Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

Εγω εκτός τον δικο μου δεν έχω δει άλλο όμορφο ενστολο .....οκ εκέρωσε και 3 ακόμα που τούς ξέρω και είναι όντως κουκλια . Χαχαχαχα

οτι μπάτσο έχω δει στον δρόμο κατι παιδαρέλια είναι αμούστακα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχ..Αφρο εγω βλεπω κατι παιδαρελια μεν..αλλα πολυ νταβρατισμενα..

το ΓΑΔΘ ειναι πολυ κοντα μας..και του ςβλεπω τακτικα..ειδικα την ομαδα ΔΙΑΣ..να κυκλοφορει..πολυ μπρατσο ομως...χαχαχαχ

εμενα δε μου αρεσουν ολοι οι ενστολοι..πχ οι καραβαναδες δε μου αρεσουν...οι Λοκατζιδες παλη... ;;);;);;);;)

ουτε ι πηλοτοι μου αρεσουν...ουτ εοι ναυτικοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ ξέχασα τον δικο σου μαρία καντους 4 χαχαχαχα

πάντως η στολή η ναυτική είναι πολύ ωραία!! Εμεναβποτε δεν μου άρεσαν οι ενστολοι γενικά ....αηδία αλλα του Κ του πάει πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω μια νυστα...πφφφφφφφφφφφ καλημερα-σπερα

αφρο κριμα ρε..πω πω δε μπορω να φανταστω πως θα ναι η κοπελα ..πω πω..κριμα.....κριμα...

χρυσα καλε ε νοειται πως κ ο θοδωρης μονος κοιμαται...απο 14 μηνων..αλλα ο μικρος χθες πρωτη φορα το εκανε,,

γωγω αποθηλασε η μαρκελα? :shock::shock::shock: ακους νατασαααααααααα 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

γιωτα ευχομαι να ειστε καλα

χθες βραδυ πριν κοιμηθω θυμηθηκα το ελενακι μας..χαθηκε...σαββατο εχει γενεθλια κ το ειρηνακι μας...

αργυ ευχομαι να το σκισεις το αντρουλη σου

χαχαχα

σισσακι σημερα ελπιζω να εισαι καλυτεραααααα

μαρια εκανα χθες μια σπανακοτυροπιτα ...μιαμμμμ με σπιτικο φυλο...ακους ιουλια????????????????

αχ σημερα κατσαμε σπιτι..βαριομουν να βγω αλλα με τρελαναν τα μικρα..αχχχχχχχχχχχχχ :twisted::twisted::twisted:

βασικα ο μικρος με παιδευει..μα ολο μας βαραει..κ συνεχεια μα συνεχεια τραβαει του θοδωρη τα μαλλια...σημερα τον εβαλα 4 φορες τιμωρια..συχενομαι να βλεπω παιδια να βαρανε μανες..δε ξερω τι πρεπει να κανω... :cry:

απο μηνων βαραει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθε ο Μ ,μου γράφουν σε ενα χαρτί οτι αυτήν τηνβευδομαδα μαθενουν για τον τρύγο και θέλουν αύριο εναβτσαμπι σταφύλια για να βγούνε έξω στον κήπο κιι να τα πατήσουν!!! Χαχαχαχαχα πλάκα θα έχει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια ακου τι θα κανεις..

θα βαλεςι ενα κιλο αλευρι λιγο λαδι αλατι κ νερο οσο παρει..

μια ωρα ξεκουρασει...

μετα θα κανεις 18 μπαλες...θα κανεις 6 τρειαδες δηλ..θα της ανοιξεις οσο οι πιτες του γυρου

κ θα λαδωνεις(εβαλα μονο σκετο ελαιολαδο..οχι βιταμ)μονο τις 2 απο τις 3

η μια πανω στη αλλη..η πανω δηλ θα ειναι αλαδωτη..οποτε θα σου βγουν ετσι 6 φυλα..3 πανω μετα γεμιση κ 3 κατω..ενδιαμεσα φυσικα λαδωνεις..

αν κατααβες πες μου 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συναδερλος του αντρα μου βαρεσε γυναικα..γτ?

ακουστε..

ηταν στο φαναρι με το αμαξι..

κ βλεπει μια μανα να βαραει σαπιζει το 2χρονο παιδι της δημοσια..ειχε βγει εκτος ευατου..

κ παει αυτο κ τις λεει..τι κανεις?

κ λεει αυτη τι σε νοιαζει εσενα..κ τη χαστουκισε ο συναδελφος κ φωναξε αστυνομιαα...

μολις αυτη ακουσε για προνοια χεστηκε πανω της.. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

φαναστειτε τι γινετεσ το σπιτι..το καημενο το μωρο :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο το ΄71 ρε!!! :o:o:o:o:o:o:lol::lol::lol:

εμένα οι μπάτσοι με απωθούν, ποτέ μου δεν τους συμπάθησα.....βέβαια είχα γνωρίσει τον φίλο μιας φίλης της κουμπάρας μου!!! :lol::lol: πολύ καλό παιδί, χαρακτήρα εννοώ και κρατάει γκλομπ στην 1η γραμμή!!! :shock::shock: του λέω πώς και αυτό? δεν σου φαίνεται :mrgreen::mrgreen:

μου είπε ότι αποφεύγει τα χτυπήματα γιατί δεν είναι αυτής της ιδεολογίας!!! :?

Θούληηηηηη αν γινόταν αυτό εδώ δημόσια, η μάνα δεν θα έβλεπε το παιδί της ξανά!!! :!::!:

ρε Χρύσα τι εννοείς "καραβανάδες?" καραβανάδες είναι όλοι οι μόνιμοι Στρατιωτικοί, δλδ οι 5ετίας στρκοί σου αρέσουν? :lol::lol::lol::lol:

για να είμαστε πιο ακριβείς!!! ;):roll::roll: διότι και οι Λοκατζήδες καραβανάδες είναι!!!

αχ Θούλη τζίφος ρε το γρασίδι τελικά :(:(:twisted::twisted::twisted: πάει ο άντρας μου να αγοράσει σπόρους και του είπαν να μην βάλει γιατί είναι ήδη αργά, δλδ για να πετύχει χρειάζεται 4 εβδ. περίπου και σε λίγο η θερμοκρασια θα πέσει με αποτέλεσμα να ΜΗΝ έχουμε αποτέλεσμα την άνοιξη!!! :(:(:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: .....εγώ είπα ας βάλουμε και θα δούμε αν έχουμε ή όχι!!! ;)

και του είπα να τηλεφωνήσει σε έναν φίλο κηπουρό που έχουμε να ρωτήσει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκλεισα αυριο να κάνω έναν υπέρηχο και να πάρω μια δεύτερη γνώμη. Αυτό που δεν μπορώ να δεχτω είναι οτι μπορεί να με κοροϊδεψουν για δευτερη φορά! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Έτσι όπως πάω με βλέπω να γεννάω με έρανο στο τέλος.

Άι σηχτηρι πια.... μας έχουν μαμήσει τη ζωή τα καθίκια!

Έχω να κάνω και τριπλεξ και βυθοσκόπηση στα μάτια... και φυσικά αυτες οι εξετάσεις δεν γράφονται. :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η στολη τραβαει παντα....

εγω βεβαια δεν τρελενομαι...

αλλα το ωραιο να λεγεται...ποσο μαλλον αν το βλεπεις απο το μπαλκονι σου...οπως εγω σημερα!

και ναι πιστευω οτι καποιοι εχουν καλη ψυχη!

σε ολα τα επαγγελματα υπαρχουν εξαιαρεσεις...

πχ για τις νοσοκομες λενε οτι ιεναι τατανες....μα αν ηταν τατανες ...θα εκαναν τη δουλεια της νοσοκομας...?

παντως ξερω συναδελφησες που εχεουν γκομενο...και ειναι παντα περιποιημενες....και εχουν και συζηγο και παιδια και δουλεια...μα πως τα προλαβαινουν ολα....

εγω τι δεν κανω σωστα?

Αφρο...τα ιδια κανουν και εμας!

τρεχα να αγρασεις σταφυλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!! Τι κανετε?

Σας διαβασα στα πεταχτα γιατι τρεχω με τις ετοιμασιες για το παρτυ! Μολις φαγαμε και αφησα τα μικρα να παιξουν λιγο πριν παμε για νανι. Ευκαιρια να γραψω :D

Ετοιμασα μια λιστα με το τι θα κανω. ακουστε . Σπανακοπιτακια, τυροπιτακια ετοιμα απο το Lidl :lol: Pop corn cake, Ζαμπονοπιτακια λουλουδακια σε ξυλακια, Πιτσα μαφινς, ρολακια τορτιγιας με διαφορα μεσα, Κορμο σοκολατας και Whoopie Pies!! Θα εχω και πατατακια, χαζομαριτσες χυμους κτλ. Θα εχω και την τουρτα που μαλλον θα κανω εγω γιατι δεν βρισκω και καμια της προκοπης. Φτανουν πιστευω για 15/20 ατομα που θα ειμαστε ε? Για πειτε...

Θου ευχαριστω που με σκεφτηκες! Εσυ και η Χρυσα με ψαχνετε μονο :x:x Καλα της εκανε της ηλιθιας και την χτυπησε :twisted: φαντασου το καημενο το μικρο στο σπιτι τι τραβαει :(

Σισσακι μου μην σκεφτεσαι αρνητικα. Σημασια εχει να εισαστε εσεις καλα. Να σου πω μονο πως και η Ε. στης 38 και 5 γεννηθηκε 2190 και με 5 φορες τυλιγμενο τον λορο στον λαιμο αλλα ολα καλα. Καισαρικη ομως ευτυχως και λεω ευτυχως γιατι αν γεννιοταν φυσιολογικα μπορει να μην τα καταφερνε.

Τελος χρονου, θα επανελθω το απογευμα, φιλια σε ολες! :x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι εννοείς ότι θα πας να δεις άλλον γιατρό ή θα πας κάπου για υπέρηχο να δεις τι θα σου πουν;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Πολλά έξοδα ρε γαμώτο... :(:(:(:(

Εγώ πλήρωσα την αυχενική 150 ευρώ.....Και ακόμα από το ταμείο δε μου έχουν δώσει τίποτα πίσω... :twisted::twisted::twisted::twisted: Και παρόλο που στην αρχή μου είχαν πει ότι θα μου επιστρέψουν γύρω στα 100 ευρώ, σήμερα μου είπαν ότι θα είναι γύρω στο 50αρικο... :evil::evil::evil::evil:

Αυτός ο μήνας ήταν τραγικός.... :evil::evil::evil: 360 ευρώ ο παιδικός της Ιωάννας (για 2 μήνες)+150 ευρώ αυχενική+250 ευρώ η δόση της εφορίας....760 ευρώ από το πουθενά.. :twisted::twisted::twisted::twisted: συν όλα τα υπόλοιπα..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Λυσσάξατε με τους ένστολους....Δε μου αρέσουν.... :|:|:| Θέλω να βλέπω κάποιον πως είναι/ντύνεται εκτός δουλειάς.... 8-)8-)8-)8-)8-)

Αφρο πλάκα θα έχει... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Θούλη καλά της έκανε της κάριας... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Πως χτυπάνε τόσο πολύ τα παιδιά τους... :cry::cry: Εγώ καμια στον πωπό ή τσιμπιά δίνω και μετά ζητάω συγγνώμη και νιώθω ΤΙΣ τύψεις.... :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops:

Αρτζι μακάρι να φυτρώσει το γρασίδι σας.... :mrgreen::mrgreen:

Βίκυ αυτές είναι καρατσουλάρες...Τι απορείς πως προλαβαίνουν;;;; :evil::evil::evil::evil::evil: Ωραία πρότυπα έχεις μωρή.... :twisted::twisted: Δεν έχουν ιερό και όσιο.... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

siga to τα προτυπα...απορια την ειχα...!

ισσακι καλα θα κανεις και θα παρεις 2η γνωμη....

δυσκολα ε γμτ οικονομικα!

Λενακη,,,τελεια ολα ...στειλε και απο εδω!

Θουλη...καλα τςη εκανε....και μονο η σκεψη οτι αυτη η μανα βαραει το 2χρονο στο δρομο αραγε τι του κανει σπιτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελιες!!!

Μαρη Γωγω σορρυ αλλα θα το πω(ολο σοκινγκ λεω γμτ,ποτε θα σταματησετε να μου μιλατε δεν ξερω! :lol: )

Αυτη που εχει κ αντρα κ γκομενο κλπ μια χαρα ειναι!Ολες αυτην θα επρεπε να εχουν προτυπο!

Την αλλη τη λιγδα που προσπαθει να διαλυσει ενα σπιτι να μουτζωνουμε...και αντε ας το κανει με τον παντρεμενο αλλα να μην εχει κ απαιτησεις! 8-)8-)8-)

Ελενακι να φας σκατουλες κοπελια!!!!Εγω σου μιλαω αλλα με αγνοεις!Σου γυρισα κ εγω την κωλαρα μου! :lol::P

Μιια χαρα και πολλα θα ειναι αυτα που θα κανεις...ΜΗΝ υπολογισεις 1 για καθε ειδος απο το καθε ατομο...

Αληθεια τι ειναι αυτο το ποπκορν κεικ?

Αργυρω δεν ξερατε ποτε πρεπει να φυτεψετε?

Η ζωνη φυσικα και δενει στο προσκεφαλο και ειναι μονιμα εκει αλλα

θα'θελα να ειναι 1 ποντο πιο χαμηλα... :? οδηγιες διαβασα αλλα...δεν καταλαβα να υπαρχει τροπος... :?

Αυριο θα παει παιδιατρος στο σταθμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ καλα θα κανεις...

θα ξερεις τουλαχιστων πως εχεις κανει τα παντα...και οτι βγει...

Καληεπιτυχια..οσο για το οικονομικο....τι να γινει...πληρωνουμε κατα τα αλλα ασφαλιστικες εισφορες....

Στο θεμα κερατο...ως παθουσα...θα πω πως...ολα ειναι σχετικα..και κατα περιπτωση..

αν και ειμαι της αποψης πως οταν δε σε ικανοποιει μια σχεση..γαμος κλπ..φευγεις..και κανεις τη ζωη σου...

αλλα επειδη εχουν δει πολλα τα ματια μου..θα σου πω ενα πραγμα..καμια γυναικα που περναει καλα κει εχει ενα "καλο" για τα δικα της δεδομενα αντρα...δεν τον απαταει...

οι αντρες ειναι αλλιως...πιο χαιβανια..λιγο να τους κουνισει η αλλη την ουρα...τους τρεχουν τα σαλια..η γυναικα ομως, οταν περναει καλα στο σπιτικο της και εχει εναν "καλο" για τα δικα της δεδομενα συζυγο..δεν ξενοκοιταει...

οποτε οσες τους κερατωνου..θα εχον ενα σοβαρο λογο να το κανουν..δεν μπορω να κρινω καμια..

Θουυυ..καλα της εκανε της παλιοκ...λας...πωπω...

ηταν αυτη ανθρωπος να την αξιοσει ο Θεος να κανει παιδια...ερμο παιδιακι....ποιος ξερει τι τραβαει

Λανακι...τιειναιβ τοποπ κορνκεικ καλε;;;;..καιεγω απορια το εχω...

Μια χαρα οσα θαφτιαξεις..τελεια..στειλε και απο δω μερικα..γιαμ γιαμ γιαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ει μην παρεκτρεπεστε Στις εκφρσεις!!! Χρυσα γι σεν το λέω ,οκ πολύ κακή εικόνα αλλα δεν είμαστε ούτε κριτες των πάντων ούτε μεσα στο σπίτι τούς ....το πως γιριζει το λαμπάκι καμοια φορά δεν ξέρουμε ....και οχι εμένα δεν μου άρεσε αυτο που έκανε ο συνάδερφος του Α .....θα μπορούσε άπλα να μιλήσει οχι να χειροδικισει σε γυναίκα ξένη και μπροσπα στο παιδι της .....έλεος λίγο ας κοιτάμε το σπίτι μας και ας μην χωνόμαστε παντού ....και ειδικά με τέτοιο τρόπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξη ρε Αφρο..

αμα βλεπεις παιδι στο δρομο να το δερνουν αλυπητα...μη κανεις τιποτα..προσπερνα...

και εμαςμασγυριζουν τα λαμπακια...αλλα δεν τα δερνουμε...μετον Χ που μου εκανε τον τοιχο του σαλονιο αφιριμενη τεχνι με ανεξητηλο μαρκαδορο τι θα επρεπε να κανω..να τον κοπαναω στον τοιχο;;;;

δενβ το μαλωνε..το εδερνε...ΠΟΛΥ(συμφωναμε τα λεγομενα της Θου)..σε ατη την περιπτωση...καλα εκανε..δυστιχως ομως το "κρατος" μας δεν θα κανει τιποτα

εαν ολοι μενουμε αμετοχοι σε τετοιες καταστασεις...μετα μην αναρωτιομαστε..α το καημενο το παιδακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ έκανα τσάι να πιω :o:o:o:o ποιός εγώ!!! :shock::shock::shock:

αλλά είναι με άρωμα βανίλιας και κάτι από Ν. Αφρική και άρομα μαδαγασκάρης!!! και έβαλα και ζάχαρη για τσάι :D τελικά είναι τέλειοοοο :D:D και θυμήθηκα εσένα Χρύσα με τα τσάγια σου!!! :roll::roll:

Αφρο συμφωνώ μαζί σου για τον συνάδελφο :!: θα μπορούσε να μπει ανάμεσα ή κάπως αλλιώς να την αποτρέψει γιατί έτσι το παιδί έμαθε ότι η βία μόνο με βία σταματά!! :?

παρεπιπτόντως ευχαριστώ για το πμ :x:x , όλα αυτά είμαι όπως τα λέει!!! :lol::lol::lol:

μην μου πεις κάθησες και τα έγραψες! ελπίζω νε έκανες σκανάρισμα! :?

Αναστ. ξέραμε πότε να φυτέψουμε, τον Σεπ και Οκτ....και επειδή βγάλαμε τους θάμνους θέλαμε εκεί που είναι οι θάμνοι να βάλουμε γρασίδι..... ουφ τέλος πάντων....θα ξαναματαπώ για το τηλ. στον κηπουρό! :roll::roll:

μήπως αν ρύθμιζες την ζώνη, δλδ την κατέβαζες λίγο από το αυτοκ., έχουν - νομίζω - 3 σημεία οι ζώνες, χαμηλά, μεσαία και ψηλά.....

Λενάκι ωραία όλα όσα θα κάνεις ;)

αυτά από το λιντλ και εμείς τα πήραμε, σε εμένα και στον άντρα μου άρεσαν στα παιδιά όχι, δεν ξέρω γιατί!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζ τι μαρκα;;;..τοτσαι...

δενειναι ρε συ τελεια γευση...

μιλαμε παντα για καλο τσαι.....

οχι για το λιπτον..που ειναι σκοπιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχερε υπόψιν σας κανένα ηλεκτρονικό βιβλιοπωλείο με προσφορές σε βιβλία?

εκτός από προσπερους και πολιτεία που τα είδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...