Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

Μωρή Βίκυ ούτε τριήμερο δεν θα άντεχες.... :lol::lol::lol:

Είναι καλή, χρυσή, αλλά καθόλου διακριτική.... :?:?:?:? Της λέμε "άντε να κοιμηθείς" (για να μείνουμε και λίγο μόνοι μας), λέει "δε νυστάζω"....Κάθεται να δει ό,τι βλέπουμε στην τηλεόραση (ο ένας δίπλα στον άλλον :twisted::twisted::twisted::twisted: ) και γυρίζεις να την κοιτάξεις και κοιμάται όρθια (κυριολεκτικά την παίρνει ο ύπνος)... :evil::evil::evil: Αλλά κατά τ'άλλα δε νυστάζει... :twisted::twisted::twisted:

Επίσης, θέλω να κάνω ό,τι κάνω ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.... :lol::lol::lol::lol:

Και μωρή εγώ δεν πάω σε ξενοδοχεία... :twisted::twisted::twisted: Το ξέρεις... :twisted::twisted: Ποτέ δεν έχω πάει.... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εννοείται ότι έχω σύστημα σιδερώματος...Αλλά μου το έχει χαλάσει η πεθερά μου... :twisted::twisted::twisted:

Άλλο κακό και αυτό..Ό,τι ηλεκτρική συσκευή πέσει στα χέρια της, δεν έχει πάνω απο ένα μήνα ζωής.... :twisted::twisted::twisted: Το λένε και τα παιδιά της...Μας έχει χαλάσει ένα σύστημα σιδερώματος, ένα σίδερο, εναν φούρνο μικροκυμάτων, ένα σκουπάκι..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε βλαμένα δεν το έχετε ζήσει, γι'αυτό με δουλεύετε..... :(:(:( Να θέλω να σιδερώσω ρούχα των παιδιών μου, να πω ότι κάνω κάτι κι εγώ σαν μάνα και να μην μπορώ... :(:(:( Νιώθω άχρηστη ρε... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κακως ...εκει απο οτι ειδες εχει τα παντα που δεν μπορεις να κανεις σπιτι σου λογω πεθερας....!

ειδες τι χανεις τοσα χρονια....!

αν ειχες να κανεις ολα αυτα που δεν σε αφηνει...με το που καθοσουν στον καναπε θα ειχες κοιμηθει εσυ πρωτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ :lol::lol::lol::lol:

σου βρήκα λύση: το βράδυ βάλτε να δείτε καμιά τσόντα ίσως ντραπεί και φύγει!!! ;)

πάντως αν εσύ επιμένεις να σιδερώσεις μπορείς να το πετύχεις, π.χ κρύψε μερικά ρουχαλάκια των παιδιών και σιδέρωσέ τα το ΣΚ ;) .....βάλε την σκούπα το ΣΚ ;) ξανα άλλαξε σεντόνια το ΣΚ....ξανα ξεσκόνισε το ΣΚ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγουλα καταλαβαινω πως το λες....

ολη την ωρα ενας ανθρωπος εκτος οικογενειας

ειναι σπαστικο

κοιτα κ γω δν θα την παλευα με τπτ εκει να δεις τα νευρα κορδελες

δν μπορω μεσα στο σπιτι μου ατομα εκτος οικογενειας

να μενουν μονιμα εννοω

πραγματικα θα προτιμουσα να γινομαι χιλια κομματια

θελω να εχω τον ελεγχο ,νομιζω θα ενιωθα σαν φιλοξενουμενη στο σπιτι μου

αληθεια γιατι μενει μαζι σας;

βικυ τι κανεις; η μικρη με τον παιδικο καλα;ο μπεμπουλης;

που ημασταν κατω λεει η αδελφη μου ω ρε πο@στη μου σε τελειως χαλαρη φαση

κ ξεκινα η μικρη ουστη μου κ ουστη μου

οποτε το θυμηθει κοπαναει κ ενα

αντε να δουμε ποτε θα το ξεχασει

γωγουλα γιατι ν της το λες ξεκαθαρα αστο αυτο θα το κανω εγω το σκ σε παρακαλω μν το κανεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε...Δεν κοιμάμαι έτσι εύκολα εγώ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:;););););)

Αρτζι η αλήθεια είναι ότι αυτά δεν τα είχα σκεφτεί.... :roll::roll::roll::roll::roll: Μα να κρύβω τα ρούχα;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Που το σκέφτηκες ρε;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επησις....βλεπεις τσοντες?

με εκπλησεις...

αφου θες τοσο πολυ...καλα λεεει η συμπεθερα μου...κρυψε και σιδρωσε τα το σκ...

κλειωσε και ενα δωματιο και κανε του γενικη το σκ...

ερωτηση...τα πατζουρια μπαλκονια ποιος θα τα κανει?

δωσε μια μερα ρεπο σε σπα στην πεθ.!

Ζωη...χαχχαχα με τον φουστη,...

τα ατιμα πως τα πιανουν αυτα....

υπομονη θα το ξεχασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωή ευθέως της το λέω.... :?:?:?:? Αλλά δεν το καταλαβαίνει.... :roll::roll::roll: Επειδή και αυτή δούλευε, σου λέει "Δεν μπορεί να δουλεύεις όλη την εβδομάδα, όλη μέρα και να κάνεις και δουλειες, αφού εγώ είμαι εδω και κάθομαι..." :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Μένει μαζί μας γιατί και οι δυο σχολάμε αργά, εγώ κατά τις 8 το βράδυ, ο Γ. κατά τις 9.30 το βράδυ και πρέπει κάποιος να μας κρατάει τα παιδιά...Και σε παιδικό να στείλω τη μικρή (που σημαίνει έξοδα παιδικού για δύο παιδιά), θα πρέπει να πάρω ΚΑΙ γυναίκα για να μου τα κρατάει μέχρι να σχολάσω εγώ..... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Και οικονομικά δεν μπορούμε να πληρώνουμε 2 παιδικούς και γυναίκα.... :roll::roll::roll: Καλύτερα να σταματήσω να δουλεύω εγώ... :roll::roll::roll: Και δεν θέλω και δεν μας παίρνει... :roll::roll::roll::roll::roll: Και καθότι καμία γιαγιά δεν μένει κοντά μας (και οι δυο επαρχία) έρχονται εναλλάξ κάθε μήνα μια η πεθερά μια η μαμά.... :?:?:?:?

Με τη διαφορά ότι η μανα μου Παρασκευή απογευμα φεύγει και Κυριακή βράδυ γυρίζει, καθότι είναι κοντά, ενώ η πεθερά μένει σε εμάς όοοολο το μήνα.... :(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ...εχω πεθανει λεμεεε..μια το φεισ με τη Δημουλιδου..μια εσεις..

Α ειχε και στη Θεσσαλονικη ενα τετοιο..ιδιας μαρκας..εχω παει,..γαματο ηταν..

αμα σας πω και τι γκαφα εκανα..χαχαχαχαχα.....

Εγω τη Γωγω την καταλαβαινω παντωσ..καλη χρυση..αλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ ούτε τσόντες βλέπω ούτε στο σεξ ουρλιάζω... :lol::lol::lol::lol::lol: Παράδειγμα σου φέρνω... ;);););););););)

Αμα μου περίσσευαν μωρή, θα πήγαινα εγώ για σπα..Δε θα έστελνα την πεθερά.... :roll::roll::roll:

Απλώς ρε μαλάκα, θα μπορούσε ένα ΣΚ το μήνα να φεύγει..Να πηγαίνει στον αδερφό του Γ. που και μόνος του μένει και γκόμενα δεν έχει και από πάνω μένει η κουνιάδα της και παρέα θα έχει... :roll::roll::roll: Γι'αυτό σας λέω...Δεν παλεύεται.... :?:?:?:?:?

Βίκυ τα μπαλκόνια τα κάνω κι εγώ....Αλλά συνήθως μπαλκόνια παράθυρα μου τα κάνει η μανούλα μου... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ ελπίζω ο Γ. να μην ξαναγκουγκλάρει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι πώς τα σκέφτηκα βρε? αν θέλεις κάτι μπορείς να το πετύχεις!!! ;)

συμπεθέρα, να κλειδώσει δωμάτιο? :lol::lol::lol::lol: καλό!!! :lol::lol::lol:

Ζωή και ο Λ. το ίδιο, μπορεί να λέει κάτι άλλο λάθος, αλλά αυτό το λέει σωστά :mrgreen:

δεν λέω τίποτα όμως γιατί εδώ κανείς δεν καταλαβαίνει έτσι και αλλιώς!!! :mrgreen:;)

ναι βέβαια ένα ΣΚ θα μπορούσ ενα φύγει, για διάλλειμμα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης, πες ότι έχουμε καλεσμένους στο σπίτι......Και είμαστε πάνω στο σαλόνι...Ε, θα έρθει να καθίσει και αυτή μαζί μας.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Λες και την καλέσαμε.... :twisted::twisted::twisted:

Πρέπει να της πεις δηλαδή μην έρθεις για να καθίσει κάτω μόνη της..... :?:?:?:?:?:?:?:? Να μη γίνει βάρος....Και να αισθάνονται άνετα και οι καλεσμένοι... :roll::roll::roll:

Αντιθέτως, τη μάνα μου θα την παρακαλέσεις για να ανέβει να κάτσει μαζί.... :roll::roll::roll:

Γενικά, δεν είναι καθόλου διακριτική.... :roll::roll::roll:

Μιλάω με τον άντρα μου, με ρωτάει κάτι ρε παιδί μου και πετάγεται σαν την π....α να απαντήσει αυτή.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Και εννοείται ότι εγώ την αγριοκοιτάζω και ο Γ. την βρίζει.... :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω φατσουλα με γουρλωμενα ματια κ ανοιχτο στομα μαζι

δυσκολη φαση βεβαια παλι καλα που. βρηκατε λυση εστω με τις μαμαδες

εγω στη θεση σου θα παραταγα δουλειες κ θα ασχολιομουν αποκλειστικα κ μονο με τις μικρες

να αναπληρωνεις το χρονο που δν ειστε μαζι στην εβδομαδα

βικυ εχει πολυ γελιο οπως το λεει

βεβαια δν γελαω μπροστα της

αλλα την 1η φορα που το ακουσα δν κρατηθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ...

α ρε Γωγω..

εγω μαζι σου..αλλα μεζεψου ρε παιδι μου..

να εισαι ευγενικη...να εχεις τακτ..τροπους..ευγενια...

να εισαι καλοαναθρεμενη..

σαν και εμενα ενα πραγμα...χαχαχα

Και να θυμνασαι παντα πως ο πλυθιντικος σε προφυλασσει..

Διαβασε μαρι και κανενα σαβουαρ βιβρ...πφφφφφ...

Καλα..αμαπει το Τζοανακιβτετοια στον πεθερο..ιιι...5 χρομματα θα αλλαξει!!!

Ζωητσα τα φιλια μου..καλε κουκλες ειστε στις φωτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάλα εχω λιωσει με τις τελευταιες απαντησεις γωγω κ αργι χαχαχαχα

καλα αργυρουλα αμα το πει εξω λεω

μακαρι να μν καταλαβει κανεις

παντως κ γω κανα πο@στη,μακακα,κτλ που ελεγα ταχω περιορισει

με το ζορι κιουρια

χρυσα κ γω πληθυντικος ,κυριε κ κυρια ταδε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι όταν έμεινα έγκυος στην Ιωάννα ζούσαμε μόνοι μας.... ;););););) Τώρα, ήταν σίγουρα η μαμά μου..... ;);););) Και τώρα που το σκέφτομαι και όταν έμεινα έγκυος στην Μαρτίνα, η μαμά μου ήταν.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσούπρες! :D

Τι κάνετε;

5+ γύρισα σήμερα και το μυαλό έχει κάψει φλάτζα απ' το πρωί! @-)@-)@-)

Ευχαριστώ για τις ευχές σας τσούπρες! :x:x:x

Αργυρούλα μου, τέλεια η φωτογραφία του σχολείου! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Αν δεν ανησυχούσα τόσο για την τιμή του πετρελαίου :?:?:( θα χαιρόμουν ιδιαίτερα με τον επερχόμενο χειμώνα... 8-)8-) Βροχούλα, τζάκι και αργότερα Χριστούγεννα... [smilie=icon_rendeer.gif] :D:D:D (το 'χεσ@ ε;):P:lol:

Με καμάρωσες στο fb ε; Θέλοντας και μη, ρόμπα γίναμε!!! :oops::oops::P Αλλά δεν μπορώ να το παίξω η μόνη σπαστικιά, να με λέει κι η Αναστασία "κρυψινάκι"!!! :P:P:P:-*

Άφρο μου, με βρήκες στο φατσομπούκι, είμασταν φίλες, αλλά μάλλον με είχες διαγράψει!!! :P

Τα φιλιά μου! :-*:-*

Γωγούλι μου, πως τα πας με αϋπνίες και αναγούλες; [smilie=headbang.gif]

Ρε μαναράκι, ξέρεις πόσο πολύ σε γουστάρω, και μη με παρεξηγήσεις....

Κατανοώ και τις ορμόνες που χορεύουν σα τη Σακίρα :P (όλες το περάσαμε) αλλά πρέπει να το διαχειριστείς ρε...! :? Και της οφείλεις μία συγγνώμη για τον τρόπο που της μίλησες... :roll:

Μπορεί να έχει βολευτεί με την παρούσα κατάσταση, αλλά αυτό δεν αναιρεί το πόσα σας προσφέρει και κυρίως... δεν σου επιτρέπεται να της μιλάς κατ' αυτόν το τρόπο! Σε κανέναν δεν αρέσει να μιλάνε έτσι! :(

Όσον αφορά βέβαια τα της συγκατοίκησης... εγώ είμαι 100000% μαζί σου, για την ακρίβεια θα προτιμούσα να κάνω το σκ@το μου παξιμάδι (στην κυριολεξία!) :ymsick: παρά να ανεχθώ την συγκατοίκηση με οποιονδήποτε... Τους αγαπώ όλους (και τους δικούς μου και τους δικούς του) αλλά δεν τη παλεύω με τίποτα... :?:?:? Δεν ζήτησα βοήθεια ποτέ, ούτε σε λοχείες, ούτε σε εξεταστικές, γιατί είμαι στριμμένο άντερο και δεν θέλω να ανακατεύεται κανείς στα πόδια μου... :oops::oops::oops:

Μαράκι, σε βλέπω... /:)/:) Μη χαζεύεις, στρώσου στο διάβασμα!!! :-B:-B:-B:P:lol:

Βίκυ... ήμαρτον με τα βιτσιόζικα παρακμιακά χόστελ!!! :P:lol::lol::lol:

Υπόλοιπες τσούπρες, παρούσες και απούσες, τα φιλιά μου, σας σκέφτομαι όλες!!! :-*:-*

natasoula μου, μια ξεχωριστή αγκαλιά για τα τόσα που σας βρήκαν τελευταία!!!! :(:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Εύχομαι ολόψυχα, περαστικά κι αγύριστα!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε καλώς το στριμένο άντερο Μιτσάκη μας :P:x

τα παιδιά τι κάνουν?

γι απες

ποιός προσέχει το κΕφάκι σας? :roll:

η Β. πώς τα παέι με το προνήπιο και την στριμένη δασκάλα? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα! :P:lol:

Το μικρόβιο το προσέχει μία κυρία, η οποία είναι γνωστή/παλιά φίλη της μαμάς μου.

Έχω την αίσθηση ότι στάθηκα ΠΟΛΥ τυχερή... Θα φανεί και στη πορεία βεβαίως, αλλά μέχρι στιγμής έχω χαρεί απίστευτα, γιατί είναι πάρα πολύ καλός άνθρωπος, πολύ γλυκιά!!! :D;)

Κατά τ' άλλα... μέχρι στιγμής καλά, αν και εννοείται όλο και κάτι μας τριγυρνά... Η Β με βήχα απ' την προηγούμενη εβδομάδα και η Ε με συνάχι και μύτη που τρέχει... :?:?

Προς το παρόν, το φέρνουμε βόλτα! :roll:

Περί δασκάλας, δεν μπορώ να τα εκθέσω από 'δω, αλλά ok, σε ανεκτά επίπεδα τουλάχιστον! :roll:;)

Εσείς τι κάνετε;

Και τώρα που το θυμήθηκα... :!:

Κάποια στιγμή, πριν από λίγες μέρες, είχες πει ότι θα έγραφες κάτι στο κρυφό και δεν το έγραψες ποτέ! :roll: (εκτός αν το έσβησες και το έχασα!) :roll:

Γιατί; (σας παρακολουθώ, στο είπα!) :P Ήταν σημαντικό, ασήμαντο, μετάνιωσες, γιατί; :roll::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Α ωραια Ευχαριστω κορίτσι μου! Θα δω κ εγω τι θα μου πει η γυναικολόγος μ την Δευτέρα! 
    • Κορίτσια μου μόλις βγήκα απ' το ραντεβού της αυχενικής!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ❤️ Το μωράκι βέβαια αυτή τη φορά κοιμόταν του καλού καιρού που λέμε 😂 😂 😂 😂 εννοειται @Kiddo εκεί εσένα σκέφτηκα, μου φύγε ο γελωτας, και λέω Παναγιά μου πες ότι απλά κοιμάται το μωρουλι μου 🙏🙏🙏 μου λέει ο εμβρυολογος γιατί δεν έφαγες κάνα γλυκό 30' πριν; Του λέω δε μου το ανεφερε κανείς όταν ρώτησα για προετοιμασία 🙄  Ε τελικά μου κουνούσε την κοιλιά με τον υπέρηχο, Μ έβαλε να κουνηθώ πάνω κάτω μπας και ξυπνήσει 😂😂 τελικά μας έκανε τη χάρη αλλά είχε σίγουρα τα νεύρα του και δεν γυρνούσε να δούνε όλες τις πλευρές. Ε κουτσά στραβά όμως ο γιατρός τα κατάφερε να δει αυτά που ήθελε, όλα μας είπε είναι φυσιολογικά, ακόμα και για τρισωμιες βγήκαν η 13 και 18, πιθανοτητες 1 στις 20000 και για σύνδρομο ντάουν 1 στις 10000.  Φύλο ούτε καν, το μωρό σου λεει εμ ξυπνήσατε εμ θέλετε και να σας κάνω νάζια;;; 🤣🤣🤣🤣 Δε μπορώ να πω, ο γιατρό προσπάθησε να το κάνει κουνηθεί μπας και έχουμε εικόνα ανάμεσα στα πόδια αλλά δεν ψήθηκε 😅 Τέλος πάντων, τα βρήκε όλα φυσιολογικά αυτό έχει σημασία εννοείται ❤️ μετά μας εξήγησε τις επιλογές μας για ΝΙΠΤ και αμνιοπαρακέντηση αν θέλουμε, αλλά ο ίδιος δε το κρίνει απαραίτητο. Αν το αποφασίσουμε πρότεινε το πιο βασικό πακέτο ΝΙΠΤ αλλά κορίτσια νομίζω είναι ανώφελο με τέτοια ποσοστά κι επιπλέον η ασφάλεια δε το καλύπτει εδώ. Είναι στα 370€ για τρισωμιες 13,18,21 + 30€ για φύλο προαιρετικά. Τώρα ρωτάω τις φίλες μου και τις κουνιάδες μου τι πιστεύουν κι αυτές και μέχρι στιγμής μου λένε ότι οι τιμές μας είναι σούπερ και δε θα έκαναν.  Αυτά από εμάς 😍  Αααα καλέ και ΠΗΤ έχω μαζί με @Kate1992 8/01/2025!!! Ε χέρι - χέρι απ' την αρχή πάμε βρε κορίτσι ❤️❤️❤️
    • Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας θα δω τι θα κάνω ίσως την παρω τηλ την Τετάρτη να τα στείλω να δει 
    • 2 φιλες μου π είχανε πάρει τις βόλεψε πολύ η φωλιά, εγώ τότε είχα πολλά έξοδα κ ζούσαμε σε ένα μικρό διαμέρισμα κ δεν είχαμε πολύ χώρο όποτε βολεύτηκα με το πορτ μπεμπέ κοιμόταν εκεί  για αυτό τώρα σκέφτομαι για την φωλιά αν κ μου είπανε να πάρω κάποια τύπου 40-50 ευρώ δε χρειάζεται κάτι ακριβό… καροτσι εννοώ κανονικό με 4 τροχούς γιατί ο δικός μου κοιμάται κιολας στο καρότσι αν πάμε κάπου όποτε ψάχνω κάποιο καλό… γιατί τώρα το άλλο μας καρότσι θα πάει στην μικρή… αυτό π λες έχουμε μας πήρανε δώρο οι νονοί του τον πάμε βόλτα κ σου αρέσει π είναι σαν ποδήλατο λες;    κρεβάτι θα του πάρω χαμηλό ναι από ικεα δε δινω πολλά λεφτά γιατί μετά από λίγα χρόνια θα ξανά αλλάξουμε κ τότε ναι να πάρω κάτι πιο ακριβό 
    • αχ κορίτσι μου, διαβάζω το μήνυμά σου και η καρδιά μου πονάει. Πρόσφατα βίωσα αποβολή στην αρχή της εγκυμοσύνης δεν μπορώ καν να φανταστώ πώς είναι να χάνεις το μωρό σου στις 35 εβδομάδες.  Είναι τόσο λογικό όλο αυτό που νιώθεις.. πάρε το χρόνο σου κάνε ό,τι καλύτερο μπορείς για την ψυχική σου ηρεμία και φυσικά είναι παρήγορο το ότι έχεις ήδη ένα κοριτσάκι αλλά σε καμία περίπτωση δεν αντικαθιστά το μωρό που έφυγε, το καταλαβαίνω. Ο πόνος θα μαλακώσει κάποια στιγμή, θέλει χρόνο, και είναι εντάξει να σου δώσεις αυτό τον χρόνο ενώ ταυτόχρονα φροντίζεις το παιδί σου. Τι σου είπαν οι γιατροί, γιατί μπορεί να έγινε αυτό; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...