Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

ΕΧΩ λιωσει με τα καρφωματα....

χχαχχχαχχα

οτι και να κανουμε οι Αθηναιες στην μαγειρικη υστερουμε....!

αλλα κανουμε αλλα καλα....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αμέσως μωρή Βίκυ να την πας στο σεξ τη συζήτηση.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα σε διάβασα..Μα καλά τα πεθερικά σου που είναι μεγάλοι άνθρωποι, η κουνιάδα κάθεται και βλέπει Λακόπουλο;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Και αυτός τι λέει για τη σόγια;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Ευχαριστώ καλή μου για την προσφορά, αλλά δεν θα τη δεχτώ.... :lol::lol::lol:

Θα τα πάρω όλα καινούρια στο αγόρι μου..... :lol::lol::lol::lol: Όλο και κανα Ralph Lauren θα φορέσει.... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Ρε κορίτσια εγώ δεν της είπα να μου τα επιστρέψει γιατί το θεώρησα αυτονόητο.... :roll::roll::roll::roll: Σου δίνει ο άλλος ρούχα των παιδιών του για να σε βοηθήσει με όλη την καλή διάθεση και εσύ δεν του τα επιστρέφεις ;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα αρχισω παλι να σε λεω ψωνισμενη...!

σε λιγο δεν θα εχουμε μαντηλι να κλαψουμε και εσυ ακομα ελπιζεις οτι θα του ψωνισεις Ralph Lauren?

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω την επόμενη φορά μωρή θα βάλω και γω τον Π να μαγειρέψει!!! Θα φατε ωραιότατες πατατες τηγανητές και αγγουροντομάτα με 4 κιλά φέτα μέσα!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλα μωρή μη βαράς!! Και που να ξέρω οτι και τον Απρίλη τα νεογεννητα φορράνε μακρυμανικα; Εμείς την Χ την είχαμε με το πάμπερ Αυγουτο μήνα! Να μου τα δωσεις! Θα στα επιστρέψω! ...Αν το θυμηθω! :lol::lol::lol::lol::lol: Πλακίτσα! :P

Βίκυ δεν υστερούμε αγαπη μου!! Μια χαρα μαγειρεύουμε! Αλως είμαστε λιγο πιο τεμπέλες και θέλουμε την ευκολία μας! ;)

Καλα η Αργυ εγραψες ενα καλημερα και εξαφανίστηκε; :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα αρχισω παλι να σε λεω ψωνισμενη...!

σε λιγο δεν θα εχουμε μαντηλι να κλαψουμε και εσυ ακομα ελπιζεις οτι θα του ψωνισεις Ralph Lauren?

:lol::lol::lol::lol::lol:

Μωρή σε εκπτωτικά.... :lol::lol::lol::lol:

Καλέεεεε όλα στα τζαμπο και στα H&M θα του τα πάρω.... :lol::lol::lol::lol:

Σίσσυ μωρή Απρίλη μήνα τι θα φοράει το βρέφος;;;;;Κοντομάνικα;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Θα στα δώσω...Έλα σπίτι μια μέρα για καφέ, να διαλέξεις...Μια βαλίτσα ρούχα έχω.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαζει εκπτωπικα ο λαφ?

Σισσι 4 κιλα φετα?

πολυ λαρτζ ειστε!

αχ αυτος ο παχυλος , και παντα στην ωρα του μισθος του Π. θαυματα κανει!

συμπεθερα....δεν μπορειται να το παρατεινετε?

η να μην την κανετε καθολου?

:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axxxx...ηρθα σπιτι..εφτιαξα εναν καφε./..και γουρουνιαζω με μιλφειγ!!!

Γωγω εσυ χανσ :ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue:

\εχω ΚΑΙ ραλφ...ετσι για να σκασεις!!!

Κοιτα εγω μερικα που δινω..δεν τα θελω πισω.,..

στην κουνιαδα τα εδωσα χωρις να θελω..αναγκαστηκα..οποτε σκυλιασα και τα ζηταω..ειπαμε..

Αχ Αργυρω...με στανεχωρησες...σημε και το βαφτιστιρι μου εβαλε φωτο της μανουλας του στο φεισ...και εγραψε "μανουλα μου γλυκια ποσο μου λειπεις" :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Γιατί να γίνει εκταφή;;;; :roll::roll::roll: Εμάς, στο χωριό τουλάχιστον, είναι δικός μας ο τάφος... :roll::roll::roll: Εννοώ ότι δεν γίνεται ποτέ εκταφή.... :roll::roll::roll::roll::roll: Πωπωπω πολύ επίπονη διαδικασία... :(:(:( Ευτυχώς που δε θα είσαι εκεί... :(:(

Βίκυ έχει ρε...McArthurGlen κλπ μια χαρά εκπτωτικά έχει... 8-)8-)8-)

Να δεις εμείς πόσο λαρτζ είμαστε στη φέτα...Τενεκέ έχουμε σπίτι... 8-)8-)8-)8-) Αλλά τη φτιάχνει ο παθερούλης μου ο λατρεμένος... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Οπότε τρώμε με τους κουβάδες φέτα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σήμερα το πρωί πήγα να δω τη θεία μου (αδερφή του μπαμπά μου) στη δουλειά της...Δουλεύει στο 401...Σε αυτό το νοσοκομείο νοσηλευόταν πάντα και ο μπαμπάς μου...Λόγω της θέσης της και της δουλειάς της λοιπόν έχει πολλές νοσηλεύτριες φίλες, πολλές εκ των οποίων περιποιούνταν τον μπαμπά μου και είχαν γίνει φίλες με τους γονείς μου....

Συνάντησα λοιπόν μια από αυτές τις κυρίες και μου λέει "Πωπωπωπω...Σαν να βλέπω τον μπαμπάκα σου..." Και σε κάποια φάση την έπιασαν τα κλάματα.... :cry::cry::cry: Πως στενοχωρήθηκα.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xalooooooooooooooo

το κοριτσι κοιμαται κ γω χαζολογαω....

εγω περυσι στις εκπτωσεις της πηρα για φετος απο μοδερκερ κ φενα

ειχαν πολυ καλες τιμες....

κ φετος απο h&m k zara καποια πραγματα

εχω κρατησει ρουχα απο τη γαμοβαφτιση που μαζεψα το ρουχομανι κ ειχα αλλαξει το νουμερο

της πηρε κ η μανα μου ενα σωρο 8-) εχει κ απο περυσι καποια κοματια που της κανουν

μονο παπουτσια λειπουν κ ειμαστε τζετ

αλλα θα της παρω αφου γυρισω απο ζακυνθο

της πηρα χθες απο κοσμος ενα ζευγαρι μπαλαρινες 25 νουμερο κ ειναι μικρες

θα παω σημερα να τα αλλαξω...αν βρω γιατι ολο σπασμενα νουμερα ειχε!

επανερχομαι

τωρα το ειδα αχ αργυρουλα μου!λυπααι πολυ που νιωθειςετσι :(

πολλα γλυκα φιλια απο μενα κ την μαριευη μου!

γωγουλα ΄πολλα φιλακια κ σε σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα ενώ ξεκινήσαμε για να πάμε βόλτα στο κέντρο, τελικά καταλήξαμε να κόβουμε θάμνους στον κήπο :o:o:o

ο γείτονάς μας, άρχισε να κόβει τους θάμνους που αποτελούσαν τον φράχτη του γιατί θέλει να βάλει φράχτη και έτσι είπε και ό άντρας μου να κόψει τον έναν μεγάλο θάμνο που έχουμε......με τα πολλά μας πήρε όλο το πρωινό!!! :? ....κούραση και τωρα πρέπει να καθαρίσω και το μέσα σπίτι διότι γέμισε με χώματα!!! :twisted::twisted::twisted:

κορίτσια αυτά τα εσώρουχα που αγοράζετε για τα παιδιά αλλά και για σας από τα π.χ καρφούρ είναι βαμβακερά? :?

είχαμε δει ένα ρεπορτάζ.....είπα να μην ξαναμοιραστώ πληροφορία, αλλά τέλος πάντων :P:mrgreen::mrgreen::mrgreen: ......που έλεγε ότι τα φθηνά εσώρουσα ή γενικώς ρούχα δεν είναι φτιαγμένα από καλά, αγνά υλικά και πολλές φορές αποτελούν και την αιτία αλλεργιών ή άλλων παθήσεων του δέρματος!!! :!::!::!::!: να προσέχετε :!::!::!::!:

Γωγώ δεν κατάλαβα γιατί τα θέλεις τα ρούχα πίσω? αυτά που δίνεις? :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

να τα κάνεις τι?

δίνω και εγώ της Ρ. στην αδελφή μου, αλλά δεν τα θέλω πίσω.......τι να τα κάνω?

προσωπικά ούτε που θα σκεφτόμουν, αν κάποιος μου έδινε ρούχα, ότι έπρεπε να τα γυρίσω πίσω!!! :shock::shock::shock::shock:

Λενάκι κρίμα για τα παιδιά των φίλων σας!!! :(:(:(:( τι εθνικότητας? έλληνες ή γερμανοί?

γιατί αν είναι γερμανοί το συνηθίζουν αυτό.....π.χ ενός γειτόνά μας τον εγκατέλειψε η γυναίκα του μόνο με τα παιδιά, μικρά, γιατί ήθελε να ζήσει την ζωή της, είπε ότι η ζωή δεν είναι μόνο παιδιά, σύζυγος και σπίτι :?

πάντως κανείς δεν μπορεί να ξέρει τι γίνεται μέσα στο ζευγάρι :!::!::!::!:

Γωγώ στην Λάρισα τους κάνουν εκταφή γιατί -λένε- δεν υπάρχει μέρος για να θάψουν τους καινούργιους νεκρούς!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

δεν ξέρω τι να πω.....άλλο να ξέρεις ότι ο δικός σου άνθρωπος είναι εκεί και μπορείς να τον επισκεφθείς και άλλο να ξέρεις ότι είναι σε ένα κουτί :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

για αγορά τάφου είναι πολύ ακριβά.......τουλάχιστον να είχαν ένα συμβολικό ποσόν π.χ 500ε τον χρόνο, θα τα έδινα......

προσωπικά δεν έχω "δουλέψει" στο μυαλό μου το γεγονός ότι η μαμά μου έφυγε........ :cry::cry::cry::cry::cry:

και τώρα τελευταία την βλέπω στον ύπνο μου!!! ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ ... :(

Εγω είμαι κάπως εξοικειωμενη με αυτο το θέμα ...5 παππουδογιαγιαδες ήταν αυτοί και μια θεία ......

Πόσα χρονια έχει η μαμά σου?

δεν μου φαίνεται περίεργο που θα είναι σε ωστεοθηκη .....απο μικρη όταν πηγεναμε εκλησια (πολύ συχνά) πάντα βγαίναμε και στο νεκροταφείο (κολλητά με την εκκλησεια είναι και ανάβαμε κεράκι στον τάφο του παππού και μετα πηγεναμε και απο το δωματιάκι με τις ωστεοθηκες για να ανάψουμε και εκει κεράκι ,μου ήταν φυσιολογικό μετα απο τον τάφο να μπαίνουν σε κουτάκι και να πάνε κοντά στους παλιότερους συγγενείς τούς ..... το κακό για μένα είναι το χωνευτήρι που πάνε τα πολύ παλιά κουτάκια ......δεν θέλω να σκευτω οτι οι παππούδες μου είναι εκει μαλλον τωρα .....αλλα και ναβειναι είναι άπλα τα κόκκαλα οχι η ψυχή τούς ....

Είσαι μακριά γιαυτό και δενβτο έχεις χονεψει ακόμα ....αυτο έπαθα εγω με την μια μου γιαγιά, κατάλαβα οτι παιθανε όταν πήγα σπίτι της μετα απο μήνες και δεν ήταν εκει ....ήταν ο παππούς μόνος του .....τότε στο τάφο έκλαψα πολύ περισσότερο απο οτι έκλαψα την μετα που πέθανε και ήμουν μακριά .....το ίδιο θα πάθω όταν πάω να δω τον τάφο του παππού μου που ακόμα δεν έχω πάει .....

post-11908-13873939736193_thumb.jpg

post-11908-1387393973641_thumb.jpg

post-11908-13873939736724_thumb.jpg

post-11908-13873939736923_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αρτζι όταν έδωσα στην ξαδέρφη κάποια βρεφικά ρουχαλάκια της Ιωάννας δεν ήμουν καν έγκυος στη Μαρτίνα...Υποτίθεται ότι τα δανείζεις κάπου για να τα χρησιμοποιησει το μωράκι μέχρι να μην το κάνουν... :roll::roll::roll::roll: Μετά γεννησε τη Μαρτίνα....Δηλαδή αν το μωρό που τα είχα δώσει ήταν κοριτσάκι και τα είχα δώσει σχεδόν όλα, έπρεπε εγώ να πάω να αγοράσω καινούρια, επειδή η άλλη δε σκέφτηκε ότι πρέπει να τα επιστρέψει;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Δεν τα δώρισα..Τα δάνεισα για να τη βοηθήσω.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Αλλά πέρα από αυτό ρε 'συ...Εγώ είμαι δεμένη συναισθηματικά..Θέλω να κρατήσω κάποια ενθύμιο.... :roll::roll::roll: Η να τα δώσω στον αδερφό μου αύριο μεθαύριο αν κάνει κοριτσάκια γιατί πολλά ρούχα είναι πραγματικά αφόρετα.... :roll::roll::roll::roll:

Άλλο εσύ που δεν θα κάνεις άλλο παιδί και τα δίνεις στην αδερφή σου.... :roll::roll::roll: Και φαντάζομαι ότι θα έχεις κρατήσει και κάποια ενθύμιο.... :roll::roll::roll:

Κατάλαβες τι εννοώ;;;;; :roll::roll::roll:

Όσο για το άλλο θέμα, εμάς στα μέρη μου ο καθένας έχει τον δικό του τάφο και δεν τον ξεθάβουν... :roll::roll::roll: Ευτυχώς δηλαδή...Ας πούμε στον τάφο που είναι ο μπαμπάς μου, θα μείνει για πάντα....Αν θέλεις, μόνο κάποια στιγμή, μετά από χρόνια, πας μαζεύεις ό,τι κοκαλάκι βρεις, τα πλένεις με κρασί και τα τοποθετείς σε ένα σεντόνι και τα ξαναβάζεις μέσα στον τάφο...Και όταν πεθαίνει ο άλλος σύζυγος, τον βάζουν μαζί...Στον ίδιο τάφο.... :?:?:?:?:?:?:?

Π.χ μου έλεγε η μάνα μου ότι πριν 4-5 μήνες πέθανε μια γιαγιά στο χωριό μου και τώρα πέθανε και ο άντρας της...Και τον έβαλαν στον ίδιο τάφο.... :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλεγα λοιπόν ότι:

Αφρο την άλλη εβδομάδα κλείνει 7 χρόνια :(:(:(:( έχω πάει στο σπίτι των γονιών βρε από τότε :roll::roll:

και φυσικά μου φάνηκε άδειο :cry::cry::cry::cry::cry:

μου αρέσει το σύστημα που έχουν εδώ, αγοράζουν οικ. τάφο και τέλος ούτε ξεθάβουν ούτε τίποτα :!::!: τέλος πάντων να μην καταθλίβουμε το τρενάκι, έχει και εγκυους!!! :!::!:

ο γείτονάς μας, που κάνει τον φράχτη, μας είπε ότι έγινε παππούς χθες το βράδυ και εγώ ονειρεύτηκα ότι η νύφη του γέννησε αγοράκι και τον ρωτάμε τι έχει? και μας λέει αγοράκι :o:o:o:o:o:o

η συνέχεια μετά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Π.χ μου έλεγε η μάνα μου ότι πριν 4-5 μήνες πέθανε μια γιαγιά στο χωριό μου και τώρα πέθανε και ο άντρας της...Και τον έβαλαν στον ίδιο τάφο.... :o:o:o:o

:o:shock::shock::shock: και που χώρεσε?? :shock:

Αργυρώ καταλαβαίνω είναι πολύ δύσκολο...

Έχω φίλες που πέθαναν οι μαμάδες τους κι εκείνες ένιωθαν το ίδιο όπως κι εσύ για την εκταφή :cry:

Στη μια μάλιστα πήγαν να τη βγάλουν και το κορμί ήταν ανέπαφο :o και το ξαναέθαψαν και έπρεπε να ξαναυποστεί τη διαδικασία :cry:

Πάντως περίεργο δεν είναι για μένα. Κι εμείς στο χωριό μου κάνουμε όπως λέει και η Αφροδίτη

Μέσα στο οστεοφυλάκιο είναι σε κουτιά τα κόκκαλα των προππαππούδων μας στο ίδιο σημείο με τις φωτογραφίες τους και πάντα ανάβω κερί.

Τέλος πάντων

Τα κορίτσια πήγαν ικεα με τους γονείς μου

Ο Γ έχει μάθημα

Κι εγώ ψάχνω τη στιρέλα :twisted::twisted::twisted:

Παίρνω το Γ να μου πει που την έχει παραχώσει και δεν απαντά :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α οικογεννιακο ταφο εχουμε και εμεις...στο χωριο..εκει ειναι θαμενοι η γιαγια ο παπους και η ξαδελφη-κουμπαρα..

η μαμα ηθελε φετος να βγαλει τα κοκκαλα των παππουδογιαγιαδων και να τα βαλει σε οστεοθηκη και να τα ξαναθαψει...για να ελευθερωθει χωρος..αλλα τελικα δεν το εκανε...

Αργρω αυτα που παιρνω εγω ειναι 100% βαμβακερα..δεν θα αγωραζα συνθετικα εσωρουχα ποτε στα παιδια...

ααα..εχω και μερικα μινερβακια απο μπαμπου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι Αργυρώ κι εγώ βαμβακερά παίρνω ρε

εμείς δεν έχουμε οικογενειακό τάφο

απλώς οι συγγενείς μπαίνουν δίπλα συνήθως και όταν βγουνε μπάινει ο επόμενος, όποιος προλάβει

Κανείς δεν έχει εδώ οικογενειακό τάφο ή μάλλον τώρα που το σκέφτομαι έχει μόνο η οικογένεια του Λάτσιου στο χωριό :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς δεν έχουμε οικογενειακό τάφο

απλώς οι συγγενείς μπαίνουν δίπλα συνήθως και όταν βγουνε μπάινει ο επόμενος, όποιος προλάβει

:|:oops::oops::oops: καλά τι μαλακίες γράφω και δε βαράτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω στεναχωρηθηκα....δεν θα σχολιάσω οχι γιατι δένει χω κατι να πω αλλα επειδη στεναχωριεμαι πολυ με τέτοια θέματα, με αγχωνουν κ δεν τα αντέχω...

Βρε γωγω κ εγω την ιδια απορια έχω με τη αργυρω....δανειζεις τα ρούχα? καλύτερα για μένα ειναι είτε να μη δώσεις τιποτα αν ειναι να το ξανά ζητήσεις είτε να να κρατήσεις αυτά που σου αρέσουν κ έχεις δεθει συναισθηματικά κ να δώσεις τα υπόλοιπα, η δώσε τα σε κάποιον που δεν θα τα ξανά ζητήσεις...

Προσωπικά αν μια φίλη μου πρότεινε να μου δώσει ρούχα για το Σεμπ με τον όρο να της τα επιστρέψω θα παρεξηγομουν, σοβαρά....Δεν σε κατηγορώ σε κατι ετσι?? αλλα βρε παιδι μου το βρίσκω λιγο προσβλητικό να μου το πούνε, ξερω γω....Ας τα δώσει μετα αυτη σε κάποιον αλλο που μπορεί να εχει αναγκη...

Εγω δεν έχω αγαπημένα ρούχα του Σεμπ. Δεν έχω κρατησει τιποτα σχεδόν, τα έχω δώσει όλα. Τα μοίρασα όλα οταν ήμουν στην Ουγκαντα κ έδωσα μαζι κ κουβέρτες δικές του και παπούτσια κι ρούχα, κ σεντόνια τα παντα...έδωσα κ τα δικά μου ρούχα, ο Κ τα δικά του, γενικα γυρίσαμε πίσω με μια μπλουζα κ ενα φόρεμα...κ απο τότε για μένα έχω αγοράσει παλι ελάχιστα, κ αυτά τωρα που πρεπει να πηγαίνω στη δουλεια..

Στον Σεμπ έχω πάρει μπλουζάκια αλλα του λείπουν παντελονακια ομως ευτυχώς φοράει στολή στο σχολείο κ ετσι δεν έχω το καθημερινό ντύσιμο. Κια τωρα επειδη θα πάμε δέκα μερες ΒΚ την άλλη εβδομάδα πήρα καπια χειμωνιάτικα γιαο εκει κανει ηδη κρύο...

Δέν εχω αγαπημένα ρουχα να τα κρατάω, τα ρούχα εχουν αξία οταν τα φοράει ενα παιδι που δεν εχει κ οχι με το να τα έχω εγω στην ντουλάπα..

Μια γνωστή μου στην Ουγκαντα, δανεζα με δυο παιδια κ έκαναν παρέα τα παιδια μας κάτω- εχει πολλα χρηματα, ο άντρας της, δανος κ αυτός πρεπει να βγάζει τουλάχιστον 20,000 ευρώ το μήνα- εχει βγάλει στο ΦΒ όλα τα παλιά ρούχα των παιδιών της κ τα πουλάει στους λευκούς στην Καμπαλα...Κάποιο άνθρωποι τελικά ειναι ζώα, δεν κοιτάει που ζει σε μια χώρα που δεν εχουν να φάνε κ τα παιδια ειναι γυμνά, αλλα παει κ πουλάει τα ρούχα αντί να τα δωρίσει....Καμία επαφή με τον έξω κοσμο η γυναίκα...

Ο Σεμπ ακομα μυξες κ αυτο το βηχαλακι....Αχ δεν το μπορω. Αγχωνομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνέχεια.....

ο γείτονάς μας λοιπόν, που κάνει τον φράχτη,είναι 57 ετών και τα κάνεί όλα μόνος του :o:o:o έκοψε τους θάμνους και θα βάλει μόνος του τον φράχτη :?

έκοψε και ο άντρας μου τον θάμνο και μετά πήγε τουλάχιστον 5 φορές γιανα πετάξει τα κλαδιά.....και ξερίζωσε και κάποια μεγάλη ρίζα και μετά ξάπλωσε στο γρασίδι γιατί του πόνεσε η καρδιά του :o:o:(

και σκέφτηκα να φωνάξω τον γείτονα γιατί είναι μέντικ για βοήθεια......και ο άντρας μου σκέφτηκε ότι ίσως φωνάξω τον γείτονα και σηκώθηκε :o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μετά ξερίζωνε κάτι ριζούλες και ξαφνικά ένιωσε κάτι στα χέρια του, κοιτάζει και βλέπει ένα κεφαλάκι να τον κοιτά και τρομαγμένο να φεύγει μακρυά :o:o:o ήταν ένα ποντίκι εδάφους :o:o:o:o και πριν από εκείνον ήμουν εγώ εκεί!!!! :o:o:o:o:o:-s:-s:-s:-s

Γωγώ συμφωνώ με αυτά που λέει η Φρανίτα για τα ρούχα!!! δλδ αν τα έδινα στην αδελφή μου πριν κάνω 2ο παιδάκι δεν θα της τα ζητούσα πάλι, θα αγόραζα άλλα.....

και να σου πω και κάτι? μόνο 2 πράγματάκια έχω κρατήσει, δεν μπορώ αυτό το συναισθηματικό δέσιμο με τα πράγματα....τουλάχιστον όχι και με πράγματα!!! :!::!::!::!:

και όταν μεγαλώσουν τα παιδιά να τα υποχρεώσουμε να μην ξέρουν τι θα τα κάνουν όταν εμείς φύγουμε από αυτόν τον κόσμο!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι στο θέμα ρούχα

κι εγώ έχω δώσει πολλα και δεν πήρα τίποτα πίσω.. :? δεν το σκέφτηκα να μου τα επιστρέψουν, τα έδωσα για πάντα :?

έχω δανείσει σε συγγενείς κούνια, καρεκλάκι φαγητού, πάρκο κλπ και τους είπα πώς αν κάνω τρίτο και είναι και σε καλή κατάσταση θα ήθελα να τα χρησιμοποιήσω πάλι

τα ρούχα εγκυμοσύνης μου δε τα έχουν φορέσει πάνω από 5-6 φίλες μου έγκυες :lol:

το θήλαστρο μου ουουουο έχει ταϊσει επίσης άλλα τόσα μωρά :lol::lol::lol:

κρίμα να τα έχω στην ντουλάπα :roll: μπας και τα χρειαστώ ενώ κάποιος άλλος τα έχει ανάγκη

Καλά Φραν πράγματι πολύ ζώον αυτός

καλέ εμέις τόσα ούτε σε χρόνο δε βλέπουμε :lol::lol::lol:

δηλ. εγώ τι να κάνω να πουλήσω το κορμί μου πια???? :lol:

Περαστικά σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...