στεναχώρησα! :shock::shock::shock::shock:

Άκουσον άκουσον!!! Αυτη κάνει έτσι το παιδί και εγω πρεπει να ζητάω και συγγνωμη που προσπαθω να την επαναφέρω!!!

Πολλά είπα καλέ! Διώξτε με!!! :shock:

Και συνεχίζω... :mrgreen:

Η Χ φυσικά δεν ξύπνησε σήμερα για το σχολείο και είναι στο σπίτι! Έχω κάτι νεύρα που έχασα τα πρωινά μαθήματα!!! :twisted::twisted::twisted: Και αν χρειαστει να πάω στο ΙΚΑ σήμερα θα την σέρνω και μαζί μου!! :twisted::twisted: Θα την αφήσω στην μάνα μου και θα πάω στα απογευματινα τουλάχιστον... είναι και ο Π πρωινος και θα την κρατήσει...

Μιτσάκι μου χαίρομαι που τα πας τόσο καλα! Σκεφτόμουν εβδομάδες τώρα να σου τηλεφωνήσω, αλλά δεν ήξερα σε τι φάση βρίσκεσαι... :x

Μαρία χωρις πλάκα τώρα αν θελήσεις πληροφορίες για την εργασία να μου το πεις και θα δω τί μπορώ να κάνω. ;)

Αλήθεια Φραν ο Σεμπ είναι καλά τώρα;

Χρυσάκι τις καλημέρες μου!! :x Μόνο εσένα βλέπω μέσα! ;)

ΤΩΡΑ σας αφηνω... άω να κάνω ένα μππανακι να ξεβρωμιστώ! Αφου πλύνω τα πιατακια του πρωινού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ Γιωτακι!!!

εγω οπως σας ειπα χτες εκανα γεννικη..

βασικα ηρθα σπιτι..και βλεπω ολε ςοι μπαλκονοπορτες ανοιχτες...

ερηξα μερικες Χριστοπαναγιες στη πεθερα..απο μεσα μου παντα ..δεν ειμαι γωγω εγω... :lol::lol::lol: και μολις ηρθε ο Ο πλακωθηκα στις δουλιες..

τελειωσα 12:30 το βραδυ..εβαλα ενα μπειλισ...και απολαυσα το πεντακαθαρο σπιτακι μου..σηδερωσα κρεμασα κουρτινες...εβαλα τον Ο να μου σκουπισει ρτα φωτιστικα σε κουζινα και σαλονι...εστρωσα χαλια...

ξυπνησε ο μικρος το προι...και κυλιοταν στα χαλια..πολυ του αρεσε..

σημερα θα παω για τσιπουρα με την κουμπαρα μου...χαχαχ..

πηρα ενα κουτι συρωπιαστα να γκυκανω Οδυσσεα και πεθερα γιατι θα τους φορτοσω σημερα τα παιδια...χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάκι την Δευτέρα εχω γιατρό!

Την Παρασκευή έχω τριπλεξ κάτω άκρων και πρέεπι να παρω και την μαια ένα τηλ γιατι το έχω αμελήσει!

Γενικά νιώθω βαριά και κουρασμένη! :|

Και καλα θα κάνεις που θα φορτωσεις τα παιδιά του Ο! Εγω το κάνω χωρις τύψεις και μάλιστα χωρίς κεράσματα! :lol::lol::lol::lol:

Αντίο σας!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέρααααα

Σίσσυ έλα ρε κι εμείς κοιμόμαστε μαζί :lol: μη μασάς..

Ευχαριστώ...ξέρεις μαρή από γεωμετρία και επικλίσεις σε δρόμους, από κλωθοειδή, καμπύλες κυκλικών τόξων και τα συναφή? @-)

Μπράβο μητσάκι που είσα με τόση όρεξη.. Κι εγώ έχω όρεξη αλλά τον τελευταίο καιρό για άλλα εκτός από εργασίες..Αλλά αφού μπήκα στο χορό :roll::roll::roll:

Χρύσα εμείς με το Γ είπαμε δουλειές θα κάνουμε με τον καινούργιο μήνα και να δω πότε θα προλάβω :?

Χτες από το πρωί που ήρθα δουλειά γύρισα σπίτι στις 10! :o

Έκατσα γραφείο μέχρι το απόγευμα και μετά πήγα εμπορικό-εχει fashion week-, κέρδισα άλλο ένα κουπόνι για φαγητό :lol::lol::lol: έφαγα, ήρθε ο Γ ψωνίσαμε και έκανα νύχια (τζάμπα εννοείται :mrgreen: ) Και όσο περίμενα τον Γ να έρθει κάνει ντου μια κοπέλα μαζί με κάποιους άλλους από τη φωτογραφική λέσχη και ήθελαν να με βγάλουν φωτογραφία :o Λέω όχι Λένε γιατί? Λέω δε θέλω, βγαίνω χάλια, είμαι ζαλισμένη από τη δουλειά. Λένε μα τι λες έχεις ωραίο στυλ \M/ Λέω δε θέλω κι έκανα να φύγω..Και λένε "μα μπορεί να κερδίσετε 200 ευρώ" Είπαν τη μαγική λέξη $-) Λέω ε? 200 ε? Λέω θα στείλω τον άντρα μου αν είναι να φωτογραφηθεί :lol::lol::lol:

Τέσπα ήρθε και ο Γ με τα κορίτσια και φεύγοντας ξαναέρχονται αυτοί και ο Γ ήξερε τη μια κυρία που ήταν εκεί και έβγαζε φώτο και μιλούσαμε. Και όσο μιλούσαμε οι μικρές έκαναν βλακείες, φιλιόντουσαν, αγκαλιάζονταν, έπαιζαν και σηκώθηκε ένας κύριος και μου ζήτησε να τις φωτογραφίσει τώρα ;) Λέω οκ. Υπέγραψα και μου είπανε με το τέλος της έκθεσης θα πάρουμε κάποιες εκτυπωμένες :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Σας λέω είχα φουλ μέρα χθες..Ψώνισα για τα κορίτσια ρούχα 100 ευρώ και πληρώσαμε 50 ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουαου!!!!

μαρακι τελεια ρε!!!!

μια χαρα..να κατι τετοιες μερες μ'αρεσουν..γεμματε ςμε δραστηριοτητες..

Σημερα θελουμε να παμε στο παρκο κυκλοφοριακης αγωγης..θα παω μετ ατη δουλεια να φτιαξω κεικ του μπαμπα μου...μετα θα παμε να παιξουν λιγο...φαγητο εχω μαγειρεμενο..μια χαρα..

ε μετα εγω θα φυγω..θα παμε να θαψουμε τις παλιες μας συμμαθητριες με την ισυχια μας...χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....Τι ωραίος καιρός..Πολύ μου αρέσει η βροχούλα.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σίσσυ γάμα με!!! :twisted::twisted: Κι εγώ ζήτησα συγγνώμη αφού με έπρηξαν όλες εδώ μεσα... :twisted::twisted: Πάω σπίτι, λέω "γεια τι κάνετε;;;", έπαιξα με τα κορίτσια και της λέω "Χαρούλα δεν πιστεύω να στενοχωρήθηκες το πρωί που σου φώναξα;;;;;; :lol::lol::lol::lol: Συγγνώμη μωρέ, έχω πολλά νεύρα τον τελευταίο καιρό....Αλλά ξέρεις ότι σ'αγαπάω..." και της έσκασα και μια στην πλάτη.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: "όχι όχι, κορίτσι μου...Δεν παρεξηγούμαι εγώ...Μη μου στενοχωριέσαι..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάει, με χαλάσανε οι βλαμένες εδώ μέσα... :twisted::twisted::twisted: Αλλά δεν τα ζουν αυτές, εγώ τα ζω.... :twisted::twisted::twisted:

Μιτσάκι ειλικρινά αν μας περίσσευαν σε αυτή τη φάση, θα έπαιρνα γυναίκα...Αλλά δεν.... :roll::roll::roll:

Χαίρομαι που είσαι ικανοποιημένη με τη γυναίκα που φυλάει το κ-Εφακι....Αντε να πιουμε και κανα καφέ ε;;;; :lol::lol::lol:

Χρύσα εμενα μου έκανε γενική η μαμά... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Δευτέρα-Τρίτη και σήμερα κάτι ψιλά.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Αλλά κουρτίνες δεν κατεβάσαμε.... :roll::roll::roll:

Γιωτάκι πες μου ρε για την τρίτη γέννα.... :mrgreen::mrgreen: Σε ποια εβδομάδα, πόσες ώρες, έυκολη;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Ρε Χρύσα και Αρτζι τα σιχαίνομαι τα τσάγια... :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: Καθόλου δε μου αρέσουν..... :?:?:?:?

Μαρακι με 'γεια τα ψώνια...Μια χαρά σας έκατσε... ;);););)

Σίσσυ κλειστην στο δωμάτιο της και μην της επιτρέψεις ξανά να κοιμηθεί μαζί σας... :?:? Τα ίδια έκανε και η Ιω όταν περιμενα να γεννήσω... :?:?:?:? Για κανα τρίμηνο κοιμόταν μαζί μας...Ώσπου δεν άντεξα, το πήρα απόφαση και μια, δυο τρεις έκλαψε και σταμάτησε... ;););););)

Α, στις ζημιές της πεθεράς, συμπεριλάβετε και σπάσιμο κανάτας καφετιέρας δις.... :twisted::twisted::twisted: Και δεν μπορώ να πιω τον αγαπημένο μου γαλλικό.... :twisted::twisted::twisted:

Η Ιωαννίτσα σήμερα στο σχολείο φόρεσε φούστα τζην..Τρελό γκομενάκι πάλι...Κλασικά πήγαμε τελευταίοι, μπαίνουμε μέσα στο προαύλιο και ακούμε μια κυρία να λέει σε ένα άλλο κοριτσάκι από άλλη τάξη... "Το πρωινό έχει σερβιριστεί, γρηγορα..." Και γυρίζει η Ιωάννα και μου λεει "Ωχ μαμά, δε θα προλάβω να φάω..." :lol::lol::lol::lol::lol: Μπαίνουμε στην τάξη, όλα τα παιδάκια στα τραπεζάκια έτρωγαν..Δεν ακουγόταν κιχ.... :?:?:? Λέω στη δασκάλα της "Αγχώθηκε μήπως δεν προλάβει το πρωινό..." :lol::lol::lol: Της λέει "Βρε Ιωαννα μου είναι δυνατόν να μην σου έχουμε κρατήσει κι εσένα πρωινό;;;Κέικ έχουμε σημερα..." 8-)8-)8-) Και ξαφνικά ένα ένα τα κοριτσάκια άρχισαν να τη φωνάζουν να καθίσει μαζί τους..."Ιωάννα, Ιωάννα, Ιωάννα" :lol::lol::lol: Και η γλυκούλα μου δεν ηξερε που να πρωτοπάει... :x:x:x Και άρχισαν να της λένε πάλι μια μια "φίλη μου, φίλη μου" και της άπλωναν τα χεράκια.... :x:x:x:x:x:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παρασκευή δε δουλεύω.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μεταφέρουμε την αργία της 28ης.... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXAXA..

Γωγω..σε καναμε να θηλαζεις φανατισμενα...σε καναμε να θηλαζεις γκαστρομενη..θα σε κανουμε να κανεις ταντεμ...ε..σε λιγο θα σε κανουμε και ανθρωπο..

χαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχα

Λοιπον./.κοιτα..

τωρα δενε χω καινουριο πακετο..τα εχω ανοιξει και τιμισει ολα τα τσαγια που μου εχουν φερει απο baden..

Τα Χριστουγεννα που θα παει ξανα η συναδελφος..της εχω κανει λιστα..

και θα στειλω απο κανενα πακετο σε σενα και στη κουμπαρα μου..

θα σας κανω ΚΑΙ φανατικες του τσαγιου..

χαιρο πολυ ρε..αυτη την αηδια το λιπτον ουτε εγω το μπορω..μπλιαξ ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλεος μωρή σεξοπορνοδιαστροφική Βίκυ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όχι, να μην απαριθμίσεις... :lol::lol::lol::lol::lol:

Πώς πάει το σίδερο;;;; 8-)8-)8-) Να στείλω πεθερά;;;;; :lol::lol::lol:

Χρύσα μπλιαξ..... :lol::lol::lol::lol::lol: Μπα, ρε ειναι νεροζούμια τα τσάγια...Δεν τα μπορώ σου λέω...Τώρα αν είναι τόσο διαφορετικά από αυτά που σερβίρουν σε καφετέριες οκ...Να δοκιμάσω... :lol::lol:

Μπα, δε με βλέπω για τάντεμ... :roll::roll::roll: Θα συνεχίζω να θηλάζω Μαρτίνα και στο μωρό θα δώσω ξένο :!::!::!::!::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλέ δε σας είπα...Η Μαρτίνα εχει εδώ και λίγο καιρό που κοιμάται κατά τις 10 και ξυπνάει 5-6 το πρωί να θηλάσει.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Λέτε να το κόψει σιγά σιγά;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι καμια σχεση σας λεω...

καταρχας αυτα εχουν μεσα ολοκληρα φυλλα τσαγιου και διαφορα μυρωδικα...κομματακια πορτοκαλιου φυλλα γιασεμιου κλπ...

τα fruit infusion ειναι κομματια φρουτων με φυλλα τριανταφυλλου ιβισκου κλπ..αλλη γευση λεμεεεεε....

Γωγω το τικερακι του μπεμπι τελειο..πολυ γουτσουγουτσου..

σε βλεπω μαρι να ερωτευεσε τον γιο σου.......

τον σπιριαρι που βρομοκοπαει...χαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα Χρύσα..... :roll::roll::roll::roll: Δεν νομίζω να τον ερωτευτώ.... :roll::roll::roll: Εννοείται ότι θα τον λατρεύω όπως και τα κορίτσια μου, αλλά είναι γεγονός ότι τα κοριτσάκια έχουν άλλη χάρη ρε παιδί μου... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Είναι τσαχπίνικα, ναζιάρικα...Πουτανάκια από κούνια.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τα αγοράκια είναι τα ζα μ' αργά..... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σόρρυ αγορομάνες... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες που εσυ εχει πονηρο μυαλο?

χαχχαχαχχαχχαχα

εγω για τα πατζουρια κα τα μπαλκονια ηθελα να γραψω....!

Χρυσα με τοσα που περιγραφει γιατα τσαγια θα κολλησουμε πριν δοκιμασουμε....

πραγματικα .....και εγω ειμαι ερωτευμενη με τον μπεμπη...ειναι τοσο καλο μωρο....και τοσο ομορφο....κουκουβαβαββαβαββα

Γωγω δεν ειναι ετσι...η Μ-Ι δεν ηταν ποτε γουτσου γουτσου ...ο μπεμπης ειναι αγκαλιτσας...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλααααααα...προσεχε..το εχω κανει κοπι πεστ σε αρχειο..

ΟΤΑΝ γεννησεις..

με το πρωτο φαφουτικο χαμογελο που θα σου κανει..

με το πρωτο ναζι που θα σου κανει

με το που θα σου κατουρισει τα μουτρα με το τσουτσουνι του..

με το που θα σε κανει αγκαλια και θα σου σαλιωσει τα μουτρα με φιλια...ελα να τα πουμε..

αλλη χαρη τα κοριτσια δεν αντιλεγω...αλλα οι μανες..με τα αγορια εχουν ερωτα..

εμενα..ΕΑΝ κερδισω το Τζοκερ και κανω τριτο..δε θα με χαλαγε και τριτο αγορι

Βικυ εσυ εισαι κουμπαρα μου..δε σε ντρεπομαι..μπορω να σου στειλω και χρισημοποιημενο πακετο...χαχαχαχαχ :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου τελείωσα λοιπόν την αυχενική μου και είναι ΟΛΑ ΚΑΛΑ με το μωράκι μου ❤️❤️ Δε μπορώ να το πιστε΄ψω πως φτάσαμε μέχρι εδώ, είμαι τόσο συγκινημένη που δε μπορώ να το πιστέψω, σαν όνειρο μου φαίνεται ότι το διπλό ουράνιο τόξο μου μεγαλώνει μέσα μου κι έρχεται σε μερικούς μήνες στην αγκαλία μου 🌈🌈 Μακάρι να μπορούσα να επισκεφτώ τον εαυτό μου τότε που βρισκόμουν στην οδύνη των απωλειών και να μου δώσω μια αγκαλιά, να μου πω ότι οι καλύτερες μέρες έρχονται 🙏✨ Καθώς δε μπορώ να ταξιδέψω πίσω στο χρόνο λοιπόν, σας αγκαλιάζω όλες μαζί, όσες περιμένετε, όσες αγωνιάτε και όσες ακόμα πενθείτε απώλειες και σας ΦΩΝΑΖΩ, σας ΒΡΟΝΤΟΦΩΝΑΖΩ, ότι τα μωράκια σας θα έρθουν 💖💖 υπομονή και επιμονή!!  💖💖  💖💖  Μοιράζω μπεμπεδόσκονη σε όλες 💫💫💫💫💫💫💫 👶  👶   👶   👶   👶   👶   👶   👶   👶 
    • Α ωραια Ευχαριστω κορίτσι μου! Θα δω κ εγω τι θα μου πει η γυναικολόγος μ την Δευτέρα! 
    • Κορίτσια μου μόλις βγήκα απ' το ραντεβού της αυχενικής!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ❤️ Το μωράκι βέβαια αυτή τη φορά κοιμόταν του καλού καιρού που λέμε 😂 😂 😂 😂 εννοειται @Kiddo εκεί εσένα σκέφτηκα, μου φύγε ο γελωτας, και λέω Παναγιά μου πες ότι απλά κοιμάται το μωρουλι μου 🙏🙏🙏 μου λέει ο εμβρυολογος γιατί δεν έφαγες κάνα γλυκό 30' πριν; Του λέω δε μου το ανεφερε κανείς όταν ρώτησα για προετοιμασία 🙄  Ε τελικά μου κουνούσε την κοιλιά με τον υπέρηχο, Μ έβαλε να κουνηθώ πάνω κάτω μπας και ξυπνήσει 😂😂 τελικά μας έκανε τη χάρη αλλά είχε σίγουρα τα νεύρα του και δεν γυρνούσε να δούνε όλες τις πλευρές. Ε κουτσά στραβά όμως ο γιατρός τα κατάφερε να δει αυτά που ήθελε, όλα μας είπε είναι φυσιολογικά, ακόμα και για τρισωμιες βγήκαν η 13 και 18, πιθανοτητες 1 στις 20000 και για σύνδρομο ντάουν 1 στις 10000.  Φύλο ούτε καν, το μωρό σου λεει εμ ξυπνήσατε εμ θέλετε και να σας κάνω νάζια;;; 🤣🤣🤣🤣 Δε μπορώ να πω, ο γιατρό προσπάθησε να το κάνει κουνηθεί μπας και έχουμε εικόνα ανάμεσα στα πόδια αλλά δεν ψήθηκε 😅 Τέλος πάντων, τα βρήκε όλα φυσιολογικά αυτό έχει σημασία εννοείται ❤️ μετά μας εξήγησε τις επιλογές μας για ΝΙΠΤ και αμνιοπαρακέντηση αν θέλουμε, αλλά ο ίδιος δε το κρίνει απαραίτητο. Αν το αποφασίσουμε πρότεινε το πιο βασικό πακέτο ΝΙΠΤ αλλά κορίτσια νομίζω είναι ανώφελο με τέτοια ποσοστά κι επιπλέον η ασφάλεια δε το καλύπτει εδώ. Είναι στα 370€ για τρισωμιες 13,18,21 + 30€ για φύλο προαιρετικά. Τώρα ρωτάω τις φίλες μου και τις κουνιάδες μου τι πιστεύουν κι αυτές και μέχρι στιγμής μου λένε ότι οι τιμές μας είναι σούπερ και δε θα έκαναν.  Αυτά από εμάς 😍  Αααα καλέ και ΠΗΤ έχω μαζί με @Kate1992 8/01/2025!!! Ε χέρι - χέρι απ' την αρχή πάμε βρε κορίτσι ❤️❤️❤️
    • Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας θα δω τι θα κάνω ίσως την παρω τηλ την Τετάρτη να τα στείλω να δει 
    • 2 φιλες μου π είχανε πάρει τις βόλεψε πολύ η φωλιά, εγώ τότε είχα πολλά έξοδα κ ζούσαμε σε ένα μικρό διαμέρισμα κ δεν είχαμε πολύ χώρο όποτε βολεύτηκα με το πορτ μπεμπέ κοιμόταν εκεί  για αυτό τώρα σκέφτομαι για την φωλιά αν κ μου είπανε να πάρω κάποια τύπου 40-50 ευρώ δε χρειάζεται κάτι ακριβό… καροτσι εννοώ κανονικό με 4 τροχούς γιατί ο δικός μου κοιμάται κιολας στο καρότσι αν πάμε κάπου όποτε ψάχνω κάποιο καλό… γιατί τώρα το άλλο μας καρότσι θα πάει στην μικρή… αυτό π λες έχουμε μας πήρανε δώρο οι νονοί του τον πάμε βόλτα κ σου αρέσει π είναι σαν ποδήλατο λες;    κρεβάτι θα του πάρω χαμηλό ναι από ικεα δε δινω πολλά λεφτά γιατί μετά από λίγα χρόνια θα ξανά αλλάξουμε κ τότε ναι να πάρω κάτι πιο ακριβό 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...