Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

Μαρια τελεια ειναι..

εγω πολυ τα ευχαριστηθηκα...

απο βδομαδα θα εχουν και μπεμπε..και ειδα πως του Ζαν του χρειαζονται 2-3 φορμιτσες..

οποτε ισος να του παρω καμια...

απο ζαρα και Η&Μ τελειωσαμε..σας ειχα δειξει τι τους πηρα..αυτο ηταν...απο παπουτσικο ειμαστε καλυμενοι ε πηραμε και γαλοτσες ετσι για το καλο..και παπαλα για φετος...

Σισσυ αυτη η φιλη μου τα κολαν της μικρης της τα φοραει οσο της κανουν στη μεση...τα πηρε σαν κολαν οταν ηταν 2,5..και τωρα τα φοραει σαν βερμουδα στο γονατο κατω απο φουστανακια...

αλλα και αυτη τα παντελονια τα παιρνει με μπασκα απο κατω..για να τα φορανε περισσοτερο καιρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σισσυ στα μοντερνα κομματια σηγουρα ειναι καπως τσιμπιμενο...

εγω παντως εσωρουχα του Χ του πηρ ααπο τα καρφουρ..και βρακακια..και μποξερακια κολλιτα...

ειχαν πανω τον Μακουιν- μη χεσω..θελουμε και κοκκινο βρακι- και μου βγηκα πιο οικονομικα απο του Ζαρα και του Η&Μ..

αλλα παντελονακαι του πηρα..αλλιως δεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για μένα βρακιά πήρα από accesorize εκπτωσιακά φθηνά και πολύ παιχνιδιάρικα ;);)

για τα κορίτσια παίρνω από h&m, zara, tezenis και carfour όπου βρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρι εμεις πουθε το βρουμε το πανγγηριιιι;;;;;...χαχα...

θελω να φτιαξω μια συνταγη για εφταζηπο ψωμι..θα το ξεκινησω απο Παρασκευη..να δω τι θα βγει...

ειμαι υπερευχαριστιμενη με τα του καρφουρ...

ο Ο φοραει σωβρακα απο τα σπριντερ στορσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα πάλι

μην μιλάτε για ψώνια .....2 φόρμες και 2 παπούτσια και τέρμα ....τα ρούχα του κάνουν τα παλιά αφού δεν παχινε και δεν ψιλωσε πολύ, τα παντελόνια που του πήρα την άνοιξη απο το λαρεντουτ του είναι φαρδιά!! Είναι πολύ αδύνατος .....

Του ζαρα δεν μου αρέσουν τόσο, πόλλα έχουν χάλια ύφασμα η είναι στραβοραμενα ....του ΗΜ είναι πολύ ανώτερα.

Σισσιω μου μην σκευτεσε τιποτα ...άσε το σώμα σου να σε πάει .

Αν δεν είστε στο πλύνει Βαλε είστε καλά ακόμα ....τα απόλυτος απαραίτητα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω ξεμεσιαστεί

ξέρετε τι κάνω όλη μέρα?

έχουμε απόσυρση στη βιβλιοθήκη μας και πάω και πάιρνω βιβλία

έχω πάρει βιβλία για την ειδικότητα μου, Λογιστικής, Ιατρικής, Μικροβιολογίας, Δημ. Σχέσεων, Παιδαγωγικά-για την αδερφή μου, και ένα για Αμπελουργία 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε, δεν μπορώ θα το ανοίξω το στόμα μου.... :twisted::twisted::twisted:

Ρωτησε η Νατασούλα για χύτρα και η Σίσσυ είπε ότι βράζει το μοσχαράκι σε κανονική κατσαρόλα για 3 ώρες.... :o:o:o:o:o:o

Ήρθε η ώρα να σας αποκαλύψω την αλήθεια.... :geek::geek::geek::geek: Την Κυριακή η κυρα Σίσσυ είχε την τιμή να μας δεξιωθεί οικογενειακώς σπίτι της....Εμένα, τον Γ. και τα δύο κοριτσια μου....Μου λέει, έχω φτιάξει "λαζάνια με κιμά, πατατούλες, ριζότο, μοσχαράκι"...Φτάνουμε σπίτι και την ώρα που παρκάραμε από κάτω, βλέπουμε τον κακομοίρη τον Παναγιώτη να έρχεται με μια κατσαρόλα στο χέρι.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Του λέω τι είναι αυτό;;;; Μου λέει "είχα πάει στη μαμά της Σίσσυς να πάρω το μοσχαράκι που μαγείρεψε...." :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τόσο νοικοκυρά φίλη έχουμε...Μας έκανε τραπέζι και έβαλε τη μανα της να μαγειρέψει... :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

Φιλενάδα σε ξεφτίλισα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλά κατά τ'αλλα ήταν φοβερή.... :lol::lol::lol::lol:

Απίστευτες πατάτες είχε φτιάξει (με δενδρολίβανο), τέεεελεια σαλάτα με λόλες και λιαστή ντομάτα, τα λαζάνια τα είχε κάψει από πάνω :lol::lol::lol::lol: αλλά ήταν νόστιμα...Η αποθέωσή της βέβαια ήταν το τσιζκεϊκ που είχε φτιάξει.... :@):@):@):@):@) Τέεεελειο...Αλλά για σιρόπι είχε πάρει μαρμελάδα και έβαλε..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όσο για το μοσχαράκι της μαμάς, νόστιμο, αλλά σκληρό.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου έσπασε τα νεύρα σήμερα ο Κ ...τι ήθελα και πήγα χθές στην Παναγιωτα και έκατσε εκει!!!

Άκουσαν εκει το βήχα του Μ η Παναγιωτα κιι η Βυκη και μου είπαν να προσέξω μην επιδινωθει και το γυρίσει σε βρωχιολτιδα και πως θα το καταλάβω οτι άλλαξε ο βήχας .....δεν κοθαρρώ όλη την κουβέντα (όπως πάντα) και άκουσε οτανβεγω του είπα να προσέξει, του ειπαι κιι ο Γιωργος για την μάσκα αερολιν ......οκ είχαμε πει χθές να πάμε στην γιατρό το είπα πρώτη εγω γιατι το βραδυ και το πρωί τρόμαξα απο τον βήχα .....

Όταν φεύγαμε περάσαμε απο φαρμακείο και πήρα ορο που μου ειχε τελιωσει και είχα αμελήσει να πάρω, και όταν πήγαμε σπίτι τον καθαρισα ....το βραδυ δεν ξύπνησε απο βήχα (ξύπνησε απο ονοιρο και τον πήραμε δίπλα μας) και το πρωί δεν έβηξε ούτε ιχε μύξα καν!!!

με έσκασε ο Κ να πάρω τηλ να πάμε στην γιατρό για να μας γράψει μάσκα αερολιν! Και να μην καταλαβαινει οτι του λέω και να μου την λέει άσχημα οτι κάνω τον γιατρό οτι κάνω οτι τα ξέρω ολα οτι τα 3 του ξέρω ....μα καλά αφού βλέπω οτι δεν έχει βήχα όπως ειχε και δεν έχει και μύξες τι να πω στην γιατρό? Απο την στιγμή που εγω βλέπω βελτιωση τι να πάω στην γιατρό για ενα πλο μπουκόμα!!! Σαν τις υστερικες που γκουχ κανει το παιδι και το τρέχουν και το πλακώνουν στα σιρόπια;!! ......αυτο οτι δεν με εμπιστευετ και με βγάζει άχρηστη μανα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ σαν οικοδέσποινα είναι φοβερή...Με την κοιλιά στο στόμα έκανε τα πάντα κι εγώ καθόμουν.... :oops::oops::oops::oops::oops: Δεν την βοήθησα καθόλου η γαϊδάρα.... :oops::oops::oops:

Περάσαμε τέλεια όμως και την ευχαριστώ και δημοσίως...

Η βίζιτα μας ήταν αρμένικη...12.30 πήγαμε, 6.15 φύγαμε.... :o:o:o:o:o:o

Οι μικρές έλιωσαν στο παιχνίδι.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Το καταευχαριστήθηκαν... :mrgreen::mrgreen: Και της αφήσαμε ένα σπίτι μπουρδέλο... :oops::oops::oops::oops:

Σίσσυ πες μωρή για το Μαρτινάκι μου πόσο καλό παιδί είναι.... :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασίααααααα μωρη μπιχλιάρα θα πηγαίνεις γυμναστήριο για να κάνεις μπάνιο;;;;;; 8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol::lol:

Σίσσυ με 'γεια τα ψώνια...Αλλά είσαι μέγαλο σούργελο ρε φίλε...δεν πας καλά...Σε ένα μήνα γεννάς και πήγες τώρα να πάρεις τζην;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Ε μα έλεος..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, μην αγχώνεσαι μωρή για το ντύσιμο του μωρού.... :lol::lol::lol: Αλήθεια τώρα, ήθελα να στο πω και προχθες, αλλά δεν το είπα για να μην παρεξηγηθείς.... :oops::oops::oops::oops: Θες να σου δώσω τα φορμάκια των κοριτσιών μου;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Έχω πάάάάάάρα πολλά και αν και τα φόρεσαν και οι δυο είναι σε πολύ καλή κατάσταση.... :roll::roll::roll::roll::roll: Αν θες, πολύ ευχαρίστως.... :x:x:x:x:x:x:x

Η μόνη προϋπόθεση βέβαια είναι να μου τα επιστρέψεις.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::oops::oops::oops::oops::oops:

Σόρρυ που το λέω, αλλά είχα δανείσει σε μια ξαδέρφη ρούχα για το παιδί της και δεν μου τα επέστρεψε ποτέ.... :shock::shock::shock::shock: Και ντράπηκα να τα ζητήσω.... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο κλασικοί άντρες.... :?:?:?:?:?:?:? Ηρέμησε...Άλλο μου έκανε εντύπωση εμένα... :roll::roll::roll: Δεν έχεις κάνει ποτέ σε κανένα από τα δύο μάσκα;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o Μα που ζεις τόσα χρόνια;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης και μενα μου τη δίνει να βλέπω τα ίδια και τα ίδια ρούχα των παιδιών στη ντουλάπα....Έτσι, αγοράζω που και που καινούρια στην Ιωάννα...

Τώρα βέβαια που θα κάνω τον ΓΙΟ, θα τα ψωνίσω όοοοοοολα καινούρια.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Τι θα φοράει ο λεβέντης μου;;;Ροζ;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο έτσι είναι όλοι ρε συ... απορώ γιατί του δίνεις σημασία! Εγω του λέω ναι σε όλα και εχω το κεφάλι μου ήσυχο! ;) Βεβαιως μετα κανω τα δικά μου! :lol::oops:

Γωγώ τί ηθελες μωρη;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted: Με την κοιλιά τούρλα να σου φτιάξω και σιρόπι φράουλα για το τσιζκέικ;;;; :twisted::twisted::twisted:

Τα λαζανια μου ήταν καταπληκτικά, τι να κάνω που ξεχνάω η δόλια και μου ξεράθηκαν λίγο απο πάνω;;; Υπερβολικη όπως πάντα! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Και τώρα σειρά μου!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: Εγω τουλάχιστον κυρά μου είπα την μαμά μου να μου δώσει μια μικρηηηηηή μικρούτσικη βοήθεια, εσύ που όταν ηρθαμε, έβαλες τον Γ να ψήνει και να φτιάξει και τηγανιά δεν έχεις τπτ να μας πεις;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλά βέβαια εγω είμαι κιουρία αγάπη μου και δεν μίλησα, ίσα κι όμοια είμαστε;;; :lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P

Πάντως δεν έφταιγε η μαμά... ο κωλοχασαπης δεν της εδωσε καλό κομμάτι μάλλον, γιατί η μαμα το ψητό κατσαρόλας το κάνει τέλειο! :D Εγώ φταίω μωρή που ηθελα να σε ταϊσω το καλύτερο! :twisted: Γρουσούζα! Μέχρι και το μοσχαράκι γκαντέμιασες! :lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν ταιριάζουν ρε συ οι ηλικίες μας... αλλωστε έχω και της Χ που είναι γεννημένη καλοκαίρι και είναι τρεις μηνες η διαφορα γι' αυτό και δεν ξανοίγομαι ακόμη... και σιγα μην παρεξηγηθώ ρε χαζο!!

Δεν έχω τέτοια κολληματα! :P Κακως που δεν τα ζήτησες τα ρουχαλακια, έπρεπε να της το πεις όπως το είπες σε μένα τώρα!

Και ποτε μωρη να το έπαιρνα το τζην;;; Μεσα στο κατακαλόκαιρο;;; :shock::shock: Τωρα θα το χρειαστώ που μπαίνουν τα κρύα! Και μην ανησυχείς! Θα κάνει απόσβεσηέτσι κι αλλιώς στη λοχεία θα γίνω βουβάλα, που να μου χωράνε τα κανονικά μου ρούχα;! :lol::lol::lol::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω είμαι άπλα πήγα για κακα τον Μ χαχαχα

ο Μ μόνο ντεπον έχει πιεί και αυτο 2 -3 φορές .....

Ο μικρός ούτε ντεπον ..... και δεν τα ξενουλωνω συνέχεια την μύτη ......

Απο εδω και πέρα όμως είναι άλλο θέμα .......

Καλά Γωγω στον γιο έχεις λιγότερες "κουκλιστικες " επιλογες αλλα στα ΗΜ έχει τρελά ρουχαλάκια αν τον θέλεις λίγο ροκ και οχι φλωρακι (δες Παναγιωτα) χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ να σε ρωτήσω κάτι;;;;;;Τι έχεις σκοπό να φοράς στο μωρό μέσα στο σπίτι;;;; :roll::roll::roll:

Γούνα;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μωρή λέω να σου δώσω τα κλασικά φορμάκια....Τα μακρυμανικα με τα ποδαράκια.....Που φοράνε τα μωρά...

Απρίλη γέννησα....Έχω μακρυμάνικα... :lol::lol::lol:

Τα κλασικά φορμάκια του Mothercare έχω ρε... :roll::roll::roll: 0-3 νούμερο.... :roll::roll::roll::roll:

Μια χαρά θα είναι το νινί.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου αρέσουν και τα δυο στυλ...Και ροκάκια και φλωράκια.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σισσόνι τέτοια φορμάκια εννοώ μωρή...

http://www.mothercare.com/Mothercare-3- ... Sleepsuits

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω αμα θες εγω σου στελνω την πληρη γκαρνταρομπα τοπυ φοφο...απριλη εσεις..μαιος εμεις..μια χαρα θα σας βολεψει...

περιλαμβανει κορμακι D&G σετακι μπερμπερι( παντελονι καζακα καπελο)..μπλουζα μακριμανικη D&G κλπ κλπ..

ειναι απο τριτο χερι αλλα σε αριστη κατασταση....

ο Γ δεν φορεσε κανενα απο αυτα...χαχαχαχα

τι νομιζες καλε..οτι εδωσα στην κουνιαδα μου..τα απαιτησα πισω...

στη ψυχρα μαλιστα..οχι κυρια μου δεν ντραπηκα καθολου μα καθολοιυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης Σίσσυ...Εγώ ποτέ δεν έκρυψα ότι μαγείρεψε ο Γιώργος.... :twisted::twisted: Γιατί νομίζεις ότι τα κορίτσια με έχουν περάσει για νοικοκυρά;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ξέρουν ότι δεν κάνω τίποτα... :lol::lol::lol::lol: Αλλά η μαγειρική μου αρέσει... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Κορίτσια σκεφτόμουν κι εγώ να χρησιμοποιήσω χύτρα...Η πεθερά μου σπάει τα νευρα και συνέχεια τη βρίζω...Βάζει φαγητό στην κατασρόλα και το βράζει για ώωωωρες...Το μάτι το έχει στο 2.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Και πληρώνουμε ένα σκασμό λεφτά στη ΔΕΗ από αυτή τη μαλακία της...Συνέχεια της το λέω...Εγώ συνέχεια στο φουλ το έχω το μάτι... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλά μου είπαν ότι στη χύτρα το φαγητό χάνει τις θρεπτικές ουσίες του.... :roll::roll::roll::roll: Ισχύει;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Χρύσα τι έχει μωρή το Humana;;;;; :twisted::twisted::twisted: Κι εγώ αυτό έδινα στην Ιωάννα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: 16 ευρώ έκανε, θυμάμαι και περνούσα 3 μέρες... :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ειπα ΕΓΩ οτι εχει κατι..

η κουνιαδα μου επαθε ιστερια...

εχει λεει μεσα λεκιθινι σογιας...

ναι απο ολα τα συστατικα ΜΟΝΟ αυτο την πειραξε..

Δε με διαβαζεις μαρι δε με διαβαζεις..

αφου ΣΕ ειπα..βλεπουν ολη μερα Λιακοπουλο και λοιπους συνομοσιολογους..και μου τα κανουν τσουρεκια..

Μια χαρα βεβαια τα χλαπακιαζουν μετα..αλλα..

ειπαμε..μονο θεωρια ειναι..

αλλα ναι..η ιστερια βου..ητανγι ατην τιμη..

εμ κοριτσακι μου (40 χρονων γαηδουρα)...οταν εγω σου ελεγα για θηλασμο..με εγραφες στο τετοιο σου..τωρα βουλοστο και ξηλωσου...

κατι πρεπει να φαει και αυτο το ερμο..με τοςυ γονεις που εμπλεξε...

Ρε παιδια..γιατι χανει βιταμινες;;;..εγω πιστευω πως δεν τις χανει..ΟΚ αναπτυσει μεγαλες θερμοκρασιες..αλαλ το παρατεταμενο μαγειρεμα δεν ειναι πιο επιβλαβες για καποιες ουσιες;;;;

Παντως λατρεια εκτσι μαγειρευαν τα παλια τα χρονια..και το φαγητο γινοταν λουκουμι..πολυ ωρα σε σιγανη φωτια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...