Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera koritsia!

Kali ebdomada!

Anthouli mou e tote emena den "estrwse" apla tis perissoteres fores kanei 5wrous upnous kai meta h allon ena 3wro h 4wro...makari na strwsei kai h mikroula sou siga siga!!

Mpempoula kai edw brexei simera kai apoti eida ston kairo tha brexei oli ti bdomada!!

den me noiazei omws kai polu, tha katsw sti tzamaria na blepoume ti broxi me ti mpempa! :)

Kokona mou s'euxaristw! Tin Paraskeui eixame minogennethlia! Aurio tha pame gia embolio...ax ante na teleiwnei kai auto giati me agxwnei.

Delphinaki h kori sou einai sketi gluka!! Kai h tourta foberi h aderfi sou tin eftiakse?

Koritsia xtes milisa me tin Ariadni skype!! Einai polu glukia!! Eida kai to mpiskoto alla koimismeno!! Einai pragmatika sa mpiskoto pou thes na to fas!!! :) Egw imoun me tis pitzames kai to malli den kserw se ti katastasi briskotan! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kouklitses mou epitelous katafera na diavasw 10 selides glwsokopanes...

den thimamai omws k polla

anthi mou perastika sas elpizw na eiste kalutera...

xristinaki xarika me ta nea sou mia xara o mpemparos...

maraki teleies fwto k i tourta laxtaristi....

nansy polu wraia i tourta mpravosou pou ta kaneis ola auta k emena mou aresei polu na kanw pragmata alla den to exw k polu :?:?

pasxalaki kouklakia ta mwra sou

katerinaki ti kala pou gurisate spiti ante na taktopoiitheite kiolas na isuxaseis..

wraio to disney on ice k egw thelw na to dw...

liaki edw eimaste na mas ta les sou stelnoume filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, είστε καλά?

Εγώ ευτυχώς τουλάχιστον τον λαιμό τον πρόλαβα.Όσο για το αίμα, με παρηγορήσατε που έχετε και σεις πολυ.Ισως να είναι και απο τη γέννα.Θα δούμε.Έτσι κι αλλιώς θα το παρακολουθώ.

Εμένα Ανθή αυτή τη βδομάδα που μας πέρασε άρχισε να τρώει 150 μλ.

Έλενα σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!!Μια χαρά ήσουνα και η Εβελίνα (*) ,μαλλί και μάτια με ξετρέλλαναν!

Διαβάζω κακοκαιρίες, ε?Εδώ έχει πολυ καλό καιρό, την άλλη βδομάδα θα χαλάσει, μα γραφτό είναι όποτε θέλω να πάω Πατρα να έχει κατακλυσμούς?? :( Λόγω αυτου, σκέφτομαι, αν είμαι καλύτερα, να πάω αύριο ή το πολύ μεθαύριο.Γεννάει και μια φίλη μου και θα ήθελα να πάω να την δώ.Για να δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριαδνη μου το μπισκοτακι σου ειναι πολυ πολυ γλυκο..

Μολις μου εστειλαν απο nutricia δειγματα απο κρεμες κ ενα κουταλακι μεσα κ γραφει -ο απογαλακτισμος αποτελει ενα βασικο σταδιο στην αναπτυξη του μωρου σου.....-μηπως βιαζονται??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλιτσες!!!!

ανθη περαστικα κ παλι..η φραουλιτσα οσο θα μεγαλωνει τοσο θα στρωνει!!!

α χριστινα ξεχασα να σε πω..οντως τα βαζελακια φοβερα!!!μου εκανε εντυπωση οι μπλουζες που φορουσαν!!! :lol: εμεις παοκτσηδες εννοειτε!!!!

κατερινα πως περασατε χτες?

νανσυ απο μεσα ηταν πολυ αφρατο..λες κ ετρωγες κεικ..δλδ μια στρωση παντεσπανη κ μια σοκολατα,παλι παντεσπανη κ μια στρωση κρεμα ζαχαροπλαστικης κ γυρω γυρω ειχε κανει μια ειδηκηγ κρεμα με βουτηρο για να κρατησει το σχημα της οταν θα εμπαινε απο πανω η ζαχαροπαστα..η ζαχαροπαστα μου αρεσε πολυ..

ειχε κανει αλμυρα κουλουρακια,καπ κεικ πως τα λενε το οποιο τα ειχε διακοσμηση με ζαχαροπαστα με σχεδια(καρδουλες-αστερια-κτλ μικρα σχεδιακα)λες κ ηταν ετοιμα,ειχε κανει στυλ γλυφιτζουρια με φιλαδελφεια κ βουτηγμενα στην σοκολατα,ειχε διαφορες καραμελες χρωματιστες σε ομορφα βαζα,πιτα σε μικρα κομματια γαριδακια κ δεν θυμαμαι κατι αλλο..εχασα την μπαλα!!!

αριαδνη κ εγω ειμαι φουλ στο αιμα..2 φορες μου εχει ερθει κ τις 2 πλυμμηρα!!!ενω πριν την εγκυμοσυνη δεν ειχα τοσο κ με κρατουσε μονο 4ις μερες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Magoytlithres mou geia sas.........

Eimai ligo melagxolikh shmera...Perasa polu omorfa to S/K,go ayto....

Anthoula exw thn entypwsh oti h fraoulitsa mas tha einai mia xertzikova,tha ginei polu pshlh,einai hdh polu anaptygmenh,pinei tis posothtes pou pinoume emeis......

Maraki mou,koukla h Annoula mas....h tourta me th zaxaropasta teleia.....Einai polu dyskolo??????Pws petyxainei to sxedio??/(nansy apnata kai esy pou ksereis).

Ariadnoula mou eisai kalytera shmera???To mpiskotaki mas einai kouklaki,naziariko,tha ton pethainei ton mpampaka ths...

Katerina mou,den exw logia gia ta paidakia sou....Mou fainetai oti esy tha eisai h endymatologos twn mwrwn mas.Ti formaki kai kordela einai aytes...Polu prwtotypes.....

Natalaki mou etoimazesai,ftanoun oi meres....Kala na peraseis koritsaki mou....

Elena mou ekanes to emvolio???/den thumamai.poio tha kanete twra???ta kila ths einai polu kala 6400-6500...mhn agxwnesai.....

Nansoula,aytos pou to exei sth k.palama einai apo th geitonia mas,den to exw dei ayton to paidotopo.....

Antwnitsa kai Boulitsa to cake to ekana gia olh thn ebdomada,giati koko mesobdomada pote..... :( .....

Kati tha ksexasa sigoura,tha epanelthw....

Lia mou,Kangoro :| sas filw.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου. ουφ επιτελους μπορεσα και μπηκα!!!

Η μικρουλα μου εχθες και σημερα εχει γκρινια και ανησυχια η γλυκια μου.....δεν ξερω τι της φταιει....ισως να ειναι πονακια, αν και εχουν ελλατωθει παρα πολυ τελευταια, ισως κατι την εχοχλει, δεν ξερω αλλα ετσι που ειναι και εγω στεναχωριεμαι και αγχωνομαι αλλα δεν μπορω να φροντισω και τον πριγκιπα καλα, μιας και η μικρη θελει ολη την ωρα να ασχολουμαι μαζι της. Ελπιζω να της περασει συντομα :)

Σταυρουλα ξεμαθες ε? πωπω και εγω σκεφτομαι οταν παμε στη βεροια να παμε για κανενα ποτακι με τον στρατηγο, αλλα ειμαι σιγουρη οτι απο τις 11 θα του λεω να φυγουμε!!!!

Αντωνια ολοι λενε οτι μοιαζει εμενα, μικρη καπως ετσι ημουνα. Εμενα δεν μου μοιαζει σε κανενα. Παντως σιγουρα ειναι δικη μου, για τον στρατηγο δεν ξερω :lol::lol::lol::lol:

Ναταλιτσα ετοιμασες καμια βαλιτσα? σε βλεπω να φευγεις με τα χειμωνιατικα χαχχαχχαχαχα. τουλαχιστον παρε το μαγιο μαζι σου :shock::shock::shock:

Αριαδνουλα το μπισκοτακι ειναι για φαγωμα μιαμ μιαμ μιαμ. Και μοιαζει του μπαμπα αν δεν κανω λαθος ε?? χαιρομαι που εισαι καλυτερα :)

Λιακι μας λειπεις........σ' αγαπαμε πολυ ολες και σε σκεφτομαστε :):):)

Σας ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια. Τα μωρακια μου σας στελνουν πολυ πολυ γλυκα φιλακια :x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... t=1&ref=nf

nansy gia sena...

etoimasa ta pragmata pou tha parw den ta edala valitsa akoma tha tin adeiasw k tha ta valw to apogeuma....

simera tha pame giatro sas eipa? ante na doume posa kila exei ginei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΞΙμακι τελειο να εγραφε κ την συνταγη καλα θα ηταν!!η προσκληση με μαυρο χαρτονι κ πουα κοκκινο βγαινει φοβερη θα της κανω ολες κ θα σας βαλω φωτο!!!καμια σχεση με αυτην που σας εβαλα!βρηκα κ απιστευτα πιατα ποτηρια κτλ στο ιντερνετ κ φυσικα θα τα παραγγειλω σχεδον ολα!!!

http://www.craftbox.gr/eidi-party/koritsi-1/minnie.html

καναμε κ εμβολιο ο μπεμπης ουτε κιχ η μπεμπα εκλαψε για λιγα δευτερολεπτα καμια σχεση με την σαντυ που θελαμε παντα ατομο για να της κανουμε εμβολιο..αστερια τα παιδακια μου.

εχουν κ 1400 διαφορα βαρους :lol::lol:

κ η δικη μου παιατρος μου πε μωλις κλεισουμε κ τους 4 μηνες ριζαλευρο

5 δηλαδη ριζαλευρο 6 φρουτοκρεμα 7 φαι

γενικα μου πε οτι ειμαι παρα πολυ τυχερη που ναι τοσο καλοβολα μωρα κ που κοιμουνται τοσες ωρες

ντελφινακι μπορει να χρειαστω την συνταγη για την κρεμα βουτηρου που πες θα σου πω εαν δεν την βρω στο ιντερνετ.αλλα θελω αν μπορεις να ρωτησεις την αδερφη σου εαν εφτιαξε τα cupcakes την ιδια μερα ή οχι γιατι εαν ειναι για την ιδια μερα δεν θα προλαβω να κανω αυτο που θελω..γιατι θα χω να κανω κ ποσα φαγητα..

δεν μου ειπατε εαν μπορω να τηγανισω τα κεφτεδακια κ τα βαλω στην καταψυξη..διαβασα στο ιντερνετ οτι γινεται αλλα δεν θελω να κανω πειραματα..γενικα επειδη εκεινη την ημερα οριακα προλαβαινω τα φαγητα τωρα με τα διδυμα πρεπει να κανω γρηγορα πραγματα κ οσο γινεται περισσοτερη προετοιμασια απο προιγουμενες μερες.

λιακι μου που εισαι;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω διαβάζω τι φτιάχνετε για τα πάρτι τα παιδικά και αγχώνομαι. :lol:

Πως θα τα κάνω εγώ όλα αυτά? :o:o:o

Κι εμένα κορίτσια πέφτει πάαααρα πολύ γκρίνια. Δεν ξέρω τι έχει πάθει και δεν είμαστε ακόμα και σε άλμα ανάπτυξης είμαστε στην 21η εβδομάδα και το άλμα ξεκινάει στην 23η εβδομάδα.

Δεν στέκεται στιγμή μόνος του. Τον βάζω στην αιώρα κλαίει, τον βάζω στο γυμναστήριο κλαίει, τον παίρνω αγκαλιά γκρινιάζει και τινάζεται. Μα τι είναι αυτό το κακό πάλι. Σήμερα μου ήρθε να πηδήξω από το μπαλκόνι. Έχω μήνες να το νιώσω αυτό. :?:?

Περιμένω πως και πως να έρθει ο άντρας μου να τον κρατήσει λίγο γιατί τα έχω παίξει.

Τα πεθερικά μου σήμερα ήταν busy και δεν ασχολήθηκαν καθόλου.

Αντωνία φάτες εσύ τις κρέμες και θα τις πιει με το γάλα :lol::lol: .

Ελένη εσύ δεν είπες ότι δεν πλησιάζεις τα γλυκά? :D:D

Αριάδνη θα έχεις βαρεθεί να ακούς πόσο γλυκό είναι το μπισκοτίνι σου. :D

Να σου ζήσει εύχομαι.

Τελικά εγώ έχω καμία συμπεθέρα ή έχουμε μείνει στο ράφι? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου να πούμε και επισήμως καλο φθινόπωρο σήμερα?

Χθες περάσαμε ωραία στην παρασταση, καλα ήταν διάφοροι ήρωες του Disney και κυρίως ο μικυ και η παρέα του κάνανε πατινάζ και χορευανε. Η μικρη ενθουσιάστηκε χειροκροτούσε κιόλας, οι φωνές ήταν απο τους ίδιους που μεταγλωτιζουν και το παιδικο στην τηλεόραση οπότε τα ακούσματα ήταν οικεία, μονο τα τραγούδια ήταν άθλια γιατι ωραία μελωδικα αλλα η μεταγλωτιση χάλια καλύτερα να μην τα πειράζουν. Ο μικρός όπως το έλεγα με περιμενε έφαγε πριν φύγουμε στις εφτα παρα και μετα πάλι δεκα παρα που γυρίσαμε. Σήμερα μου βηχει πιο έντονα και ανησυχώ αλλα έχουμε και παιδιατρο σε λιγο οπότε θα δουμε τι θα μου πει.

Πάω να δω τις φωτογραφιες που βάλατε και το υπόλοιπα τα βράδυ αν προλάβω να ξαναπώ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλιτσα περιμενουμε τα νεα σας απο τον γιατρο. Σιγουρα πηρε ο μικρος βαρος, μια χαρα θα ειναι :)

Νανσουλα δηλαδη ποσα κιλα ειναι τα μωρακια και ποσο υψος εχουν? Λογικο ο μπεμπης να ειναι βαρυτερος, τα αγορια παντα ειναι πιο αναπτυγμενα!

Ρε σταυρουλα πλακα μας κανεις? εγω δεν σε παρακαλουσα να μας δεχτειτε στο σοι σας και μου ελεγες οτι εκλεισες αλλου τον κουκλο? αν θυμαμαι καλα τον εδωσες στην νανσυ..... αν μετανοιωσες παντως κανε μας τα γλυκα ματακια και βλεπουμε ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kουκλακια μου???Τι κανετε κολοκυθακια μου?? :lol:

Νανσυ ξανα μπραβο,πολυ ωραια και τα πιατακια να τα παραγγειλεις.Συνταγη για την buttercream θα βρεις στο ιντερνετ,ειναι πανευκολο.Την χρησιμοποιεις και για να γλασαρεις τα καπκεικς.

Καγκουρακι ενθουσιαστηκε η μικρη σου!!Φανταζομαι χαρες που θα εκανε!Ανυπομονω κι εγω να τον πηγαινω σε διαφορα θεαματα και να βλεπω στα ματακια του ποσο χαιρεται!! :D:D

Περιμενουμε νεα απο παιδιατρο,να μην υπαρχει προβλημα με το μικρουλη.

Χριστινακι πολλα πολλα συγχαρητηρια για τον παιδαρο που εχεις στην κοιλιτσα σου!!Ολα καλα ειδες??Καλο υπολοιπο και να μας λες τα νεα σου!

Βουλακι οταν ο δικος μου κανει ετσι και μου ερχεται κι εμενα να βαρεσω ενεση,τελικα νυσταζει!Τον ξαπλωνω και του δινω βυζι,σε ξαπλωτη σταση κι εγω,στο πλαι.Μεχρι να το παρει χαμπαρι λυσσαει ακομα,αλλα μολις το πιασει ξερενεται αυτοματως!

Σας ευχαριστω και παλι πολυ που μου στελνετε την καλη σας ενεργεια και μου φτιαχνετε τη διαθεση.

:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:@};-@};-@};-@};-@};-

Ο καιρος ειναι σουπερ!Μελαγχολικος αλλα οτι πρεπει για καναπεδοχουχουλιασμα.Μονο ανυσυχω γιατι εχει υγρασια γενικα το σπιτι,και ελπιζω ο μικρος να μην εχει προβληματα αργοτερα.Εμενα θα με πειραξει σιγουρα παντως.

Αλεκαρα ολα καλα??Σου ειπε ο γιατρος να κοψεις το θηλασμο?? :o ΓΙατι εχασα λιγα επεισοδια αυτες τις μερες...

Να μη σταματησεις,να κανεις αυτο που σου λεει το ενστικτο σου.Θυμαμαι οτι ειπς για τα κιλα του και ειναι μια χαρα το παιδι.Και με τετοιο χαμογελο που εχει κανει μπαμ οτι ειναι ευτυχισμενος και ικανοποιημενος!! :D:D

Μπεμπουλιτσα μου πως ειστε????θΑ προσπαθησω να επανελθω και να μη χανω πραγματα που λετε,τα διαβαζω πεταχτα αλλα μετα ξεχναω,και γραφετε κι αλλα και μετα παει!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!Η νυφη μου ειναι μια κουκλα!Στο εγραψα και στη φωτο.Και στυλατη!

Οχι δεν μετανοιωσαμε..!

Εμεις καλυτερα,βασικα θα σας τα γραψω καποια στιγμη ομαδα,και θα δω αν προλαβω να μπω σκαιπ αυριο.

Τεταρτη θα παω στους δικους μου ολο το απογευμα να τους δω επιτελους και να δουν το μωρακι!!

Θα κλεισω και ραντεβου στην παιδιατρο για δευτερα μαλλον,να κανουμε το εμβολιο.Θα της κανουμε κι εκπληξη με το δοντι.Αν και κατι μου λεει πως συντομα θα βγει και το δευτερο,το διπλανο του.

Εχω ενα πλυντηριο ρουχα του μικρου για απλωμα και με τετοιο καιρο να δουμε ποτε θα στεγνωσουν.Δεν τον προλαβαινω τον ατιμο,πολλα απλυτα μαζευονται!!!

Θελω να βαλω και μερικα παιχνιδια κουκλακια κτλ στο πλυντηριο γιατι τα εχει βαρεθει τα ιδια που του δινω συνεχει,κατι μασητικα.Του δινω μονο αυτα επειδη μπορω να τα απολυμανω.Αλλα τωρα με τα αλλα δεν ξερω,να βαλω ενα τσακ παιδικο απορρυπαντικο ή καθολου?Και απο στιψιμο?Να μην το βαλω ε?

Και αυτα που ειναι και κουκλακι και μασηικο μαζι,της φισερ πραις το στυλ,ξερετε.Δεν θα χαλασουν???Εσεις πως τα καθαριζετε???

Ο μικρος τα βαζει οοοολα στο στομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια,πως είστε?

Σταυρούλα δεν βαριέμαι ποτε να ακούω για το μπισκοτάκι, είπα στον άντρα μου αυτό που είπες "είναι μπισκότο oreo γιατί είναι πολύ ωραίο" και ξετρελλάθηκε! :) Χωρίς πλάκα πάντως πραγματικά όλα τα μωράκια του φόρουμ είναι πανέμορφα.Και δεν το λέω έτσι...γιατί έχω δει και μωρά πολύ κοντινών μου ανθρώπων που δεν μου έλεγαν τίποτα...Δηλαδή δεν μου έχει βγει αυτό που λένε ότι όλα τα μωράκια είναι χαριτωμένα...μήπως είμαι ιδιότροπη? :? Πάντως εδω μέσα όλα είναι ένα κι ένα @};-

Νάνσυ, πολύ ωράια αυτά που βρήκες με την Μίνυ!Η μαμά μου είχε φάει ένα κόλημμα με τη Μινυ πρίν γεννήσω και της έπαιρνε όλο φορμάκια και κουβέρτούλες με αυτήν και είχε επίσης λυσσάξει να της κάνω δωμάτιο με τη Μίνυ ;) Τα αστεράκια σου μια χαρά, μπράβο, κάνατε και το εμβολιάκι σας!

Σταυρούλα και γω που είμαι συνηθισμένη απο χειροτεχνείες, κομπλάρω με αυτά που έχει σκοπό να φτιάξει η Νάνσυ :? Εμείς τί θα κάνουμε :?::?::roll: Όσο για το Στρατούλη, είναι τόσο όμορφος που δεν χρειάζεται συμπεθεριά ;)

Κατερινούλα, περιμένουμε νέα σου απο τον παιδίατρο, ελπίζω το κουνελάκι σου να μην είναι άρρωστό!

Λίαααα, που είσαι?Μπες, μας λείπεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λία, με πρόλαβες!!!Μπήκες!

Για τα κουκλάκια εγώ τα είχα πλύνει με λίγο προδέρμ, τώρα δεν ξέρω ποια μασητικά λές!Πάντως κάτι κουκλάκια της φίσερ πραις που έχουμε λεει να τα πλενεις με κρύο νερό!

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιαααααααααααααααααακι μου γλυκο. Ποσο μας λειπεις δεν φανταζεσαι γλυκουλα μου......εσεις να ειστε καλα και δεν πειραζει που δεν σε πολυβλεπουμε στο ποστακι. Μας αρκει να εισαι χαρουμενη και ο γαμπρουλης μου ευτυχισμενος :D:D:D:D:D:D:D Τι να πω για το παλικαρακι μας....... ο μπρατσαρας μου ο παιδαρος μου. το αγαπαω τοσο πολυ αυτο το αντρακι, του εχω πολυ αδυναμια ετσι που ειναι αντρουα με τρελαινει!!!! Βλεπεις νεραιδουλα τι παλικαρι σου βρηκα? Αντε να μεγαλωσεις γρηγορα να κανονισουμε τις βερες :lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑτερινουλα μου σε προσπερασα και δεν ειδα το μυνημα σου. Τι καλα που το ευχαριστηθηκε η Αγγελικουλα...μακαρι να ειχαμε και εμεις στην επαρχια τετοιες ευκαιριες. ο πριγκιπας επισης λατρευει τον μαικ το φασολακι και η μαμα τον ρουβα, οποτε αν πηγαιναμε θα ειμασταν και οι 2 πολυ ευχαριστημενοι :lol::lol::lol::lol: ΜΑκαρι να μην εχει τιποτα ο μικρος. ΠΕριμενουμε και τα δικα σας νεα απο τον γιατρο.

Ρε μαμωτο οποτε μπαινω και εχω χρονο πως γινεται να λειπετε οοοοοοοοοοοοοολες? Ολοι κοιμουνται και εγω εχω ορεξη για γκοσιπ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια μου εγω τα βαζω ολα στο πλυντηριο στο ελαφρυ κ φυσικα με απορρυπαντικο.εχω βαλει κ απο αυτα που λες κ δε μου χουν παθει τιποτα..εδω βαζω κ αυτα που κανουν μουσικη! :lol::lol:

ο μπεμπης ειναι 6470 63Ποντ κ η μπεμπα 5075 60ποντους κ στις 26 κλεινουμε 3 μηνων

δηλαδη καγκουρο το προτεινεις;ή ετσι κ ετσι;ενδιαφερεται η φιλη μου αλλα σκεφτεται κ τα λεφτα

εγω σκεφτομαι να κανω την αρχη με σινεμα με τη σαντυ τωρα που θα βγει η τιγκερμπελ αλλα δεν ξερω ποιος θα κρατησει τα μωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι ως συνηθως στην ωρα μου :D αλλα δεν μπορω θέλω λίγο να χαλαρωσω πριν ξαπλωσω και είστε πολυ γλυκια παρέα να μαθαίνω τα νεα σας!!!

Λοιπόν τα δικα μας

Ο Νικόλας πήγε 63 πόντους και είναι 6670γρ, πήρε δηλαδη μισο κιλο αυτο τον μήνα και τεσσερις πόντους, μια χαρα τον βρήκε της χαμογελαγε και έβγαζε ήχους όλη την ώρα. Για τον βήχα μου είπε να του κάνω μάσκα με aerolin για να μην επιδεινωθει και να του περασει, δεν έχω ξαναχρησιμοποιησει :roll::roll: πρώτη φορα. Γενικα ήταν πολυ καθησυχαστικη δεν με αγχωσε και κυρίως προληπτικά μου είπε για να μην ταλαιπωρείται το παιδάκι και επειδη ο μπαμπας μας ταλαιπωρειται απο αλλεργικη ρινιτιδα και τετοια να τον εχουμε τον νου μας τον μικρο μηπως ειναι τιποτα κληρονομικο. Αχ ελπίζω να έχουμε μια ήρεμη νύχτα. Εμβόλιο δεν κάναμε το αφήσαμε για την Πέμπτη, έκανε όμως η μεγαλη η οποία κυρια πρώτη φορα δεν εκλαψε καθόλου!

Έλενα είναι μικρούλα ακόμα να δεις σε κανά μήνα πως θα χαζευει γύρω γύρω τον κόσμο όταν θα κάνετε βόλτες.

Μαρακι η τούρτα της αδερφής σου καταπληκτική!!!!! Πολυ επαγγελματική δείχνει!

Κατερίνα κουκλια και τα δικα σου!

Βικακι δεν είναι πολυ ώρα η παρασταση κάνει και διάλειμμα στη μέση νομίζω ότι αφου αρέσουν οι ήρωες αυτοί στον Αντώνη και τους γνωριζει απο την τηλεοραση θα καθόταν. Συμμετέχουν κατα κάποιο τροπο και τα μικρα με διαφορα που ρωταει ο μικυ.

Σταυρουλα και του δικού μου αρκετές φορές είναι τα κακα σαν νερο.

Αντωνία δεν μου είχαν μείνει πολλα κιλα τα περισσότερα φύγαν τις πρώτες 40 μέρες αλλα είχε κολλησει η ζυγαρια στα 56-57 και εκει που είχα να ζυγιστω μια βδομάδα εδειξε 54, δεν έκανα τίποτα το ιδιαίτερο γιατι γλυκα τρώω αρκετα απλα την τελευταία βδομάδα με τις δουλειές στο σπίτι ξεχνά για να φάω απο το απόγευμα και μετα άντε κανά γιαούρτι μονο το βράδυ.

Ανθη μου τετραωρο το φραουλοπαιδο τέλεια, μου τις εστειλες τελικα τις φωτογραφιες γιατι δεν έλαβα κανένα mail σου θα τσεκάρω πάλι μετα βέβαια. Ευτυχώς που είναι καλύτερα ο Πανουλης.

Αριαδνη ευτυχώς που είσαι καλύτερα. Το μπισκοτακι σου γλυκυτατο!

Ναταλια έτοιμη η βαλίτσα ποτε φευγετε? Τι νεα απο τον γιατρο πως τον βρήκε τον μπεμπαρο?

Αμαλία είσαι καλύτερα? εγω τα επλενα όλα αυτα τα παιχνιδακια που ειχα απο την κορη μου στο πλυντήριο με βρεφικο απορρυπαντικο στο προγραμμα για ευαίσθητα, μονο ένα δυο που είχαν μέσα μηχανισμό για ήχο δεν έβαλα. Να περάσεις τέλεια την Τετάρτη με τους δικούς σου.

Νανσυ μια χαρα είναι και ο μπεμπης και η μπέμπα σας απο βάρος και ύψος. Σαν τον δικο μου και ο δικος σου δεν έχουν μεγαλη διαφορα και εμείς γίναμε τριων μηνών πριν 5 μέρες. Κοιτά για την παρασταση δεν ξετρελαθηκα, τον χειμώνα την είχα παει στην Ντορα και εκει πράγματι ήταν πολυ προσεγμένη παρασταση, αλλα για τα παιδάκια καλα είναι γιατι βλέπουν όλους τους ήρωες που γνωρίζουν μαζεμένους, είναι και ο χορός στον πάγο που τα εντυπωσιάζει.

Καληνύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;; Εγώ δεν έχω καθόλου όρεξη σήμερα. Είμαι ψυχοπλακωμένη..Κόλλησε και η μαμά μου. Ο Πάνος είναι καλύτερα σαφώς αλλά ο βήχας βήχας. Και σήμερα πήγε να κοιμηθεί στη μαμά μου. Μου τη δίνει απίστευτα που δεν μπορώ πια να χαρω το αγοράκι μου όσο θα ήθελα. Είμαι και πολύ κουρασμένη. Νιώθω σαν ένα ρομπότ μου τρέχει όλη την ώρα..Εχω νεύρα, πολλά νεύρα. Τώρα που σας γράφω έχω δίπλα μου τη φραουλίτσα στο πορτ μπεμπέ και μου γελάει και καπως μου φτιαχνει τη διαθεση. Το μάτι γαρίδα όμως :?:?:? . Ούτε λόγος για ύπνο. Δικό μου παιδί, δεν το συζητώ. Σε μισή ώρα κλείνει τρίωρο από το προηγούμενο γεύμα της και θα την ταΐσω. Ελπίζω να κοιμηθεί μετά.Τώρα πάντως όλο "μιλάει" :lol::lol::lol::lol::lol:

Ελενη μου τρώει πολύ η φραουλίτσα μου;;;;; Μου βγήκε φαγανούλα :lol::lol::lol::lol: Με τόσο φαγητό μόνο μοντέλο δεν θα γίνει :lol::lol::lol::lol::lol: Εσύ πώς τα πας με τις αντλήσεις;;

Κατερινάκι σου τις έστειλα ξανά τις φωτογραφίες. Σου έστειλα και πμ για να τσεκάρουμε αν έχω το σωστό mail.Ο Νικόλας σου μεγάλωσε πολύ! Τέλεια είναι και τα κιλάκια του και το ύψος του!Και σε μια φίλη μου έδωσε η παιδίατρος μάσκα αερολίν γιατί το νινί έβηχε λίγο. Βοήθησε πολύ μου είπε. Περαστικούλια εύχομαι! Το γλίτωσε προς το παρόν το εμβολιάκι ;)

Αριαδνη μου η φράουλα από 40 ημερών που έφυγα για τη δουλειά 150 ml κατέβασε :shock::shock::shock::o:o:o Να ανησυχώ; Στην αρχή της έβαλαν τα 100 και μετά λύσσαξε. Της έβαλαν και τα άλλα 50 και τότε ευχαριστήθηκε. Από τότε της δίνουν κατευθείαν 150 :shock::shock::shock: Τα έχω ξεχάσει από τον Πάνο και μου φάνηκε φυσιολογικό..Βρε τη φαγανούλα :lol::lol::lol::lol:

Ελενάκι μου τώρα που το σκέφτομαι μια χαρά θα ήμουν αν έκανε και η δικια μου 5ωρο και μετά 4ωρο. Μια χαρά στρώσιμο είναι και αυτό. Χτες έκανε πάλι χάλια ύπνο. Ξυπνούσε για να βγάλει γουλιές παρόλο που την είχα κρατήσει πολλή ώρα πριν τη βάλω για ύπνο. Μέχρι να σταματήσουν οι αναγωγές δε θα δω σημαντική βελτίωση.

Το πηρε το μπιμπερό τελικά η μικρούλα σου;

Να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια. Μέσα από το φορμάκι τους φοράτε και φανελίτσα;; Έπιασα τα χεράκια της και είναι κρύα. Επίσης, πώς τα σκεπάζετε;; Με πικέ κουβερτούλα ή με κάτι πιο χοντρό;;;;

Αυτά προς το παρόν.Θα ξαναμπώ λογικά τά χαράματα που θα ξυπνήσει για να φαει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εντάξει μπορείς να φας λίγο πιστεύω εμένα με αφηνε η Ενδοκρινολογος να φάω μου είχε πει ποσότητα αλλά δεν θυμάμαι ποσο μου είχε πει 🤔  αλλά εγω να πω την αλήθεια το παγωτο λαχταρουσα πιο πολύ το καλοκαίρι  😂
    • Ναι θυμάμαι κορίτσι μου την περίπτωση σου ... πραγματικά λυπάμαι πολύ 😥είμαι σίγουρη όμως ότι θα καταφέρεις σύντομα να πιάσεις στα χέρια σου ένα γερό και δυνατό μωρό όπως εσύ!! 🙏🙏 Στο εύχομαι από την καρδιά μου 🫶🏼🫶🏼 μέσα σε όλο αυτό υπάρχει κ ένα καλό ότι τουλάχιστον με την σπερματεγχυση είχες αποτέλεσμα! Άντε να περάσει ο καιρός να πας να δούμε πως θα κινηθείτε!! ❤️
    • Χαχαχαχα εντάξει δηλαδή αν αντέξεις μέχρι της 5/6 τι να πω μπράβο για την υπομονή σου εγω δεν θα άντεχα με τίποτα κορίτσι μου να περιμένω 😂
    • Έχω ΣΠΩ! Οι εξετάσεις μας γενικα είναι καλές εκτός από την καμπύλη ινσουλίνης λόγω ΣΠΩ και τα ανδρογονα μου που έπεσαν στις τελευταίες εξετάσεις! Δεν εχουμε ανακαλύψει κάτι άλλο και ο γιατρός μας είπε ότι αυτό που μας δυσκολεύει είναι το ΣΠΩ! Μέχρι  τώρα δεν είχα φυσιολογική συλληψη παρά μόνο μόνο με σπερματεγχυνση! Τον Δεκέμβρη του 23 πρώτη συλληψη αλλά ήταν βιοχημικη και τον Φεβρουάριο δεύτερη συλληψη αλλά παλινδρομησε στην 9η εβδομάδα και έκανα απόξεση 3/4 🥲! Με έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και δυο για θρομβοφιλια και ευτυχως βγήκαν καλές και τώρα περιμενω να βγουν οι καρυοτυποι οι δικοί μας και του μωρού που χασαμε! Μετά το πασχα έχω ραντεβού με τον γιατρό για να μου δώσει κάποια αγωγη ( μάλλον για τα ανδρογονα ) θα μας πει στο ραντεβού!
    • Thank you!! Αν το βγάλω μετά τις 24 Οκτώβρη πάντως, θα έχει Αφροδίτη στον τοξότη κ θα βγει ταξιδιάρικο οπότε θα μπορεί να μας ακολουθεί!! 😁 Εμ βέβαια αφού πήραμε εμείς τα αγόρια εσείς θα βγάλετε τα κορίτσια τώρα!!!  Από 18η βδομάδα κ μετα λένε κάποιες το νιωθουν! Αντε να δούμε εμείς!!  Κορίτσια εν τω μεταξύ έχω κάνει μια κοιλια τεράστια!!! Εσείς φουσκωσατε πολύ?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...