Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

ήρθαααα

μόλις έφαγα..

λοιπόν δε ξέρω γιατί αλλά κι εγώ κορίτσι λέω :D:D:D

σήμερα είναι η παγκόσμια ημέρα των ζώων

το ξέρατε???

και τα κορίτσια μου πήαγνε εκδρομή με το σχολείο στη φάρμα να τα δούνε :mrgreen:

Και ο Γ ο δικός μου για τα αγόρια λέει ότι ασχημαίνουν στην εφηβεία :lol: βγάζουν αυτό το χαζό του μουστακάκι, σπυριά και βρωμάνε τα πόδια τους :lol::lol::lol::lol: και δεν θέλει γιο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

namai κγωωωωωω

λοιπον το ξαναλεω εγω λεω μποι!!!!!!!!!!!!!!!

δν ξερω απο την 1η στιγμη που το μαθα αυτο μουρθε στο μυαλο 8-)

νατασσου ζωη σε σας.... :( πολυ δυσκολη αποφαση....δν θα πω τπτ αλλο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το ηξερα για την παγκοσμια ημερα ζωων!μου το ειπε η δασκαλα του γιωργου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειχαν κανει κ εργασια! 8-)8-)8-)8-)8-)

γωγω άιντε!δες καλα!βαλε εκει που λεει "βρες τη σεληνιακη σου ηλικια"κ μετα κοιτα!

ξεστραβωσου καλε κ δες σωστα αυτη την εγκυροτατη ιατρικη πηγη! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζούλιαααα είσαι μεγαλο σούργελο..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ζωούλα μουυυυ μόνο σε εσένα θα πω τι παιδί κουβαλάω στα σπλάχνα μου.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αγόρι στανταράκι!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ειλικρινά θέλω να είναι υγιέστατο το μπεμπάκι μου.... :x:x:x:x:x Και ό,τι και να είναι θα το αγαπάω..... :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία ωραια τα επιχειρήματα του άντρα σου..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Όταν τα σκέφτηκα, με έπιασε μια αναγούλα η αλήθεια είναι και είπα "δίκιο έχει ο ανθρωπος".... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σπυράκια στη μούρη.... :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Ποδαρίλα.... :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Αυτό το σιχαμένο μουστάκι.... :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Και θα σου "βάφει" και το δωμάτιο γιατί όλη μέρα θα το παίζει το πουλάκι του.... :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ενώ τα κορίτσια μια περίοδο έχουν μόνο... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και καλοριζικο το τρενακι μας!!!

Πεθανα στο γελιο απο το πρωι που σας διαβαζω και δεν ειμαι και στα καλα μου. Εχω καταροη, φαγουρα στο λαιμο, φορτωνομαι γενικως. :(

Γωγουλα αγορι λεω και εγω! :D Για αυτο που μου ειπες για τα εμβολια στο προηγουμενο τρενακι δεν θα πω πολλα μιας και το θεμα ειναι μεγαλο. Ασε με να ξερω εγω καλυτερα για το ποσο ειμαι υπερ η κατα των εμβολιων. Το εχω ψαξει το θεμα πολυ και με την υγεια των παιδιων μου δεν παιζω. Αν διαβασες την παραγραφο πανω απο αυτα που σου ελεγα θα δεις πως ελεγα οτι στην Ε. ειχα αγνοια για το θεμα και στον Γ. μεχρι να παρω αποφαση να τα σταματησω ειχαμε φτασει ηδη στην πρωτη δοση του ΜΜΡ και της ανεμοβλογιας. Ολα τα κανω συνειδητα και με την συνενεση του Π. φυσικα. Αυτα! :)

Παναγιωτα ποσο χαιρομαι που τα παμε τοσο καλα στον παιδικο και ειδικα ο μικρος! Δηλαδη ακομα δεν σε τοποθετησαν σε κανενα σχολειο?

Ζωη ευχομαι να ερθει το μωρακι με την πρωτη!! Ξερω την διαδικασια και σε νιωθω!

Αργυ ωραια τα δωματια αν εχεις μεγαλο σπιτι. Και ο δικος μου αντρας τα ιδια με τον δικο σου! Πρεπει να πω κατι χιλιες φορες για να το κανει αλλιως δεν...

Νατασα ζωη σε εσας. Ειναι πολυ αδικο να φευγουν ετσι ψυχουλες... :(

Σισσακι δες και εδω για το σιδηρο. Ξερα συκα,ποτε μη φας σπανακοπιτα το σπανακι κλεβει σιδηρο δεν δινει,αφεψημα τσουκνιδα 2 φορες τη μερα και αμα δεν σου αρεσουν ολα αυτα παρε το σιροπι Fluradix απο το φαρμακειο,να θυμασαι αμα πινεις πολυ νερο οταν τρως γενικα δεν εχεις τα απαραιτητα οξεα του στομαχου για την μετατροπη του σιδηρου απο τρισθενη σε δισθενη...τοτε απορροφαται οταν ειναι δισθενης και αυτο θελει υδροχλωρικο οξυ δλδ τα οξεα απο το στομαχι που λυωνουν τις τροφες....επισης το αβοκαντο περιεχει πολυ σιδηρο, τα αμυγδαλα και οι ξηροι καρποι και καλυτερα αν ειναι μουλιασμενοι σε νερο,πινεις και το νερο. Το ταχινι και το πετιμεζι επισης εχουν πολυ σιδηρο.

Νατασουλα πως ειναι η Ελενα? Το πατησε το ποδαρακι της? Ο Μ. δεν ειδε πιο παιδακι τον εσπρωξε? Το λινκ ειναι αυτο για τα φρουτα. http://alttherapy.blogspot.de/2012/09/b ... z28GAnW9Lf

Ιουλια για πιο λογο κανουν τα παιδια καταληψη?

Μαρια πολυ γελασα με τα επιχειρηματα του αντρα σου! :lol: Την φωνη παλι που γινεται λες και ρουφηξαν ενα τονο ηλιο που την βαζεις? :lol:

Βικυ τι εγινε? :roll:

Δεν θυμαμαι αλλα...Βρηκα αλευρι ζεας και αυριο περιμενω να μου ερθει! :D Σημερα ο Π. μου εκανε δωρο εκπληξη μια μικρη μηχανη του καφε!! Παιρνει και αλεσμενο καφε και παντς. Μονο που ξεχασε να παρει καφε να την δοκιμασουμε! :lol::lol: Σε λιγο θα τον στειλω να παει να παρει.

Ξυπνησε ο μικρος σας αφηνω. Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενω τα κοριτσια...ολα μοσχομυριζουν...ελεος.. :P:P:P στη εφηβεια κ πιο μικρα κανουν μικρομεγαλα..το σιχαινομαι αυτο..εμεις δε ειμασταν ετσι..τα σημερινα κοριτσια ειναι... :twisted::twisted::twisted::twisted:

τεσπα εχει θετικα κ αρνητικα :roll::roll::roll::roll:

βικυ τι εγινε ρε> :cry::cry::cry::cry: τοσο χαλια?

τα αγορια αμου κοιμηθηκαν απο 2.30 ωρες το μεσιμερι κ ο μεγαλος ακομα κελαηδαει στο κρεβατι...

καλα εχω κ γαμω τα αντρακια ε :oops::oops::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μονο κλαψιαρικα να μη ηταν...χαχαχ

ελενα μπραβο το Π που σε κανει δωρακια..κ γω θελωωωω 8-)8-)8-)

ρε γωγω μιλας για εγκυμοσυνη δε το εχω χωνεψει,με τιποτα ομως

χρυσανθη ολο θελω να στο πω..ρε η λενα λεει χρονι δε εχει να μπει..καλα ειναι ομως ;)

ιουλια τα σπας

ζωη ευχομαι να μη ταλαιπωρηθεις..

αργι μα ουτε ξεκλειδωσες τη πορτα χθες?κ πως τη παλεψες?

να υποθεσω η τελευταια που γραφει ε?

οκ..καλημερα στη πρωτηηηη :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Καλημέρα Θουλη κι καλημέρα Αργυρώ!!!

Σήμερα έχει ρεπο ο Κ και θα βγούμε το πρωί για δουλειές ....

Ναι τα αγοράκια στην εφηβεια μπορεί ναβειναι άχαρα αλλα όσο μεγαλώνουν τόσο πιο όμορφα και γοητευτικά γίνονται ....σε αντίθεση με τα κορίτσια χαχαχαχα και δεν φοβάσαι μην σου γκαστροθει απο τα 13 πια!!!! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες! :):)

πηγα σχολειο τον γιωργο κ τωρα γυρισα κ περιμενω τη συναδελφο να ερθει να με παρει να φυγουμε κ εμεις! 8-)8-)

νομιζω οτι το παραεχεσα σημερα! :oops::oops:

ο γιωργος ηταν το πρωτο παιδακι που πηγε σχολειο! :o:o

ακομη δεν ειχαν αναψει καλα καλα τα φωτα της ταξης..

μα αφου σηκωθηκε..να τον κρατουσα σπιτι να καθυστερουσαμε λιγακι μηπως; :roll:

7 ημασταν εκει..τεσπα!

δευτερα,τριτη,τεταρτη θα ειναι κλειστα..

εμενα δε με ενοχλει,εχω ατομα κ μπορει λογω καταληψης να ειμαι κ εγω κπ μερες..

ηταν ομως μια κοπελα,ηρθε πριν φυγω,εφερε το κοριτσακι της,που ελεγε"θα αυτοκτονησω"..δεν εχει κανεναν να αφηνει το παιδι.. :(:(

καλε σταματηστε με τα θετικα κ τα αρνητικα των φυλων!τα παιδια μας,επειδη εχουν κ μαμω τις μαμαδες θα ειναι οι εξαιρεσεις ολων των κανονων!αγορια,κοριτσια,θα εχουν μονο θετικα!τέλος! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)

σας φιλω!καλη σας μερα!

υ.γ.Αργυρω σε φαγαμε σημερα με την αφρο!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

γιατί μου παίρνετε την πρωτιά? :-w:-w:-w:-w:-w:lol::lol::lol::lol::lol:

άργησα λίγα λεπτά σήμερα γιατί η κοπελίτσα μου ήρθε μια φορά στο κρεβάτι μας, την πήγα στο δικό της και μετά από 4 λεπτά ξαναήθρε, μου είπε ότι της πονούσε η κοιλιά της :( έτσι μείναμε αγκαλιά στην πολυθρόνα και της έκανα μασαζάκι στην κοιλιά ..... τώρα κοιμάται ακόμη :x:x

και για τις 2 επόμενες εβδ. δεν θα είμαι η πρώτη που θα καλημερίζω 8-) ......αφού όλοι αδειεύουν άρα θα σηκωνόμαστε λίιιιιγο πιο αργά!!! :D8-)

Ιουλία από τις 7 ήταν παιδικό? :o το 1ο παιδί? :roll::roll::roll::roll: αν δεν τον πειράζει ;)

δύσκολα να μην έχεις και κάποιον να αφήσεις το παιδί σε μια ανάγκη :? ......μάλλον σε αυτή την περίπτωση το παίρνεις μαζί σου στην δουλειά, εκτός και είσαι οικοδόμος βέβαια..... :roll:

και τα κοριτσάκια βγάζουν σπυράκια.... :lol::lol::lol::lol:

το σημαντικότερο είναι να είανι ψυχικά υγιή και σωματικά φυσικά ;)

και ναι θα συμφωνήσω με την Ιουλία σε αυτό που λέει για μας!!! ;):lol::lol::lol::lol:

Αφρο καλές εξωτ. δουλειές!!! :) εμένα μου αρέσουν οι εξωτ. δουλειες κυρίως αν πρόκειται για ψώνια! :mrgreen:8-)

Λενάκι τι καφετιέρα πήρε? τι μάρκα? καπουτσίνο κάνει? για πες :) μεγειά και άντε καλούς καφέδες :D

εμείς τελευταία παίρνουμε το Dallmayr espresso d' Oro, έχει μια μυρωδιά τέλεια.....ανοίγεις του βαζάκι και μοσχοβολάει ο τόπος καφέ!!!! μου αρέσει πολύ αυτή η μυρωδιά!!! :D8-)

Καλημέρα Θούλη, Αφρο, Ιουλία :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέεεραααα :D:D:D

Σήμερα ο Γ δε δουλεύει και φυσικά η Φ δεν ήθελε να έρθει σχολείο αλλά το ξεπέρασε όταν μπήκε μέσα και ξεκίνησε να ζωγραφίζει 8-)

Εγώ στη δουλειά :) και το απόγευμα μπαλέτο..έχουμε να αγοράσουμε και τα μπαλαρινίστικα :mrgreen::mrgreen:

Εμείς καφέ παίρνουμε φρεσκοκομμένο και είναι πολύ μυρωδάτος ;););) Κατά τα άλλα παίρνουμε και lavazza

:roll::roll::roll: ήθελα να γράψω και ξέχασα τι ήθελα να πω :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Γωγώ καλά αποτελέσματα στην αυχενική, εγώ λέω αγοράκι ;)

Σας λέω τα νέα μας στα γρήγορα γιατί πρέπει να φύγω σε λίγο

Τελικά η Έλενα έχει Ν.Ι.Α. (Νεανική Ιδιοπαθή Αρθρίτιδα)

Η παιδορευματολόγος μας είπε ότι από την στιγμή που παραμένει η φλεγμονή 6 βδομάδες μετά την 1η εμφάνιση το κατατάσουν σε Ν.Ι.Α. Υπάρχουν 7 κατηγορίες Ν.Ι.Α. και η κατάταξη γίνεται μετά από 6 μήνες. Αν παραμείνει για 6 μήνες το πρόβλημα μέχρι και σε 4 αρθρώσεις θα είμαστε στην 1η κατηγορία (ολιγοαρθρική) πάνω από 4 (πολυαρθρική) κ.ο.κ. Άρα γύρω στον Ιανουάριο θα ξέρουμε σίγουρα σε ποια κατηγορία είμαστε.

Μας έδωσε να κάνουμε μια εξέταση αίματος ακόμα κάτι με αντισώματα ΑΝΑ λέγεται για να δεί αν είμαστε υψηλού ή χαμηλού κινδύνου. Αν είμαστε υψηλού κινδύνου θα πρέπει να κάνουμε οφθαλμολογικό έλεγχο κάθε 3 μήνες αν είμαστε χαμηλού κάθε 6 μήνες γιατί η Ν.Ι.Α. προκαλεί ιριδοκυκλίτιδα.

Μας είπε ότι κάποια στιγμή υποχωρεί αλλά δεν ξέρουν πότε, μπορεί δηλαδή σε 6 μηνες μπορεί σε 20 χρόνια

Ξεκινήσαμε θεραπεία με αντιφλεγμονώδη (Algofren) και βλέπουμε πως θα αντιδράσει

Τέσπα δεν θέλω να σκέφτομαι αρνητικά ελπίζω να το αντιμετωπίσουμε όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα.

post-14188-13873939710855_thumb.jpg

post-14188-13873939710989_thumb.jpg

post-14188-13873939711121_thumb.jpg

post-14188-13873939711257_thumb.jpg

post-14188-13873939711391_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Αμαν ρε νατασα...

ελπιζω να εχετε τα καλυτερα των αποτελεσματων...

ηθελα να γραψω τοσα πολλα..αλλα μου φαινονται ολα βλακιες μπροστα σε αυτο..

ο Μιχαλης;;;;;;

Σας φιλω...παω να φτιαξω καφε

Α Αργυρω τα Dallmayr τσαγια Και καφεδες..τα λετρευω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα μου ακολουθήστε τις οδηγίες των γιατρώ και όλα θα πάνε καλά ;)

Δηλαδή σε 6 μήνες ή παραπάνω μπορεί να υποχωρήσει τελείως ?

Η ιριδοκυκλίτιδα τι είναι ? Η Ε. πονάει ακόμη? Πατάει το πόδι της??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεωρητικά μπορεί να υποχωρήσει και σε 1 μήνα, αυτό δεν το ξέρει κανένας, αλλά ακόμα και να υποχωρήσει μου είπε ότι υπάρχει πιθανότητα μεγαλύτερη του 50% να ξαναπαρουσιαστεί.

Η ιριδοκυκλίτιδα είναι πάθηση της κόρης του ματιού που αν δεν το καταλάβεις μειώνει την όραση.

Και επειδή η Ν.Ι.Α. προκαλεί ιριδοκυκλίτιδα πρέπει να γίνεται συχνά ο οφθαλμολογικός έλεγχος ώστε να το καταλάβουμε έγκαιρα και να το αντιμετωπίσουμε.

Το πόδι έχει αρχίσει να το πατάει αλλά δεν περπαταέι ακόμα καλά, αυτό όμως μου είπε ότι δεν έχει να κάνει με την ασθένεια, απλά της έμεινε φοβία από τον γύψο.

Ο Μιχάλης καλύτερα είναι, άρχισε να ξεπρήζεται και το μελάνωμα να αλλάζει χρώμα, έχει γίνει πρασινωπό οπότε περνάει

post-14188-13873939712223_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!

Νατασουλα μου ολα να πανε καλα κοπελα μου! :D

Καλα Ζωη θα πεσει πολυ γελιο οταν γεννηθει το/τα επομενα παιδακια σου!!!Κ αν ειναι κ τα 2 αγορια(οκ χτυπαω ξυλο :lol::lol::lol: ) θα τα φωναζω Μπομπ και πατρικ!!!Αν τυχει κ κανεις κ τριτο θα ειναι ο κυριος καλαμαρης! :lol::lol::lol:

παρεπιμπτοντως το συχαινομαι αυτο το παιδικο...Αθλιο!

Γωγουλι μου εγω προτιμω να κανεις κοριτσι γιατι ετσι που σε κοβω αν κανεις γιο θα

εισαι τρελλαμενη μαζι του...και σκεφτομαι την Ιω...η Μαρτινα θα σε γραψει στο πιπι της αλλα νομιζω η ιω θα γινει πιο ευαισθητη!

Τι βλακειες συζηταμε!Να ειναι καλα το παιδακι μας!

Αληθεια!Δεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεν καταλαβα!Γιατι σε ρωτησε η Παναγιωτα αν εχετε νονους???καλα ρε!δε μας υποσχεθηκες πως θα γινουμε ολες εμεις νονες?????Αααααααααααααααα δε θελω τετοια!!!!Εγω θα ερθω κ θα στηθω μπροστα μπροστα και μολις δω το λαδι θα ορμηξω να λαδωσω!!! :P:P:P εκτος κ αν πρεπει να περασω κανενα θρησκευτικο τεστ...τοτε μαλλον θα κοπω! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα ο Γ δε δουλεύει .......

θα καθήσει σπίτι να κάνει δουλειές? :D:D

ρίχνει μια βροχήηηηηη έξω.....

ρε κορίτσια έχετε κανένα νέο από την ΛαΛα? τι να κάνει άραγε? :?::?:

έχω το τηλέφωνό της αλλά ντρέπομαι να πάρω :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και..επανερχομαι..

ρε παιδια...τι σκ@τοπονοκεφαλος ειναι αυτος;;;;;

εχει ποσο καιρο που εχω εναν μονημο πονοκεφαλο..ειτε ποναει το μπροστινο μερος του κρανιου..ειτε το πισω..

ναι ξερω ειμαι πανεξυπνη και ειναι ο εγκεφαλος μου που μεγαλωνει απο την απιστευτη εισροη γνωσεων που αποκομιζω απο την τελεια υπεροχη και ενδιαφγερουσα ζωη μου..αλλα ΟΚ....

Αργυρω χτες το βραδακι σε θυμηθηκα...

Δεν εχω νεα απο τη λαλα..αν και τη θυμαμσι συχνα..μακαρι να μπορουσε ναμπαινει πιο συχνα να μας γραφει νεα της...

ΠΟΣΟ λατρευω τη βροχη...ΠΟΣΟ μου αρεσει το φθηνοπωρο...

Ρε παιδια..δεν ειμαι καλα τελευταια...

νομιζω οτι φταινε τα 7 χρονια φαγουρας στη σχεση μου με τον Ο...

ο Χ βηχει...χτες ειχε και λιγο βουλωμενη μιτη..βαρεσε και ιστερια το βραδακι..επεσε και πολυ χεσημο...πφφφ...

και φυσικα οποτε αρχιζει την οπερα ο μεγαλος..σιγονταρει και ο μικρος πωπω...σοσου ειχαμε χτε ςτο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιποτα...

υπενθυμιζα στον Ο τι πρεπει να κανει..και εκεινος μου δηλωσε οτι το Σαββατο δουλευει..και την κυριακη θα παει να βοηθισει εναν φιλο του...

και του ειπα μερικα γαλλικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α...καλα οτι θυμαμαι χαιρομαι..Λενα το φλοραντιξ το επαιρνα και εγω σε καποια φαση...πολυ ωραιο ηταν..αλαλ ακριβο ρε παιδι μου..

εγω επαιρνα και το μπουκαλακι και τις μονοδοσεις... και αυτο δεν συνταγογραφειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα! Πήγα κιι απο τον παιδικό να μιλήσω με την δασκάλα για το πως είναι ο Μανώλης.

Τι γλυκια κοπέλα!!! Μου ειπαι οτι είναι πολύ καλός και ήσυχος δεν είναι καθόλου επιθετικος και ισα ισα είναι πολύ ήρεμος και πάνε αλλα και τον πειράζουν (δες δάγκωμα) τωρα πια την ακούει με το πρώτο αλλα το μόνο θέμα μαζι του είναι το φαΐ .....δεν μπορεί να τον κάνει να φαει και δεν τρώει τιποτα αν δεν είναι δικο μου!!! Ακόμα και φετα μετεντα θέλει της μαμάς!!! Δεν θέλει μαντόνα πιέζει καθόλου γιατι αμέσως κατεβάζει μούτρα κιι κλαίει!!! Κιι δεν θέλει καθόλου να τον βλεπει ετσι ....δεν θέλει όμως και να μένει νυστηκος γιατι μπουρείς κατι να πάθει και τον λυπάται .....αποφασίσαμε να του βάζω περισσότερα για την ωρα και σιγά σιγά που θα περνάει ο καιρός θ κάνουμε κατι .....μου ειπαι οτι τον βλεπει είναι πολύ πισματαρης με αυτο το θεμ κι δεν θα φαει ...δεν είναι σαν τα περισσότερα παιδάκια που βλέπουν τα αλλα να τρώνε και τρώνε κι αυτα .

Τον είδα ήταν έξω διάλειμμα και ήταν χαρούμενος και έπαιζε όμορφα με τα παιδκια και τις δασκάλες.

post-11908-13873939718437_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...