Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

Κορίτσια νοικοκυρές ξέρετε καμοια συνταγή με φακες που να μην γίνει σούπα ούτε με ρύζι για να κάνω στον Μ ....κατι σε γάμο μπιφτέκι? Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΑΧΑΧΑΧ...αφρο σου εγακλα ΚΑΙ αυτην,..

Μαρι ατελικα με τα κροκσ τι ειχε γινει;;;;...για πεεεςςςς

θελω ναπαρεγγειλω απο το στοψκ τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα!!!! :D:D:D

Τι κάνετε;;;Καλέ έχει και ορθογραφικό έλεγχο το μάμμυ ή είναι στις ρυθμίσεις του πισιου που κάθομαι....

Αργυρουλα..λυπάμαι πολύ για την όλη διαδικασία με τη μαμά σου... :cry::cry:

Ρε κορίτσια η Γωγω σε λίγο θα γεννήσει και άλλο μωράκι..δεν είναι λογικό να θέλει πίσω τα φορμάκια της;;; :?:? Δεν είναι εποχή ούτε για σπατάλες ούτε για ντροπές!!!!

Και εγώ τα έχω δώσει σχεδόν όλα τα ρουχαλάκια αλλά δεν σκοπεύω να ξαναμείνω έγγυος!!!!

Αν έμενα ,εστω και καταλάθος ,μάλλον θα τα ζητουσα πίσω... :oops::oops::oops::oops: (οποτε

Βίκυ αν εχεις χωρο στην αποθηκη κράτα τα εκει :lol::lol::lol::lol: )

Ρε Αφρο ποια ειναι τα φλωρικα τα ρουχα ρε;;; :shock::shock::shock::shock: Οι σαλοπετες ή τα τζιν ή τα πουκαμισακια με τα γυριστα μανικια και τα μπλουζακια απο μέσα ή οι φόρμες???????????????? :?::?::?::?::?::?:

Οκ...στη βαφτιση του εβαλα μπερμπερυ....και σε γαμους/γιορτες/εκκλησια τους φοραω υφασματινα..Να τα παω με φορμες και ρουχα απο τη λαϊκη????

Δηλαδη εσυ πως τα ντυνεις τα κουκλακια σου???? :roll::roll::roll::roll::roll:

Οχι πες δηλαδη.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σας αφηνω για την ωρα!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου είχανε στείλει τα χρήματα πίσω τότε

αλλά δεν θα ξαναπάρω και θα σου πρότεινα κι εσύ να μην πάρεις γιατί το costumer service είναι σκατά

και δε θα μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους. Αμα μπεις στη σελίδα τους στο fb ¨ολο παράπονα γράφουν οι πελάτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβαλες και μανιτάρια ρε μεσα;;Για πες αν ειναι καλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα χαχαχ...

καλα να τνινεις ρε...η Αφρο τα εχει κανει του ματσ τα δικα της...χαχαχα....

Παντως δεν ξερω..στο θεμα ρουχα..

Αυτα που θα μου δωσει πισω η κουνιαδα...θα δοσω τα περισσοτερα σε οικογεννιες που εχουν αναγκη...

ισος σε νοσοκομεια..η ορφανοτροφεια..

θα κρατισω μερικα..πολυ λιγα...οπως πχ τα πρωτα ρουχα που φορεσαν..και μερικα "καλα κομματια"..

δενε χω σκοπο να φιλαω χωρο στην αποθηκη για τον αδελφο μου,..δεν ξερω ΚΑΝ αν θα τα θελει η γυναικα του..

30 χρονων γαηδουρι ειναι....ας σκεφτει

αλλα θα συμφωνισω με την παναγιωτα...πως εαν εχεις σκοπο να κανεις και αλλο παιδι συντομα..ε καποια θα τα θελεις πισω..

εμας ενα φορμακι εξωδου κανει τον γυρο του γραφειου...χαχαχαχ...

το εχουν φορεσει 5 παιδιακια..και 1 της κουνιαδας μου 6..

το δε αρκουδοτομαρο..χαχα...θα το φορεσουν 7...

Μαρια σοβαρα...ΟΚ δεν παραγγελνω..ηθελα να παρω κροκσ με γουνιτσα απο μεσα για τον παιδικο..να φοεραει ζεστα...

οποτε θα παω μεχρι το ΝΑΚ στοκ να δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακόμα βραζω τις φακες, θα μου φέρει ο Κ μανιτάρια και τυρί .

Έκανα φακεςβσουπα για μένα και τον Π και θα κάνω ομελετα με πατάτες για τον Κ .....

Μανιτάρια έχω ξανά βάλει σε μπιφτέκια και ήταν οκ τα πέρασε για κομματάκια σοκολατας χαχαχαχα

Ελα πλάκα σου κάνω με τα ρούχα!!! Ε δεν έχεις δει πως τα ντυνω? Μπουζες με αστείες παραστάσεις με με τον παραστάσεις, αθλητικά πάντα η σταρακια και Τζιν η καρο βερμουδες .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα θα κανεις 3ο?

αγορι?

μετα θα αλλαξεις τοπο κατοικιας?

η αποψη μου ειναι πως τα βρεφικα ρουχαλακια εναι για να αλλαζουν χερια...δεν προλαβαινουν να λιωσουν....γιατι να μην τα δωσω καπου θα φορεθουν...!

εμενα μου ελυσε τα χερια το ολο αυτο θεμα!

της Μ-Ι ειχα δωσει αρκετα ...αλλα ειχα κρατησει καποια...τα οποια δεν μπορεσα να φορεσω στον μπεμπη καθ οτι ροζ φουξια...!

οποτε τα εδωσα...!

στα 1α εχουμε παρα πολλα....στα 2α -3α τα απαραιτητα!

ακομα και τωρα...οτι δεν της κανει η δεν το φορα...το δινω!

αλλα να ξερω οτι θα φορεθουν!

καποια τα παω στο κεντρο βρεφων η στο χαμογελο του παιδιου!

Κουμπαρα ...πως πω φρικη να ξυπνα απο τοσο πρωι...και αυτη η γκρινια δεν αντεχεται...!

Αφρο..του εχεις κανει εξετασεις του Μ. για σιδηρο?

σου εφτιαξε προγραμμα φαγητου ο Κ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες...Τι κάνετε;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγώ δουλειά...Έχουν αρχίσει τα κρύα...Και μου αρέσει τρελά!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ρε κορίτσια εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να χαρίζω τα ρούχα των παιδιών μου....Αν θέλω να χαρίσω, θα πάρω δώρο και θα δώσω....Εγώ για να τα πάρω έχω δώσει μια περιουσία.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Όταν ήμουν εγώ μωρό, τα ρούχα του ενός, τα φορέσαμε 6 παιδιά...Εγώ, ο αδερφός μου και 4 ξαδέρφια... :roll::roll::roll::roll: Και σας ξαναλέω όταν στην ξαδέρφη έδωσα ρουχαλάκια ουδέτερα (είχε αγόρι) της Ιωάννας, δεν ήμουν καν έγκυος στη Μαρτίνα...Αλλά ήταν αυτονόητο ότι θα κάνω 2ο παιδί.....Επομένως ήταν και αυτονόητο ότι τα θέλω πίσω.... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Τώρα, η ίδια μου λέει το καλοκαίρι "Αρχίσαμε προσπάθειες για 2ο...Κοίτα μην πετάξεις τα ρούχα των κοριτσιών...Τα θέλω...." :shock::shock::shock::shock::shock: Και της λέω "ναι ρε...αρκεί να μου τα επιστρέψεις...." :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil: Αλλά κατα βάθος δεν ήθελα να της τα δώσω.... :oops::oops::oops::oops: Με παίρνει μια μέρα τηλ και μου λέει "Είμαι έγκυος...." :mrgreen::mrgreen: Και της λεώ "Μάντεψε...Είμαι κι εγώ..Οπότε ξέχνα τα ρουχαλάκια μας..." :lol::lol::lol::lol::lol: Θα γεννησει ένα μήνα μετά από μενα...

Μπιφτέκια από φακές;;;;;; :shock::shock::shock::shock::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Ρε Αφρο το τρώει αυτό;;;;; :shock::shock::shock:

Παναγιώτα αστην Αφρο να λέει ρε.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Προφανώς με το "φλωρικο" εννοεί πουκαμισάκι με καλό παντελονάκι και καζακούλα..Κάτι τέτοιο.... :roll::roll::roll:

Αλλά να σου πω και την αλήθεια βαρέθηκα να βλέπω τα αγοράκια όλα με το ροκ στυλάκι...Καρμπόν το ένα με το άλλο...Ροκ μπλουζες, all star, τζηνάκια και δερμάτινα μπουφανάκια.... :roll::roll::roll: Ωραία είναι, αλλά όλα το ίδιο... :roll::roll::roll:

Μαρία εννοείται ότι αν κάνεις γιο, θα στα δώσω και σενα μωρή.... :lol::lol::lol: Για σενα δουλεύω μωρό μου... 8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol:

Βίκυ αυτό με τα τσίσα τώρα το άρχισε το λουλούδι σου;;;;; :roll::roll::roll: Όντως πολύ εκνευριστικό... :roll::roll: Και δεν είναι ότι έβγαλε τώρα την πάνα... :?:?:?

Χρύσα τις ελάχιστες φορές που έχει ξυπνήσει η Ιωάννα μες στη νύχτα και κλαίει και χτυπιέται και δεν ξέρει τι θέλει, μου έρχεται να της ρίξω τόοοοοοοοοοοοοοσο ξύλο.... :twisted::twisted::twisted::twisted::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Κουμπαρουλα..δεν εξρω..ειδικα αυτα τα ουρλιαχτα..απαπαπα...

αφου λεω σημερα του ο..θα τον χαστουκισω...τουλαχιστων να εχειε ναν λογο για να κλαιει..

ε μα με εσκασε...

γκαριζει ουρλιαζει..ουτε οι σερινες τετοια κορνα..

εκ γεννητης..

ενω ο Ζαν ενω ουσιαστηκα ειναι πιο ζωηρος..μονο και μονο που δεν γκαριζει ολη την ωρα τον απολαμβανω περισσοτερο σαν παιδι...

Αχ παιδια..σε αυτο με τα ρουχα...

εμενα μου εδωσε και η κουμπαρα μου πολλα..απο τα παιδι ατης..και ως γνησιο ψωνιο..ολα ηταν μαρκες καιπανακριβα- καλα δεν εχει αναγκη αυτη..αλλα τεσπα---...που λετε κατεληξα πχ με 8 ζακετες στον Χ....

και ηθελα να δοσω μερικες σε κατι γνωστου ςτου Ο..και μου λειε η πεθερα οχι μη τα δωσεις..δωστα σε μενα αμα δεν τα θες..

ε εκει ηταν που λυσσαξα..και τα εδωσα ΟΛΑ....

και μαλιστα μπροστα της ειπα του Ο πως αυτα ηταν για τον ταδε..και να του τα παει..

5 χρωμματα αλλαξε...

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Παντως γωγω εγω οσα εχω δανεισει...το διευκρινησα οτι τα θελω πισω..οσα εχω χαρισει..εχω πει πως τα χαριζω..δεν τα θελω,..οποτε..

καλα η ξαδελφη σου..σε σενα υπολογιζει και κανει παιδια..

πωπω..σαν την κουνιδα μου...ΠΟΛΥ μου τι δινει αυτο..

αμα θες παιδια...υπολογιζεις ..κανεις το κουμαντο σου..τα παιδια εχουν εξοδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια εννοείται ότι όταν ξεμπερδέψω με παιδιά κι εγώ και ο αδερφός μου (ο οποίος βέβαια μπορεί να μη θέλει και τίποτα) θα τα δώσω τα ρούχα...Θα κρατήσω αυτά που θέλω και τα υπόλοιπα θα τα δώσω κάπου για καλό σκοπό.... :roll::roll::roll: Αλλά τώρα τα δανείζω..ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΩ...

Η Φραν έχει αποφασίσει ότι δε θα κάνει άλλο παιδί και τα έδωσε.... 8-)8-)8-) Μπορεί βέβαια αν ήμουν σε αυτή τη χώρα κι εγώ με τόση δυστυχία που υπάρχει να τα έδινα....

Η Αργυρώ τα έδωσε στην αδερφή της αφού και αυτη εχει αποφασίσει ότι δε θα κάνει άλλο.... :roll::roll:

Εγώ δεν είμαι τόσο ΑΝΩΤΕΡΗ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο τα παιδιά σου (τον Μανωλάκη που έχω δει περισσότερες φορές) τα ντύνεις πολύ ωραία...Ροκακια...Αλλά αυτές τις βερμούδες που λες τις σιχαίνομαι... :ymsick::ymsick::ymsick:

Τις βλέπω σε μαγαζιά και θέλω να παρω ένα ψαλίδι και να της κάνω κομματάκια.... :twisted::twisted::twisted::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ..Γωγω εγω μαζι σου...

αλλα ρε χαζο επρεπε να το τονισεις..

μου θυμισες εκεινη τη γνωστη της Θου που τις δανεισε το γυμναστηριο..και δεν το πηρε ποτε πισω...

Παντως και η καλαθουνα μου εχε κανει ουυυ κατι κυκλους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα δε με ενοχλεί αν δανείζω ρούχα σε ανθρώπους που τους νιώθω δικούς μου και αγαπώ...

Οταν της δάνεισα τα ουδέτερα φορμάκια, της έδωσα και ένα τζηνακι που ήταν ουδέτερο και δεν μου άρεσε πολύ και της είπα κράτα το αυτό...Ε, δεν μου έδωσε τίποτα ποτέ.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Και το έλεγα στη μάνα μου και μου έλεγε "μην τολμησεις και τα ζητήσεις...Και τι έγινε τώρα που τα κράτησε...Τόσα έχεις..." :twisted::twisted::twisted: Ήταν όλα chicco, πολύ ωραία και δώρο από μαμά και πεθερά...Και τώρα ειδικά για τον μπέμπη θα είναι σούυυπερ... :roll::roll::roll: Αντε μην της τα ζητήσω τώρα... :twisted::twisted::twisted:

Για να καταλάβετε έχω δώσει μέχρι και μπιμπερό...όχι στη συγκεκριμένη..Αλλού... :roll::roll::roll:

Στην συγκεκριμένη ξαδέρφη όταν γέννησε πήγα και της πήρα όλα τα μπιμπερό της Avent..Είχα δώσει 75 ευρώ θυμάμαι... :?:?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τα ρουχα να πω την αμαρτια παντα λυπομουν να τα δωσω......

τωρα που ειναι η κουμπαρα εγκυος γενναει δεκεμβρη οπως εγω τη μικρη εχει κοριτσακι......της εδωσα σχεδον τα παντα......κρατησα 2 με 3 απλα για να τα εχει μικρη οταν θα μεγαλωσει.....αλλα μου κακοφανηκε.....των αγοριων δεν εχω δωσει τιποτα........απλα δεν ετυχε......αν κανει και δευτερο που λεει και ειναι αγορι θα της τα δωσω και αυτα....

εγω να ξανακανω μπεμπε δεν προβλεπεται.......σε 2 μηνες το πολυ θα βαλω σπιραλ.......ελπιζω μεχρι τοτε να μην γινει καμοια μακακια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλη δεν λοιπαμαι...να τα δοσω..λοιπαμαι..γι ατην ακριβει τσιγουνευομαι οικτρα..να δοσω σε συγκεκριμενα προσωπα ..

Γιωτα ποτε μη λες ποτε ρεεεε...χαχαχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!!!!!!και απο πραγματα ενα σωρο εχω δωσει.......πορτ μπεμπε....μπανακι...καρεκλακι φαγητου.....μουσικο περιστρεφομενο.......μπιμπερο...και αλλα που δεν μου ερχονται τωρα....αποστειρωτη...και αλλα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα πέρυσι τέτοια εποχή γέννησε η κόρη της κολλητής της μαμάς μου....Τα οικονομικά τους είναι σε πολύ άσχημη κατάσταση... :(:(:(

Μια φορά που την είχα δει λίγο πριν γεννήσει μου έλεγε ότι δεν έχει πάρει ούτε καρότσι...Ούτε καλαθούνα τπτ... :(:(:( Της λέω "δε χρειάζεται καλαθούνα...Αν θες να σου δώσω εγώ το πορτ μπεμπέ από τις δικές μου για τον πρώτο καιρό..." Της έδωσα λοιπόν το πορτ μπεμπέ και το καινούριο ριλάξ που είχε πάρει η μάνα μου για τη Μαρτίνα και στο οποίο η Μαρτινα δεν κάθισε ΠΟΤΕ....

Στο 3μηνο η κοπέλα το έπλυνε και το έδωσε στη μαμά μου να μου το επιστρέψει.....

Πριν από λίγες ημέρες, της έδωσε και το ριλαξ, πλυμένο, καθαρό και σε καλή κατάσταση....

Ε, τι να πω για αυτή την κοπέλα.... :roll::roll::roll::roll::roll: Α, και δεν της είχα πει να μου τα επιστρέψει...Επίσης, το θεώρησ αυτονόητο... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ την καλαθούνα την έχω δώσει σε κανα 2-3

αυτά τα μεγάλα πράγματα τα δανείζω και το διευκρινίζω

σας λέω έδωσα κούνια που την είχα στη μαμά μου αλλα είπα θα την ξαναχρειαστώ

όταν τα δίνω γαι πάντα λέω ότι τα χαρίζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλη δεν λοιπαμαι...να τα δοσω..λοιπαμαι..γι ατην ακριβει τσιγουνευομαι οικτρα..να δοσω σε συγκεκριμενα προσωπα ..

Γιωτα ποτε μη λες ποτε ρεεεε...χαχαχα....

οχι...οχι και παλι οχι........ο αντρας μου λεει "δηλαδη δε θες να κανουμε και αλλο μωρακι;" οχιιιιιιιιιι και μετα λεει παλι "ενταξει οχι τωρα πιο μετα...σε κανα 2 χρονια........"οχιιιιιιιιιι......

ξερω ειναι αμαρτια που το λεω...αλλα δε μπορω πανω που αρχισα να βγαινω λιγο...και οταν και τα 3 θα ειναι πιο ανεξαρτητα να κανω και αλλο μωρο......ουτε να το σκεφτομαι δε θελω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα η μαμα μου έδινε τα πάντα όταν ήμουν μικρή...Όμως έχει κρατήσει μερικά...Και μου τα έχει φέρει...Συγκινούμαι απίστευτα πολύ όταν βλέπω μερικά από τα ρουχαλάκια μου να τα φοράει η Μαρτίνα... :cry::cry::cry::cry::cry: Όχι έξω..Μέσα στο σπίτι... :roll::roll::roll:

Επίσης, έχω πανούλες (σεντονάκια) που μου είχε φτιάξει με τα χεράκια της η γιαγιάκα μου ή πάνα που είχε η μαμά μου όταν ήταν αυτή ΜΩΡΟ.....Ε, όχι αυτά δε θα τα δώσω ποτέ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εξάλλου, κυρίες μου εγώ έχω επενδύσει στην γκαρνταρομπα των κοριτσιών μου... :lol::lol::lol: Αύριο μεθαύριο γιατί αυτές τις επενδύσεις να μην τις εκμεταλλευτούν και οι εγγονούλες μου;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο........μετα απο 10 μηνες πηραμε επιτελους το επιδομα τριτεκνων.......ε!!!!θα το ξαναπαρουμε και τον δεκεμβρη και μετα αντε γειααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγουλα και εγω εχω ρουχαλακια απο τοτε που ημουν μπεμπουλα......τα φοραει η μικρη.....δεν φαινονται παλια...ισα ισα οταν φοραει μερικα απο αυτα ολο την παινευουν....... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...