Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

Καλημέρα! :|

Θουλακι καλο ταξιδι!!!

Αυτο κάνω... τον σταυρό μου!... :roll:

Γιωτα θα δω τι θα μου πει και θα πραξω αναλόγως. ;)

Ειναι στο σπιτι ο νονος της Χ και της διαβαζει την Δόνα Τερηδόνα! Ουτε μια κουβέντα δεν μας αφησε να πούμε η σκατούλα! :mrgreen:

Καλο ΣΚ σε όλες!

Έχω να κανω του κοσμου τις δουλειές... θσ κατεβασω και τις κουρτίνες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λενάκι χρόνια πολλά να χαίρεσαι το Ειρηνάκι σου :x

Να τα εκατοστήσει, όλα τα καλά του κοπαμου να έχει! :x

Πώς ήταν το πάρτυ σας;

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι χρονια πολλα στην μικρή σου!

Πες μας για το παρτυ! Εφτασε ο μπουφές; :mrgreen:

Αργυρούλα είσαι σταθερη αξία στο τρενακι! :lol::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα απο κρητη :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ολα καλα...ειχα μια υπεροχη πτηση...\\λενακιιιιιιιιιι :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

καθε χρονια το θυμαμαι ρε..σορυ το ξεχασα τελειωςςςςςςςςςςς

να χαιρεσαι το κοριτσακι σου...χιλιοχρονο κ ολα τα καλα του κοσμου να εχει...\εξαλου εχει μια υπεροχη μανουλα..\χρονια σας πολλααααααααα :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα

Χρόνια πολλά στην Ειρηνη να την χαίρεσαι Ελενα

Πως περάσετε στο πάρτυ σας

Γράφω από το iphone οπότε δεν μπορώ να γράψω πολλά

Εχω την Ε άρρωστη μάλλον αμύγδαλες το πρωί θα την πάω διαβαλκανικο να την δει η παιδιατρος

φιλία καλό βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! Τι κανετε?

Ευχαριστω για τις ευχες κοριτσια!! Γιναμε κιολας 4 χρονων και χαμπαρι δεν το πηρα! Περασαμε πολυ ομορφα! Γεμισε το σπιτι κοσμο και παιδακια! :D

Νατασα περαστικα στην Ελενα. Και εγω εχω τον Γ. απο προχθες με 39 πυρετο καθε 6ωρο και την Ε. με λιγο βηχα. Αυριο μετα τον παιδικο θα τους παω και τους 2 στον γιατρο.

Σισσακι εφτασε και περισεψε. Σχεδον κανενας δεν δοκιμασε οσα εκανα. Τα παιδακια φαγανε απο ενα μαφιν και τουρτα, και οι αλλοι κατι ψιλα. Τα τρωμε μονοι μας σημερα :D

Θου δεν προλαβα να σου ευχηθω καλο ταξιδι :( Πως φτασατε? Δεν πειραζει ρε συ, το ειχες θυμηθει πριν λιγες μερες αυτο μετραει! Η αδερφη σου ποτε γενναει?

Αργυ τα φιλια μου! :x

Καλη Κυριακη ευχομαι!!!! :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε? :)

εμείς εδώ κολλάμε αυτοκόλλητα, πολύ κούραση #:-s#:-s

τα παιδιά μαζεύουν αυτοκόλλητα και τα κολλάνε σε ένα βιβλίο, και οκ ο Λ. το κάενι μόνος του η Ρ. της το κάνω εγώ.....πρέπει να δω τι έχει και τι δεν έχει......

210 αυτοκόλλητα :o:o

Λενάκι εσείς μαζεύετε? είναι από τα ΣΜ REWE και είναι βιβλίο που έχει πληροφορίες για την Γη, τι ζώα υπάρχουν στον Αφρική, Ευρώπη, Ασία....ποιό το κλίμα κ.λπ!!! :roll:

Ιουλία, το φτιάξατε τον κεθρέφτη? πόσο κόστισε τελικά? :?:

κανένα νέο από το Μιτσάκη? :?:

Αφρο πού είσαι βρε? όλα καλά? :?:

Αναστ.? :?:

πότε δίνεις για το προφίσενσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα απο την ΒΚ..

Μια Γρηγόρη απορία, ρε κορίτσια ο Σεμπ εδω κ 3 εβδομάδες μυτη βουλωμενη, βηχας κ μυξα..την πρώτη εβδομάδα το αντιμετώπισα με φυσικα μεσα, ο βηχας εγινε παραγωγικός κ χειρότερος..πήγαμε παιιδατρο ειπε να περιμένουμε γιατι ειναι ίωση...περιμέναμε ο βηχας χειρότερος, του έδωσε mucosolvan το πήρε, - η μυξα ειχε γινει πηχτη κίτρινη στο μεταξύ- με το σιρόπι εγινε παλι αραιά αλλα το μπουκωμα τραγικό κ ο βηχας καμια βελτίωση...Πάμε τωρα Τρίτη εβδομάδα, κ μας ειπε η γιατρός αν δεν βελτιωθεί εχει μικροβιακη μόλυνση πανω στην ίωση...τον πήγα εδω στον γιατρο του ΟΗΕ - ο οποίος οκ δεν ειναι παιδιατρος- κ αυτος επισης ειπε οχι ακροαστικα ουτε αυτιά κλπ αλλα 3 εβδομάδες ειναι πολυ καιρός για παραγωγικό βήχα που δεν βελτιώνεται...οπότε μαλλον εχει κάποια μικροβιακη μόλυνση κ καλο θα ηταν να δώσω υο augmentiin. Το έδωσα...λέτε να έκαναν βλακεία? τωρα θα το παίρνει για 7 μερες μαζι με mucosolvan...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Φρανίτα δεν ξέρω να σου απαντήσω, αλλά αν σου είπαν και οι 2 γιατροί το ίδιο :?

το ογκμεντίν είναι για παιδιά?

γιατί ξέρω ότι είναι για ενήλικες, ....... έχει και παιδικό? :?

αλλά για να του φύγει η μικροβιακή μόλυνση δεν θα θέλει κάποια αντιβίωση! :? πώς αλλιώς θα φύγει? :?

Περαστικά του :x

Νατασούλα εσας τι σας είπε ο γιατρός για την Ε.? :?:

σήμερα αρχίζουν τα σχολεία πάλι, για αυτό είμαι έτσι πρωινή πρωινή!!! :roll::roll:

τα κεφάλια μέσα πάλι!!! :!:

μόνο η Ρ. δεν θα πάει σχολείο σήμερα γιατί είναι κλειστό, έχουν κάποια εκπση!!, αύριο πάλι!!! :roll::roll:

χθες μας παραπονέθηκε ότι πονάει το κεφάλι της, αλλά όλως περιέργως μπορούσε και να χοροπηδάει και να μιλάει ασταμάτητα :o:o πώς γίνεται αυτό?

και όταν της έλεγες πήγαινε να φας, έλεγε "το κεφαλάκι μου πονάει, θέλω μασαζάκι!!!, είμαι κουρασμένη" :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Πήγαμε παιδίατρο χθες, ευτυχώς δεν ήταν αμυγδαλές που φοβόμουν, ίωση και έχει άφθες στον λαιμό γιαυτό παραπονιόταν ότι την πονάει. Δεν χρειάζεται αντιβίωση θα κάνει τον κύκλο της και θα περάσει. Ήδη είναι πολύ καλύτερα τελευταία φορά πυρετό έκανε το Σάββατο το βράδυ και χθες έτρωγε κανονικά χωρίς να παραπονιέται.

Φραν κι εγώ νομίζω ότι θα την έδινα την αντιβίωση ;) 3 εβδομάδες είναι όντως μεγάλο διάστημα

Αργυρώ δεν μου είπες τελικά σε ποιο εμπορικό πήγατε

Θου πως περνάτε Κρήτη?

Έλενα βάλε καμιά φώτο από το πάρτυ σας στην ομάδα να σας καμαρώσουμε :D

Βίκυ τι έπαθες και είσαι χάλια?

Σισσάκι θετική σκέψη και να δείς που όλα θα πάνε καλά :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Με το Μιτσάκι έχει μιλήσει καμιά σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλη βδομαδα.....

ειμαι ψοφια.....χθες εστρωσα ολο το σπιτι....με ποναει η μεση μου...και το απογευμα σιδερο.......πολυ κουραση....

κατ αλλα ειμαστε καλα......

νατασουλα περαστικα στη μικρη σου.......

λενακι να σου ζησει η κορουλα σου......καλοτυχη να ειναι.......

φρανιτα καλα εκανες και εδωσες αντιβιωση...εχει πολυ καιρο βηχα.....

θου τι καλα που εισαι με την αδελφουλα σου.....

αργυρω καλη αρχη και παλι με τα σχολεια.....

τα λεμε πιο μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλησα κ με την παιδιατρο στην αθηνα μου ειπε να μην το σκέφτομαι καν κ να δώσω την αντιβιωση και εχουν δίκιο. Τρεις εβδομάδες ειναι πλεον μικροβιακη λοιμωξη και μαλλον κανιε ρινοκολπιτιδα...Οποτε συνεχίζω augmentin SE που μας έδωσαν κ μαλλον θα χρειαστεί για δυο εβδομάδες, οχι μια..

Μου ειπε μα συνεχίζω τι mucosolvan δυο μερες ακομα κ μετα να το κόψω, δεν θα κανει τιποτα ετσι κ αλλιώς...την εμπιστεύομαι αυτη δεν δινει ποτε αντιβιωση κ τελικά οταν στο λένε 3 γιατροί μαλλον θα ειμαι ηλίθια να κανω την έξυπνη κ να αποφασίζω μονη μου...

Αμάν αυτος ο παιδικος, ρε γαμωτο, απο τοτε που ξεκίνησε δεν εχει στρώσει....θα σκάσω, οχι για την αντιβιωση αλλα γιατι δεν αντέχω αλλο...Την εχει ξαναπάρει την augmentin πιο μικρουλης κ δεν τον ειχε πειράξει, παλι για ρινοκολπιτιδα...οπότε ελπίζω να μην τον πειράξει κ τωρα αν κ ποτε δεν ξέρεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν πιστευω πως εχουν δικιο..

ακομα και εαν δενε ιναι οντως μικροβιακη..μπορει να σου κανει περισσοτερο ζημια...

και εμεις ετσι ειμαστε εδω και 2 μηνες..μηξα και ξηροβηχας..

εγω το αποκαλω συμνδρομο του παιδικου

εμας μας ειπε να βαζουμε ορο καθε μερα 2 φορες...για προφυλαξη..επισης παρα πολλα υγρα

κατα προτιμιση καποιο αφεψημα με μελι και λεμονακι χλιαρο...πολους φρεσκοστυμενους χυμους

Εβαλα φωτος στο φεισ με τη χτεσινη μας εκδρομη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας

Φραν περαστικά σας..εύχομαι να σταματήσει η ταλαιπωρία

Σάββατο είχα μάθημα

μου ήρθε να κλάψω

δεν έχω ιδέα..έχω εργασία για δρόμους, γέφυρες και κάτι άλλα κινέζικα

έχω πανικοβληθεί :-ss:-ss:-o τι θα κάνω δε ξέρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ηταν ξερόβηχας οκ, αλλα ειναι παραγωγικός κ αμειωτος...κ το χειρότερο πλεον το μπουκωμα ειναι τόσο έντονο που δεν τρέχει καν η μυτη του, ουτε να φταρνιζεται κ ολο την τρίβει...ειναι αυτο που μου ειπε παράρινοκολπιτιδα - κάπως ετσι δηλαδη, κατι σαν ιγμοριτιδα δεν ειναι αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν οχι ακριβως..αυτιο πιανει και μεχρι πανω μετωπο και διμηουργει πονοκεφαλο- στους μεγαλους τουλαχιστων-

ναι ρε δεν το συζητω...ειναι απο τις φορες που θες δε θες δινεις φαρμακο γιατι μετα σου κανει ζημια.

Καλημερα Αναστασι..

καμημερα Μαρακι..γιατι ετσι καλε...εχει ενδοαφερων η εργασια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα, αχ πόσο την νιώθω την Ε. με τις άφθες :(:( πολύ ταλαιπωρία!!!

ρε συ δεν κατάλαβα ότι ρωτούσες εμένα :lol::lol::lol: για αυτό και δεν απάντησα!!! :roll:

είχαμε πάει στο Κόμπλενζ στο Löhr Centre, το οποίο δεν μου πολυάρεσε γιατί δεν είχε καλά μαγαζιά μέσα, αλλά ήταν ωραία η περιοχή του φαγητού :D ........ μετά πήγαμε στο Forum, όπου είχε καλύτερα μαγαζιά ;)

και προχθές πήγαμε στο Rhein Center, στην Κολωνία, όπου είχε καλύτερα μαγαζιά μέσα!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ...Γιωτα γιατι καλε εχεις πηξει...

αδιαθετησ ατο Σαββατο...

και τωρα εχω μια ενεργεια..αλλο πραμα..

Λοιπον..που λετε το Σαββατο πηγα τα παιδια στη μαμα..και εκανα δουλιες..βαλαμε με τον Ο - επ[ιτελους ενα Σαββατο που δεν δουλευε- και καναμε παντζουρια μπαλκονια παραθυρα..τα παντα...

εμειναν κατι ψιλα και τελος.

Βαλαμε και κατι καλαθια στη ντουλαποα του Χ και αμεσως ανοιξε χωρος..

εδωσα και μερικα ρουχα του Ζαν - με μιση καρδια- στη κουνιαδα μου...ξεπατωθηκαμε...

Την Κυριακη πηγαμε εκδρομη στη Θεια του Ο στο Λαγκαδα..

γεννικα μ'αρεσει πολυ εκει..καθαρος αερας, μπολικα χωραφια, αλανες να τρεχουν, οικοσητα ζωη..διπλα φαρμες με αγελαδες και κατσικια κοτοπουλα κλπ...

εχει ακι ενα μικρο δασακι κοντα..φωτεινο τελεια..

εαν το σπιτι των θειων του ηταν πιο φροντισμενο και πιο ασφαλες..θα εμενε εκει μερικα ΣΚ...

ο Χ εφαγε 2 πιατα κοτοσουπα- απο σπιτικη κοτα ετσι...παιδια..δεν τον θυμαμαι να εχει ξανακανε ετσι..ΖΗΤΟΥΣΕ να φαει..εφαγ εμε απιστευτη ορεξη..

και τι ηταν τιποτα..ενα βραστο κοτοπουλο με λιγε ςπατατουλες κρεμυδια και σπιτικο φιδε..

μιλαμε..δεν προλαβαινα να τον ταιζω...

παιξανε τρεξανε...ψωφισαν στη κουραση..

Αυτη τη φορα δεν τσουρομαδισαν κανενα ζωντανο..χαχαχ...

Εμεις μαζεψαμε λαχανικα..καστανα...καρυδια...

οταν γυρησα σπιτι..τεζαραν και οι 3..και εγω μπηκα κουζινα..πωπω..

καλα χρυσα υπερβιολογικα..αλα μου βγηκε η ψυχη να τα καθαρισω ολα αυτα και να τα τακτοποισω στην καταψυξη

Σημερα..εχω σιδερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...