Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

Αργυρώ δεν έχασε την ζωη του κάποιο παιδι απο το σχολικό αλλα το παιδι που ήταν στο αυτοκίνητο.

Ναι είναι δεμένα, αλλα η ζώνη είναι μόνο στην μέση ....πιο πολύ για να μην φεύγουν απο την θέση τούς ....

Οχι δεν κάθεται σε αυτην την θέση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα...Τι καλή...Τέλοσπαντων... :twisted::twisted:

Σέρνομαι..... :(:(:(:(

Χθες ήρθα στις 11 το πρωί δουλειά και μαντέψτε τι ώρα έφυγε........22.45 το βράδυ..... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Μου είχαν σπάσει τα @ρχιδι@...Αλλάζει έδρα η Coca Cola και μπαίνει στην premium list του Χρηματιστηρίου του Λονδίνου και κάτι τρέχει στα γύφτικα... :evil::evil::evil:

Οκ, μεγάλο θέμα, αλλά τα έπαιξα...

Είχα γράψει ένα δισέλιδο για ένα άλλο θέμα για το Κυριακάτικο φύλλο και τις 6 το απόγευμα μου λένε "άκυρο το δισέλιδο, γράψε ένα 3σελιδο για coca cola και εταιρίες που μεταφέρουν την εδρα τους...Αλλά πριν γράψεις αυτό για την Κυριακή γράψε μια σελιδούλα για αυριο για το ίδιο θέμα..."Έγραφα και στις 8 με φώναξαν να μου πουν να κάνω τελικά το αυριανό (το σημερινό δλδ δισέλιδο και όχι μια σελίδα).... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ήθελα να ουρλιάξω απο τα νεύρα... :evil::evil::evil:

Και συν τοις άλλοις, εκεί που καθόμουν στο γραφείο, νιώθω να μου πέφτει το σουτιέν... :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol: Φορούσα ένα στραπλες με σιλικόνη στην πλάτη και είχε κοπεί η σιλικόνη... :shock::shock::shock::shock: Πάω στην τουαλέτα μήπως το πιάσω κάπως, τίποτα..Τελικά, βρηκα μια παραμανίτσα, το έπιασα, αλλά έφευγε συνέχεια...Με έπαιρναν τηλ. οι διευθυντές να ανέβω στα γραφεια τους κι εγώ ετρεχα στην τουαλέτα να μαζέψω το σουτιέν.... :?:?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Που να έμενα χωρίς;;;; :?:?:? Η ρωγα μου θα έβγαζε κανα ματι... :lol::lol::lol:

Τελικά κόπηκε τελείως και το έβγαλα και δεν σηκώθηκα από το γραφείο μου μέχρι που έφυγα... :?:?:?:?:lol::lol::lol::lol:

Φεύγω από το γραφείο, μπαίνω αμάξι, λέω "θα πάω από αττική οδό μην αργήσω"...Ανοίγω το πορτοφόλι και είμαι με 20 λεπτά.... :o:o:o:o:o Δεν είχα πάει τράπεζα να βγάλω λεφτά....Οπότε γύρω γύρω...κανα 20 λεπτο διαδρομή.... :twisted::twisted:

Τα κορίτσια φυσικά κοιμόντουσαν, η Ιωάννα έκλαιγε και έλεγε "Μου λείπει η μαμά μου..." :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Εκεί που οδηγώ, νιώθω πόνο και περίεργη αίσθηση χαμηλά στην κοιλιά και στο "λουλουδάκι" μου.... :?:?:? Χέστηκα πάνω μου..Λέω θα έχω κάνει καμια αποκόλληση...Φτάνω σπίτι, πάω να κάνω τσίσα, και να τσούζει...Να νιώθω την κοιλιά μου γεμάτη και να μη μου βγαίνει σταγόνα... :?:?:?:?:? Λέω, "έπαθα ουρολοίμωξη στάνταρ..." Μπαίνω για μπάνιο, μετά κάθε 2 λεπτά τουαλέτα..Να σκάω από κατρούρημα και να βγάζω σταγόνες.... :cry::cry::cry::cry: Υπέφερα!! :cry::cry: Τελικα κοιμήθηκα, όλη νύχτα δεν πήγα τουαλέτα, σήμερα είμαι καλύτερα...

Μου είπε ο γιατρός πολλά νερά, χυμούς, όχι σάλτσες και αλμυρά, αν πονάω να πάρω ντεπόν ή μπουσκοπάν και αν δεν περάσει θα κάνουμε γενική και καλλιέργεια ούρων.... :roll::roll::roll::roll:

Τέλεια η χθεσινή μέρα ε;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω πλακα κανεις :o:o:o:o:o ευχομαι να μη ειναι τιποτα ρε..σε σκισαν χθες,,για το σουτιεν :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σας φιλω ολες

φρα ανεβαινα τη σκαλα ..ευτυχως δε κατεβαινα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koymπρα πολυ γελασα με τον Γ. !

χαχχαχχα!

Αφρο...ο Π. και δεν εφαγε φακες?

μηπως δεν ειναι καλα?

Γωγω....χαχχαχαχ με το σουτιεν!

το εχω παθε και εγω με τετοιο σουτιεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ναι ρε ξέρω για το παιδάκι, ήταν στο ΙΧ :?

τα άλλα, του σχολικού, τραυματίστηκαν!

Γωγώ :lol::lol::lol::lol: για το σουτιέν και προσοχή ρε συ ..... μην κουράζεσαι :!::!:

εγώ στράπλες σπάνια να φορέσω ..... με τόσο μεγάλο στήθος δύσκολα να κρατηθεί!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βυκη έφαγε 3 κουταλιές και δεν ξανά ήθελε ....τσακίζει όμως τα μπιφτέκια!!!

ο Μ ενα εχτές εχθές το βραδυ με το ζόρι .....αφού του διβασα 3 παραμύθια και αφού τσακωθήκαμε να μην φτισει την 4 μπουκιά!!! Ενα μπιφτέκι ολα αυτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο και ήθελα να σε ρωτήσω πώς βγήκαν τα μπιφτέκια :?

εμένα μάλλον δεν θα μου άρεσαν :?

ρε συ ο Μ πολύ δύσκολος στο φαγητό ε? πωπωπω

κάναμε ένα κοτόπουλο στο φούρνο, εμέν αμου άρεσε ;) , του άντρα μου όχι και τόσο και του Λ. όχι, της Ρ. με ελαφρύ κέτσαπ το έφαγε...την συνταγή την είδαμε από ένα αγγλικό κανάλι στην τιβι!...να σας την πω? :mrgreen::mrgreen:

λοιπόν: παίρνεις ένα βαζάκι μαγιονέζα light :lol::lol: και την ανακατεύεις σε ένα μπωλ με τυρί τριμμένο και μετά με αυτό αλείφεις τα φιλέτα κοτόπουλου και από πάνω βάζεις ψύχα φρυγανιάς ή ψύχα ψωμιού....το βάζεις στον φούρνο και γίνεται τέλειο! :D κατ΄εμέ ;)

και μια άλλη που θα κάνουμε:

πάλι φιλέτα κοτόπουλου, τα κόβεις στην μέση κατα μήκος (σαν βιβλίο δλδ) και μέσα τα αλοίφεις με τυρί φιλαδέλφεια, τα κλείνεις και τα δένεις με φέτες ζαμπόν, τα βάζεις στον φούρνο και ...... δεν ξέρω πώς είναι, αλλά φαίνεται νόστιμο!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια οι άντρες σας ανακατεύονται τόσο πολύ π.χ. στο τι κουρτίνες θα αγοράσετε ακόμη και για το παραθυράκι της τουαλέτας? :o:o:o:o:o:o

καλά δεν ρωτάω την Χρυσα για τον Ο. γιατί ξέρω την απάντηση :lol::lol::lol::lol::twisted::twisted::twisted::twisted:

έλεος δλδ!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια οι άντρες σας ανακατεύονται τόσο πολύ π.χ. στο τι κουρτίνες θα αγοράσετε ακόμη και για το παραθυράκι της τουαλέτας? :o:o:o:o:o:o

NAI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα..

αγχωθηκα αρκετα..

το ζευγαρι που θα βαφτισουμε το παιδι τους μας ειπε οτι η βαφτιση ειναι 28η οκτωβριου! :shock::shock::shock:

εγω,επειδη ακομη δεν εκαναν προσκλητηρια,νομιζα οτι θα την καθυστερησουν..η κοπελα εμαθε πριν λιγο καιρο οτι ειναι εγκυος στο τριτο κ τρεχουν γενικα..

λαδοπανα,πατσετες κ τα σχετικα,ετοιμα,τα ειχαμε κλεισει απο την τελευταια φορα που ηταν να γινει κ αναβληθηκε η βαφτιση..

τα ρουχα μενουν..

σοσ!πού να δω;;;δεν εχουμε πολυ χρονο για να συγχρονιστουμε με τον χ. κ μονη δε διαλεγω..ειναι ουσιαστικα δικοι του φιλοι κ αν κατι δε του αρεσει,θα με πρηζει.. :twisted::twisted:

ελεγα mega outlet..πού αλλου..πειτε..δε θελω τα κλασικα..οχι γιλεκα κ γραβατες..αλλα οχι και προχειρα..καταλαβατε;; :roll::roll: να ειναι καλα,κ πρωτοτυπα,αλλα οχι"φλωρικα"..κ παπουτσι φυσικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια! :|

Ήθελα να σας γράψω, αλλά εχει πέσει πολύ η διαθεσή μου εξαιτίας κάποιων δυσάρεστων οιογενειακων νέων και δεν έχω καθόλου όρεξη... :(

Ελπιζω να είστε καλά!

Σας φιλώ! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσακι τι εγινε ρε?αν θες πες :oops::oops::oops::x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ιουλια θα σου λεγα η στα αουτ λετ η στη ξαδερφη της νατασας..χαχαχα

εχει στη μαρτιου μαγαζι..βασικα ρωτα τη χρυσα..θα σε κατατοπισει..καλε ποσο ειναι το 2 κ ειναι εγκυος στο τριτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες :D:D

θου πρεπει να δεις πού να γραψεις τον θοδωρη κατι σχετικο με τη ζωγραφική..χει ταλεντο το παιδι..κ ακομη κ αν δεν ειναι να γινει μεγαλος ζωγραφος,σιγουρα θα του αρεσει! ;)

το δευτερο που λες ειναι 1!βασικα..στο τριτο εμεινε χωρις να το επιδιωξουν εγκυος..δεν ηταν στα σχεδια τους κ οικονομικα ειναι παρα μα παρα πολυ στριμωγμενα :roll:

τωρα μη με ρωτας πώς εμεινε εγκυος..η γωγω ξερει καλυτερα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

α!κ δε σου ειπα!ειναι κ το τριτο της κουμπαρας μου...αγορι!! :o:o:o:o:o:o:D:D:D:D:D:D:D:D

εγω χαιρομαι..ο χιουι,ο λιουι κ ο ντιουι! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

φιλια!καλο σ.κ. σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Γωγω μια τέτοια μέρα θέλω και εγω!! Χαχαχαχα

Αργυρώ δεν είναι άσχημα, νόστιμα είναι ...οκ ήθελαν κάνα μπαχαρικο περισσότερο.

Ναι ο Κ έχει άποψη ακόμα και για τα τασάκια!!!

Σισσιω μια μεγάλη αγκαλίτσα!!!

Κούλια καλά ψώνια ...εμένα μαρεσουν τα Γκαι Λα Ρογκ αλλα είναι ακριβά ....

Θουλη ταλενταρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Αναστασία περαστικά στον Σπυράκο, όλο χτυπάει διαβάζω στο φέις :o:o σκανταλιάρης :x

Ιουλία εγώ θα σου έλεγα να πήγαινες σε μαγαζί που έχει κανονικά ρούχα και όχι βαπτιστικά :) , πού δεν ξέρω :lol::lol::lol::lol: σε βοήθησα όμως ε?! ;)8-)

Σισσιώ έλα ρε συ, εύχομαι να μην είναι τόοοοοσο σοβαρό το πρόβλημα και να είναι τουλάχιστον αντιμετωπίσιμο! :x

Θούλη εγώ σου είχα πει αντί για κολυμβητήριο, γυμναστήριο να τον στείλεις για ζωγραφική ;) ή αν τα χρήματα δεν είναι πολλά στείλε τον κολυμβητήριο και ζωγραφική!!! ;)

το 2ο παιδί είναι ενός έτους και είναι έγκυος στο τρίτο? :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

εγώ πάντα ήθελα ένα σύζυγο που να έχει άποψη όσον αφορά στο σπίτι, να κάνει δουλειές κ.λπ,......τώρα όμως, που μεγάλωσα, άλλαξα γνώμη και δεν θέλω να έχει άποψη :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

είναι πολύ σπαστικό διότι τις περισσότερες φορές διαφωνούμε και έτσι αφήνουμε τα πράγματα στην μέση!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

από την άλλη η κουμπάρα μου, όταν παντρεύτηκε, δεν πήγε με τον άντρα της για να αγοράσουν τα έπιπλα αλλά με την πεθερά της!!! :o:o:o:o ....αυτό δεν μου αρέσει......ο άντρας της είναι μικρότερος από εκείνη και όταν παντρεύητκαν εκείνος δεν ήταν ούτε 30!

Kαλό ΣΚ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοπελιες!!!

Πως ειστε?Εμεις μια χαρα!Περναμε μια ιδιαιτερη φαση με το

κοριτσι μου...θελει αγκαλιες,θελει να ειμαστε συνεχεια μαζι,να της "δινω την παρεα μου" :lol: ,

αλλα να μη με ακουει καθολου!Της ειπα ας πουμε να ερθει στην τουαλετα να την αλλαξω και μου

απαντησε "Ουτε καν" !!!:lol::lol::lol::shock: Και συνεχεια γκρινια...ακομα κ οταν παιζει μονη της που κ που σταματαει για να κλαψουρισει! :o

Κατα τ'αλλα λατρευει τη μανα μου,αποφευγει εντονα(μεχρι κ με κλαμμα) την πεθερα μου κ ειναι ουδετερη με τον μπαμπα της!

Λεει επιτελους το ρ! :D:D:D Οχι παντα,ουτε ρρρρρρρρρρρ αλλα ειναι αστειος ο τροπος της!...Τελος(σας επρηξα!) νομιζω πως εχει σχεση!Με τον Σωκρατη απο τον παιδικο!

Λεει η δασκαλα τας πως με το που την αφηνουμε και καθονται να βγαλουν τα παπουτσια,χαμηλωνει τη φωνη και την ρωταει "ηρθε?" "ποιος?" ρωταει η κυρια,"ο σωκρατης μου!Ηρθε ή ειναι αρρωστος" γελαει εκεινη κ της λεει "ηρθε!μεσα ειναι"...Η Αννυ "α!Σιγουρα ε? να μην ανησυχησω?" :lol::lol::lol::lol::x:x:x Και ειναι ολη μερα χερι-χερι!!!

Εντωμεταξυ ο Σωκρατης λεει συνεχεια "καλε..." !Κ ο Α ελεγε πως αφου λεει πολλα "καλε" δεν υπαρχει φοβος και ας τον κανει η κορη του παρεα!Που να'ξερε πως εχει προχωρησει η σχεση! :lol::lol:

Το αλλο???Μας λεει προσευχουλα(διευχωνκλπ)...εχει φριξει ο Α! :lol::lol::lol: το απολαμβανω!!! :lol::lol::lol::lol:

http://www.oneira.gr/index.php?dispatch ... ct_id=8442

Αργυ αυτο πηραμε!

ρε κοριτσια το παιδακι ΜΕ ζωνη κ "εφυγε" γμτ/.....

Σισσυ εγινε κατι σοβαρο???Ευχομαι οχι...Τα φιλια μου παντως!

Αργυρω ειναι ζορι αυτο το να εχουν αποψη...Υπομονη!Μηπως αν του "φορτωνες" τετοιες δουλειες δεν θα του αρεσε εντελει?!Εχει καλο γουστο ή γουστο γερμανων? :oops::lol:

Ιουλια ποοοοοοοοοοοοοσο χαιρομαι!Για τις φαγανες!!!!!!!!!!!!

Για τα ρουχαλακια δεν ξερω :roll::roll: Εγω θα πηγαινα κ benetton...

Αφρο κανονικα μπιφτεκια τρωνε???

Τα ρεβυθια?Εγω θα προτιμουσα να φτιαξω ρεβυθοκεφτεδες...Ειναι κ νοστιμοι και νομιζω εχουν περισσοτερο σιδηρο απο τις φακες!

Γκι λαροσ εννοεις καλε?

Εφαρμ ΤΕΛΕΙΟΙ!!!!

Βασικα η πρωτη παραγγελια που εκανα δεν προχωρησε λογω πιστωτικης μου.μετα απο 2 βδ κανω αλλη παραγγελια(αφου εχω δει οτι δεν εχει γινει χρεωση μεχρι τοτε).Με ενημερωνουν με μεηλ απο πως εγινε δεκτη η συναλλαγη.μετα απο καμια ωρα μου στελνει μεηλ η λογιστρια(που την ειχα ρωτησει αν εγιονε χρεωση) οτι πραγματι χρεωθηκε η (1η) παραγγελια! :?:?:? Τεσπα.τους πηρα τηλ το κανονισανε ονλαιν,περιμενω επιστροφη του 1ου ποσου και την επομενη μερα πηρα τα πραγματακια μου!!!!Και ενα αφρολουτρο δωρο και 4 δειγματακια και μια πεπανθολ ειχε δωρο μικρο γαλακτ σωματος! :D:D:D:D:D

Τελος χρονου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Θουλη εχει ταλεντο ο Θ ρε!Αληθεια μηπως να ψαξεις κατι τετοιο να κανει???

Κατι με καλλιτεχνια γενικα!

Επισης ξεπατωθηκα στο γελιο με την πτωση σας και πως την καλυψες!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. μεγειά το καθισματάκι σας, δεν διάβασα πουθενά να έχει περάσει κρασ τεστς!!! :?:!::!::!:

όπα η Α. :D:D:D:D:D

τουλάχιστον ο Σωκράτης είναι ωραίο παλικαράκι? :D:D

και έρωτες!!! :D:D:x

πολύ μου αρέσουν αυτά!!! :D;)

δεν έχει γερμ. γούστο, αλλά διαφέρει από το δικό μου!!! :lol::lol::lol::lol:

χωρίς να σημαίνει ότι το δικό μου είναι ωραίο φυσικά!!! :roll::roll:

π.χ αγοράσαμε μια κουρτίνα για την πόρτα, καφέ από μέσα και η κουρτίνα άσπρη :o:o:o ενώ στο καφέ του ήταν πιο ωραία, ...... θα την βάλω φωτό όταν έχω χρόνο.....ενώ εγώ ήθελα κάτι διαφορετικό και πιο μοντέρνο :?

τέλος πάντων.....μετά μου λεέι "γιατί ποιός είπε ότι η πόρτα θα μείνει για πάντα η ίδια?" :?

λες και θα την αλλάξουμε αύριο :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

τι κανετε?

ο τολης εχει βγαλει τα μικρα κ εγω κανω δουλειες

αναστασιιιιι τι κανεις ρε?

μπορει να φορουσε ζωνη αλλα κ παλι, το παιδι για να καλυπτεται απο τη ζωνη του αυτοκινητου πρεπει να ειναι τουλαχιστον 1.20 (αν θυμαμαι καλα το οριο), μη σου πω οτι παιζουν ρολο κ τα κιλα

αργυρουλλααααααααα φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλαρα μου μωρε τι τελεια ζωγραφια που κανει ο θοδωρακος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εχει ταλεντο το παιδι!!

ιουλια δεν εχω ιδεα για βαφτιστικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...