Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

οτι θα παρειε τα τρια του...χαχα..που ελεγ ακαι η Τζουλι χτες...

εγω καταλαβα τι ελεγε η Τζουλι..αλλα το ταμπλετ το Ο μου αρνιοταν το γραψιμο..και εγω το εγραψα μετα...χαχα..

παναγιωτα..τι λεγατε για μενα χτες ρεεεε..ξεραστε τα οοολλαααα...

χαχαχαχα

χτες δεν εβιχα..χτες εριχνα καντηλια στον Ο...

μα ποσο με εκνευριζει..ποσο προστατευτηκος απεναντη τους θα ειναι;;;;

για μενα δεν ειναι τοσο προστατευτηκος...γι'αυτοπ και δεν του εκατσα χτες... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε ολες πηρατε το λαδι?

θα π του Π. οτι θελω να το παρω και ξερετε ποια θα ειναι ηα απαντηση ...!

ΒΑΛΕ ΛΑΔΙ ΚΙ ΕΛΑ ΒΡΑΔΥ :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε; εμεις ησυχα αραζουμε σπιτι!

χρυσα καλυτερα ετσι το απολαμβανουν κ τα παιδια σου,γλιτωνεις τα μη εδω μη εκει,απλα προσεχεις σε ποιο σημειο θα προσγειωθει ο γιαννακης!χαχαχα μα τι παιδι!κ γω μη νομιζεις σε σημεια που φτανει δν εχω τπτ

κ στο παλιο σπιτι ηταν ολα ψηλα δν ειχε προσβαση να σπασει κατι....γιατι να χαλαστεις αφου μπορεις να το γλιτωσεις;

επισης πλακα πλακα να ταισεις ενα μωρο μονο με σκονη θελει λεφτα...ποσα θελεις περιπου το μηνα;

αθηναιες ωραια περασατε ε;μπραβο σας !πολυ γελασα με το φ +π της αφρος :)

αφροδιτη τρωει πλεον ο μανωλης στον παιδικο;πρωτη κοπανα σημερα ε; :P

σισσυ κ γω νομιζα κατι παιχτηκε κ δν πηρα γραμμη!τωρα για τα τροφεια δν γνωριζω κ πολλα αλλα δν μπορει ο καθενας να κανει οτι θελει ετσι με μια ανακοινωση....ψαξτο!

φρανιτα ελπιζω να μν ταλαιπωρηθει πολυ ο σεμπ....οχι η μικρη μου δν παει παιδικο αφου δν δουλευω κιολας γιατι να τη στειλω ειναι κ μικρουλα εμενα ακομα...ισως του χρονου!ποτε φευγει η μαμα σου ειπες;

αργυρω σορυ νομιζα θα εκλεινε κ ο παιδικος ..αφου σας ειπε δν χρειαζεται μν ανοιγεις δουλειες νομιζω....

νατασουλα η μιρκη παει παιδικο τωρα;ο μιχαλακης σχολειο;χυτρα κ γω τεφαλ εχω απλη στη χρηση αλλα δν ξερω τιμη ταχει παρει η μανα μου δωρο..

παναγιωτα πως παει;εσεις καμια καταληψη;οχι;;γιατι;;;; :lol:

ιουλια κ μενα με μπερδεψες με τα 3 ...αν δν εξηγουσαν τα κοριτσια ακομα θα εψαχνα :lol: ακομα καταληψη εσεις;

αναστασια μου φευγουμε παρασκευη 12 κ γυρναμε 22οκτ.!γιουπι!!!!!!!!η μικρη καλα δοξα τω θεω αν εξαιρεσεις οτι μια βδομαδα τωρα περιπου μια φορα τημερα ζηταει να θηλασει,της λεω δν εχω αλλο γαλατακι αγαπημου κ λεει ουχι μαμα!πολλα γαλα κ πιανει βυζι :( αλλα τουλαχιστον ξεχνιεται ευκολα κ δν κλαει!παλι καλα!αλλα δν δινω

γιατι θα την περδεψω μετα.....

μπουρικ (το σκοτωσα; 8-) )γεια σου ειμαι η ζωη εχω μια κορη τη μαριευη 25 μηνων κ μενουμε σαλονικα αλλαειμαι αποζακυνθο..περαστικα σας!

λενακι ειναι εκειο το ζευγαρι που ειχε το παιδακι που εκανε κατι περιεργα;μακαρι ναμνεχει μπλεξει η κοπελα με ναρκωτικα κ αφου δν μπορουν μαζι ας χωρισουν :( παγο ε;θερμανση αναψατε;

αυτα προς το παρον φιλια σε ολες!

post-9830-13873939729777_thumb.jpg

post-9830-13873939731914_thumb.jpg

post-9830-13873939734127_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ..ζωη καλα να περασεις..ζηλευω...με τηνκαλη την εννοια παντα..θα ηθελα και εγω να ταξηδευω που και που...

Δεν εχω ιδεα ποσο παιε το γαλα σκονη...

αλλα ενα κουτι των 400 φτανει στην κουνιαδ αμου περιπου για 3 μερες...και κοστιζει 16-18 ευρω...

..οποτε θελει περιπου 10 κουτια γαλα..ε 160-180 ευρω..φανταζομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης γωγουλα το διαβασα χτες το μνμ σου κ με ελουσε κρυος ιδρωτας κοπελια!

πλακα εκανες για τον αδερφο ε;πες πλακιτσα ε; :lol::lol:

επισης οντως με 2 αδερφες μεγαλυτερες κ μια γλυκια μανουλα που θα τον εχει ενα τον γιο

μααααααααααααααααλλον θα αργησετε να δειτε γκομενιτσα σπιτι..... :lol::lol::lol::lol:

αλλαμν τρομαξεις δν θα ειναι γκει........ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

(πλακιτσα ε μν παρεξηγηθεις τπτ!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!! :D

Τι κανετε?

Τι ωραια που ηπιατε καφεδακι! Και εγω θελωωωωω :D Την Δευτερα θα πιω καφεδακι με την Ελληνιδα μαμα που γνωρισα περισυ στον παιδικο, ειμαστε γειτονισες και ποτε δεν ετυχε να τα πουμε απο κοντα. Το αλλο Σαββατο εχουμε γενεθλια!!!!! Θα κανω παρτυ στην Ε. πρωτη φορα και θα καλεσει 3 φιλες της απο τον παιδικο. Θα ερθει και αυτη η φιλη μου με τα 3 παιδια της,θα πω και στον φιλο μας που χωρισε να φερει τον μικρο του. Θα ειμαστε συνολικα 7 παιδακια μαλλον αλλα χωρις μαμαδες. Μονο η φιλη μου θα κατσει για καφεδακι. Εχω πανικοβληθει! Πρεπει να βρω τι θα ετοιμασω...

Μαρακι δεν το χα να κανει ετσι ο αντρας σου! Τελικα ολοι πανω κατω τα ιδια κανουν.

Σισσακι απαραδεκτοι! Να τους κανεις καταγγελεια, μην το αφησεις.

Αργυ για την καφετερια που ρωτησες και το θυμηθηκα τωρα, μαπα βγηκε την πηγαμε πισω. Την βρηκε προσφορα με 50 ευρω μωρε και μου την εφερε. Εκανα χαλια καφε, σαν καφε φιλτρου απλο χωρις κρεμα χωρις τιποτα. Α! και το ρολοι μαπα. Καλα που με εκοψε και πηγα πρωτα σε μαγαζι να το δω! Το χρωμα του ηταν σαν χαλκινο καμια σχεση με το ροζ της φωτογραφιας. Ευτυχως που δεν το παρηγγειλα. Τωρα για τα Χριστουγεννα θα παρουμε μια μηχανη του καφε της προκοπης!

Νατασουλα μου ευχομαι να μην εξελιχθει η νοσος της Ελενας και να μην την ταλαιπωρησει καθολου! Ολα καλα θα πανε θα δεις! Η χυτρα τι επαθε?

Παω να μαγειρεψω, αρακα με πατατουλες στην χυτρα φυσικα :mrgreen: Φιλια σε ολες! Γραψατε και θα τα διαβασω μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήρε το στεφάνι μου στα τροφεία και του είπαν να κάνουμε ένσταση. Που είσαι Ιουλία να γράψεις κείμενο κόλαφος!! :lol:

Σοβαρα τώρα είπε να γραψουμε όλα αυτα για την οικ. μας κατάσταση, να επισυνάψουμε τα μηνιαία εκκαθαριστικά μισθοδοσίας μας και να τα αποστείλουμε στα κεντρικά μέσω του παιδικού σταθμου. Και μέχρι να μας έρθει απάντηση να μην πληρώσουμε τίποτα.

Νατασσούλα εμάς δεν ξέρω αν είναι ΝΠΔΔ οι δημοτικοι σταθμοί, αλλά σίγουρα δεν ενημερωθήκαμε για τη αυξηση των τροφείων.

Βικάκι τι να πρωτοπληρώσει ρε και ο Π με τον παχυλό μισθο;;; :lol::lol::lol:

Γιώτα δεν έκανα αυξηση στη μέση της χρονιάς. Τώρα άρχισαν να στέλνουν τα ειδοποιητήρια για τις πληρωμες, δλδ εμεις τωρα θα πληρώσουμε 1η φορα για Σεπτεμβρη, Οκτωβρη κλπ. Το Ρουλάκι είναι μια χαρά! Πάντα γλυκιά και καλοσυνάτη! :x

Χρύσα έτσι όπως έγραψες επιστρέφω να απαντήσω στην Σίσσυ λέω απο μέσα μου ωχ θα γυρίσει να μου σπάσει τα μούτρα!!! :lol::lol::lol:

Λενάκι ΚΑΙ κορίτσια Εχθες κατέβηκα στο Σύνταγμα για να αγοράσω στολη μπαλαρίνας για την μπαλαρίνα μου :D (θα σας ανεβάσω φωτο) και ένα τζηνακι εγκυμοσύνης για μένα και τελικά κατέληξα να εγκλωβιστώ στην πλ. Μοναστηρακίου, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΑΑΑΑ αναμεσα στους πάγκους με τα φρούτα :lol::lol::lol::mrgreen: , φορτωμένη με σακούλες (τελικά δεν πήρα μόνο αυτά... :oops::oops::oops::| ) με την κοιλιά απέναντι, χωρίς συγκοινωνίες, γιατί ενω είχαν πει οτι θα έκλεινα 3 σταθμόυς, τελικά έκλεισαν όλους τους σταθμούς μέχρι την Εθνική Άμυνα :shock::shock::shock: , χωρίς λεφτά γιατί κάνένα απο τα ΑΤΜ της πλατείας δεν λειτουργούσε, για έναν περίεργο λόγο, και με το παιδί μου στον παιδικό σταθμό ο οποίος έκλεινε στις 12 μ.μ. Τελικά πήρα την μαμα μου 1 τέταρτο πριν κλείσει ο σταθμός και αφού περιφερόμουν σαν την άδικη κάταρα στην πλάκα, βρηκα ΑΤΜ να βγάλω λεφτά και αρκετη ώρα μετά μου έφεξε και πέρασε ένα ταξι να με πάει σπίτι μου!

Δεν σας κρύβω οτι έκλαψα απο την στεναχώρια μου... τέτοια αναξιοπρέπεια δεν έχω ξαναβιώσει. Σκεφτόμουν οτι μας έχουν υφαρπάξει τα χρήματα μας, τώρα μας στερούν και την αξιοπρέπεια μας;;;

Αυτα δεν γίνονται σε κανένα άλλο μέρος του πλανήτη...

Σχολή τελικά δεν πήγα, έχουν συνέλευση, ευτυχως που το είδα στο γκρουπάκι! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ να διαμαρτηρηθεια και αμσεσα μαλιστα...

γιατι εσυ εκανες τα κουμαντα σου..δεν μπορει να σε φερνουν προ εκπληξεως...

Αη μαρι παλιοφυτουκλα...γι ατον παιδικο θα σου απαντουσα..

τελεια για τα μαθηματα ρε..ειμαι σηγουρω πως σε οσα περιμενςι βαθμο..θα σκισεις..ε και στα αλλα ΟΚ..θα περασεις ρεεε..δε σε φοβαμαι εσενα...οικολογα ;);) χιχιχιχ..

Αχ..και εσυ..τι επαθες χτες..

μα που πας ρεεεε...αχ..για ξηλο εισαι..

επισης..με βασι της δικε ςμου στατιστικες..εχεις ολα τα φοντα για ΦΤΜΚ..μονο και μονο επειδη εχεις κοριτσι...οι πιθανοντηες εκτοξευονται..

εσυ να εισαι καλα..και ουλα θα γινουμ..σμουτσ σμουτσ..

καλε..ακομα να ξερασετε τι λεγατε για μενα...θα παρω τηλ την κουμπαρα μου..θελει δε θελει θα σας δωσει στεγνααααα

λενακι κανε finger foods αφου θα εχεις πολλα παιδιακια..πιο βολικο πιστευω...

για το ζευγαρι που χωρισε..τι να πω...ο κοσμος ειναι πολυ μπερδεμενος..

εγω πηρα καφε με συστημα νεσπρεσο..αχ..πολυ τον λατρευω αλλα θεωρω καλυτερο τον καφε μιχανης..που βαζεις χυμα φρεσκοαλεσμενο..

ειχα δει μια ντελονγκι...και ψινομουν να την παρω..αλλα το ταμειο ειναι μειων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ εμείς κορμάκι με φρουφρουδάκι γύρω γύρω και παπουτσάκια δερμάτινα 40 ευρώ η καθεμία

Λενάκι δεν έχω παράπονα από το Γ μάλλον χτες ήταν κι αυτός κουρασμένος :roll::roll:

Νταξ εγώ παραείμαι αγχωτική κάποιες φορές με τα παιδιά και γενικότερα :?

Σήμερα που θα πάει αυτός στο μάθημα του θα τις κοιμήσω από πριν έρθει για να τον ταπώσω :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κουκλες!

Νατασουλα δοκιμασε κοπελα μου να βιδωσεις/σφιξεις καλα(με το χερι) εκεινη την μεγαλη βιδα/παξιμαδι απο τη μεσα μερια στο καπακι!Ελπιζω να ειναι αυτο το προβλημα που κ εγω το εχω παθει πολλες φορες!

Τα ιδιαιτερα φιλια μου στη Γιωτα!ξεχασα να σε "καλωσορισω" κουκλα μου! :D:D:D

Λεναρα επισης φιλια!!!!

θα σας γραψω σε λιγο!

Α!Δεν εχουμε ακομα διακοπη νερου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι γενέθλια;; Σούπερ!! :D Μου αρέσουν τα παιδικά πάρτυ! :D Τοστάκια, κεφτεδάκια, τυροπιτάκια, κοτομπουκίτσες ψητές, πίτσα είναι αυτα που φτιάχνω συνηθως για πάρτυ. Τα παιδια τρελαίνονται και δεν είναι και μεγάλος κόπος! ;)

Όσο για τους φίλους... μαλλον δε θα μάθετε ποτέ τι πραγματικά έχει συμβεί... :shock:

Χρυσα εμεις δεν μαζέψαμε τπτ στο σπίτι, βέβαια η Χ δεν έχει αφήσει γωνία για γωνία που δεν εχει στρογγυλέψει μέσα στο σπίτι! Κανονικά θα έπρεπε να είχαμε ξηλωσει και τις παραστάδες απο τις πόρτες! :lol:

Κορίτσια χθες πηρα ΕΚΤΟΣ από το τζηνακι εγκυμοσυνης πηρα και δυο ζευγαρια μπαλαρίνες για μένα και μετα μπήκα στα h&m (μεγαλο λάθος) και ψωνισα για το παιδί κάτι χαζομαρίτσες και μετά καθώς κατέβαινα στο μοναστηράκι της πήρα και σταράκια. :oops::oops::oops: 200 € σε 1,5 ώρα :shock::roll::roll::oops::( το κακό είναι οτι τα έβαλα στην κάρτα μου... και τώρα έχω πάθει ένα στρες να το πω... θα το πω! Δε θέλω να της στερήσω πραγματα ρε κορίτσια.... υποσχέθηκα όμως να της πάρω επιπλέον ενα τζην και μια-δυο φόρμες και τέλος τα ψώνια για φέτος. Έρχεται βέβαια και η δεύτερη και θα χρειαστεί και αυτή ρουχαλάκια, αλλά... δεν ξέρω τι θα κάνω.... θα δω... :roll::roll::roll:

Πρέπει πρωτα να γεννηθεί, να δω τι θα της κάνει και τι όχι και βλέπουμε... :roll::roll::roll:

Μαράκι 42 μου πήγε εμένα για παπουτσίακια, κορμάκι και φρουφρουδάκι, ΑΛΛΑ έχει παραγγείλει η αδερφη μου απο ίντερνετ, καλσονάκι, ζακετα μπαλέτους και φουστίτσα προπόνησης και δεν ξέρω πόσο θα μου πάει... :roll: Δεν μου διευκρίνησε αν θα της τα κάνει δώρο ή όχι! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης έχω να σας πω οτι πολύ φοβαμαι οτι αν δεν τα καταφερω με τον ΦΤΜΚΤ θα μου στοιχήσει πολύ... έχω αρχισει και με φοβάμαι, για τί μπορει έξω μου και μέσα μου να το αντιμετωπιζω πολύ κουλ, αλλα πιο μέσα μου δε νομίζω οτι το βλέπω τόσο χαλαρα όσο νομίζω... δεν ξερω αν με καταλαβαίνετε... :roll::roll::roll::|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ να σου πω ότι καταλαβαίνω??

Δεν καταλαβαίνω :?:?:? Νομίζω δεν θα είχα κανένα πρόβλημα το πώς θα φέρω στον κόσμο το παιδί μου..

Δεν ξέρω ειδικά τελευταία με όσα έγιναν σε 2 φίλες μου.. Ειλικρινά το θεωρώ λίγο υπερβολή :oops::oops:

Νατάσα μη με ξεχέσεις ρε :oops::oops:

Επίσης θα σου πω τα ίδια.... Μερικές φορές ξεφέυγουμε για τα παιδιά νομίζοντας ότι έτσι δεν θα τους λείψει τίποτα αλλά νομίζεις ότι αυτά έχουν σημασία?? Στη δική μου περίπτωση, ενθουσιάζομαι, ψωνίζω για τα κορίτσια και αυτές στο τέλος δε συγκινούνται κιόλας. Μάλλον δική μου ικανοποίηση είναι τελικά

Καλά ρε θηρίο 200 ευρώ :shock::shock::o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω ειδικά τελευταία με όσα έγιναν σε 2 φίλες μου.. Ειλικρινά το θεωρώ λίγο υπερβολή :oops::oops:

Η μία έκανε διακοπή 6 μηνών λόγω προβλήματος του μωρού (27 ετών κοπέλα 1ο παιδί)

Η άλλη το έχασε στη γέννα τώρα τον Αύγουστο δεν το ανέφερα για ευνόητους λόγους (30 ετών 1ο παιδί)

Επειδή υπάρχουν κι αυτές οι περιπτώσεις -λαχεία-, αν τις ρωτήσεις για αυτό το θέμα φυσ. τοκετό ή καισαρική θα τους φανεί τουλάχιστον αστείο.

Άντε χαλάρωσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η άλλη το έχασε στη γέννα τώρα τον Αύγουστο δεν το ανέφερα για ευνόητους λόγους (30 ετών 1ο παιδί)

:-??x_x

συγνώμη το ανέφερα τώρα το ζώον :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ μια φιλη μου - ειχε ερθει χτες για καφε και σας θυμηθηκα- πηρε απο τα Ιντερσπορ 30 ευρω για κορμακι (2) φουστακι παπουτσακια..και καλτσον πηρε απο τα Η&Μ...

μπα..τα δικα μου ειναι θερια ανημερα καλε...

δενειναι τοσο που κουτουλανε..οσο που ανοιγουν, βγαζουν, βαζουν...σκαρφαλωνουν,...οταν ειναι γαι σκανταλιες...ξες τι μονιασμενα ειναι..τις προαλες βγαλανε ενα βιβλιο με συνταγες που μαζευα απο παιδιακι..πρεπει να ειναι απο το 92-93 το βιβλιο..συνταγες της βεφας..και καθοταν και το ξεφυλιζαν παρεα και ο Χ ελεγε του Γ για τα φαγητα,,μενα ηρθε η πεθερα μου και τα χαλασε ολα... :evil::evil:

ξες ποσο τους χαιρομουν..και ας ξεπουπουλιασαν το βιβλιο...γιατι ηταν απο τις λιγες φορες που δεν δαγκονωνται, σπροχνωνται, πλακονονται..

εχω στρωσει κατι τεραστια αρκουδια κατω..και μαζιλαρες..οποτε οταν σκαρφαλωνουν..πεφτουν στα μαλακα..

Σε καταλαβινω και πολυ καλα μαλιστα...

το μιστικο ειναι να χαλαρωσεις..

ειλικρινα..ΟΚ δε θα το κανεις..και;;;;...

στα λεω αυτα εχοντας περασει πολυ σκατα μετα που γεννησα και ολα οσα εγιναν τοτε..μια ετσι μια γιουβετση..μια στα ουρανια..μια στα ταρταρα...

ολα θα πανε καλα...οτι και να γινει θα εχεις στα χερια σου ενα τελειο υπεροχο παιδιακι..υγιες...εσυ και αυτο..και πιστεψε με ειναι το μονο που εχει σημασια..

ναι ξερω οστι θα στεναχωρηθεις..στο εγγυομαι..θα σε πειραξει..το ξερω και το ξερεις..αλλα ξες τωρα..ειλικρινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα!! Αφρο δε λες παλι καλα που τα εχεις τα ρουχα!! στην τελικη προσποιησου οτι ειναι καινουργια! :P:lol:

Νομιζω οτι με πιανει κοψιμο... :oops::oops::oops:

Μαρακι 50 € εκανε μονο το τζην μου :shock: 42 τα μπαλετα απο 20 το κάθε ζευγαρι μπαλαρινες, ε και τα υπολοιπα του παιδιού. :oops:

Η αλήθεια είανι οτι με τα μόνα που ενθουσιαστηκε ήταν με την στολή και τα σταράκια... ααααα! Και με τις μπαλαρίνες που της πήρα απο τα H&M. Γενικά όμως δεν της ψωνίζω συχνα... το καλοκαίρι της πήρα μόνο 1 ζευγάρι παπούτσια, τα άλλα τα είχα πάρει πέρυσι στις εκπτώσεις... :roll:

όσο για τον τοκετο σε καταλαβαίνω... και εγω ΙΣΩΣ αν δεν πάθαινα την θρομβωση μετα, που λίγο έλειψε να πάω απο εμβολή, ίσως να μη μου είχε στοιχήσει τόσο... :roll: γενικά όσες φιλες μου δεν με καταλαβαίνουν, ξεχνάνε αυτή τη μικρή λεπτομέρεια... :roll:

Σαφως και όσα λες είναι πολύ σοβαράα και γνωρίζω οτι και ο ΦΤ έχει τους κινδύνους του, όμως όλα μέσα στη ζωή είναι.. Τες πα ελπίζω να το διαχειριστώ όσο πιο λογικά γίνεται...

Χρυσάκι όχι ρε! :lol: Εμένα κάνει ζαβολιές, αλλα όχι να κατεδαφίσει και το σπίτι!! Εννοείται οτι μιλάω εκ του ασφαλούς! :lol: Βεβαια αν το παιδί μου ήταν σαν και μενα, ούτε καναπέδες δε θα είχαμε στο σπίτι! :shock: Μονο χαλιά! :D

30 € στα σπρίντερ ε;... :roll: Βλακεία... δεν το ήξερα.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Κι εγώ μπερδεύομαι σπριντερ με ιντερσπορτ :lol:[/quote:mwhyk0hm]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αν ειναι ιντερσπορ δεν εχω καπου κοντα, οποτε θα μας ταετρωγαν οι βενζινες! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα και εγω δεν το ηξερα..

και χτες το @#$$%&* ταμπλετ το Ο δε με αφινε να γραψω..

απλα το συζητουσαμε και μου ειπε πτο εγραψε τον μικρο της (4 ετων) στο ταε κβον ντο( και το σκυλομετανιωσε)..και την κοπελαρα στο μπαλετο 5,5 ειναι εκεινη...

αλλα δεν ενθουσιαστηκε η Κοριτσαρα με οτ μπαλετο...

Ρε παιδια..τα παιδια μας χρειαζονται ρουχα...

αφρο και τα μπουφαν τον χειμωνα ειναι υπεραπαραιτητα..

εγω εχω 2 στον καθενα...( ακαλ Οκ ο Γιανης εχει 5..χαχα) ανα εποχη..γιατι αμα πλυνω το ενα και δε στεγνωσει..η αμα βραχει;;;....

ρουχα εμεις αχουμ εναγκαστικα πολλα...κυριως χειμωνιατηκα..

τα καλοκαιρινα ειχα συγκεκριμενα σετ για τον παιδικο....2 αλλαξιες για "καλο" ρουχο..και μερικα απο το λιντλ για το σπιτι....

χειμωνα εχω πιο πολλες φορμες γιατι πες οτι βαζω πλυντηριο μια φορα την ευδομαδα και εαν δε στεγνωσουν;;;...

του Χ του εχω και ενα παλτουδακι για καλο χειμωνιατικο...περιση το πηρα πριν τη βαφτηση..μια χαρ ατου κανει ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα η Χ είναι πολύ ενθουσιασμένη με το μπαλέτο! :D Καθε μέρα με ρωταει ποτε θα πάει! Χθες ειδικα με την στολή είχε κατενθουσιαστεί! Με ρωταγε καθε 3 λεπτα πότε θα γίνει 5 η ωρα! :lol::lol::lol::lol:

Κια εννοείται οτι τα παιδιά μας χρειαζονται ρούχα ρε συ... αλλα πολύ φοβάμαι οτι έρχονται οι εποχές που θα ειμαστε "πλυνε βάλε" :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κια εννοείται οτι τα παιδιά μας χρειαζονται ρούχα ρε συ... αλλα πολύ φοβάμαι οτι έρχονται οι εποχές που θα ειμαστε "πλυνε βάλε" :roll:

:ympeace:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΟΚ..θα πορευτουμε με οσα εχουμε...

τοτε θα ειμαστε σκετο βαλε...πλυνε...αραια και που..χαχα.α

κοιτα..αυτος ηταν ο βασικο ςλογος που δεν κοντηνα κανενα παντελονι φορμας στον Χ...

οσα του ειναι σχετικα ανετ ακαι χαλαρα..ρα αφισα..οσ ατου ειναι καλα στη μεση..ε του ειναι πολυ λιγο μακρια..εχουν και λαστηχα και μπασκες απο κατω...μια χαρα...τα φοραει χωρις ναι του ειναι μεγαλα...

μπλουζακι αμπορω να βρω και οικονικα..απο λαρεντουτ..η απο λιντλ..

Α Μαρια πως σου φανηκαν οσα ψωνησες..

εμεις πηραμε ενα τζινακι και μια μπλουζα με γιακ απολο..μια χαρα του ειναι..η μπλουζα ειναι λιιιγ μακρια..αλλα του ειναι καλη στους ομους και τα χερια οποτε ισως το παω στη θεια να το κοντινει λιγακι..τοπαντελονο τελειο..απλα γυρησαμε λιιγο τα μπατζακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μια χαρά είναι.. στεγνώνουν

και σε μέγεθος μια χαρά

του Ζαρα μου αρέσουν πολύ από εκεί θα τις πάρω όταν πληρωθώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΟΚ..θα πορευτουμε με οσα εχουμε...

τοτε θα ειμαστε σκετο βαλε...πλυνε...αραια και που..χαχα.α

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η Χδεν εχει καθολου παντελόνια! Της ειναι όλα κάπρι! :lol::lol::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...