Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

νατασα τα αποτελεσματα που περιμενες απο την ελενα βγηκαν?

ρ γαμωτο ολο θελω να σε παρω τηλ κ ολο το θυμαμαι ακαταλληλες ωρες... συγνωμη, να ξερεις οτι σε σκεφτομαι πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο Λένα τέλεια τα πάτε και 600γρ είναι σούπερ :D:D:D

Τα αποτελέσματα βγήκαν και ήταν καλά είναι χαμηλού κινδύνου, πήγαμε και οφθαλμίατρο ευτυχώς όλα καλά και με τα ματάκια δεν έχει πειραχτει κάτι.

Γιατί ζητάς συγνώμη ρε????? μήπως παίρνω εγώ? το ξέρω ότι με σκέφτεστε και δεν παρεξηγώ ποτέ κανέναν για τα τηλέφωνα, άλλωστε κι εγώ δεν έχω και πολύ καλή σχέση με το τηλέφωνο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Τι κανετε ομορφες;;..

Εμεις ας τα λέμε καλα…

Αργθυρω μολις εφτιαξα ένα ροιμπους με καραμελα..αχ..τελειοε ιναι..και δεν εχει σταλα καφεινης..

Ρο ροιμπος είναι καλο και για τα παιδια.

Θου δεν ξερω..οσο παρακολουθω το ζητημα, εχω βγαλει το συμπερασμα πως όταν είναι κοριτσι…το ΦΤΜΚ εχει περισσοτερες πιθανοτητες επιτυχια..δεν ξερω..μπορει να κανω λαθος..αλλα αυτή την εντυπωση εχω…

Αφου δενε χετε σταματισει το θεμα ξηλο..θα σα ςπω ότι για μενα..ειναι το ιδιο να τα εχεις στο αμαξι χωρις καθιςμα..να μη το εχεις δεμενο..κλπ κλπ κλπ..

Βασικη «υποχρεωση « ενός γονεα..ειναι να παρεχει πρωτιστος ανφαλεια στο παιδι του..οποιασδηποτε ηλικιας..

Εάν σε χτιπαει ο γονιος σου..εαν σου συμβεί κατι σοβατο στη ζωη σου..που θα απευθυνθεις;;;….Εάν σε βιασουν..σε κακοποιησουν..που θα στραφεις;;..σε ποιον θα το πεις εάν εχεις τον φοβο μη της φας και από πανω;;;.

Δεν ξερω..και εγω νευριαζω..ωρες ωρες μουρχετε να τα αρπαξωω από το μαλι…

Αλλα ακομα και όταν φωναζω είναι όταν προκειτε για την ασφαλεια τους..

Ο Χ εχει φαει 2 χαστουκια..αλλα και τις δυο φορες ηταν όταν κοντεψε να τραυματισει σοβατα τον Γιαννη.

Τωρα εχουμε αλλαξει πολιτικη…θα σας τη πω καμια μερα..ειδα αποτελεσμα

Νατασα πολύ στεναχωρεθηκα..τον καημενο τον Μιχαλη…γμτ..που να το φανταστεις ρε συ..μα καλα και αυτοι ακτινες βγαλανε…δεν ξερουν να τις «διαβαζουν»

Ο παιδικος του Χ εχει κρουσμα κοξακι..γμτ …λεω να μην τον παω σχολειο καμια βδομαδα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι :)

Νατασούλα, γιατί πιστεύεις τον εξωτερ. γιατρό και όχι τα νοσοκομεία? δλδ αποκλείεται τα νοσοκομεία να έχουν δίκαιο? :?

πάντως εύχομαι να μην αντιμετωπίσει πρόβλημα στην ενηλικίωση! :x

εμείς πήγαμε βόλτα σε μια γειτονική πόλη 76χλμ μακρυά σε ένα εμπορικό κέντρο, έχει μόλις 150.000 κατοίκους και έχει 2 εμπορικά κέντρα :o:o και εμείς έχουμε 328.000 και κανένα εμπορικό κέντρο!!! :twisted::twisted: μόνο τα μαγαζιά στο κέντρο διάσπαρτα.....

χθες το βράδυ μου λέει ο άντρας μου "θα πάρω το τηλέφωνο στην κρεβατοκάμαρα γιατί ίσως πάρει τηλ. ο μάστορας για την θέρμανση" λέω οκ....το βάζει στο κομοδίνο του, το πρωί σηκώενται κατά τις 7.20, πάει κάτω και δεν παίρνει και το τηλέφωνο μαζί :twisted::twisted::twisted: και κατά τις 7.47 τσουπ να σου ο μάστορας τηλεφωνεί :twisted::twisted: .....αποτέλεσμα να ξυπνήσω και εγώ και τα παιδιά!!! :twisted::twisted::twisted: τελικά θα έρθει αύριο στις 9.30!!! :!::!:

και βλέπαμε και μι αταινία χθες που ε΄χιε θέμα την απαγωγή, βιασμό και δολοφονία δύο εφήβων κοριτσιών.....δεν μπόρεσα να την δω μέχρι το τέλος διότι η καρδιά μου χτυπούσε γρήγορα.....πάμε για ύπνο τελικά και ονειρεύτηκα ότι με απήγαγαν :o:o:o:o ευτυχώς που χτύπησε το τηλέφωνο και σώθηκα! :lol::lol::lol::lol:

Χρύσα εκεί που πήγαμε σήμερα είχε και 2 μαγαζιά που πουλούσαν όλων των ειδών τσάι.....αλλά δεν μπήκαμε μέσα διότι με τα παιδιά δεν μπορείς να ελέγξεις τίποτα με την ησυχία σου!!! :roll::roll:

επίσης απειλήσαμε την Ρ. ότι θα της βάλουμε πάλι το παλιό κάθισμα διότι η κυρία γυρίζει στο πλάι, με αποτέλεσμα μηδέν προστασία....σκύβει μπροστά και διάφορα τέτοια :twisted::twisted::twisted: αφού ο άντρας μου σταμάτησε και της είπε ότι αν δεν καθήσει καλά δεν θα πάμε σπίτι!!! :roll::roll:

συμπεθέρα και εσύ έχεις θυρεοειδή? :?

Θούλη είπα ότι εγώ δεν "έφαγα" ξύλο, όχι και τα αδέλφια μου :lol::lol::lol: δλδ από τα 6 παιδιά που είμαστε τα 3 γνώρισαν το ξύλο και τα άλλα 3 όχι!!! ....... αλλά με τόσα παιδιά να σου σπάνε τα νευρα πόσο να αντέξεις? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μολις εφτιαξα ένα ροιμπους με καραμελα..αχ..τελειο ειναι..και δεν εχει σταλα καφεινης..

Ρο ροιμπος είναι καλο και για τα παιδια.…

:D:D μμμμμμ με καραμέλα πρέπει να είναι ωραίο! :D

στα δικά μου παιδιά δεν αρέσει το τσάι :?

από βδομάδα θα πάω να κοιτάξω μερικά, για να πίνω το απόγευμα ;)

εν τω μεταξύ σήμερα έχουμε ζέστη :o:o:D:D 21 βαθμούς έξω!!! :o:o:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχα κλαίω με την απόδοση της Μυρτούς από τον Α!!!!!

Αναστασία δεν υπάρχει!!!!!!χαααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα

Σισσάκι όλα καλά δλδ;;; Ρε συ αν ο τράχηλος είναι σχεδόν εξαλλειμένος και ο πλακούτας έχει ωρίμανση ο τοκετός είναι κοντά!!!! ;););););) Δε θα φτάσεις καν στην Πητ κοπελιά!!!! Ξεκίνα το αχαλίνωτο σεχ!!!!! Και τους ανανάδες!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Νατάσα την Κυριακή θα την δω και θα τη ρωτήσω 2-3 πράγματα. Είπες έχει ΝΙΑ η έλενα; Νεανική ιδιοπαθή αρθρίτιδα; Όσο για τον Μιχαλάκη τί να πω ρε γμτ... Ελπίζω να μην χρειαστεί να την φτιάξει τη μυτούλα του...

Λένα μου καλά είμαστε! 600 γρ είναι σούπερ!

Βίκυ μπορεί απλά οι γονείς να το έχουν πολύ λάσκα το παιδάκι. Εχουμε και μεις τέτοια περιστατικά εδώ. Η παιδική χαρά είναι δίπλα μας και βλέπουμε τα πάντα!

Αργυρούλα 21 βαθμούς μόνο;;;;;;; Εδω 30άρια χτυπάει!!!! Σήμερα ήταν για μπανιο!!!!!

Χρύσα, Ιουλία φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Αργυρώ έφυγε το πρήξιμο και φαίνεται ότι υπάρχει πρόβλημα στην μύτη (υπάρχει λακουβίτσα από την μια μεριά), γιαυτό τον πήγα και σε εξωτερικό γιατρό. Ο γιατρός μου είπε ότι όντως την 1η μέρα λόγω του πρηξίματος μπορεί να μην φαινόταν το κάταγμα αλλά έπρεπε να μας πούν να ξαναπάμε σε 2 μέρες για να βεβαιωθούν.

Σε ποιό εμπορικό πήγατε? στο Centro?

Νατάσα ναι ΝΙΑ(Νεανική Ιδιοπαθή Αρθρίτιδα) έχει η Έλενα, απ'ότι διάβασα στο σάιτ της μπορεί να βοηθήσει ;)

Βίκυ με τους μισθούς μια από τα ίδια κι εμείς, μέχρι 15 Αυγ έχουμε πληρωθεί :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

τι κανετε;;;..σημερα εχω παλη τα ψυχοσωματικα μου..κοινως..δεν ξυπνησα καλα...

σκεφτομαι και διαφορα....αφιστε τα...

Χτες πηγαμε ΙΚΕΑ...ο Ο κερδισε 90 ευρω στο Τζοκερ...

αφισαμε τα παιδια στη μαμα μου και πηγαμε ΙΚΕΑ και Η&Μ....

πηρα κατι θηκες για τα ρουχα και κατι εξαρτιματα για την νουλαπα μου...φαγαμε και στο εστιατορια σολωμο με μενταγιον λαχανικων και λουκουμαδες με καφε..και εννωειται παγωτο στο εισοδο..

ποσο το χαρικα που ειμασταν μονοι μας...

στα η&Μ πηρα ενα πουκαμισακι τον Χ και απο το Ζαρα 3 παντελονια του Χ...και λεφτα τελος...

ελπιζω σημερα να πληρωθει ο Ο...

Ειχανε να βγουμε καπου και να παμε μονοι μας..νομιζω κοντα στα 3,5 χρονια..απο πριν γεννηθει ο Χ...

Το χαρηκα..αλλα μου ελειψαν πολυ τα παιδια...κυριως οταν καθησαμε στο εστιατοριο..το οποιο ηταν αδειο σχεδων..πρωτη φορα...και ειδα μεσα στον μικρο παιδοτοπο παιδακια να παιζουν...

τι καλα που ηταν..τα δικα μου γιατι δεν παιζουν ετσι ομορφα και γκαριζουν ολη την ωρα..θα μου πει καποιος;;;;

Κουμπαρα εμεις ειμαστε συνηθησμενοι σε αυτα...

αν υπολογισεις οτι και ο μπαμπας μου ειναι ετσι..με εναντι..τι περιμενεις...

και καποιο αλλοι..ουτε που το σκεφτονται

Νατασα νατασουλα τα φιλια μου..η Μαρια που χαθηκε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!!!! :D:D:D:D

μετά από μια μεγάλη αγωνία που πέρασα αυτές τις ημέρες επιτέλους είμαι καλύτερα και χτες ξεκουράστηκα και μου έφυγε όλη η ένταση των ημερών! Κοιμήθηκα μέχρι τις 7 το απόγευμα και ξανά στις 10 8-)

Τι έλεγα? Α ναι..εγώ πραγματικά δε θυμάμαι να έχω φάει ποτέ καμία από τους γονείς μου..και μάλιστα αυτό μου το λένε συγγενείς και φίλοι των γονιών μου για το πόσο υπομονή έδειχναν μαζί μας και αν καμιά φορά πάω να ξεφύγω με τα κορίτσια ντρέπομαι πολύ :oops: Θυμάμαι πόσο στενοχωρέθηκα που είχα δώσει μια στο πόδι της Φ :cry::cry::cry: Προσπαθώ να μη χρησιμοποιώ βία ούτε φωνές :roll: Καλά τα πάμε.

Νατασούλα αυτός ο μήνας δεν ήταν καλός :? Έυχομαι όλα να στρώσουν γρήγορα..

βρε παιδιά και όταν δν πληρώνεστε στην ώρα σας πώς τη βγάζετε? Εδώ πληρωνόμαστε στην ώρα μας και λίγες μέρες πριν μένουμε ταπί όχι να μην πληρωθούμε καθόλου ή από τον 15Αυγουστο :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είχα μια καθυστέρηση 3 ημερών εγώ που είμαι ρολόι :geek: και όλο το καλοκαίρι οι ημερομηνίες μου βγαίνανε στάνταρ..ε λοιπόν μέχρι και χτες το μεσημέρι ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι είμαι έγκυος :roll:

Τις νύχτες ξυπνούσα από τον ύπνο μου και δεν κοιμόμουν και κοιτούσα το ταβάνι και σκεφτόμουν, σκεφτόμουν...και μετά διάβαζα να ξεχαστώ..δεν είχα όρεξη για τίποτα..μου ήρθε κατραπακιά, είχα στο μυαλό μου τη Γωγώ και τη μέθοδο της :lol: και προσπαθούσα να το δω ψύχραιμα..

Και χτες λοιπόν το μεσημέρι :D:D:D κάτι είδα, ξέσπασα σε κλάματα κορίτσια ανακουφίστηκα, μίλησα στο Γ γιατί είχε καταλάβει ότι κάτι με απασχολούσε... και μου λέει "και χαίρεσαι ε??" "Θα σου δείξω την επόμενη φορά" :o:lol::lol::lol::lol::lol:

Όλα καλά λοιπόν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κουκλες.......

χθες εμεις ειχαμε απεργια.....γι αυτο δε μπηκα......ολα ηταν κλειστα....μεχρι και τα καφενεια και οι καφετεριες.....

σημερα το απογευμα θα ερθει η κοπελα που μου κραταει τα μικρα για να παμε στο πυργο να ψωνισουμε.....γιατι και με τα τρια προκοπη δεν γινεται.....αχ!!!!!να δω ποσα θα σκασω παλι.....

σε γενικες γραμμες ειμαστε καλα.........τα ταλιμπανακια μου εχουν μεγαλη βελτιωση....εχω λιωσει με τα χαδια τους...ειναι τωρα 4 μερες που λενε συνεχεια μανουλα μουυυυυυυ σε αγαπαμεεεεεε.......και μονο τα κλαματα που δε βαζω.....

η μικρη καλυτερα ειναι αλλα γαμωτο απο χθες βηχει παρα πολυ.....την πηγα παλι στη γιατρο και μου ειπε οτι δεν εχει ακροαστικα......οποτε μου λεει ειναι οκ.......

θου γιατι ρε το λες αυτο...;;;; :roll: φαινεται να εχω αδυναμια στη μικρη;;;;;προσωπικα νομιζω οτι εχω αδυναμια στον ιασονακο....αλλα δε θελω να το δειχνω....τωρα οσον αφορα τη μικρη νομιζω ειναι νωρις......θα σου πω σε κανα εξαμηνο...... :D

σισσιω χαρηκα πολυ με τα νεα σου.....τωρα για τον πλακουντα μη τρελενεσαι εξαλλου απο οτι βλεπω εισαι στην 36 βδομαδα οποτε δε πιστευω οτι θα εχεις θεμα.....ευχομαι να εχεις ενα υπεροχο φυσιολογικο τοκετο... :)

νατασουλα κριμα ρε γαμωτο για τον γιοκα σου.....προσπαθησε να ηρεμησεις....οσο ειναι εφικτο αυτο....καταλαβαινω σου εχουν πεσει πολλα μαζεμενα....................

λενακι μπραβο στον μικρο σου το αντρακι.....και εγω τα ιδια περασα με τον ιασονα και σε πολυ χειροτερο βαθμο μη σου πω.....αχ!!!ουτε να τα θυμαμαι δεν θελω.......ακομα εξαλλου εχει θεμα......οταν καταναλωσει πολλα γαλακτοκομικα μπορει να κανει κακα του και 6 φορες την ιδια μερα.....και στο βαρος ακομα ειναι πολυ λεπτουλης....σαμιαμιδι..... :lol:

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία δεν έχω να πληρωθώ από 15 Αυγούστου απλά έχω εξοφληθεί μέχρι 15 Αυγούστου, (τα οποία πήρα πριν από 3 εβδομάδες) κι έχω μια μικρή ελπίδα ότι σήμερα μπορεί να πληρωθούμε και τον υπόλοιπο Αύγουστο.

Μαρία έχουμε κάτι λίγα στη άκρη και ξοδεύουμε εκείνα, και αν δεν έχω χρησιμοποιώ την πιστωτική.

Εγώ 1 φορά θυμάμαι να έφαγα μια από τον μπαμπά μου στο μπούτι αλλά δεν θυμάμαι γιατί, γενικά ο μπαμπάς μου δεν φώναζε ούτε σήκωνε χέρι, οπότε κάτι χοντρό θα είχα κάνει :oops::oops::oops::oops:

Η μαμά μου μας έδινε από καμιά με την παντόφλα όταν ξεφεύγαμε

Χρύσα καλά κάνατε και βγήκατε μόνοι σας, χρειάζεται :D:D:D

Μαρία be cool 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Γιώτα σε χωριό μένετε ή στον Πύργο?

Πως το πήρατε απόφαση να πάτε εκεί? είναι η καταγωγή σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια εισαι τρελη λεμεε....χαχαχα..πολυ γελασα με την αντιδραση του αντρα σου!!!

Κοιτα..εμεις...πληρονωμαι εγω..και ο μισθος μου με τα σημεραινα δεδομενα ειναι εξοφρενικα καλος..γι'αυτο και -για την ωρα- ειμαστε τυπικοι στους λογαριασμους μας..

βεβαια εαν δεν ειχαμε τα γ...τα των πεθερικων μου..θα ειμαστα αρχοντες...θα βαζαμε και στην ακρη γιατι ειμαι φυση οικονομα και προνοητικη...και σπαταλη..μη με ρωτας πως τα καταφερνω τοτε...χαχαχα...

ο Ο οτι εναντι παιρνει φευγουν στο δανειο και στις βενζινες..δουλειει στην αλλη ακρη της πολης..

το μονο που κανει ο ερμος για τον εαυτο του, ειναι να αγοραζει τιποτα γκατζετακια για τη δουλεια του και τωρα που ασχολειται με δορυφορικα παιρνεικαι ενα περιοδικο...

Οι γονεις μου δουλευει η μαμα μου...κουτσοδουλευει ο αδελφος μου...ε που και που παιρνει κατι εναντι και ο μπαμπας..αλλα αυτοι σαν οικογεννεια εχουν σαφεστατα λιγοτερα εξοδα απο μας, μιας και δεν εχουν ουτε δαΝΕΙΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ- ΕΝΑ ΕΙΧΑΝ ΤΟ ΞΕΧΡΕΩΣΑΝ, ΚΑΙ για τη δουλει αμετακινουνται και οι δυο κυριως με μιχανες.

Εγω που και που τους χαρτζιλικονω αλλα επειδη ουτε η μαμα μου..ποσο μαλλων ο μπαμπας μου δεν δεχονται λεφτα απο μενα..τους αγοραζω πραγματα..πχ παιρνω τσιγαρα του μπαμπα μου..αγοραζω καποια τροφημα που ξερω οτι τους αρεσουν..κανενα καφε..μακαρονια..ε αυτα..

και ξερετε παιδια ποσο "ντρεπονται"...

πολυ με ποναει αυτο..να θες να κανεις κατι για τους γονεις σου να αισθανθουν ωραια που τοσα χρονια κανανε οτι καλυτερο μπορεσαν για μας ...και να μη το δεχονται...

καμια σχεση με τους συγκατοικους απο κατω...

Γιωτα αχ..αυτα τα χαδια...χρυσο τον κανω τον Χριστοφορο να μου κανει χαρουλες..πολυ σκατιαρης ειναι..σε αντιθεση με τον Γιαννη...

Ρε σθυ..δυσκολα με σας...δενε χετε κανεναν...αλλα ρε συ..χαλαλι..τι να γινει...τουλαχιστων βρηκες καποια αξιοπιστη κοπελα που αγαπαιε τα παιδια;;;..

νατασα τι να πω...πραγματικα ελπιζω ο Μιχαλης να μην εχει κανενα θεμα με τη μιτη του...πολυ στραβα σας παει ρε παιδι μου...

post-10506-13873939769463_thumb.jpg

post-10506-13873939769576_thumb.jpg

post-10506-13873939769679_thumb.jpg

post-10506-13873939769791_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα θέλει πολύ ναι

Κι εγώ θα ήθελα αλλά είναι πολλά αυτά που με απασχολούν και πρώτα απ'όλα το οικονομικό. Πρέπει να το δουλέψω στο μυαλό μου, την ιδέα του τρίτου παιδιού :roll:

Μετά με τη δουλειά που εμείς καθόμαστε μόνο 40 μέρες. ε και διάφορα άλλα.

Αυτά βέβαια είναι όλα δευτερεύοντα και δεν πρέπει να τα σκέφτομαι. Γιατί έτσι είχα φρικάρει και όταν έμεινα έγκυος στη Φ αλλά όλα μας ήρθαν τόσο καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα όχι να δεχτούν βοήθεια από εμάς η δικοί μου δεν δέχονται και δνε θα δέχονταν ποτέ αλλά αισθάνονται και άσχημα που δε μπορούν να κάνουν περισσότερα για μας.

Τέσπα υγεία να έχουμε εμείς και τα παιδιά μας και όλα έρχονται σιγά σιγά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαιωαννα και τωρα ολα καλα θα πανε......

νατασα σε χωριο μενουμε....εγραψα ενα ολοκληρο κατεβατο αλλα φυσικα με πεταξε :twisted: η μαμα μου μεγαλωσε εδω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

τι κάνετε? Έχασα κατι τι θέμα να έχει ο Μηχαλης με την μύτη του!!

Τι να πω ....μμμμμμ ....Μαρία εφιάλτης!!!

εγω καλά δεν κάνω τιποτα ιδιετερω ....τα ξινω όλη μέρα χρουτσ χρουτσ χαχαχαχα ....μόνο τα παιδιά να κάνω να φάνε και να μαζέψω κανένα παιχνίδι όταν δεν μπορώ να περπατήσω .....α ναι σήμερα έκανα ακόμη μια δουλειά ...κατέβασα τα σκουπίδια!!! Χαχαχα

Τα καλοκαιρινά είναι πάνω στηνβσκαλα του κεβατιου και δεν τα έχω μαζέψει αφού απο εκει τα ντυνω ακόμα ....τι τα έβγαλα τα χειμερινά!!

αυτα δεν έχω κατι άλλο ....βαρεμαρα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε εμάς ήρθε ο μάστορας για την θέρμναση, άλλαξε τι έπρεπε να αλλάξει και την ανάψαμε για να δοκιμάσουμε.....έξω κάνει ζέστη και μέσα κάνει κρύο!!!! :o:twisted::twisted:

δεν ξέρουμε τι θα κάνουμε σήμερα καθότι τελευταία μέρα διακοπων 8-)

Μαρία :mrgreen::mrgreen:

σημασία έχει να είναι η γυναίκα έτοιμη για ένα ακόμη παιδί ;)

σας φιλώ για την ώρα! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω πρεπει να κατεβασω τα χειμερινα......τη κυριακη πρεπει να στρωσω κιολας......ειδα οτι πεφτει και η θερμοκρασια απο την κυριακη........για να δουμε.....

η μικρη βηχει συνεχεια......πολυ χαλιααααα :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...