Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

Χρύσα αυτές τις μέρες των διακοπών, γυρνούσαμε όλο έξω με το αυτοκίνητο και στην εθνική έχει δεξιά, αριστερά δέντρα και μερικά από αυτά, τα φύλλα τους, είχαν φοβερό χρώμα, ήταν στην κορυφή, ακόμη πράσινα, στη μέση άρχιζαν να κιτρινίζουν και να κοκκινίζουνκαι τα κόκκινα έπεφταν πάνω στα πράσινα σαν ανταύγειες!!! :o:o:o:D:D:D πολύ ωραίο θέαμα :D

λέω στον άντρα μου "κοίτα τι περίεργο και όμορφο" και μου απαντά "καλά εγώ σου μιλάω και εσύ κοιτάζεις τα δέντρα?" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ακούω, ακούω του λέω!!! :lol::lol::lol::lol:

δυστυχώς δεν μπόρεσα να βγάλω φωτό να σας δείξω!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχα...

Αργυρω πως τα πας με τα τσαγια;;;;

δεν ειναι τελεια να κλαθεσε στη βεραντα και να απολαμβανεις αυτο το θεαμα..πινοντας μια κουπα αρωματικο γευστηκο τσαι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ναι ωραία είναι, αλλά για να σε προσγειώσω λίγο :lol::lol::lol: αν κάποιος κάθεται στην βεράντα του και κοιτάζει τα φύλλα κάτω, θα χαρεί αν αυτά είναι στον δρόμο ή στον γείτονα και όχι στον χώρο του :lol::lol::lol:

γιατί είναι μπελάς να τα μαζέψεις μετά!!!!

εγώ σαν συνοδηγός πάντα κοιτάζω το τοπίο, ο άντρας μου δεν μπορεί!!! :D:D;):lol::lol:

πάντως αν βρέξει και πατήσεις πάνω, γίνεται και επικίνδυνο, μπορεί να γλυστρίσεις!!! :roll::roll:

μπαίνοντας στον παιδικό σήμερα, περνούσες ανάμεσα από φύλλα, δεν έβλεπες πια το δρομάκι!!! ένα απέραντο χοντρό κίτρινο!!!! :D

για το τσάι που λες, δεν έχω πάει ακόμη να ψάξω, τώρα θα φύγω και θα πάω να αγοράσω σπόρους γρασιδιού και ίσως, ίσως βάψω έναν τοίχο από κάθε παιδικό!!! :)

πάντως το απογευματάκι απολαμβάνω ένα αρωματικό τσαγάκι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α...Τουλιπες...τα αγαπημενα μου λουλουδια...

βαλε διαφορα χρωμματα...

Το δασακι το οποιο ηταν στο Λαγκαδα εκει που πηγαμε προχτες..δεν ειχε κοκκινισει ακομα..αλλα ηταν ΤΟΣΟ ομορφα...

αχ..θελω να μετακομισωωωωω...βαρεθηκα τη ζωη στη πολη...εγω δεν ειμαι παιδι της πολης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Όπως ταβλεει η αργυρώ τα πεσμένα φίλα είναι όμορφα στον γείτονα οχινσε εσένα χαχαχα αηδία είναι μετα την βροχή και μπελάς να τα μαζέψεις καθε 3 και λίγο .....κατι ξέρω με 2 κληματαριές στο πατρικό αιβδεντρα .

μιτσακι πολύ χάρηκα για σενα!!! Έχεις φεις και δεν το ξέρω!!???

χρυσα καλή απόλαυση τον μακιατο.

κανένα νέο γενικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εσύ δεν γράφεις καθόλου και αν δεν έχεις τι να γράψεις ε τότε γράψε μας......το ποιηματάκι του Μ. :D:D

πάω να φυτέψω τις τουλίπες μου!!! :D Χρύσα κόκκινες πήρα, 60 :D

πήρα και γρασιδάκι, το πολύ να μην ανθίσει :roll::roll:

εμείς, πριν μετακομίσουμε εδώ, μέναμε σε διαμέρισμα-μεζονέτα και το πάρκινγκ όπου παρκάραμε ήταν κάτω από δέντρα...ε λοιπόν τέτοια εποχή χαμός γινότανε.......θυμάμαι αφού έβαζα τον Λ. για ύπνο το μεσημέρι κατέβαινα κάτω και μάζευα τα φύλλα, ήταν τόσα πολλά που γέμιζε ένας κάδος :o:o:o

αλλά δεν γινόταν αλλιώς γιατί οι κηπουροί αργούσαν να έρθουν οπότε...... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Φθινοπώριασε...Ο άνεμος σε πήρε, φθινοπώριασε... :lol::lol::lol: Τι ωραία....Σηκωθήκαμε το πρωί, έντυσα την Ιωαννίτσα σαν μοντέλο :lol::lol::lol::lol: , τις φόρεσα και τις γαλότσες-πασχαλίτσες και πήγαμε σχολείο... :mrgreen::mrgreen:

Ήρθα δουλειά, πήρα έναν γαλλικό σκέτο με γάλα και ντριν ντριν, χτυπάει το τηλεφωνο μου, βλέπω κλήση από Θεσσαλονίκη και ήταν η σεξοβόμβα Χρύσα... :lol::lol::lol: Και μόνο που την άκουσα, "ανέβηκα"... 8-)8-)8-)

Κορίτσια δε φαντάζεστε τι νεύρα έχω... :oops::oops::oops: Δεν μπορώ να τα ελέγξω...Όλα και όλοι μου φταίνε και με το παραμικρό φουντώνω..... :roll::roll::roll::roll:

Πρωί πρωί τα ακουσε η πεθερά μου..... :?:?:?:? Πάω να βάλω ένα κολάν στην Ιωάννα καινούριο και βλλέπω είχε κόψει τις μάρκες από μέσα για να μην την ενοχλούν και είχε κάνει μια τρυπούλα.... :shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted: Της λέω "αμαν ρε Χαρά....Πάλι τρύπα έκανες...Τα έχεις καταστρέψει όλα τα ρούχα..Έλεος!!!" (το κάνει συνέχεια :evil::evil::evil::evil: )...Και λέει αυτή "Θα πάω να της πάρω άλλο αύριο..."Και τα παίρνω κρανίο και την αρχίζω "Ακου να σου πω...Εμένα δε θα μου μιλάς έτσι...Που θα μου πεις ότι θα πας να της πάρεις άλλο...Άντε...." :roll::roll::roll: Και μετά κάτι έκανε και λέει "Αχ πατερούλη μου..." Και της λέω "Να τον αφήσεις ήσυχο τον πατέρα σου εκεί που είναι και ό,τι έχεις να μου το λες ευθέως...Μην μου παίζεις εμένα την κακομοίρα..." :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Μα τι με έπιασε;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Με το παραμικρό φουντώνω ρε κορίτσια... :oops::oops::oops: Λέτε να χρειάζομαι ψυχίατρο;;;; :?:?:?:?:oops::oops::oops::oops:

Σίσσυ ξέχασα να σου πω χθες....Ούτε εμάς μας έχουν πει τίποτα για γιορτή ούτε ποίημα μας έχουν δώσει... :(:(:( Χθες πάντως η Ιωάννα μου τραγουδούσε τον Ντούτσε.... :lol::lol::lol::lol:

Γιώτα θέλω να σε ρωτήσω κάτι....Ο τρίτος τοκετός είναι εύκολος;;;;; :?:?:?:? Γέννησες γρήγορα;;;Και σε ποια εβδομάδα;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Εγώ και τις 2 τις έκανα στις 40 εβδομάδες..Τώρα υπάρχουν ελπίδες να γεννήσω νωρίτερα;;; :roll::roll::roll: Το συζητούσα και με τη Χρύσα... :lol::lol::lol:

Αρτζι τι ωραίο τοποίο και τι ωραίο σχολείο... :D:D:D Αλλα όντως είναι δύσκολο να μαζεύεις τόσα φυλλα..Και ειδικά αμα έχει βρέξει, η αίσθηση είναι απαίσια... :?:?:?

Αφρο τι κάνεις κορίτσι μου;;;; :mrgreen::mrgreen: Γράψε τίποτα μωρή.... :mrgreen::mrgreen:

Βίκυυυυυ που είσαι ρε;;;;Τι νέα;;;Χθες τι είχες;;; :roll::roll::roll: Η Μ-Ι πως πάει με το σχολείο;;;; :roll::roll: Ο μικρός καλά;;;; :mrgreen::mrgreen:

Μιτσάκι πόοοοσο χάρηκα που είσαι τόσο καλά.... :mrgreen::mrgreen: Είναι δημιουργικό μωρέ να κάνεις κάτι για σενα... ;);) Το Εφάκι ποιος το κρατάει;;;; :roll::roll::roll:

Φρανιτάκι εμείς όσες φορές έχουμε πιει αντιβίωση έχουμε πιει αμοξίλ....Την τελευταία φορά βεβαια που ήπιε η Ιωάννα για τη μόλυνση στο δαχτυλάκι της, ήπιε αγκουμεντίν....Και δεν έπαθε τίποτα... ;););)

Και πολύ καλά έκανες και του την έδωσες... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1.64 εβαλα εγω προχτες...

Γωγω τα νευρα εν μερη ειναι φυσιολογικα..

το θεμα ειναι πως πρεπει λιιιγο να τα συγκρατεις..

προς το τελος της εγκυμοσυνης με τον ΖΑΝ..ο Χ με εκνευριζε απιστευτα..

ημουν σε φασεις που τον αρπαζ απαο το χερι και τον πηγενα σηκωτο στο δοματιο του.

Παιδια εχω παλη τρομερο πονοκεφαλο..

γιατι γμτ..

Το Σαββατο αδιαθετησα.

μαρη κουμπαρα γιατι χανεσαι;;;;

ρε κοριτσια..ερωτηση..γιατι οσες κανουν χειροποιητα τα εχουν υπερβολικα ακριβα...

καταλαβαινω το κοστος των υλικων..αλλα το οτι θα κολισεις 5 φιογκους απο τουλι θα πρεπει να το κοστολογεις τοσο πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Γωγώ στενοχωρέθηκα ρε μη μιλάς έτσι στη γυναίκα :shock::? Έπρεπε να είχες καμιά άλλη για πεθερά να σου πω.. Δηλ. για βάλε στη θέση της τη μαμά σου να της μιλάει έτσι η γυναίκα του αδερφού σου θα σου άρεσε?

συγκρατήσου ρε...σιγά κι εσύ για το κολάν..Τόση βοήθεια σας προσφέρει. Κρίμα είναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Γωγώ :o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

καλά πας καλά που μιλάς έτσι στην γυναίκα? :o:o:o:o

αν ήμουν εγώ η πεθερά σου θα είχα φύγει προ πολλού......και πιστεύω ότι και εσύ αν ήσουν στην θέση της θα είχες φύγει και εσύ!!! :!::!::!:

αυτό που της είπες είναι αδικαιολόγητο για μένα!! :!::!:

και επίσης μην διαβάζεις τέτοια άρθρα βρε!!! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρέπει, το ξέρω...Με το παραμικρό γίνομαι τούρμπο και ξεσπάω σε όποιον μου δώσει αφορμή.... :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops:

Θα προσπαθήσω να ηρεμήσω...

Εννοείται ότι μετά μου έκανε σκηνικό ο Γιώργος...Όχι μόνο γι'αυτό, γενικά...Ότι είμαι πολύ νευρική και καθόλου ήρεμη και ξεσπάω συνέχεια κλπ κλπ κλπ.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω....να πας να ζητησεις γρηγορα συγνωμη στην γυναικα....

και εγω στη θεση της θα σε ειχα διολοστειλει και θα ειχα φυγει....μαζι με την συνταξη μου....χαχχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγά μην ζητήσω και συγγνώμη.....Δεν είσαι καλά....Δεν την έβρισα, απλώς δεν της μίλησα όπως έπρεπε.....

Το ότι βοηθάει με τα παιδιά δε σημαίνει ότι δε θα μιλάμε κιόλας...Να μην πειράζει τα ρούχα αμα δεν μπορεί να κάνει κάτι σωστά... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Θα μου απαντησει και με ύφος "Θα της πάρω άλλο" και μετά θα μου το παίζει κακομοίρα.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Έκανα μαλακία που της μίλησα απότομα, αλλά δεν μπορώ και αυτό το ύφος....

Επίσης, αν θέλει ας φύγει....Να πάει να μείνει στο χωριο και να κάνει παρέα στα πρόβατα...Μαζί με τη σύνταξή της....Δε ζούμε με τα λεφτά της.... :roll::roll::roll::roll:

Μάλλον δεν έχετε καταλάβει καλά.... :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ είμαι στο γραφείο και κάθομαι εδώ να διαβάσω για το μεταπτυχιακό.

Ξέρεις τι πολυτέλεια είναι να έχω άνθρωπο να μου κρατάει τις μικρές μετά το σχολείο για να καθήσω εδώ να διαβάσω, και να έχει και έτοιμο φαγητό, και μετά θα πάω και τη βόλτα μου ;)

Εγώ αυτό λέω..εννοείται ότι δε σας συντηρεί αυτή, απλώς εκτίμησε κι εσύ κι εγώ όση βοήθεια έχουμε γιατί δεν είναι υποχρεωμένες να είναι στα σπίτια μας, γιατί όσο να το πεις δεν είναι ότι θα αισθάνεται και ΤΗΝ ανεση να ζει στο σπίτι των παιδιών της :roll::roll: Εμάς βοηθάνε ρε.. Κι εγώ λέω να πεις συγνώμη και άλλη φορά πριν την εξέγερση μέτρα μέχρι το 10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικά γωγώ δεν είναι τα χρήματα και ποιός έχει ανάγκη ποιόν, αλλά ο καθένας έχει και μια αξιοπρέπεια και ο άλλος πρέπει να τον σέβεται!....δεν την είπες και μαλακισμένη βέβαια :lol::lol::lol::lol: , αλλά και αυτή δεν σου είπε και τίποτα κακό!!! :roll::roll:

μου θυμίζεις μια φάση που έγινε με την πεθερά μου όταν ήμουν έγκυος στην Ρ. :lol::lol::lol::lol:

είχα και εγώ νεύρα (καλή ώρα όπως εσύ) και θα πηγαίναμε με τον άντρα μου για ψώνια και θα παίρναμε και τον Λ. μαζί....ε είπε η πεθερά να τον ντύσει και πήγε και του έβαλε ένα πουκάμισο που ήταν μικρό δλδ τα μανίκια ήταν στην μέση του χεριού :o:o:o μα δεν το είδε?.....πώς θα έπαιρνα το παιδί έτσι?

και εκνευρισμένη της είπα "δεν το είδες ότι είναι μικρό?" κάπως έτσι :? και αυτή θύμωσε και το είπε στον άντρα μου! :lol::lol: ότι απλά ήθελε να βοηθήσει......και αυτό φυσικά δεν είναι σπουδαίο, αλλά όταν έχεις νεύρα.... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλά, και που να μιλούσα έτσι εγώ στο βεελζεβουλ..

νταξ αυτή δεν θα επιχειρούσε έτσι κι αλλιώς να ντύσει μωρό ή να ασχοληθεί μαζί του :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου μόλις βγήκα απ' το ραντεβού της αυχενικής!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ❤️ Το μωράκι βέβαια αυτή τη φορά κοιμόταν του καλού καιρού που λέμε 😂 😂 😂 😂 εννοειται @Kiddo εκεί εσένα σκέφτηκα, μου φύγε ο γελωτας, και λέω Παναγιά μου πες ότι απλά κοιμάται το μωρουλι μου 🙏🙏🙏 μου λέει ο εμβρυολογος γιατί δεν έφαγες κάνα γλυκό 30' πριν; Του λέω δε μου το ανεφερε κανείς όταν ρώτησα για προετοιμασία 🙄  Ε τελικά μου κουνούσε την κοιλιά με τον υπέρηχο, Μ έβαλε να κουνηθώ πάνω κάτω μπας και ξυπνήσει 😂😂 τελικά μας έκανε τη χάρη αλλά είχε σίγουρα τα νεύρα του και δεν γυρνούσε να δούνε όλες τις πλευρές. Ε κουτσά στραβά όμως ο γιατρός τα κατάφερε να δει αυτά που ήθελε, όλα μας είπε είναι φυσιολογικά, ακόμα και για τρισωμιες βγήκαν η 13 και 18, πιθανοτητες 1 στις 20000 και για σύνδρομο ντάουν 1 στις 10000.  Φύλο ούτε καν, το μωρό σου λεει εμ ξυπνήσατε εμ θέλετε και να σας κάνω νάζια;;; 🤣🤣🤣🤣 Δε μπορώ να πω, ο γιατρό προσπάθησε να το κάνει κουνηθεί μπας και έχουμε εικόνα ανάμεσα στα πόδια αλλά δεν ψήθηκε 😅 Τέλος πάντων, τα βρήκε όλα φυσιολογικά αυτό έχει σημασία εννοείται ❤️ μετά μας εξήγησε τις επιλογές μας για ΝΙΠΤ και αμνιοπαρακέντηση αν θέλουμε, αλλά ο ίδιος δε το κρίνει απαραίτητο. Αν το αποφασίσουμε πρότεινε το πιο βασικό πακέτο ΝΙΠΤ αλλά κορίτσια νομίζω είναι ανώφελο με τέτοια ποσοστά κι επιπλέον η ασφάλεια δε το καλύπτει εδώ. Είναι στα 370€ για τρισωμιες 13,18,21 + 30€ για φύλο προαιρετικά. Τώρα ρωτάω τις φίλες μου και τις κουνιάδες μου τι πιστεύουν κι αυτές και μέχρι στιγμής μου λένε ότι οι τιμές μας είναι σούπερ και δε θα έκαναν.  Αυτά από εμάς 😍  Αααα καλέ και ΠΗΤ έχω μαζί με @Kate1992 8/01/2025!!! Ε χέρι - χέρι απ' την αρχή πάμε βρε κορίτσι ❤️❤️❤️
    • Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας θα δω τι θα κάνω ίσως την παρω τηλ την Τετάρτη να τα στείλω να δει 
    • 2 φιλες μου π είχανε πάρει τις βόλεψε πολύ η φωλιά, εγώ τότε είχα πολλά έξοδα κ ζούσαμε σε ένα μικρό διαμέρισμα κ δεν είχαμε πολύ χώρο όποτε βολεύτηκα με το πορτ μπεμπέ κοιμόταν εκεί  για αυτό τώρα σκέφτομαι για την φωλιά αν κ μου είπανε να πάρω κάποια τύπου 40-50 ευρώ δε χρειάζεται κάτι ακριβό… καροτσι εννοώ κανονικό με 4 τροχούς γιατί ο δικός μου κοιμάται κιολας στο καρότσι αν πάμε κάπου όποτε ψάχνω κάποιο καλό… γιατί τώρα το άλλο μας καρότσι θα πάει στην μικρή… αυτό π λες έχουμε μας πήρανε δώρο οι νονοί του τον πάμε βόλτα κ σου αρέσει π είναι σαν ποδήλατο λες;    κρεβάτι θα του πάρω χαμηλό ναι από ικεα δε δινω πολλά λεφτά γιατί μετά από λίγα χρόνια θα ξανά αλλάξουμε κ τότε ναι να πάρω κάτι πιο ακριβό 
    • αχ κορίτσι μου, διαβάζω το μήνυμά σου και η καρδιά μου πονάει. Πρόσφατα βίωσα αποβολή στην αρχή της εγκυμοσύνης δεν μπορώ καν να φανταστώ πώς είναι να χάνεις το μωρό σου στις 35 εβδομάδες.  Είναι τόσο λογικό όλο αυτό που νιώθεις.. πάρε το χρόνο σου κάνε ό,τι καλύτερο μπορείς για την ψυχική σου ηρεμία και φυσικά είναι παρήγορο το ότι έχεις ήδη ένα κοριτσάκι αλλά σε καμία περίπτωση δεν αντικαθιστά το μωρό που έφυγε, το καταλαβαίνω. Ο πόνος θα μαλακώσει κάποια στιγμή, θέλει χρόνο, και είναι εντάξει να σου δώσεις αυτό τον χρόνο ενώ ταυτόχρονα φροντίζεις το παιδί σου. Τι σου είπαν οι γιατροί, γιατί μπορεί να έγινε αυτό; 
    • Καλησπέρα κορίτσια ήθελα να γράψω κάπου να πω τον πόνου πριν 15 μέρες έχασα το μωρό μου ήμουν έγκυος 35 εβδομάδων είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη όλα καλά οι εξετάσεις εξαιρετικά όλες και ξαφνικα ένα βράδυ άρχισα να έχω πόνους ελαφρούς μετά από λίγο δυνατούς μαζί με αίμα στο εσώρουχο μου πήγα νοσοκομείο γρήγορα και εκεί μου λένε το μωρό σου δεν εχει παλμό είναι νεκρό με έβαλαν για καισαρική εκείνη έσβησαν όλα ....νιώθω πως έχει σταματήσει ο χρόνος με πιάνουν συνέχεια κλάματα πονάω μέσα μου έχω και ένα κοριτσάκι το πρώτο μου παιδί αυτό που παιδί που πρέπει να σταθώ δυνατή μου λένε όλοι αλλά δεν μπορώ να ξεχάσω το μωρό που είχα στη κοιλιά μου τόσους μήνες.. συγνώμη αν κούρασε το μνμ ήθελα να τα πω κάπου
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...