Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

Νατασουλα εύχομαι οτι πιο απλό να έχει και να μην ταλαιπωριθει καθόλου

ο καϊμένος ο μηχαλακης θα νιώθει οτι ετσι θα είναι για πντα!! Παειβσχολειο η οχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αντε...Ανεβείτε κακιασμένες... :lol::lol::lol::lol::lol:

Και ευχηθείτε μου γερό παιδί που θα κατουράει όρθιο.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κοριτσακι τωρα ειδα οτι περιμενεις και αλλο σπορακι........με το καλο κουκλα μου και ευχομαι να κατουραει ορθιο......

φιλια σε ολες :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλια σε ολες :D:D

τι κάνεις? όλα κάλά? βλέπω και η μικρούλα μεγάλωσε :D:x

Αφρο μια χαρά ο Μανωλάκης, το καλύτερο παιδί :D:x

πάω να πάρω τον Λ. μου!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνεις? όλα κάλά? βλέπω και η μικρούλα μεγάλωσε :D:x

Αφρο μια χαρά ο Μανωλάκης, το καλύτερο παιδί :D:x

πάω να πάρω τον Λ. μου!!! :)

καλα ειμαστε στο τρεξιμο......η μικρουλα μου μεγαλωσε.....αχ!!!!!πως περναει ετσι ο καιρος;;;;

ησυχο μωρο καλοβολο΄....αλλα πολυ περιεργο στο φαγητο....σχεδον μονο θηλαζει.....παλι καλα που ειναι χοντρουλα...... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D;;);;);;):YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

η αληθεια ειναι οτι μου εχετε λειψει ολες......αλλα επειδη μια ερχομαι μια φευγω γιατι μια χαλασε το λαπτοπ μια δεν ειχα συνδεση μια δεν προλαβαινω αισθανομαι ασχημα και μετα απλα χανομαι....

λοιπον νεα......

τωρα πλεον η ζωη με τρια παιδια ειναι πιο ευκολη...και αυτο γιατι τα μεγαλα πανε παιδικο...η μικρη μαζι μου στο γραφειο...οποτε και εγω ειμαι πιο ανετη...βοηθεια καμοια....μονο απο τον αντρουλη μου........η αρχη παντα ειναι δυσκολη....αλλα οταν υπαρχει αγαπη ολα πανε καλα........

μου λειψατε πολυ.....

η ζωη εδω ειναι πολυ καλη...καμοια σχεση με την αθηνα.....η ποιοτητα ζωης δηλαδη......αλλα μου λειπουν πολυ οι γονεις μου......δεν μπορεις να τα εχεις ομως ολα δικα σου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας....Τι κάνετε;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλώς την τρίτεκνη... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ευχαριστώ για τις ευχες ρε κοριτσάκι....Ευτυχώς εγώ έχω βοηθεια από όλους..Για την ακρίβεια δεν κάνω τίποτα εγώ.... :oops::oops::oops: Γι'αυτό αραδιάζω παιδιά... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο :evil::evil::evil::evil: Ήθελα να σου πω μωρή....Η κόρη αμα γκαστρωθεί στα 13 θα είναι απλά πουτανάκι......Εσείς θα έχετε περισσότερα άγχη μην σας βγουν πουστάρδες...Ή πισωγλέντηδες... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Που δεν είναι φυσιολογικό... :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Νατασούλα μωρέ λυπήθηκα... :(:(:(:( Μακάρι να εξαφανιστεί και να πάνε όλα καλά...Γενικά, τι γίνεται με αυτό το πρόβλημα;;; :roll::roll::roll::roll: π.χ θα πονάνε τα ποδαράκια της;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Να σκέφτεσαι αισιόδοξα και να δεις που η κουκλα σου δε θα έχει τίποτα.... ;););););)

Στάσα και γιο να κάνω δε νομίζω ότι θα τον ερωτευτώ κεραυνοβόλα... :roll::roll::roll: Δεν ξέρω...Έχω άλλη σχέση με τα κοριτσάκια μου... :x:x:x:x Ξέρεις πως είναι η σχέση μανας-κόρης... :mrgreen::mrgreen:

Ρε Τζούλια τι ώρα ξυπνάτε;;;; :o:o Πως αντέχεις ρε φίλε;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Εγώ σήμερα είχε πάει 8,30 η ώρα και δεν μπορούσα να σηκωθώ απο το κρεβάτι...Φωναξα την πεθερά να ξυπνήσει και να ετοιμάσει την Ιω για σχολείο... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: 9 παρά με το ζόρι σηκώθηκα... :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops:

Λενάκι δε θα διαφωνήσω μαζί σου στο θέμα εμβολίων....Εγώ είμαι υπέρ και εσύ κατά.... 8-)8-)8-) Οπότε δε συμφωνούμε, οπότε αστο... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρυσα κι εγώ κάθε μέρα έχω πονοκεφαλο... :cry::cry::cry::cry: Δεν ξέρω γιατί...Και σχεδόν κάθε μέρα παίρνω ένα ντεπόν... :(:(:(:( Και είμαι κι έγκυος.... :oops::oops::oops:

Δεν ξέρω τι να κάνω με τον γαμωβηχα που έχω... :twisted::twisted::twisted::twisted: Όταν με πιάνει, πνίγομαι..Βήχω λες κι έχω φυματίωση.... :roll::roll::roll::roll: Ντρέπομαι, με κοιτάνε όλοι...Σήμερα είπα στον Γιώργο ότι αν έχω κανα καρκίνο στον πνεύμονα και πεθάνω, θέλω την κόρη μας να την πει Γωγώ... :roll::roll::roll::roll::roll::(:(:(:(:(:(:( Και με κοίταζε έτσι.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θέλω την κόρη μας να την πει Γωγώ... :roll::roll::roll::roll::roll::(:(:(:(:(:(:(

την κόρη μας?? :roll::roll: άρα έχεις προαίσθημα :-?:-?:-?

κι εγώ το ίδιο σκέφτηκα χτες - ώχ όχι ότι έχεις καρκίνο :mrgreen: -

να δώσετε το όνομα σας στο μωρό να γίνετε τρεις Γιωργ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μαρι..αγορι θα κανεις..και θα τα λουστεις ΟΛΑ αυτα που λες για τα καμαρια μας!!!!!!

αχχχ..μου θυμιζεις τον διαλογο απο κατι φιλους μας..εχουν κοντινα παιδιακια..

Χ- εγω θα κανω αγορι..μονο αγορι..αντρες..

Γ- εγω θα κανω κορη ρε μ@λ@κα...κουκλα που θα με λατρευει..ενω εσενα ο γιος σου θα σε εχει χεσμενο γεροξεκουτι..

Χ ναι ρε καραγκιοζι αλλα αμα τη φυστικωσει ο γιος μου την κορη σου...

Γ-αμα την πλησιασει στα 100 μετρα θα του το κοψω συριζα να ξες...

Χ-αη γ...σου ρε μ@λ@κα που θα σας κανουμε και την τιμη να σας κοιταξουμε

Γ-Γα...σου εσυ ρε με τον γιο..που δεν ξερουμε καν κατα ποσο γιος θα ειανι με σενα πατερα...

χαχαχαχαχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα τι διάφορα έχει ο πουσταρας απο τον πισωγλεντη?

Όσο φόβο έχουμε εμείς άλλο τόσο και εσείς να μην γίνουν λεσβιες χαχαχαχα είναι καινουργια τάση να φασωνοντε κοριτσάκια μετξυ τούς ...

Ελα ελα απάντησε μου: Ρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατσε καλε..που εισαι εσυ τωρα...πες μας καλε...

ειμαι σε ενα χωριο εξω απο το πυργο....ξερεις εκει που ο πιο καλος εχει σκοτωσει τη μανα του :lol::lol::lol:[smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=whip2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοβαρα;;;...

μπραβο γιοα την αποφαση...

και εχετε εκει δουλεια;;; ανοιξατε μαγαζι..τι;;;;

και πως ειναι η ζωη εκει απο θεμα ασφαλειας...

καλα δε θα μιλησω για τον πιο καλο..χαχα...

Επισης ρε τρελες...οσες θελετε να ονομασετε τα καμαρια σας Ορεστη..δε φοβαστε βρε;;;...αυτος ηταν μητροκτονος!!!!!

ασχετο..ειπαμε..οτι θυμαμαι χαιρομαι

εμενα παντως δε θα με νοιαξει καθολου αν θα γινει οποιος γινει ..αυτο που θα γινει...αρκει να ειναι ευτυχισμενος απο την επιλογη..

ας μη ξεχναμεοτη στην Αρχαια Ελλαδα...απο την οποια πολυ περιφανευοπμαστε οτι καταγομαστε..,ηταν τροπω τινα must κατι τετοιο..αλλιως..δεν ησουν αρκετα αντρας και καραμπουζουκλης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτουλα μου φιλακια...να μπαινεις εμενα μου εχεις λειψει.....ωραια ειναι με τα τρια παιδακια κ εγω θελω κ 3 κ 4 αμα λαχει..οτι θελει ο θεος.....με τις παλιοκαισαρικες βεβαια τι θα κανω :lol: αλλα θα το αντεξω για αλλη μια φορα να μην με πιασει η επισκλειριδιος :lol: εγω να σου ευχηθω κ σε ενα τεταρτο να γινεις πολυτεκνη :roll:

θουλη ευχαριστω για το λενακι...να τις δωσεις χαιρετ....κ φυσικα μας εχει λειψει κ αυτη πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο καταρχήν δεν είπα πουσταράς αλλά ΠΟΥΣΤΑΡ(Δ)ΑΣ..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και δεν έχουν καμία διαφορά με τους πισωγλέντηδες.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και νομίζω ότι καταπίνεται ευκολότερα λεσβία κόρη από πούστη γιο.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μα τι λέμε;;;;;; =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Μαρία ρε κόρη θα κάνω, το ξέρω.... 8-)8-)8-)8-) Απλώς θα ήθελα γιο.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα δεν έχι μωρή φατσούλα με φάσκελα να σου στείλω....Μωρή άντε χέσε που σε νοιάζει μόνο να είναι ευτυχισμένοι.. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Και ας βάζουν σαλαμάκια στον πωπό τους.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μου το παίζεις ανοιχτόμυαλη...Συντηρητικούρα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιώτα με τι ασχολείστε εκεί;;;;;;;;Για πες κους κους για την μάνα την 50αρα που μαζί με την 20χρονη κόρη της ήταν στο κρεβάτι μαζί με 5 άντρες..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Το διάβασα χθες..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα είπα στον Γιώργο ότι αν έχω κανα καρκίνο στον πνεύμονα και πεθάνω, θέλω την κόρη μας να την πει Γωγώ... :roll::roll::roll::roll::roll::(:(:(:(:(:(:( Και με κοίταζε έτσι.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

πας καλά καλέ? τι είναι αυτά που λες? :shock::shock::shock::shock:

εγώ κορίτσια πολύ διαφωνώ με τους γονείς που δίνουν τα ονόματά τους στα παιδιά τους, το βρίκσω ό,τι πιο εγωιστικό !!! :!::!::!::!:

Γιώτα σημασία έχει να είσαστε ευτυχισμένοι όλοι εκεί σαν οικογένεια ;):)

καμμιά φορά έχουμε βοήθεια και ευτυχισμένοι δεν είμαστε!!! :roll::roll:

Γωγώ δεν πας ρε σήμερα να κάνεις αυχενική, να μάθουμε το φύλο :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια παρήγγειλα αυτό το σετάκι (αδιάβροχο-γαλότσες-ομπρέλα) για το Ιωαννάκι μου.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

http://glamorouskids.gr/index.php?route ... uct_id=247

Δείτε το κοριτσάκι που τα φοράει τι ωραίο..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Δεν είναι τέλεια;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Με τις αγορές έχω ξεφύγει τον τελευταίο καιρό.... :?:?:?:?:? Αλλά όλα είναι δώρο...Πήγα πριν 2 εβδομάδες στα H&M ψώνισα 3 παντελόνια ιππασίας στην Ιωάννα σε στυλ κολάν και τρια μπλουζάκια 57 ευρώ....

Τη Δευτέρα πήγα πάλι H&M ψώνισα και στην Ιωάννα και στην Μαρτίνα ρούχα 180 ευρώ.... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o (δώρο από μαμά και αδερφό)..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τώρα παρήγγειλα αυτά, 70 ευρώ...Επίσης δώρο από τη μαμά μου.... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Και η Ιω είναι ξυπόλυτη...Μόνο ένα ζευγάρι αθλητικά έχει προς το παρόν και ένα ζευγάρι μπαλαρίνες που δεν είναι για κάθε μέρα.... :?:?:?:? Και ο Γιώργος μου φωνάζει..... :geek::geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αρτζι πραγματικά έχω αγχωθεί με τον βήχα που έχω..... :(:(:(:(:( Μα τι σκατοίωση ηταν αυτη που πέρασα.... :?:?:? Ένα μήνα και ακόμα να μη μου έχει περάσει.... :roll::roll::roll::roll::roll::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Η αλήθεια βέβαια είναι ότι ούτε τη θεραπεία έκανα σωστά ούτε βήχω όπως όταν ήμουν άρρωστη...Αλλά ακόμα βήχω.... :?:?:?:?:?

Βέβαια, και ο Γιώργος βήχει ακόμα που τον κόλλησα...Αλλά όχι τόσο όσο εγώ κι εκείνος καπνίζει.... :?:?:?:?

Και η Μαρτίνα βήχει που και που.... :?:?:?

Περισσότερο σαν αλλεργικός, σαν νευρικός είναι ο βήχας...Καταλάβατε;;;Αλλά Δευτέρα λέω να πάω γιατρό....

Καλέ δε σας είπα...Δευτέρα πήρα άδεια από δουλειά.... :mrgreen::mrgreen: Λόγω αυχενικής...Έχω 14.30 το μεσημέρι ραντεβού.... :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αη Γωγω χεσε μας..προσεξε..γιατι οτι κοροιδευεις..το λουζεσαι...χαχαχ...

παντως ειλικρινα δ εμε νοιαζει..ο Ο βεβαια..αν τολμισεις μονο να κανεις νηξη..τουρκος γινετε..

παντος με το να ιστεριαζεις σε τετοια..το μονο που καταφερνεις ειναι να κανεις δυστιχυσμενα τα παιδια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ :lol::lol::lol::lol::lol: συγνώμη αλλά πολύ γέλασα όταν είδα το κοριτσάκι, μου φάνηκε πολύ αστεία με όλα αυτά :lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen:

συγνώμη αλλά μου φάνηκε, πώς το λένε ρε Αναστ. στα αγγλικά? too much!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω...

παλι σφαγμενη με τον Π.

ααααααααααααααα θα βρω γκομενο...που δεν θα με πριζεις , θα ειναι ορφανος, δεν θα τον πλενω -σιδερωνω...θα μου καθεται οποτε γουσταρω κλπ

αι σιχτιρ πια ...........

συμφωνω με ουμπαρα...γουστα ειναι αυτα....

ΓΩγω...ξερεις ποσοι "φυσιολογικοι" γουσταρουν σαλαμακια....(αυτα τα μεγαλα τα αερος) ...υπερανω υποψιας...με οικογενεια , παιδια και σκυλο

βεβαια ο Π. ουτε να ακουσει...

ο μπεμπης θα τις πηδαει ολες και η Μ-Ι θα μεινει παρθενα για παντα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυυυυυ..να ρε γιατι θα γινουμε κουμπαρες!!! :lol::lol::lol:

χαχα..ακου σαλαμακια..

κλασσικος αντρα ςπαιδι μου ο κουμπαρος...

τι παθατε παλη..δε σου εκατσε χτες;;;

ελα ρε ηρεμισε..παρε το τρενο και ελα...χωρις εισητηριο επιστροφης...χαχαχαχα

κρεβατακι για Μ-Ι και Λεο εχουμε....

εσενα καπου θα σε βολεψουμε- λεγιεται οτι εχω πολυ ανετο καναπε...

να σε εκτισισει λιγο ο Π..και μετ ανα σου καθετε οποτε θες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου, να ζήσετε 💞 όλο χαρές να έχουμε σ αυτό το φόρουμ ✨✨ Βουρ στο ψητό τώρα και σας εύχομαι να έχετε κι άλλες χαρές σύντομα 🤰🏼🔜 🤞
    • Κορίτσια τι κάνετε ;;  συγχαρητήρια σε όσες είδατε θετικά τεστακια ή κάνατε υπερήχους κ είδατε τα φασόλια σας !! Ποσό μα ποσό χαίρομαι για την καθεμία ξεχωριστά όταν βλέπω κάποια να ανεβάζει θετικό τεστ !!! οι υπόλοιπες εύχομαι κ πάλι από καρδιάς του χρόνου το Πάσχα να κρατάμε μωράκια ή να τα έχουμε στις κοιλιές μας !!  Στα δικά μου νέα , την 31η ημέρα μου ήρθε περίοδος (3 μέρες καθυστέρηση με αρνητικά τεστ) το πήρα λίγο βαριά ωστόσο δεν ήθελα να το δείξω λόγω των ημερών… μετα πήγαμε ένα 3ημερο κ εκεί μου έκανε πρόταση κ επίσημα με δαχτυλίδι ο άντρας μου κ όλα άλλαξαν ! Στη συνέχεια πήγα κ στους δικούς μου κ καταχάρηκα!  γυρνώντας στην καθημερινότητα ξεκίνησα τα τεστακια ωορρηξίας και σήμερα βρήκα το καραθετικο, πήρα άδεια από τη δουλειά που δουλεύω όλη μέρα εκτος σπιτιού, για μια ώρα (με δικαιολογία ότι να ναι) κ έτρεξα για λίγες τρελίτσες … αύριο αντίστοιχα κ ο άντρας μου δουλεύει όλη μέρα, όποτε ελπιζω να μπορέσει μια ώρα να πάρει για να κάνουμε λίγες ακόμη να αυξήσουμε πιθανότητες ! ελπιζω βγαίνοντας αυτός ο μήνας να έρθουν κ αλλά θετικά τεστακια κ μωράκια στις κοιλίτσες !
    • Κοριτσαρες μου!!!  Τι κάνετε καλέ?! Διαβάζω πόση ώρα ! Να πω κάτι αρχήν στην Μαρίνα μας @marinamanoulitsa μου να χαίρεσαι το αντράκι σου .γερό τυχερό και ευλογημένο να είναι. Εμένα σήμερα έχει γενέθλια ο γιος μου και είχα λίγο κόσμο σπίτι και αύριο έχουμε το πάρτι και για αυτό χάθηκα αυτές τις μέρες ,έτρεχα για τις λεπτομέρειες.. Κατά τ αλλά όπως σας.ειχα πει έχω γίνει σαν μπαλόνι. Έχω πρηστεί και στο πρόσωπο και εννοείται κοιλιά που μπαμ!   @Kate1992 πριν κάποιο καιρό όταν κάναμε τις πρώτες μας προσπάθειες για δεύτερο παιδί είχα ένα πολυ δύσκολο βακτήριο. Τότε είχα ενημερώσει τον γιατρό για τις προθέσεις μου και επειδή έπρεπε να πάρω οπωσδήποτε αντιβίωση μου έδωσε ακριβώς την ίδια που έδωσε τώρα και σε σένα. Επειδή δεν ήξερα αν είμαι η δεν είμαι έγκυος ο γιατρός μου είπε θα την πάρεις άφοβα αυτή. Και έτσι έκανα. Βέβαια έγκυος δεν ήμουν τότε αλλά ο συγκεκριμένος γιατρός ήταν γυναικολόγος με ειδίκευση στην γυναικεία Ουρολογία. Οπότε κάτι παραπάνω θα ξέρει! Μην μου αγχώνεσαι!!!
    • Εμένα έπαιρνε 50 ευρώ επίσκεψη βέβαια όχι σε κάθε ραντεβού, σίγουρα δεν χρέωσε 4 κ 1000€ καισαρική. Εκείνη την εποχή έλεγαν τα κορίτσια στη συζήτηση με τα δίδυμα ποσα της τάξεως των 2000-2500 ευρώ κ λέω μια χαρά είμαστε!!!😱😱😱
    • Αυτό με τα σουτιέν πονεμένη ιστορία! 😂Έχω στήθος γενικά και τώρα με την εγκυμοσύνη έχει βαρύνει κι άλλο. Εννοείται πως κανονικό σουτιέν δεν παίζει να βάλω, αθλητικά μόνο και πάλι με ζορίζουν!  Ελπίζω να μπαίνω στο μαγιό μου 😅 @Katiana1987 μωρέ την απολαμβάνω τη διαδρομή αλλά είμαι και καμμένη, γι’ αυτό λέω να περάσουν αυτές οι μέρες χαχα @Kate1992 κορίτσι μου μην αγχώνεσαι σίγουρα δεν είναι κάτι σοβαρό, θα κάνεις τη θεραπεία σου και όλα καλα. Γενικά παίζει πολύ στην εγκυμοσύνη βακτήρια/μύκητες. Αλλάζει το ph του κόλπου. Εγώ παίρνω και προβιοτικά γιατί ταλαιπωρούμαι συχνά από candida και ενδεχομένως να έχω και τώρα. Στο επόμενο τρίμηνο θα κάνω καλλιέργεια και παπ.  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...