Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

kalimera

mas akousate mexri ekei ? molis kaname oro sthn miti tou M kai sigoura mas akousate !!! :lol::lol::lol:

se ligo tha mas ksana akousete me ton mikro na kanei oro ....

thn trith feugei o K gia 1,5 mhna mporei kai perissotero ...ta paidia skeytomai kata ta alla kala pou geugei gia toso

aurio exoume enimerosh ston paidiko gia thn ekseliksi ton paidion ,gia na doume ...

arguro se mayro to pirate /kalo fenetai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερΑ!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ...ωραιο το καθισμα σας!

αν κα εγω ειμαι υπερ στο καθισμα και με δικες του ζωνες!

Αναστασια ...πως επρασες στην εξοδο σου?

τι τελει αη μικρη με τους ερωτες της...

κα ποσα λιγα ξερει ο Α. !χαχαχχχ!

Αφρο...η Μ-Ι κανει μονη της πλεον ορο...ο μπεμπης ακομα καθεται!

εχω απιστευτη καταροη, πονολαιμο και πονοκεφαλο...

πρεπει να μαγειρεψω και βαριεμαι!

αχ που ειναι εκεινη η τεχνολογια που ριχνεις τα υλικα και τα βγαζει ετοιμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεεερα!!!!!!!!!!!!!

Τι κααανετε?!Τι χαρουμενη που ειμαι οταν βγαινω κ γενικως οταν περναω ολοκληρη μερα εκτος σπιτιου!

Βικυ μου περαστικα σου!

Ζωη καλοπερνας πουλακι μου!!!απλωσε τα ποδαρακια σου και ξεκουρασου!Το εχεις αναγκη γιατι...ποιος ξερει ποτε θα το ξαναζησεις τωρα που θα ερθουν κ τα επομενα μωρα σου! :D:D:D:D

Θουλακι πας ταξιδι καλε?τωρα το καταλαβα!Το ξαναειπες???

Ρε τι φθηνα εισητηρια εχει για ηρακλειο!

Αφροδιτη ποσο μου θυμισε τη μανα μου αυτο που ειεπς...1,5 μηνας!Τιποτα!Αν σκεφτω πως ο μπαμπας μου ελειπε μεχρι κ 13-14 μηνες!!! :shock::shock::shock: Εχανε ολοκληρες χρονιες απο τα παιδια του!

Αργυ μεγεια τα καθισματακια μας λοιπον!καλοταξιδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ

τικανετε;;;...

κονπαρα ελα..φτιαχνω γιγαντες, κοτοπουλο στο φουρνο με πατατες, μπορσ, μαφιν και χημοσταφιλιου...

για ανταλαγμα θα πατησεις ενακαλοσηδερο...χαχαχα...

τι κανετε;;;..εγω ειμαι πτομα....

Τζουλι να παμε εμεις...

Τασια σουρτουκο...πεθανα με τους ερωτες της Αννυ...χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστρασια αμαδε βαριεσαι ελα....

ο Ο μαζευει και τα υπολοιπα σταφυλια...θατα κανωχυμο...θα σου δοσω...

η ποικιλι μας δεν τρογιετε..αλλα γινετε τελειο κρασι..και χημο...τυγκα στις πολυφαινολες και τα αντιοξειδοτικα...

Θα σου δοσω και πιπεριες φλωρινης απο το χωριο...αααα..και αμα θα ερθεις αποβ βδομαδα που θα μαζεψουν τα καστανα και τα καρυδια...θα σου κρατισω απο ενα σακουλακι...

εχουμε και το δωρο σας...χαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! :|

Μπράβο σας νοικοκυρές μου! Εμείς σήμερα θα φάμε ντολμαδάκια της μάνας μου! Ακους Γωγώ;;; :mrgreen:

Εχθες πέθανα απο την κούραση. Έκανα το σπίτι, μη φανταστείτε τίποτα βαρυ, σκούπισμα, ξεσκόνισμα, σφουγγαρισμα, μπαλκονια, μπάνιο, πλυντηρια, αλλαγη σεντόνια, πετσετες, σίδερο κλπ, τα εβδομαδιαία δλδ, αλλα κορίτσια μιλάμε πονάω ακόμη... Αφηστε που τα νεύρα μου είναι μονίμως τσατάλια :( ... όλο φωνάζω σε όλους ρε γμτ... :cry: τι θα κάνω με την περίπτωσή μου;... :cry::roll::roll::roll:

Τα δυσάρεστα νέα δεν είναι ακόμα ανακοινώσιμα, αλλά θα είναι μάλλον απο Δευτέρα... πάντως έχω πέσει ψυχολογικά... :roll::roll::roll:

Αναστασί θεά η Ά! :x Εσυ μωρή για μαζέψου λίγο!! Ακους εκει όλη μέρα έξω!!! :twisted::D

Θουλάκι καλα να περάσετε ρε! :x

Ζωή καλή ξεκούραση!

Αφρο Βικυ περαστικά σας! Εμάς, να χτυπησω ξύλο μας έχει φυλάξει ο Θεός προς το παρόν... :?

Λενα που εισαι ρε ψυχή;;;; Χαθηκες εντελώς μαρη! :D Αντε να μπαίνεις συχνοτερα τωρα να τα λέμε! ;)

Καλέ σεις!!! Την Τετάρτη μπαίνω στον μήνα μου!!! :shock::shock::shock::o:o:o:oops::oops::mrgreen:

Δε θυμάμαι τί άλλα ηθελα να πω... ο Π έχει πάει την μικρή στο πάρκο, πηραν μαζι και το ποδήλατο! :D

Τι ωραία ησυχία που έχει το σπίτι... :oops::oops::oops::mrgreen:

Καλη Κυριακή κούκλες! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας :x

Αναστ. μπορείς να πας στην αντιπροσωπεία του αυτοκινλητου σας σόιγουρα έχει αξεσουάρ αυτοκ., ...... επίσης στο πράκτικερ θα έχει στα αξεσ. αυτοκ. ...... και μερικά μεγάλα ΣΜ έχουν....σίγουρα θα βρεις ;)

και αν το αγόρασες από το μαγαζί ρώτα και εκεί μπορελι και εκεί να έχουν! ;)

εμείς το αγοράσαμε από μαγαζί όχι από Αμαζον, απλά εκεί βρήκα εύκαιρη την φωτό.....και είχε και ένα κάθισμα αυτοκ. και η πωλήτρια έβαλε το παιδι. κάθισμ. πάνω στο κάθισμα του αυτοκ. και κάθισε η Ρ. πάνω και μας έκανε επίδειξη πώς χρησιμοποιείται....η Ρ. κυρία της άρεσε κιόλας!!! :lol::lol::lol: .....

λέμε να αγοράσουμε το ίδιο και για τον Λ. γιατί αυτό που έχει δεν νομίζω να είναι και πολύ ασφαλές, αλλά πόιός με ακούει!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σισσιώ :o:o:o:o πλάκα μας κάνεις πώς αυτά που έκανες είναι λίγα? :o:o:o:shock::shock::shock:

τα πολλά ποιά είναι δλδ? :o:o:o:o

Ιουλία εγώ νομίζω ότι θα του αρεσει του Γ. το θέατρο γιατί είναι ζωντανό!!! ;)

Ζωή καλά να περάσετε :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ναι σε μαύρο για να ταιριάζει με τα καθίσματα του αυτοκινήτου!!! ;):lol::lol::lol::lol:

πάντως η Ρ. είδε μεγάλη αλλαγή, έχει πιο πολύ χώρο στα πόδια!! :);)

καλή Κυριακή πάμε βολτίτσα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αργυρούλα αυτά τα κάνω εβδομαδιαίως ειμαι συνηθισμένη, σε κανονικές συνθήκες ΟΚ κουράζομαι, αλλά δεν τα τινάζω κιόλας... όπως χθες.

Πάντως έχω κόψει πολλά που κάνω μεσα στην εβδομάδα, απο τοτε που αρχισα την σχολή, ακους Παναγιώτα;;; :lol::mrgreen: Αντε να ρίξω μεσοβδόμαδα ενα σκουπισματακι και ένα ξεσκονισματακι και να κάνω με υγρα πανακια το μπάνιο μερα παρα μέρα! :P Τώρα που τα διαβαζω και πολλά κάνω μεσοβδόμαδα!!!! :shock: Θα τα κόψω! Μονο μια φορα την εβδομαδα θα ασχολούμαι με το σπίτι! Άι σηχτηρ! Θα χανω την ζωή μου άδικα; Ουστ! :twisted:

Ειμαι στην μανα μου νυστάζω αφόρητα, θα πάρω τον Π να έρθει να μας πάρει να πάω σπίτι να κοιμηθω. Σειρά του να αναλάβει το τυραννάκι την κόρη του! :oops::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Σισσυ ελπίζω οχι πολλα δυσάρεστα....με τρόμαξεις!

Βρε πόσες δουλειές και φαγητά κάνετε όλες! Εδω εχει έρθει ο Κ και δεν μαγειρευω....βαριεμαι, η μάνα μου ειχε πονοκέφαλο κ μου λεει ο Κ το θα φάμε? του λέω ξερω γω...

Μου φαινεται αστείο κ που με ρωτάει κ τον κοιταω με απορία...Του είπα καλα εμένα ρωτάς τι θα φας? τι ειμαι εγω, η μαγείρισσα? βρες κατι...και μου λεει δίκιο έχεις..τελικα αυτός αγοράσε σάντουιτς κ εγω εφαγα αυγό...ο μικρός είχε φάει που τους φτιάξε η μαμα μου....

Την Πέμπτη πάμε ΒΚ οικογενειακως γιναυτο ήρθε για μας πάρει. Σο γυρισμο θα κάτσω 3 μερες Πεκίνο με το σεμπινινκ σκέφτομαι να παω να δω το σινικο τείχος....

Αναστασία έρωτες κ εσείς? και εμείς....μου ανακοίνωσε σοβαρά ο Σεμπ πως εχει κορίτσι κ την λένε Κόκο- ειναι απο εδω ταίλανδεζακι. Μου ειπε πως καθε πρωί της λεει Κόκο θες να παίξουμε κ αυτη τρέχει...πως αγκαλιάζονται και περπατάνε χεράκι αλλα η δασκάλα του δεν τα αφήνει να δίνουν φιλακια κ τους ειπε μονο αγκαλιτσα :shock: ...μου ειπε πως τν αγαπάει κ πως ειναι πιο όμορφη απο μενα :?:shock: ...απο τωρα μου την λεει δηλαδη???? :twisted::evil:

Αργυρω εμένα δέν εχει άποψη για διακόσμηση κλπ. εγω διαλεγω εκει που εχει άποψη κ μου σπάει τα νεύρα ειναι στα ρούχα του Σεμπ, ευτυχώς συνήθως συμπίπτουν οι απόψεις αλλα γενικα εκει επιμένει....

Αλλα νέα, τιποτα..βαριεμαι....ευτυχώς αυριο δουλεια, τα ΣΚ πηζω, δεν τα θέλω καθόλου! Εντωμεταξυ μαλλον δεν θα έρθω ελλαδα στις γιορτές οπως υπολόγιζα κ στεναχωρηθηκα....αχαχ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα καλησπερα!

τί κανεις βρε ψυχη;πες νεα! ;)

κοριτσια το θεατρο..μουφα :(

συνεβη το εξης παραδοξο..

ο γιωργος καθησε,1ωρα κ ενα τεταρτο,μετα αρχισε να ειναι ανησυχος κ φυγαμε..εγω σκυλοβαρεθηκα απο το πρωτο 5λεπτο! :o:o:o

πολυ βαρετο σεναριο..μα παρα πολυ...πολυ μπλα μπλα με χαλια ακουστικη,τα κοστουμια καμια σχεση με ο.τι διαφημιζαν..φθηνοπαραγωγη γενικα :(:(

αλλη φορα,αν υπαρξει,θα τσεκαρω καλα πριν παω..

σας αφηνω να ετοιμασω σιγα σιγα για; υπνο τον γιωργο,ταισω,κανω μπανιο πρωτα,κ μετα θα επανελθω!

σισσυ κ εγω τρομαξα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην τρομαζετε κορίτσια... τα νεα δεν αφορούν εμενα ή την άμεση οικογενεια μου, αλλα έχω επηρεαστεί... :roll:

Φραγκίσκα μη μασας! Θα ακούσεις κι αλλα απο τον Σεμπ! Ρε συ πολύ ζηλεύω τα ταξίδια σου... :oops: Τωρα που είπε για το Σινικό τείχος να έτσι έγινα :mrgreen:

Καληνύχτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ μη ζηλευεις....εγω θα προτιμούσαν να μην παω..

Ο μικρός ακομα μυξες κ βήχας το βράδυ....τωρα εδω ειναι 4 το πρωί κ έβηχε, με ξύπνησε κ τωρα αγχωθηκα κ δεν μπορω να κοιμηθώ....κ πως θα τον πάρω κ ταξίδι με βήχα παλι? θα τον παω γιατρό λέω αυτές τις μερες...αμάν πια με τον παιδικο κ τον βήχα/ μυξες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;

γιναμε κωλος σημερα πουρνο πουρνο με το 14784...αλλα και με τη διοικηση Πυλης αξιου..

αη σιχτιρ τους μαλακες.....

και εχω και αναγουλες σημερα..θα παω εκει και θα ξερασω στα μουτρα τους...φραγκοφωνιαδες απατεωνες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε θυμαμαι ποιος ειχε ρωτησε τη Φραν...γιατιο δεν αντιδρουν οι ΒΚ στις πιλιτικες της ιγεσιας τους..

γιατι να αντιδρασουν;;;..

εδω που υποτιθετε εχουεμ δημοκρτατια..ελευθερια..αντιδρα κανεις;;;;;;;;;;;

οχι πειτε μου αντιδρα κανεις;;;;;;;;

γιατι να αντιδρασουν εκεινοι που στην τελικη θεωρουν πως ετσι ειανι καλυτερα..ετσι εχουν γαλουχηθει..δεν εχουν γνωρισει τιποτα απο τη διτικη μα ςκουλτουρα...

γιατι οχι πειτε μου τι διαφορε εχουμε εμεις με εκεινουν..εγγυημενα καμια...

και εδω οπως και εκει οι προνομοιουχοι εχουν προσβαση στα παντα..

η πολιτικοι Ελιτ..οι κρατικοι αξιοματουχοι..και οσοι ειναι προσκειμενοι σε αυτους..

ε οταν θα αντιδρασουμε εμεις..θα αντιδρασουν και ευτοι,...

ειναι δυνατων με τετοια οικονομικη κριση....να εχω ηδη πληρωσει 5 ευρω στο 14784 και ραντευουν ακομα ΔΕΝΜ εχω κλισει...

και οταν πηρα τηλ στη διοικηση..μου ειπαν να κανω εγγραφη καταγγελια...

μα τους λεω δε με ενδιαΦΕΡΕΙ Η ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ..ΘΕΛΩ ΡΑΝΤΕΥΟΥ ΝΑ γραψω τα φαρμακα της μητερα μους...

τιποτα..κανενς δε δινει λυση..

ξαναπαρτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Τι μου κάνετε ?

Εγω καλά ....απο χθές ακούω φανατικα ραδιόφωνο μετα απο πολλά χρονια ξανά!!! Καλέ μπορώ εύκολα να ακούω οτι θέλω στο ταμπλετ!! Τέλεια είναι!! Οχι οτι δεν ήξερα οτι μπορώ να ακούσω άπλα δεν το είχα κάνει .... σας καλημερίζω με Ατλαντις.

θυμήθηκα και τα παλιά ...το "τριανταφυλενιο ροκ " (σταθμος της καβάλας) που έκανε εκπομπή και ο Κ !! Και τον λατρευα αυτον τον σταθμό (οχι εξετιας του Κ) ......

Χρυσα τι να πω .....ευτυχώς δεν είμαι στον ΕΟΠΥ

"Κάνε λυπον τον κύκλο σου Οδησσεα και όσο λειπεις θάμε εδω να υφενω ατελιωτο πανί ώσπου να βρεις τον δρόμο σου μοιραία στήσω Ιθάκης το Nήσης να ξανά βρεις ..... "

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχ...Αφρο αστα αυτα!!!!

ρε παιδια..βλεπω κατι ονειρα...

χτες πχ ειδα στον υπνο μου οτι ηρθε η Καρολ..και δε το ειπε..και μου εστειλε ανωνυμο μινημα να τη συναντισω σε ενα καφε που βρισκετε στην Κρινη..

ε πηγα και εγω και την ειδ ακαι χαρηκα...και τα ειπαμε..

και το ολο σκινηκο ηταν σαν μεσοπολεμου...

η Καρολ δε ηταν με μαυρα βαμμενα μαλλια και κατακοκκινο κραγιον...

Μετα εγω εφευγα σπιτι...και ειδα να περνανε πολεμικα αεροπλανα πανω απο τη Μοναστηριου σε σχηματισμο...

μετα ειδα να περνανε ασθενοφορα..σταγιερ φορτιγα...

μετα ετρεχα επι της μοναστηριου..και ενα πολεμικο χμηλωσε παρα πολυ και πιροβολουσε τυφλα και εγω ετρεχα να κρυφτω..χωθηκα σε μια παραγκα που ειχε πανω αυτο το στρατιωτικο διχτη με φυλλα να προφυλαχτω..και εκλεγα...επρεπε να φτασω σπιτι να βρω τα παιδια...και ειχα το αγχος του Χ το πως θα παω να τον παρω απο το σχολειο..μετα ευτυχως γκρινιαξε ο Ζαν και ξυπνησα..

Ο μου λεει πως ολα αυατ ατ ονειρα ειναι επειδη σκεφρομαι διαφορα..διαβαζω διαφορα..και ανισυχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

καλή εβδομάδα τι κάνετε?

Εμείς καλά περάσαμε πολύ ωραία το ΣΚ, χθες πήγαμε magicpark (το είχα τάξει στον Μ γιατί στο επαναληπτικό της προηγούμενης εβδομάδας πήρε "Άριστα!") και τα παιδιά το ευχαριστήθηκαν, είχε και πολύ καλό καιρό :D:D:D

Οι εξετάσεις ΑΝΑ της Έλενας βγήκαν αρνητικές οπότε είμαστε χαμηλού κινδύνου, πήγαμε και οφθαλμίατρο κι ευτυχώς όλα καλά. Το θέμα βέβαια είναι ότι παίρνει ήδη 11 μέρες το Algofren και το υγρό δεν έχει υποχωρήσει :(:(:(

Χρύσα θα συμφωνήσω με τον Ο για τα όνειρα ;)

Αφρο τα χρήματα για την μεταφορά και το φαγητό στον παιδικό τελικά τα πληρώνεται κάθε μήνα?

Εμάς ακόμα δεν μας έχουν πει τίποτα, αύριο βέβαια είναι η δεύτερη συγκέντρωση οπότε αναμένω :roll::roll:

Σισσάκι ελπίζω αυτό που σε στεναχώρησε να μην είναι θέμα υγείας.

Φραν να τον πάς ρε στον γιατρό τον Σεμπ πριν φύγετε, να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο

Γιώτα τι γίνετε, κανένα νεό?

Θου γεννάει η Γωγώ και κατεβαίνεις Κρήτη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια......

δεν εχω διαβασει νεα σας.....σορυ......

περασα ενα χαλια σκ......και τα 3 αρρωστα......τα αγορια με βηχα και μυξες.....η μικρη με πυρετο 39 ακατεβατο.....μυξα και βηχα.....την πηγα γιατρο...ωτιτιδα....αντιβιωση......χαλια μαυρα....εχω να κοιμηθω σχεδον 2 24ωρα......πολυ γκρινια......καθε μιση ωρα ξυπναει το βραδυ......της δινω υποθετο αντιπυρετικο και παλι δεν πεφτει....το σιροπι το φτυνει...... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα περαστηκα....

ποιο υποθετο δινεις;;; μηπως δενε ιανι σωστη η δοση αναλογα με το βαρος;;;

αχ κατι παρομοιο περασα περιση που ειχε ξεκινησει ο Χ παιδικο..

περαστηκα κοριτσαρα...γρηγορα να αναρωσουν...

Νατασα κριμα ρε ..

ευχτυως που ειναι ελεφρας μορφης..αλαλ το πριξημο γιατι δεν υποχωρει;;;..αν δεν υποχωρισει τι θα κανετε;;; θα παρετ επιο ισχυρα αντιφλεγμωνοδη;;;

τελεια που πηγατε βολτα...

Ο Μιχαλης πως ειναι;;;

μαλλον με κολισε ο Χριστοφορος..και μαλλων θα παω σπιτι πρωτου αρχισω να βγαζω τα αντερα μου στο γραφειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...