Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

Καλημερα!!

τι κανετε;;;

χτες δεν προλαβα να γραψω πολλα γιατι ειχαμε ιστοριες με τα παιδια- θα σας τα πω μετα-..

Παναγιωτα μου συγχαριτηρια..

παιζει να εχεις μαθητες τα παιδια του ξαδελφου μου...χαχαχαχ...

αλλα αυτα θα ειναι τωρα πρωτη...αντε δευτερα λυκειου....πιο πολυ για πρωτη τα κοβω...

φανταζεσαι;;;;...χαχαχ...

Λοιπον ο Χ απο χτες το βραδυ κανει εμετους...

ειχανε ιωση στο σχολειοαλλα νομιζα οτι θα τη σκαπουλαρει..φευ..χαλι μαυρο..αλλαξαμε 3 φορε σεντονια..καναμε μπανιο ...ειχα και τον μικρο ο οποιος πολυ ζωριζετε με τις μηξες..

και αλλαξε και ο βηχας τουτ οποτε δεν γλυτωσαμε τον ερεθησμενο λαιμο..

ο ορος παει συνεφο και για τους δυο- ο Χ απο βηχα και μηξες βεβαια καλυτερα ειναι...

οπωβς καταλαβατε..ματι δεν εκλεισα ολη νυχτα...

Α μαρια ο Χ δεν κοιμηθηκε στον παιδικο...ξαπλωσαν..κοιμηθηκε ενα 10λεπτο..ενιωσε να του γευγουν τσισα..βαρεσε ιστερια γιανα παει στην τουαλετα..ξυπνησε και ολου ςτους αλλους...

σημερα το καημνο ηταν τοσο κουρασμενο..σαν ζαλισμενο κοτοπουλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημεραααααααααααααα

πως ειστε; κ μεις ησυχα

ετοιμαζομαστε για το ταξιδι

σημερα πεταμε το απογευμα!

περαστικα στα αρρωστουλια μας!

επιστρεφω ε σχολιασμο αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.......

σημερα ειμαι μοναχουλα στο γραφειο...ο αντρας μου εχει ανεβει αθηνα......εχω πηξει απο το πρωι....τεσπα....

θου περαστικα σας....το επιδομα των τριτεκνων και γενικως τα επιδοματα θα δινονται απο την εφορια με βαση το εκκαθαριστικο και τα περιουσιακα στοιχεια.....δηλαδη μεχρι 10.000 ευρω θα το περνεις ολο απο 10 μεχρι 20 τα 2/3 απο 20 εως 30 το μισο και απο 30 και πανω τιποτα....χεσε μεσα......

παναγιωτα μπραβο......αντε καλα μαθηματα τωρα......

αργυρω μην τρελενεσαι...σε ολες μας εχει συμβει.... ;)

φρανιτα πηγαινε τον σε ενα γιατρο πιο πολυ για να ηρεμησεις....παντως και εμενα με τον παιδικο ολο αρρωστα ειναι.......

επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! Τι κανετε?

Εμεις καλα! Εχω αγχωθει με τις ετοιμασιες για το παρτυ μας το επομενο Σαββατο. Δεν βρισκω τουρτα με ζαχαροπαστα εδω, ολες τις κανουνε με σαντιγι και κατι χαζομαρες μπλιαχ! Σκεφτομαι να επιχειρησω να την κανω μονη μου αλλα δεν ξερω να κανω τα σχεδιακια γμτ. Επισης ξερετε συνταγες για finger food? Αν ναι πειτε :D Ευτυχως θα ερθει και η ξαδερφη/νονα της Ε. και θα με βοηθησει.

Αργυ μην χτεναχωριεσαι για το χτυπημα, ατυχημα ηταν. Εγω να δεις ποσες φορες εχω χτυπησει τα παιδια κατα λαθος, ειδικα τον Γ. οταν τον εχω αγκαλια κοπαναω το κεφαλι του στην κασα της πορτας συνεχεια :oops: πως το καταφερνω αυτο δεν ξερω!

Γιωτακι εδω ειμαι!!! :D Σε διαβαζω! Την μικρη ποιος την εχει τα πρωινα? Τι γραφειο εχετε?

Χρυσακι περαστικα σας!

Ιουλια πεσατε? Δεν το πηρε το ματι μου πουθενα. Τι εγινε?

Αναστασια καποια ρυθμιση θα εχει για την ζωνη δεν μπορει. Ψαξτο καλα και διαβασε τα χαρτια.

Θου δεν του αρεσε το γυμναστηριο ε? Ισως του αρεσει η κολυμβηση καλυτερα. Θα μπαινεις και εσυ μεσα?

Παναγιωτα μπραβο για το σχολειο!!! Καλη αρχη!!!!

Εγω τα ρουχα μεχρι να κανω δευτερο τα κρατουσα ολα. Ε αφου εκανα τον Γ. δεν γινοταν να του φοραω ροζ, αρχισα να τα δινω σε οργανωσεις. Τα πιο καλα κομματια και μερικα που ειμαι δεμενη μαζι τους τα κραταω και των δυο. Την Κυριακη θα παμε στους φιλους μας στο Ανοβερο, ελληνες. Εκει ο παιδικος του γιου της θα κανει παιδικο παζαρι και οποιος θελει θα βγαλει παγκο να πουλαει πραγματα για παιδια. Η φιλη μου θα πουλησει ενα σωρο παιχνιδια και εγω θα παω μερικα ρουχα και παπουτσια των παιδιων που δεν χρειαζομαι αλλο. Φαση θα εχει! :)

Αυτα δεν θυμαμαι αλλα, σε λιγο θα παω παλι στον παιδικο γιατι σημερα εχουν φωτογραφιση! Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!! Τασια..που εισα ρε να μα ςπεις γι α το εφαρμ;;;;

Ελενα σαν τι συνταγες θελεις;;;;

εγω πχ θα εκανα μπομπες...θα εφτιαχνα τυροποιτοειδη, θα εφτιαχνα κεφτεδακια, διαφορα καναπεδακια..εχω μια συνταγη της βεφας με αυγουλακια πολυυ καλη..αμα θα με αφισουν τα καμαρια μου θα σου τη βαλω σημερα..ειναι ευκολα..βραζεις αυγα, βγαζεις απο μεσα στον κροκο, φτιαχνεις μια πολυ νοστιμη παστα με μαγιονεζα και μουσταρδα και τα διακοσμεις...

επισης εαν μπορουσες να φτιαξεις αλμυρα ταρτακια και να τα γεμυσεις με διαφορα..

αχ τι χαζη πυ ειμαι..επρεπε να τα φερω εδω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι εγω ειμαι ασχετη με τα παρτι και ολα αυτα......μπορεις να μπεις εδω http://www.sintagespareas.gr/sintages/c ... oleio.html εχει διαφορες συνταγες....

τη μικρη μαζι μου την εχω τα πρωινα........δεν καθεται και με κανεναν αλλο....εχουμε courier

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και δεν ηθελα καθολου να το αναπαραγυμε..ναι..

βικυ με καλυψες με το λινκ

...σας θερμοπαρακαλω μη το συζηταμε γιατι προσωπικα το πηρα πολυ βαρια..

ισος επειδη καθ εμερα "γραφω' πολλα χμ πηγαινοφερνοντας τον Χ στο σχολειο και μου εκατσε πολυ βαρυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε..αστο το λινκ δεν πειραζει...

Τι κανετε κατα τα αλλα;;;....

εχω χαλια φριδια...νυχια..μουρη...γεννικοτερα χαλια..

πρεπει και να κανω διαιτα για να ειμαι σεξι νονα στη βαφτησ του Λεο..

μη βλεπει μετ ατις φωτος και λεει Θεε μου..τι φαλαινα αυτη η νονα μου...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν το ακουσα....ηθελα να φτασω οσο πιο γρηγορα στον προορισμο μου!

ευτυχως ημουν κοντα...ειχα το Λεο μαζι!

εγω να δεις....

καλα το φρυδι....εχω και πολυ ρε γμτ...!

κουκλα η νονα....οπως το βαφτηστηρι...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι..θα πριστανουμε τις σιμαδουρες...χαχαχαχαχαχ.....

Αχ ρε συ..βλεπαμε τςι προαλες τςι φωτο..αχ για δαγκωμα ειναι..θα τον φαω..ρε οταν τον δω..θα τον ζουλαω δαγκονω...φιλαω...χαχαχα...μαναρακι μου!!!!

Χτες παιδ αο Γ εκανε κατι και με κοψοχολιασε..οσο κοιμοταν σφουγγρισα το μπαλκονι για να απλοσω μετα τα ρουχα...το μπαλκονι..αδειο....μεχρι και κλειδαρια στη βριση βαλαμε...

απλωνουμε ρουχα..αυτος κλασσικα χωνει μανταλακια κατω απο το διχτι και τα πεταει κατω...

φωναζει ο Χ ..μπαινω μεσα για 30 δευτερα να του πατισω το πλει..ξαναβγαινω..αφαντος ο Ζαν...

αλλαξα.....10 χρωμματα...εχασα τη γη κατω απο τα ποδια μου..και ακουω ενα τααααααα...πισω μου...γυρναω..στη γλαστρα που εχουμε κολλιτα στον τοιχο προβαλει ενα ξεδοντιαρικο χαμογελο...αχ παιδια..ειχε κριφτει το σκατο πισω απο τη γλαστρα..

και να με βλεπει πως τρομαξα και να φευγει τρεχοντας μεσα...

αχ..το πως δεν το τσουρομαδησα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα τζα σου έκανε?!!

Σήμερα ολο το πρωί βλέπω γιου τιουμπ!!! Φαγητό έχω απο χθές ο Κ θα έρθει το βραδυ και την σκαπουλαρω ....ως το βραδυ θα σημαζεψω μην δει οτι δεν εκανα τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το σκατιαρικο....

ειπαμε..θα με πεθανουν και θα ισυχασουν..

ρε παιδια..το σηδερο μου ειναι μια βδομαδα στο σερβισ και ακομα να με παρουν..ελεος..εχει μαζευτειε να βουνο και ξεσυνηθησα με το απλο..

τωρα που αθ μαζευτουν και πολλα σεντονια να δω τι θα κανω...

θα παρω της μαμα μου..

Αφρο τι καλο φαη εχεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σες φανταζομαι την λαχταρα....εμενα μου το εχουν κανει μεσα στο σπιτι....ημουνα εξω καθαριζα το τραπεζι για να βγουμε στο κηπο και παω μεσα και ειχαν κρυφτει κατω απο τα κρεβατια.......

:twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηηη Γιωτα..θα ειχα παθει συγκοπη....στον τοπο θα ειχα μινει..

καλε αφου απο την τρομαρα μου, δενε ιχα κουραγιο να τον μαλοσω...σκανταλιαρικο...

ισχυχο ισυχο..και τις αταξιες..ισυχα τις κανει..

εντομεταξη εχει αρχισει τις επιθεσεις στον μεγαλο..οχι θα καθετε να τςι τρωει εις αει...και ειμαστ εμια ωραια ατμοσφαιρα

αν και ο μεγαλος σημερα..μου ειπε η πεθερα..πως του εκανε ενα καρουμπαλο..ψωφιος ξεψωφιος..κουραγιο να τον κοπανισει βρηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααααααααα!! :D:D:D

σχολειο ειμαι κ περιμενω να παει 2 να φυγουμε..περιμενω τους υπολοιπους τοτ γκρουπ..εγω σχολασα! 8-)8-)

ελενα δεν πεσαμε..η θου επεσαν κ η φραν εννουσε θουλη κ εγραψε ιουλη! :lol::lol::lol::lol::geek::geek::geek::geek:

αναστασιαααα! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

οι φαγανες σας τρελη επιτυχια!ο χ. κ ο γιωργος εχουν ξεσκιστει να παιζουν!εχθες ηρθε νωρις ο χ. κ εκανα αγωνες! :shock::shock::shock::shock: μιλαμε εχουν φαει τρελο κολλημα!·αφου ο χ. μου ειπε πως θα παρει επαναφορτιζομενες,να παιζουν χωρις αγχος! :lol::lol::lol::lol:

ο γιωργος να φανταστεις στις 6 και που ξυπνησε μεχρι να φυγουμε για το σχολειο,επαιζε με τις φαγανες!φανταζομαι η πεθερα μου απο κατω δε θα κοιμηθηκε κ πολυ.. :roll::roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

που κ που παιζω κ εγω.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: !

τί εγινε με το σχολικο.. :(:( δεν ακουσα κατι..αλλα φανταζομαι..

περαστικα στα αρρωστα παιδακια..

σας φιλω!καλο σ.κ.! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φακες σούπα και φακομπιφτεκα.

ο μικρός δεν θέλει φακες .....έφαγε χθές ενα φακομπιφτεκο και ενα ο Μ με το ζόρι .....οκ καλό έγινε αλλα είναι περίεργο στην γεύση .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Λενάκι εμείς φωτογράφηση, δλδ η Ρ. έχει στις 2 5ή 26 Οκτ ελπίζω να της φύγει η μελανιά :(:( αλλιώς θα πρέπει να της βάλω μεικ απ!!! :o:o:o:lol::lol::lol:

παναγιώτα μπράβο, επιτέλους :D άντε καλά μαθήματα!!! :D

Λενάκι η Φρανίτα εννοούσε "ΘΟΥΛΗ" όχι την Ιουλία!! ;) αλλά όταν γράφεις από ipad ή iPhone το "Θούλη" το βγάζει "Ιούλη"!!! :lol::lol::lol::lol:

και εγώ έψαχνα να βρω πότε το είπε η Ιουλία, αλλά μετά κατάλαβα! ;)

για το ατύχημα το διάβασα και εγώ :(:( κρίμα στο παιδάκι, ποιός ξέρει τι έγινε!! :?

τι ταχύτητα είχε το σχολικό, τι ταχύτητα είχε το ΙΧ, αν τα παιδιά ήταν δεμένα κ.λπ!!! :(:(

Αφρο στο δικό σας σχολικό τα παιδιά είναι δεμένα? :?::?::!:

ελπίζω ότι ο Μ. δεν κάθεται στην θέση δίπλα από τον οδηγό!!! :!::!:

δεν θυμάμαι τι άλλα ήθελα να πω!!! :?

Ζωή καλό ταξίδι και να περάσετε πολύ όμορφα! :D:x

Χρύσα περαστικά :x

κοίτα να χάσεις τα παιδιά μέσα στο σπίτι δεν είναι και τόοοοσο τραγικό, τι γίνεται αν τα χάσεις έξω? όπως έγινε με την Ρ., αν θυμάστε, που είχαμε πάει σε πολυκατάστημα και έφυγε και μπήκε στο ασανσέρ και εμείς την ψάχναμε :o:o:o:o:shock::shock::shock:

εκεί να δεις πόσα χρόνια χάσαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω εγω φοβηθηκα οτι βρηκε τροπο να σκαρφαλωσεικαπως και να πηδηξει τα καγκελα..

ξερω οτι πρακτηκα ειναι αδυνατον..αφου το διχτι ειναι γυρω γυρω και με το ζωρι χωρανε τα μανταλακια..αλαλ ο Ζαν με εχει εκπληξει πολυ με τις ικανοτητες του....

και δεν του φαινετε...

καλα ασε εκεινο και εαν ηταν...μιλαμε..θα ειχα λιποθυμησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...