Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

ΚΟιτα..εσυ που τους ξερεις....

και εγω διευκρινιζω...

πχ στην κουνιαδα μου εαν δεν της το διευκρινιζα..τα τρια μου θα επαιρνα πισω...

αλλα ειλικρινα τα τσιγκουνευομαι γι'αυτους..

καλλητερα να τα δοσω στα γυφτακια- πιο πολυ θα το εκτιμησουν

Ρε Γιωτα..γιατι ειναι αμαρτια;;;....

και εγω το διευκρινιζω οτι ΔΕΝ θελλω αλλο παιδι...

αφου δεν αντεχω ουτε το ψυχολογικο..ποσο μαλλων το οικονομικο κοστος

χαχα..τρελη..

εγω δενε χω ρουχα δικα μου..ο Ο ομως εχει ενα καπελακι πλεκτο απο την προγιαγια του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Είδες Γιωτάκι;;;;; ;);););););)

Καλέ τι αμαρτία σου που δε θες άλλο;;;; :shock::shock::shock: Εγώ ούτε το τρίτο δεν ήθελα... :oops::oops::oops::oops: Τα παιδιά δεν μεγαλώνουν μόνα τους....Έχουν ανάγκες... :roll::roll::roll::roll:

Χρύσα έτσι πλέον είμαι κι εγώ...Η ξαδέρφη προφανως θεωρεί αυτονόητο ότι τα δικά μου είναι και ΔΙΚΑ ΤΗΣ... :twisted::twisted::twisted: Ενώ η άλλη η κοπέλα που μου είναι ξένη, το εκτιμά και τα επιστρέφει... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εχω ριξει τρελο γελιο με την επενδυση !

καλα δεν βαριεσαι να τα μετακομιζεις?

εγω καποια πραγματα που μου δινει η αδελφη μου...αγοριστικα που ειναι πιο μεγαλα...παλι τα δινω...και οτι επιζησει καλως αν οχι δεν πειραζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ εγω θα σου εκανα πακεταο..αλαλ ειλικρινα δεν θυμαμαι ποι αειναι...

σοβαρα τωρα...χαχα..

και εαν εκανες μαρι κανα χρονο κρατη..θα στα εστελνα ΟΛΑ..

και ας πηγενε να κουρεψειτην καουκα αλλα Παολα η κουνιαδα...χαχαχαχαχαχαχαχαχ

ας αγοραζε....σκασιλα μουυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο λοιπον σκεφτομαι και εγω οτι τα παιδια δεν μεγαλωνουν μονα τους και ολα τα υπολοιπα.....

ηδη τωρα ζοριζομαι ποσο μαλλον αν κανω και αλλο......ειπαμε οταν ειδικα δεν εχεις απο πουθενα βοηθεια και δεν μιλαω για οικονομικη αλλα να πας εξω με τον αντρα σου να πιεις ενα καφε....τωρα για να το κανω πληρωνω κοπελα απλα για να καθεται στο καναπε...γιατι τα ταλιμπανια κοιμουνται και φυσικα την μικρη τη περνω μαζι......καλα ηταν το καλοκαιρακι....τωρα που χειμωνιαζει παει και αυτο....γιατι σε ολα τα μαγαζια καπνιζουν :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ σκάστε με τα δανείζω— χαρίζω!!

εγω στην νύφη μου δάνεισα πορτ μπεμπε, μπανιερο αποστροτη κτλ .....αλλα θα έκανα και δεύτερο γιαυτό τα ηθελα πισω.

Ρούχα δεν εδωσα ούτε σεντόνια κτλ γιατι θα τα δάνειζα και δεν ήθελα να φθαρουν περισσότερο όταν τα ξανά χρειαζόμουν ....

Τα ρούχα τωρα τα δεινω δεν τα ξανά θέλω πίσω χαχαχαχ .....έχω πάρει κιι γι τον Μ απο την Βυκη φόρμες κιι μπλούζες για μεσα στο σπίτι και είναι παρά πολλά καιβσιγα μην τα φθιρουμε περισσότερο και σκευτωμαι αφού περάσουν απο εμάς να τα ξανά δώσω στην Βυκη γι τον μικρό χαχαχαχα κρίμα τοσα ρούχα μια χαρα είναι για το σπίτι!!

Έχω κρατισει κάποια κομμάτια που τα αγαπάω πολύ ....τα πρώτα ζιπουνακια τα πιο λατρεμενα μου ρουχαλάκια ....δεν ξέρω τι θα τα κάνω σε βάθος χρόνου .....εύχομαι οι νύφες να μην μου που "πάρε τις πατσαβουρες σου θέλουμε καινούργια " γιατι θα δούνε το χαντάκι απο μεσα!! Χαχαχαχαχα

Γωγω λατρεύω τα κάτι παντελονακια!! Οχι τα μακριά αλλα τα κοντά. Tότα ξέρω τι ΔΕΝ θα σου πάρω για τον γιο χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol:

Αφροοοοοοοοο..εγω θα παρω στη Γωγω μια σειρα απο καρώ βερμουδες σε ολα τα χρωματα..σιελ, ροζ, μωβ, μπλε... :lol::lol::lol::lol: σαν αυτη που πηρα για τον Πανούλη!!!!

Εμενα μου αρεσουνε παρα πολυ οι συγκεκριμενες αλλα στα παιδια μου δεν εχω παρει γιατι οπως λεει και η Γωγω μου φαινονται ολα τα αγορακια ιδια!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλα σαματις και τα κοριτσιστικα ιδια δεν ειναι μωρε;;Μπλουζοφορεματα και κολανακια;;;

Γιωτα με τη δουλεια σου τι εγινε;;Παραιτηθηκες ;;Σκεφτεσαι να δουλεψεις εκει σαν νοσηλευτρια;;;

Παωωωωωωωωω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν κατάλαβες...Δεν έχω πρόβλημα με τις βερμούδες....Έχω πρόβλημα με τις καρό βερμούδες...Ξερνάω.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα έλιωσα με την κουνιάδα α λα Πάολα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τη σελίδα που έβαλες Χρύσα δεν την ανοίγει.... :roll::roll::roll:

Παναγιώτα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gιωτα σε ποιο εισαι?

εεεεεεεεεεεε αν παρετε τετοιες βερμουδες...εγω θα της παρω ασορτι πολυχρωμη σαγιοναρα!

καλε και τι εγινε αν ολα ταπαιδακια μοιαζουν ...τα δικα μς ξεχωριζουν...ειναι τα πιο ομορφα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φευγω.......παω να παρω ταλιμπανια απο παιδικο και παω σπιτακι μου..σημερα θα ειμαι μοναχουλα......ο αντρουλης ανεβηκε αθηνα........ουφφφφφφφφ να δω πως θα τα κανω καλα το βραδυ με το μπανιο.......θα κλαιει η μικρη χαμος θα γινεται.....α!!!!!!θα παρω τηλ να ερθει ο κουμπαρουλης μου :D

φιλιααααα κουκλες.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε Βυκυ..δε τη θυμασαι μαριιιιιιιιι...τι θες να σου βρω φωτογραφιαμε τη μπαρμπι νυφη;;;;;;;

ε μα πια θα με σκασεις...

χαχαχαχα...

Στις αλλε ςπως ανοιγει;;;..

ααα...Φραν...οταν το διαβασεις..

το λινκ που εβαλες μου το βγαζει κινεζιν...

αυτο με τα κουπονια φαγητου..

δηλαδη ρε συ σαν τι αγοραζουν;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gιωτα σε ποιο εισαι?

εεεεεεεεεεεε αν παρετε τετοιες βερμουδες...εγω θα της παρω ασορτι πολυχρωμη σαγιοναρα!

καλε και τι εγινε αν ολα ταπαιδακια μοιαζουν ...τα δικα μς ξεχωριζουν...ειναι τα πιο ομορφα!

ημουν στο ιασω εφυγα απο εκει και εχω ερθει σε ενα νοσοκομειο δε το λες...παντως εχει παιδακια με συνδρομα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ετσι την θυμαμαι....αλλα τωρα εγινε μανα!

αν ειναι κρατικο τοτε περαν του 3ου παιδιου δικαιουσαι νομιζω 2 μηνες ακομα αδεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πήραν από τον παιδικό για τη Φ να μου πούνε ότι έβγαλε κάτι σαν σπυράκια στο προσωπάκι όχι πολλά δε φούντωσε, στο σώμα δεν έχει αλλά είναι ένα ακόμη παιδάκι που έχει το ίδιο και το πήγε ο μπαμπάς του στο γιατρό (ο μπαμπάς του είναι καθηγητής εδώ και μιλήσαμε πριν) και του είπε ιός είναι κρατάει 3 μέρες και ίσως κάνει λίγο πυρετό. Και πήρα τον μπαμπά μου και ήρθε να τις πάρει. Η Φ ευδιάθετη είναι, έλεγε ότι την πονάει η μύτη :roll: και το άλλο παιδάκι το δόντι :? Και τα είδε η δασκάλα και μάλλον η δικιά μου θα έχει κανένα σπυράκι στη μύτη ή έτσι παραπονιέται και το άλλο παιδάκι έχει σπυράκια στο στόμα και το καημένο νόμιζε για το δόντι :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα και τον παιδίατρο θα την πάμε το απόγευμα να τη δει

με ρώτησε αν το βλέπω γαι αλλεργία αν φουντώσει αν πάρει αντισταμινικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΜ...Βικαη σωθηκες...

ιδια και απαραλλαχτε ειναι..δεναλαλξε καθολου..απλα απο εκει που η κοιλια εμαπινε μεσα στο σωμα..ε εινα ισια..χαχαχ..

καμαι διαφορα ειλικρινα..

αφου για να παει στον παιδιατρο εχει εμφανιση σαν να πηγαινει στα μπουζουκια..απλα ΟΚ...το ντισυμο ειοναι λιγο πιο συμαζεμενο...οχι εντελως ξεκολο...

Θεε μου..τι κακιες λεω παλη...

Μαρια περαστηκα σας..

ο πεθερος λεει πως ο Ζαν βηχει...

γμτ...

θα πρεπει να τον παω σημερα παιδιατρο..αλλιως ο Ο ειναι ικανος να τον κουβαλισει στο νοσοκομειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά false alarm

τίποτα δεν έχει

την είδε ο Γ και η μαμά μου και λένε δεν έχει σπυράκια δεν έχει τίποτα μόνη της ξύνεται.

Και τώρα που το σκέφτομαι :-? έχουν δίκιο κι εγώ όταν την είδα τα έψαχνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..σημερα θα ειμαι μοναχουλα......ο αντρουλης ανεβηκε αθηνα.....α!!!!!!θα παρω τηλ να ερθει ο κουμπαρουλης μου :D .........

:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:lol::lol::lol::lol:

εγώ πάντως αν δώσω ρούχα σε κάποιον ντρέπομαι να τα ζητήσω πίσω :?

είναι πολύ ξεκάθαρα τα πράγματα για μένα: αν έχω σκοπό να κάνω και άλλο παιδί, απλά δεν θα τα δώσω μέχρι να δω το φύλο του παιδιού και αναλόγως πράττω!!! ;)

τώρα για τα μεγάλα που λέτε όπως κούνιες κ.ο αν δεν θα κάνω άλλο παιδί θα τα δώσω για πάντα, αν θα κάνω και άλλο παιδί δεν θα τα δώσω!!! ;)

Χρύσα :lol::lol::lol::lol: ωραίο φορμάκι έβαλες!!! :lol::lol::lol:

Μαρία, μήπως ρε συ ήθελε να φύγει από τον παιδικό και άρχισε να ξύνεται για να φτιάξει σπυράκια? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! επίσης να πω Γωγώ αν θέλεις να σου τα ξαναδίνουν πίσω θα πρέπει να το λες, δεν είναι αυτονόητο όπως είπες!!! :? πού να ξέρει η αξαδέλφη ότι εσύ τα θέλεις πίσω πάλι? :?:

της Ρ. ο βήχας μειώθηκε σήμερα και πάνω που ήμουν έτοιμη να αγοράσω σιροπάκι αντιβηχικό!!! :roll::roll:

αλλά έκανα κάτι πολύ κακό!!! :(:(:(

βασικά μου έσπασε τα νεύρα από το πρωί, μετά αφού έφγαε το πρωινό της ήθελε να μαζέψει η ίδια το σουμέν και να το πάει στο συρτάρι, της λέω περίμενε να το καθαρίσω πρώτα και το πήρα και μετά της το έδωσα....ε αυτόδ εν της άρεσε και έβαλε τα κλάματα, πήγε στην κουζίνα και έσερνε το πλαστικό, γκρίνιαζε, έκλεισε την πόρτα και έσερνε το πλαστικό κάτω από την πόρτα.....οπότε πάω εγώ η έξυπνη μέσα στα νεύρα και ανοίγω την πόρτ αμε βία και η πόρτ ατην χτύπησε κάτω από το μάτι και έγινε μια μπλε μελανιά :(:(:(:( .....την παίρνω αγκαλιά, δεν ήθελε (μάλλον με μίσησε εκείνη την στιγμή) μετά την είχα στην αγκαλιά μου και της έβαλα βουτυράκι και όλα καλά μεταξύ μας :x:x έχει σημαδάκι φυσικά......μετά πάει στον μπαμπά της και του λέει "κοίτα τι μου έκανε η μαμά" :o:o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...