Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργυρώ με νευριάζεις..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Ρε φίλε έχω ένα παιδί και φυσικά θέλω να κάνω και 2ο.....Εννοείται ότι τα ρουχαλάκια τα θέλω πίσω......ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ..... :twisted::twisted::twisted: Μου ζητάει κάτι και της δίνω... :twisted::twisted::twisted: Δεν της έδωσα ξαφνικά από μόνη μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Αρτζι..Μη στενοχωριέσαι.... :(:(:(:( Ατύχημα ήταν...Δεν ήθελες να τη χτυπήσεις... :(:(:(:( Δεν το έκανες επίτηδες.... :roll::roll::roll::roll: Η μήπως το έκανες;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία εγώ μόνο εσένα εμπιστεύομαι..Εσύ να πας να τα δεις τα σπυράκια... 8-)8-)8-)8-)

Χρυσα κουνιάδα υπερπαραγωγή ε;;;;;; :lol::lol: Καποια στιγμή θα βαρεθει να φτιάχνεται... :?:?:? Ρωτα κι εμένα... :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hi girls!

Γμτ γραφετε πολλα και μ'αρεσει αλλα

δεν προλαβαινω να γραψω κ μετα τα ξεχναω....ξυθηκατε ε? :P:P

Αργυρω γελασα πολυ με το ατυχημα σας γτ μου εχει συμβει το ιδιο(αλλα δεν της εκανα σημαδι)...

πανω στα νευρα μου ανοιξα αποτομα την πορτα κ ενω ενα μερος του μυαλου

με προειδοποιουσε οτι το παιδι θα χτυπησει,το αλλο εδινε εντολη να ξεσπασω τα νευρα στην πορτα!

:oops::oops::oops::oops: Ηταν αστειο παραυτα γιατι η πορτα χτυπησε πρωτα την αννυ και μετα...εμενα!θεια δικη! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σας ειχα πει που πηραμε πριν1-2 βδ το καθισματακι το besafe?

δεν της πολυαρεσει γιατι την ενοχλει η ζωνη στο λαιμο...ισως υπαρχει καποια ρυθμιση να παει ενα "κλικ" πιο περα αλλα δεν το βρισκω...επισης δε θα επρεπε να εχουμε μαξιλαρακι για την κλιδα????

Σας φιλω κ παω να παρω την Α.σημερα εμεινε για υπνακο..

περαστικα σε οσα ειναι αρρωστα!

ελπιζω να σας σχολιασω αργοτερα! :x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουχουυυ

καλε χρυσα τι με θυμησες...αυτο με το γυμναστηριο..ε μα ελεος..κ το χειροτερο?το πεταξε λεει η κυρια γτ ειναι πλαστικο κ της πηραν ενα υφασματινο :evil::evil::evil::evil::evil: βρε αααααιιιιιιι...

κ γω δε εχω δωσει ρουχα...γτ αν κανω 3 ?αλλα θα ναι κοριτσι..οποτε τι τα θελω? :P:P:P

τα δικα μου ρουχα ουτε τα ειδα..αλλα τι να τα κανω..να τα βαλω στο παντελη η στο θοδωρη?χαχαχα..φανταζεσται/? :lol::lol::lol::lol:

αργυ ελα δε το θελεςςςς..εγω πολλες φορες τα εχω χτυπησει..καταλαθος..να χθες περπατουσα στο δρομο με καροτσι...

κ ο θοδωρης διπλα μου πισω.....κ καρφωθηκε καπου το καροτσι οποτε αποτομα σταματαει κ του χτυπαει το κεφαλι του θοδωρη..να σου κλααααμααααααααααααααααα..ρομπα..με ςτη πλατεια θερμης :roll::roll::roll::roll:

τις προαλλες...το πηγα δοκιμαστικα στο γυμναστηριο..κ ανεβανα κατι σκαλες...κ σκονταφτω(ειχα το παντελη αγκαλια)κ ριχων το θοδωρη κατω κ πεφτω πανω του με το παντελη..κλαμα κ τα 2...κ σηκωνομαι με τη μια ημουν το εσωσα γτ ερχοταν τα γομαρια που καναν κορμι να δουν τι παθαμε..το πεξα οτι πεσαν :lol::lol::lol::lol::lol:

γιωτα κοβεται κ το επιδομα?για πες...

φιλια σε ολες..μαρια ευχομαι να μη ειναι τιποτε..

μαρη γωγω δε σαρεσουν οι καρο βερμουδες? :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ο μικρος εχει βηχα μονο στο υπνο αλλα οχι παντα κ δε κοιμαται καλα :cry::cry::cry::cry: κ γω φυσικα :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: σημερα απο της 7.30 :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

εχει 4 μερες να κοιμηθει καλα..ολο ξυπναει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. και Θούλη πολύ γέλασα με τα ατυχήματά σας :lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops:

ρε Γωγώ και επειδή έχεις ένα παιδί εσύ πώς εγώ ξέρω ότι θέλεις και 2ο? δλδ όποιος έχει ένα σημαίνει ότι θέλει και δεύτερο? :o:o:o:o:o:o μη χειρότερα τι είδους μαθηματική πράξη είναι αυτή? :P:P:mrgreen::mrgreen:

Hello Anastacia, how are you doing today? :P:mrgreen:

Αναστ. μεγειά το κάθισμα, ποιό είναι αυτό ακριβώς? :?: σίγουρα θα υπάρχει ρύθμιση, κοίταξες τις οδηγίες χρήσεως ή είσαι σαν τον άντρα μου που δεν τις κοιτά? :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενώ Θούλη εδώ, αν την ρωτήσει κάποιος τι έγινε, εκείνη θα πει ότι το έκανα εγώ....οπότε, ξέρετε, η πρόνοια θα μας χτυπήσει την πόρτα!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας! :D

Πάω να φάω και τα λέμε μετά!

Μαρία είσαι μεγάλη τσούχτρα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυρω θα σου στείλω την πρόνοια!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen:

Σας φιλώ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κ μενα θα με εδινε στεγνα ο θοδωρης..αλλα δε το ρωτησαν..χαχαχα

ε δε τρελαθηκε..κολυμβητηριο θα το παω τωρα..δηλ μετα τη κρητη..καλε σε 9 μερες πεταωωωωωωωωωωω

κοιτα του αρεσε εκανε οτι ελεγε αλλα μετα φυγαμε κ λεει δε μαρεσες.. :lol::lol::lol: παιδι βιολι

σισσακι γειααααααααααααααα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...

Ειμαι λιγο πτώμα, σημερα γύρισα σπίτι στις 7.30...έμεινα παραπάνω διοτι έπρεπε συζητησω με τον ερυθρο Σταύρο στη γεενυη κ με τη διάφορα ώρας..ουφ..

Γωγω εγω δεν σε κρίνω αρνητικά, απλα λέω οτι προσωπικά ειμαι αλλης λογικής, αν κατι το θέλω πίσω, απλα δεν το δίνω. Ομως οπως είπα εγω δεν θέλω τιποτα πισω κ αν κάποιος μου έδινε κατι κ το ζητούσε, ναι θα παρεξηγομουν. Αλλα ετσι ειμαι εγω, δεν σημαίνει πως εχω δικιο, απλα ετσι σκεφτομαι.

Δεν εχει σχεση αν θέλω η οχι αλλο παιδι, στην τελική που το ξέρουμε, μπορεί κ να κανω, παλι ομως θα τα έδινα τα ρούχα. Απλα ειμαι προσεχτικη σε ποιους τα δίνω . Πχ σχαινομαια τους ανθρώπους χωρις αξιοπρέπεια κ απεχθανομαι όσους καίγονται οπότε με την καμία δεν θα έδινα ουτε κάλτσα σε κάποιον που θα μου ζητούσε, συνήθως όσοι κλαιγονται εχουν τα παντα. Οπότε προτίμησα συγκεκριμένα άτομα στην Ουγκαντα - κ παλι οχι σε όλους διοτι ξερω πως τα μεταπουλανε τα ρούχα -οπου ήξερα τος ανάγκες, Ετσι κανω γενικα σε όλα, οπου έχω μεσολαβήσει το έχω ψάξει κ ξερω τι γίνεται. Γενικα να σας πω ειμαι αντίθετη με την φιλανθρωπία - πλην ορισμένων περιπτώσεων--αλλα αυτη ειναι αλλη κουβέντα..

Γενικα ακριβά ρούχα ο Σεμπ δεν εχει παρά ελάχιστα κ αυτά ειναι κατι παπούτσια timberland κ ενα ιδιας μαρκας μπουφανακι. Τα υπόλοιπα ειναι φτηνά διοτι αρνούμαι πεισματικά να του πάρω μάρκες. Δεν ειναι θεμα αν μπορω να τα αγοράσω, γενικα θα μπορούσα να ζω πολυ διαφορετικά αλλα δεν θέλω. Οχι επειδη ειμαι ανώτερος άνθρωπος απλα επειδη θέλω να έχω επαφή με το τι συμβαίνει έξω...διαφορετικά θα χάσω την ισορροπία μου.

Αυτά....αργυρω μη στεναχωριεσαι βρε, οκ, κ έγω έχω χτυπήσει το σεμπινι κατα λάθος....Βήχα κ η ρεα? κ εμεις :? αλλα για την ώρα σταθερά, του ξέβουλωνω τη μύτη κ ελπίζω να μην κολλήσει τιποτα αλλο επιπλέον...Ανεβαινουμε ΒΚ την αλλη Πέμπτη...

Μαρία καλα ο άλλος δηλαδη με ίωση κ εξανθημα έστειλε το παιδι στον παιδικο? μονο εγω κρατάω δηλαδη τον Σεμπ σπίτι οταν αρρώσταινει?

Χρύσα το λινκ μια χαρά ανοίγει...τι θέλεις να μάθεις ακριβώς να σου πω. Ειναι μεγάλο θεμα αυτο κ έκανα έρευνα αρκετό καιρό για να το γράψω, αλλα πες μου συγκεκριμένη ερώτηση διοτι δεν υπαρχει μονο μια απάντηση, ειναι ενα προγραμμα που εφαρμόζεται εδω κ χρόνια αλλα απο το 2008 κ μετα εχει καθιερωθεί...ειναι ομως αμφιλεγόμενο διοτι υπαρχει κ η " κρυφή πείνα" κ εκει ειναι όλο το θεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν στο γραφειο δε μου ανοιγει..πρεπει να κανω κωδικοποιηση-κατι χαζες ρυθμισεις του ΙΤ μας..

ανοιγει η σελιδα..και εχε4ι ασχετα γραμματα,,,

στο σπιτι..καλα..σηγα μη με αφισουν τα τερατα να διαβασω..

Γραφεις πχ οτι με τα κουπονια δεν αγοραζουν τροφημα θρεπτικα..αλλα αυτα που αγοραζουν και οι πλουσιοι...δηλαδη;;;..σαν τι αγοραζουν;;;...πχ θαλασσινα;;;...

και μετα...τα κουπονια δεν ειναι απο συγκεκριμενα συνεργαζομενα καταστηματα η προμυθευτες;;;....αυτοι δεν πουλανε συγκεκριμενα ΚΑΙ εγκεκριμενα πραγματα...

Και κατι ασχετο...πως σου φανηκε η Ιατρικη περιθαλψη στη ΒΚ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Και ναι εεεεεεεεεε!!!Στις 11-10 πηρα επιτελους σχολειο!!!!!

1ο Γελ Ιλιου...και μετα απο 5 χρονια θα κανω και κατευθυνσεις!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Ετσι..να μην πω και γω μια φορα τον καημο μου.... :P:P:P

Αργυρω αυτα συμβαινουνε...μη σκας...Εγω ξερεις ποσες φορες εχω κοπανισει τον Φωτη με την πορτα του ψυγειου;;; :oops::oops::oops:

Φραν τι κανετε;;Το Σεμπινιο πως παει απο υγεια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα πρεπει να το διαβάσεις αλλα θα προσπαθήσω να απαντήσω. Ειναι μεγαλο θεμα οι " επιδοτήσεις" των φτωχών για να αγοράσουν τρόφιμα. Η λογική ειναι πως οι πολυ φτωχοί χρειάζονται φαγητό άμεσα οπότε οι κύριοι τρόποι που εφαρμόζουν οι οργανισμοί ειναι είτε να επιδοτούν το βασικό είδος διατροφής, πχ το ρύζι ωστε οι οικογένειες να αγοράζουν μετα οτι θέλουν με τα λεφτά τους, είτε να δίνουν κουπόνια οπου μπορούν να προμηθευτούν οτι θέλουν για τη επιβίωση τους. Εχει καλα διοτ όντως αγοράζουν φαγητο κ τα μικρά μαγαζιά επισης υποστηρίζονται. Εχει κ προβλήματα, πχ ζηλεια για το ποιος θα επιδοτηθεί, συγκεκριμένα μαγαζάκια ευνοούνται έναντι άλλων, οι μικρό παραγωγοί επισης χάνουν διοτι δεν μπορούν να πουλήσουν τα προϊόντα τις κλπ αλλα το κύριο πρόβλημα ειναι πως έρευνες έδειξαν πως οι επιδοτήσεις αυξάνουν το εισόδημα αλλα δεν βελτιώνουν το φαγητο, το θεμα δεν ειναι να τους ταιζουμε απλα αλλα να τρώνε κ σωστά. Πχ οι περισσότεροι άρχισαν να επιλέγουν φαγητά με βάση του πόσο γευστικά ειναι κ οχι του πόσο θρεπτικά, δεν αγόραζαν λαχανικά κ φρούτα - αν κ παλι κ αυτο εξαρτάται απο το αν τα κουπόνια τα εξαργυρωναν γυναίκες ή άντρες- αλλα τρόφιμα πολυτελείας αλλα χι καλα...βασικά κ πριν παλι δεν έτρωγαν καλα, παλι δεν έπαιρναν μέταλλα κ βιταμίνες αλλα κ με τις επιδοτήσεις το ίδιο εγινε.

Βέβαια αυτο ειναι μεγαλο θεμα διοτι η πείνα δεν ειναι μονο θεμα φαγητού αλλα κ συνθηκών υγείας, κ καθαρού νερου κ ιατρικής περίθαλψης...Οποτε γενικα το θεμα ειναι πως οι επιδοτήσεις ναι μεν γέμιζαν στομάχια αλλα δεν τα γέμιζαν με θρεπτικά φαγητά, δεν άλλαξε δηλαδη κατι ουσιαστικό...αλλα πλέον εχουν αρχίσει να βάζουν όρους πχ ενα μέρος των κουπονιων να ανταλασσεται με λαχανικα, με φρούτα, να δίνουν τρόφιμα με βιταμίνες κ εμπλουτισμένη μέταλλα ν προωθούν επιθετικά τον θηλασμο...Αν το παιδι δεν φαει καλα μεχρι τα τρία χρονια η ζημιά ειναι ανεπανόρθωτη....

Δεν ξερω Χρύσα πως ειναι το σύστημα περίθαλψης στη ΒΚ. Αυτο που ξερω ειναι πως ειναι δωρεάν κ εχουν την μεγαλύτερη αναλογία γιατρών ανα ασθενή παντού. Δηλαδη κ στο πιο απομακρυσμένο μέρος θα εχουν γιατρό κ κέντρο υγείας. ΑΛΛΑ τα νοσοκομεία δεν εχουν ηλεκτρικό κ νερό, λείπουν πολλα βασικά φάρμακα κ τα μηχανήματα ειναι παλιά κ λίγα...Γενικα οι γιατροί ειναι καλα καταρτισμένοι κ επειδη δεν εχουν φάρμακα -συχνά δίνουν παραδοσιακά βότανα κλπ Πάντως απο εμβολιασμους εχουν κάλυψη 98% τα παιδια, εκει ειναι οκ αλλα τους εμβολιασμους τους στηρίζει η UNICEF. Εναι μέγιστο θεμα η έλλειψη φαρμάκων....κ γιναυτο εχουν κ σχετικά υψηλή μητρικη θνησιμότητα για χώρα που δεν ειναι τριτοκοσμική....

Παναγιωτα μου γεια σου...Το σεμπινι μυξες, μπουκωμα κ ενας βήχας σταθερός αλλα ακομα εδω...μα δεν θα σταματήσει ποτε ο βήχας? οκ δεν ειναι έντονος αλλα φοβάμαι μην κολλήσει κατι επιπλέον πανω στο κρυωμα κι που εχει ηδη...Εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιούλη ήθελα να σε ρωτήσω κ πριν, ποσά σκαλιά δηλαδη πέσατε? δεν χτυπήσατε? εγω θυμάμαι στο αεροδρόμιο με το σεμπινι αγκαλιά, ήταν 15-16 μηνών κ ετρεχα να προλάβω την πτήση κ πατησα το μεικ απ μοα ηλικίας που της έπεσε κ δεν εκανε τον κόπο να το μαζέψει κ έσκασα κάτω....ασε πήγα απέναντι κ προσγειώθηκα σε εναν τοίχο :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια ρωτάω παλι διοτι ανησυχώ....ο Σεμπ εχει πολυ μυξα- βάζω όρο καθε μέρα - κ ενα βηχαλακι - ακομα ξερό- το οποίο ειναι λιγο την ημέρα κ κάπως περισσότερο, αλλα οχι έντονο τις πρώτες βραδυνες ωρες..

Τον στέλνω παιδικο, άλλα συμπτώματα δεν εχει...Αυτα ποτε περνάνε? λέω να τον παω γιατρό την Δευτέρα επειδη θα φύγουμε κ την Πέμπτη....μα έτσι θα παει συνέχεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ..καταφερα να το κουτσοδιαβασω...

Παιζει δηλαδη και διααφθορα...

Αλλα ρε Φραν..η διατροφικη κουλτουρα δεν εξαρταται απο τη διαθεσιμη τροφη σε καθε χωρα...

δε μιλαμε για μας τωρα που λες και ειχαμε μανγκο και στα χωρια μας..αλλα για τους λαουσ του Αναπτισσομενου κοσμου...

Δενξερω και τι ουσιαστικη τροφη θα μπορουσαν να βρισκουν αναλογα με τα γεωγραφικα τους χαρακτηρηστικα...

Βασικα πιστεω πως εαν ο ανεπτηγμενος κοσμος ηθελε να λυσει το προβλημα της πεινας..θα το ειχε λυσει..αλλα δεν τους σημφερει ο χορτατος

Ο Βηχας παιζει να ειναι απο τις μηξες..τον ενοχλουν στο λαιμο και βηχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Διάβασα την φραν .....τωρα μπορεί να πω και μαλακιά αλλα το θέμα της καταναλωσης μη θρεπτικης τρωφης το έχουν πολλές ανπτηγμενες χώρες πχ η Αμερική που ενα τεράστιο ποσοστό είναι παχυσαρκοι απο καλή διατροφή (τζανκ φουντ ) και δεν έχει φαει ποτέ φυσιολογικό φαγητό .....τα τελευταία χρονια υπάρχει μια προσπάθεια αλλαγής αυτής της λάθος επιλογης πρώτα από το φαγητό του σχολείου.

Το κέρδος των εταιριων αυτών είναι τεράστιο (οχι μόνο των μαγαζιών αλλα γενικά οτι παράγει φαγητό) και ο εθισμος του ανθρώπινου οργανισμού σε αυτα τεράστιο αν και δεν το παραδεχομαστ η δεν το ξέρουμε ..... Έπιτα αυτήν η τεράστια κατανάλωση ρυζιου και σιτιρων κάνει τεράστιο κακό και στο περιβάλλον γιατι αποξυλονωντ τεράστιες εκτάσεις για να καληεργιθουν .....αυτο έχει αντίκτυπο στο περιβάλλον στα ζώα που ζούνε εκει και εξαφανιζοντε η κάνουν επιθέσεις σε κατοικιμενες περιοχές ......

Ποτέ ενα κακό δεν έρχεται μόνο του ......

Αν υπάρχει αυτο το πρόβλημα σε χώρες όπως η Αμερική που οι άνθρωποι έχουν τα μεσα να ενημερωθουν και μια Α αντίληψη να καταλάβουν τι τρώνε τότε φαντάζομαι τι γίνεται εκει .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατα τα άλλα

είμαι καλά και τα παιδιά το ίδιο

η συνοδός του Μ (απο το σχολικό) μου ειπαι σήμερα οτι την αγαπάει πολύ ο Μ και οτι έχουν γίνει φιλαρακια και κάθονται μαζι!!! Το μόνο της παράπονο είναι οτι δεν θυμάται το όνομα της! Της είπα οτι γενικά δεν θυμάται ονόματα να μην το παίρνει προσωπικά χαχαχαχα

φραν ετσι θα είναι, καθάρισε του πανωβαπο μια φορά την μύτη ....εμάς παιρναει σιγά σιγά, σταμάτησαν οι πολλές μήνες και έχει λίγο βήχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...