Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

Βικυ πως πανε τα πραγματα εκει;;;;;

Λοιπον Σισσυ...

θα σου πω κατι...

το ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡο απ'ολα..ειναι να γεννηθει υγιες το μωρο σου..και να εισαι και ΕΣΥ υγυης..

να με συγχωρει η χαρη σου..αλλα να τον βφρασω τον φυσιολογικο εαν ειανι να παθετε κατι..

δενε ιναι ολες οι περιπτωσεις ιδιες...δεν ειναι ολα τα μωρα και ολες οι καταστασεις και ολες οι μαμαδες οι ιδιες..

Ναι..σε καταλαβαινω..σε κατανοω ΑΠΟΛΥΤΑ...ομολογω οτι με πειραξε ΠΑΡΑ πολυ το οτι απετυχα...

για καιρο δεν μπορουσα να το χωνεψω και ναι ναι ναι με πειραξει..

ναι και εσενα θα σε πειραξει...στο λεω να το ξερεις..γι'αυτο ξεκινα την ψυχοθεραπεια απο τωρα..

πολυ διαφορετικες οι καταστασεις...

εδω δε ρισκαρεις καμια ρηξη μητρας..ειναι πιο σοβαρα τα πραγματα..ρισκαρεις αλλα πραγματα..σκεψου το..

εχεις και αλλο ενα παιδακι πυ σε χρειαζετε,,.ηρεμη, ισυχη...σκεψου μονη σου..και αποφασισε...

Ο καλυτερος τροπος για να ερθει ενα παιδι στον κοσμο..ειναι ο ασφαλεστερος για το ιδιο και τη μητερα του.

οσο για το 5αρι..καλα μαρι..πας καλα;;;;;;

ακου να μη σε περναγε;;;..παλη καλα να λες..σηγα μη ειχες χρονο με 2 παιδια να το ξαναδωσεις..συγκεντωσουν μαριιι...απουσιολογα..πηρες ενα 5αρι και το κανεις θεμα...

φτου σου ρεεε.... :lol::lol::lol:

Τασια..ελα να φας καρυδια..θα ανευειε ψυχολογικα..

και μετα ελα στο γραφειο μας...θα πεσει η ψυχολογια σου στα ταρταρα!!!..

παλη αρχισαν πολιτικη συζυτηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα!

Σισσακι ομορφο....σημασια εχει να ειστε καλα και οι 2 ...

δεν μπορω να νοιωσω αυτο που ζεις....αλλα μπορω να νοιωσω την αγωνια ολων να σωθει το μωρο...εχω σαν εικονα πανικοβλητο το γιατρο να τρεχει και να βριζει να μπω χειρουργειο...ενω ολα πηγαιναν καλα ...λιγο πριν το τελος και με διαστολη τελεια!

πιστεψε με εκεινη την ωρα ηθελα να ειναι καλα....κι ας με εκαναν 1000 κομματια!

να σκεφτεσαι θετικα...και ολα θα πανε καλα!

ευχομαι το ιστρικο θεμα του συγγενη σου να ειναι αντιμετωπισιμο!

συμπεθερα....εμεις εδω δεν ακνουμε τιποτα απο προετοιμασια!

κουμπαρουλα....ωραια ειναι εδω...οπου κοιταξεις βλεπεις αστυνομικους...κλουβες...ελικοπτερα να πετουν ...κατα τα αλλα ειμαστε μια χαρα!

τωρα μας θυμηθηκαν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :|

Κορίτσια σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση. :x Η αλήθεια είναι οτι έκλαψα λίγο σήμερα το πρωί, αλλά μετά είπα οτι έχω μπροστά μου δύο εβδομάδες ακόμη μέχρι την επόμενη μέτρηση και οτι δεν πρέπει να προδικάζω καταστάσεις και γεγονότα.

Έτσι κι αλλιώς ο γιατρός μου είπε οτι ΑΝ προκύψει θέμα με την ανάπτυξη της μικρής θα το αντιμετωπίσουμε εκείνη την ώρα.

Δεν είμαι τρελή! (Λέμε τώρα...) εννοείται οτι αν το παιδί δεν πάρει βάρος ή προκύψει άλλο θέμα σχετικό με την υγεία του, θα κάνω ο,τι χρειαστεί για να είναι καλά.

Η μαμά μου θα κλείσει ραντεβού για να κάνω το τρίπλεξ και αύριο θα δω τί δόση ηπαρίνης θα μου γράψει η αιματολόγος και απο κει και πέρα... βλέποντας και κάνοντας.

Κάτι δευτερεύον τώρα... Ο γιατρός δε μου μίλησε για καισαρική ίσα ίσα που μου είπε οτι είναι πολύ αισιόδοξος γι' αυτό το εγχείρημα. Απλώς το ιδανικό σενάριο γι' αυτόν θα ήταν να γεννήσω όσο το δυνατόν συντομότερα, χωρίς ωστόσο να μου πει οτι αν δε γεννησω στην 39 εβδομάδα πχ θα κανω καισαρικη.

όλα βέβαια εξαρτώνται απο το παιδί.

Το μόνο που μου τόνισε και ήταν κατηγορηματικός είναι οτι δεν ξεκινάει ΦΤΜΚΤ με προκληση. Το θεωρεί ιατρικό λάθος και δεν το κάνει.

Τι να πω... σκέφτομαι θετικά και ελπίζω να πάνε όλα καλα στο τέλος... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιυ και ΠΑΠ δεν ξεκιναει Φυσιλογικο με φαρμακα..ηταν κατηγορηματικος...

ειχε δωσει οδιγιες καθολου δοση ουτε ωκιτοκυνης ουτε τιποτα..

δενβ ξερω..ισος στη δικη μου περιπτωση να βοηθουσαν την κατασταση..

Ολα θα πανε καλα....οτι και αν γινει..θα ειναι για καλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γουλεκομ του δε κλαμπ...

να κανεις Παντα ΚΟΠΙ ΠΕΣΤ..

Καλα αυτο το παντα σχετικο...

αχ..κανε μας μια σουμα Γιωτακι..

πως ειναι τα καμαρια σου;;;..καθολου καλυτερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ όλα θα πάνε καλά θα δεις!!! έχεις ακόμηηηη ουυυυυυυ ;):x

συμπεθέρα όσοι έχουν κήπο με γρασίδι και στην Ελλάδα σίγουρα κάνουν προετοιμασία, αν θέλουν καινούργιο λέμε.....επίσης και τον Απρίλη μπορείς να κάνεις την διαδικασία, αλλά εμείς δεν μπορούμε γιατί τα παιδιά θα θέλουν να βγουν έξω να παίξουν, οπότε και οι σπόροι θα καταπατηθούν! :?

το πάνω μέρος το έκανε ο άντρας μου και του είπα ότι το κάτω μέρος θα το κάνω εγώ και μετά θα συγκρίνουμε ποιανού είναι καλύτερο!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

κάνει κρύο εδώ και δεν μπορούμε να ανάψουμε την θέρμανση :twisted::twisted::twisted::twisted: γιατι περιμένουμε τον τύπο να έρθει να αλλάξει μια βαλβίδα και φυσικά πρέπει να είναι κρύα, αλλιώς δεν γίνεται.....

Χρύσα τι πολεμικά όνειρα βλέπεις καλέ? :lol::lol::lol::lol:

Γιώτα πώς είναι τα βλαστάρια σήμερα? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωή κουκλίτσα η κούκλα σου :D

και με ωραίο μαγουλάκι :D:x:x

α! Αναστ. το έλυσες το πρόβλημα της ζώνης στο κάθισμα της Α.? :?

ήθελα να σε ρωτήσω, δεν περνάς την ζώνη κάτω από το προσκέφαλο του καθίσματος? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζ εγραψ αστο ονειρο που ειχα δει τις προαλες...

αχ..ασε καλυτερα..χαχαχ...

Μαρια εμεις πηραμε ενα μικρο αεροθερμο...κυριως για τωρ απου κανουμ εμπανιο τα παιδια...

25 ευρω απο τον κοτσοβολο...

μεσα σε 5 λεπτα ειχε κανει το μπανιο φουρνο..και μεχρι να μπανιαρω φοφο και Ζαν, ειχε κανει και το δοματιο του καθενος φουρνο

δεν ειναι πολλα βατ και δενε χει μεγαλη καταναλωση..αλλα ειναι για μικρους χωρους..

δηλαδη σαλοκουζινα δεν θα ζετσανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα!!

Βγήκαμε για δουλειές με τον Π .

Έλιωσα απο την ζέστη!! Ούτε το καλοκαίρι τόση!!!

Σισσακι μου μια μεγάλη αγκαλιά!! Να σκευτεσε μόνο οτι σε οδηγεί το σώμα σου σε οποίο δρόμο και ευτυχώς ζούμε σε αυτον τον αιώνα!!! Φαντάσου νασουν στον μεσαιώνα!!!εύχομαι να έκανε ααθος στην μετριση και να είναι περισσότερα κιλα ααι να πάρει πολύ γριγορα .....4 κιλα να φτάσει!!! Χαχαχαχα

Έφυγε ο Κ για 40 μέρες ....

Όσο για τα ζωδια .....αυτο το τι ζωδιο είσαι είναι πολύ λίγο καιβεπιφανιακο ...εγω κάνω ανάλυση τον αστρολογικο χαρτί και εκει είναι το ζουμί .....δεν μιλάω άλλο γιατι θα πω αυτο που ειπαι και η αναστασία (και μου άρεσε!! )

Χρυσα κατεβα αθηναβγια ζέστη εδω ακόμα έχουμε κουνούπια και είμαι με τιραντακι και το βρακί!!! ΖΕΣΤΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧ...

αφρο ΟΚ..αφου εχετε βρακι..χαχα..

Ρε κοριτσια..τι φορατε στ ααιδι ασας τωρα...που ο καιρος ειναι οτι ναναι;;;...

εγω του φοραω κοντομανικο χωρις φανελακι απο κατω καιπαντελονι πολυ λεπτο...η βαμβακερο η ποπλινα...

και το πρωι απο πανω ζακετακι..

αλαλ βλεπω ηδη πολλα παιδι αμε μακριμανικα και φανελακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυυυυ...βλεπω το φωτορεπορταζ απο τις ερευνες στη γειτονια σου..

μαρι...το αστυνομικα τεκνα εχεις μπροστα σου μαριιι..οφθαλμολουτρο..μμμμμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ςγω της φορω κοντομανικο με φανελακι απο μεσα...

σημεα φορα φορεμα τζιν με πανινα

ετσι ...εχει και τα καλα της η περιοχη...

πανω απο 100 ειναι εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις ακουσα οτι ειναο πανω απο 400 ...

λεω να βγω βολτα με το καροτσι....

ποια θα ερθεθ μαζι μου?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βγαίνεις έξω επειδή είναι πάνω από 400? :lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen:

Αφρο για πες, για πες για μένα....νομίζω ότι έχω ωροσκόπο Καρκίνο, δεν είμαι σίγουρη....γεννήθηκα βράδυ Πέμπτης μεταξύ 23.00-01.00!!! για βρες :mrgreen::mrgreen::)

α! και 17 Ιούνη! :mrgreen:

εμείς έξω έχουμε 8 βαθμούς!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμ...Βικυ ερχομαι...μπαινω στο πρωτο αεροπλανο...

καλε θεοτεκνα ειναι..κατι μπρατσα...κατι στερνα..κατι πλατες..

δε θα μιλισω για οπισθια γιατι θα με πειτε προστιχη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ρε γμτ..δενε χει τοσο κοντινα πλανα..αλαλ ειμαι σηγουρη πως θα ειναι φετες!!!

βεβαια το κομματι απο το κεφαλι και κατω ειναι εντυπωσιακο..το απο πανω και το περιεχομενο ειναι αμφιβολου ποιότητας..αλαλ δε με απασχολει αυτο..

δε θα αναλησω μαζι τους το κυπριακο...χαχαχα...ουτ ετην παγκοσμια οικονομικη κριση...χαχαχα...

εχουμε ωραια παιδια στις ενοπλες δυναμεις..δεν εχουμ επαραπονο..ετσι μου ρχετε να παρανομιζω..

αλλα με τα παιδι αστο αμαξι..ουτε για ελεγχο δε με σταματαε..ετσι..να τους αντισταθω λιγακι και να με πανε μεσα για νατισταση κατα της αρχης...χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Νυστάζω.... i-)i-)i-)i-)i-)

Μου πέρασαν οι υπνηλίες, το βράδυ αργώ να κοιμηθώ πλέον (1-1.30 :o:o:o από εκεί που 10-11 ροχάλιζα) και αφού ξυπνάω 8.30 νυστάζω μετά.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Μωρή Χρύσα και Βίκυ έλεος με τα τεκνά.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Σιγά τα ωα!!!Αμα έχουν κοιλικάκους τι σημαίνει;;;Ότι πηδάνε καλύτερα;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Εγώ προτιμώ τον έναν κοιλιακό του Γιωργάκη μου... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Εγγυηση!!! ;););):lol::lol::lol::lol::lol:

Εξάλλου ρε τρελές...Φάτε μάτια ψάρια και κοιλιά περίδρομο.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζι ξεκουνήθηκε το στεφάνι σου;;;; :lol::lol::lol: Είδες που υπάρχουν και χειρότεροι από τον δικό σου;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol:

Μαρία τουλάχιστον ο δικός σου κάνει όλες τις δουλειές...Οπότε δικαιωματικά στην λέει.... :lol::lol:

Εμένα δεν κάνει τίποτα και έχει και άποψη.... :twisted::twisted::twisted: Όχι βέβαια ότι κάνω εγώ... :lol::lol::lol::lol:

Σισσόνιιιι cool...όλα τέλεια θα πάνε θα δεις...ελπίζω και το τρίπλεξ να βγει καλό.... 8-)8-) Αντε και μετά να πιουμε καφέ να σου δώσω τα φορμάκια... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γιωτακι πώς είναι σήμερα τα καμάρια σου;;; :roll::roll::roll:

Στάσα γιατί πεσμένη;;; :?:?:?:?:?

Το Μιτσάκι όντως χάθηκε... :(:(

Α, με τη Μάγδα μίλησα κι εγω την προηγούμενη εβδομάδα μέσω fb...Μου έστειλε μήνυμα γιατι έμαθε τα "ευχάριστα".... :lol::lol::lol: Καλά είναι, τρέχει..Δουλειά, βόλτες με φίλες... 8-)8-)8-) Το Μαρκελλάκι αποθήλασε και πάει σε καινούριο σταθμό και περνάει τέλεια... :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ και χρονιά θέλω ....αν θες στείλε πμ χαχαχα

Αχ βρε κορίτσια ολο γι θανάτους ακούω ......σκοτώθηκε ο άντρας μιάς γνωστής μου απο το χωριό ....26 χρονών το κορίτσι έγκυος 7 μηνών ....έλεος!! Ναμαστε όλοι καλά αυτο μόνο έχει σημασία .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αη μαρι Γωγω...

εμεις ειμαστε της θεωριας...τι νομιζες..

το ωραιο ομως να λεγιεται..

σηγα μαρι μη παμε με αυτους...να εχουν και απαιτησεις..

εδω βαριεμαι να κατσω στου Ο...θα τραβιεμαι με αλλους... :lol::lol::lol:

παντως δενε χω παραπονο...χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω βαριεμαι να κατσω στου Ο...θα τραβιεμαι με αλλους... :lol::lol::lol:

παντως δενε χω παραπονο...χαχαχ

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) Αυτό ξαναπες το...... :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...