Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

Καλησπερα εχω ξεπατωθει στις δουλειες για να εχω ελευθερο το ΣΚ εκανα σχεδον γενικη το μπανιο μου εμεινε κ σιδερο.

Γωγω να χαιρεσαι την Μαρτινα σου,οτι επιθυμει γερο να ειναι κ ευτυχισμενο παντα.

Λενα κ εσυ τον γιο σου γεορς κ ευτυχισμενος

χρονια πολλασε οσους γιορταζουν

Θουλη πηγες Κρητη ε?Εμενα ειναι ο αντρας μου απο εκει Ρεθυμνο για την ακριβεια καποια στιγμη θα κατεβουμε οικογενειακως για διακοπες...ετσι λεμε δηλαδη τουλαχιστον

Παντελη λενε τον γιο μου...να πω την αληθεια μου δεν μου αρεσε καθολου κ οταν αποφασισαμε να τον πουμε ετσι ειπα ''οκ θα τον βαπτισουμε ετσι αλλα θα τον λεμε Ακη'', τωρα εχουμε 2 μηνες που οπου παμε λεεει οτι τον λενε Παντελη κ θελει να τον φωναζουμε ετσι κ τον λεμε κ απο τα δυο, παντως εχω αρχισει κ το συνηθιζω

Εγω για αγορι παντως ηθελα Κωσταντινο ή Αλεξανδρο ή Αγγελο αλλα επειδη ειχε χασει τον μπαμπα του ο συζηγος αποφασισαμε αν ειναι αγορι να δωσουμε το ονομα του κ αν ειναι κοριτσι οτι θελω εγω....το δευτερο που ηταν κοριτσι θα το ελεγα φανη το ονομα της μαμας μου αλλα δεν μας εκατσε, μετα το τριτο το εταξα στον αγιο ραφαηλ αλλα παλι δεν μας εκατσε κ τωρα η μπουμπου θα βγει ραφαελα-φανη γιατι η μαμα μου δεν νομιζω να ακουστει κ πουθενα :lol: στο τριτο βλέπουμε :lol:

Γιωτα μου υπομονη τα εχω περασει....ειδικα οταν ηταν αποστολη εξω χαλια...εδειχνα στον χαρτη σε πιο σημειο ηταν ο μπαμπας του :cry: κ ερχοταν καθε 2 μηνες για 4ημερες

Φρανιτα κ εγω σε θυμαμαι καποτε ειμαστε κ γειτονια στη Ροδο που εσενα σου αρεσε κ εμενα καθολου....το μετανοιωσα τωρα γιατι δεν υπαρχει ποιοτητα ζωης εδω στην Αθηνα αλλα τι να κανουμε.

Αφροδιτη αγαπησιαρης ο Μανωλης...παντως τις προσεχει αφου θελει να δωσει κ λουλουδια....εμενα ο δικος μου δεν μου ζητησε να κανει κανενα δωρο στην δασκαλα του αλλα την αγαπαει τοσο πολυ που το καλοκαιρι βρεθηκαμε σε ενα γαμο χαρηκε που την ειδε τον καλεσε στο τραπεζι να κατσει μαζι της κ οταν ηταν να φυγουμε εκλαιγε με λυγμους (που δεν κλαιει ποτε) γιατι αφηνε την δασκαλα του

Σισσιω με το καλο το νεο μωρο μην στεναχωριεσαι για ενα μαθημα δεν ειναι τιποτα βεβαια ειναι το αδικο

μια καλησπερα σε ολα τα κοριτσια σας διαβασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημέρα τσούπρες μου! :D

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ολόγλυκες ευχές σας!!! :D:D:D

Να 'στε καλά και να χαίρεστε τα όμορφα παιδάκια σας όλες!!! :x:x:x:x:x

Γωγούλι, να χαίρεσαι το Μαρτινάκι σου, κι ας ξερνάς μωρή βλαμμένη, με το ΥΠΕΡΟΧΟ ονοματάκι μας!!! :evil::evil::evil::lol::lol::lol:

Να μου τη φιλήσεις την ομορφούλα!!! :-*:-*:-*

Λενάκι, να χαίρεσαι το όμορφο το παλληκαράκι σου και μη χάνεσαι, να μαθαίνουμε νέα σας!!! :x:-*

Νατασούλι, να χαίρεσαι το στεφάνι σου, να σε χαίρεται κι αυτός και να είστε ΠΑΝΤΑ ευτυχισμένοι κι αγαπημένοι!!! :x

Και μη τις ακούς... :P:P:P Μάζεψε τα μπογαλάκια σου και πιάσε ένα όμορφο χωριουδάκι, να ζήσουν τα παιδάκια σου υγιή κι ευτυχισμένα!!! ;);):D Και στα δύσκολα, θα μας μαζέψεις κι εμάς εκεί!!! 8-):lol:;)

Σισσίνι μου αγαπημένο! :x Χαίρομαι πολύ που οι εξετάσεις σου είναι καλές, εύχομαι να σκάσει μύτη σύντομα το μπεμπάκι και από την έξοδο που γουστάρεις!!! :P:P:lol:

Μου λειψες ρε αγαπάκι κι εσύ και όλες! :( Καφεδάκι στο μαιευτήριο μας βλέπω να πίνουμε!!! :P8-)

Α! Και είσαι... ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΦΥΤΟ μωρ' αδερφάκι μου!!!!! :-B:-B:-B:-B:-B:lol:

Θουλάκι, τα φιλιά μου στην όμορφη Κρήτη!

Σας φιλώ γλυκά ΟΛΕΣ, γιατί σκούζει το μικρό ζιζάνιο!!! :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ χάρηκα πολύ με τα νέα σου, άντε όλα καλά θα πάνε θα δεις!! ;):D:D

σήμερα το πρωί κατά τις 8.30, είχαμε -0,5 βαθμούς!! :o:o:o .....πήγα στον φούρνο να αγοράσω φρέσκα ψωμάκια και αυγά και δεν φόρεσα το χοντρό μου μπουφάν.......

μετά ετοίμασα το πρωινό και αφού φάγαμε εγώ και η κοπελίτσα μου πήγαμε στο σχολείο της και φτιάξαμε το φαναράκι :D:D:D8-)8-)8-)

ΤΕ-ΛΕΙ-Ο βγήκε!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

θα σας βάλω φωτό στο καινούργιο τρενάκι ;)

αφού τελειώσαμε δεν φύγαμε καθήσαμε εκεί .....εγώ ήπια καφεδάκι με μια άλλη μαμά Γιαπωνέζα και το μπουμπούκι χυμό και έπαιζε με την γιαπωνεζούλα συμμαθήτριά της....φάγαμε και κουλουράκια και μετά φύγαμεεε!!!! :D:D ....ωραία ήταν!!!! 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και συνεχίζω για να γεμίσω τις σελίδες :P:P:P:P:P:P

Ζωή σιγά ρε δεν είναι και τίποτα το να βάψεις και έναν τοίχο :roll::roll::roll: δλδ 2 έβαψα! :roll::roll: , δεν είχα χρόνο για παραπάνω.....η αλήθεια είναι ότι κουράστηκα γιατί έπρεπε και να τα καθαρίσω μετά αν και δεν λέρωσε πουθενά......βασική προϋπόθεση είναι να έχεις την σωστή βούρτσα και στον τοίχο της Ρ. η μικρή βούρτσα χάλασε και ψηλά στην ένωση με το ταβάνι με δυσκόλεψε πιο πολύ και μου πήρε πιο πολύ χρόνο!!! :?

αυτάααα.........

εμένα το Κυριάκος δεν μου αρέσει γιατί μου θυμίζει έναν συμμαθητή που είχα στο δημοτικό, που ήταν χοντρός :lol::lol::lol::lol:

βέβαια γνώρισα και έναν άλλον Κυριάκο αργότερα, όταν ενηλικιώθηκα, που ήταν αδύνατος.....αλλά μου έχει μείνει στο μυαλό μου η εικόνα του χοντρού!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και συνεχίζω μετά από πολλές ώρες :o:o:o:P:P:P

έξω έχουμε 2 βαθμούς, σίγουρα θα πέσει στους μείον η θερμοκρασία, μέσα όμως ωραία ζεστούλα :D;)

βάλαμε και τις γλάστρες μέσα γιατί αν παγώσει το χώμα, τέλειωσε και η γλάστρα-λουλούδι!!! :roll:

Θούλη για πες και εδώ τι έγινε με το καρότσι και τα κλειδιά και το κινητό γιατί δεν το πολυκατάλαβα....τα έβαλες κάτω από το καρότσι και έπεσαν κάτω? :?

τα έβαλες έτσι χύμα? :o:o:o:o

άντε καληνύχτα σας :)

με την Ιουλία όλα καλά? έχω καιρό να την "δω"!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! ξέχασα να σας πω πηγαίνοντας με τα παιδιά στο ΣΜ και κοιτάμε στον ουρανό και βλέπουμε σμήνη πουλιών σε σχηματισμό να πηγαίνουν νότια :) ......ήταν τόοοοοσο ωραία :D:D:D

έβγαλα και φωτό, θα σας την βάλω αν και δεν φαίνονται πολύ καλά!!! :?

βέβαια αυτό για μας σημαίνει ότι αρχίζουν τα κρύα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη γιατί οι άλλοι φωνάζουν Παντελή το παιδί? εννοώ αν εσείς από μικρό τον φωνάζατε Άκη και τον συστήνατε παντού ως Άκη τότε όλοι θα τον φώναζαν έτσι!!! :roll::roll:

ο άντρας σου στρκός είναι?

Σισσιώ όπως βλέπεις κάνω τα πάντα για να φτάσει τις 100 σελίδες!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε να γεμισω κ γω σελιδες...

σισσιω που εισαι καλεεεε..ανοιξε στις 100 σελ

αργυρουλα για να δουμε φωτο απο το ΤΕΛΕΙΟ φαναρι :lol::lol::lol::lol::lol:

μονη ειμαι με τα παιδια..ειμαι με τη αδερφουλα μου..με δικο ΜΟΥ ανθρωπο...πολυ μασα λεμε :roll:εγω δηλ

χρυσα σε βλεπωωωωω

καθετε τωρα ο γαμπρος μου με τα μικρα(μαρθα θοδωρη)κ κανουν οτι το περιποιουνται..κ λεει ο θοδωρης (αφου του πιανει τα νυχια)εγω θα σε κανω γαλλικο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::o:o:o:o:o:o:o:o

ναι αργυρω εβαλα χυμα τα κλειδια κ το κινητο στο καλαθι..ειχε τρυπαρα δε τη ειδα κ τη επαθα..να ναι καλα το παιδι..ειπα κερακι θα του αναψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουρτσιζω τα δοντια του θοδωρη...κ το βλεπω αναγουλιαζει να το πω?καπως εκανε..κ μετα συνειδητοποιω οτι εβαλα δικη μας οδοντοπαστα :o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κουκλες!

Σας ξαναεγραφα προχθες αλλα την πατησα με το ξανασυνδεθειτε και τα πηρα στο κρανιο!

Μα αφου την εχω παθει τοσες φορες γτ δε βαζω μυαλο?!

Γωγω και Λενα να χαιρεστε τα μωρουλια σας!!!

Δημητρουλα μου χρονια σου πολλα!Σε ειδα στο φβ με τους συμφοιτητες σου κ χαρηκα μωρε μαθητουδι!!!Θα βγω κ εγω με τους δικους μου(τα 15χρονα!) γτ ζηλεψα! :lol::lol::P

Νατασακι μου στα ειπα αλλα ....να χαιρεσαι τον τελειο αντρα σου!!!

Αργυ τα φιλια μου!!!Περιμενουμε φωτογραφιες απο οοοολα αυτα που ειπες!!! :D8-):D

Θουλακι :lol::lol::lol::lol: γαλλικο???? :lol::lol::lol:

Δεν καταλαβα ποιανου νυχι επαθε αυτο που λες...

Σισσυ πως αντεξες κ δεν του εσπασες τα μουτρα του καθηγητη?Μα πως τολμησε να κοψει το σπασικλακι-φυτουλακι μας!???Μωρη μη γεννησεις πριν καταφερω να σου τηλ! :lol::P:oops:

Ζωουλα πλακα μου κανεις?! :lol::lol::lol: Κ η Αργυ κ η Χρυσα!!!

Να περασουν καλα αλλα οχι εις βαρους μου!!!!Αλλωστε δεν εχω τετοια μεγαλη καουρα

να ειναι οι 2 τους ανεμελοι γιατι παντα ειναι ετσι...Και προτιμω να κανω ΕΓΩ το σπιτι χαλια παιζοντας!Αφου εγω θα το μαζεψω! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας :D

βαρεμάρα σήμερα ο Γ μόλις έφυγε για υπηρεσία :cry: κι έχω ξενερώσει..

θα βγείτε παρέλαση? Εμείς θα δούμε, εξαρτάται από τον καιρό :roll:

Αναστασία πώς πάει το διάβασμα?? Εγώ έχω κουραστεί πολύ..Δε διαβάζω αλλά σκέφτομαι συνέχεια ότι πρέπει και στη σκέψη αυτή κουράζομαι πολύ :P:P:P:P

Χτες αγοράσαμε βιβλιοθήκα από ΙΚΕΑ αυτές τις τεράστιες :o Είναι τέλειαααα. Τη μοντάραμε και τώρα πρέπει να την καρφώσουμε στον τοίχο και να βάλουμε τα βιβλία μας..Μας αρέσει που είναι ανοιχτή εμπρός-πίσω και μπορούμε να βάλουμε ότι διακοσμητικό θέλουμε! Για αρχή έβαλα τα χαζόψαρα μας, ίσως τους αρέσει εκεί και δεν θα ξανακάνουν απόπειρα αυτοκτονίας (είναι τα ψάρια που πηδάνε έξω, σας το έχω πει ε?).

:geek: Κορίτσια χρειάζομαι ψυχίατρο.. Αγόρασα ένα άρωμα (la vie est belle-lancome) από 80 το είχε -35% και είχα κι ένα κουπόνι -20 ευρώ τουτέστιν 30 ευρώ μου βγήκε μαζί με κάτι άλλες μαλακιούλες :roll: Επίσης ο Γ μου πήρε τη σειρά της Κερασταζ (σαμπουάν-μάσκα-λάδι) και γενικώς αυτή τη βδομάδα έχω ξεγύγει πάρα πολύ!!!! Να 'ναι καλά η πιστωτική :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σίσσυ ανοίγεις το επόμενο ε? Την εργασία την έστειλα στη Νατασούλα :mrgreen: Πάντως από εσένα τότε έμεινα πολύ ευχαριστημένη..Πήρα καλό βαθμό :lol::lol::lol::lol:

Αργυρώ κι εδώ έπεσε η θερμοκρασία αλλά ακόμη δε βάλαμε και μπουφάν..Πρέπει να συνηθίσουμε και λίγο κρύο..

α ξέχασα την Παρασκεύη με έβαψαν κιόλας στο εμπορικό :lol::lol::lol::lol::lol:

Έχω γίνει τρελός κουπονάκιας λέμε.. :lol::lol::lol::lol:

Γωγώ πες μας πώς περάσατε στη γιορτή σας???

Θούλη έτσι να περνάτε καλά...Πολύ χαίρομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Μαρία μεγειά σε όλα όσα αγοράσατε :D για πες για την βιβλιοθήκη, βάλε το λινκ να δούμε ποιά πήρατε....θα πάρουμε και εμείς, όχι πολύ φαρδιά γιατί δεν θα χωράει στον τοίχο :x

έχουμε μία από ΙΚΕΑ πάλι, καφέ και δεν μας αρέσει τώρα, άσε που την έχουμε από το 2003 και θέλουμε να την αλλάξουμε τώρα με μια άλλη άσπρη! :) .....θα κοιτάξω μήπως και την βρω στο νετ να σου δείξω! :)

επίσης γέλασα με την πολύ κουραστική σκέψη σου :P:lol::lol::lol::lol::lol:

εμένα οι παρελάσεις μου άρεσαν γιατί μετά ακολουθούσε ουζάκι :D8-)

Αναστ. κοίτα καλά έκαναν και τα έκαναν όλα, απλά μετά ο Α θα έπρεπε να πει στην Α "έλα να συμμαζέψουμε τώρα πριν έρθει η μαμά"! ;) αυτό θα ήταν και το καλύτερο φυσικά!!! ;)

Θούλη :lol::lol::lol::lol: μου έχει τύχει αυτό που λες! μια φορα παλιά έβαλα την δική μας οδοντόκρεμα στην οδοντοβουρτσα του Λ. και μου λέει "μαμά τι κάνεις? δεν είναι δική μου!!!" :o:o

αλλά αυτό που έκανα πρόσφατα: έβαλα την οδοντόκρεμα της Ρ. στην δική μου οδοντόβουρτσα και την έβαλα στο στόμα της :o:o:o:o:o ....μπερδεύτηκα γιατί έχουμε και όλοι ηλεκτρική.....ευτυχώς το κατάλαβα εγκαίρως!!! ;)

πέθανα στα γέλια μιλάμε.....αλλά πιο παλιά είχα βγάλει την πάνα της και κρατούσα και το βρακάκι της και αντί να πετάξω την πάνα στον κάδο πήγα να πετάξω το βρακάκι :o:o:o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol: ευτυχώς και αυτό το αντελήφθη εγκαίρως!!!! :P:P

μάλον ήρθε η ώρα του ψυχολόγου ή απλά.....της ξεκούρασης!!! :?:?

Αφρο πού είσαι βρε? :roll::roll:

εμείς σήμερα έχουμε -1 και έδειχνε χθες στην τιβι σε μια περιοχή του νότου την προηγούμενη εβδομαδα έπιναν καφεδάκι έξω με κοντομάκινο και χθες ξύπνησαν με χιόνι!!! :o:o:o:shock::shock::shock:

εγώ πάντα ανοίγω το παράθυρο για κανά 2ωρο ακόμη και με μείον θερμοκρ. και φωνάζει ο άντρας μου γιατί καίμε θέρμανση 8-) ....

αλλά καθημερινά που είμαι μόνη αυτό είναι στάνταρ!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
    • Άντε μπράβο συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό ο γάμος πάντα ευτυχισμένοι να είστε, αγαπημένοι και να έρθει το μωρακι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας 🥰 καλα εκανες και έφυγες από την δουλειά δεν είναι να χάνονται τέτοιες μερες μακάρι να μπορέσετε και αύριο και μεθαύριο να έχετε μπόλικες επαφες 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...