Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

καλημερα σας!!!!

γραφω και ελπιζω να τα εμφανισει.......

ευτυχως ειμαστε καλυτερα γιατι αν συνεχιζε λιγο ακομα αυτο το ξενυχτι να επεφτα κατω......

η μικρη ειναι απυρετη απο χθες...αλλα εχει ακομα μπουκωμα και βηχα.....τουλαχιστον δεν ψηνεται στο πυρετο......για να παρει την αντιβιωση ομως γινεται χαμος.....

τα ταλιμπανια ειναι καλυτερα......

σισσακι γιατι θα πας παλι για υπερυχο;;;;κατι εχω χασει το ξερω :roll::oops:

γωγουλα πολλα τα εξοδα για ολους......εγω αυτη τη βδομαδα ψωνιζω ρουχα και παπουτσια στα μικρα και μου εχουν φυγει ηδη 450 και εχουμε μελλον ακομα.....τεσπα....καλα να ειναι και δεν πειραζει.....

κατι επιασα που λεγατε περι ξυλου στο παιδι.......προσωπικα δεν ειμαι οτι της αποψης οτι τα παιδια πρεπει να τα χτυπαμε αλλα ουτε και της αποψης οτι μονο τους μιλαμε......υπαρχουν εκατο χιλιαδες αποψεις οσον αφορα την συμπεριφορα που πρεπει να εχουμε σαν γονεις......αλλοι λενε να τα βαζεις τιμωρια η καρεκλα της σκεψης κτλ και προσφατα μου ειπε μια αναπτυξιολογος οτι ειναι λαθος......ελεοςςςςς......εγω παντως αυτο εφαρμοζω......δεν το παιζω αγια....υπαρχουν στιγμες που θα φανε καμοια στο ποπο η θα τους τραβηξω το μαλλι αλλα οταν τα βλεπεις και ο ενας δαγκωνει τον αλλο και γενικως γινεται ενας χαμος τοτε τι κανεις;;;;ουτε να τα χωρισεις δεν μπορεις......τεσπα......δεν πιστευω οτι υπαρχει ο τελειος γονιος το θεμα ειναι να μην κανουμε μεγαλα λαθη....

λενακι ελπιζω να πετυχει το παρτι σου :D

αχ!!συγχωρεστε με αλλα δεν θυμαμαι αλλα......

βικη το παιδακι αυτο που λες τι ειναι;;;;;ορφανο..;;;μονο του τριγυρναει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας :x

Γιώτα εσύ με τα 3 χαμός θα γίνεται στο σπίτι, εδώ με 2 και γίνεται!!! :?

πριν λίγο μου είπε ο άντρας μου για έναν γνωστό του που έκανε 3διμα και επειδή δεν τους άρσε ο αριθμός και ήθελαν να έχουν 4 αποφάσισαν να μείνει πάλι έγκυος και αυτή την φορά είχαν.......4διμα!!! :o:o:o:o:o

εγώ πριν παντρευτώ και κάνω οικογένεια ήμουν υπέρ του ξύλου, μετα αφού έκανα άλλαξα γνώμη γιατί ποιστεύω ότι χτυπώντας τα παιδιά το μόνο που κάνεις είναι να τα κάνεις χειρότερα! :(:(:(:(

και οι πολλές τιμωρίες και αυτές δεν κάνουν καλό!!! :?

φανταστείτε ένας άνθρωπος 1,68 να χτυοπά έναν άνθρωπο 1,10....είναι άνισο πως να το κάνουμε.....ο΄1,10 δεν μπορεί να προστατευτεί.......

εγώ υπέρ της ομιλίας, της εξήγησης, της ερώτησης......

Νατάσα ξέρω βρε ότι είναι η καλύτερη εποχή για γρασίδι.....σκέφτομαι από βδομάδα που θα είμαι μόνη πάλι να πάω και να αγοράσω σπόρους και να ρίξω......δεν θα πω τίποτα όμως, να δούμε τι θα γίνει :lol::lol::lol:

και εγώ μέσα σε λιγότερο από μήνα χάλασα 400ε!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o

Λενάκι στο σχολείο της Ε. θα κάνεις κανένα κέικ? :roll::roll:

αχ πάλι κρύο σήμερα!!! :twisted::twisted::twisted:

βέβαια έξω έχει 10 βαθμούς, ζεστούλα δλδ :lol::lol::lol::lol:

Χρύσα νομίζω τυχαίος ήταν ο εμετός! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :|

Γιωτάκι κάτι έχασες ναι, αλλά βαριέμαι να το ξαναγράφω! :oops::mrgreen:

Λενάκι καλή επιτυχία στο πάρτυ σας! Να περάσετε τέλεια. :D όσο για τα φαγητά στείλε το μερίδιο μου στην Νατάσα! :P Τόσα καλούδια ετοίμασες και τπτ δε μου έκανε αίσθηση... Μακάρι να μου μείνει και μετά την εγκυμοσύνη αυτό το κουσούρι!!! :lol::lol::lol:

Άφρο έφυγε ο Κ ή όχι;

Και μενα η μάνα μου (ο πατέρας μου ποτέ) μας έριχνε που και που στα μπούτια ή καμιά τσιμπιά, αλλά δεν μας σάπιζε και στο ξύλο ρε συ Άφρο... υπάρχει μια διαφορά πιστεύω. Και ναι μερικοί δεν πρέπει να γίνονται γονείς, δεν είμαι εγω αυτη που θα το κρίνω, αλλα το πιστέυω ακράδαντα.

Και σημασία δεν έχει να πεθαίνεις για τα παιδιά σου, αλλά να τα μεγαλώνεις όσο πιο σωστά μπορείς!

Εγώ δε θα ζητούσα απο την μανα μου να "πεθάνει' για μένα, αλλά θα ήθελα να μη μας φωναζε τόσο πολύ. :?

Και τέλος το θέμα για μένα δεν είναι οτι την χτύπησε, ίσως ετσι καταλαβαινε η χαμένη, αλλά οτι την χτύπησε μπροστά σστο παιδί της. Σωστα και συμφωνω οτι η βία δεν είναι λύση, όμως μερικοί δεν έχουν μάθει άλλο τρόπο.

Σημερα συζητούσα το πρωί με τον Π και μου έλεγε για την καινουργια δασκάλα της Χ... με ρωτούσε πώς την κόβω και του είπα οτι τις προάλλες την ακουσα να φωνάζει. Και μου λέει οτι δεν τον πειραζει αν τους φωνάζει, να μην τα τραβάει ή κοπανάει θέλει και του λέω:

"Παν οι εκπαιδευτικοι δεν είναι γονείς. Αν οι γονείς κάνουν λάθη οι παιδαγωγοί οφείλουν να ελαχιστοποιούν την πιθανότητα του λάθους. Η σύγχρονη παιδαγωγική που βασίζεται στην....."

"Αθαν η σύγχρονη παιδαγωγική βασίζεται στην μαλακία"! :shock::lol:

Και κάπου εκεί έληξε η συζήτηση! Ισοπεδωτικός όπως πάντα το στεφάνι μου! :mrgreen:

Κάπως έτσι συζητάμε στο σπίτι μας και λύνουμε τις διαφορές μας! :?:oops::roll: Κερδίζει αυτός με την καλύτερη ατάκα! :geek::geek::geek:

Μαρακι δεν εχει συνηθίσει ακόμα το κορίτσι σου το σχολείο;

Βίκυ μήπως το παιδάκι είναι φάντασμα;... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::geek::geek::geek::oops::oops::oops::oops:

Την καλημέρα μου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλαααρες μου!!!!

Σισσυ κ εγω γελασα!!!

Μπλα μπλα μπλα η γυναικα, "μλκιες" ο αντρας!!! :lol::lol::lol::lol:

Χθες αναγκασα με τον τροπο μου τον Α να διαβασει στην Α ενα βιβλιο.διαλεξε η Α τη μυρτω κ το κουνουπακι που μας πηρε η Τζουλια....

Ξεκιναει ο Α ολο χαρα κ γελια κ ζζζζζζζζζζζζζζζουζουνιματα...στην 3 σελ κοιταζει προς τα πισω το βιβλιο(ειχε ηδη κουραστει! :lol::lol: )

και λεει "καλα!ολες αυτες οι σελ για το παλιοκουνουπο?ακου Αννυ να στα πω με δικα μου λγια....εκει που ζουζουνιζε το κουνουπι ανεμελο,μπαινει μεσα ο μπαμπας του κοριτσιου,παιρνει ενα βιβλιο(σε εκεινο το σημειο κλεινει το βιβλιο!) και παααααααατ το σκοτωνει!τελος" 8-)8-):lol::lol::o:o:o:o:o

Για την ξυλοκουβεντα συμφωνω πως δεν ειναι σωστη συμπεριφορα απο τον τυπο προς την τυπισα...αλλα ειναι το "γαμωτο" που λενε.....Θεωρω απαραδεκτο να χτυπας το παιδι σου επειδη απλα εχεις τη δυναμη να το κανεις....χτυπα το κεφαλι σου αν εχεις νευρα....κ εγω εγω δωσει 2 στο χερι οταν επιτηδες εβαζε κερμα στο στομα και πραγματικα χε...κα πανω μου μην το καταπιει...επισης πολλες φορες την σφιγγω....της λεω διαφορα χαζα γμτ...θελω να ελεγχω καλυτερα τα νευρα μου...λυπαμαι που το λεω αλλα απο τα αλλα θεματακια γυρω μου εχω χασει την ψυχραιμια μου.... :(:(:(

Τεσπα...ανθρωποι ειμαστε....

Παντως πιστευω πως τα παιδια απλα αντιγραφουν συμπεριφορες....δεν γεννιουνται με τετοια γονιδια...αν δλδ βλεπουν τον μπαμπα να χτυπαει ή ακομα αυτο που κανουν απειρες που πχ χτυπαει κατα λαθος το παιδι στο τραπεζι και δωστου "ντα" το τραπεζι....το θεωρω τεραστιο λαθος...το παιδι αυριο θα ενοχληθει απο ενα παιδακι και θα το χτυπησει,απο τη μαμα του,παλι θα χτυπησει κλπ...

Προχθες στην παιδ χαρα ειδα ενα κοριτσακι περιπου 4 και πολυυυυ χοντρουτσικο να χτυπαει(ευτυχως στον πωπο) την Αννυ....Απλα ειπα "ει τι γινεται εκει?" κ αμεσως εφυγε αλλα ενιωσα περιεργα...Ειδικα επειδη η Α ηρθε κλαιγοντας,που ποτε δεν το κανει....ενιωσα πως ενιωσε αδικημενη!Ψιλόασχετο!

παω να την φερω!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεκιναει ο Α ολο χαρα κ γελια κ ζζζζζζζζζζζζζζζουζουνιματα...στην 3 σελ κοιταζει προς τα πισω το βιβλιο(ειχε ηδη κουραστει! :lol::lol: )

και λεει "καλα!ολες αυτες οι σελ για το παλιοκουνουπο?ακου Αννυ να στα πω με δικα μου λγια....εκει που ζουζουνιζε το κουνουπι ανεμελο,μπαινει μεσα ο μπαμπας του κοριτσιου,παιρνει ενα βιβλιο(σε εκεινο το σημειο κλεινει το βιβλιο!) και παααααααατ το σκοτωνει!τελος" 8-)8-):lol::lol::o:o:o:o:o

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

ελιωσαααααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol:

σε πεθυμησα ρ χαζοοο

καλε η ιουλια που ειναι

καλε τι γαματο κεικ ποπ κορν ειναι αυτο?

μαρια δε σε πιστυεω ρε :oops: οχι οτι λες ψεμματα αλλα δε θα θυμασαι μαλλον΄..αποκλειεται ρε να μη εφαγες ποτε κ καμια..δε γινεται..ολοι χανουν καποια στιμγη το ελενχο.θα βρεθουμε σαββατο? :mrgreen:

αργυ ευχομαι να πετυχει..να μεινει ετσι ο αντρας σου :shock:

:lol::lol::lol::lol:

γτ σημερα δε γραψατε πολλα?τι καλααα :mrgreen:

χχρυσα δε μπηκε

λετε να τρεχει με το φ?

αχ αργυ ελα εδω να δεις σημερα κολληματα..κρισαρες...

παιδια ο παντελης εχει αλλαξει αρκετα...σημερα βαρεσε 2 κρισαρες αλλο πραμα..να θελω να το ηρεμισω κ αυτος να ουρλιαζει..με δαγκωσε χτυπησε τσιμπησε..παιδια να βαλω τα κλαματα ημουν..

το αφησα να κλαει..δε αντεχα...

αναστασια ο μικρος βαραει απο μηνων..απλως τωρα εχει ξεφυγει..απ το θοδωρη εβλεπε μαλλον...

απο κει τα εμαθε :?::!::?:

σημερα ηπια κ καφε με το συμεπεθρονι μουυυυυ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

παναγιωτα παρε μεεεεεεεεεε :lol::lol::lol::lol::lol:

αθανασια ποτε πας σε αλλο γιατρο?αθανασια σε λεει το στεφανι σου?

αφρο ο μανωλης πως τα παει με το σταθμο?ολα καλα?

γιωτα εχεις αδυναμια τη κορη η οχι? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα τέλεια!!! Τοβεγραψα και πιο πίσω.

αναστασία θεος ο Α χαχαχαχαχαχα παλιοκουνοπο πατ ....ιδικά αυτές τιςβευδομαδες που μας έχουν φαει τα κουνούπιααιαι κλείνω το παράθυρο απο τις 6 ,τα έχω κατι νεύρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααα...

τι κανετε;;;..εγω σερνομαιιιιιιιι

αχ..οχι..δεν ξερναει..αλλα ειναι ψωφιος...

παιδικο δεν πηγε..

καισημερα ολη μερα ειναι με 2φργανιες..μεσιμερι δεν κοιμηθηκε...επαιζεδγια 40 λεπτα με μια βαρκα στο κρεβαι του...

αχ..ειμαικομμαια..ο μικρος μπουκομενος...ζηταει χαδια..οΧ ζηλευει..ξαπλωνει στα ποδια μου να τον χαιδεψω...ζηλευει οΖαν...σπρωχνει τον Χ για να εχω μονο αυτον αγκαλια...

γραφειο δεν πηγα...

Ηθελα κατι να πω..αλλα δεν θυμαμαι...

Ουτεβ εμενα με εχουν δειρει...

μου εχουν φωναξει..με εχουν τημωρισει στηγονια...μουεχουν στερισει εξοδους...

και ημουν πολυ δυσκολο παιδι..ισος οΧ να μου μοιαζει τελικα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες! :):)

σα δε ντρεπεται ο α. να τελειωνει ετσι αδοξα τη μυρτω κ το κουνουπακι μου! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ααχ!

για το ξυλο..δε δινω..εντακξει μου εχει φυγει 1-2 φορες το χερι :oops::oops: ..ξυλο..καμια σφαλιαρα απο τη μαμα ετρωγα μικρη..

αλλα κ παλι δε μου αρεσε που ο συναδελφος του α. χτυπησε τη μητερα μπροστα στο παιδι..καπως μου εκανε :roll::roll: τεσπα..

ψαχνω πού να παμε ταξιδακι με χ...

ελεγα εξωτερικο..βλεπω τα εισιτηρια κ θα δω για πού..

άι στο καλο με την κριση..κριση αυτοι..ταξιδι εμεις! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσαααααα πίνω τσάι πάλι 8-)8-)8-):D Ρόιμπος είναι τελικά με άρωμα βανίλια! :D

Σισσιώ τελικά ένα κατάλαβα εγώ, ότι οι άντρες είναι όλοι ίδιοι :roll::roll:

μόνο αν έχουν σπουδάσει το αντικείμενο είναι διαφορετικοί!!! :roll::roll::roll::?

Αναστ. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: με τον Α. σου! :mrgreen:

Θούλη και εγώ δεν "έφαγα" ξύλο!! :!:

Ιουλία τι πακετάκι ψάχνεις? για Χριστούγεννα, Πρωτοχρονιά? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Ανακεφαλαιώνοντας η όλη εικόνα συνάδει με όψιμη πλακουντιακή ανεπάρκεια (σχετικά ελαττωμένη περίμετρος κοιλίας και αυξημένες αντιστάσεις στις ομφαλικές), αλλά τα ευρήματα αυτά συναντώνται σε πολλά φυσιολογικά έμβρυα και η πρόγνωση παραμένει καλή, αλλά θα χρειαστεί στενότερη παρακολούθηση εμβρυϊκών κινήσεων από την μητέρα και επανέλεγχο Ντόπλερ και τοκετό σε οποιαδήποτε επιδείνωση (σε κινήσεις η Ντόπλερ)"

"Ο τράχηλος έχει μήκος 11 mm και η πιθανότητα επιτυχούς κολπικού τοκετού θεωρείται αυξημένη"

Αυτάαααα τα νέα μας σε γενικές γραμμές.... υπάρχει δλδ προβληματάκι (όπως είπε ο γιατρός μου), αλλά όχι πολύ ανησυχητικό... (όπως είπε και ο γιατρός μου) άρα συνεχίζω με τον γιατρό μου και εύχομαι να γεννήσω πολύ γρήγορα, ώστε να ελαχιστοποιηθούν οι πιθανότητες να πάει κάτι στραβά με την ανάπτυξη της μικρής.

Τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα... ελπίζω να πάνε όλα καλά. :roll:

Στείλτε μου θετική ενέργεια! :D

Αργυρούλα η αλήθεια είναι μια: Οι άντρες είναι απλά όντα. Τα σύνθετα είμαστε εμείς! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρα Σισσιώ συνεχίζεις χωρίς άγχος και βλέποντας και κάνοντας! ;)

δεν είναι τόσο άσχημα τα πράγματα! ;)

ναι είναι απλά δεν είδες πώς διάβασε το παραμύθι ο Α.? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακη...ολακαλα...

δε θαμιλησεις με αλλους;;;

με τον Γιαννικο;;;;..δε θα μιλισεις;;;...

Κοιτα..εγω πιστευω πως ολα θα πανε κατευχην...και θα εχεις το επιθυμητο αποελεμσα...κοριτσι εχεις..για μενα αυτο αυξανει τις πιθανοτητες...

Εμαθα σημερα πως μια γνωστη μου...μετα απο 10 χρονια γαμου χωριζει :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sissaki πολυ χαρηκα..γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

χρυσα τι να πω..περαστικα..κ εμνα ζηλευουν..γτ λες οτι επειδη ειναι κοριτσι θα εχει επιτυχια/?εσυ το λες?

αργυ δηλ ποτεεε δε σε εδωσε στο χερι?ποτε στο πωπο?δε γιενται ρε παιδια.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

ελενακι καλη επιτυχια στο παρτυ σας!

νατασα τι κανεις κοριτσαρα??

συμπεθερα β! συμφωνω με τη νατασα! καλα θα κανεις κ θα παρεις κ 2η κ 3η γνωμη!!

κ εγω σε καποια αρτηρια ειχα ευξημενη πιεση, αλλα δε θυμαμαι αν ηταν στην ομφαλικη η μητριαια\

μια χαρα θα πανε ολαααααααααααα :D:D

γωγω ξεσκιστηκατε στα εξοδα ε? κ εμεις εχουμε ξεκολωθει :?

αργυρουλα τι κανετε?

για το ξυλο που λετε.. αχ.. εγω εχω αρχισει κ χανω πολυ την υπομονη κ την ψυχραιμια μου με τον ανασταση. δεν τον χτυπαω φυσικα αλλα του φωναζω.. το καημενο μου..

εγω εφαγα παρα πολυ ξυλο απο τον πατερα μου, πολυ ξυλο. ακομα θυμαμαι που με επαιρνε για να διαβασουμε μαζι για το σχολειο κ ετρεμα, φοβομουν να του μιλησω, να του πω οτι κατι δεν καταλαβαινα. μου μιλουσε κ εβαζα τα κλαματα κ μετα με φωναζε επειδη δεν του μιλουσα κ εκλαιγα κ παλι ετρωγα καμια... ουτε να το θυμαμαι δε θελω..

κ οταν ο αναστασης παθαινει καμια κριση μου ολο μου λεει να τον δειρω για να καταλαβει κ να σταματησει.. τι να πω πια

αφρο διαφωνω μαζι σου σε αυτο που λες.. αυτο δεν ειναι αγαπη, αρρωστεια ειναι. δε μπορεις να κοπανας τα παιδια σου κ να πεθαινεις για αυτα.. αλλα ισως ναι, πεθαινεις, αλλα απο τυψεις

ειχα κ εγ εναν πρωην που με εβριζε, με κυνηγουσε πατνου, με ακολουθουσε, εβαζε φιλους του να με παρακολουθουν, κοντεψε να μεχτυπησει κιολας αλλα μ αγαπουσε, πεθαινε για μενα.. δε σημαινει ομως οτι η συμπεριφορα του ηταν σωστη η οτι μου εκανε καλο

γιωταα μπουρεκι τι κανετ καλε???>

θου απο τον θοδ τα εχει δει ο μικρος.αφου εφαγε πολυ ξυλο το παιδι απο οταν γεννηθηκε το ερμο. τι να κανει κ αυτο, νομιζει οτι το ξυλο ειναι φυσιολογικο κ σαν παιχνιδι, υπομονη θελει

αναστασι πολυ γελασακ εγω με το κουνουπι!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

τι κάνετε?

εγώ τρέχω πολύ με την δουλειά και δεν προλαβαίνω ούτε καλημέρα να σας πώ

Είμαι και πολύ στεναχωρημένη με τον Μιχάλη, τελικά έχει κάταγμα ρινικού ιστού, τον πήγα σε ΩΡΛ έξω γιατί κάτι ενώ έφυγε το πρήξιμο από την μία μεριά της μύτης έχει 1 λακουβίτσα. Τώρα δεν μπορεί να γίνει τίποτα γιατί έχει κολλήσει και έχει κολλήσει στραβά :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Δεν φαίνεται να έχει πρόβλημα αλλά μεγαλώνοντας αν τον ενοχλεί θα πρέπει να γίνει επέμβαση.

Νιώθω τόσο άχρηστη, έπρεπε να τον πάω από την 1η μέρα και σε εξωτερικό γιατρό να τον δεί :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Εντωμεταξύ με όλα αυτά που συμβαίνουν το τελευταίο διάστημα είμαι συνέχεια στην τσίτα και φωνάζω με το παραμικρό :(:(:(:(:(:( πρέπει να ηρεμήσω λίγο :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Νατάσα για την Μανάβα λες? Ευχαριστώ που το σκέφτηκες :x:x:x:x:x:x:x:x

Το έχω είδη στο πρόγραμμα, 30/10 έχει ραντεβού η κουμπάρα μου και λέω να πάω κι εγώ μαζί για να το συζητήσουμε και να δώ πότε μπορεί να μας δεί, γιατί τα ραντεβού πάνε πολύ αργά. Πήρε μια γνωστή της κουπάρας μου την προηγούμενη εβδομάδα και της έκλεισε για 26/2/2013

Σισσάκι μου πολύ χάρηκα που τελικά δεν είναι κάτι ανησυχητικό, θα δείς όλα καλά θα πάνε, σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Άφρο στον παιδικό τελικά σε 2 δόσεις κι εμάς το σχολικό, τουλάχιστον όμως συνετίστηκαν και δεν ζήτησαν τίποτα άλλο πέρα από το αρχικό κόστος του σχολικού, ούτε την διαφορά της μείωσης, ούτε γραφική ύλη.

Έλενα ζήλεψα με αυτά που θα ετοιμάσεις, πολύ ενδιαφέρον το κέικ ποπκορν

Περαστικά σε όλα τα άρρωστα παιδάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααα

αχβρε νατασα... απο εναπεσιμο ολο αυτο??

κ μη στεναχωριεσαι καθολου!

αχ μικρος δε βελτιωνται γαμωτο, απο την περασμενη παρασκευη εχει ενα σκατοβηχα κ πολυ μυξα. περιμενω να του περασει κ δν περναει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Natasoula μια ζεστη αγκαλια!

μη στεναχωριεσαι...που να φανταστεις τι μπορει να εγινε...ο Μ, πως ειναι ποναει?

Λενα....δεν του κανεις ορο?

σημερα πηγα να κανω αιματολογικες!

αυριο τα απτελεσματα...

κατι δεν παει καλα με τον θυρεοειδη μου...νοιωθω παλι να πνιγομαι και εντονες ταχυκαρδιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O Μιχάλης δεν πονάει καθόλου και δεν πονούσε από την αρχή, γιαυτό και δεν το ψειλιάστηκα ότι μπορεί να είναι κάταγμα, είχα και τις διαβεβαιώσεις από 2 νοσοκομεία :evil::evil::evil::evil::evil::evil: τα νοσοκομεία μου μέσα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Λένα πως τα πάτε με την αποχή?

Βίκυ καλά αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα τα νοσοκομεια για τιποτα δεν ειναι τελικα... ελεος

βικυ του κανω ορο ολη μερα, το βραδυ που κοιμαται βραζω κ αιθεραιο ελαιο απο ευκαλυπτο αλλα δε μπορω να κανω κ κατι αλλο.. απο τις προηγουμενες μερες καλυτερα ειναι, δε λω, αλλα ακομα βηχει γαμωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα καλα τα παμε με την αποχη!

ο μικρος εχει βελτιωθει πολυ, τα κακα του ειναι το πολυ ανα δευτερη μερα πλεον, εχει αρχισει κ τρωει συνεχεια (μαλλον ηρεμησε το εντερακι του) κ μεσα σε ενα μηνα εχει παρει 600 γρ!! γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...